Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (4-10. oktobar 2018)
Bioskopski repertoari (4-10. oktobar 2018): Kuća magičnog sata
Bioskopski repertoari (4-10. oktobar 2018): Kuća magičnog sata

Bioskopski repertoari (4-10. oktobar 2018)

Ovi bioskopski repertoari važe od 4. do 10. oktobra 2018. godine. Ove nedelje imaćemo dve premijere u Beogradu i nekoliko zanimljivih ciklusa filmova.

Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 4. do 10. oktobra 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 4. oktobar / petak, 5. oktobar
Zvezda je rođena… 18.00, 20.30, 21.20
Venom… 17.50
Venom 3D… 16.30, 20.00, 22.10
Kuća magičnog sata… 15.20, 17.20
Večernja škola… 21.40
Poslednji portret… 19.20
Kondorito: Avanture u svemiru (sinhronizovano)… 14.15
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 16.15
Pepermint… 19.40
Zlogonje… 14.00, 16.00
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 15.30, 18.40, 20.45
Predator: Evolucija… 19.00
Stopalići (titlovano)… 17.00
Stopalići 3D (titlovano)… 14.30
Opatica iz pakla… 21.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 17.30

Subota, 6. oktobar
Zvezda je rođena… 18.00, 20.30, 21.20
Venom 3D… 16.30, 18.50, 21.00
Kuća magičnog sata… 15.20, 17.20
Večernja škola… 21.40
Poslednji portret… 19.20
Kondorito: Avanture u svemiru (sinhronizovano)… 14.15
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 10.15, 12.15, 16.15
Pepermint… 19.40
Zlogonje… 13.00, 15.00, 17.00
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 15.30, 18.40, 20.45
Stopalići (titlovano)… 10.30
Stopalići 3D (titlovano)… 12.30, 14.30
Mamma Mia! Idemo ponovo… 17.30
Beli očnjak (titlovano)… 11.40
Hotel Transilvanija: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 13.20
Tom i Bob: Misija spasavanja sveta 3D (sinhronizovano)… 13.40
Ringe, ringe, raja (sinhronizovano)… 11.20

Nedelja, 7. oktobar
Zvezda je rođena… 18.00, 20.30, 21.20
Venom 3D… 16.30, 20.40
Kuća magičnog sata… 15.20, 17.20
Večernja škola… 21.40
Poslednji portret… 19.20
Kondorito: Avanture u svemiru (sinhronizovano)… 14.15, 15.00
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 10.15, 12.15, 16.15
Pepermint… 19.40
Zlogonje… 11.00, 13.00, 15.00, 16.45
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 15.30, 18.40, 20.45
Predator: Evolucija… 19.00
Stopalići (titlovano)… 10.30, 17.00
Stopalići 3D (titlovano)… 12.30, 14.30
Opatica iz pakla… 21.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 17.30
Beli očnjak (titlovano)… 11.40
Hotel Transilvanija: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 13.20
Tom i Bob: Misija spasavanja sveta 3D (sinhronizovano)… 13.40
Ringe, ringe, raja (sinhronizovano)… 11.20

Ponedeljak, 8. oktobar
Zvezda je rođena… 18.00, 20.30, 21.00
Venom… 17.50
Venom 3D… 16.30, 20.00, 22.10
Kuća magičnog sata… 15.20, 17.20
Večernja škola… 21.40
Poslednji portret… 19.20
Kondorito: Avanture u svemiru (sinhronizovano)… 14.15
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 16.15
Pepermint… 19.40
Zlogonje… 14.00, 16.00
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 15.30, 18.40, 20.45
Predator: Evolucija… 19.00
Stopalići (titlovano)… 17.00
Stopalići 3D (titlovano)… 14.30
Opatica iz pakla… 21.20
Mamma Mia! Idemo ponovo… 17.30

Utorak, 9. oktobar
Zvezda je rođena… 18.00, 20.30, 21.20
Venom… 17.50
Venom 3D… 16.30, 20.00, 22.10
Kuća magičnog sata… 15.20, 17.20
Večernja škola… 21.40
Poslednji portret… 19.20
Kondorito: Avanture u svemiru (sinhronizovano)… 14.15
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 16.15
Pepermint… 19.40
Zlogonje… 14.00, 16.00
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 15.30, 18.40, 20.45
Predator: Evolucija… 19.00
Stopalići (titlovano)… 17.00
Stopalići 3D (titlovano)… 14.30
Opatica iz pakla… 21.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 17.30

Sreda, 10. oktobar
Teška vremena u El Rojalu… 20.00 – premijera
Zvezda je rođena… 18.00, 20.30, 21.20
Venom… 17.50
Venom 3D… 16.30, 20.45
Kuća magičnog sata… 15.20, 17.20
Večernja škola… 21.40
Poslednji portret… 19.20
Kondorito: Avanture u svemiru (sinhronizovano)… 14.15
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 16.15
Pepermint… 15.30
Zlogonje… 14.00, 16.00
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 18.40, 19.40
Predator: Evolucija… 19.00
Stopalići (titlovano)… 17.00
Stopalići 3D (titlovano)… 14.30
Opatica iz pakla… 21.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 17.30
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 4. oktobar – sreda, 10. oktobar
Sibir… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 4. oktobar / petak, 5. oktobar
Zlogonje… 15.00
Kuća magičnog sata… 17.00
Večernja škola… 19.00
Venom 3D… 21.00

Subota, 6. oktobar / nedelja, 7. oktobar
Hotel Transilvanija: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 11.00
Kondorito: Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 13.00
Stopalići 3D (titlovano)… 15.00
Kuća magičnog sata… 17.00
Večernja škola… 19.00
Venom 3D… 21.00

Ponedeljak, 8. oktobar / utorak, 9. oktobar / sreda, 10. oktobar
Zlogonje… 15.00
Kuća magičnog sata… 17.00
Večernja škola… 19.00
Venom 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 4. oktobar – utorak, 9. oktobar
Zlogonje… 17.00
Marija Kalas… 19.00
Blackkklansman… 21.00

Filmski program 57. Oktobarskog salona
Sreda, 10. oktobar (17.00-18.30)
– Ero / Erró, Grimaces, 45’, Meca-Meke Up, 3’29’’, Mary Monsters, 2’56’’, Faces, 6’57’’, Stars, 15’
– Tom Saks / Tom Sachs, The Hero’s Journey, 37’50’’
– Branko Miliskovic / Branko Milisković, Das lied aus dem grab (Song From The Grave), 5’23’’

Sreda, 17. oktobar (17.00-18.30)
– Elika Hedajat / Elika Hedayat, Tan, 70’
– Romuald Hazume / Romuald Hazoumè, ONG SBOP, 20’

Sreda, 24. oktobar (17.00-18.30)
– Joko Ono i Džon Lenon / Yoko Ono & John Lennon, Rape, 17’
– Joko Ono i Džon Lenon / Yoko Ono & John Lennon, Fly, 25’
– Bjarn Melgor / Bjarne Melgaard, Let Your Mind Be Your Bed, 20’
– Jasmina Cibic / Jasmina Cibic, Nada / Nada (Act I), 10’56’’, Nada / Nada (Act II), 13’01’’, Nada / Nada (Act III – The Exibition), 17’14’’

Najavljujemo:
11-16. oktobar… GoetheFest 2018
20. oktobar… Ferante dan
8-13. novembar… Slobodna zona
23. novembar – 1. decembar… Festival autorskog filma
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 4. oktobar
Venom 3D… 20:00
Kondorito… 14:20, 15:10, 16:10, 17:00, 18:00, 18:50
Kuća magičnog sata… 18:00, 19:15, 22:25
Venom 2D/3D… 14:30, 16:45, 19:00, 21:15, 15:30, 17:45, 20:20, 22:15
Večernja škola… 20:40, 22:50
Zvezda je rođena… 17:00, 19:40, 21:00, 22:20
Blackkklansman… 16:35
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16:30, 18:30, 20:15, 22:35
Izuzetno putovanje jednog fakira… 17:30
Megalodon: Predator iz dalekih dubina 3D… 14:15
Opatica iz pakla… 18:45, 20:45, 22:45
Pepermint… 19:50, 22:00
Predator – Evolucija 2D/3D… 19:30, 21:40
Sibir… 21:30
Slatka mala tajna… 18:40
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D… 14:40, 15:30, 16:45
Stopalići 2D/3D… 14:00, 15:00, 16:00, 16:50
Tom i Bob – misija spasavanja sveta… 14:45
Zlogonje… 14:50

Petak, 5. oktobar / ponedeljak, 8. oktobar / utorak, 9. oktobar
Kuća magičnog sata… 18:00, 20:15, 22:25
Venom 2D/3D… 14:30, 16:45, 19:00, 21:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
Večernja škola… 20:40, 22:50
Zvezda je rođena… 17:00, 19:40, 21:00, 22:20
Kondorito… 14:20, 15:10, 16:10, 17:00, 18:00, 18:50
Blackkklansman… 16:35
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Izuzetno putovanje jednog fakira… 17:30
Megalodon: Predator iz dalekih dubina 3D… 14:15
Opatica iz pakla… 18:45, 20:45, 22:45
Pepermint… 19:50, 22:00
Predator – Evolucija… 19:30
Predator – Evolucija 3D… 21:40
Sibir… 19:20
Slatka mala tajna… 18:40, 21:30
Zlogonje… 14:50
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D… 14:40, 15:30, 16:45
Stopalići 2D/3D… 14:00, 15:00, 16:00, 16:50
Tom i Bob – misija spasavanja sveta … 14:45

Subota, 6. oktobar / nedelja, 7. oktobar
Metropoliten opera: Aida… 18:55
Venom 2D/3D… 14:30, 16:45, 19:00, 21:15, 13:30, 15:45, 20:10, 22:20
Večernja škola… 20:40, 22:50
Zvezda je rođena… 17:00, 19:40, 21:00, 22:20
Kondorito… 12:30, 13:20, 14:20, 15:10, 16:10, 17:00, 18:00, 18:50
Beli očnjak… 12:20
Blackkklansman… 16:35
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16:30, 18:30, 20:30, 23:00
Izuzetno putovanje jednog fakira… 17:30
Kuća magičnog sata… 18:00, 20:40, 22:25
Megalodon: Predator iz dalekih dubina 3D… 14:15
Opatica iz pakla… 18:45, 22:45
Pepermint… 19:50, 22:00
Predator – Evolucija… 19:30
Predator – Evolucija 3D21:40
Sibir… 19:20
Slatka mala tajna… 18:40, 21:30
Zlogonje… 12:50, 14:50
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D… 12:40, 13:30, 14:40, 15:30, 16:45
Stopalići 2D/3D… 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 16:50
Tom i Bob – misija spasavanja sveta … 13:10, 14:45

Sreda, 10. oktobar
Teška vremena u El Rojalu… 20:00 – premijera
Kuća magičnog sata… 18:00, 19:15, 22:25
Venom 2D/3D… 14:30, 16:45, 19:00, 21:15, 15:30, 17:45, 20:10, 22:25
Večernja škola… 20:40, 22:50
Zvezda je rođena… 20:00, 20:10, 17:00, 19:40, 21:00, 22:20
Kondorito… 14:20, 15:10, 16:10, 17:00, 18:00, 18:50
Beli očnjak… 15:40
Blackkklansman… 17:10, 19:45, 22:25, 16:35
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16:00, 18:00, 19:50, 22:40, 16:20, 18:10, 20:15, 22:45
Izuzetno putovanje jednog fakira… 19:40, 17:30
Megalodon: Predator iz dalekih dubina… 22:45
Megalodon: Predator iz dalekih dubina 3D… 20:30, 14:15
Opatica iz pakla… 16:20, 18:25, 20:20, 22:15, 18:45, 22:45
Pepermint… 16:30, 18:40, 20:45, 22:50, 20:40, 22:00
Predator – Evolucija 2D/3D… 18:20, 19:30, 16:10, 21:40, 21:40
Sibir… 20:40, 22:45, 21:30
Slatka mala tajna… 17:30, 18:40
Zlogonje… 15:50, 17:40, 19:30, 14:50
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D… 14:40, 15:30, 16:45
Stopalići 2D/3D… 14:00, 15:00, 16:00, 16:50
Tom i Bob – misija spasavanja sveta … 14:45
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 4. oktobar / petak, 5. oktobar
Venom 3D… 17.45, 20.00, 22.10
Kuća magičnog sata… 16.30
Zvezda je rođena… 18.00, 20.30
Pepermint… 22.20
Večernja škola… 22.15
Kondorito 3D (sinhronizovano)… 16.10
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.30, 20.20
Zlogonje… 16.00

Subota, 6. oktobar / nedelja, 7. oktobar
Venom 3D… 17.45, 20.00, 22.10
Kuća magičnog sata… 12.15, 16.30
Zvezda je rođena… 17.50, 20.10
Pepermint… 22.20
Večernja škola… 22.15
Kondorito 3D (sinhronizovano)… 12.00, 16.10
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.30, 20.20
Zlogonje… 14.00, 16.00
Hotel Transilvanija 3 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30
Stopalići 3D (titlovano)… 14.15

Ponedeljak, 8. oktobar / utorak, 9. oktobar / sreda, 10. oktobar
Venom 3D… 17.45, 20.00, 22.10
Kuća magičnog sata… 16.30
Zvezda je rođena… 17.50, 20.10
Pepermint… 22.20
Večernja škola… 22.15
Kondorito 3D (sinhronizovano)… 16.10
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.30, 20.20
Zlogonje… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 4. oktobar / petak, 5. oktobar / ponedeljak, 8. oktobar / utorak, 9. oktobar / sreda, 10. oktobar
Venom 3D… 15.30, 17.40, 20.00, 22.30
Venom… 19.00, 21.30
Kondorito 3D (sinhronizovano)… 15.45, 17.30
Kondorito (sinhronizovano)… 15.15, 17.00
Zvezda je rođena… 19.20, 22.00
Zlogonje… 16.30
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.15, 20.15
Blackkklansman… 22.15
Poslednji portret… 16.45
Kuća magičnog sata… 18.30
Večernja škola… 20.30, 22.40

Subota, 6. oktobar / nedelja, 7. oktobar
Stopalići 3D (titlovan)… 13.45
Stopalići (titlovan)… 13.15, 15.00
Venom 3D… 15.30, 17.40, 20.00, 22.30
Venom… 19.00, 21.30
Kondorito 3D (sinhronizovano)… 14.00, 15.45, 17.30
Kondorito (sinhronizovano)…13.30, 15.15, 17.00
Zvezda je rođena… 19.20, 22.00
Zlogonje… 13.00, 14.45, 16.30
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.15, 20.15
Blackkklansman… 22.15
Poslednji portret… 16.45
Kuća magičnog sata… 18.30
Večernja škola… 20.30, 22.40
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 4. oktobar
Venom 3D… 20:00
Kuća magičnog sata… 18:25, 20:25
Venom 2D/3D… 15:30, 21:00, 17:45, 20:00, 22:15
Večernja škola… 22:30
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D… 14:30, 16:15, 18:00
Zvezda je rođena… 19:00, 21:40
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 20:00, 21:50
Pepermint… 18:50
Slatka mala tajna… 16:10
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D… 15:10
Stopalići 2D/3D… 14:15, 15:00, 16:55
Zlogonje… 17:10

Petak, 5. oktobar
Kuća magičnog sata… 15:10, 20:25
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D… 14:30, 16:20, 18:10
Venom 2D/3D… 15:15, 21:00, 17:30, 19:45, 22:00
Večernja škola… 22:30
Zvezda je rođena… 19:00, 21:40
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18:25, 20:00, 21:50
Pepermint… 18:50
Stopalići 2D/3D… 14:15, 15:00, 16:55
Slatka mala tajna… 16:10
Zlogonje… 17:10

Subota, 6. oktobar
Tajne avanture mačaka 3D… 16:00 – premijera
Kondorito – Avantura u scvemiru 2D/3D… 11:30, 12:30, 13:20, 14:15, 18:10
Kuća magičnog sata… 18:15, 20:20
Venom 2D/3D… 15:15, 21:00, 17:30, 19:45, 22:00
Večernja škola… 22:30
Zvezda je rođena… 19:00, 21:40
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D… 11:15, 13:15, 15:10
Stopalići 2D/3D… 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:55
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 20:00, 21:50
Pepermint… 18:50
Slatka mala tajna… 16:00
Zlogonje… 17:10

Nedelja, 7. oktobar
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D… 11:30, 12:30, 13:20, 14:30, 16:20, 18:10
Kuća magičnog sata… 18:15, 20:20
Venom… 15:15, 21:00
Venom 3D… 17:30, 19:45, 22:00
Večernja škola… 22:30
Zvezda je rođena… 19:00, 21:40
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D… 11:15, 13:15, 15:10
Stopalići 2D/3D… 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:55
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 20:00, 21:50
Pepermint… 18:50
Slatka mala tajna… 16:00
Zlogonje… 17:10

Ponedeljak, 8. oktobar
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D… 14:30, 16:20, 18:10
Kuća magičnog sata… 18:25, 20:25
Venom… 15:15, 21:00
Venom 3D… 17:30, 19:45, 22:00
Večernja škola… 22:30
Zvezda je rođena… 19:00, 21:40
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D… 15:05
Stopalići 2D/3D… 14:15, 15:00, 16:55
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 20:00, 21:50
Pepermint… 17:00
Slatka mala tajna… 16:10

Utorak, 9. oktobar
Kondorito – Avantura u scvemiru 2D/3D… 14:30, 16:20, 18:10
Kuća magičnog sata… 18:25, 20:25
Venom… 15:15, 21:00
Venom 3D… 17:30, 19:45, 22:00
Večernja škola… 22:30
Zvezda je rođena… 19:00, 21:40
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D… 15:05
Stopalići 2D/3D… 14:15, 15:00, 16:55
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 20:00, 21:50
Pepermint… 17:00
Slatka mala tajna… 16:10
Zlogonje… 17:10

Sreda, 10. oktobar
Teška vremena u El Rojalu… 20:00 – premijera
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D… 14:30, 16:20, 18:10
Kuća magičnog sata… 17:00, 20:40
Venom… 17:30, 21:00
Venom 3D… 19:45, 22:00
Večernja škola… 22:40
Zvezda je rođena… 20:00, 19:00, 21:40
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D… 14:50
Stopalići 2D/3D… 14:10, 15:00, 16:55
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 20:30, 22:20, 15:45, 22:45
Pepermint… 18:30, 20:20, 22:40, 18:50
Slatka mala tajna… 17:45, 16:05
Zlogonje… 17:00, 18:50
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Do 6. oktobra
15. Evropski festival animiranog filma – BALKANIMA

Utorak, 9. oktobar (19.00)
Dugo i netremice: Pogled na likove u dokumentarnom filmu
Predavanje 010: Fotograf kao lik u dokumentarnom filmu
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Utorak, 9. oktobar – četvrtak, 11. oktobar

Prvi Festival filmova o životinjama „Lajka“
Ekološki i bioetički festival za oslobođenje životinja
Program, koji će obuhvatiti projekcije filmova i razgovore, biće održan u Klubu Doma omladine, a ulaz je slobodan.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 4. oktobar / petak, 5. oktobar / ponedeljak, 8. oktobar / utorak, 9. oktobar
Kuća magičnog sata… 16:00, 18:10, 20:15
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D… 14:35, 15:20, 16:25, 17:20
Venom 2D/3D… 19:00, 21:15, 17:45, 20:00, 22:15
Večernja škola… 18:20, 22:30
Zvezda je rođena… 16:40, 19:20, 22:00
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 17:45, 19:40, 21:30
Opatica iz pakla… 20:30
Pepermint… 19:10, 21:20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D… 15:00, 17:00
Stopalići 2D/3D… 14:30, 15:30, 17:30
Tom i Bob – misija spasavanja sveta … 15:45
Predator – Evolucija 3D… 19:30
Sibir… 22:20
Slatka mala tajna… 21:45
Zlogonje… 15:45

Subota, 6. oktobar / nedelja, 7. oktobar
Kuća magičnog sata… 16:00, 18:10, 20:15
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D… 11:20, 12:20, 13:20, 14:20, 15:20, 16:20, 17:20
Venom… 19:00, 21:15
Venom 3D… 17:45, 20:00, 22:15
Večernja škola… 18:20, 22:30
Zvezda je rođena… 13:15, 16:40, 19:20, 22:00
Belio čnjak… 11:15
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 17:45, 19:40, 21:30
Opatica iz pakla … 20:30
Pepermint… 19:10, 21:20
Predator – Evolucija 3D… 19:30
Sibir … 22:20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Stopalići 2D/3D… 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 17:30
Tom i Bob – misija spasavanja sveta… 11:45, 13:45, 15:45
Čarobniprinc… 11:45
Slatka mala tajna… 21:45
Zlogonje… 13:45, 15:45

Sreda, 10.oktobar
Teška vremena u El Rojalu… 20:00 – premijera
Venom2D/3D… 19:00, 21:15, 17:45, 20:00, 22:15
Večernja škola… 18:20, 22:30
Zvezda je rođena … 20:00, 17:15, 21:10, 22:40
Beli očnjak… 16:30
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18:00, 20:30, 22:40, 17:45, 19:40, 21:30
Kuća magičnog sata… 16:00, 18:10, 20:15
Blackkkklansman… 19:00, 21:45
Opatica iz pakla… 18:30, 22:30, 20:30
Pepermint… 18:15, 20:10, 22:15, 19:10
Predator – Evolucija 2D/3D… 18:50, 21:00, 19:30
Sibir… 16:10, 21:20, 22:20
Slatka mala tajna… 19:20, 21:40, 21:45
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D… 15:00, 16:00, 17:00
Stopalići 2D/3D… 15:20, 16:15, 17:20, 18:15
Tom i Bob – misija spasavanja sveta… 15:40, 17:15
Zlogonje… 15:30, 17:30, 19:30, 15:45
Ubiti po viđenju … 20:20, 22:15
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Utorak, 9. oktobar – subota, 13. oktobar
XXVII Međunarodni festival etnološkog filma
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repetoar za oktobar 2018. – kliknite OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 10. oktobar / četvrtak, 11. oktobar / petak, 12. oktobar
BOSIFEST 2018

Sreda, 5. decembar (19.00)
Premijera filma: Kralj Petar Prvi (cena ulaznice: 500 RSD)
Karte se mogu zameniti ili vratiti na istom mestu na kome su kupljene.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Petak, 5. oktobar – utorak, 9. oktobar
Best of LIFFE 2018
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Petak, 5. oktobar / subota, 6. oktobar

Mala Pula 2018
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 4. oktobar / petak, 5. oktobar / ponedeljak, 8. oktobar / utorak, 9. oktobar
Venom 3D… 16:20, 17:45, 20:00
Venom… 22:15
Zvezda je rođena… 18:15, 20:45, 21:40
Večernja škola… 17:40, 20:30
Poslednji portret… 19:20
Kuća magičnog sata… 15:40, 18:30
Zlogonje… 14:40, 16:30
Pepermint… 21:20
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 17:00, 19:00
Predator: Evolucija 3D… 21:00
Opatica iz pakla… 19:45, 22:30
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 14:00, 16:00
Kondorito: Avanture u svemiru (sinhronizovano)… 15:20
Stopalići 3D (titlovano)… 17:20
Stopalići (titlovano)… 15:00
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje! 3D (sinhronizovano)… 14:20

Subota, 6. oktobar / nedelja, 7. oktobar
Venom 3D… 13:20, 16:20, 17:45, 20:00
Venom… 22:15
Zvezda je rođena… 18:15, 20:45, 21:40
Večernja škola… 17:40, 20:30
Poslednji portret… 19:20
Kuća magičnog sata… 15:40, 18:30
Zlogonje… 10:40, 14:40, 16:30
Pepermint… 21:20
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 17:00, 19:00
Predator: Evolucija 3D… 21:00
Opatica iz pakla… 19:45, 22:30
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 10:00, 12:00, 14:00, 16:00
Kondorito: Avanture u svemiru (sinhronizovano)… 13:20, 15:20
Stopalići 3D (titlovano)… 11:00, 13:00, 17:20
Stopalići (titlovano)… 15:00
Beli očnjak (titlovano)… 11:20
Ringe, ringe raja (sinhronizovano)… 12:40
Tom i Bob: Misija spasavanja sveta 3D (sinhronizovano)… 11:40
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje! 3D (sinhronizovano)… 12:20, 14:20
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje! (sinhronizovano)… 10:20

Sreda, 10. oktobar
Venom 3D… 16:20, 17:45, 19:45
Venom… 22:40
Zvezda je rođena… 18:15, 20:45, 22:00
Teška vremena u El Rojalu… 20:00 – premijera
Večernja škola… 17:40, 20:30
Poslednji portret… 19:20
Kuća magičnog sata… 15:40, 18:30
Zlogonje… 14:40, 16:30
Pepermint… 21:20
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 17:00, 19:00
Predator: Evolucija 3D… 21:00
Opatica iz pakla… 22:30
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 14:00, 16:00
Kondorito: Avanture u svemiru (sinhronizovano)… 15:20
Stopalići 3D (titlovano)… 17:20
Stopalići (titlovano)… 15:00
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje! 3D (sinhronizovano)… 14:20
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Sezona 2018. je završena.
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 4. oktobar (20.00) Before Sunrise
Petak, 5. oktobar (20.00) Bekstvo iz Šošenka
Subota, 6. oktobar (18.45) The Aleksa Bartol Experience
Nedelja, 7. oktobar (20.00) Sedmi pečat
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 4. oktobar / petak, 5. oktobar / subota, 6. oktobar / nedelja, 7. oktobar
Filmske zvezde ne umiru u Liverpulu… 18.30
Poslednji portret… 20.30

Ponedeljak, 8. oktobar / utorak, 9. oktobar / sreda, 10. oktobar
Valdhajmov valcer… 18.30
Poslednji portret… 20.30

Četvrtak, 11. oktobar / petak, 12. oktobar
Marija Kalas… 18.30
Poslednji portret… 20.30

Subota, 13. oktobar
Zlogonje… 12.00
Marija Kalas… 18.30
Poslednji portret… 20.30

Nedelja, 14. oktobar
Marija Kalas… 18.30
Poslednji portret… 20.30
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *