Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (8-14. mart 2018)
Bioskopski repertoari: Oblik vode
Bioskopski repertoari: Oblik vode

Bioskopski repertoari (8-14. mart 2018)

FEST je prošao, Oskari su dodeljeni a mi ćemo gledati mnogo novih filmova od ove nedelje. Ovi bioskopski repertoari važe od 8. do 14. marta.

Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 8. do 14. marta 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet
Cine Grand
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Bioskop se otvara u 27. aprila 2018!
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 8. mart – sreda, 14. mart
Berlinski sindrom… 22.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 8. mart / petak, 9. mart
Led… 13.00
Neka svetlost uđe… 15.00
Izgrednici… 17.00
Oblik vode… 19.00
Skver… 21.00

Subota, 10. mart / nedelja, 11. mart
Pčelica Maja: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 11.00 i 15.00
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 13.00
Izgrednici… 17.00
Oblik vode… 19.00
Skver… 21.00

Ponedeljak, 12. mart / utorak, 13. mart / sreda, 14. mart
Led… 13.00
Neka svetlost uđe… 15.00
Izgrednici… 17.00
Oblik vode… 19.00
Skver… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 8. mart – utorak, 13. mart
Neka svetlost uđe… 17.00
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 19.00
Skver… 21.00

Sreda, 14. mart
Bioskop neće raditi
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 8. mart
Ladies Night: Led… 20:00
Led… 16:00, 18:10, 20:30, 22:15
Kuća duhova… 16:30, 18:30, 20:30, 22:35
Oblik vode… 16:15, 19:00, 21:25
Izgrednici… 19:35, 21:45
Neka svetlost uđe… 18:15, 20:10
Skver… 16:45, 22:10
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 19:40, 22:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 14:45, 16:30
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:15
Izdaja… 14:40, 17:20, 19:45, 22:40
Lady Bird… 15:50, 17:45
Noćne igre… 18:40, 20:45, 22:45
Crni panter… 17:10, 22:25
Crni panter 3D… 14:35, 19:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:25, 19:30,21:35
Putnik… 21:55
Patuljci sa naslovnih strana… 15:25
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:30
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 14:45
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 17:00
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 14:35

Petak, 9. mart / ponedeljak, 12. mart / utorak, 13. mart
Led… 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
Kuća duhova… 16:30, 18:30, 20:30, 22:35
Oblik vode… 16:15, 19:00, 21:25
Izgrednici… 19:35, 21:45
Neka svetlost uđe… 18:15, 20:10
Skver… 16:45, 22:10
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 19:40, 22:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 14:45, 16:30
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:15
Izdaja… 14:40, 17:20, 20:00, 22:40
Lady Bird… 15:50, 17:45
Noćne igre… 18:40, 20:45, 22:45
Crni panter… 17:10, 22:20
Crni panter 3D… 14:35, 19:45
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:25, 19:30, 21:35
Putnik… 21:55
Patuljci sa naslovnih strana… 15:25
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:30
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 14:40
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 17:00
Cena života… 19:20
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 14:35

Subota, 10. mart
Metropoliten – direktno: Semiramida… 18:55
Led… 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
Kuća duhova… 16:30, 18:30, 20:30, 22:35
Oblik vode… 16:15, 19:00, 21:25
Izgrednici… 19:35, 21:45
Neka svetlost uđe… 18:15, 20:10
Skver… 16:45, 22:10
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 19:40, 22:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 13:00, 14:45, 16:30
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 12:00, 13:45, 15:30, 17:15
Izdaja… 14:40, 17:20, 20:00, 22:40
Lady Bird… 15:55, 17:45
Noćne igre… 19:30, 22:20
Crni panter… 17:10
Crni panter 3D… 12:00, 14:35, 19:45
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:20, 21:35
Pećinci (sinhronizovano)… 12:10, 14:00
Putnik… 21:55
Cena života… 19:20
Lavirint: Lek smrti 3D… 13:40
Patuljci sa naslovnih strana… 15:25
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 12:45, 14:30
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 14:40
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 12:20, 17:00
Ferdinand (sinhronizovano)… 13:15
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 12:25, 14:35
Koko (sinhronizovano) 3D… 12:35

Nedelja, 11. mart
Led… 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
Kuća duhova… 16:30, 18:30, 20:30, 22:35
Oblik vode… 16:15, 19:00, 21:25
Izgrednici… 19:35, 21:45
Neka svetlost uđe… 18:15, 20:10
Skver… 16:45, 22:10
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 19:40, 22:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 13:00, 14:45, 16:30
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 12:00, 13:45, 15:30, 17:15
Izdaja… 14:40, 17:20, 20:00, 22:40
Lady Bird… 15:50, 17:45
Noćne igre… 18:40, 20:45, 22:45
Crni panter… 17:10, 22:20
Crni panter 3D… 12:00, 14:35, 19:45
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:25, 19:30, 21:35
Pećinci (sinhronizovano)… 12:10, 14:00
Putnik… 21:55
Cena života… 19:20
Lavirint: Lek smrti 3D… 13:40
Patuljci sa naslovnih strana… 15:25
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:30
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 14:40
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 12:20, 17:00
Ferdinand (sinhronizovano)… 13:15
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 12:25, 14:35
Koko (sinhronizovano) 3D… 12:35

Sreda, 14. mart
Tomb Raider 3D… 20:00 – premijera
Led… 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
Kuća duhova… 16:30, 18:30, 20:30, 22:35
Oblik vode… 16:15, 19:00, 21:25
Izgrednici… 19:35, 21:45
Neka svetlost uđe… 18:15, 20:10
Skver… 16:45, 22:10
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 19:40, 22:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 14:45, 16:30
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:15
Izdaja… 14:40, 17:20, 19:45, 22:40
Lady Bird… 15:50, 17:45
Noćne igre… 18:40, 20:45, 22:45
Crni panter… 17:10, 22:25
Crni panter 3D… 14:35, 19:30
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:25, 22:05
Putnik… 21:55
Patuljci sa naslovnih strana… 15:25
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 14:30
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 14:40
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 17:00
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 14:35
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 8. mart / petak, 9. mart
Led… 17.50, 20.00, 22.10
Oblik vode… 18.00, 20.15
Kuća duhova… 22.20
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 20.20
Izdaja… 17.40
Noćne igre… 22.15
Crni panter 3D… 15.45
Koko (sinhronizovano) 3D… 15.40
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 16.00

Subota, 10. mart / nedelja, 11. mart
Led… 17.50, 20.00, 22.10
Oblik vode… 18.00, 20.15
Kuća duhova… 22.20
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 20.20
Izdaja… 17.40
Noćne igre… 22.15
Crni panter 3D… 15.45
Koko (sinhronizovano) 3D… 11.30, 15.40
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00, 16.00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 11.45
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 13.30
Mali vampir (sinhronizovano) 3D… 13.45

Ponedeljak, 12. mart / utorak, 13. mart / sreda, 14. mart
Led… 17.50, 20.00, 22.10
Oblik vode… 18.00, 20.15
Kuća duhova… 22.20
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 20.20
Izdaja… 17.40
Noćne igre… 22.15
Crni panter 3D… 15.45
Koko (sinhronizovano) 3D… 15.40
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 8. mart / petak, 9. mart
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 16.00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15.30
Led… 17.45, 20.00
Izdaja… 21.00, 22.15
Crni panter 3D… 15.40, 18.20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17.30
Oblik vode… 19.30, 22.00
Koko (sinhronizovano)… 15.15
Lady Bird… 17.15
Izgrednici… 19.15, 21.30
Noćne igre… 16.10
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18.00, 20.15
Kuća duhova… 22.30

Subota, 10. mart / nedelja, 11. mart
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 13.10, 15.10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 13.30, 15.30, 17.00
Led… 19.00, 21.15
Izdaja… 21.00, 22.15
Crni panter 3D… 13.00, 15.40, 18.20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17.30
Oblik vode… 19.30, 22.00
Koko (sinhronizovano)… 13.15, 15.15
Lady Bird… 17.15
Izgrednici… 19.15, 21.30
Noćne igre… 16.10
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18.00, 20.15
Kuća duhova… 22.30
Pećinci (sinhronizovano)… 14.00

Ponedeljak, 12. mart / utorak, 13. mart / sreda, 14. mart
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 16.00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 15.30
Led… 17.45, 20.00
Izdaja… 21.00, 22.15
Crni panter 3D… 15.40, 18.20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17.30
Oblik vode… 19.30, 22.00
Koko (sinhronizovano)… 15.15
Lady Bird… 17.15
Izgrednici… 19.15, 21.30
Noćne igre… 16.10
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18.00, 20.15
Kuća duhova… 22.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 8. mart
Ladies Night: Led… 20:00
Led… 17:45, 20:30, 22:10
Kuća duhova… 17:50,20:30
Oblik vode… 15:10, 19:35
Izgrednici… 17:30, 22:45
Skver… 19:50, 22:30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 16:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00
Izdaja… 15:10, 17:50, 22:40
Lady Bird… 16:15
Noćne igre… 21:20
Crni panter 3D… 18:45
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 22:00
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 15:40

Petak, 9. mart / ponedeljak, 12. mart / utorak, 13. mart
Led… 17:45, 20:00, 22:10
Kuća duhova… 17:50, 20:30
Oblik vode… 15:10, 19:35
Izgrednici… 17:30, 22:45
Skver… 19:50, 22:30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 16:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00
Izdaja… 19:00, 21:40
Lady Bird… 16:15
Noćne igre… 21:20
Crni panter… 16:10
Crni panter 3D… 18:45
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 22:00
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 15:40

Subota, 10. mart
Leo da Vinči: Misija Mona Liza… 16:00 – premijerno
Led… 17:45, 20:00, 22:10
Kuća duhova… 17:50, 20:30
Oblik vode… 15:10, 19:35
Izgrednici… 17:30, 22:45
Skver… 19:50, 22:30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 12:00, 14:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Izdaja… 19:00, 21:40
Lady Bird… 16:15
Noćne igre… 21:20
Crni panter… 16:10
Crni panter 3D… 18:45
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:35
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 13:50
Pećinci (sinhronizovano)… 11:30, 13:20
Mali Vampir (sinhronizovano)… 12:20
Mali Vampir 3D (sinhronizovano)… 14:20
Ferdinand (sinhronizovano)… 13:30
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 11:20, 15:40
Koko (sinhronizovano) 3D… 11:40

Nedelja, 11. mart
Led… 17:45, 20:00, 22:10
Kuća duhova… 17:50, 20:30
Oblik vode… 15:10, 19:35
Izgrednici… 17:30, 22:45
Skver… 19:50, 22:30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Izdaja… 19:00, 21:40
Lady Bird… 16:15
Noćne igre… 21:20
Crni panter… 16:10
Crni panter 3D… 18:45
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:35
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 13:50
Pećinci (sinhronizovano)… 11:30, 13:20
Mali Vampir (sinhronizovano)… 12:20
Mali Vampir 3D (sinhronizovano)… 14:20
Ferdinand (sinhronizovano)… 13:30
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 11:20, 15:40
Koko (sinhronizovano) 3D… 11:40

Sreda, 14. mart
Tomb Raider 3D… 20:00 – premijera
Led… 17:45, 22:10
Kuća duhova… 17:50, 20:30
Oblik vode… 15:10, 19:35
Izgrednici… 17:30, 22:45
Skver… 19:50, 22:30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:10
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 16:00
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00
Izdaja… 19:00, 21:40
Lady Bird… 16:15
Noćne igre… 21:20
Crni panter… 16:10
Crni panter 3D… 18:45
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 22:00
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 15:40
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 9. mart / subota, 10. mart / nedelja, 11. mart
Skver… 18.00 i 20.30

Četvrtak, 15. mart
Montenegro Short Wave
Selekciju novog talasa kratkometražnih filmova mladih autora iz Crne Gore predstavlјa Sead Šabotić, reditelј.

Petak, 16. mart / subota, 17. mart / nedelja, 18. mart
Neka svetlost uđe… 18.00 i 20.00

Utorak, 20. mart
Dugo i netremice: Likovi u dokumentarnom filmu
Peter Handke
r: Korina Belc
Nemačka, 2016, 89’
Peter Handke je mislilac koji se kreće jednom od najopasnijih teritorija ocrtanih ljudskom civilizacijom – to je teritorija reči, njihovog značenja, snage, ubojitosti, smisla, društvenog i političkog dejstva… ovaj austrijski književnih decenijama je prisutan na svetskoj intelektualnoj sceni.
Peter Handke je nepotkupljiv. Za njega je to stvar samopoštovanja, prava na razmišljanje i prava uloga intelektualca. Političke činjenice uvedene su u njegove poetičke tokove da bi tamo i ostale, podržane jednom šezdesetosmaškom strašću ka javnom osvetljavanju važnih tema.
Peter Handke nije ni izdaleka shvaćen u onoj meri u kojoj to njegov život i delo zaslužuju. On izbegava zamkama banalnosti i u tome je njegova veličina. Njegovi stavovi i mišljenja imaju veliku specifičnu težinu i integritet.
Korina Belc je, snimajući tri godine film u domu Petera Handkea, stvorila empatičan i inspirativan film o percepciji stvarnosti i načinu na koji se ona pretvara u umetničko delo, postavljajući pitanja o tome kako treba živeti.

Petak, 23. mart / subota, 24. mart / nedelja, 25. mart
Starateljstvo… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 8. mart (20.00)
Odjeci BELDOCS-a: Venera

Sreda, 21. mart (19.00) Moj film je bolji od tvog #21
4 pitanja o filmu / 3 gosta / 2 minuta za odgovor / 1 pobednik
Tema za mart: Erotski specijal
Učesnici: Đorđe Bajić – pisac, Eli Gilić – pisac, Kosta Peševski – scenarista
Autori i sudije: Miloš Cvetković, Miloš Petrik i Sofija Vuković
Povodom završetka planetarno popularne ali estetski diskutabilne trilogije „50 nijansi“, ekipa traži odgovore na pitanje šta je dobar erotski film? Sa nostalgijom će se prisećati erotskih filmova 90-ih i diskutovaće o uspešnim, ali i ne tako uspešnim ostvarenjima u kojima erotika zauzima bitno mesto. Kako bi se dali što bolji odgovori na ova pitanja, pozvani su stručnjaci za ovu temu. Ko će dati najseksi odgovore?

28. mart – 1. april
65. Martovski festival
Beogradski festival dokumentarnog i kratkometražnog filma
********************************************
Uskoro u bioskopima: Projekat Titan

U bliskoj budućnosti u kojoj Zemlja nije više naseljiva, bivši pilot avio snaga Rick Janssen odabran je za vojni eksperiment stvaranja super bića, čoveka sposobnog da preživi u sirovoj sredini Saturnovog meseca Titana. Kada se sa svojom porodicom preseli na ostrvo u Atlantskom okeanu, Rik shvati da je eksperiment drugačiji od očekivanog te da celi program služi kao paravan za kolonizaciju Titana i širenje granica ljudskog iskustva.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 8. mart
Ladies Night: Led… 20:00
Led… 17:45, 20:30, 22:15
Kuća duhova… 16:40, 19:40, 22:40
Oblik vode… 19:10, 22:10
Izgrednici… 17:25, 19:45
Neka svetlost uđe… 18:40, 20:40
Skver… 16:45
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:00, 22:45
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 14:30, 16:15
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:20
Izdaja… 17:00, 19:30, 21:30
Lady Bird… 14:40
Noćne igre… 17:15, 21:15
Crni panter 3D… 22:00
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:10, 21:45
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:40
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 15:00
Koko (sinhronizovano) 3D… 15:40

Petak, 9. mart / ponedeljak, 12. mart / utorak, 13. mart
Led… 17:45, 20:00, 22:15
Kuća duhova… 16:40, 19:40, 22:40
Oblik vode… 19:10, 22:10
Izgrednici… 17:25, 20:20
Neka svetlost uđe… 18:40, 20:40
Skver… 16:45, 21:45
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:00, 22:30
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 14:30, 16:15
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:20
Izdaja… 17:00, 19:30, 21:30
Lady Bird… 14:40
Noćne igre… 17:15, 21:15
Crni panter 3D… 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:10
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:40
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 15:00
Koko (sinhronizovano) 3D… 15:40

Subota, 10. mart / nedelja, 11. mart
Led… 17:45, 20:00, 22:15
Kuća duhova… 16:40, 19:40, 22:40
Oblik vode… 19:10, 22:10
Izgrednici… 17:25, 20:20
Neka svetlost uđe… 18:40, 20:40
Skver… 16:45, 21:45
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:00, 22:30
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 11:00, 12:30, 14:30, 16:15
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 11:30, 13:30, 15:30, 17:20
Izdaja… 17:00, 19:30, 21:30
Lady Bird… 14:40
Noćne igre… 19:15, 21:15
Crni panter… 11:40, 14:20
Crni panter 3D… 19:45, 22:20
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:10
Pećinci (sinhronizovano)… 11:00, 12:50
Mali vampir (sinhronizovano)… 13:45
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 11:45, 15:40
Ferdinand (sinhronizovano)… 12:45
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 15:00
Koko (sinhronizovano)… 13:20
Koko (sinhronizovano) 3D… 11:15, 15:40
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 12:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 14:40

Sreda, 14. mart
Tomb Raider 3D… 20:00 – premijera
Led… 17:45, 19:45, 22:20
Kuća duhova… 16:40, 19:40, 22:40
Oblik vode… 19:10, 22:10
Izgrednici… 17:25, 20:20
Neka svetlost uđe… 18:40, 20:40
Skver… 16:45, 21:45
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 18:00, 22:30
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 14:30, 16:15
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:20
Izdaja… 17:00, 19:30, 21:30
Lady Bird… 14:40
Noćne igre… 17:15, 21:15
Crni panter 3D… 22:00
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 19:10
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:40
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 15:00
Koko (sinhronizovano) 3D… 15:40
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za mart 2018. – kliknite OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Petak, 9. mart
Mali Veseljak – Brod spasilac (sinhronizovano)… 18.30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 21.00

Subota, 10. mart
Mali Veseljak – Brod spasilac (sinhronizovano)… 19.00
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 21.00

Nedelja, 11. mart
Mali Veseljak – Brod spasilac (sinhronizovano)… 18.30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 21.00

Četvrtak, 15. mart
Ferdinand (sinhronizovano)… 18.30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 21.00

Sreda, 21. mart
Ferdinand (sinhronizovano)… 18.30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 21.00

Subota, 24. mart
Dokumentarni film: Mama će ponovo da me rodi… 19.00
Projekcija posvećena deci ubijenoj u bombardovanju NATO-a.

Četvrtak, 29. mart / petak, 30. mart
Ferdinand (sinhronizovano)… 18.30
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 8. mart (20.00) Led
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Revija video projekcija opera sa Festivala Verdi
Ponedeljak, 12. mart (18.00) Nabuko
Ponedeljak, 16. april (18.00) Aida
Ponedeljak, 21. maj (18.00) Makbet
Ponedeljak, 18. jun (18.00) Moć sudbine
********************************************

Kulturni centar Rex

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino


********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija – zimska pauza
********************************************

KC Grad


********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 8. mart / petak, 9. mart
Led… 16.30
Neka svetlost uđe… 18.30
Skver… 20.30

Subota, 10. mart
Bela i Sebastijan – prvi deo… 12.00
Led… 16.30
Neka svetlost uđe… 18.30
Skver… 20.30

Nedelja, 11. mart
Led… 16.30
Neka svetlost uđe… 18.30
Skver… 20.30

Ponedeljak, 12. mart – petak, 16. mart
Neka svetlost uđe… 16.30
Led… 18.30
Skver… 20.30

Subota, 17. mart
Bela i Sebastijan – prvi deo… 12.00
Led… 18.30
Skver… 20.30

Nedelja, 18. mart
Led… 18.30
Skver… 20.30
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom

********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 8. mart
Led… 18.00, 20.00, 20.40, 22.10
Izgrednici… 18.50
Oblik vode… 18.20, 20.20, 22.40
Kuća duhova… 19.30, 22.30
Izdaja… 19.00, 21.30
Pčelica Maja: Medene igre (sinhronizovano)… 15.40
Pčelica Maja: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 14.00, 16.30, 17.20
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 21.15
Noćne igre… 17.40
Crni panter 3D… 17.30
Pedeset nijansi: Oslobođeni… 21.00
Pećinci (sinhronizovano)… 14.40, 16.20
Mali Veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 16.00
Mali vampir (sinhronizovano) 3D… 14.30
Koko (sinhronizovano) 3D… 15.20
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 14.20
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 15.00, 17.00

Petak, 9. mart
Led… 18.00, 20.00, 22.10
Izgrednici… 18.50, 21.00
Oblik vode… 18.20, 20.20, 22.40
Kuća duhova… 19.30, 22.30
Izdaja… 19.00, 21.30
Pčelica Maja: Medene igre (sinhronizovano)… 15.40
Pčelica Maja: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 14.00, 16.30, 17.20
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 21.15
Noćne igre… 17.40
Crni panter 3D… 17.30
Pedeset nijansi: Oslobođeni… 20.40
Pećinci (sinhronizovano)… 14.40, 16.20
Mali Veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 16.00
Mali vampir (sinhronizovano) 3D… 14.30
Koko (sinhronizovano) 3D… 15.20
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 14.20
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 15.00, 17.00

Subota, 10. mart / nedelja, 11. mart
Led… 18.00, 20.00, 22.10
Izgrednici… 18.50, 21.00
Oblik vode… 18.20, 20.20, 22.40
Kuća duhova… 19.30, 22.30
Izdaja… 19.00, 21.30
Pčelica Maja: Medene igre (sinhronizovano)… 12.20, 15.40
Pčelica Maja: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 10.40, 12.50, 14.00, 16.30, 17.20
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 21.15
Noćne igre… 17.40
Crni panter 3D… 12.10, 17.30
Pedeset nijansi: Oslobođeni… 20.40
Pećinci (sinhronizovano)… 10.30, 14.40, 16.20
Mali Veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 11.15, 12.40, 16.00
Mali vampir (sinhronizovano) 3D… 10.50, 14.30
Koko (sinhronizovano) 3D… 11.30, 13.20, 15.20
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 14.20
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 11.00, 15.00, 17.00
Ferdinand (sinhronizovano)… 13.00

Ponedeljak, 12. mart / utorak, 13. mart
Led… 18.00, 20.20, 22.20
Izgrednici… 18.50, 21.00
Oblik vode… 18.20, 20.00, 22.40
Kuća duhova… 19.30, 22.30
Izdaja… 19.00, 21.30
Pčelica Maja: Medene igre (sinhronizovano)… 15.40
Pčelica Maja: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 14.00, 16.30, 17.20
Tri bilborda ispred Ebinga u Misuriju… 21.15
Noćne igre… 17.40
Crni panter 3D… 17.30
Pedeset nijansi: Oslobođeni… 20.40
Pećinci (sinhronizovano)… 14.40, 16.20
Mali Veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 16.00
Mali vampir (sinhronizovano) 3D… 14.30
Koko (sinhronizovano) 3D… 15.20
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 14.20
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 15.00, 17.00

Sreda, 14. mart
Naknadno će biti objavljen repertoar
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.