Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (8-14. novembar 2018)
Bioskopski repertoari (8-14. novembar 2018): Zaspanka za vojnike
Bioskopski repertoari (8-14. novembar 2018): Zaspanka za vojnike

Bioskopski repertoari (8-14. novembar 2018)

Novi bioskopski repertoari su za narednih sedam dana – od 8. do 14. novembra 2018. godine. U ponudi je nekoliko novih filmova, stari filmovi u Kinoteci ali i festival Slobodna zona.

Bioskopski repertoari od 8. do 14. novembra 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24
Utorak, 13, 20. i 27. novembar (20.30) Projekcije filmova
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 8. novembar
Ono što nas ne ubije… 17.15, 19.45
Romansa u Maloj Italiji… 17.45
Overlord… 22.15
Banditi u potrazi za mamom… 17.10
Boemska rapsodija… 15.30, 21.15, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 15.20, 18.40
Južni vetar… 14.50, 18.00, 19.30, 20.30
Princeza i zmaj: Bekrajna priča 3D (sinhronizovano)… 14.00
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 15.10

Slobodna zona 2018:
Adrijanin pakt… 15.00
Časna reč… 17.00
Ubiti Hesusa… 19.00
Vreme je za utopije… 21.00

Petak, 9. novembar
Ono što nas ne ubije… 17.15, 19.45
Romansa u Maloj Italiji… 17.45
Overlord… 22.15
Banditi u potrazi za mamom… 17.10
Boemska rapsodija… 15.30, 21.15, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 15.20, 18.40
Južni vetar… 14.50, 18.00, 19.30, 20.30
Princeza i zmaj: Bekrajna priča 3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.20, 14.00
Princeza i zmaj: Bekrajna priča (sinhronizovano)… 11.00, 13.00
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 13.30, 15.10
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 11.45
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 11.20
Zlogonje… 13.15
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 11.30
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 10.15

Slobodna zona 2018:
Fortuna… 15.00
Bojno polje… 17.00
Utoja 22. juli… 19.00
Aga… 21.00

Subota, 10. novembar
Ono što nas ne ubije… 17.15, 19.45
Romansa u Maloj Italiji… 17.45
Overlord… 22.15
Banditi u potrazi za mamom… 16.30
Boemska rapsodija… 19.10, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 15.20, 18.00
Južni vetar… 14.50, 19.30, 20.30, 21.40
Princeza i zmaj: Bekrajna priča 3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.20, 14.00, 15.30
Princeza i zmaj: Bekrajna priča (sinhronizovano)… 11.00, 13.00
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 13.30, 15.10
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 11.45
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 11.20
Zlogonje… 12.40
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 10.40
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 10.15

Slobodna zona 2018:
Skrivena boja stvari… 15.00
Tri lica… 17.00
Putinovi svedoci… 19.00
Napad panike… 21.00

Nedelja, 11. novembar
Ono što nas ne ubije… 17.15, 19.45
Romansa u Maloj Italiji… 17.45
Overlord… 22.15
Banditi u potrazi za mamom… 17.10
Boemska rapsodija… 15.30, 20.00, 21.15, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 15.20, 18.40
Južni vetar… 13.20, 14.50, 17.30, 19.30, 20.30, 22.30
Princeza i zmaj: Bekrajna priča 3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.20, 14.00, 15.45
Princeza i zmaj: Bekrajna priča (sinhronizovano)… 11.00, 13.00
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 13.30, 15.10
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 11.45
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 11.20
Zlogonje… 12.40
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 11.30
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 10.15

Slobodna zona 2018:
Liku, rumunska priča… 15.00
Plivati sa muškarcima… 17.00
Krivica… 19.00
Tri identična stranca… 21.00

Ponedeljak, 12. novembar
Ono što nas ne ubije… 17.15, 19.45
Romansa u Maloj Italiji… 17.45
Overlord… 22.15
Banditi u potrazi za mamom… 17.10
Boemska rapsodija… 15.30, 20.00, 21.15, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 15.20, 18.40
Južni vetar… 13.20, 14.50, 17.30, 18.00, 19.30, 20.30, 22.30
Princeza i zmaj: Bekrajna priča 3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.20, 14.00, 15.45
Princeza i zmaj: Bekrajna priča (sinhronizovano)… 11.00, 13.00
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 13.30, 15.10
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 11.45
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 11.20
Zlogonje… 13.15
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 11.30
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 10.15

Slobodna zona 2018:
Srbenka… 15.00
Beskonačni fudbal… 17.00
Tranzit… 19.00
Bez dodira… 21.00

Utorak, 13. novembar
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 20.00 – premijera
Ono što nas ne ubije… 15.30, 17.15, 19.45
Romansa u Maloj Italiji… 17.45
Overlord… 22.15
Banditi u potrazi za mamom… 17.10
Boemska rapsodija… 16.30, 19.00, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 15.20, 18.40
Južni vetar… 14.50, 17.30, 18.00, 19.30, 20.30, 22.30
Princeza i zmaj: Bekrajna priča 3D (sinhronizovano)… 14.00, 15.45
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 15.10

Sreda, 14. novembar
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 17.00. 20.00, 21.30
Ono što nas ne ubije… 15.30, 19.45
Romansa u Maloj Italiji… 17.45
Overlord… 22.15
Banditi u potrazi za mamom… 17.10
Boemska rapsodija… 16.30, 19.00, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 15.20, 18.40
Južni vetar… 14.40, 17.30, 18.00, 19.30, 20.30, 22.30
Princeza i zmaj: Bekrajna priča 3D (sinhronizovano)… 14.00, 15.45
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 15.10
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 8. novembar – sreda, 14. novembar
Banditi u potrazi za mamom… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 8. novembar / petak, 9. novembar
Južni vetar… 16.45, 21.00
Zaspanka za vojnikе… 19.00

Subota, 10. novembar / nedelja, 11. novembar
Kondorito: Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 11.00
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 13.00
Princeza i zmaj: Bekrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.00
Južni vetar… 16.45, 21.00
Zaspanka za vojnikе… 19.00

Ponedeljak, 12. novembar / utorak, 13. novembar / sreda, 14. novembar
Južni vetar… 16.45, 21.00
Zaspanka za vojnike… 19.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 8. novembar – ponedeljak, 12. novembar
Slobodna zona 2018

Utorak, 13. novembar
Slobodna zona na bis
Naknadno ćemo objaviti program

Uskoro:
23. novembar – 1. decembar… Festival autorskog filma
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 8. novembar
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 15.10, 16.00, 17.40
Ono što nas ne ubije… 15.30, 17.20, 19.15, 22.10
Overlord… 17.50, 20.10, 22.40
Romansa u Maloj Italiji… 15.50, 20.00, 21.35
Boemska rapsodija… 17.00, 19.35, 22.10
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.50
Južni vetar… 15.00, 16.30, 17.30, 18.00, 19.00, 19.40, 20.30, 21.30, 22.15, 23.00
Noć veštica… 16.00, 18.10, 20.45, 22.50
Policajac iz Belvila… 18.30
Venom… 16.15, 22.40
Venom 3D… 20.20
Zaspanka za vojnike… 21.55
Zvezda je rođena… 18.50, 21.30
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D/3D (sinhronizovano)… 15.20
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 15.00

Petak, 9. novembar / ponedeljak, 12. novembar
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 11.50, 12.40, 13.30, 14.20, 15.10, 16.00, 17.40
Ono što nas ne ubije… 15.30, 17.20, 19.40, 22.00
Overlord… 17.50, 20.10, 22.20
Romansa u Maloj Italiji… 15.50, 19.15, 21.20
Boemska rapsodija… 17.00, 19.35, 22.10
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.50
Južni vetar… 12.30, 15.00, 16.30, 17.30, 18.00, 19.00, 20.00, 20.30, 21.30, 22.30, 23.00
Noć veštica… 16.00, 18.10, 20.45, 22.50
Policajac iz Belvila… 18.30
Venom… 16.15, 22.40
Venom 3D… 13.45, 20.20
Zaspanka za vojnike… 19.20, 21.45
Zvezda je rođena… 18.50, 21.30
Brzi Brzić 2D (sinhronizovano)… 11.55, 13.40
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 12.20, 13.30, 14.30, 15.30, 17.20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D/3D (sinhronizovano)… 12.15, 13.15, 14.15, 15.20
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 12.35, 14.45

Subota, 10. novembar
Metropoliten opera: Marni… 18.55
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 11.50, 12.40, 13.30, 14.20, 15.10, 16.00, 17.40
Ono što nas ne ubije… 15.30, 17.20, 19.40, 22.00
Overlord… 17.50, 20.10, 22.20
Romansa u Maloj Italiji… 15.50, 19.15, 21.20
Boemska rapsodija… 17.00, 19.35, 22.10
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.50
Južni vetar… 12.30, 15.00, 16.30, 17.30, 18.00, 19.40, 20.00, 20.30, 22.30, 23.00
Noć veštica… 16.00, 18.10, 20.45, 22.50
Policajac iz Belvila… 18.30
Venom… 16.15, 22.40
Venom 3D… 13.45, 20.20
Zaspanka za vojnike… 19.20, 21.45
Zvezda je rođena… 21.35, 22.20
Brzi Brzić 2D (sinhronizovano)… 11.55, 13.40
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 12.20, 13.30, 14.30, 15.30, 17.20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D/3D (sinhronizovano)… 12.15, 13.15, 14.15, 15.20
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 12.35, 14.45

Nedelja, 11. novembar
Boljšoj balet: Silfid… 16.00
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 11.50, 12.40, 13.30, 14.20, 15.10, 16.00, 17.40
Ono što nas ne ubije… 13.40, 17.20, 19.40, 22.00
Overlord… 17.50, 20.20, 22.30
Romansa u Maloj Italiji… 15.50, 19.15, 21.20
Boemska rapsodija… 17.00, 19.35, 22.10
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.50
Južni vetar… 12.30, 15.00, 16.30, 17.30, 18.00, 19.00, 20.00, 20.30, 21.30, 22.30, 23.00
Noć veštica… 16.00, 18.10, 20.45, 22.50
Policajac iz Belvila… 18.30
Venom… 16.15, 22.40
Venom 3D… 13.45, 20.20
Zaspanka za vojnike… 19.20, 21.45
Zvezda je rođena… 18.50, 21.30
Brzi Brzić 2D (sinhronizovano)… 11.55, 13.40
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 12.25, 13.30, 14.30, 15.30, 17.20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D/3D (sinhronizovano)… 12.15, 13.15, 14.15, 15.20
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 12.35, 14.45

Utorak, 13. novembar
Fantastične zveri 2 – Grindelvaldovi zločini 3D… 20.00 – premijera
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 15.10, 16.00, 17.40
Ono što nas ne ubije… 15.30, 17.20, 19.40, 22.10
Overlord… 17.50, 20.10, 22.40
Romansa u Maloj Italiji… 15.50, 19.15, 21.20
Boemska rapsodija… 17.00, 19.35, 22.10
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.50
Južni vetar… 15.00, 16.30, 17.30, 18.00, 19.00, 19.45, 20.30, 21.30, 22.35, 23.00
Noć veštica… 16.00, 18.10, 20.45, 22.50
Policajac iz Belvila… 18.30
Venom… 16.15, 22.40
Venom 3D… 20.20
Zaspanka za vojnike… 19.20, 21.45
Zvezda je rođena… 21.35
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D/3D (sinhronizovano)… 15.20
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 15.00

Sreda, 14. novembar
Fantastične zveri 2 – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.40, 22.15
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 15.10, 16.00, 17.40
Ono što nas ne ubije… 15.30, 17.20, 20.20, 22.40
Overlord… 17.50, 20.10, 22.40
Romansa u Maloj Italiji… 15.50, 19.35, 22.10
Boemska rapsodija… 17.00, 19.35, 22.10
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.50
Južni vetar… 15.00, 16.30, 17.30, 18.00, 19.00, 20.00, 20.30, 21.30, 22.30, 23.00
Noć veštica… 16.00, 20.45, 22.50
Policajac iz Belvila… 18.30
Venom… 16.15
Venom 3D… 18.10
Zaspanka za vojnike… 19.20, 21.45
Zvezda je rođena… 18.50, 21.30
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D/3D (sinhronizovano)… 15.20
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 15.00
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 8. novembar
Južni vetar… 15.00, 17.00, 17.30, 19.30, 20.00, 22.00, 22.30
Overlord… 22.30
Ono što nas ne ubije… 20.15
Zaspanka za vojnike… 18.00
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 16.00
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.15

Petak, 9. novembar / subota, 10. novembar / nedelja, 11. novembar / ponedeljak, 12. novembar
Južni vetar… 12.30, 15.00, 17.00, 17.30, 19.30, 20.00, 22.00, 22.30
Overlord… 22.30
Ono što nas ne ubije… 20.15
Zaspanka za vojnike… 18.00
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 12.00, 16.00
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 15.15
Hotel Transilvanija: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 14.00

Utorak, 13. novembar / sreda, 14. novembar
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 20.00
Južni vetar… 15.00, 17.00, 17.30, 20.00, 22.00, 22.00
Overlord… 22.30
Ono što nas ne ubije… 20.15
Zaspanka za vojnike… 18.00
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 16.00
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 8. novembar / petak, 9. novembar
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča (sinhronizovano)… 16.45
Južni vetar… 17.20, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 15.10, 17.10
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 16.10
Boemska rapsodija… 18.20, 21.00
Zaspanka za vojnike… 18.00, 20.15
Ono što nas ne ubije… 22.30
Banditi u potrazi za mamom… 16.00
Romansa u Maloj Italiji… 17.40
Overlord… 21.50

Subota, 10. novembar / nedelja, 11. novembar / ponedeljak, 12. novembar
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 14.00, 15.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča (sinhronizovano)… 13.15, 15.00, 16.45
Južni vetar… 17.20, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.10, 17.10
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 14.15, 16.10
Boemska rapsodija… 18.20, 21.00
Zaspanka za vojnike… 18.00, 20.15
Ono što nas ne ubije… 22.30
Banditi u potrazi za mamom… 16.00
Romansa u Maloj Italiji… 17.40
Overlord… 21.50
Zlogonje… 13.30

Utorak, 13. novembar / sreda, 14. novembar
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča (sinhronizovano)… 16.45
Južni vetar… 17.20, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 15.10, 17.10
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 16.10
Boemska rapsodija… 18.20, 21.00
Zaspanka za vojnike… 18.00, 20.15
Ono što nas ne ubije… 22.30
Banditi u potrazi za mamom… 16.00
Romansa u Maloj Italiji… 17.40
Overlord… 21.50
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 8. novembar
* Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje MX4D 3D (sinhronizovano)… 15.00
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 15.15, 15.50, 16.50
Boemska rapsodija… 15.30, 19.35
Južni vetar… 17.15, 18.30, 20.10, 21.00, 22.00
Noć veštica… 17.25
Ono što nas ne ubije… 17.50, 22.40
Overlord… 18.10, 22.40
Romansa u Maloj Italiji… 20.00, 22.10
Venom 3D… 17.00, 19.15, 21.30
Zaspanka za vojnike… 20.20
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 16.00
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 15.10

* 4D format samo za članove Cineplexx bonus kluba do 14. novembra

Petak, 9. novembar
* Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje MX4D 3D (sinhronizovano)… 15.00
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 11.50, 12.30, 13.30, 14.10, 15.15, 15.50, 16.50
Boemska rapsodija… 15.30, 19.35
Južni vetar… 17.15, 18.30, 19.45, 21.00, 22.15
Noć veštica… 17.50
Ono što nas ne ubije… 20.00, 22.20
Overlord… 18.10, 22.40
Romansa u Maloj Italiji… 17.30, 22.10
Venom 3D… 17.00, 19.15, 21.30
Zaspanka za vojnike… 20.20
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 11.15, 12.00, 13.10, 14.00, 16.00
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 13.20, 15.10
Brzi Brzić 2D (sinhronizovano)… 11.30

* 4D format samo za članove Cineplexx bonus kluba do 14. novembra

Subota, 10. novembar / nedelja, 11. novembar / ponedeljak, 12. novembar
* Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje MX4D 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 11.50, 12.30, 13.30, 14.10, 15.15, 15.50, 16.50
Boemska rapsodija… 15.30, 19.35
Južni vetar… 17.15, 18.30, 19.45, 21.00, 22.15
Noć veštica… 17.50
Ono što nas ne ubije… 20.00, 22.20
Overlord… 18.10, 22.40
Romansa u Maloj Italiji… 17.30, 22.10
Venom 3D… 17.00, 19.15, 21.30
Zaspanka za vojnike… 20.20
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 11.15, 12.00, 13.10, 14.00, 16.00
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 13.20, 15.10
Brzi Brzić 2D (sinhronizovano)… 11.30

* 4D format samo za članove Cineplexx bonus kluba do 14. novembra

Utorak, 13. novembar
* Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 20.15
* Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje MX4D 3D (sinhronizovano)… 16.00
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 15.50, 16.50
Boemska rapsodija… 15.30, 19.35
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 20.00 – premijera
Južni vetar… 17.15, 18.30, 20.10, 21.00, 22.35
Noć veštica… 15.30
Ono što nas ne ubije… 17.40, 22.40
Overlord… 18.10, 22.40
Romansa u Maloj Italiji… 17.30, 22.10
Venom 3D… 18.00, 22.50
Zaspanka za vojnike… 20.20
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 15.00
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 15.10

* 4D format samo za članove Cineplexx bonus kluba do 14. novembra

Sreda, 14. novembar
* Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 15.00, 17.35, 20.10, 22.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 15.15, 15.50, 16.50
Boemska rapsodija… 15.30, 19.35
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 20.00
Južni vetar… 17.15, 18.30, 19.45, 21.00, 22.15
Noć veštica… 17.50
Ono što nas ne ubije… 20.00, 22.20
Overlord… 18.10, 22.40
Romansa u Maloj Italiji… 17.30, 22.10
Zaspanka za vojnike… 20.20
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 16.00
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 15.10

* 4D format samo za članove Cineplexx bonus kluba do 14. novembra
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Slobodna zona 2018
Četvrtak, 8. novembar

Pod drvetom… 18.00
Krivica… 19.00

Petak, 9. novembar
Zarobljena… 18.00
Putinovi svedoci… 20.00

Subota, 10. novembar
Okupacija 1968… 18.00
Plivati sa muškarcima… 20.00

Nedelja, 11. novembar
Srbenka… 18.00
Bez dodira… 20.00

Ponedeljak, 12. novembar
Kapetan… 18.00
Utoja 22. juli… 20.00

Utorak, 13. novembar
Dugo i netremice: Pogled na likove u dokumentarnom filmu… 19.00

Sreda, 14. novembar
AFC – O!PLA festival: fokus na Poljsku… 20.00

Petak, 16. novembar – četvrtak, 22. novembar
Tranzit… 18.00
Bez dodira… 20.00

Ponedeljak, 26. novembar – petak, 30. novembar
24. Festival autorskog filma – repriza
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 8. novembar – ponedeljak, 12. novembar

14. Filmski festival Slobodna zona
Cena ulaznice za projekcije od 16.00: 250 dinara.
Cena ulaznice za projekcije od 18.00 i 20.00: 300 dinara.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 8. novembar
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 15.50, 16.35, 17.30
Ono što nas ne ubije… 17.45, 20.00, 22.15
Overlord… 20.30, 22.40
Romansa u Maloj Italiji… 16.00, 20.00, 22.40
Boemska rapsodija… 19.15, 21.45
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 15.40, 16.20, 17.40
Tajne avanture mačaka 3D (sinhronizovano)… 15.40
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.15
Južni vetar… 16.00, 17.15, 18.30, 20.10, 21.00, 22.00
Noć veštica… 19.30, 22.40
Policajac iz Belvila… 18.10
Zaspanka za vojnike… 18.00, 20.20
Zvezda je rođena… 21.35

Petak, 9. novembar / subota, 10. novembar / nedelja, 11. novembar / ponedeljak, 12. novembar
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 11.40, 12.35, 13.20, 14.10, 15.00
Ono što nas ne ubije… 17.45, 20.00, 22.15
Overlord… 20.30, 22.40
Romansa u Maloj Italiji… 16.00, 20.15, 22.30
Boemska rapsodija… 19.15, 21.45
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.15
Južni vetar… 12.15, 14.45, 16.00, 17.15, 18.30, 19.45, 21.00, 22.20
Noć veštica… 19.30, 22.40
Policajac iz Belvila… 18.10
Zaspanka za vojnike… 18.00, 20.20
Zvezda je rođena… 21.35
Brzi Brzić 2D (sinhronizovano)… 12.20, 14.10
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 11.45, 12.40, 13.45, 14.30, 15.40, 16.20, 17.40
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D/3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 11.20, 13.30, 15.40

Utorak, 13. novembar
Fantastične zveri 2 – Grindelvaldovi zločini 3D… 20.00 – premijera
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 15.50, 16.35, 17.30
Ono što nas ne ubije… 17.45, 19.45, 22.40
Overlord… 20.30, 22.40
Romansa u Maloj Italiji… 16.00, 20.15, 22.40
Boemska rapsodija… 19.15, 21.45
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 15.40, 16.20, 17.40
Tajne avanture mačaka 3D (sinhronizovano)… 15.40
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.15
Južni vetar… 16.00, 17.15, 18.30, 20.10, 21.00, 22.40
Noć veštica… 22.10, 22.40
Policajac iz Belvila… 18.10
Zaspanka za vojnike… 18.00, 20.20

Sreda, 14. novembar
Fantastične zveri 2 – Grindelvaldovi zločini 3D… 20.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 15.50, 16.35, 17.30
Ono što nas ne ubije… 17.45, 20.00, 22.15
Overlord… 20.30, 22.40
Romansa u Maloj Italiji… 16.00, 20.15, 22.40
Boemska rapsodija… 19.15, 21.45
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 15.40, 16.20, 17.40
Tajne avanture mačaka 3D (sinhronizovano)… 15.40
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.15
Južni vetar… 15.45, 17.15, 18.15, 19.45, 21.30, 22.20
Noć veštica… 19.30, 22.40
Policajac iz Belvila… 18.10
Zaspanka za vojnike… 18.00, 20.20
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

Manakova kuća (Gavrila Principa 5)
Sreda, 14. novembar (19.00) Život i smrt na reci Gang
Ulaz je besplatan.
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za novembar 2018. pogledajte OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 5. decembar (19.00)
Premijera filma: Kralj Petar Prvi (cena ulaznice: 500 RSD)
Karte se mogu zameniti ili vratiti na istom mestu na kome su kupljene.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Subota, 24. novembar – petak, 30. novembar
Festival autorskog filma 2018… 19.00 i 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 8. novembar / utorak, 13. novembar / sreda, 14. novembar

Projekcije filmskog kluba Stari grad – Filmus… 19.00
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 8. novembar
Ono što nas ne ubije… 16.40, 19.30
Romansa u Maloj Italiji… 16.20
Overlord… 22.15
Banditi u potrazi za mamom… 18.00
Zaspanka za vojnike… 14.20, 19.00
Boemska rapsodija… 17.15, 19.45, 21.45
Južni vetar… 14.00, 17.30, 18.30, 20.00, 20.30, 21.00, 21.20, 22.30
Noć veštica… 15.50, 18.20
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 16.00
Princeza i zmaj: Beskrajna priča (sinhronizovano)… 14.30
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 16.30
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 14.45
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 15.15

Petak, 9. novembar / subota, 10. novembar / nedelja, 11. novembar / ponedeljak, 12. novembar
Ono što nas ne ubije… 16.40, 19.30
Romansa u Maloj Italiji… 16.20
Overlord… 22.15
Banditi u potrazi za mamom… 18.00
Zaspanka za vojnike… 14.20, 19.00
Boemska rapsodija… 17.15, 19.45, 21.45
Južni vetar… 13.30, 14.00, 17.30, 18.30, 20.00, 20.30, 21.00, 21.20, 22.30
Noć veštica… 15.50, 18.20
Zlogonje… 10.20
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.00, 16.00
Princeza i zmaj: Beskrajna priča (sinhronizovano)… 11.00, 12.30, 14.30
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 10.40, 12.45, 16.30
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 14.45
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 15.15
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 11.15, 13.15
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 11.40
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 12.20

Utorak, 13. novembar
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 20.00 – premijera
Ono što nas ne ubije… 16.40, 19.30
Romansa u Maloj Italiji… 16.20
Overlord… 22.15
Banditi u potrazi za mamom… 18.00
Zaspanka za vojnike… 14.20, 19.00
Boemska rapsodija… 17.15, 19.45, 21.45
Južni vetar… 14.00, 17.30, 18.30, 20.30, 21.00, 21.20, 22.30
Noć veštica… 15.50, 18.20
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 16.00
Princeza i zmaj: Beskrajna priča (sinhronizovano)… 14.30
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 16.30
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 14.45
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 15.15

Sreda, 14. novembar
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 17.15, 20.00, 22.15
Ono što nas ne ubije… 16.40, 19.30
Romansa u Maloj Italiji… 16.20
Overlord… 15.15
Banditi u potrazi za mamom… 18.00
Zaspanka za vojnike… 14.20, 19.00
Boemska rapsodija… 19.45, 21.45
Južni vetar… 14.00, 17.30, 18.30, 20.30, 21.00, 21.20, 22.30
Noć veštica… 15.50, 18.20
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 16.00
Princeza i zmaj: Beskrajna priča (sinhronizovano)… 14.30
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 16.30
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 14.45
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Sezona 2018. je završena.
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 8. novembar (20.00) Pusher
Petak, 9. novembar (20.00) Se7en

Subota, 10. novembar – Hari Poter maraton
Hari Poter i kamen mudrosti… 12.30
Hari Poter i dvorana tajni… 15.00
Hari Poter i zatvorenik iz Askabana… 18.10
Hari Poter i vatreni pehar… 20.30

Nedelja, 11. novembar – Hari Poter maraton
Hari Poter i red Feniksa… 13.00
Hari Poter i polukrvni princ… 15.30
Hari Poter i relikvije smrti I… 18.30
Hari Poter i relikvije smrti II… 21.00
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Slobodna zona 2018
Četvrtak, 8. novembar
Liku, rumunska priča… 17.30
Kapetan… 19.30

Petak, 9. novembar
Porodica… 17.30
Ostrvo gladnih duhova… 19.30

Subota, 10. novembar
Najbolji ortaci… 17.30
Krivica… 19.30

Nedelja, 11. novembar
Sanjati Murakamija… 17.30
Srbenka… 19.30

Ponedeljak, 12. novembar
Bergman – godina života… 17.30
Ubiti Hesusa… 19.30

Utorak, 13. novembar / sreda, 14. novembar
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 16.30
Pod drvetom… 18.30
Zaspanka za vojnike… 20.30

Četvrtak, 15. novembar / petak, 16. novembar
Touch Me Not… 16.40
Pod drvetom… 18.30
Tranzit… 18.30

Subota, 17. novembar / nedelja, 18. novembar
Pod drvetom… 18.30
Tranzit… 18.30
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *