Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (22-28. mart 2018)
Bioskopski repertoari (22-28. mart 2018): Zaista, nikad nisi bio ovde
Bioskopski repertoari (22-28. mart 2018): Zaista, nikad nisi bio ovde

Bioskopski repertoari (22-28. mart 2018)

Novi bioskopski repertoari uz repertoare Kinoteke su pred vama. Aktuelni su od 22. do 28. marta 2018. godine.

Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 22. do 28. marta 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet
Cine Grand
********************************************

Dvorana Doma sindikata (Kombank dvorana)

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Bioskop se otvara u 27. aprila 2018!
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 22. mart – sreda, 28. mart
Zaista, nikad nisi bio ovde… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 22. mart / petak, 23. mart
Led… 15.00
Legenda o konkubini… 17.00
Zaista, nikad nisi bio ovde… 19.00
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 21.00

Subota, 24. mart / nedelja, 25. mart
Pećinci (sinhronizovano)… 11.00
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 13.00
Pčelica Maja: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 15.00
Led… 17.00
Zaista, nikad nisi bio ovde… 19.00
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 21.00

Ponedeljak, 26. mart / utorak, 27. mart / sreda, 28. mart
Led… 15.00
Legenda o konkubini… 17.00
Zaista, nikad nisi bio ovde… 19.00
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 21.00

********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 22. mart
Led… 17.00
Zaista, nikad nisi bio ovde… 19.00
Oblik vode… 21.00

Petak, 23. mart
Nema projekcija

Subota, 24. mart – utorak, 27. mart
Led… 17.00
Zaista, nikad nisi bio ovde… 19.00
Oblik vode… 21.00

Sreda, 28. mart
Oblik vode… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 22. mart
Bitka za Pacifik – Pobuna… 15:45, 19:05, 21:20
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 18:00, 20:15, 22:30
Legenda o konkubini… 16:30, 20:00, 21:30
Stranci: Plen u noći… 17:00, 18:45, 20:30, 22:45
Zaista, nikad nisi bio ovde… 20:40, 22:40
Crni panter… 17:15
Crni panter 3D… 14:40, 19:50
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 14:35
Izdaja… 16:40, 19:20, 22:00
Ja, Tonya… 16:45
Kuća duhova… 19:10, 22:15
Led… 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 15:40, 17:25
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:45
Noćne igre… 16:25, 20:45
Oblik vode… 18:10
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 22:25
Putnik… 16:05
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 14:30
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 15:15
Tomb Raider… 17:40, 21:10
Tomb Raider 3D… 15:20, 19:10, 22:30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:30

Petak, 23. mart / ponedeljak, 26. mart / utorak, 27. mart
Bitka za Pacifik – Pobuna… 15:45, 19:05, 21:20
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 18:00, 20:15, 22:30
Legenda o konkubini… 16:30, 19:00, 21:30
Stranci: Plen u noći… 17:00, 18:45, 20:30, 22:45
Zaista, nikad nisi bio ovde… 20:40, 22:40
Crni panter… 17:15
Crni panter 3D… 14:40, 19:50
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 14:35
Izdaja… 16:40, 19:20, 22:00
Ja, Tonya… 16:45
Kuća duhova… 19:10, 22:15
Led… 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 15:40, 17:25
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:45
Noćne igre… 16:25, 20:45
Oblik vode… 18:10
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 22:25
Putnik… 16:05
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 14:30
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 15:15
Tomb Raider… 17:40, 21:10
Tomb Raider 3D… 15:20, 20:00, 22:20
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:30

Subota, 24. mart / nedelja, 25. mart
Zec Petar (sinhronizovano)… 13:30, 15:30, 17:30 – premijerno
Bitka za Pacifik – Pobuna… 15:45, 19:05, 21:20
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 13:35, 18:00, 20:15, 22:30
Legenda o konkubini… 16:30, 19:00, 21:30
Stranci: Plen u noći… 17:00, 18:45, 20:30, 22:45
Zaista, nikad nisi bio ovde… 20:40, 22:40
Crni panter… 12:05, 17:15
Crni panter 3D… 14:40, 19:50
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:00
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:25
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 14:35
Izdaja… 19:20, 22:00
Ja, Tonya… 16:45
Koko 3D (sinhronizovano)… 12:40
Kuća duhova… 19:10, 22:15
Led… 12:50, 15:00, 17:10, 19:30, 21:40
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 12:00, 13:45, 15:40, 17:25
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:45
Noćne igre… 16:25, 20:45
Oblik vode… 18:10
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 22:25
Putnik… 16:05
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 12:35, 14:20
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 13:20, 15:10
Tomb Raider… 17:40, 21:10
Tomb Raider 3D… 13:00, 15:20, 20:00, 22:20
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:30

Sreda, 28. mart
Bitka za Pacifik – Pobuna… 15:45, 19:05, 21:20
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 18:00, 20:15, 22:30
Legenda o konkubini… 17:15, 19:10, 21:30
Stranci: Plen u noći… 17:00, 18:45, 20:30, 22:45
Zaista, nikad nisi bio ovde… 20:40, 22:40
Crni panter… 15:25, 19:45
Crni panter 3D… 22:25
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 14:35
Izdaja… 14:40, 19:20, 22:00
Ja, Tonya… 16:45
Kuća duhova… 17:20, 22:15
Led… 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 15:40, 17:25
Leo da Vinči: Misija Mona Liza… 18:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:30
Noćne igre… 16:25, 20:45
Oblik vode… 18:10
Putnik… 16:05
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 14:30
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 15:15
Tomb Raider… 17:40, 21:40
Tomb Raider 3D… 15:20, 20:00, 22:20
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:30
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 22. mart / petak, 23. mart
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17.45, 22.00
Legenda o konkubini… 19.45
Stranci: Plen u noći… 22.30
Tomb Raider 3D… 18.00, 20.20
Led… 17.50, 20.00, 22.10
Crni panter 3D… 15.45
Koko 3D (sinhronizovano)… 15.40
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 24. mart / nedelja, 25. mart
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17.45, 22.00
Legenda o konkubini… 19.45
Stranci: Plen u noći… 22.30
Tomb Raider 3D… 18.00, 20.20
Led… 17.50, 20.00, 22.10
Zec Petar 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Koko 3D (sinhronizovano)… 12.15, 5.40
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 13.45, 16.15
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 11.45
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 14.15

Ponedeljak, 26. mart / utorak, 27. mart / sreda, 28. mart
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17.45, 22.00
Legenda o konkubini… 19.45
Stranci: Plen u noći… 22.30
Tomb Raider 3D… 18.00, 20.20
Led… 17.50, 20.00, 22.10
Crni panter 3D… 15.45
Koko 3D (sinhronizovano)… 15.40
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 22. mart / petak, 23. mart
Led… 15.30, 17.45, 20.00
Tomb Raider 3D… 22.15
Tomb Raider… 16.10, 18.30
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 15.15
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17.00, 19.30, 22.00
Bitka za Pacifik – Pobuna… 21.00
Legenda o konkubini… 16.30, 19.00
Oblik vode… 21.30
Ja, Tonya… 16.00
Zaista, nikad nisi bio ovde… 18.15
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 20.15
Izdaja… 22.30

Subota, 24. mart / nedelja, 25. mart
Koko 3D (sinhronizovano)… 13.30
Led… 15.30, 17.45, 20.00
Tomb Raider 3D… 22.15
Tomb Raider… 16.10, 18.30
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 13.15, 15.15
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 14.00
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17.00, 19.30, 22.00
Bitka za Pacifik – Pobuna… 21.00
Zec Petar (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.10
Legenda o konkubini… 19.00
Oblik vode… 21.30
Pećinci (sinhronizovano)… 13.45
Ja, Tonya… 16.00
Zaista, nikad nisi bio ovde… 18.15
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 20.15
Izdaja… 22.30

Ponedeljak, 26. mart / utorak, 27. mart / sreda, 28. mart
Led… 15.30, 17.45, 20.00
Tomb Raider 3D… 22.15
Tomb Raider… 16.10, 18.30
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 15.15
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17.00, 19.30, 22.00
Bitka za Pacifik – Pobuna… 21.00
Legenda o konkubini… 16.30, 19.00
Oblik vode… 21.30
Ja, Tonya… 16.00
Zaista, nikad nisi bio ovde… 18.15
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 20.15
Izdaja… 22.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 22. mart / petak, 23. mart / ponedeljak, 26. mart / utorak, 27. mart / sreda, 28. mart
Bitka za Pacifik – Pobuna… 14:50, 19:15, 21:30
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17:00, 20:30
Stranci: Plen u noći… 16:40, 21:00
Legenda o konkubini… 18:25, 21:40
Zaista, nikad nisi bio ovde… 18:30
Izdaja… 19:00, 22:30
Ja, Tonya… 15:40
Kuća duhova… 22:40
Led… 19:45, 22:00
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 15:00, 18:00
Noćne igre… 16:20
Oblik vode… 22:45
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15:15
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 17:15
Tomb Raider… 17:50
Tomb Raider 3D… 15:30, 20:10

Subota, 24. mart
Zec Petar (sinhronizovano)… 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 – premijerno
Bitka za Pacifik – Pobuna… 14:45, 19:15, 21:30
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17:00, 20:30
Legenda o konkubini… 18:25, 21:40
Stranci: Plen u noći… 16:40, 21:00
Crni panter 3D… 12:55
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:00
Izdaja… 19:00, 22:30
Ja, Tonya… 14:20
Koko 3D (sinhronizovano)… 12:40
Kuća duhova… 22:40
Led… 19:45, 22:00
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 12:15, 14:15, 16:15, 18:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 11:10
Oblik vode… 22:45
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 11:45, 15:15
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 13:30, 17:15
Tomb Raider… 17:50
Tomb Raider 3D… 15:30, 20:10

Nedelja, 25. mart
Zec Petar (sinhronizovano)… 12:30, 14:30, 16:30 – premijerno
Bitka za Pacifik – Pobuna… 14:45, 19:15, 21:30
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17:00, 20:30
Legenda o konkubini… 18:25, 21:40
Stranci: Plen u noći… 16:40, 21:00
Zaista, nikad nisi bio ovde… 18:30
Crni panter 3D… 12:55
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:00
Izdaja… 19:00, 22:30
Ja, Tonya… 14:20
Koko 3D (sinhronizovano)… 12:40
Kuća duhova… 22:40
Led… 19:45, 22:00
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 12:15, 14:15, 16:15, 18:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 11:10
Oblik vode… 22:45
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 11:45, 15:15
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 13:30, 17:15
Tomb Raider… 17:50
Tomb Raider 3D… 15:30, 20:10
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 23. mart / subota, 24. mart / nedelja, 25. mart
Starateljstvo… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Sreda, 28. mart – nedelja, 1. april
65. Martovski festival
Beogradski festival dokumentarnog i kratkometražnog filma
********************************************
Uskoro u bioskopima: Osvetnici – Rat beskraja

Očekujte neočekivano sa svim voljenim herojima okupljenim na novom zadatku, u filmskom putovanju bez presedana gde će se sresti svi likovi Marvelovog filmskog univerzuma. Karte će biti položene, po poslednji put i to na ultimativni, najsmrtonosniji način do sada.

Osvetnici i njihovi saveznici moraće da budu spremni da žrtvuju sve u pokušaju da savladaju moćnog Tanosa, pre nego što on uništi ceo univerzum.

U filmu reditelja Entonija i Džoa Rusoa, glavne uloge tumače Dejv Bautista, Skarlet Džohanson, Kris Hemsvort, Kris Evans, Gvinet Paltrou, Robert Dauni Džunior, Benedikt Kamberbač, Tom Hidlston i drugi, koji su ponovo u ulogama naših omiljenih heroja iz Marvelovog filmskog univerzuma!

Premijerne projekcije biće održane 25. aprila u bioskopima širom Srbije.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 22. mart / petak, 23. mart / ponedeljak, 26. mart / utorak, 27. mart / sreda, 28. mart
Bitka za Pacifik – Pobuna… 17:30, 18:45, 21:00
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 16:20, 20:00, 22:15
Legenda o konkubini… 19:00, 21:30
Stranci: Plen u noći… 16:20, 20:45, 22:30
Zaista, nikad nisi bio ovde… 20:20, 22:20
Crni panter 3D… 18:10
Izdaja… 18:30, 21:15
Ja, Tonya… 15:00
Koko 3D (sinhronizovano)… 15:10
Kuća duhova… 16:15
Led… 17:15, 19:30, 21:45
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 15:45, 17:45
Noćne igre… 18:20
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15:00
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 17:00
Tomb Raider… 16:40
Tomb Raider 3D… 19:40, 22:00

Subota, 24. mart / nedelja, 25. mart
Zec Petar (sinhronizovano)… 12:00, 16:00, 18:00 – premijerno
Bitka za Pacifik – Pobuna… 14:00, 18:45, 21:00
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 16:20, 20:00, 22:15
Legenda o konkubini… 19:00, 21:30
Stranci: Plen u noći… 16:20, 20:45, 22:30
Zaista, nikad nisi bio ovde… 20:20, 22:20
Crni panter… 13:30
Crni panter 3D… 18:10
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:20
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 14:30
Izdaja… 18:30, 21:15
Ja, Tonya… 14:00
Koko (sinhronizovano)… 13:05
Koko 3D (sinhronizovano)… 11:00, 15:10
Kuća duhova… 16:15
Led… 17:15, 19:30, 21:45
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 11:45, 13:45, 15:45, 17:45
Mali vampir (sinhronizovano)… 11:30, 12:15
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:15
Noćne igre… 18:20
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 11:15, 15:00
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 13:00, 17:00
Tomb Raider… 16:40
Tomb Raider 3D… 19:40, 22:00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za mart 2018. – kliknite OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Subota, 24. mart
Dokumentarni film: Mama će ponovo da me rodi… 19.00
Projekcija posvećena deci ubijenoj u bombardovanju NATO-a.

Četvrtak, 29. mart / petak, 30. mart
Ferdinand (sinhronizovano)… 18.30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Revija video projekcija opera sa Festivala Verdi
Ponedeljak, 16. april (18.00) Aida
Ponedeljak, 21. maj (18.00) Makbet
Ponedeljak, 18. jun (18.00) Moć sudbine
********************************************

Kulturni centar Rex


********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino


********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija – zimska pauza
********************************************

KC Grad


********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 22. mart / petak, 23. mart
Neka svetlost uđe… 16.30
Led… 18.30
Legenda o konkubini… 20.30

Subota, 24. mart
Leo da Vinči: Misija Mona Liza… 12.00
Led… 18.30
Legenda o konkubini… 20.30

Nedelja, 25. mart
Led… 18.30
Legenda o konkubini… 20.30

Ponedeljak, 26. mart
Neka svetlost uđe… 16.30
Zaista, nikad nisi bio ovde… 18.30
Legenda o konkubini… 20.30

Utorak, 27. mart
Drugi susret – autor u gostima
Zaista, nikad nisi bio ovde… 18.30
Legenda o konkubini… 20.30

Sreda, 28. mart
Neka svetlost uđe… 16.30
Zaista, nikad nisi bio ovde… 18.30
Legenda o konkubini… 20.30

Četvrtak, 29. mart / petak, 30. mart
Zaista, nikad nisi bio ovde… 16.30
Niotkuda… 18.30
Legenda o konkubini… 20.30

Subota, 31. mart
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 12.00
Niotkuda… 18.30
Legenda o konkubini… 20.30

Nedelja, 1. april
Niotkuda… 18.30
Legenda o konkubini… 20.30
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom

********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 22. mart / petak, 23. mart
Zaista, nikad nisi bio ovde… 19.00, 20.45, 22.30
Stranci: Plen u noći… 19.40, 22.20
Bitka za Pacifik – Pobuna… 17.50
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 15.50, 20.00, 22.10
Ja, Tonya… 17.30
Tomb Raider… 16.20
Tomb Raider 3D… 18.40, 21.00
Led… 18.00, 20.20
Oblik vode… 21.20
Kuća duhova… 17.20
Izdaja… 19.20, 21.50
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 16.00
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 14.00, 17.45
Crni panter 3D… 15.00
Pećinci (sinhronizovano)… 14.30
Mali veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 14.20
Koko 3D (sinhronizovano)… 15.40
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 15.20

Subota, 24. mart / nedelja, 25. mart
Zec Petar (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 18.00 – premijerno
Zaista, nikad nisi bio ovde… 19.00, 20.45, 22.30
Stranci: Plen u noći… 19.40, 22.20
Bitka za Pacifik – Pobuna… 12.20
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 15.50, 20.00, 22.10
Ja, Tonya… 17.30
Tomb Raider… 16.20
Tomb Raider 3D… 18.40, 21.00
Led… 18.00, 20.20
Oblik vode… 21.20
Kuća duhova… 17.20
Izdaja… 19.20, 21.50
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 11.50
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 10.20, 13,30, 16.00, 17.45
Crni panter 3D… 15.00
Pećinci (sinhronizovano)… 10.40, 14.30
Mali veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 11.00, 14.20
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 10.00, 12.40
Koko 3D (sinhronizovano)… 11.40, 15.40
Koko (sinhronizovano)… 13.40
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 11.20, 15.20
Ferdinand (sinhronizovano)… 13.20

Ponedeljak, 26. mart / utorak, 27. mart
Zaista, nikad nisi bio ovde… 19.00, 20.45, 22.30
Stranci: Plen u noći… 19.40, 22.20
Bitka za Pacifik – Pobuna… 17.50
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 15.50, 20.00, 22.10
Ja, Tonya… 17.30
Tomb Raider… 16.20
Tomb Raider 3D… 18.40, 21.00
Led… 18.00, 20.20
Oblik vode… 21.20
Kuća duhova… 17.20
Izdaja… 19.20, 21.50
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 16.00
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 14.00, 17.45
Crni panter 3D… 15.00
Pećinci (sinhronizovano)… 14.30
Mali veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 14.20
Koko 3D (sinhronizovano)… 15.40
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 15.20

Sreda, 28. mart
Biće naknadno objavljeno
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.