Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (29. mart – 4. april 2018)
Bioskopski repertoari (29. mart - 4. april 2018): Ready Player One
Bioskopski repertoari (29. mart - 4. april 2018): Ready Player One

Bioskopski repertoari (29. mart – 4. april 2018)

Ovi bioskopski repertoari važe za narednih sedam dana, od 29. marta do 4. aprila 2018. godine. U centru pažnje je Martovski festival.

Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 29. marta do 4. aprila 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet
Cine Grand
********************************************

Dvorana Doma sindikata (Kombank dvorana)

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Bioskop se otvara u 27. aprila 2018!
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 29. mart – nedelja, 1. april
Niotkuda… 20.00

Ponedeljak, 2. april
Nema projekcije

Utorak, 3. april / sreda, 4. april
Niotkuda… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 29. mart / petak, 30. mart
Zec Petar (sinhronizovano)… 15.00
Led… 17.00
Niotkuda… 19.00
Ready Player One 3D… 21.00

Subota, 31. mart / nedelja, 1. april
Zec Petar (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
Pećinci (sinhronizovano)… 13.00
Led… 17.00
Niotkuda… 19.00
Ready Player One 3D… 21.00

Ponedeljak, 2. april / utorak, 3. april / sreda, 4. april
Zec Petar (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
Pećinci (sinhronizovano)… 13.00
Led… 17.00
Niotkuda… 19.00
Ready Player One 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 29. mart / petak, 30. mart
Niotkuda… 17.00
Zaista, nikad nisi bio ovde… 19.00
Staljinova smrt… 21.00

Subota, 31. mart / nedelja, 1. april
Niotkuda… 17.00
Zaista, nikad nisi bio ovde… 19.00
Staljinova smrt… 21.00

Ponedeljak, 2. april
Niotkuda… 17.00
Zaista, nikad nisi bio ovde… 19.00
Revija studentskih filmova… 21.00

Utorak, 3. april / sreda, 4. april
Niotkuda… 17.00
Zaista, nikad nisi bio ovde… 19.00
Staljinova smrt… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 29. mart
Zec Petar (sinhronizovano)… 14:30, 15:30, 16:30, 17:25, 18:30
Marija Magdalena… 18:15, 22:20
Ponoćno sunce… 16:45, 20:15, 22:10
Ready Player One… 18:40, 19:30, 20:00, 21:20
Ready Player One 3D… 16:50, 19:30, 22:15
Bitka za Pacifik – Pobuna… 18:00, 22:45
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 15:45, 20:30
Crni panter… 15:40
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 14:35
Izdaja… 19:20, 22:00
Kuća duhova… 22:10
Led… 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
Legenda o konkubini… 15:40
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 15:50, 17:35
Noćne igre… 18:25
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 22:50
Stranci: Plen u noći… 20:35, 22:40
Tomb Raider… 17:50, 22:30
Tomb Raider 3D… 15:30, 20:10, 20:30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 16:10
Zaista, nikad nisi bio ovde… 18:10

Petak, 30. mart
Zec Petar (sinhronizovano)… 14:30, 15:30, 16:30, 17:25, 18:30
Marija Magdalena… 18:15, 22:20
Ponoćno sunce… 16:45, 20:15, 22:10
Ready Player One… 14:40, 18:40, 21:20
Ready Player One 3D… 17:20, 20:00, 22:40
Bitka za Pacifik – Pobuna… 18:00, 22:45
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 15:45, 20:30
Crni panter… 15:40
Crni panter 3D… 19:30
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 14:35
Izdaja… 19:20, 22:00
Kuća duhova… 22:05
Led… 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
Legenda o konkubini… 18:10
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 15:50, 17:35
Noćne igre… 20:50
Oblik vode… 16:10
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 22:50
Stranci: Plen u noći… 14:25, 20:35, 22:35
Tomb Raider… 17:50, 22:30
Tomb Raider 3D… 15:30, 20:10
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:35
Zaista, nikad nisi bio ovde… 16:15, 20:40

Subota, 31. mart
Metropoliten opera: Tako čine sve… 18:55
Zec Petar (sinhronizovano)… 11:40, 12:30, 13:35, 14:30, 15:30, 16:30, 17:25, 18:50
Marija Magdalena… 18:15, 22:20
Ponoćno sunce… 16:45, 20:40, 22:35
Ready Player One… 14:40, 18:40, 21:20
Ready Player One 3D… 12:00, 17:20, 20:00, 22:40
Bitka za Pacifik – Pobuna… 18:00, 22:30
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 15:45, 20:15
Crni panter… 15:40
Crni panter 3D… 14:00, 19:30
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 13:20
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:25
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 14:35
Izdaja… 19:20, 22:00
Kuća duhova… 22:05
Led… 13:15, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
Legenda o konkubini… 16:15
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 12:20, 14:05, 15:50, 17:35
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 12:40
Noćne igre… 20:50
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 22:50
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 12:10
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 13:55
Stranci: Plen u noći… 14:25, 20:35
Tomb Raider… 17:50, 22:30
Tomb Raider 3D… 13:10, 15:30, 20:10
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 16:35
Zaista, nikad nisi bio ovde… 18:45

Nedelja, 1. april
Zec Petar (sinhronizovano)… 11:40, 12:30, 13:35, 14:30, 15:30, 16:30, 17:25, 18:30
Marija Magdalena… 18:15
Ponoćno sunce… 16:45, 20:15, 22:10
Ready Player One… 14:40, 19:25, 21:20
Ready Player One 3D… 12:00, 17:20, 18:40, 20:00, 22:40
Bitka za Pacifik – Pobuna… 18:00, 22:45
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 15:45, 20:30
Crni panter… 15:40
Crni panter 3D… 13:30, 20:35
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 13:20
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:25
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 14:35
Izdaja… 19:20, 22:00
Kuća duhova… 22:05
Led… 13:15, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
Legenda o konkubini… 18:10
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 12:20, 14:25, 15:55, 17:35
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 12:40
Noćne igre… 20:50
Oblik vode… 16:10
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 22:50
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 12:10
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 13:55
Stranci: Plen u noći… 22:35
Tomb Raider… 17:50, 22:30
Tomb Raider 3D… 13:10, 15:30, 20:10
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:35
Zaista, nikad nisi bio ovde… 16:15, 20:40

Ponedeljak, 2. april / utorak, 3. april / sreda, 4. april
Zec Petar (sinhronizovano)… 11:40, 12:30, 13:35, 14:30, 15:30, 16:30, 17:25, 18:30
Marija Magdalena… 18:15, 22:20
Ponoćno sunce… 16:45, 20:15, 22:10
Ready Player One… 14:40, 18:40, 21:20
Ready Player One 3D… 12:00, 17:20, 20:00, 22:40
Bitka za Pacifik – Pobuna… 18:00, 22:45
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 15:45, 20:30
Crni panter… 15:40
Crni panter 3D… 13:30, 19:30
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 13:20
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:25
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 14:35
Izdaja… 19:20, 22:00
Kuća duhova… 22:05
Led… 13:15, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
Legenda o konkubini… 18:10
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 12:20, 14:05, 15:50, 17:35
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 12:40
Noćne igre… 20:50
Oblik vode… 16:10
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 22:50
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 12:10
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 13:55
Stranci: Plen u noći… 14:25, 20:35, 22:35
Tomb Raider… 17:50, 22:30
Tomb Raider 3D… 13:10, 15:30, 20:10
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:35
Zaista, nikad nisi bio ovde… 16:15, 20:40
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 29. mart
Ready Player One 3D… 15.30, 18.00, 21.30
Marija Magdalena… 19.00
Ponoćno sunce… 20.30
Tomb Raider 3D… 22.15
Led… 17.00, 20.00, 22.10
Zec Petar (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 15.40

Petak, 30. mart
Ready Player One 3D… 14.30, 17.00, 19.30
Marija Magdalena… 20.20
Ponoćno sunce… 22.15
Tomb Raider 3D… 22.00
Led… 18.15, 20.00, 22.10
Zec Petar (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 16.15

Subota, 31. mart / nedelja, 1. april
Ready Player One 3D… 14.30, 17.00, 19.30
Marija Magdalena… 20.20
Ponoćno sunce… 22.15
Tomb Raider 3D… 22.00
Led… 18.15, 20.00, 22.10
Zec Petar (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 14.15, 16.15
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 12.15
Koko 3D (sinhronizovano)… 11.30

Ponedeljak, 2. april / utorak, 3. april / sreda, 4. april
Ready Player One 3D… 14.30, 17.00, 19.30
Marija Magdalena… 20.20
Ponoćno sunce… 22.15
Tomb Raider 3D… 22.00
Led… 18.15, 20.00, 22.10
Zec Petar (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 14.15, 16.15
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 12.15
Koko 3D (sinhronizovano)… 11.30
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 29. mart / petak, 30. mart
Zec Petar (sinhronizovano)… 15.10, 16.00, 17.10
Led… 17.45, 20.00
Tomb Raider 3D… 22.15
Ready Player One 3D… 16.40, 19.20
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 22.00
Bitka za Pacifik – Pobuna… 19.00, 21.10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15.30
Legenda o konkubini… 17.15
Ponoćno sunce… 19.40
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 21.30
Zaista, nikad nisi bio ovde… 16.10
Marija Magdalena… 18.00, 20.20
Niotkuda… 22.40

Subota, 31. mart / nedelja, 1. april
Zec Petar (sinhronizovano)… 13.10, 14.15, 15.10, 16.00, 17.10
Led… 17.45, 20.00
Tomb Raider 3D… 22.15
Ready Player One 3D… 13.00, 16.40, 19.20
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 22.00
Bitka za Pacifik – Pobuna… 19.00, 21.10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 13.45, 15.30
Legenda o konkubini… 17.15
Ponoćno sunce… 19.40
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 21.30
Zaista, nikad nisi bio ovde… 16.10
Marija Magdalena… 18.00, 20.20
Niotkuda… 22.40
Pećinci (sinhronizovano)… 14.00

Ponedeljak, 2. april / utorak, 3. april / sreda, 4. april
Zec Petar (sinhronizovano)… 13.10, 14.15, 15.10, 16.00, 17.10
Led… 17.45, 20.00
Tomb Raider 3D… 22.15
Ready Player One 3D… 13.00, 16.40, 19.20
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 22.00
Bitka za Pacifik – Pobuna… 19.00, 21.10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 13.45, 15.30
Legenda o konkubini… 17.15
Ponoćno sunce… 19.40
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 21.30
Zaista, nikad nisi bio ovde… 16.10
Marija Magdalena… 18.00, 20.20
Niotkuda… 22.40
Pećinci (sinhronizovano)… 14.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 29. mart / petak, 30. mart
Zec Petar (sinhronizovano)… 15:10, 17:10, 19:00
Ready Player One… 17:20, 21:00
Ready Player One 3D… 19:30, 22:20
Marija Magdalena… 15:00, 19:20
Ponoćno sunce… 16:10, 20:45
Bitka za Pacifik – Pobuna… 22:10
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 20:15
Izdaja… 21:40
Led… 18:05, 20:00
Legenda o konkubini… 18:15
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 16:00, 17:45
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 15:20
Stranci: Plen u noći… 22:35
Tomb Raider… 15:45
Tomb Raider 3D… 17:00
Zaista, nikad nisi bio ovde… 22:30

Subota, 31. mart / nedelja, 1. april
Zec Petar (sinhronizovano)… 11:20, 13:15, 15:10, 17:10, 19:00
Ready Player One… 17:20, 21:00
Ready Player One 3D… 12:00, 19:30, 22:20
Marija Magdalena… 15:00, 19:20
Ponoćno sunce… 16:10, 20:45
Bitka za Pacifik – Pobuna… 22:10
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 20:15
Ferdinand (sinhronizovano)… 11:50, 14:00
Izdaja… 21:40
Koko 3D (sinhronizovano)… 12:55
Led… 18:05, 20:00
Legenda o konkubini… 18:15
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 12:30, 14:15, 16:00, 17:45
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 11:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 11:00, 14:30
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 12:45, 16:20
Stranci: Plen u noći… 22:35
Tomb Raider… 14:40
Tomb Raider 3D… 17:00
Zaista, nikad nisi bio ovde… 22:30

Ponedeljak, 2. april / utorak, 3. april / sreda, 4. april
Zec Petar (sinhronizovano)… 11:20, 13:15, 15:10, 17:10, 19:00
Ready Player One… 17:20, 21:00
Ready Player One 3D… 12:00, 19:30, 22:20
Marija Magdalena… 15:00, 19:20
Ponoćno sunce… 16:10, 20:45
Bitka za Pacifik – Pobuna… 22:10
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 20:15
Ferdinand (sinhronizovano)… 11:50, 14:00
Izdaja… 21:40
Koko 3D (sinhronizovano)… 12:55
Led… 18:05, 20:00
Legenda o konkubini… 18:15
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 12:30, 14:15, 16:00, 17:45
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 11:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 11:00, 14:30
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 12:45, 16:20
Stranci: Plen u noći… 22:35
Tomb Raider… 14:40
Tomb Raider 3D… 17:00
Zaista, nikad nisi bio ovde… 22:30
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Sreda, 11. april (20.00)
Animirana sreda: Animanima 2017 – Pogled izvan Evrope

Petak, 13. april / subota, 14. april / nedelja, 15. april
Uvodna sesija rediteljke sa publikom… 17.30
Unutra… 18.00 i 20.00
r: Mirko Abrlić i Jelena Marković
ul: Aleksandar Milisavlјević, Đorđe Erčević, Ivan Nikolić
Srbija, 2015, 85’
Cena ulaznice: 200 RSD
Jovan, student iz provincije osuđen na godinu dana zatvora, počinje ležanje kazne na odelјenju za narkomane. Iako planira da mirno odleži kratku kaznu u Specijalnoj zatvorskoj bolnici i vrati se svom studentskom životu, Jovan upada u paukovu mrežu robijaških odnosa i nepisanih pravila. Mala grupa osuđenika okuplјena oko dilera Mareta nameće pravila u bloku. Šema dilovanja droge se razotkriva. Pritisak na Jovana raste, dok se istina lomi na njegovim leđima.

Utorak, 17. april (19.00)
Dugo i netremice: Likovi u dokumentarnom filmu (zgrade)
Uz primere iz filma „Čovek na žici“ (r: Džejms Marš, SAD, 2008, 94’)
Autor: Vladimir Šojat, filmski reditelј, producent i montažer

Sreda, 18. april (20.00)
Čist film
AFC u kontekstu 1958-2018: Vidici nove generacije (četvrta sesija)

Petak, 20. april / subota, 21. april / nedelja, 22. april
Bikini Mun… 18.00 i 20.00
Cena ulaznice: 200 RSD
r: Milčo Mančevski
ul: Kondola Rašad, Sara Goldberg
SAD, 2018, 102’

Sreda, 25. april (20.00)
Neposlušni i prekobrojni
Omladina u savremenom srpskom filmu i iza njega

Petak, 27. april / subota, 28. april / nedelja, 29. april
O bubicama i herojima… 18.00 i 20.00
Cena ulaznice: 200 RSD
r: Petar Pašić
ul: Bojan Dimitrijević, Slobodan Boda Ninković, Zoran Cvijanović
Srbija, 2018, 90’
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Do nedelje, 1. aprila
65. Martovski festival
Beogradski festival dokumentarnog i kratkometražnog filma
********************************************
Uskoro u bioskopima: Mračni umovi

Distopijski triler „Mračni umovi“, rediteljke Dženifer Ju Nelson je naučno-fantastični film baziran na popularnoj, istoimenoj knjizi američke spisateljice Aleksandre Braken.

Kada grupa tinejdžera misteriozno razvije nove moćne sposobnosti, vlada je proglasi za pretnju, a zatim i pritvori. Šesnaestogodišnja Rubi, jedna od najmoćnijih mladih ljudi, beži iz kampa i pridružuje se grupi tinejdžera koji su u bekstvu, u potrazi za sigurnim utočištem.

Uskoro članovi ove novoosnovane porodice shvataju da u svetu u kojem su ih odrasli na vlasti izdali, bežanje nije dovoljno i da moraju da pruže otpor, koristeći njihovu kolektivnu moć kako bi povratili kontrolu nad svojom budućnošću.

Glavnu ulogu u filmu tumači Amandla Stenberg, zvezda filmskog serijala „Igre gladi“, a ostatak glumačke ekipe čine Mendi Mur, Gvendolin Kristi, Haris Dikinson, Patrik Gibson, i Skajlan Bruks.

Film „Mračni umovi“ stiže u bioskope 2. avgusta.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 29. mart / petak, 30. mart
Zec Petar (sinhronizovano)… 15:30, 16:30, 17:30, 18:25
Marija Magdalena… 18:10, 21:20
Ponoćno sunce… 20:30, 22:20
Ready Player One… 18:20, 21:00
Ready Player One 3D… 15:40, 19:30, 22:10
Bitka za Pacifik – Pobuna… 18:00
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 20:20, 22:30
Izdaja… 20:00
Led… 16:45, 19:15, 21:30
Legenda o konkubini… 18:50
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Noćne igre… 16:00
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 15:50
Stranci: Plen unoći… 16:15, 22:40
Tomb Raider… 17:40
Tomb Raider 3D… 20:10
Zaista, nikad nisi bio ovde… 22:30

Subota, 31. mart / nedelja, 1. april / ponedeljak, 2. april / utorak, 3. april / sreda, 4. april
Zec Petar (sinhronizovano)… 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:25
Marija Magdalena… 18:10, 21:20
Ponoćno sunce… 20:30, 22:20
Ready Player One… 12:45, 18:20, 21:00
Ready Player One 3D… 15:40, 19:30, 22:10
Bitka za Pacifik – Pobuna… 18:00
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 20:20, 22:30
Crni panter 3D… 13:25
Ferdinand (sinhronizovano)… 14:20
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 12:10
Izdaja… 20:00
Koko 3D (sinhronizovano)… 11:20
Led… 16:45, 19:15, 21:30
Legenda o konkubini… 18:50
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Mali vampir (sinhronizovano)… 11:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:15
Noćne igre… 16:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 14:00
Pčelica Maja 2: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 12:00, 15:50
Stranci: Plen u noći… 16:15, 22:40
Tomb Raider… 17:40
Tomb Raider 3D… 11:50, 20:10
Zaista, nikad nisi bio ovde… 22:30
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za april 2018. – kliknite OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 29. mart / petak, 30. mart
Ferdinand (sinhronizovano)… 18.30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Revija video projekcija opera sa Festivala Verdi
Ponedeljak, 16. april (18.00) Aida
Ponedeljak, 21. maj (18.00) Makbet
Ponedeljak, 18. jun (18.00) Moć sudbine
********************************************

Kulturni centar Rex


********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino


********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija – zimska pauza
********************************************

KC Grad


********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 29. mart / petak, 30. mart
Zaista, nikad nisi bio ovde… 16.30
Niotkuda… 18.30
Legenda o konkubini… 20.30

Subota, 31. mart
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 12.00
Niotkuda… 18.30
Legenda o konkubini… 20.30

Nedelja, 1. april
Niotkuda… 18.30
Legenda o konkubini… 20.30
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom

********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 29. mart / petak, 30. mart
Ready Player One 3D… 17:50, 20:00
Ready Player One… 15:20
Marija Magdalena… 17:30, 20:20
Ponoćno sunce… 19:00, 22:40
Niotkuda… 19:40, 21:40
Bitka za Pacifik: Pobuna 3D… 19:20
Bitka za Pacifik: Pobuna… 16:20
Izdaja… 21:20
Led… 18:30, 20:40
Stranci: Plen u noći… 22:30
Tomb Raider 3D… 17:15
Zaista, nikad nisi bio ovde… 21:00
Zec Petar, sinhronizovano… 14:00, 16:00, 17:00, 18:00
Pčelica Maja 2 3D, sinhronizovano… 15:40
Pećinci, sinhronizovano… 14:30
Mali Veseljak – Brod spasilac, sinhronizovano… 14:10
Koko 3D, sinhronizovano… 15:40
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 15:00

Subota, 31. mart – sreda, 4. april
Ready Player One 3D… 12:40, 17:50, 20:00
Ready Player One… 15:20
Marija Magdalena… 17:30, 20:20
Ponoćno sunce… 19:00, 22:40
Niotkuda… 19:40, 21:40
Bitka za Pacifik: Pobuna 3D… 19:20
Bitka za Pacifik: Pobuna… 16:20
Crni panter 3D… 13:10
Izdaja… 21:20
Led… 18:30, 20:40
Stranci: Plen u noći… 22:30
Tomb Raider 3D… 17:15
Zaista, nikad nisi bio ovde… 21:00
Zec Petar, sinhronizovano… 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 17:00, 18:00
Pčelica Maja 2 3D, sinhronizovano… 10:50, 15:40
Pčelica Maja 2, sinhronizovano… 12:30
Pećinci, sinhronizovano… 10:40, 14:30
Mali vampir, 3D sinhronizovano… 11:40
Mali Veseljak – Brod spasilac, sinhronizovano… 11:20, 14:10
Koko 3D, sinhronizovano… 15:40
Koko, sinhronizovano… 12:30
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 11:00, 15:00
Ferdinand, sinhronizovano… 13:00
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.