Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari (19-25. april 2018)
Bioskopski repertoari (19-25. april 2018): Zver
Bioskopski repertoari (19-25. april 2018): Zver

Bioskopski repertoari (19-25. april 2018)

Ovo su novi bioskopski repertoari za sedmicu od 19. do 25. aprila. Još jednu uzbudljivu filmsku nedelju začiniće mnogo novih filmova.

Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 19. do 25. aprila 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet
Cine Grand
********************************************

Dvorana Doma sindikata (Kombank dvorana)

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Bioskop se otvara u 27. aprila 2018!
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 19. april – sreda, 25. april
Telma… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 19. april / petak, 20. april
Led… 15.00
Telma… 17.00
Neće moći ove noći… 19.00
Poslednja želja… 21.00

Subota, 21. april / nedelja, 22. april
Zec Petar (sinhronizovano)… 11.00, 17.00
Cvrle, nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 13.00
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 15.00
Neće moći ove noći… 19.00
Poslednja želja… 21.00

Ponedeljak, 23. april / utorak, 24. april
Led… 15.00
Telma… 17.00
Neće moći ove noći… 19.00
Poslednja želja… 21.00

Sreda, 25. april
Led… 15.00
Telma… 17.00
Neće moći ove noći… 19.00
Osvetnici: Rat beskraja 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 19. april – ponedeljak, 23. april
Nedelja finskog filma: Topli

Utorak, 24. april
Telma… 17.00
Grčki dani u Beogradu: Čovek delfin… 19.00
Legenda o konkubini… 21.00

Sreda, 25. april
Telma… 17.00
Žaba… 19.00
Legenda o konkubini… 21.00

Četvrtak, 26. april – sreda, 2. maj
Telma… 17.00
Žaba… 19.00
Jupiterov mesec… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 19. april
Incident u zemlji duhova… 15:45, 18:20, 21:45
Neće moći ove noći… 15:40, 17:50, 19:40, 20:00, 22:10
Poslednja želja… 17:40, 20:30, 22:40
Zver… 17:10, 20:50, 22:45
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 14:45, 16:35
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 15:30, 17:15
Telma… 15:10, 19:10
Crni panter 3D… 15:00
Gaša šeprtlja… 15:20
Gringo… 21:40
Izdaja… 19:00
Led… 17:30, 21:50
Nevesta… 18:50
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 15:10
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 17:00
Pravo mesto… 21:30
Rampage… 18:10, 22:30
Rampage 3D… 16:00, 20:20
Ready Player One… 16:50, 22:15
Ready Player One 3D… 19:30
Tiho mesto… 20:10, 22:00
Tomb Raider… 17:35
Tomb Raider 3D… 21:20
Zec Petar (sinhronizovano)… 14:30, 16:30, 18:30

Petak, 20. april / ponedeljak, 23. april / utorak, 24. april
Incident u zemlji duhova… 15:45, 19:50, 21:45
Neće moći ove noći… 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
Poslednja želja… 17:40, 20:30, 22:40
Telma… 15:10, 19:10
Zver… 17:10, 20:50, 22:45
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 14:45, 16:35
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 15:30, 17:15
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17:30
Crni panter 3D… 16:25
Gaša šeprtlja… 15:20
Gringo… 21:40
Izdaja… 19:00
Led… 19:40, 21:50
Nevesta… 18:50
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 15:10
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 17:00
Pravo mesto… 21:30
Rampage… 18:10, 22:30
Rampage 3D… 16:00, 20:20
Ready Player One… 16:50, 22:15
Ready Player One 3D… 19:30
Tiho mesto… 18:20, 20:10, 22:00
Tomb Raider… 19:00
Tomb Raider 3D -21:20
Zec Petar (sinhronizovano)… 14:30, 16:30, 18:30

Subota, 21. april
Incident u zemlji duhova… 15:45, 19:50, 21:45
Neće moći ove noći… 13:30, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
Poslednja želja… 17:40, 20:30, 22:40
Telma… 15:10, 19:10
Zver… 17:10, 20:50, 22:45
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 13:00, 14:45, 16:35
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 12:00, 13:45, 15:30, 17:15
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17:30
Crni panter… 13:50
Crni panter 3D… 16:25
Gaša šeprtlja… 13:35, 15:20
Gringo… 21:40
Izdaja… 19:00
Led… 19:40, 21:50
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 12:15, 14:00
Nevesta… 18:50
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 15:10
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 13:20, 17:00
Pravo mesto… 21:30
Rampage… 18:10, 22:30
Rampage 3D… 13:50, 16:00, 20:20
Ready Player One… 16:50, 22:15
Ready Player One 3D… 14:10, 19:30
Tiho mesto… 18:20, 20:10, 22:00
Tomb Raider… 19:00
Tomb Raider 3D… 12:50, 21:20
Zec Petar (sinhronizovano)… 12:30, 14:30, 16:30, 18:30

Nedelja, 22. april
Incident u zemlji duhova… 15:45, 19:50, 21:45
Neće moći ove noći… 13:30, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
Poslednja želja… 17:40, 20:30, 22:40
Telma… 19:10
Zver… 17:10, 20:50, 22:45
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 13:00, 14:45, 16:35
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 12:00, 13:45, 15:30, 17:15
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17:30
Crni panter… 11:40
Crni panter 3D… 16:25
Gaša šeprtlja… 13:35, 15:20
Gringo… 21:40
Izdaja… 19:00
Led… 19:40, 21:50
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 12:15, 14:00
Nevesta… 18:50
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano) – 15:10
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 13:20, 17:00
Pravo mesto… 21:30
Rampage… 18:10, 22:30
Rampage 3D… 14:15, 16:00, 20:20
Ready Player One… 16:50, 22:15
Ready Player One 3D… 14:10, 19:30
Tiho mesto… 18:20, 20:10, 22:00
Tomb Raider… 19:00
Tomb Raider 3D… 21:20
Zec Petar (sinhronizovano)… 11:45, 12:30, 13:40, 14:30, 15:35, 16:30, 18:30
Peter Rabbit OV… 14:00

Sreda, 25. april
Osvetnici – Rat beskraja 3D… 19:00, 19:30 – premijerno
Incident u zemlji duhova… 15:45, 19:50, 21:45
Neće moći ove noći… 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
Poslednja želja… 17:40, 20:30, 22:40
Telma… 15:10, 19:10
Zver… 17:10, 20:50, 22:45
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 14:45, 16:35
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 15:30, 17:15
Bitka za Pacifik – Pobuna 3D… 17:30
Crni panter 3D… 16:25
Gaša šeprtlja… 15:20
Gringo… 22:00
Izdaja… 21:50
Led… 19:40
Nevesta… 18:50
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 15:10
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 17:00
Pravo mesto… 21:30
Rampage… 18:10, 22:30
Rampage 3D… 16:00, 20:20
Ready Player One… 16:50, 22:30
Ready Player One 3D… 19:00
Tiho mesto… 18:20, 20:10, 22:00
Tomb Raider 3D… 21:40
Zec Petar (sinhronizovano)… 14:30, 16:30, 18:30
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 19. april / petak, 20. april 
Incident u zemlji duhova… 19.00
Rampage 3D… 18.15, 22.20
Zver… 20.00, 22.00
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 16.30
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 15.15
Tiho mesto… 20.40
Neće moći ove noći… 20.20, 22.20
Zec Petar (sinhronizovano)… 16.00, 18.10
Led… 17.00

Subota, 21. april / nedelja, 22. april
Incident u zemlji duhova… 19.00
Rampage 3D… 18.15, 22.20
Zver… 20.00, 22.00
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.30, 16.30
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.30, 15.15
Tiho mesto… 20.40
Neće moći ove noći… 20.20, 22.20
Zec Petar (sinhronizovano)… 12.30, 14.15, 16.00, 18.10
Led… 17.00

Ponedeljak, 23. april / utorak, 24. april
Incident u zemlji duhova… 19.00
Rampage 3D… 18.15, 22.20
Zver… 20.00, 22.00
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 16.30
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 15.15
Tiho mesto… 20.40
Neće moći ove noći… 20.20, 22.20
Zec Petar (sinhronizovano)… 16.00, 18.10
Led… 17.00

Sreda, 25. april
Osvetnici: Rat beskraja 3D… 20.00 – premijerno
Incident u zemlji duhova… 19.00
Rampage 3D… 18.15, 22.20
Zver… 22.00
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 16.30
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 15.15
Tiho mesto… 20.40
Neće moći ove noći… 20.20, 22.20
Zec Petar (sinhronizovano)… 16.00, 18.10
Led… 17.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 19. april / petak, 20. april
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 16.30
Tiho mesto… 18.30, 20.30, 22.30
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 15.20
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 16.00, 17.45
Rampage 3D… 17.20, 19.40
Zver… 22.00
Zec Petar (sinhronizovano)… 15.10, 17.10
Neće moći ove noći… 19.00, 21.00
Poslednja želja… 19.30, 21.40
Incident u zemlji duhova… 16.10
Led… 18.00
Telma… 20.00
Pravo mesto… 22.15

Subota, 21. april / nedelja, 22. april
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 14.30, 16.30
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 14.00
Tiho mesto… 18.30, 20.30, 22.30
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 13.20, 15.20
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 14.15, 16.00, 17.45
Rampage 3D… 17.20, 19.40
Zver… 22.00
Zec Petar (sinhronizovano)… 13.10, 15.10, 17.10
Neće moći ove noći… 19.00, 21.00
Poslednja želja… 19.30, 21.40
Incident u zemlji duhova… 16.10
Led… 18.00
Telma… 20.00
Pravo mesto… 22.15

Ponedeljak, 23. april / utorak, 24. april
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 16.30
Tiho mesto… 18.30, 20.30, 22.30
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 15.20
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 16.00, 17.45
Rampage 3D… 17.20, 19.40
Zver… 22.00
Zec Petar (sinhronizovano)… 15.10, 17.10
Neće moći ove noći… 19.00, 21.00
Poslednja želja… 19.30, 21.40
Incident u zemlji duhova… 16.10
Led… 18.00
Telma… 20.00
Pravo mesto… 22.15

Sreda, 25. april
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 16.30
Tiho mesto… 18.30, 22.00
Osvetnici: Rat beskraja 3D… 20.30
Osvetnici: Rat beskraja… 19.15
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 15.20
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 16.00, 17.45
Rampage 3D… 17.20
Zec Petar (sinhronizovano)… 15.10, 17.10
Neće moći ove noći… 19.00, 21.00
Poslednja želja… 19.30, 21.40
Incident u zemlji duhova… 16.10
Led… 18.00
Telma… 20.00
Pravo mesto… 22.15
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 19. april
Incident u zemlji duhova… 19:00, 22:45
Neće moći ove noći… 16:30, 19:30, 21:40
Poslednja želja… 19:50, 22:00
Zver… 18:40, 20:40
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
Gringo… 22:10
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 15:15
Pravo mesto… 22:30
Rampage… 18:20
Rampage 3D… 20:30, 22:40
Ready Player One… 15:40
Ready Player One 3D… 19:15
Tiho mesto… 17:15, 20:50
Zec Petar (sinhronizovano)… 15:30, 17:30

Petak, 20. april
Incident u zemlji duhova… 19:00, 22:45
Neće moći ove noći… 16:30, 20:00, 22:00
Poslednja želja… 19:50, 22:00
Zver… 18:40, 20:40
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
Gringo… 22:10
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 15:15
Pravo mesto… 22:30
Rampage… 18:20
Rampage 3D… 20:30, 22:40
Ready Player One… 15:40
Ready Player One 3D… 19:15
Tiho mesto… 17:15, 20:50
Zec Petar (sinhronizovano)… 15:30, 17:30

Subota, 21. april / nedelja, 22. april
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Gringo… 22:10
Incident u zemlji duhova… 19:00, 22:45
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 12:10, 13:50
Neće moći ove noći… 16:30, 19:30, 21:40
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 13:15
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 11:15, 15:15
Poslednja želja… 19:50, 22:00
Pravo mesto… 22:30
Rampage… 18:20
Rampage 3D… 20:30, 22:40
Ready Player One… 15:40
Ready Player One 3D… 19:15
Tiho mesto… 17:15, 20:50
Zec Petar (sinhronizovano)… 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 17:30
Zver… 18:40, 20:40

Ponedeljak, 23. april / utorak, 24.april
Neće moći ove noći… 16:30, 19:30, 21:40
Poslednja želja… 19:50, 22:00
Zver… 18:40, 20:40
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
Incident u zemlji duhova… 19:00, 22:45
Gringo… 22:10
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 15:15
Pravo mesto… 22:30
Rampage… 18:20
Rampage 3D… 20:30, 22:40
Ready Player One… 15:40
Ready Player One 3D… 19:15
Tiho mesto… 17:15, 20:50
Zec Petar (sinhronizovano)… 15:30, 17:30

Sreda, 25. april
Osvetnici – Rat beskraja 3D… 19:00 – premijerno
Incident u zemlji duhova… 19:00, 22:45
Neće moći ove noći… 16:30, 17:45, 22:00
Poslednja želja… 19:50, 22:00
Zver… 18:40, 20:40
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 16:00
Gringo… 22:10
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 15:15
Pravo mesto… 22:30
Rampage… 18:20
Rampage 3D… 20:30, 22:40
Ready Player One… 15:40
Ready Player One 3D… 19:15
Tiho mesto… 17:15, 20:50
Zec Petar (sinhronizovano)… 15:05, 17:05
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 20. april / subota, 21. april / nedelja, 22. april
Bikini Mun… 18.00 i 20.00
Cena ulaznice: 200 RSD
r: Milčo Mančevski
ul: Kondola Rašad, Sara Goldberg
SAD, 2018, 102’

Sreda, 25. april (20.00)
Neposlušni i prekobrojni
Omladina u savremenom srpskom filmu i iza njega

Petak, 27. april / subota, 28. april / nedelja, 29. april
O bubicama i herojima… 18.00 i 20.00
Cena ulaznice: 200 RSD
r: Petar Pašić
ul: Bojan Dimitrijević, Slobodan Boda Ninković, Zoran Cvijanović
Srbija, 2018, 90’
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Sreda, 25. april (19.00)
Moj film je bolji od tvog #22
4 pitanja o filmu / 3 gosta / 2 minuta za odgovor / 1 pobednik
Ulaz slobodan!
U ringu: Miljan Tanić (urednik časopisa Serije+), Ivana Nešić (pisac) i Mateja Vidaković (dizajner igara, bubnjar i Izvrsni bloger).
Autori i sudije: Miloš Cvetković, Miloš Petrik i Sofija Vuković.

Subota, 28. april / nedelja, 29. april
Gaša šeprtlja… 20.00
Cena ulaznice: 250 RSD.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 19. april / petak, 20. april / ponedeljak, 23. april
Incident u zemlji duhova… 20:40, 22:30
Neće moći ove noći… 18:10, 20:00, 22:00
Poslednja želja… 20:10, 22:20
Zver… 18:15, 21:30
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 14:40, 16:15
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 15:15, 17:15
Gaša šeprtlja… 16:30
Izdaja… 19:30
Led… 19:15
Noćne igre… 15:00
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 15:45
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 16:45
Pravo mesto… 18:30
Rampage… 17:20, 21:15
Rampage 3D… 20:20, 22:30
Ready Player One 3D… 19:00, 21:45
Tiho mesto… 17:30, 19:25, 22:15
Zec Petar (sinhronizovano)… 16:00, 17:00, 18:00

Subota, 21. april / nedelja, 22. april
Incident u zemlji duhova… 20:40, 22:30
Neće moći ove noći… 18:10, 20:00, 22:00
Poslednja želja… 20:10, 22:20
Zver… 18:15, 21:30
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 12:15, 14:15, 16:15
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 11:15, 13:15, 15:15, 17:15
Crni panter 3D… 11:45
Gaša šeprtlja… 16:30
Izdaja… 19:30
Led… 19:15
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 14:30
Noćne igre… 15:00
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 13:50, 15:45
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 11:00, 12:45, 14:45, 16:45
Pravo mesto… 18:30
Rampage… 12:20, 17:20, 21:15
Rampage 3D… 20:20, 22:30
Ready Player One… 14:40
Ready Player One 3D… 19:00, 21:45
Tiho mesto… 17:30, 19:25, 22:15
Tomb Raider 3D… 11:30
Zec Petar (sinhronizovano)… 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 16:00, 17:00, 18:00

Utorak, 24. april
Neće moći ove noći… 18:10, 19:30, 22:00
Poslednja želja… 20:10, 22:20
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 14:40, 16:15
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 15:15, 17:15
Incident u zemlji duhova… 20:40, 22:30
Gaša šeprtlja… 16:30
Led… 19:15
Noćne igre… 15:00
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)… 15:45
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 16:45
Pravo mesto… 18:30
Rampage… 17:20, 21:15
Rampage 3D… 20:20, 22:30
Ready Player One 3D… 19:00, 21:45
Tiho mesto… 17:30, 19:25
Zec Petar (sinhronizovano)… 16:00, 17:00, 18:00

Sreda, 25. april
Osvetnici – Rat beskraja 3D… 19:00, 20:30, 22:00 – premijerno
Neće moći ove noći… 18:10, 20:00, 22:00
Poslednja želja… 20:10, 22:20
Zver… 18:15, 21:30
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 14:40, 16:15
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 15:15, 17:15
Incident u zemlji duhova… 20:40, 22:30
Gaša šeprtlja… 16:30
Led… 19:15
Noćne igre… 15:00
Patuljci uzvraćaju udarac (sinhronizovano)15:45
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)16:45
Pravo mesto… 18:30
Rampage… 17:20, 21:15
Ready Player One 3D… 19:30
Tiho mesto… 17:30, 19:25, 22:15
Zec Petar (sinhronizovano)… 16:00, 17:00, 18:00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za april 2018. – kliknite OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 26. april / petak, 27. april
Zec Petar (sinhronizovano)… 18.30
Dvostruki ljubavnik… 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Revija video projekcija opera sa Festivala Verdi
Ponedeljak, 21. maj (18.00) Makbet
Ponedeljak, 18. jun (18.00) Moć sudbine
********************************************

Kulturni centar Rex


********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino


********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad


********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 19. april
Vitni Hjuston… 16.30
Bikini Mun… 18.30
Pravo mesto… 20.30

Petak, 20. april
Velikani igre na velikom platnu: Don Kihot… 19.00

Subota, 21. april
Velikani igre na velikom platnu:
Kopelija… 12.00
Ana Karenjina… 16.00
Uspavana lepotica… 19.00

Nedelja, 22. april
Velikani igre na velikom platnu:
Konjić Grbonjić… 12.00
Matilda… 16.30
Ana Karenjina… 19.30
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom

********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 19. april / petak, 20. april / ponedeljak, 23. april / utorak, 24. april
Neće moći ove noći… 18:00, 20:00, 22:00
Poslednja želja… 17:20, 19:30
Telma… 19:40
Zver… 21:30
Incident u zemlji duhova… 21:20
Tiho mesto… 17:30, 19:20
Rampage 3D… 20:20, 22:20
Rampage… 15:20
Gringo… 16:00
Izdaja… 21:45
Led… 19:00
Ready Player One 3D… 21:00
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D, sinhronizovano… 14:20, 17:40
Cvrle – nikad ne letiš sam, sihnronizovano… 16:10
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 14:00
Mali vampir, 3D sinhronizovano… 15:40
Patuljci uzvraćaju udarac 3D, sinhronizovano… 16:40
Patuljci uzvraćaju udarac, sinhronizovano… 14:40
Zec Petar, sinhronizovano… 15:00, 17:00, 18:20

Subota, 21. april / nedelja, 22. april
Neće moći ove noći… 18:00, 20:00, 22:00
Poslednja želja… 17:20, 19:30
Telma… 19:40
Zver… 21:30
Incident u zemlji duhova… 21:20
Tiho mesto… 17:30, 19:20
Rampage 3D… 20:20, 22:20
Rampage… 15:20
Gringo… 16:00
Izdaja… 21:45
Led… 19:00
Ready Player One 3D… 21:00
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D, sinhronizovano… 10:40, 14:20, 17:40
Cvrle – nikad ne letiš sam, sihnronizovano… 12:40, 16:10
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 14:00
Ferdinand, sinhronizovano… 12:00
Koko 3D, sinhronizovano… 11:40
Mali vampir, 3D sinhronizovano… 15:40
Mali Veseljak – Brod spasilac, sinhronizovano… 10:20, 13:40
Patuljci uzvraćaju udarac 3D, sinhronizovano… 10:50, 12:40, 13:50, 16:40
Patuljci uzvraćaju udarac, sinhronizovano… 14:40
Pećinci, sinhronizovano… 10:00
Zec Petar, sinhronizovano… 11:00, 11:50, 13:00, 15:00, 17:00, 18:20

Sreda, 25. april
Osvetnici: Rat beskraja 3D… 19:00, 20:00, 21:00, 21:50 – premijerno
Neće moći ove noći… 18:00, 22:50
Poslednja želja… 17:20, 19:30
Telma… 19:40
Zver… 21:30
Incident u zemlji duhova… 21:50
Tiho mesto… 17:30, 19:20
Rampage 3D… 20:20, 22:20
Rampage… 15:20
Gringo… 16:00
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D, sinhronizovano… 14:20, 17:40
Cvrle – nikad ne letiš sam, sihnronizovano… 16:10
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 14:00
Mali vampir, 3D sinhronizovano… 15:40
Patuljci uzvraćaju udarac 3D, sinhronizovano… 16:40
Patuljci uzvraćaju udarac, sinhronizovano… 14:40
Zec Petar, sinhronizovano… 15:00, 17:00, 18:20
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.