Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (12-18. april 2018)
Bioskopski repertoari (12-18. april 2018): Rampage

Bioskopski repertoari (12-18. april 2018)

Od 12. do 18. aprila 2018. važe ovi bioskopski repertoari na kojima je šest novih filmova, nekoliko filmskih ciklusa u Kinoteci i drugim salama u Beogradu.

Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 12. do 18. aprila 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet
Cine Grand
********************************************

Dvorana Doma sindikata (Kombank dvorana)

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Bioskop se otvara u 27. aprila 2018!
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 12. april – sreda, 18. april
Dvostruki ljubavnik… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 12. april / petak, 13. april
Niotkuda… 15.00
Led… 17.00
Rampage 3D… 19.00
Tiho mesto… 21.00

Subota, 14. april / nedelja, 15. april
Zec Petar (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
O bubicama i herojima… 13.00
Led… 17.00
Rampage 3D… 19.00
Tiho mesto… 21.00

Ponedeljak, 16. april / utorak, 17. april / sreda, 18. april
Zec Petar (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
O bubicama i herojima… 13.00
Led… 17.00
Rampage 3D… 19.00
Tiho mesto… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 12. april – sreda, 18. april
Vitni Hjuston: Biti svoja… 17.00
Duhovi sa Sicilije… 19.00
Legenda o konkubini… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 12. april
Men’s Night: Rampage 3D… 20:00
Rampage… 15:40, 19:10, 21:20
Rampage 3D… 17:50, 22:10
Tiho mesto… 16:30, 18:20, 20:10, 22:00
O bubicama i herojima… 18:45, 20:40
Pravo mesto… 17:10, 21:20
Gaša šeprtlja… 15:00
Gringo… 20:30, 22:45
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 14:45
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 15:30, 17:15
Projekat: Titan… 16:45
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17:00
Crni panter… 16:00
Crni panter 3D… 18:35
Izdaja… 21:40
Kuća duhova… 15:30
Led… 17:30, 19:40, 21:50
Nevesta… 19:40, 22:35
Noćne igre… 15:00
Ponoćno sunce… 15:20
Ready Player One… 16:50, 21:10
Ready Player One 3D… 19:30, 22:10
Tomb Raider… 17:40
Tomb Raider 3D… 20:00, 22:20
Zaista, nikad nisi bio ovde… 15:45
Zec Petar (sinhronizovano)… 14:30, 16:30, 18:30

Petak, 13. april / utorak, 17. april
Rampage… 16:00, 19:20, 21:30
Rampage 3D… 18:10, 20:20, 22:30
Tiho mesto… 16:30, 18:20, 20:10, 22:00
O bubicama i herojima… 18:45, 20:40
Pravo mesto… 17:10, 21:20
Gaša šeprtlja… 15:00
Gringo… 20:30, 22:45
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 14:45
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 15:30, 17:15
Projekat: Titan… 16:45
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17:05
Crni panter… 16:00
Crni panter 3D… 18:35
Izdaja… 19:00, 21:40
Kuća duhova… 15:30
Led… 17:30, 19:40, 21:50
Nevesta… 19:20, 22:35
Noćne igre… 15:05
Ponoćno sunce… 15:20
Ready Player One… 16:50, 21:10
Ready Player One 3D… 19:30, 22:10
Tomb Raider… 17:40
Tomb Raider 3D… 20:00, 22:20
Zaista, nikad nisi bio ovde… 15:45
Zec Petar (sinhronizovano)… 14:30, 16:30, 18:30

Subota, 14. april
Metropoliten opera: Lujza Miler… 18:30
Rampage… 16:00, 19:20, 21:30
Rampage 3D… 13.50, 18:10, 20:20, 22:30
Tiho mesto… 16:30, 18:20, 20:10, 22:00
O bubicama i herojima… 18:45, 20:40
Pravo mesto… 17:10, 21:20
Gaša šeprtlja… 13:15, 15:00
Gringo… 22:20
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 13:00, 14:45
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 12:00, 13:45, 15:30, 17:15
Projekat: Titan… 16:45
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 12:50, 17:05
Crni panter… 16:00
Crni panter 3D… 13:25, 18:35
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 13:10
Izdaja… 19:00, 21:40
Led… 15:30, 19:40, 21:50
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 12:15, 14:00
Nevesta… 19:20, 22:35
Noćne igre… 15:05
Ponoćno sunce… 15:20
Ready Player One… 16:50, 21:10
Ready Player One 3D… 14:10, 19:30, 22:10
Tomb Raider… 17:40
Tomb Raider 3D… 22:15
Zaista, nikad nisi bio ovde… 15:45
Zec Petar (sinhronizovano)… 11:40, 12:30, 13:35, 14:30, 16:25, 17:40

Nedelja, 15. april
Rampage… 16:00, 19:20, 21:30
Rampage 3D… 13:50, 18:10, 20:20, 22:30
Tiho mesto… 16:30, 18:20, 20:10, 22:00
O bubicama i herojima… 18:45, 20:40
Pravo mesto… 17:10, 21:20
Gaša šeprtlja… 13:15, 15:00
Gringo… 20:30, 22:45
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 13:00, 14:45
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 12:00, 13:45, 15:30, 17:15
Projekat: Titan… 16:45
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 12:50, 17:05
Crni panter… 16:00
Crni panter 3D… 13:25, 18:35
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 13:10
Izdaja… 19:00, 21:40
Led… 17:30, 19:40, 21:50
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 12:15, 14:00
Nevesta… 19:20, 22:35
Noćne igre… 15:05
Kuća duhova… 15:30
Ponoćno sunce… 15:20
Ready Player One… 16:50, 21:10
Ready Player One 3D… 14:10, 19:30, 22:10
Tomb Raider… 17:40
Tomb Raider 3D… 20:00, 22:20
Zaista, nikad nisi bio ovde… 15:45
Zec Petar (sinhronizovano)… 11:40, 12:30, 13:35, 14:30, 16:30, 18:30

Ponedeljak, 17. april
Rampage… 16:00, 19:20, 21:30
Rampage 3D… 18:10, 20:20, 22:30
Tiho mesto… 16:30, 18:20, 20:10, 22:00
O bubicama i herojima… 18:45, 20:40
Pravo mesto… 17:10, 21:20
Gaša šeprtlja… 15:00
Gringo… 20:30, 22:45
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 14:45
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 15:30, 17:15
Projekat: Titan… 16:45
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17:05
Crni panter… 16:00
Crni panter 3D… 18:35
Izdaja… 19:00, 21:40
Kuća duhova… 15:30
Led… 17:30, 21:50
Nevesta… 19:20, 22:35
Noćne igre… 15:05
Ponoćno sunce… 15:20
Ready Player One… 16:50, 21:10
Ready Player One 3D… 19:30, 22:10
Tomb Raider… 17:40
Tomb Raider 3D… 20:00, 22:20
Zaista, nikad nisi bio ovde… 15:45
Zec Petar (sinhronizovano)… 14:30, 16:30, 18:30

Sreda, 18.april
Neće moći ove noći… 20:00 – premijera
Rampage… 15:40, 19:10, 21:20
Rampage 3D… 17:50, 20:00, 22:10
Tiho mesto… 16:30, 18:20, 20:10, 22:00
O bubicama i herojima… 18:45, 20:40
Pravo mesto… 17:10, 21:20
Gaša šeprtlja… 15:00
Gringo… 20:30, 22:45
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 14:45
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 15:30, 17:15
Projekat: Titan… 16:45
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17:0
Crni panter… 16:00
Crni panter 3D… 18:35
Izdaja… 19:00, 21:40
Kuća duhova… 15:30
Led… 17:30, 19:40, 21:50
Nevesta… 19:20, 22:35
Noćne igre… 15:00
Ponoćno sunce… 15:20
Ready Player One… 16:50
Ready Player One 3D… 19:30, 22:10
Tomb Raider… 17:40
Tomb Raider 3D… 22:20
Zaista, nikad nisi bio ovde… 15:45
Zec Petar (sinhronizovano)… 14:30, 16:30, 18:30
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 12. april / petak, 13. april 
Rampage 3D… 18.15, 20.20, 22.15
Tiho mesto… 20.40, 22.10
O bubicama i herojima… 19.00
Nevesta… 22.20
Ready Player One 3D… 15.45
Led… 17.00, 20.00
Zec Petar (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 15.15

Subota, 14. april / nedelja, 15. april
Rampage 3D… 18.15, 20.20, 22.15
Tiho mesto… 20.40, 22.10
O bubicama i herojima… 19.00
Nevesta… 22.20
Ready Player One 3D… 15.45
Led… 17.00, 20.00
Zec Petar (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 14.15, 16.00, 18.00
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.30, 15.15
Koko 3D (sinhronizovano)… 13.30

Ponedeljak, 16. april / utorak, 17. april / sreda, 18. april
Rampage 3D… 18.15, 20.20, 22.15
Tiho mesto… 20.40, 22.10
O bubicama i herojima… 19.00
Nevesta… 22.20
Ready Player One 3D… 15.45
Led… 17.00, 20.00
Zec Petar (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 15.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 12. april / petak, 13. april
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 16.30
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 15.45
Tiho mesto… 18.30, 20.30, 22.30
Pčelica Maja: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 15.20
Rampage 3D… 17.20, 19.40, 22.00
Zec Petar (sinhronizovano)… 15.10, 17.10
Led… 19.00
Ready Player One 3D… 21.10
O bubicama i herojima… 15.30
Nevesta… 17.30
Marija Magdalena… 19.30
Pravo mesto… 21.45
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17.45
Gringo… 20.00
Dvostruki ljubavnik… 22.15

Subota, 14. april / nedelja, 15. april
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 14.30, 16.30
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 13.45, 15.45
Tiho mesto… 18.30, 20.30, 22.30
Pčelica Maja: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 13.20, 13.50, 15.20
Rampage 3D… 17.20, 19.40, 22.00
Zec Petar (sinhronizovano)… 13.10, 15.10, 17.10
Led… 19.00
Ready Player One 3D… 21.10
O bubicama i herojima… 15.30
Nevesta… 17.30
Marija Magdalena… 19.30
Pravo mesto… 21.45
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17.45
Gringo… 20.00
Dvostruki ljubavnik… 22.15

Ponedeljak, 16. april / utorak, 17. april / sreda, 18. april
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 16.30
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 15.45
Tiho mesto… 18.30, 20.30, 22.30
Pčelica Maja: Medene igre 3D (sinhronizovano)… 15.20
Rampage 3D… 17.20, 19.40, 22.00
Zec Petar (sinhronizovano)… 15.10, 17.10
Led… 19.00
Ready Player One 3D… 21.10
O bubicama i herojima… 15.30
Nevesta… 17.30
Marija Magdalena… 19.30
Pravo mesto… 21.45
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17.45
Gringo… 20.00
Dvostruki ljubavnik… 22.15
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 12. april / petak, 13. april / ponedeljak, 16. april / utorak, 17. april / sreda, 18. april
Rampage… 17:50, 21:00
Rampage 3D… 20:00, 22:10
Tiho mesto… 17:30, 20:50, 22:40
O bubicama i herojima… 20:20
Pravo mesto… 16:10, 18:15
Gaša šeprtlja… 16:00
Gringo… 19:45
Led… 19:20
Nevesta… 22:00
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 15:45
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 15:00, 16:45
Projekat: Titan… 22:20
Ready Player One… 17:00
Ready Player One 3D… 21:30
Tomb Raider 3D… 18:30
Zec Petar (sinhronizovano)… 15:10, 17:05, 19:00

Subota, 14. april / nedelja, 15. april
Rampage… 17:50, 21:00
Rampage 3D… 20:00, 22:10
Tiho mesto… 17:30, 20:50, 22:40
O bubicama i herojima… 20:20
Pravo mesto… 16:10, 18:15
Ferdinand (sinhronizovano)… 11:40, 13:50
Gaša šeprtlja… 16:00
Gringo… 19:45
Led… 19:20
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 12:00, 14:00
Nevesta… 22:00
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 13:15, 15:45
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 11:30, 15:00, 16:45
Projekat: Titan… 22:20
Pčelica Maja 2: Medene igre (sinhronizovano)… 12:30
Ready Player One… 17:00
Ready Player One 3D… 14:20, 21:30
Tomb Raider 3D… 18:30
Zec Petar (sinhronizovano)… 11:15, 12:15, 13:10, 14:10, 15:10, 17:05, 19:00
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 13. april / subota, 14. april / nedelja, 15. april
Uvodna sesija rediteljke sa publikom… 17.30
Unutra… 18.00 i 20.00
r: Mirko Abrlić i Jelena Marković
ul: Aleksandar Milisavlјević, Đorđe Erčević, Ivan Nikolić
Srbija, 2015, 85’
Cena ulaznice: 200 RSD
Jovan, student iz provincije osuđen na godinu dana zatvora, počinje ležanje kazne na odelјenju za narkomane. Iako planira da mirno odleži kratku kaznu u Specijalnoj zatvorskoj bolnici i vrati se svom studentskom životu, Jovan upada u paukovu mrežu robijaških odnosa i nepisanih pravila. Mala grupa osuđenika okuplјena oko dilera Mareta nameće pravila u bloku. Šema dilovanja droge se razotkriva. Pritisak na Jovana raste, dok se istina lomi na njegovim leđima.

Utorak, 17. april (19.00)
Dugo i netremice: Likovi u dokumentarnom filmu (zgrade)
Uz primere iz filma „Čovek na žici“ (r: Džejms Marš, SAD, 2008, 94’)
Autor: Vladimir Šojat, filmski reditelј, producent i montažer

Sreda, 18. april (20.00)
Čist film
AFC u kontekstu 1958-2018: Vidici nove generacije (četvrta sesija)

Petak, 20. april / subota, 21. april / nedelja, 22. april
Bikini Mun… 18.00 i 20.00
Cena ulaznice: 200 RSD
r: Milčo Mančevski
ul: Kondola Rašad, Sara Goldberg
SAD, 2018, 102’

Sreda, 25. april (20.00)
Neposlušni i prekobrojni
Omladina u savremenom srpskom filmu i iza njega

Petak, 27. april / subota, 28. april / nedelja, 29. april
O bubicama i herojima… 18.00 i 20.00
Cena ulaznice: 200 RSD
r: Petar Pašić
ul: Bojan Dimitrijević, Slobodan Boda Ninković, Zoran Cvijanović
Srbija, 2018, 90’
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 12. april / petak, 13. april / ponedeljak, 16. april / utorak, 17. april / sreda, 18. april
Rampage… 19:00, 21:15
Rampage 3D… 16:40, 20:00, 22:10
Tiho mesto… 18:20, 20:10, 22:00
O bubicama i herojima… 20:30
Pravo mesto… 16:10, 20:25
Gaša šeprtlja… 16:20
Gringo… 18:15
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 16:30
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Projekat: Titan … 22:40
Nevesta… 17:50, 22:20
Izdaja… 21:40
Led… 19:20, 21:30
Ready Player One… 15:10, 18:45
Ready Player One 3D… 19:45, 22:30
Tomb Raider 3D… 18:10
Zec Petar (sinhronizovano)… 15:00, 16:00, 17:00, 18:00

Subota, 14. april / nedelja, 15. april
Rampage… 12:15, 14:20, 19:00, 21:15
Rampage 3D… 16:40, 20:00, 22:10
Tiho mesto… 18:20, 20:10, 22:00
O bubicama i herojima… 20:30
Pravo mesto… 16:10, 20:25
Gaša šeprtlja… 16:20
Gringo… 18:15
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 11:30, 14:30, 16:30
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 13:30, 15:30, 17:30
Projekat: Titan … 22:40
Nevesta… 17:50, 22:20
Crni panter 3D… 12:40
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 12:00
Izdaja… 21:40
Led… 19:20, 21:30
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 12:20, 14:15
Noćne igre… 14:10
Ready Player One… 15:10, 18:45
Ready Player One 3D… 19:45, 22:30
Tomb Raider… 12:10
Tomb Raider 3D… 18:10
Zec Petar (sinhronizovano)… 11:00, 11:45, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za april 2018. – kliknite OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 12. april / petak, 13. april
Zec Petar (sinhronizovano)… 18.30
Dvostruki ljubavnik… 21.00

Četvrtak, 26. april / petak, 27. april
Zec Petar (sinhronizovano)… 18.30
Dvostruki ljubavnik… 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Revija video projekcija opera sa Festivala Verdi
Ponedeljak, 16. april (18.00) Aida
Ponedeljak, 21. maj (18.00) Makbet
Ponedeljak, 18. jun (18.00) Moć sudbine
********************************************

Kulturni centar Rex


********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino


********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad


********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 12. april
Bikini Mun… 16.30
Duhovi sa Sicilije… 18.30
Pravo mesto… 20.30

Petak, 13. april
Duhovi sa Sicilije… 19.00
Pravo mesto… 21.00

Subota, 14. april
Leo da Vinči: Misija Mona Liza… 13.00
Duhovi sa Sicilije… 18.30
Pravo mesto… 20.30

Nedelja, 15. april
Duhovi sa Sicilije… 18.30
Pravo mesto… 20.30

Ponedeljak, 16. april / utorak, 17. april / sreda, 18. april / četvrtak, 19. april
Vitni Hjuston… 16.30
Bikini Mun… 18.30
Pravo mesto… 20.30

Petak, 20. april
Velikani igre na velikom platnu: Don Kihot… 19.00

Subota, 21. april
Velikani igre na velikom platnu:
Kopelija… 12.00
Ana Karenjina… 16.00
Uspavana lepotica… 19.00

Nedelja, 22. april
Velikani igre na velikom platnu:
Konjić Grbonjić… 12.00
Matilda… 16.30
Ana Karenjina… 19.30
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom

********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 12. april / petak, 13. april / ponedeljak, 16. april / utorak, 17. april / sreda, 18. april
Tiho mesto… 20:00, 21:50
Rampage 3D… 20:20, 22:20
Rampage… 16:20
O bubicama i herojima… 19:20
Gringo… 21:20
Dvostruki ljubavnik… 22:10
Izdaja… 21:00
Led… 18:30, 20:30
Nevesta… 22:30
Ponoćno sunce… 17:00
Ready Player One 3D… 17:10, 19:40
Zaista, nikad nisi bio ovde… 18:20
Patuljci uzvraćaju udarac 3D, sinhronizovano… 16:40, 17:40
Patuljci uzvraćaju udarac, sinhronizovano… 14:40
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 15:00
Koko 3D, sinhronizovano… 15:20
Mali vampir, 3D sinhronizovano… 14:30
Mali Veseljak – Brod spasilac, sinhronizovano… 14:20
Pčelica Maja 2 3D, sinhronizovano… 15:50
Zec Petar, sinhronizovano… 14:00, 16:00, 18:00, 19:00

Subota, 14. april / nedelja, 15. april
Tiho mesto… 20:00, 21:50
Rampage 3D… 12:30, 20:20, 22:20
Rampage… 16:20
O bubicama i herojima… 19:20
Gringo… 21:20
Dvostruki ljubavnik… 22:10
Izdaja… 21:00
Led… 18:30, 20:30
Nevesta… 22:30
Ponoćno sunce… 17:00
Ready Player One 3D… 17:10, 19:40
Zaista, nikad nisi bio ovde… 18:20
Patuljci uzvraćaju udarac 3D, sinhronizovano… 10:50, 12:40, 16:40, 17:40
Patuljci uzvraćaju udarac, sinhronizovano… 14:40
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 15:00
Ferdinand, sinhronizovano… 13:00
Koko 3D, sinhronizovano… 15:20
Koko, sinhronizovano… 13:20
Mali vampir, 3D sinhronizovano… 10:30, 14:30
Mali Veseljak – Brod spasilac, sinhronizovano… 14:20
Pčelica Maja 2 3D, sinhronizovano… 12:20, 15:50
Pčelica Maja 2, sinhronizovano… 10:40
Pećinci, sinhronizovano… 11:00
Zec Petar, sinhronizovano… 10:00, 11:20, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 19:00
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.