Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (27. decembar 2018. – 2. januar 2019)
Bioskopski repertoari (27. 12. 2018. - 2. 1. 2019): Boemska rapsodija
Bioskopski repertoari (27. 12. 2018. - 2. 1. 2019): Boemska rapsodija

Bioskopski repertoari (27. decembar 2018. – 2. januar 2019)

Novi bioskopski repertoari za poslednje dane 2018. i prve dane nove godine 2019. Iako je opštenarodno slavlje i bioskopi će biti puni, ne brinemo!

Bioskopski repertoari od 27. decembra 2018. do 2. januara 2019.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

Novogodišnji Open Air Cinema

Trg Slavija (besplatne projekcije)
Nedelja, 30. decembar – utorak, 1. januar

Open Air Cinema – novogodišnji program
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 27. decembar
Na plaži Česil… 22.15
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 16.00
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (titlovano)… 18.15
YouTube ratovi… 15.45, 17.15
Akvamen… 20.30
Akvamen 3D… 16.40, 19.20, 22.00
Bamblbi… 22.25
Bamblbi 3D… 14.20, 18.00
Drugi čin… 20.15
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 14.10, 16.45
Kralj Petar Prvi… 14.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30
Boemska rapsodija… 18.30, 21.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 13.45
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.30

Petak, 28. decembar
Na plaži Česil… 22.15
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 16.00
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (titlovano)… 18.15
YouTube ratovi… 15.45, 17.15
Akvamen… 20.30
Akvamen 3D… 16.40, 19.20, 22.00
Bamblbi… 22.25
Bamblbi 3D… 14.20, 18.00
Drugi čin… 20.15
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 14.10, 16.45
Kralj Petar Prvi… 14.00, 16.30, 19.00, 21.30
Boemska rapsodija… 18.30, 21.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 13.45
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.30

Subota, 29. decembar
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 12.45, 17.05
Na plaži Česil… 22.15
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 10.00, 12.00, 16.00
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (titlovano)… 18.15
YouTube ratovi… 15.45, 17.15
Akvamen… 20.30
Akvamen 3D… 19.20, 22.00
Bamblbi… 22.25
Bamblbi 3D… 18.00
Drugi čin… 20.15
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.15, 13.00, 14.10, 16.45
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 10.30
Kralj Petar Prvi… 14.00, 16.30, 19.00, 20.00, 21.30
Boemska rapsodija… 18.30, 21.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 12.30
Grinč (sinhronizovano)… 10.45, 13.45
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.45, 15.30

Nedelja, 30. decembar
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.10, 15.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 12.45, 17.05
Na plaži Česil… 22.15
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 10.00, 12.00, 13.15, 16.00
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (titlovano)… 18.15
YouTube ratovi… 14.45, 15.45, 17.15
Akvamen… 17.25, 20.30
Akvamen 3D… 19.20, 22.00
Bamblbi… 22.25
Bamblbi 3D… 18.00
Drugi čin… 20.15
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.15, 13.00, 14.10, 16.45
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 10.30
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 15.15
Kralj Petar Prvi… 14.00, 16.30, 19.00, 20.00, 21.30
Boemska rapsodija… 18.30, 21.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 12.30
Grinč (sinhronizovano)… 10.45, 13.45
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.45, 15.30

Ponedeljak, 31. decembar
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.10, 15.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 12.45
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 10.00, 12.00, 13.15, 16.00
YouTube ratovi… 14.45, 15.45
Akvamen… 15.15
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.15, 13.00, 14.10
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 10.30
Kralj Petar Prvi… 14.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 12.30
Grinč (sinhronizovano)… 10.45, 13.45
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.45, 15.30

Utorak, 1. januar
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 17.05
Na plaži Česil… 22.15
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 16.00
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (titlovano)… 18.15
YouTube ratovi… 15.45, 17.15
Akvamen… 17.25, 20.30
Akvamen 3D… 19.20, 22.00
Bamblbi… 22.25
Bamblbi 3D… 18.00
Drugi čin… 20.15
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 16.45
Kralj Petar Prvi… 16.30, 19.00, 20.00, 21.30
Boemska rapsodija… 18.30, 21.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 12.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.30

Sreda, 2. januar
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.10, 15.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 12.45, 17.05
Na plaži Česil… 22.15
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 10.00, 12.00, 13.15, 16.00
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (titlovano)… 18.15
YouTube ratovi… 14.45, 15.45, 17.15
Akvamen… 17.25, 20.30
Akvamen 3D… 19.20, 22.00
Bamblbi… 22.25
Bamblbi 3D… 18.00
Drugi čin… 20.15
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.15, 13.00, 14.10, 16.45
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 10.30
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 15.15
Kralj Petar Prvi… 14.00, 16.30, 19.00, 20.00, 21.30
Boemska rapsodija… 18.30, 21.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 12.30
Grinč (sinhronizovano)… 10.45, 13.45
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.45, 15.30
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 27. decembar – nedelja, 30. decembar
Horizonti… 20.00

Ponedeljak, 31. decembar / utorak, 1. januar
Nema projekcija

Sreda, 2. januar
Horizonti… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 27. decembar / petak, 28. decembar
Bamblbi 3D… 16.00
YouTube ratovi… 18.00
Kralj Petar Prvi… 18.50
Akvamen 3D… 21.00

Subota, 29. decembar / nedelja, 30. decembar
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 10.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 12.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.00
Bamblbi 3D… 16.00
YouTube ratovi… 18.00
Kralj Petar Prvi… 18.50
Akvamen 3D… 21.00

Ponedeljak, 31. decembar
Nema projekcija

Utorak, 1. januar / sreda, 2. januar
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 10.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 12.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.00
Bamblbi 3D… 16.00
YouTube ratovi… 18.00
Kralj Petar Prvi… 18.50
Akvamen 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 27. decembar – nedelja, 30. decembar
Bergman: Godina života… 17.00
Srećni princ… 19.00
Kapetan… 21.00

Ponedeljak, 31. decembar
Nema projekcija

Utorak, 1. januar – četvrtak, 10. januar
Revija „Najgledaniji filmovi 2018“
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 27. decembar / petak, 28. decembar
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano / titlovano)… 15.10, 16.10
Akvamen 2D/3D… 16.45, 18.35, 21.20, 15.15, 17.15, 20.00, 22.45
Bamblbi 2D/3D… 18.00, 21.30, 15.00, 20.15, 22.30
Boemska rapsodija… 20.45, 22.10
Drugi čin… 19.45, 21.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.00
Južni vetar… 15.20, 17.50, 20.20, 22.50
Kralj Petar Prvi… 17.00, 19.30, 22.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 16.35
Krid 2… 19.40, 22.45
Kursk – prokletstvo dubine… 18.10
Robin Hud – Početak… 20.30
Smrtonosne mašine 3D… 21.40
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (sinhronizovano)… 15.05, 17.25, 18.15, 19.10
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 15.00, 16.20
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.10

Subota, 29. decembar / nedelja, 30. decembar
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.00, 14.00, 15.15, 16.15, 17.30, 18.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.50, 13.40, 15.30, 17.20
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano / titlovano)… 12.30, 14.20, 16.10
Akvamen 2D/3D… 13.50, 18.35, 21.20, 11.40, 14.30, 17.15, 20.00, 22.45
Bamblbi 2D/3D… 18.00, 21.30, 20.15, 22.30
Boemska rapsodija… 20.45, 22.10
Drugi čin… 19.45, 21.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.00
Južni vetar… 12.50, 15.20, 17.50, 20.20, 22.50
Kralj Petar Prvi… 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D (sinhronizovano)… 11.50, 16.35
Krid 2… 19.40, 22.45
Kursk – prokletstvo dubine… 18.10
Robin Hud – Početak… 20.30
Smrtonosne mašine 3D… 21.40
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (sinhronizovano)… 12.40, 15.00, 17.20, 19.10
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 12.20, 14.15, 16.20
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.20, 15.10, 17.10

Ponedeljak, 31. decembar
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.00
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.25, 13.15
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano / titlovano)… 12.20, 14.10
Akvamen 2D/3D… 14.00, 12.45, 15.15
Bamblbi 2D/3D… 15.15, 16.00
Boemska rapsodija… 15.30
Drugi čin… 15.35
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 15.10
Južni vetar… 12.50, 15.20
Kralj Petar Prvi… 12.15, 14.45
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.30
Smrtonosne mašine 3D… 15.40
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (sinhronizovano)… 12.40, 15.00
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 11.05, 12.00, 13.55
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 11.30, 13.20

Utorak, 1. januar
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 15.15, 16.15, 17.30, 18.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano / titlovano)… 15.15, 16.10
Akvamen… 18.35, 21.20, 17.15, 20.00, 22.45
Bamblbi… 18.00, 21.30, 20.15, 22.30
Boemska rapsodija… 20.45, 22.10
Drugi čin… 19.45, 21.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.00
Južni vetar… 15.20, 17.50, 20.20, 22.50
Kralj Petar Prvi… 17.00, 19.30, 22.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 16.35
Krid 2… 19.40, 22.45
Kursk – prokletstvo dubine… 18.10
Robin Hud – Početak… 20.3
Smrtonosne mašine 3D… 21.40
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.20, 19.10
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 15.10, 16.20
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.05, 17.10

Sreda, 2. januar
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.00, 14.00, 15.15, 16.15, 17.30, 18.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.50, 13.40, 15.30, 17.20
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano / titlovano)… 12.30, 14.20, 16.10
Akvamen 2D/3D… 18.35, 21.20, 13.50, 17.15, 20.00, 11.40, 14.30, 22.45
Bamblbi… 18.00, 20.15, 21.30, 22.30
Boemska rapsodija… 19.10, 21.45, 20.45, 22.10
Drugi čin… 18.00, 20.10, 22.20, 19.45, 21.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.00, 19.00
Južni vetar… 12.50, 15.20, 17.50, 20.20, 22.50
Kralj Petar Prvi… 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D (sinhronizovano)… 11.50, 16.35
Krid 2… 19.40, 22.45
Kursk – prokletstvo dubine… 18.10
Robin Hud – Početak… 20.30
Smrtonosne mašine 3D… 21.40
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (sinhronizovano)… 12.40, 15.00, 17.20, 19.10
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 12.20, 14.15, 16.20
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.20, 15.10, 17.10
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 27. decembar / petak, 28. decembar
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 16.00, 18.30
Drugi čin… 17.45
Bamblbi 3D… 15.15
Kralj Petar Prvi… 20.15, 22.30
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.15
Akvamen 3D… 19.30, 22.00
Južni vetar… 20.00, 22.15
Grinč 3D (sinhronizovano)… 16.30

Subota, 29. decembar / nedelja, 30. decembar
Ralf razbija internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.30, 15.15
Bela i Sebastijan 3: Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 11.15
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 12.30, 16.00, 18.30
Drugi čin… 17.45
Kralj Petar Prvi… 20.15, 22.30
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.00, 17.15
Akvamen 3D… 19.30, 22.00
Južni vetar… 20.00, 22.15
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 12.00

Ponedeljak, 31. decembar
Nema projekcija

Utorak, 1. januar
Ralf razbija internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.15
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 16.00, 18.30
Drugi čin… 17.45
Kralj Petar Prvi… 20.15, 22.30
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.15
Akvamen 3D… 19.30, 22.00
Južni vetar… 20.00, 22.15
Grinč 3D (sinhronizovano)… 16.30

Sreda, 2. januar
Ralf razbija internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.30, 15.15
Bela i Sebastijan 3: Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 11.15
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 12.30, 16.00, 18.30
Drugi čin… 17.45
Kralj Petar Prvi… 20.15, 22.30
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.00, 17.15
Akvamen 3D… 19.30, 22.00
Južni vetar… 20.00, 22.15
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 12.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 27. decembar / petak, 28. decembar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 15.15
Akvamen 3D… 17.00, 19.40, 22.20
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 15.20
Bamblbi 3D… 17.45, 20.00
Smrtonosne mašine 3D… 22.15
Grinč (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
Kralj Petar Prvi… 19.00, 21.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.50, 17.50
Na plaži Česil… 19.50
Boemska rapsodija… 22.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 16.15
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (titlovano)… 18.15
Drugi čin… 20.30
Srećni princ… 22.30

Subota, 29. decembar / nedelja, 30. decembar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 13.20, 15.15
Akvamen 3D… 17.00, 19.40, 22.20
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.10
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.45
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 16.00
Bamblbi 3D… 20.00
Smrtonosne mašine 3D… 22.15
Grinč (sinhronizovano)… 13.30, 15.30, 17.15
Kralj Petar Prvi… 19.00, 21.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 13.50, 15.50, 17.50
Na plaži Česil… 19.50
Boemska rapsodija… 22.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 14.00
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (titlovano)… 18.15
Drugi čin… 20.30
Srećni princ… 22.30

Ponedeljak, 31. decembar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 13.20
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 15.40
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.15
Akvamen 3D… 17.00
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.10
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.20
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 13.00
Bamblbi 3D… 17.45
Grinč (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Kralj Petar Prvi… 17.15
Boemska rapsodija… 17.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 14.00
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (titlovano)… 16.00
Na plaži Česil… 18.00

Utorak, 1. januar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 15.15
Akvamen 3D… 17.00, 19.40, 22.20
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.45
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 16.00
Bamblbi 3D… 20.00
Smrtonosne mašine 3D… 22.15
Grinč (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
Kralj Petar Prvi… 19.00, 21.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.50, 17.50
Na plaži Česil… 19.50
Boemska rapsodija… 22.00
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (titlovano)… 18.15
Drugi čin… 20.30
Srećni princ… 22.30

Sreda, 2. januar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 13.20, 15.15
Akvamen 3D… 17.00, 19.40, 22.20
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.10
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.45
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 16.00
Bamblbi 3D… 20.00
Smrtonosne mašine 3D… 22.15
Grinč (sinhronizovano)… 13.30, 15.30, 17.15
Kralj Petar Prvi… 19.00, 21.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 13.50, 15.50, 17.50
Na plaži Česil… 19.50
Boemska rapsodija… 22.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 14.00
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (titlovano)… 18.15
Drugi čin… 20.30
Srećni princ… 22.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 27. decembar / petak, 28. decembar
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.00, 16.50
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 17.50
Akvamen 2D/3D/MX4D… 16.40, 21.30, 19.45, 22.30, 19.30, 22.15
Bamblbi 3D/ MX4D… 20.00, 17.30
Drugi čin… 18.40, 20.45
Južni vetar… 20.15, 22.45
Kralj Petar Prvi… 19.00, 22.20
Kursk – prokletstvo dubine… 22.50
Spajdermen – Novi svet 3D/MX4D (sinhronizovano)… 15.15, 16.45, 17.45
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 16.00
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 14.50, 15.50

Subota, 29. decembar
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.15, 13.30, 14.30, 15.45, 18.00, 18.15
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.00, 13.10, 15.00, 16.50
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 14.00, 17.50
Akvamen 2D/3D/MX4D… 16.40, 21.30, 20.30, 19.30, 22.15
Bamblbi 3D/ MX4D… 20.00, 16.00
Drugi čin… 18.40, 20.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 11.15
Južni vetar… 20.15, 22.45
Kralj Petar Prvi… 19.00, 22.20
Kursk – prokletstvo dubine… 22.50
Spajdermen – Novi svet 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 12.15, 13.45, 16.45
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 12.00, 16.00
Grinč 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.10, 13.00, 14.50

Nedelja, 30. decembar
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.15, 13.30, 14.30, 15.45, 18.00
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.00, 13.10, 15.00, 16.50
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 14.00, 17.50
Akvamen 2D/3D/MX4D… 16.40, 21.30, 20.30, 19.30, 19.45, 22.15
Bamblbi 3D/ MX4D… 17.30, 20.00
Drugi čin… 18.40, 20.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 12.40
Južni vetar… 20.15, 22.45
Kralj Petar Prvi… 19.00, 22.20
Kursk – prokletstvo dubine… 22.50
Spajdermen – Novi svet 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 12.15, 15.15, 16.45
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 12.00, 16.00
Grinč 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 10.50, 11.10, 13.00, 14.50

Ponedeljak, 31. decembar
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.15, 13.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.00, 12.50
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 13.15
Akvamen 2D/3D/MX4D… 12.45, 15.00, 15.25
Bamblbi 3D… 15.50
Drugi čin… 14.45
Južni vetar… 15.15
Kralj Petar Prvi… 15.40
Spajdermen – Novi svet 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.45, 12.45
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 11.00
Grinč 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.00, 11.25, 14.00

Utorak, 1. januar
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 15.45, 18.00
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.00, 16.50
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 17.50
Akvamen 2D/3D/MX4D… 16.40, 21.30, 19.45, 22.30, 19.30, 22.15
Bamblbi 3D/ MX4D… 20.00, 17.30
Drugi čin… 18.40, 20.45
Južni vetar… 20.15, 22.45
Kralj Petar Prvi… 19.00, 22.20
Kursk – prokletstvo dubine… 22.50
Spajdermen – Novi svet 3D/MX4D (sinhronizovano)… 15.15, 16.45
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 16.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.00

Sreda, 2. januar
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.30, 14.30, 15.45, 18.00
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.00, 13.10, 15.00, 16.50
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 14.00, 17.50
Akvamen 2D/3D/MX4D… 16.40, 21.30, 19.45, 22.30, 19.30, 22.15
Bamblbi 3D/ MX4D… 20.00, 17.30
Drugi čin… 18.40, 20.45
Fantastične zveri 2 MX4D… 12.40
Južni vetar… 20.15, 22.45
Kralj Petar Prvi… 19.00, 22.20
Kursk – prokletstvo dubine… 22.50
Spajdermen – Novi svet 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 12.15, 15.15, 16.45
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 12.00, 16.00
Grinč 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 10.50, 11.10, 13.00, 14.50
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 27. decembar (20.30)

Premijera filma: Brazilka
Diplomski film u režiji Sare Marković. Film traje 20 minuta, a ulaz je slobodan.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 27. decembar / petak, 28. decembar
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 16.20, 18.15
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Akvamen 2D/3D… 16.30, 18.00, 20.45, 19.30, 22.15
Bamblbi 2D/3D… 16.00, 19.15, 21.30
Boemska rapsodija… 21.00
Drugi čin… 19.00, 21.10, 22.45
Južni vetar… 19.45, 22.20
Kralj Petar Prvi… 19.20, 21.45
Smrtonosne mašine 3D… 20.15
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (sinhronizovano)… 15.15, 17.30, 18.40
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.40, 16.10, 17.40

Subota, 29. decembar / nedelja, 30. decembar
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.45, 13.00, 14.00, 16.15, 17.30, 18.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 12.20, 14.20, 16.20, 18.15
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15, 17.15
Akvamen 2D/3D… 13.10, 16.30, 20.45, 19.30, 22.15
Bamblbi 2D/3D… 16.00, 19.15, 21.30
Boemska rapsodija… 21.00
Drugi čin… 19.00, 21.10, 22.45
Južni vetar… 19.45, 22.20
Kralj Petar Prvi… 19.20, 21.45
Smrtonosne mašine… 20.15
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 14.00, 15.15, 18.40
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 11.10, 12.00, 13.45, 15.30, 17.15
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 11.45, 13.45, 15.45, 17.40

Ponedeljak, 31. decembar
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano) 2D/3D… 11.10, 12.15, 13.20
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.30, 13.20
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 11.00
Akvamen… 14.30, 15.25
Bamblbi… 12.10, 13.10
Boemska rapsodija… 15.00
Drugi čin… 15.50
Južni vetar… 15.35
Kralj Petar Prvi… 14.35
Smrtonosne mašine… 15.10
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.20
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 12.10, 14.00
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00

Utorak, 1. januar
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano) 2D/3D… 16.15, 17.30, 18.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 16.20, 18.15
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Akvamen… 16.30, 20.45, 19.30, 22.15
Bamblbi… 16.00, 19.15, 21.30
Boemska rapsodija… 21.00
Drugi čin… 19.00, 21.10, 22.45
Južni vetar… 19.45, 22.20
Kralj Petar Prvi… 19.20, 21.45
Smrtonosne mašine… 20.15
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (sinhronizovano)… 15.15, 18.40
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.45, 17.40

Sreda, 2. januar
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano) 2D/3D… 11.45, 13.00, 14.00, 16.15, 17.30, 18.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 12.20, 14.20, 16.20, 18.15
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15, 17.15
Akvamen… 13.10, 16.30, 20.45, 19.30, 22.15
Bamblbi… 16.00, 19.15, 21.30
Boemska rapsodija… 21.00
Drugi čin… 19.00, 21.10, 22.45
Južni vetar… 19.45, 22.20
Kralj Petar Prvi… 19.20, 21.45
Smrtonosne mašine… 20.15
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 14.00, 15.15, 18.40
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 11.10, 12.00, 13.45, 15.30, 17.15
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 11.45, 13.45, 15.45, 17.40
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za decembar 2018. pogledajte OVDE.

Repertoar za januar 2019. pogledajte OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 16. januar (20.00)
Taksi bluz – premijera
Cena ulaznice: 500 RSD
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Petak, 28. decembar (19.00)
Muzički bioskop: Ines Pletikos, projekat „Kako smo ušli u Europu“
Program 2018. u CZKD završava se razgovorom sa Ines Pletikos, svestranom filmskom autorkom, koja istražuje naizgled različite sudbine, kulturne fenomene i kontinuitet društvenih procesa u post-jugoslovenskoj situaciji. Razgovaraće se o projektu „Kako smo ušli u Europu – slučaj SEXA“, odnosno o generacijama koje su uoči ratnih sukoba u Jugoslaviji otišle u Evropu i o njihovom pogledu na višedecenijski „život između svetova“.
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 27. decembar / petak, 28. decembar
YouTube ratovi… 15.30, 17.00
Na plaži Česil… 22.40
Akvamen 3D… 17.15, 20.00
Akvamen… 18.30, 21.45
Bamblbi 3D… 18.45, 21.00
Bamblbi… 16.20
Drugi čin… 19.30, 21.30
Kralj Petar Prvi… 18.00, 19.15, 20.30
Boemska rapsodija… 21.15
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 14.15, 16.00, 17.45
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 14.45
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (titlovano)… 16.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 15.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 14.00
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 15.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 17.30
Grinč (sinhronizovano)… 15.15

Subota, 29. decembar / nedelja, 30. decembar
YouTube ratovi… 15.30, 17.00
Na plaži Česil… 22.40
Akvamen 3D… 17.15, 20.00
Akvamen… 18.30, 21.45
Bamblbi 3D… 18.45, 21.00
Bamblbi… 16.20
Drugi čin… 19.30, 21.30
Kralj Petar Prvi… 18.00, 19.15, 20.30
Boemska rapsodija… 21.15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 10.30, 15.00
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.45
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 10.45, 12.30, 14.15, 16.00, 17.45
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 11.30, 13.20, 14.45
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (titlovano)… 16.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 15.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 12.15, 14.00
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.10
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 11.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.15, 13.00, 17.30
Grinč (sinhronizovano)… 11.15, 15.15

Ponedeljak, 31. decembar
Akvamen… 15.30
Kralj Petar Prvi… 15.45
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 10.30, 15.00
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.45
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 10.45, 12.30, 14.15, 16.00
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 11.30, 13.20, 14.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 12.15, 14.00
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.10
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 11.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.15, 13.00
Grinč (sinhronizovano)… 11.15, 15.15

Utorak, 1. januar
YouTube ratovi… 17.00
Na plaži Česil… 22.40
Akvamen 3D… 17.15, 20.00
Akvamen… 18.30, 21.45
Bamblbi 3D… 18.45, 21.00
Bamblbi… 16.20
Drugi čin… 19.30, 21.30
Kralj Petar Prvi… 18.00, 19.15, 20.30
Boemska rapsodija… 21.15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.30,
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 17.45
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 16.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 15.45
Grinč 3D (sinhronizovano)… 17.30

Sreda, 2. januar
YouTube ratovi… 15.30, 17.00
Na plaži Česil… 22.40
Akvamen 3D… 17.15, 20.00
Akvamen… 18.30, 21.45
Bamblbi 3D… 18.45, 21.00
Bamblbi… 16.20
Drugi čin… 19.30, 21.30
Kralj Petar Prvi… 18.00, 19.15, 20.30
Boemska rapsodija… 21.15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 10.30, 15.00
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.45
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 10.45, 12.30, 14.15, 16.00, 17.45
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 11.30, 13.20, 14.45
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (titlovano)… 16.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 15.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 12.15, 14.00
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.10
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 11.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.15, 13.00, 17.30
Grinč (sinhronizovano)… 11.15, 15.15
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 27. decembar / petak, 28. decembar
Iskušenik… 16.30
Kapetan… 18.30
Farenhajt 11/9… 20.30

Subota, 29. decembar
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 12.00
Kapetan… 18.30
Farenhajt 11/9… 20.30

Nedelja, 30. decembar 2018. – nedelja, 13. januar 2019.
Nema projekcija

Ponedeljak, 14. januar / utorak, 15. januar
Džulijet… 18.30
Na plaži Česil… 20.30

Sreda, 16. januar / četvrtak, 17. januar / petak, 18. januar
Na plaži Česil… 16.30
Džulijet… 18.30
Svi znaju… 20.30

Subota, 19. januar
Bela i Sebastijan 3: Najbolji prijatelji… 12.00
Džulijet… 18.30
Svi znaju… 20.30

Nedelja, 20. januar
Džulijet… 18.30
Svi znaju… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Subota, 29. decembar / nedelja, 30. decembar
Južni vetar… 20.00
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.