Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – jun 2018.
Pozorišni repertoari - jun 2018: Narodno pozorište - Bolivud
Pozorišni repertoari - jun 2018: Narodno pozorište - Bolivud

Pozorišni repertoari – jun 2018.

Ovo su pozorišni repertoari za jun 2018. godine. Sezona se bliži kraju. Iskoristite kako kišne tako i prijatne prolećne večeri ali i početak leta za odlazak u pozorište…

Pozorišni repertoari – jun 2018.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

AP „Branko Krsmanović“
Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar 78
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
Studentski kulturni centar
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
Mikser House
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište

********************************************

Konak kneginje Ljubice

Kneza Sime Markovića 8

Subotu, 2. jun (20.00) Koncert-predstava „Šopen i Žorž Sand“
********************************************

Akademsko pozorište “Branko Krsmanović”

Balkanska 4/1, 3613-451 i  064 1991 000
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21, 3247-342, 3226-626
Scena „Mira Trailović“
Petak, 1. jun (20.00) Mrešćenje šarana
Subota, 2. jun (20.00) Urnebesna tragedija
Nedelja, 3. jun (20.00) Noćna straža
Ponedeljak, 4. jun (20.00) Noćna straža
Utorak, 5. jun (20.00) Kafa i cigarete – Pozdrav iz Beograda
Subota, 9. jun (20.00) Pet života pretužnog Milutina – pretpremijera
Nedelja, 10. jun (20.00) Pet života pretužnog Milutina – premijera
Ponedeljak, 11. jun (20.00) Pet života pretužnog Milutina
Utorak, 12. jun (20.00) Pet života pretužnog Milutina
Sreda, 13. jun (20.00) Moja ti
Četvrtak, 14. jun (20.00) Pet života pretužnog Milutina
Petak, 15. jun (20.00) Pet života pretužnog Milutina
Nedelja, 17. jun (20.00) Urnebesna tragedija
Ponedeljak, 18. jun (20.00) Zvuk pozorišta
Utorak, 19. jun (20.00) Pošto gvožđe – ispitna predstava Rastislava Ćopića – FDU

Scena „Petar Kralj“
Petak, 1. jun (20.30) Strujosek
Subota, 2. jun (20.30) Slavna Florens
Nedelja, 3. jun (20.30) Urnebesna tama
Ponedeljak, 4. jun (20.30) Dok čekamo Godoa – Udruženje „Otelotvorenje“ i AU NS
Četvrtak, 7. jun (20.30) Lice
Petak, 8. jun (20.30) Dar-mar
Subota, 9. jun (18.00) O, kakav divan dan
Utorak, 12. jun (20.30) Pomorandžina kora
Sreda, 13. jun (20.30) Konstelacije
Četvrtak, 14. jun (20.30) Čekaonica
Petak, 15. jun (20.30) Pomorandžina kora
Nedelja, 17. jun (20.30) Režim ljubavi
Ponedeljak, 18. jun (20.30) Razvojni put Bore Šnajdera – projekcija predstave iz 1967.
Utorak, 19. jun (20.30) One Girl Show: Marta Bereš – Pozorište Deže Kostolai, Subotica
Sreda, 20. jun (20.30) To Feel Or Not To Feel – autorski projekat
Četvrtak, 21. jun (20.30) Korešpodencija
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Subota, 2. jun (20.00) Klošmerl
Utorak, 5. jun (20.00) Delirijum tremens
Sreda, 6. jun (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Četvrtak, 7. jun (20.00) Pomorandže za zbogom
Nedelja, 10. jun (20.00) Poslednji rok
Ponedeljak, 11. jun (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Utorak, 12. jun (20.00) Kad su cvetale tikve
Sreda, 13. jun (20.00) Eling
Subota, 16. jun (20.00) Crna kutija
Nedelja, 17. jun (20.00) Klošmerl
Utorak, 19. jun (20.00) Zojkin stan
Četvrtak, 21. jun (20.00) Palilulski roman

Nova scena
Subota, 2. jun (20.30) Slučaj: Rupa
Nedelja, 3. jun (20.30) Ne igraj na Engleze
Sreda, 6. jun (20.30) Na tragu
Petak, 8. jun (20.30) Jazavac pred sudom
Subota, 9. jun (20.30) Mleko – 10 godina od premijere
Nedelja, 10. jun (20.30) Utopljena duša
Ponedeljak, 11. jun (20.30) Moj deda je aut
Sreda, 13. jun (20.30) Trpele
Nedelja, 17. jun (20.30) Draga Jelena
Ponedeljak, 18. jun (20.30) Moje dete
Utorak, 19. jun (20.30) Na tragu
Sreda, 20. jun (20.30) Moj deda je aut
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

KUD Abrašević, Resavska 76
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Danilo Bata Stojković“
Utorak, 5. jun (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Sreda, 6. jun (19.30) Klaustrofobična komedija
Ponedeljak, 11. jun (19.30) Osama-kasaba u Njujorku
Utorak, 12. jun (19.30) Pasivno pušenje
Petak, 15. jun (19.30) Bajka o pozorištu
Nedelja, 17. jun (19.30) Klaustrofobična komedija
Ponedeljak, 18. jun (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Utorak, 19. jun (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Sreda, 20. jun (19.30) Osama-kasaba u Njujorku
Četvrtak, 21. jun (19.30) Osama-kasaba u Njujorku
Petak, 22. jun (19.30) Korešpodencija
Subota, 23. jun (19.30) Hipnoza jedne ljubavi

Nova scena
Petak, 8. jun (20.00) Voz
Subota, 9. jun (20.00) Suze su OK
Ponedeljak, 11. jun (20.00) Večera budala
Utorak, 12. jun (20.00) Čorba od kanarinca
Četvrtak, 14. jun (20.00) Generalna proba samoubistva
Nedelja, 17. jun (20.00) Savršen kroj
Ponedeljak, 18. jun (20.00) Boing-boing
Četvrtak, 21. jun (20.00) Voz
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50, 2644-447, 3061-957
Scena „Ljuba Tadić“
Subota, 2. jun (20.00) Kralj Betajnove
Nedelja, 3. jun (20.00) Mesec dana na selu
Ponedeljak, 4. jun (20.00) Ajnštajnovi snovi
Utorak, 5. jun (20.00) Gospođica
Četvrtak, 7. jun (20.00) Tartif
Petak, 8. jun (20.00) Švabica
Subota, 9. jun (20.00) Mesec dana na selu
Nedelja, 10. jun (20.00) Drama o Mirjani i ovima oko nje
Ponedeljak, 11. jun (20.00) Tako je (ako vam se tako čini)
Utorak, 12. jun (20.00) Slučajna smrt jednog anarhiste
Sreda, 13. jun (20.00) Slučajna smrt jednog anarhiste
Četvrtak, 14. jun (20.00) Mesec dana na selu
Sreda, 20. jun (20.00) Zašto je poludeo gospodin R? – premijera
Četvrtak, 21. jun (20.00) Zašto je poludeo gospodin R?
Subota, 23. jun (20.00) Unosno mesto *
Nedelja, 24. jun (20.00) Uobraženi bolesnik *
Ponedeljak, 25. jun (20.00) Otelo

(*) JDP titluje predstave na engleski jezik.

Studio JDP
Ponedeljak, 4. jun (20.30) Sudnji dan
Sreda, 6. jun (20.30) Marks u Sohou
Četvrtak, 7. jun (20.30) Marks u Sohou
Subota, 9. jun (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? (na engleskom jeziku bez prevoda)
Ponedeljak, 11. jun (20.30) Sudnji dan
Subota, 16. jun (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Dečja scena
Petak, 1. jun (10.30) Aska i vuk
Subota, 2. jun (17.00) Sudbina jednog Čarlija
Nedelja, 3. jun (12.00) Knjiga o džungli
Utorak, 5. jun (10.30) Mobi Dik
Sreda, 6. jun (10.30) Pustolovine Toma Sojera – Dečje pozorište iz Subotice
Četvrtak, 7. jun (10.30) Kameni cvet
Petak, 8. jun (10.00 i 11.30) Knjiga lutanja
Subota, 9. jun (17.00) Aska i vuk
Nedelja, 10. jun (12.00) Sudbina jednog Čarlija
Ponedeljak, 11. jun (10.30) Sudbina jednog Čarlija
Utorak, 12. jun (10.30) Sudbina jednog Čarlija
Sreda, 13. jun (12.00) Knjiga o džungli
Četvrtak, 14. jun (10.30) Naglavačke
Subota, 16. jun (17.00) Bonton
Nedelja, 17. jun (12.00) Naglavačke

Večernja / Tinejdž scena
Sreda, 6. jun (20.00) Pustolovine Toma Sojera – Dečje pozorište iz Subotice
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Petak, 1. jun (19.30) Pepeljuga
Subota, 2. jun (19.30) Ričard Treći
Nedelja, 3. jun (19.30) Marija Stjuart
Ponedeljak, 4. jun (19.30) Ožalošćena porodica
Utorak, 5. jun (19.30) Kraljica Margo
Sreda, 6. jun (19.30) Antigona
Petak, 8. jun (19.30) Velika drama
Subota, 9. jun (19.30) Uspavana lepotica
Nedelja, 10. jun (19.30) Derviš i smrt
Ponedeljak, 11. jun (19.30) Hazarski rečnik – Lovci na snove
Utorak, 12. jun (20.00) Lučija od Lamermura
Sreda, 13. jun (19.30) Ivanov
Četvrtak, 14. jun (19.30) Dama s kamelijama
Petak, 15. jun (19.30) Ko to tamo peva
Nedelja, 17. jun (19.30) Ožalošćena porodica
Utorak, 19. jun (19.30) Hazarski rečnik – Lovci na snove
Sreda, 20. jun (19.30) Velika drama
Četvrtak, 21. jun (19.30) Rodoljupci
Petak, 22. jun (19.30) Bajadera
Subota, 23. jun (19.30) Andre Šenije – premijera
Nedelja, 24. jun (19.30) Dama s kamelijama
Ponedeljak, 25. jun (19.30) Andre Šenije
Utorak, 26. jun (19.30) Evgenije Onjegin
Sreda, 27. jun (19.30) Ričard Treći
Petak, 29. jun (19.30) Čudo u Šarganu
Subota, 30. jun (19.30) Završni gala koncert

Scena „Raša Plaović“
Petak, 1. jun (20.30) Frenki i Džoni
Subota, 2. jun (20.30) Devedesete
Nedelja, 3. jun (20.30) Srpska Lajka
Utorak, 5. jun (20.00) Balet i moda
Sreda, 6. jun (20.30) Bolivud
Četvrtak, 7. jun (20.30) Mali bračni zločini
Petak, 8. jun (20.30) Dom Bernarde Albe
Subota, 9. jun (20.30) Carstvo mraka
Nedelja, 10. jun (20.30) Bolivud
Utorak, 12. jun (20.30) Ženski orkestar
Sreda, 13. jun (20.00) Iz ciklusa „Velikani belkanta“ – Ars Kreativa
Četvrtak, 14. jun (20.30) Bela kafa
Petak, 15. jun (20.30) Ljubinko i Desanka – Fakultet savremenih umetnosti
Subota, 16. jun (20.30) Ženidba
Nedelja, 17. jun (20.30) Uspavanka za Vuka Ničijeg
Ponedeljak, 18. jun (20.30) Devedesete
Utorak, 19. jun (20.30) Naši sinovi
Sreda, 20. jun (20.30) Važno je zvati se Ernest
Četvrtak, 21. jun (20.00) Koncert Operskog studija „Borislav Popović“
Petak, 22. jun (20.30) Sumnjivo lice
Subota, 23. jun (20.30) Vrapčić – Puls teatar
Nedelja, 24. jun (20.30) Ruža sa dva mirisa – Fakultet savremenih umetnosti
Ponedeljak, 25. jun (20.30) Seksualne neuroze naših roditelja
Utorak, 26. jun (20.30) Da bar nisam žensko – Organizacija MOTO
Sreda, 27. jun (20.30) Jesenja sonata – Fakultet savremenih umetnosti
Četvrtak, 28. jun (20.30) Sunčana linija – Fakultet savremenih umetnosti
Petak, 29. jun (20.30) Kad neko zazvoni – Fakultet savremenih umetnosti
Subota, 30. jun (20.30) Bez pogovora – Fakultet savremenih umetnosti
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797
Velika scena
Ponedeljak, 11. jun (19.30) Ljubav i moda
Utorak, 19. jun (19.30) Jadnici
Četvrtak, 21. jun (19.30) Slučajevi – premijera
Subota, 30. jun (19.30) Prisutnost – premijera

Mala scena
Petak, 1. jun (20.00) Mitrovdan
Sreda, 6. jun (20.00) Lolita
Petak, 8. jun (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
Nedelja, 10. jun (20.00) Žanka
Sreda, 13. jun (20.00) Mitrovdan
Nedelja, 17. jun (20.00) Rahelina kutija
Subota, 23. jun (20.00) Ispovest Dmitrija Karamazova
Nedelja, 24. jun (20.00) Tvoja ruka u mojoj
Ponedeljak, 25. jun (20.00) Halo Beograd
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 2. jun (11.00) Crvenkapa
Nedelja, 9. jun (12.00) Laza, mamina maza
Nedelja, 9. jun (17.00) Lazina rođendanska žurka
Subota, 16. jun (17.00) Aladinova čarobna lampa
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Repertoar pogledajte na ovom linku: pozoristepuz.com
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-855; u toku je renoviranje!
Brojevi telefona u UK „Vuk“: 2441-187 i 064/8242-250

Scena za decu (UK „Vuk Karadžić“)
Subota, 2. jun (12.00) Pepeljuga
Subota, 16. jun (12.00) Petar Pan

Večernja scena (UK „Vuk Karadžić“)
Nedelja, 3. jun (20.00) Krčmarica Mirandolina
Ponedeljak, 18. jun (19.30) Gospođa ministarka
Ponedeljak, 25. jun (20.00) Florentinski šešir
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Petak, 1. jun (20.00) Lopuže
Subota, 2. jun (20.00) Goran Lazović – Ljudi i gradovi
Nedelja, 3. jun (20.00) Dr Feler
Ponedeljak, 4. jun (20.00) Putovanje kroz gusto granje
Utorak, 5. jun (20.00) Perverzije u Čikagu
Sreda, 6. jun (20.00) Brak mrak
Četvrtak, 7. jun (20.00) Kabare Basara
Petak, 8. jun (20.00) Zlatna groznica
Subota, 9. jun (20.00) Brakolomije
Utorak, 12. jun (20.00) Hor bečkih dečaka
Sreda, 13. jun (20.00) Svingeri
Četvrtak, 14. jun (20.00) Žensko srce u šinjelu
Petak, 15. jun (20.00) Upoznaj mog tatu
Subota, 16. jun (20.00) Hipertenzija
Utorak, 19. jun (20.00) Zlatna groznica
Petak, 22. jun (20.00) Jasmin na stranputici
Subota, 23. jun (20.00) Cabares cabarei
Utorak, 26. jun (20.00) Brak mrak
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Dečja scena
Subota, 2. jun (12.00) Zooteka
Nedelja, 3. jun (12.009 Pepeljuga
Subota, 9. jun (12.00) Baroni di Makaroni
Nedelja, 10. jun (12.00) Tri praseta

Večernja scena
Utorak, 19. jun (20.00) Reči od kamena
Sreda, 20. jun (20.00) Reči od kamena
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Velika scena
Petak, 1. jun (19.30) Zona Zamfirova
Subota, 2. jun (19.30) Cigani lete u nebo
Nedelja, 3. jun (19.30) Mamma Mia!
Utorak, 5. jun (19.30) Neki to vole vruće
Sreda, 6. jun (19.30) Grk Zorba
Četvrtak, 7. jun (19.30) Viktor Viktorija
Petak, 8. jun (19.30) Ženidba i udadba
Utorak, 12. jun (19.30) Producenti
Sreda, 13. jun (19.30) Mister Dolar
Četvrtak, 14. jun (19.30) Fantom iz opere
Subota, 16. jun (19.30) Čikago
Nedelja, 17. jun (19.30) Mamma Mia!
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Besplatne predstave za decu:
Nedelja, 10. jun (12.00) Priča o drugarstvu

Besplatne predstave za odrasle:
Nedelja, 3. jun (20.00) Ljubav? Ma, važi!
Sreda, 6. jun (20.00) Derviš i smrt
Ponedeljak, 11. jun (20.00) Sumnjivo lice
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Teatar 78

Resavska 78
Sve predstave igraju se na sceni Akademije 28!
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Utorak, 26. jun (20.00) Šuplji kamen
Sreda, 27. jun (20.00) Šuplji kamen

Scena „Kult“
Petak, 1. jun (20.00) Junski rok 2018: Pelikan – premijera
Subota, 2. jun (20.00) Vino i gitara
Nedelja, 3. jun (20.00) Junski rok 2018: Parče noći na Ivanovoj gajbi
Utorak, 5. jun (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Petak, 8. jun (20.00) Ne može nam niko ništa, jače smo od sudbine
Ponedeljak, 11. jun (20.00) Kao da sam te sanjao – premijera
Četvrtak, 14. jun (20.00) Junski rok 2018: Tunel
Petak, 15. jun (20.00) Kos
Subota, 16. jun (20.00) Kod šejtana ili Jedna dobra žena
Ponedeljak, 18. jun (20.00) Junski rok 2018: Život moj
Četvrtak, 21. jun (20.00) Iluzije
Subota, 23. jun (20.00) Junski rok 2018: Frida Kalo – intimni autoportret
Ponedeljak, 25. jun (20.00) Junski rok 2018: Isadora
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Utorak, 12. jun (20.00) Priča se po gradu
Sreda, 20. jun (20.00) Plastika
Petak, 22. jun (20.00) Preljubnici

Dečja scena
Sezona je završena.
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Četvrtak, 21. jun
Pozorišna dugodnevica 2018 – jednodnevni festival za decu
********************************************

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Subota, 2. jun… Pod mlečnom šumom
Nedelja, 3. jun… Pod mlečnom šumom
********************************************

Studentski kulturni centar

Kralja Milana 48
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Program potražite na ovom linku.
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava.
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar

********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Mikser teatar


********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Utorak, 5. jun (20.00) Na klupi – premijera
Četvrtak, 7. jun (20.00) Derviš i smrt
Petak, 8. jun (20.00) Pre rata
Ponedeljak, 18. jun (20.00) Pidžama za šestoro
Sreda, 20. jun (20.00) Bez pogovora
Petak, 22. jun (20.00) Boing boing

Teatar zajednice
Nema najavljenih predstava

Scena za mlade
Nema najavljenih predstava.

Dečija scena
Petak, 1. jun (11.00) Zmajeva dijeta – humanitarna predstava Studija BIS!
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečja scena
Nema najavljenih predstava.

Večernja scena
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Sreda, 6. jun (20.00) Nikola Silić – Level Up
Četvrtak, 7. jun (20.00) Veče sa Dinjom
Petak, 8. jun (20.00) Aleksandar Perišić – Kompleksandar
Sreda, 13. jun (20.00) Veče crnog humora – Bez drame
Četvrtak, 14. jun (20.00) Veče sa Dinjom
Petak, 15. jun (20.00) Srđan Dinčić – Đavo iz jagode
Sreda, 20. jun (20.00) Jelena Mandarić i Raša Nestorović
Četvrtak, 21. jun (20.00) Veče sa Dinjom
Petak, 22. jun (20.00) Veče improvizacije
Sreda, 27. jun (20.00) Veče novih komičara
Petak, 29. jun (20.00) Veče sa Dinjom
Subota, 30. jun (19.30) Srđan Dinčić – Treće stanje
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava.
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.