Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (15-21. mart 2018)
Bioskopski repertoari (15-21. mart 2018): Bitka za Pacifik - Pobuna
Bioskopski repertoari (15-21. mart 2018): Bitka za Pacifik - Pobuna

Bioskopski repertoari (15-21. mart 2018)

Ovi bioskopski repertoari važe od 15. do 21. marta, a u narednih sedam dana fokus filmadžija biće usmeren ka programima u Kinoteci.

Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 15. do 21. marta 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet
Cine Grand
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Bioskop se otvara u 27. aprila 2018!
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 15. mart – sreda, 21. mart
Kuća kraljevog namesnika… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 15. mart / petak, 16. mart
Led… 17.00
Oblik vode… 19.00
Tomb Raider 3D… 21.00

Subota, 17. mart / nedelja, 18. mart
Pećinci (sinhronizovano)… 11.00
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 13.00
Pčelica Maja: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 15.00
Led… 17.00
Oblik vode… 19.00
Tomb Raider 3D… 21.00

Ponedeljak, 19. mart / utorak, 20. mart / sreda, 21. mart
Led… 17.00
Oblik vode… 19.00
Tomb Raider 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 15. mart – sreda, 21. mart
Led… 17.00
Izgrednici… 19.00
Oblik vode… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 15. mart
Tomb Raider… 15:40, 19:10, 21:30
Tomb Raider 3D… 18:00, 20:20, 22:40
Ja, Tonya… 16:10, 19:30, 21:50
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 16:00, 17:45
Led… 15:45, 17:50, 20:00, 22:10
Kuća duhova… 20:50, 22:50
Oblik vode… 19:00, 21:25
Neka svetlost uđe… 18:15
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 16:45, 20:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15:30
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 14:30, 17:20
Izdaja… 17:00, 19:40, 22:20
Lady Bird… 16:20,
Noćne igre… 16:05, 18:05, 22:45
Crni panter… 17:10, 22:25
Crni panter 3D… 14:35, 19:50
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 22:25
Putnik… 22:30
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 14:40
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 17:15
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 15:10

Petak, 16. mart / utorak, 20. mart
Tomb Raider… 15:40, 19:10, 21:30
Tomb Raider 3D… 18:00, 20:20, 22:40
Ja, Tonya… 16:30, 19:30, 21:50
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 16:00, 17:45
Led… 15:45, 17:50, 20:00, 22:10
Kuća duhova… 18:50, 20:50, 22:50
Oblik vode… 19:00, 21:25
Neka svetlost uđe… 18:15
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 16:45, 20:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15:30
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 14:30, 17:20
Izdaja… 17:00, 19:40, 22:20
Lady Bird… 16:20,
Noćne igre… 16:05, 18:05, 22:45
Crni panter… 17:10, 22:25
Crni panter 3D… 14:35, 19:50
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:35, 21:40
Putnik… 22:30
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 14:40
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 17:15
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 15:10
Cena života… 18:05

Subota, 17. mart / nedelja, 18. mart
Tomb Raider… 15:40, 19:10, 21:30
Tomb Raider 3D… 13:20, 18:00, 20:20, 22:40
Ja, Tonya… 16:30, 19:30, 21:50
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 12:30, 14:15, 16:00, 17:45
Led… 13:30, 15:45, 17:50, 20:00, 22:10
Kuća duhova… 18:50, 20:50, 22:50
Oblik vode… 19:00, 21:25
Neka svetlost uđe… 18:15
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 16:45, 20:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 12:00, 13:40, 15:30
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 12:45, 14:30, 17:20
Izdaja… 17:00, 19:40, 22:20
Lady Bird… 16:20
Noćne igre… 16:05, 20:40, 22:45
Crni panter… 17:10, 22:25
Crni panter 3D… 12:00, 14:35, 19:50
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:35, 21:40
Pećinci (sinhronizovano)… 12:10
Putnik… 22:30
Cena života… 18:05
Patuljci sa naslovnih strana… 19:35, 21:40
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 13:10, 15:00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 14:40
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 12:20, 17:15
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:05, 14:20
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 13:00, 15:10
Koko (sinhronizovano) 3D… 14:00

Ponedeljak, 19. mart
Tomb Raider… 15:40, 19:10, 21:30
Tomb Raider 3D… 18:00, 20:20, 22:40
Ja, Tonya… 16:30, 19:30, 21:50
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 16:00, 17:45
Led… 15:45, 17:50, 20:00, 22:10
Kuća duhova… 18:50, 20:50, 22:50
Oblik vode… 19:00, 21:25
Neka svetlost uđe… 18:15
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 16:45, 20:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15:30
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 14:30, 17:20
Izdaja… 17:00, 19:40, 22:20
Lady Bird… 16:20
Noćne igre… 16:05, 18:05, 22:15
Crni panter… 17:10, 22:25
Crni panter 3D… 14:35, 19:50
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:35, 21:40
Putnik… 22:30
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 14:40
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 17:15
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 15:10

Sreda, 21. mart
Bitka za Pacifik – Pobuna… 19:00 – premijera
Tomb Raider… 15:40, 19:10, 21:30
Tomb Raider 3D… 18:00, 20:20, 22:40
Ja, Tonya… 16:30, 19:30, 21:50
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 16:00, 17:45
Led… 14:25, 16:50, 19:35, 21:15
Kuća duhova… 18:50, 20:50, 22:50
Oblik vode… 19:00, 21:25
Neka svetlost uđe… 18:15
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 16:45, 20:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15:30
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 14:30, 17:20
Izdaja… 17:00, 19:40, 22:20
Lady Bird… 16:20,
Noćne igre… 16:05, 20:40, 22:45
Crni panter… 17:10, 22:25
Crni panter 3D… 14:35, 19:50
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:35, 21:40
Putnik… 22:30
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 14:40
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 17:15
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 15:10
Cena života… 18:05
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 15. mart / petak, 16. mart
Tomb Raider… 18.00, 20.20, 22.30
Ja, Tonya… 20.10
Led… 17.50, 20.00, 22.10
Oblik vode… 17.45
Kuća duhova… 22.15
Crni panter 3D…15.45
Koko (sinhronizovano) 3D… 15.40
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 16.00

Subota, 17. mart / nedelja, 18. mart
Tomb Raider… 18.00, 20.20, 22.30
Ja, Tonya… 20.10
Led… 17.50, 20.00, 22.10
Oblik vode… 17.45
Kuća duhova… 22.15
Crni panter 3D…15.45
Koko (sinhronizovano) 3D… 11.30, 15.40
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00, 16.00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 11.45
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 13.30
Mali vampir (sinhronizovano) 3D… 13.45

Ponedeljak, 19. mart / utorak, 20. mart / sreda, 21. mart
Tomb Raider… 18.00, 20.20, 22.30
Ja, Tonya… 20.10
Led… 17.50, 20.00, 22.10
Oblik vode… 17.45
Kuća duhova… 22.15
Crni panter 3D…15.45
Koko (sinhronizovano) 3D… 15.40
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 15. mart / petak, 16. mart
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 16.00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15.10, 16.45
Led… 17.45, 20.00, 22.15
Tomb Raider 3D… 17.00, 19.30
Tomb Raider… 16.10, 18.30
Crni panter 3D… 22.00
Izdaja… 21.00
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18.45, 21.15
Izgrednici… 15.50
Ja, Tonya… 18.00
Oblik vode… 20.15
Kuća duhova… 22.30

Subota, 17. mart / nedelja, 18. mart
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 14.15, 16.00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 13.15, 15.10, 16.45
Led… 17.45, 20.00, 22.15
Tomb Raider 3D… 14.30, 17.00, 19.30
Tomb Raider… 16.10, 18.30
Crni panter 3D… 22.00
Izdaja… 21.00
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18.45, 21.15
Izgrednici… 15.50
Ja, Tonya… 18.00
Oblik vode… 20.15
Kuća duhova… 22.30
Koko (sinhronizovano)… 14.00
Pećinci (sinhronizovano)… 13.45

Ponedeljak, 19. mart / utorak, 20. mart / sreda, 21. mart
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 16.00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15.10, 16.45
Led… 17.45, 20.00, 22.15
Tomb Raider 3D… 17.00, 19.30
Tomb Raider… 16.10, 18.30
Crni panter 3D… 22.00
Izdaja… 21.00
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18.45, 21.15
Izgrednici… 15.50
Ja, Tonya… 18.00
Oblik vode… 20.15
Kuća duhova… 22.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 15. mart / petak, 16. mart
Tomb Raider… 18:50, 21:10
Tomb Raider 3D… 17:40, 20:00, 22:20
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 16:15, 18:00
Led… 16:05, 19:45, 21:50
Kuća duhova… 20:40
Oblik vode… 18:15
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 17:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 16:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 15:10, 17:00
Izdaja… 19:30, 22:10
Ja, Tonya… 19:00, 21:20
Noćne igre… 22:40
Crni panter 3D… 16:20
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 15:00

Subota, 17. mart / nedelja, 18. mart
Tomb Raider… 18:50, 21:10
Tomb Raider 3D… 17:40, 20:00, 22:20
Ja, Tonya… 19:00, 21:20
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 11:00, 12:45, 14:30, 16:15, 18:00
Led… 16:05, 19:45, 21:50
Kuća duhova… 20:40
Oblik vode… 18:15
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 17:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 12:10, 14:00, 16:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 13:10, 15:10, 17:00
Izdaja… 19:30, 22:10
Noćne igre… 22:40
Crni panter 3D… 16:20
Mali vampir (sinhronizovano)… 14:20
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 11:30
Pećinci (sinhronizovano)… 12:30
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:50
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 15:00
Koko (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:10

Ponedeljak, 19. mart / utorak, 20. mart / sreda, 21. mart
Tomb Raider… 18:50, 21:10
Tomb Raider 3D… 17:40, 20:00, 22:20
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 16:15, 18:00
Led… 16:05, 19:45 21:50
Kuća duhova… 20:40
Oblik vode… 18:15
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 17:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 16:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 15:10, 17:00
Izdaja… 19:30, 22:10
Ja, Tonya… 19:00, 21:20
Noćne igre… 22:40
Crni panter 3D… 16:20
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 15:00
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 15. mart
Montenegro Short Wave
Selekciju novog talasa kratkometražnih filmova mladih autora iz Crne Gore predstavlјa Sead Šabotić, reditelј.

Petak, 16. mart / subota, 17. mart / nedelja, 18. mart
Neka svetlost uđe… 18.00 i 20.00

Utorak, 20. mart
Dugo i netremice: Likovi u dokumentarnom filmu
Peter Handke
r: Korina Belc
Nemačka, 2016, 89’
Peter Handke je mislilac koji se kreće jednom od najopasnijih teritorija ocrtanih ljudskom civilizacijom – to je teritorija reči, njihovog značenja, snage, ubojitosti, smisla, društvenog i političkog dejstva… ovaj austrijski književnih decenijama je prisutan na svetskoj intelektualnoj sceni.
Peter Handke je nepotkupljiv. Za njega je to stvar samopoštovanja, prava na razmišljanje i prava uloga intelektualca. Političke činjenice uvedene su u njegove poetičke tokove da bi tamo i ostale, podržane jednom šezdesetosmaškom strašću ka javnom osvetljavanju važnih tema.
Peter Handke nije ni izdaleka shvaćen u onoj meri u kojoj to njegov život i delo zaslužuju. On izbegava zamkama banalnosti i u tome je njegova veličina. Njegovi stavovi i mišljenja imaju veliku specifičnu težinu i integritet.
Korina Belc je, snimajući tri godine film u domu Petera Handkea, stvorila empatičan i inspirativan film o percepciji stvarnosti i načinu na koji se ona pretvara u umetničko delo, postavljajući pitanja o tome kako treba živeti.

Petak, 23. mart / subota, 24. mart / nedelja, 25. mart
Starateljstvo… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Sreda, 21. mart (19.00) Moj film je bolji od tvog #21
4 pitanja o filmu / 3 gosta / 2 minuta za odgovor / 1 pobednik
Tema za mart: Erotski specijal
Učesnici: Đorđe Bajić – pisac, Eli Gilić – pisac, Kosta Peševski – scenarista
Autori i sudije: Miloš Cvetković, Miloš Petrik i Sofija Vuković
Povodom završetka planetarno popularne ali estetski diskutabilne trilogije „50 nijansi“, ekipa traži odgovore na pitanje šta je dobar erotski film? Sa nostalgijom će se prisećati erotskih filmova 90-ih i diskutovaće o uspešnim, ali i ne tako uspešnim ostvarenjima u kojima erotika zauzima bitno mesto. Kako bi se dali što bolji odgovori na ova pitanja, pozvani su stručnjaci za ovu temu. Ko će dati najseksi odgovore?

28. mart – 1. april
65. Martovski festival
Beogradski festival dokumentarnog i kratkometražnog filma
********************************************
Uskoro u bioskopima: Deadpool 2

„Deadpool 2“, pod nazivom „Deadpool upoznaje Kejbla“, potpuno će vas ostaviti bez teksta!

Nastavak nam donosi novu priču u kojoj ćemo gledati Vejda Vilsona (Rajan Rejnolds) kako se nadmeće sa Kejblom (Džoš Brolin), mutantom s metalnom rukom iz budućnosti čija prošlost je veoma zamršena. U filmu ćemo gledati još jednu novu ličnost – mutantkinju Domino, koju tumači glumica Zazi Bits. Kao i u prvom delu, i u novom filmu o omiljenom anti-heroju, Stefan Kapičić će se naći u ulozi Kolososa.

U bioskopima od 17. maja.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 15. mart / petak, 16. mart
Tomb Raider… 16:20, 18:40, 21:00
Tomb Raider 3D… 15:20, 17:40, 20:00, 22:20
Ja, Tonya… 19:00, 21:30
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Led… 17:30, 19:45, 22:00
Kuća duhova… 16:30, 20:15
Oblik vode… 22:15
Neka svetlost uđe… 17:20
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 17:15
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15:30
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 16:15
Izdaja… 19:30, 22:10
Izgrednici… 22:30
Noćne igre… 18:30, 20:30
Crni panter 3D… 19:15, 21:50
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:40
Koko (sinhronizovano) 3D… 15:10

Subota, 17. mart / nedelja, 18. mart
Tomb Raider… 16:20, 18:40, 21:00
Tomb Raider 3D… 12:45, 15:20, 17:40, 20:00, 22:20
Ja, Tonya… 19:30, 21:50
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 11:15, 13:15, 15:00, 17:00
Led… 17:30, 19:45, 22:00
Kuća duhova… 16:30, 20:15
Oblik vode… 22:15
Neka svetlost uđe… 17:20
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 17:15
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:30
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 12:15, 14:15, 16:15
Izdaja… 19:30, 22:10
Noćne igre… 18:30, 20:30
Crni panter 3D… 19:15, 21:50
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18:10
Izgrednici… 22:30
Mali vampir (sinhronizovano)… 13:40
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 11:40, 15:40
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:00
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 14:20
Koko (sinhronizovano)… 13:05
Koko (sinhronizovano) 3D… 11:00, 15:10
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 12:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 14:40

Ponedeljak, 19. mart / utorak, 20. mart / sreda, 21. mart
Tomb Raider… 16:20, 18:40, 21:00
Tomb Raider 3D… 15:20, 17:40, 20:00, 22:20
Ja, Tonya… 19:00, 21:30
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Led… 17:30, 19:45, 22:00
Kuća duhova… 16:30, 20:15
Oblik vode… 22:15
Neka svetlost uđe… 17:20
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 17:15
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15:30
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 16:15
Izdaja… 19:30, 22:10
Izgrednici… 22:30
Noćne igre… 18:30, 20:30
Crni panter 3D… 19:15, 21:50
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:40
Koko (sinhronizovano) 3D… 15:10
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za mart 2018. – kliknite OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 15. mart
Ferdinand (sinhronizovano)… 18.30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 21.00

Sreda, 21. mart
Ferdinand (sinhronizovano)… 18.30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 21.00

Subota, 24. mart
Dokumentarni film: Mama će ponovo da me rodi… 19.00
Projekcija posvećena deci ubijenoj u bombardovanju NATO-a.

Četvrtak, 29. mart / petak, 30. mart
Ferdinand (sinhronizovano)… 18.30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Revija video projekcija opera sa Festivala Verdi
Ponedeljak, 16. april (18.00) Aida
Ponedeljak, 21. maj (18.00) Makbet
Ponedeljak, 18. jun (18.00) Moć sudbine
********************************************

Kulturni centar Rex


********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino


********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija – zimska pauza
********************************************

KC Grad


********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 15. mart / petak, 16. mart
Neka svetlost uđe… 16.30
Led… 18.30
Skver… 20.30

Subota, 17. mart
Bela i Sebastijan – prvi deo… 12.00
Led… 18.30
Skver… 20.30

Nedelja, 18. mart
Led… 18.30
Skver… 20.30

Ponedeljak, 19. mart – sreda, 21. mart
Neka svetlost uđe… 16.30
Led… 18.30
Skver… 20.30

Četvrtak, 22. mart / petak, 23. mart
Neka svetlost uđe… 16.30
Led… 18.30
Legenda o konkubini… 20.30

Subota, 24. mart
Leo da Vinči: Misija Mona Liza… 12.00
Led… 18.30
Legenda o konkubini… 20.30

Nedelja, 25. mart
Led… 18.30
Legenda o konkubini… 20.30
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom

********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 15. mart / petak, 16. mart
Ja, Tonya… 19:20, 21:30
Tomb Raider 3D… 20:00, 22:15
Tomb Raider… 17:40
Led… 16:15, 18:00, 20:20
Oblik vode… 18:20, 20:40
Kuća duhova… 22:30
Crni panter 3D… 16:50
Izdaja… 19:30, 21:00
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:00
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 22:00
Džumandži 3D… 14:20
Pčelica Maja 2 3D, sinhronizovano… 14:00, 17:20
Pčelica Maja 2, sinhronizovano… 16:00
Pećinci, sinhronizovano… 14:30
Mali Veseljak – Brod spasilac, sinhronizovano… 15:30, 16:30
Koko 3D, sinhronizovano… 15:20
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 15:00, 17:00

Subota, 17. mart / nedelja, 18. mart
Ja, Tonya… 19:20, 21:40
Tomb Raider 3D… 12:20, 20:00, 22:15
Tomb Raider… 17:40
Led… 16:15, 18:00, 20:20
Oblik vode… 18:20, 20:40
Kuća duhova… 22:30
Crni panter 3D… 16:50
Izdaja… 19:30, 21:00
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:00
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 22:00
Džumandži 3D… 14:20
Pčelica Maja 2 3D, sinhronizovano… 12:30, 14:00, 17:20
Pčelica Maja 2, sinhronizovano… 10:40, 16:00
Pećinci, sinhronizovano… 10:20, 14:30
Mali vampir, 3D sinhronizovano… 12:00, 13:40
Mali Veseljak – Brod spasilac, sinhronizovano… 10:30, 11:10, 12:40, 15:30, 16:30
Koko 3D, sinhronizovano… 11:20, 15:20
Koko, sinhronizovano… 13:20
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 11:00, 15:00, 17:00
Ferdinand, sinhronizovano… 13:00

Ponedeljak, 19. mart / utorak, 20. mart / sreda, 21. mart
Ja, Tonya… 19:20, 21:30
Tomb Raider 3D… 20:00, 22:15
Tomb Raider… 17:40
Led… 16:15, 18:00, 20:20
Oblik vode… 18:20, 20:40
Kuća duhova… 22:30
Crni panter 3D… 16:50
Izdaja… 19:30, 21:00
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:00
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 22:00
Džumandži 3D… 14:20
Pčelica Maja 2 3D, sinhronizovano… 14:00, 17:20
Pčelica Maja 2, sinhronizovano… 16:00
Pećinci, sinhronizovano… 14:30
Mali Veseljak – Brod spasilac, sinhronizovano… 15:30, 16:30
Koko 3D, sinhronizovano… 15:20
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 15:00, 17:00
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.