Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (21-27. jun 2018)
Bioskopski repertoari (21-27. jun 2018): Neviđeni 2
Bioskopski repertoari (21-27. jun 2018): Neviđeni 2

Bioskopski repertoari (21-27. jun 2018)

Bioskopski repertoari važe od 21. do 27. juna 2018. Pored nekoliko novih filmova, sa početkom leta počinje sezona filmskih projekcija na otvorenom…

Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 21. do 27. juna 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
********************************************

Ambasada Japana

Trešnjinog cveta 13
Sreda, 4. jul (14.00) Samurajski jelovnik

Originalni naziv: Bushi no Kondate
Film je titlovan na srpski jezik.
Žanr: istorijska drama / Reditelj: Juzo Asahara / 2013/121 minut

Zainteresovani se mogu prijaviti za učešće putem mejla culture@s1.mofa.go.jp (broj mesta je ograničen).

Tokom Edo perioda u Japanu, Haru, razvedena žena istančanog osećaja za kulinarstvo, udaje se za naslednika renomirane porodice Funaki, poznate kao „Kuhinjski samuraji“, jer su generacijama služili gospodara Kogu, i to ne „mačem“ već „kuhinjskim nožem“.

Međutim, njen novi muž Jasunobu uopšte ne ume da koristi nož i jako je loš kuvar. Kako bi sačuvala ugled i ime porodice Funaki, Haru odlučuje da ga podučava kulinarstvu. Priča je inspirisana istinitim životom porodice koja je preživljavala brojne preokrete u svojoj kuhinji pod vladavinom gospodara Koge…
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 21. jun
Oušnovih 8… 20.30, 22.30
Neviđeni 2 3D… 14.30, 15.50, 18.10
Neviđeni 2… 13.30, 19.10
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 18.40
Solo – Star Wars priča 3D… 16.15
Deadpool 2… 21.30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 12.50, 16.00
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13.00, 14.15
Misija Katmandu (sinhronizovano)… 12.30
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 14.45
Klub zadovoljnih žena… 17.00
Nasleđeno zlo… 21.00
Moj lažni muž… 20.15
Terminal… 22.20

Francuski filmski karavan
Kapetan Konan… 18.00
Više o reviji „Francuski filmski karavan“ pročitajte OVDE.

Petak, 22. jun
Oušnovih 8… 20.30, 22.30
Neviđeni 2 3D… 14.30, 15.50, 18.10
Neviđeni 2… 13.30, 19.10
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 18.40
Solo – Star Wars priča 3D… 16.15
Deadpool 2… 21.30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 12.50, 16.00
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13.00, 14.15
Misija Katmandu (sinhronizovano)… 12.30
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 14.45
Klub zadovoljnih žena… 17.00
Nasleđeno zlo… 21.00
Moj lažni muž… 20.15
Terminal… 22.20
Čuvarke… 18.00

Subota, 23. jun
Oušnovih 8… 20.30, 22.30
Neviđeni 2 3D… 11.00, 14.30, 15.50, 18.10
Neviđeni 2… 10.40, 13.30, 19.10
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 18.40
Solo – Star Wars priča 3D… 16.15
Deadpool 2… 21.30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 12.50, 16.00
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13.00, 14.15
Misija Katmandu (sinhronizovano)… 12.30
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 10.30, 14.45
Klub zadovoljnih žena… 17.00
Nasleđeno zlo… 21.00
Moj lažni muž… 20.15
Terminal… 22.20
Čuvarke… 18.00

Nedelja, 24. jun
Oušnovih 8… 18.00, 20.30, 22.30
Neviđeni 2 3D… 11.00, 14.30, 15.50, 18.10
Neviđeni 2… 10.40, 13.30, 19.10
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 15.30, 18.40
Solo – Star Wars priča 3D… 16.15
Deadpool 2… 21.30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 12.50, 16.00
Čarobni princ (sinhronizovano) 3D… 10.50, 13.45
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 12.00, 13.00, 14.15
Misija Katmandu (sinhronizovano)… 12.30
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 10.30, 14.45
Klub zadovoljnih žena… 17.00
Nasleđeno zlo… 21.00
Moj lažni muž… 20.15, 22.00
Terminal… 20.00, 22.20
Čuvarke… 18.00

Ponedeljak, 25. jun / utorak, 26. jun / sreda, 27. jun
Oušnovih 8… 18.00, 20.30, 22.30
Neviđeni 2 3D… 14.30, 15.50, 18.10
Neviđeni 2… 13.30, 19.10
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 15.30, 18.40
Solo – Star Wars priča 3D… 16.15
Deadpool 2… 21.30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 12.50, 16.00
Čarobni princ (sinhronizovano) 3D… 13.45
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13.00, 14.15
Misija Katmandu (sinhronizovano)… 13.15
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 14.45
Klub zadovoljnih žena… 17.00
Nasleđeno zlo… 21.00
Moj lažni muž… 20.15
Terminal… 22.20
Čuvarke… 18.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 21. jun – sreda, 27. jun
Terminal… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 21. jun / petak, 22. jun
Neviđeni 2 3D… 17.00
Oušnovih 8… 19.00
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 21.00

Subota, 23. jun / nedelja, 24. jun
Neviđeni 2 3D… 13.00, 15.00
Deadpool 2… 17.00
Oušnovih 8… 19.00
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 21.00

Ponedeljak, 25. jun / utorak, 26. jun / sreda, 27. jun
Neviđeni 2 3D… 17.00
Oušnovih 8… 19.00
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 21. jun – sreda, 27. jun
Do viđenja, tamo gore… 17.00
Fantastična žena… 19.00
Čuvarke… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 21. jun
Moj lažni muž… 18:10, 20:30, 22:05
Nasleđeno zlo… 16:30, 21:40, 22:45
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 15:45, 18:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:45, 17:15, 19:10
Neviđeni 2 (titlovano)… 19:40, 20:40
Terminal… 19:00, 22:50
CoeXister… 16:15, 21:00
Deadpool 2… 15:40, 20:20, 22:40
Klub zadovoljnih žena… 18:00
Oušnovih 8… 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
Pleši kako mama kaže… 15:35
Raspeće… 17:30
Solo – Star Wars priča 3D… 21:50
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 22:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 17:00, 19:20, 19:30
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 15:20

Petak, 22. jun / ponedeljak, 25. jun / utorak, 26. jun / sreda, 27. jun
Moj lažni muž… 18:10, 20:30, 22:05
Nasleđeno zlo… 16:30, 21:40, 22:45
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 15:45, 18:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:45, 17:15, 19:10
Neviđeni 2 (titlovano)… 19:40, 20:40
Terminal… 19:00, 22:50
CoeXister… 16:15, 21:00
Deadpool 2… 15:40, 18:00, 20:20, 22:40
Klub zadovoljnih žena… 19:25
Oušnovih 8… 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
Pleši kako mama kaže… 15:35
Raspeće… 17:30
Solo – Star Wars priča 3D… 21:30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 22:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 17:00, 19:30
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 15:20

Subota, 23. jun / nedelja, 24. jun
Moj lažni muž… 18:10, 20:30, 22:05
Nasleđeno zlo… 16:30, 21:40, 22:45
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 13:15, 15:45, 18:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 11:50, 14:15, 16:45, 17:15, 19:10
Neviđeni 2 (titlovano)… 19:40, 20:40
Terminal… 19:00, 22:50
CoeXister… 16:15, 21:00
Deadpool 2… 13:20, 15:40, 18:00, 20:20, 22:40
Klub zadovoljnih žena… 19:25
Osvetnici – Rat beskraja 3D… 13:40
Oušnovih 8… 13:10, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
Pleši kako mama kaže… 15:35
Raspeće… 17:30
Solo – Star Wars priča… 13:00
Solo – Star Wars priča 3D… 21:30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 14:30, 22:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 12:00, 17:00, 19:30
Zec Petar (sinhronizovano)… 12:20
Čarobni princ (sinhronizovano)… 14:20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:30, 15:20
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 21. jun / petak, 22. jun
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 15.20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15.45, 18.00
Neviđeni 2 (titlovano)… 20.00
Moj lažni muž… 18.15
CoeXister… 20.30
Nasleđeno zlo… 22.20
Oušnovih 8… 20.15, 22.15
Pleši kako mama kaže… 16.00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 17.45, 22.10

Subota, 23. jun / nedelja, 24. jun
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.30, 15.20, 18.00
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 11.00, 13.10, 15.20
Neviđeni 2 (titlovano)… 20.00
Moj lažni muž… 18.15
CoeXister… 20.30
Nasleđeno zlo… 22.20
Oušnovih 8… 20.15, 22.15
Pleši kako mama kaže… 16.00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 17.45, 22.10
Zec Petar (sinhronizovano)… 12.15
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 14.15

Ponedeljak, 25. jun / utorak, 26. jun / sreda, 27. jun
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 15.20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15.45, 18.00
Neviđeni 2 (titlovano)… 20.00
Moj lažni muž… 18.15
CoeXister… 20.30
Nasleđeno zlo… 22.20
Oušnovih 8… 20.15, 22.15
Pleši kako mama kaže… 16.00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 17.45, 22.10
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 21. jun / petak, 22. jun / ponedeljak, 25. jun / utorak, 26. jun / sreda, 27. jun
Neviđeni 2 (sinhronizovano) 3D… 15.15, 17.45
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 16.30
Neviđeni 2 (titlovano)… 19.00
Oušnovih 8… 16.20, 20.15, 22.30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 17.00, 19.30
Deadpool 2… 22.00
Nasleđeno zlo… 21.30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 15.30
Klub zadovoljnih žena… 17.20
Terminal… 19.20
Solo – Star Wars priča… 21.15
CoeXister… 18.40
Moj lažni muž… 20.30
Zadrži dah… 22.40

Subota, 23. jun / nedelja, 24. jun
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13.15
Neviđeni 2 (sinhronizovano) 3D… 15.15, 17.45
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 14.00, 16.30
Neviđeni 2 (titlovano)… 19.00
Oušnovih 8… 16.20, 20.15, 22.30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 14.30, 17.00, 19.30
Deadpool 2… 22.00
Nasleđeno zlo… 21.30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Klub zadovoljnih žena… 17.20
Terminal… 19.20
Solo – Star Wars priča… 21.15
CoeXister… 18.40
Moj lažni muž… 20.30
Zadrži dah… 22.40
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 21. jun / petak, 22. jun / ponedeljak, 25. jun / utorak, 26. jun / sreda, 27. jun
Moj lažni muž… 20:10, 22:25
Nasleđeno zlo… 17:30, 22:20
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 17:00, 17:45
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:05, 18:30
Neviđeni 2 (titlovano)… 20:20
Terminal… 18:45, 22:30
CoeXister… 16:55, 20:40
Deadpool 2… 20:00
Oušnovih 8… 19:30, 21:40
Pleši kako mama kaže… 16:00
Raspeće… 22:45
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 17:50
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 21:00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 15:55

Subota, 23. jun / nedelja, 24. jun
Moj lažni muž… 20:10, 22:25
Nasleđeno zlo… 17:30, 22:20
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 12:00, 14:30, 17:00, 17:45
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 11:10, 13:40, 16:05, 18:30
Neviđeni 2 (titlovano)… 20:20
Terminal… 18:45, 22:30
CoeXister… 16:55, 20:40
Cvrle – Nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 11:45
Deadpool 2… 20:00
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona 3D (sinhronizovano)… 11:30
Osvetnici – Rat beskraja 3D… 13:10
Oušnovih 8… 19:30, 21:40
Pleši kako mama kaže… 16:00
Raspeće… 22:45
Solo – Star Wars priča 3D… 14:50
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 17:50
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 13:30, 21:00
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 11:00, 12:50
Zec Petar (sinhronizovano)… 11:20
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13:20, 15:10
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 15:55
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 30. jun (18.00) Klatki – Skrivene farme Evrope
Ulaz je slobodan!
Ovo je dokumentarni film koji otkriva šta se to sve krije iza farmskog uzgoja životinja radi proizvodnje krzna. Aktivisti za prava životinja iz Velike Britanije, Češke, Litvanije i Poljske tokom 2017. godine snimali su i analizirali rad farmi krznašica u Evropi, a zatim sve to preneli na ovaj film.
Udruženje za zaštitu i prava životinja „Sloboda za životinje“ će 30. juna publici u DOB-u predstaviti ovaj film u okviru svoje kampanje FurFree Serbia, a koja je deo regionalnog projekta FurFree Forever. Volonteri udruženja organizovaće i diskusiju na temu zabrane uzgoja krznašica u Srbiji, a koja je zakonski propisana i sprovodiće se od 1. januara 2019. godine.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 21. jun / petak, 22. jun / ponedeljak, 25. jun / utorak, 26. jun / sreda, 27. jun
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 17:30
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:15, 18:45
Neviđeni 2 (titlovano)… 20:00
Terminal… 20:30
CoeXister… 19:30
Moj lažni muž… 18:15, 21:30
Nasleđeno zlo… 17:00, 22:30
Deadpool 2… 21:10
Oušnovih 8… 20:10, 22:20
Raspeće… 22:30
Solo – Star Wars priča… 17:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 16:45
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 19:15, 21:45
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 16:00

Subota, 23. jun / nedelja, 24. jun
Moj lažni muž… 18:15, 21:30
Nasleđeno zlo… 17:00, 22:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 12:30, 15:00, 17:30
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13:45, 16:15, 18:45
Neviđeni 2 (titlovano)… 20:00
Terminal… 20:30
CoeXister… 19:30
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 15:10
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 13:00
Deadpool 2… 21:10
Oušnovih 8… 20:10, 22:20
Raspeće… 22:30
Solo – Star Wars priča… 17:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 14:15, 16:45
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 19:15, 21:45
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13:30, 15:30
Zec Petar (sinhronizovano)… 12:20
Čarobni princ (sinhronizovano)… 14:00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:00, 16:00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za jun 2018. – kliknite OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Sreda, 27. jun – ponedeljak, 2. jul
Filmski festival „Šest dana juna“
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 21. jun / petak, 22. jun / ponedeljak, 25. jun / utorak, 26. jun / sreda, 27. jun
Terminal… 18:30, 21:00
Čuvarke… 15:50
Nasleđeno zlo… 18:45, 22:30
Moj lažni muž… 16:40, 21:40
Oušnovih 8… 20:30, 22:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 13:15, 19:15, 21:15
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 15:45
Raspeće… 22:45
Deadpool 2… 18:15, 20:15
Solo – Star Wars priča 3D… 16:10, 22:20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 12:40, 15:00, 17:20, 18:40
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 14:20
Neviđeni 2 2D (titlovano)… 19:40
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 15:15, 17:15
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13:30
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 14:15
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 12:45, 14:30
Zec Petar (sinhronizovano)… 12:30

Subota, 23. jun
Terminal… 18:30, 21:00
Čuvarke… 15:50
Nasleđeno zlo… 18:45, 22:30
Moj lažni muž… 16:40, 21:40
Oušnovih 8… 20:30, 22:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 13:15, 19:15, 21:15
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 15:45
Raspeće… 22:45
Deadpool 2… 18:15, 20:15
Solo – Star Wars priča 3D… 16:10, 22:20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 10:20, 12:40, 15:00, 17:20, 18:40
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 12:00, 14:20
Neviđeni 2 2D (titlovano)… 19:40
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 11:45, 15:15, 17:15
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13:30
Cvrle – Nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 11:30
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 10:45, 14:15
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 11:10, 12:45, 14:30
Zec Petar (sinhronizovano)… 12:30

Nedelja, 24. jun
Terminal… 18:30, 21:00
Čuvarke… 15:50
Nasleđeno zlo… 18:45, 22:30
Moj lažni muž… 16:40, 21:40
Oušnovih 8… 20:30, 22:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 13:15, 19:15, 21:15
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 15:45
Raspeće… 22:45
Deadpool 2… 18:15, 20:15
Solo – Star Wars priča 3D… 16:10, 22:20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 10:20, 12:40, 15:00, 17:20, 18:40
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 12:00, 14:20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 11:45, 15:15, 17:15
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13:30
Cvrle – Nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 11:30
Patuljci uzvraćaju udarac 3D (sinhronizovano)… 10:45, 14:15
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 11:10, 12:45, 14:30
Zec Petar (sinhronizovano)… 12:30
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Od 23. juna do 11. septembra 2018.
Fimstreet 2018 – ceo program pogledajte na OVOM LINKU!
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 21. jun (21.00) Rear Window
Petak, 22. jun (21.00) Leon Profesionalac
Petak, 22. jun (23.59) The Shinning
Subota, 23. jun (21.00) Melancholia
Nedelja, 24. jun (21.00) Amèlie
Utorak, 26. jun (21.15) The 400 Blows
Sreda, 27. jun (21.15) Salo, or the 120 Days of Sodom
Četvrtak, 28. jun (21.15) Il Confromista
Petak, 29. jun (21.15) In the Mood for Love
Petak, 29. jun (23.55) Duboko grlo
Subota, 30. jun (21.15) Šaulov sin
Nedelja, 1. jul (21.15) The Nightmare Before Christmas
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 21. jun / petak, 22. jun / subota, 23. jun / nedelja, 24. jun
S ljubavlju Vinsent: Misterija van Goga… 18.30
Čuvarke… 20.30

Ponedeljak, 25. jun / utorak, 26. jun / sreda, 27. jun
Pleši kako mama kaže… 18.30
Skver… 20.30

Četvrtak, 28. jun / petak, 29. jun / subota, 30. jun / nedelja, 1. jul
S ljubavlju Vinsent: Misterija van Goga… 18.30
Čuvarke… 20.30
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.