Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (15-21. novembar 2018)
Bioskopski repertoari (15-21. novembar 2018): Fantastične zveri 2
Bioskopski repertoari (15-21. novembar 2018): Fantastične zveri 2

Bioskopski repertoari (15-21. novembar 2018)

Ovi bioskopski repertoari važe za sedam dana – od 15. do 21. novembra 2018. godine. Tu je nekoliko novih filmova, stari filmovi u Kinoteci ali i nekoliko festivala.

Bioskopski repertoari od 15. do 21. novembra 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24
Utorak, 20. i 27. novembar (20.30) Projekcije filmova

********************************************

Krokodilov centar

Karađorđeva 43, ulaz iz Jazz bašte – Male stepenice 1a
Sreda, 21. novembar (19.00)
Nordijski bioskop: Ključevi, kuća, ogledalo
Nøgle hus spejl
2015, 91 min.
Titl na srpskom jeziku
Ulaz je slobodan
Lili i Maks su u braku više od 50 godina. Sada žive u staračkom domu, pošto je Maksu nakon šloga potrebna stalna nega. Lili je uvek stavljala Maksove potrebe na prvo mesto. Međutim, u sobu pored se doseljava novi stanar staračkog doma, koga zovu Pilot. Nekonvencionalan i pun života, Pilot odmah šarmira Lili. Lili se zaljubljuje, ali to nailazi na osudu i njene porodice i ostalih u domu. Uprkos nerazumevanju okoline, Lili odlučuje da se bori za slobodu i bekstvo iz nevidljivog zatvora na koji ju je život osudio.
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56
Četvrtak, 15. novembar (19.00) Najbolji dokumentarci: Mister Gaga

********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 15. novembar / petak, 16. novembar
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 16.30, 19.30, 21.45
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 15.15, 17.45
Pod drvetom… 14.40
Romansa u maloj Italiji… 14.45
Overlord… 14.00
Boemska rapsodija… 16.45, 19.15, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 16.10, 18.40
Južni vetar… 14.30, 17.00, 19.00, 20.15, 21.00, 21.30, 22.40

Subota, 17. novembar
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 12.00, 16.30, 19.30, 21.45
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 15.15, 17.45
Pod drvetom… 14.40
Romansa u maloj Italiji… 14.45
Overlord… 14.00
Boemska rapsodija… 16.45, 19.15, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 16.10, 18.40
Južni vetar… 14.30, 17.00, 19.00, 20.15, 21.00, 21.30, 22.40
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 11.50, 13.20
Princeza i zmaj: Beskrajna priča (sinhronizovano)… 10.20, 12.30
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 10.40, 12.40
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 10.00
Fantastičan dan na planeti zemlji… 11.30
Zlogonje… 10.50, 13.30

Nedelja, 18. novembar
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.10, 15.40, 17.20
Grinč (sinhronizovano)… 10.30, 14.10
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 12.00, 16.30, 19.30, 21.45
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 15.15, 17.45
Pod drvetom… 14.40
Romansa u maloj Italiji… 14.45
Overlord… 22.40
Boemska rapsodija… 16.45, 19.15, 20.00, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 16.10, 18.40
Južni vetar… 14.30, 17.00, 19.00, 20.15, 21.00, 21.30, 22.40
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 11.50, 13.20, 14.10
Princeza i zmaj: Beskrajna priča (sinhronizovano)… 10.20, 12.30
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 10.40, 12.40
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 10.00
Fantastičan dan na planeti zemlji… 11.30
Zlogonje… 10.50, 13.30

Ponedeljak, 19. novembar / utorak, 20. novembar
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 16.30, 19.30, 21.45
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 15.15, 17.45
Pod drvetom… 14.40
Romansa u maloj Italiji… 14.45
Overlord… 22.40
Boemska rapsodija… 16.45, 17.30, 19.15, 20.00, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 16.10, 18.40
Južni vetar… 14.30, 17.00, 19.00, 20.15, 21.00, 21.30, 22.40
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 14.10

Sreda, 21. novembar
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 16.30, 19.30, 21.45
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 15.15, 17.45
Pod drvetom… 14.45
Romansa u maloj Italiji… 16.50
Overlord… 22.40
Boemska rapsodija… 16.45, 17.30, 19.15, 20.00, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 16.10, 18.40
Južni vetar… 14.30, 17.00, 19.00, 20.15, 21.00, 21.30, 22.40
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 14.10
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 15. novembar – sreda, 21. novembar
Pod drvetom… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 15. novembar / petak, 16. novembar
Pod drvetom… 15.00
Južni vetar… 16.45, 21.00
Zaspanka za vojnikе… 19.00

Subota, 17. novembar
Kondorito: Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 11.00
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 13.00
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.00
Južni vetar… 16.45, 21.00
Zaspanka za vojnikе… 19.00

Nedelja, 18. novembar
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 13.00
Južni vetar… 16.45, 21.00
Zaspanka za vojnikе… 19.00

Ponedeljak, 19. novembar / utorak, 20. novembar / sreda, 21. novembar
Pod drvetom… 15.00
Južni vetar… 16.45, 21.00
Zaspanka za vojnikе… 19.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 15. novembar
Beosef: Kratki filmovi srednjoškolaca… 15.00
Banditi u potrazi za mamom… 17.00
Srbenka… 19.00
Tranzit… 21.00

Petak, 16. novembar – četvrtak, 22. novembar
Banditi u potrazi za mamom… 17.00
Srbenka… 19.00
Tranzit… 21.00

Uskoro:
23. novembar – 1. decembar… Festival autorskog filma
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 15. novembar
Boemska rapsodija… 17.00, 18.45, 22.10
Burn The Stage – The Movie… 19.30, 20.00
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 15.50, 18.25, 21.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 14.35, 17.10, 19.35, 22.20
Južni vetar… 15.00, 16.30, 17.30, 18.00, 20.00, 20.30, 21.30, 22.30, 23.00
Noć veštica… 16.35, 20.45, 22.50
Ono što nas ne ubije… 19.20
Overlord… 15.40, 21.40
Romansa u Maloj Italiji… 15.50, 18.40
Vazdušni udar… 17.50, 19.50
Venom 3D… 22.00
Zaspanka za vojnike… 17.30, 21.50
Zvezda je rođena… 21.20
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 15.35
Tajne avanture mačaka 3D… 14.45
Princeza i zmaj 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.05, 17.40

Petak, 16. novembar / ponedeljak, 19. novembar / utorak, 20. novembar / sreda, 21. novembar
Boemska rapsodija… 17.00, 19.35, 22.10
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 15.50, 18.25, 21.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 14.35, 17.10, 19.45, 22.20
Južni vetar… 15.00, 16.30, 17.30, 18.00, 19.00, 20.00, 20.30, 21.30, 22.30, 23.00
Noć veštica… 16.35, 20.45, 22.50
Ono što nas ne ubije… 19.20
Overlord… 15.40, 21.40
Romansa u Maloj Italiji… 15.50, 18.40
Vazdušni udar… 17.50, 19.50
Venom… 22.40
Venom 3D… 20.20
Zaspanka za vojnike… 17.55, 21.50
Zvezda je rođena… 18.45, 21.20
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 16.00
Tajne avanture mačaka 3D… 14.45
Princeza i zmaj 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.05, 17.40

Subota, 17. novembar
Boemska rapsodija… 14.25, 17.00, 19.35, 22.10
Burn The Stage – The Movie… 18.00
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 13.15, 15.50, 18.25, 21.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 12.00, 14.35, 17.10, 19.45, 22.20
Južni vetar… 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 20.30, 21.30, 22.30, 23.00
Noć veštica… 16.35, 20.45, 22.50
Ono što nas ne ubije… 19.20
Overlord… 15.40, 21.40
Romansa u Maloj Italiji… 15.50, 18.40
Vazdušni udar… 17.50, 19.50
Venom… 22.40
Venom 3D… 20.20
Zaspanka za vojnike… 17.55, 21.50
Zvezda je rođena… 18.45, 21.20
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 12.20, 13.30, 14.10, 16.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje… 11.50, 13.50
Tajne avanture mačaka 3D… 12.40, 14.45
Princeza i zmaj 2D/3D (sinhronizovano)… 12.40, 13.25, 14.20, 15.00, 16.05, 17.40

Nedelja, 18. novembar
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 12.10, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00
Boemska rapsodija… 14.25, 17.00, 19.35, 22.10
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 13.15, 15.50, 18.25, 21.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 12.00, 14.35, 17.10, 19.45, 22.20
Južni vetar… 12.30, 15.00, 17.30, 18.00, 19.00, 20.00, 20.30, 21.30, 22.30, 23.00
Noć veštica… 16.35, 20.45, 22.50
Ono što nas ne ubije… 19.20
Overlord… 15.40, 21.40
Romansa u Maloj Italiji… 18.40
Vazdušni udar… 17.50, 19.50
Venom… 22.40
Venom 3D… 20.20
Zaspanka za vojnike… 17.55, 21.50
Zvezda je rođena… 18.45, 21.20
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 12.20, 13.30, 14.10, 16.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje… 12.15
Tajne avanture mačaka 3D… 12.40, 14.45
Princeza i zmaj 2D/3D (sinhronizovano)… 12.40, 13.25, 14.20, 15.00, 16.05, 17.40
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 15. novembar / petak, 16. novembar
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 14.30, 17.00, 19.45, 22.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 17.15
Južni vetar… 15.00, 17.30, 19.30, 20.00, 22.00, 22.30
Princeza i zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.30

Subota, 17. novembar
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 14.30, 17.00, 19.45, 22.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 12.00, 17.15
Južni vetar… 12.30, 15.00, 17.30, 19.30, 20.00, 22.00, 22.30
Princeza i zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.30
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 11.45
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 13.30

Nedelja, 18. novembar
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.00, 15.30
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 14.30, 17.00, 19.45, 22.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 12.00, 17.15
Južni vetar… 13.30, 17.30, 19.30, 20.00, 22.00, 22.30
Princeza i zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.45
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 11.45

Ponedeljak, 19. novembar / utorak, 20. novembar / sreda, 21. novembar
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 14.30, 17.00, 19.45, 22.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 17.15
Južni vetar… 15.00, 17.30, 19.30, 20.00, 22.00, 22.30
Princeza i zmaj 2D/3D (sinhronizovano)… 15.30
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 15. novembar / petak, 16. novembar
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča (sinhronizovano)… 16.45
Južni vetar… 17.20, 20.00, 21.00, 22.40
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 16.30, 19.15, 22.00
Boemska rapsodija… 18.20
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 16.10
Zaspanka za vojnike… 18.00, 20.15
Ono što nas ne ubije… 22.30
Pod drvetom… 15.30
Overlord… 17.30
Noć veštica… 19.30
Vazdušni udar… 21.30

Subota, 17. novembar
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 14.00, 15.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča (sinhronizovano)… 13.15, 15.00, 16.45
Južni vetar… 17.20, 20.00, 21.00, 22.40
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 16.30, 19.15, 22.00
Boemska rapsodija… 18.20
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 13.45, 16.10
Zaspanka za vojnike… 18.00, 20.15
Ono što nas ne ubije… 22.30
Pod drvetom… 15.30
Overlord… 17.30
Noć veštica… 19.30
Vazdušni udar… 21.30
Zlogonje… 13.30

Nedelja, 18. novembar
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 14.00, 15.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča (sinhronizovano)… 16.30
Južni vetar… 17.20, 20.00, 21.00, 22.40
Grinč 3D (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15
Grinč (sinhronizovano)… 14.15, 16.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.15, 22.00
Boemska rapsodija… 18.20
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 13.45
Zaspanka za vojnike… 18.00, 20.15
Ono što nas ne ubije… 22.30
Pod drvetom… 15.30
Overlord… 17.30
Noć veštica… 19.30
Vazdušni udar… 21.30
Zlogonje… 13.30

Ponedeljak, 19. novembar / utorak, 20. novembar / sreda, 21. novembar
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 14.00, 15.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča (sinhronizovano)… 16.30
Južni vetar… 17.20, 20.00, 21.00, 22.40
Grinč 3D (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15
Grinč (sinhronizovano)… 14.15, 16.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.15, 22.00
Boemska rapsodija… 18.20
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 13.45
Zaspanka za vojnike… 18.00, 20.15
Ono što nas ne ubije… 22.30
Pod drvetom… 15.30
Overlord… 17.30
Noć veštica… 19.30
Vazdušni udar… 21.30
Zlogonje… 13.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 15. novembar / petak, 16. novembar / ponedeljak, 19. novembar / utorak, 20. novembar / sreda, 21. novembar
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 2D… 20.10
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 16.30, 19.10, 21.45, 18.00
Vazdušni udar… 17.25
Boemska rapsodija… 19.25, 22.45
Južni vetar 2D… 17.15, 18.30, 19.45, 21.00, 22.15
Južni vetar MX4D 2D… 15.30, 20.30, 23.00
Ono što nas ne ubije… 22.00
Overlord… 15.10
Romansa u Maloj Italiji… 15.40
Zaspanka za vojnike… 17.45
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 15.20
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.45

Subota, 17. novembar
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 2D… 13.50, 20.10
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 11.15, 13.00, 16.30, 18.00, 19.10, 21.45
Vazdušni udar… 17.25
Boemska rapsodija… 12.30, 19.25, 22.45
Južni vetar 2D… 17.15, 18.30, 19.50, 21.00, 22.15
Južni vetar MX4D 2D… 10.30, 15.30, 20.30, 23.00
Ono što nas ne ubije… 22.00
Overlord… 15.10
Romansa u Maloj Italiji… 15.40
Zaspanka za vojnike… 17.45
Brzi Brzić 2D (sinhronizovano)… 10.40
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 11.40, 13.30, 15.20
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.45

Nedelja, 18. novembar
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.10, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00
Grinč MX4D 3D (sinhronizovano)… 18.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 2D… 13.50, 20.10
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 11.15, 13.00, 16.30, 19.10, 21.45
Vazdušni udar… 14.50
Boemska rapsodija… 19.25, 22.45
Južni vetar 2D… 17.30, 18.50, 19.50, 21.20
Južni vetar MX4D 2D… 10.30, 15.30, 20.30, 23.00
Ono što nas ne ubije… 22.00
Zaspanka za vojnike… 16.50
Fantastično putovanje u Oz 2D (sinhronizovano)… 10.50, 12.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 110.40, 12.30, 14.10, 15.50
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 16. novembar – četvrtak, 22. novembar
Tranzit… 18.00
Bez dodira… 20.00

Ponedeljak, 26. novembar – petak, 30. novembar
24. Festival autorskog filma
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 15. novembar / petak, 16. novembar

9. Green Fest

Petak, 23. novembar – petak, 30. novembar
24. Festival autorskog filma

Utorak, 27. novembar (19.00)
Moj film je bolji od tvog #26
4 pitanja o filmu / 3 gosta / 2 minuta za odgovor / 1 pobednik
Ulaz slobodan!
Tema: Kejdž specijal
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 15. novembar
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 15.20, 18.00, 20.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 16.50, 19.30, 22.10
Vazdušni udar… 22.40
Boemska rapsodija… 19.10, 21.45
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.30
Južni vetar… 15.00, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Noć veštica… 18.10
Ono što nas ne ubije… 16.40, 22.40
Overlord… 16.15
Romansa u Maloj Italiji… 16.00
Zaspanka za vojnike… 19.00
Zvezda je rođena… 21.30
Fantastično putovanje u Oz 2D (sinhronizovano)… 14.50, 16.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 15.45, 17.20

Petak, 16. novembar / ponedeljak, 19. novembar / utorak, 20. novembar / sreda, 21. novembar
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 15.20, 18.00, 20.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 16.50, 19.30, 22.10
Vazdušni udar… 20.30, 22.30
Boemska rapsodija… 19.10, 21.45
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.30
Južni vetar… 15.00, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Noć veštica… 18.10
Ono što nas ne ubije… 16.40, 22.40
Overlord… 16.15
Romansa u Maloj Italiji… 16.00, 20.15
Zaspanka za vojnike… 19.00
Zvezda je rođena… 21.30
Fantastično putovanje u Oz 2D (sinhronizovano)… 14.50, 16.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 15.45, 17.20

Subota, 17. novembar
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 12.45, 15.20, 18.00, 20.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 11.30, 14.10, 16.50, 19.30, 22.10
Vazdušni udar… 20.30, 22.30
Boemska rapsodija… 19.10, 21.45
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.30
Južni vetar… 12.30, 15.00, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Noć veštica… 18.10
Ono što nas ne ubije… 16.40, 22.20
Overlord… 16.15
Romansa u Maloj Italiji… 16.00, 20.15
Zaspanka za vojnike… 19.00
Zvezda je rođena… 21.30
Fantastično putovanje u Oz 2D (sinhronizovano)… 11.00, 12.15, 13.00, 14.20, 14.50, 16.45
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 11.45, 13.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 11.15, 12.00, 13.15, 14.00, 15.00, 15.45, 17.20

Nedelja, 18. novembar
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 12.45, 15.20, 18.00, 20.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 11.30, 14.10, 16.50, 19.30, 22.10
Vazdušni udar… 20.30, 22.30
Boemska rapsodija… 19.10, 21.45
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.00
Južni vetar… 12.45, 15.15, 17.45, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Noć veštica… 18.10
Ono što nas ne ubije… 22.20
Romansa u Maloj Italiji… 20.15
Zaspanka za vojnike… 19.00
Zvezda je rođena… 21.30
Fantastično putovanje u Oz 2D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 14.50, 16.45
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 11.45, 13.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 15.45, 17.20
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za novembar 2018. pogledajte OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 5. decembar (19.00)
Premijera filma: Kralj Petar Prvi (cena ulaznice: 500 RSD)
Karte se mogu zameniti ili vratiti na istom mestu na kome su kupljene.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Petak, 16. novembar / subota, 17. novembar
3. Međunarodni festival eksperimentalnog filma The Unforeseen
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Subota, 24. novembar – petak, 30. novembar
Festival autorskog filma 2018… 19.00 i 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 15. novembar / petak, 16. novembar / ponedeljak, 19. novembar / utorak, 20. novembar / sreda, 21. novembar

Projekcije filmskog kluba Stari grad – Filmus… 19.00
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 15. novembar / petak, 16. novembar / ponedeljak, 19. novembar / utorak, 20. novembar / sreda, 21. novembar
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 17.00, 19.30, 22.00
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 15.20, 17.50
Pod drvetom… 15.15
Ono što nas ne ubije… 14.30
Romansa u Maloj Italiji… 16.30
Overlord… 22.40
Zaspanka za vojnike… 16.45, 19.00
Boemska rapsodija… 19.45, 21.20, 22.15
Južni vetar… 17.30, 18.30, 20.00, 20.20, 21.00, 22.25
Noć veštica… 17.40
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 16.00
Princeza i zmaj: Beskrajna priča (sinhronizovano)… 14.30
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 15.45
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 14.40

Subota, 17. novembar
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 13.15, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 15.20, 17.50
Overlord… 22.40
Zaspanka za vojnike… 17.05, 19.15
Boemska rapsodija… 19.45, 21.30, 22.15
Južni vetar… 12.10, 16.00, 17.30, 18.30, 20.00, 20.20, 21.00, 22.25
Noć veštica… 17.40
Zlogonje… 10.45
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 10.45, 11.30, 13.00, 13.45, 15.15, 16.00
Princeza i zmaj: Beskrajna priča (sinhronizovano)… 12.15, 14.30
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 11.45, 15.45
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 12.30, 13.30, 14.15
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 10.15
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 11.15

Nedelja, 18. novembar
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 13.15, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 15.20, 17.50
Overlord… 22.40
Zaspanka za vojnike… 17.05, 19.15
Boemska rapsodija… 19.45, 21.30, 22.15
Južni vetar… 12.10, 16.00, 18.30, 20.00, 20.20, 21.00, 22.25
Noć veštica… 17.40
Zlogonje… 10.45
Grinč 3D (sinhronizovano)… 12.00, 16.00, 18.00
Grinč (sinhronizovano)… 10.00, 14.00
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 10.45, 13.45, 15.15
Princeza i zmaj: Beskrajna priča (sinhronizovano)… 12.15
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 11.45, 15.45
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 12.30, 13.30, 14.15
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 10.15
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 11.15
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Sezona 2018. je završena.
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 15. novembar (20.00) Pusher 2
Petak, 16. novembar (20.00) Stalker
Petak, 16. novembar (23.59) Terminator 2
Subota, 17. novembar (20.00) Lolita
Subota, 17. novembar (23.59) Mandy
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 15. novembar / petak, 16. novembar
Touch Me Not… 16.40
Pod drvetom… 18.30
Tranzit… 18.30

Subota, 17. novembar / nedelja, 18. novembar
Pod drvetom… 18.30
Tranzit… 18.30
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.