Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – septembar 2018.
Pozorišni repertoari - septembar 2018: Krcko Oraščić (Akademija 28)
Pozorišni repertoari - septembar 2018: Krcko Oraščić (Akademija 28)

Pozorišni repertoari – septembar 2018.

Ovo su pozorišni repertoari za septembar 2018. godine. U pojedinim pozorištima tokom septembra počeće nova sezona koja će doneti pregršt premijera i drugih uzbuđenja…

Pozorišni repertoari – septembar 2018.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

AP „Branko Krsmanović“
Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar 78
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
Studentski kulturni centar
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
Mikser House
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište

********************************************

Akademsko pozorište “Branko Krsmanović”

Balkanska 4/1, 3613-451 i  064 1991 000
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21, 3247-342, 3226-626
Scena „Mira Trailović“
Subota, 15. septembar (20.00) Pet života pretužnog Milutina
Nedelja, 16. septembar (20.00) Pet života pretužnog Milutina
Ponedeljak, 17. septembar (20.00) Bitef: Šest lica traži pisca
Utorak, 18. septembar (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Četvrtak, 20. septembar (20.00) Duga božićna večera – Dramski teatar na Vasiljevskom, Rusija
Petak, 21. septembar (20.00) Ljubavno pismo
Subota, 22. septembar (20.00) Urnebesna tragedija
Nedelja, 23. septembar (20.00) Noćna straža
Ponedeljak, 24. septembar (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Četvrtak, 27. septembar (20.00) Mrešćenje šarana
Subota, 29. septembar (20.00) Urnebesna tragedija
Nedelja, 30. septembar (20.00) Noćna straža

Scena „Petar Kralj“
Subota, 15. septembar (18.00) Pomorandžina kora
Nedelja, 16. septembar (17.30) Bitef / Showcase: Režim ljubavi
Ponedeljak, 17. septembar (20.30) Čekajući Godoa
Utorak, 18. septembar (20.30) Osećaj brade
Četvrtak, 20. septembar (20.30) Urnebesna tama
Petak, 21. septembar (20.30) Čekaonica
Subota, 22. septembar (20.30) Slavna Florens
Nedelja, 23. septembar (20.30) Pomorandžina kora
Ponedeljak, 24. septembar (20.30) Magično popodne
Utorak, 25. septembar (20.30) Lice
Četvrtak, 27. septembar (20.30) Konstelacije
Petak, 28. septembar (20.30) Strujosek
Subota, 29. septembar (20.30) Slavna Florens
Nedelja, 30. septembar (20.30) Režim ljubavi
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Četvrtak, 6. septembar (20.00) Švajcarska – NP Republika Srpska
Nedelja, 16. septembar (20.00) Bitef: Gorki
Četvrtak, 20. septembar (20.00) Ničiji sin – premijera
Petak, 21. septembar (20.00) Klošmerl
Subota, 22. septembar (20.00) Ničiji sin
Sreda, 26. septembar (20.00) Pomorandže za zbogom
Petak, 28. septembar (20.00) Crna kutija
Nedelja, 30. septembar (20.00) Klošmerl

Nova scena
Subota, 22. septembar (20.30) Jazavac pred sudom
Nedelja, 23. septembar (20.30) Moj deda je aut
Sreda, 26. septembar (20.30) Moje dete
Petak, 28. septembar (20.30) Na tragu
Subota, 29. septembar (20.30) Ne igraj na Engleze
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
BITEF 2018 – Glavni program
Četvrtak, 13. septembar (17.00 i 20.00) Odilo. Zatamnjenje. Oratorijum – SMG, Ljubljana; Sava centar
Četvrtak, 13. septembar (20.00) Svita br. 3 „Evropa“ – Ešel 1:1, Pariz; JDP
Petak, 14. septembar (20.00) Svita br. 3 „Evropa“ – Ešel 1:1, Pariz; JDP
Subota, 15. septembar (20.00) Bolivud – NP Beograd; NP Beograd
Nedelja, 16. septembar (20.00) Gorki – alternativa za Nemačku? – Teatar „Maksim Gorki“, Berlin; BDP
Ponedeljak, 17. septembar (20.00) Šest lica traži pisca – SK „Kerempuh“, Zagreb; Atelje 212
Utorak, 18. septembar (20.00) NO43 Prljavština – Teatar NO99, Talin; Poz. na Terazijama
Sreda, 19. septembar (13.00, 17.00 i 21.00) Večna Rusija – HAU Hebel am Ufer, Berlin; NP
Četvrtak, 20. septembar (13.00, 17.00 i 21.00) Večna Rusija – HAU Hebel am Ufer, Berlin; NP
Četvrtak, 20. septembar (19.00 i 21.00) Pa’Am – Nadava Barnee, Tel Aviv; Bitef teatar
Petak, 21. septembar (13.00, 17.00 i 21.00) Večna Rusija – HAU Hebel am Ufer, Berlin; NP
Petak, 21. septembar (19.00 i 21.00) Pa’Am – Nadava Barnee, Tel Aviv; Bitef teatar
Petak, 21. septembar (17.00, 18.30 i 20.00) Zaostavština, komadi bez ljudi – Vidi-Lozana; Poz. na Terazijama
Subota, 22. septembar (15.30, 17.00, 18.30) Zaostavština, komadi bez ljudi – Vidi-Lozana; Poz. na Terazijama
Subota, 22. septembar (20.00) Rekvijem za L – le bale se d la be, Gent; Sava centar

Pročitajte: BITEF 2018.
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

KUD Abrašević, Resavska 76
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50, 2644-447, 3061-957
Četvrtak, 13. septembar (20.00) Svita br. 3 „Evropa“ Kolektiv „Enciklopedija reči“; Bitef
Petak, 14. septembar (20.00) Svita br. 3 „Evropa“ Kolektiv „Enciklopedija reči“; Bitef
Utorak, 18. septembar (20.00) Mesec dana na selu
Subota, 22. septembar (20.00) Kralj Betajnove
Utorak, 25. septembar (20.00) Slučajna smrt jednog anarhiste
Četvrtak, 27. septembar (20.00) Slučajna smrt jednog anarhiste
Subota, 29. septembar (20.00) Zašto je poludeo gospodin R?
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Subota, 15. septembar (17.00) Mala škola rokenrola
Nedelja, 16. septembar (12.00) Cirkus Mario & Neta
Utorak, 18. septembar (10.30) Mala škola rokenrola
Sreda, 19. septembar (10.30) Knjiga o džungli
Četvrtak, 20. septembar (10.30) Knjiga lutanja
Petak, 21. septembar (10.30) Karlson s krova
Subota, 22. septembar (17.00) Karlson s krova
Nedelja, 23. septembar (12.00) Karlson s krova
Utorak, 25. septembar (12.00) Sudbina jednog Čarlija
Utorak, 25. septembar (20.00) Bonton
Sreda, 26. septembar (10.30) Sudbina jednog Čarlija
Četvrtak, 27. septembar (20.00) Plavi čuperak
Petak, 28. septembar (10.30) Strašne priče braće Grim
Petak, 28. septembar (20.00) Bonton
Subota, 29. septembar (17.00) Karlson s krova
Nedelja, 30. septembar (12.00) Mala škola rokenrola
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Subota, 22. septembar (19.30) Opera na vodi – Sava promenada
Povodom 150 godina NP.
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 8. septembar (17.00) Ljubav kao magija
Nedelja, 9. septembar (17.00) Laza, mamina maza
Subota, 15. septembar (17.00) Avantura mačka Džoa
Nedelja, 16. septembar (12.00) Ja sam se zaljubiška
Nedelja, 16. septembar (17.00) Crvenkapa
Subota, 22. septembar (17.00) Ivica i Marica i MC Bakica
Nedelja, 23. septembar (17.00) Aladinova čarobna lampa
Subota, 29. septembar (17.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
Nedelja, 30. septembar (17.00) Petar Pan
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Nema najavljenih predstava.

(Kad ga bude) repertoar pogledajte OVDE.
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-855; u toku je renoviranje!
Brojevi telefona u UK „Vuk“: 2441-187 i 064/8242-250

Scena za decu
Nema najavljenih predstava.

Večernja scena
Nedelja, 23. septembar (20.00) Florentinski šešir
Četvrtak, 27. septembar (20.00) Krčmarica Mirandolina
Nedelja, 30. septembar (20.00) 39 stepenika
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Subota, 1. septembar (20.00) Dr Feler
Nedelja, 2. septembar (20.00) Putovanje kroz gusto granje
Ponedeljak, 3. septembar (20.00) Zakasotina
Utorak, 4. septembar (20.00) Zlatna groznica
Četvrtak, 6. septembar (20.00) Svetozar Treći – premijera
Petak, 7. septembar (20.00) Brak & mrak
Subota, 8. septembar (20.00) Svingeri
Četvrtak, 13. septembar (20.00) Žensko srce u šinjelu
Petak, 14. septembar (20.00) Lopuže
Subota, 15. septembar (20.00) Upoznaj mog tatu
Utorak, 18. septembar (20.00) Svetozar Treći
Četvrtak, 20. septembar (20.00) Dr Feler
Petak, 21. septembar (20.00) Perverzije u Čikagu
Subota, 22. septembar (20.00) Cabares cabarei
Utorak, 25. septembar (20.00) Vreme časti i ponosa
Sreda, 26. septembar (20.00) Hipertenzija
Četvrtak, 27. septembar (20.00) Zašto i kako ubiti muža – gostovanje
Petak, 28. septembar (20.00) Opasna ljubavna igra
Subota, 29. septembar (20.00) Koštana
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Subota, 15. septembar (12.00) Cvrčak i mrav
Subota, 15. septembar (17.00) Dogodilo se u Lutkovu
Nedelja, 16. septembar (12.00) Petar Pan
Nedelja, 16. septembar (17.00) Pepeljuga
Subota, 22. septembar (12.00) Princeza na zrnu graška
Subota, 22. septembar (17.00) Tri praseta
Nedelja, 23. septembar (12.00) Zooteka
Nedelja, 23. septembar (17.00) Ljubav belog medveda
Subota, 29. septembar (12.00) Devojka cara nadmudrila
Subota, 29. septembar (17.00) Baroni di Makaroni
Nedelja, 30. septembar (12.00) Bajka o ribaru i ribici
Nedelja, 30. septembar (17.00) Bubamarac
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Nema najavljenih predstava.

Vidi: BITEF 2018.
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Do subote, 15. septembra
Kulturno leto na Paliluli 2018. – program pogledajte OVDE.
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Teatar 78

Resavska 78
Sve predstave igraju se na sceni Akademije 28!
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Sreda, 12. septembar (20.00) Ti i ja – premijera; Teatar Mimart
Sreda, 26. septembar (20.00) Susreti i rastanci – Otvoreno pozorište Novi studio
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Ponedeljak, 24. septembar (20.00) Deca na internetu 2
Utorak, 25. septembar (20.00) Otuđenje

Sreda, 3. oktobar (20.00) Rijaliti škola
Utorak, 9. oktobar (20.00) Deca na internetu 2
Sreda, 10. oktobar (20.00) Otuđenje
Ponedeljak, 15. oktobar (20.00) Deca na internetu 2
Utorak, 16. oktobar (20.00) Dnevnik Ane Frank

Studio Centar: Pozorišna jesen za tinejdžere
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Velika scena
Nema najavljenih predstava.

Dečja scena
Subota, 22. septembar (17.00) Bez dometa na kraj sveta
Nedelja, 23. septembar (12.00) Pobuna igračaka
Subota, 29. septembar (17.00) Avanture Pipi Duge Čarape
Nedelja, 30. septembar (12.00) Princeza na zrnu graška
Nedelja, 30. septembar (16.00) Mali-veliki princ

Subota, 6. oktobar (17.00) Ivica i Marica
Nedelja, 7. oktobar (12.00) Elza i zaleđeni Hans
Subota, 13. oktobar (17.00) Crvenkapa – premijera
Nedelja, 14. oktobar (12.00) Vitez Koja u velikoj akciji
Subota, 20. oktobar (17.00) Bez dometa na kraj sveta
Nedelja, 21. oktobar (12.00) Čarobna knjiga
Subota, 27. oktobar (17.00) Šuma čuda
Nedelja, 28. oktobar (12.00) Krcko Oraščić
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Subota, 1. septembar (19.30) Nindža kornjače
Nedelja, 2. septembar (19.30) Kraljevski festival bajki

Petak, 7. septembar (18.00) Glumijada – Teatar Talija, besplatna škola glume
Subota, 8. septembar (18.00) Čarobna dolina – Hod teatar
Nedelja, 9. septembar (18.00) Kako su nastale ružne reči – Teatar Itaka

Petak, 14. septembar (18.00) Glumijada – Teatar Talija, besplatna škola glume
Subota, 15. septembar (18.00) Patrolne šape – Hod teatar
Nedelja, 16. septembar (18.00) Obeliks i Pipi polaze u školu – Teatar Talija

Subota, 22. septembar (18.00) Avanture Pipi Duge Čarape – Hod teatar
Nedelja, 23. septembar (18.00) Pčelica Maja – Pozorištance Jelenica

Cena ulaznice je 250 RSD.
(Dopunjavaćemo repertoar u narednom periodu.)
********************************************

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Studentski kulturni centar

Kralja Milana 48
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih predstava.

Vidi: BITEF 2018
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava.
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Nema najavljenih predstava.
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Mikser teatar


********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Nema najavljenih predstava.
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Nedelja, 2. septembar (20.00) Otvaranje sezone – Best of…
Utorak, 4. septembar (20.00) Veče improvizacije
Četvrtak, 6. septembar (20.00) Veče sa Dinjom
Petak, 7. septembar (20.00) Žensko veče
Nedelja, 9. septembar (20.00) Nenad Šilja Stefanovski i Ana Zlatanović
Utorak, 11. septembar (20.00) Srđan Dinčić – Đavo iz jagode
Četvrtak, 13. septembar (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 16. septembar (20.00) Aleksandar Perišić – Kompleksandar
Utorak, 18. septembar (20.00) Veče crnog humora – Bez drame
Sreda, 19. septembar (20.00) Jelena Mandarić i Ivan Nikolić
Četvrtak, 20. septembar (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 23. septembar (20.00) Nikola Radojlović i Raša Nestorović
Utorak, 25. septembar (20.00) Srđan Dinčić – Treće stanje
Sreda, 26. septembar (20.00) Veče novih komičara
Četvrtak, 27. septembar (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 30. septembar (20.00) Nikola Silić – Level Up

StandUpFest 2018
Ponedeljak, 8. oktobar (20.00) Otvaranje: Stephen K Amos – Bouquets And Brickbats – UK „Vuk Karadžić“
Utorak, 9. oktobar (20.00) Otvoreni mikrofon
Sreda, 10. oktobar (20.00) Novo veče crnog humora – Bez drame 2 – UK „Vuk Karadžić“
Četvrtak, 11. oktobar (20.00) Regionalno veče – Kombank dvorana
Petak, 12. oktobar (20.00) Nikola Radojlović – Ne bih da mračim – premijera
Subota, 13. oktobar (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 14. oktobar (20.00) Zatvaranje: Veče improvizacije
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Ponedeljak, 17. septembar – četvrtak, 20. septembar
30. Međunarodni festival humora za decu
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava.
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.