Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (18-24. april 2019)
Bioskopski repertoari (18-24. april 2019): After
Bioskopski repertoari (18-24. april 2019): After

Bioskopski repertoari (18-24. april 2019)

Ovi bioskopski repertoari važe od 18. do 24. aprila 2019. Aktuelno je nekoliko novih filmova a ove nedelje na programu su dve premijere i jedan jubilej.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 18. do 24. aprila 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

Ambasada Japana

Trešnjinog cveta 13

Četvrtak, 18. april (14.00) Pop in Q
Anime (sa titlom na engleskom jeziku)
Režija: Mijahara Naoki
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 18. april / petak, 19. april
Bitanga s plaže… 19.20, 21.15
Prokletstvo ožalošćene žene (atmos)… 20.00, 22.00
After… 18.20, 20.25
Arktik… 17.20
Groblje kućnih ljubimaca… 21.30
Helboj… 22.30
Šazam! 3D… 15.50
Balkanska međa… 16.20, 18.00, 19.00, 20.40, 21.40
Šavovi… 19.30
Boemska rapsodija… 17.00
Park čudesa (sinhronizovano)… 14.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.20
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom 3D (sinhronizovano)… 15.00
Dambo (sinhronizovano)… 15.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 17.45

Subota, 20. april / nedelja, 21. april
Bitanga s plaže… 19.20, 21.15
Prokletstvo ožalošćene žene (atmos)… 20.00, 22.00
After… 18.20, 20.25
Arktik… 17.20
Groblje kućnih ljubimaca… 21.30
Helboj… 22.30
Šazam! 3D… 15.50
Balkanska međa… 16.20, 18.00, 19.00, 20.40, 21.40
Šavovi… 19.30
Boemska rapsodija… 17.00
Park čudesa (sinhronizovano)… 10.30, 14.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 11.40, 13.30, 15.20
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom (sinhronizovano)… 13.00
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom 3D (sinhronizovano)… 11.10, 15.00
Dambo (sinhronizovano)… 11.00, 15.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 12.15, 13.15, 17.45
Korgi: Kraljevski pas velikog srca 3D (sinhronizovano)… 11.50
Kako da dresirate svog zmaja 3 3D (sinhronizovano)… 13.40

Ponedeljak, 22. april
Bitanga s plaže… 20.00, 21.15
Prokletstvo ožalošćene žene (atmos)… 22.00
Prokletstvo ožalošćene žene… 19.20
After… 18.20, 20.25
Arktik… 17.20
Groblje kućnih ljubimaca… 21.30
Helboj… 22.30
Šazam! 3D… 15.50
Balkanska međa… 16.20, 18.00, 19.00, 20.40, 21.40
Šavovi… 19.30
Boemska rapsodija… 17.00
Park čudesa (sinhronizovano)… 14.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.20
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom 3D (sinhronizovano)… 15.00
Dambo (sinhronizovano)… 15.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 17.45

Utorak, 23. april
Bitanga s plaže… 19.20, 21.15
Prokletstvo ožalošćene žene (atmos)… 20.00, 22.00
After… 18.20, 20.25
Arktik… 17.20
Groblje kućnih ljubimaca… 21.30
Helboj… 22.30
Šazam! 3D… 15.50
Balkanska međa… 16.20, 18.00, 19.00, 20.40, 21.40
Šavovi… 19.30
Boemska rapsodija… 17.00
Park čudesa (sinhronizovano)… 14.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.20
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom 3D (sinhronizovano)… 15.00
Dambo (sinhronizovano)… 15.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 17.45

Sreda, 24. april
Osvetnici: Kraj igre 3D… 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00 – premijerno
Bitanga s plaže… 16.30
Prokletstvo ožalošćene žene… 18.00
After… 16.10, 18.30
Balkanska međa… 16.20, 18.20
Šavovi… 16.50
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.10
Dambo (sinhronizovano)… 14.00
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.45
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 18. april – sreda, 24. april
Bitanga s plaže… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 18. april / petak, 19. april
Srećan kao Lazaro… 15.00
Poslednji Srbin u Hrvatskoj… 17.15
Balkanska međa… 18.45
After… 21.00

Subota, 20. april / nedelja, 21. april
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom 3D (sinhronizovano)… 11.00
Dambo 3D (sinhronizovano)… 13.00
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.00
Hotel Mumbaj… 16.45
Balkanska međa… 18.45
After… 21.00

Ponedeljak, 22. april / utorak, 23. april
Srećan kao Lazaro… 15.00
Poslednji Srbin u Hrvatskoj… 17.15
Balkanska međa… 18.45
After… 21.00

Sreda, 24. april
Srećan kao Lazaro… 15.00
Balkanska međa… 17.30
Osvetnici: Kraj igre 3D… 20.30 – premijerno
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 18. april
Besplatna projekcija video instalacija: tx-reverse 360°.. .16.00
Pisma iz Venecije… 17.00
Hladni rat… 19.00
Srećan kao Lazaro… 21.00

Petak, 19. april – sreda, 24. april
Pisma iz Venecije… 17.00
Hladni rat… 19.00
Srećan kao Lazaro… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 18. april
Žitije Brajanovo… 19.30 – 40 godina od premijere
After… 17.40 2D; 20.00 2D; 22.05 2D
Bitanga s plaže… 20.40 2D; 22.40 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.00 2D; 16.00 3D; 16.45 2D; 17.45 3D
Pisma iz Venecije… 17.20 2D; 21.10 2D
100 dana 100 stvari… 20.10 2D; 23.00 2D
Arktik… 16.10 2D; 19.10 2D
Balkanska međa… 17.00 2D; 19.45 2D; 21.15 2D; 22.30 2D
Dambo (sinhronizovano)… 15.45 3D; 16.45 2D; 18.00 3D; 19.00 (titl) 2D;
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 14.55 2D; 15.20 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.10 2D; 20.15 2D; 22.15 2D
Helboj… 19.15 2D; 22.35 2D
Hotel Mumbaj… 21.40 2D
Kapetan Marvel… 16.50 3D
Mi… 21.30 2D
Optužena… 18.30 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 16.55 2D; 18.50 2D; 20.45 2D; 22.45 2D
Šazam!… 15.00 3D; 17.30 2D; 20.00 3D
Taksi bluz… 22.20 2D;
Zelena knjiga… 15.10 2D

Petak, 19. april / ponedeljak, 22. april / utorak, 23. april
After… 17.40 2D; 20.00 2D; 22.05 2D
Bitanga s plaže… 20.40 2D; 22.40 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.00 2D; 16.00 3D; 16.45 2D; 17.45 3D
Pisma iz Venecije… 17.20 2D; 21.10 2D
100 dana 100 stvari… 20.10 2D; 23.00 2D
Arktik… 16.10 2D; 19.10 2D
Balkanska međa… 17.00 2D; 19.45 2D; 21.15 2D; 22.30 2D
Dambo (sinhronizovano)… 15.45 3D; 16.45 2D; 18.00 3D; 19.00 (titl) 2D;
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 14.55 2D; 15.20 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.10 2D; 20.15 2D; 22.15 2D
Helboj… 19.15 2D; 22.35 2D
Hotel Mumbaj… 21.40 2D
Kapetan Marvel… 16.50 3D
Mi… 21.30 2D
Optužena… 18.30 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 16.55 2D; 18.50 2D; 20.45 2D; 22.45 2D
Šazam!… 15.00 3D; 17.30 2D; 20.00 3D
Taksi bluz… 22.20 2D;
Zelena knjiga… 15.10 2D

Subota, 20. april
100 dana 100 stvari… 20.10 2D; 23.00 2D
After… 17.40 2D; 19.50 2D; 22.00 2D
Bitanga s plaže… 20.40 2D; 22.40 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 12.30 3D; 13.15 2D; 14.15 3D; 15.00 2D; 16.00 3D; 16.45 2D; 17.45 3D
Pisma iz Venecije… 17.20 2D; 21.10 2D
Arktik… 16.10 2D; 19.10 2D
Balkanska međa… 14.10 2D; 17.00 2D; 19.45 2D; 21.15 2D; 22.30 2D
Dambo (sinhronizovano)… 12.15 2D; 13.30 3D; 14.30 2D; 15.45 3D; 16.45 2D; 18.00 3D; 19.00 (titl) 2D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 12.50 2D; 13.20 3D; 14.50 2D; 15.20 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.10 2D; 20.15 2D; 22.15 2D
Helboj… 19.30 2D; 22.35 2D
Hotel Mumbaj… 19.15 2D; 21.40 2D
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 12.00 3D; 13.00 2D; 14.05 3D
Kapetan Marvel… 12.00 3D; 14.25 2D; 16.50 3D
Mi… 21.50 2D
Optužena… 18.30 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 16.55 2D; 18.50 2D; 20.45 2D; 22.45 2D
Šazam!… 12.25 2D; 15.00 3D; 17.30 2D; 20.00 3D
Taksi bluz… 22.20 2D
Zelena knjiga… 15.10 2D

Nedelja, 21. april
After… 18.15 2D; 20.20 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 11.30 2D; 12.30 3D; 13.20 2D; 14.15 3D; 15.05 2D; 16.00 3D; 16.50 2D; 17.45 3D
Balkanska međa… 11.25 2D; 14.15 2D; 17.00 2D; 19.45 2D; 21.15 2D; 22.30 2D
Dambo (sinhronizovano)… 11.15 3D; 12.15 2D; 13.30 3D; 14.30 2D; 15.45 3D; 16.45 2D; 18.00 3D; 19.00 titl. 2D;
Groblje kućnih ljubimaca… 11.00 2D; 13.00 2D; 15.00 2D; 17.00 2D; 19.00 2D; 21.00 2D; 23.00 2D
Helboj… 19.30 2D;
Hotel Mumbaj… 19.15 2D
Kapetan Marvel… 21.40 3D
Mi… 21.50 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 20.15 2D; 22.10 2D
Šazam!… 12.25 2D; 15.00 3D; 17.30 2D; 20.00 3D; 22.35 3D

Sreda, 24. april
Osvetnici: Kraj igre… 19.00 3D; 19.15 3D; 19.30 3D; 19.45 3D; 20.00 3D – premijerno
After… 17.40 2D; 20.15 2D; 22.55 2D
Bitanga s plaže… 20.40 2D; 22.40 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.00 2D; 16.00 3D; 16.45 2D; 17.45 3D
Pisma iz Venecije… 17.20 2D; 19.10 2D
Arktik… 16.10 2D
100 dana 100 stvari… 23.00 2D
Balkanska međa… 16.45 2D; 20.15 2D; 22.25 2D
Dambo (sinhronizovano)… 15.45 3D; 16.45 2D; 18.00 3D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 14.55 2D; 15.20 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.10 2D; 21.00 2D; 22.55 2D
Helboj… 15.00 2D; 21.30 2D
Hotel Mumbaj… 19.15 2D; 21.40 2D
Kapetan Marvel… 16.50 3D
Optužena… 18.30 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 16.55 2D; 19.30 2D; 22.25 2D
Šazam!… 17.30 2D; 22.40 3D
Zelena knjiga… 15.10 2D
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 18. april / petak, 19. april
After… 20.30
Pisma iz Venecije… 19.45
Prokletstvo ožalošćene žene… 22.05
Groblje kućnih ljubimaca… 22.20
Helboj… 15.50
Hotel Mumbaj… 17.25
Šazam! 3D… 17.00
Balkanska međa… 17.30, 20.00, 22.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 20. april / nedelja, 21. april
After… 20.20, 22.30
Pisma iz Venecije… 17.25
Prokletstvo ožalošćene žene… 22.05
Groblje kućnih ljubimaca… 22.20
Helboj… 15.50
Hotel Mumbaj… 19.45
Šazam! 3D… 16.00
Balkanska međa… 17.30, 20.00
Dambo 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 18.30
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom 3D (sinhronizovano)… 12.00
Korgi: Kraljevski pas velikog srca 3D (sinhronizovano)… 14.00

Ponedeljak, 22. april / utorak, 23. april
After… 20.20, 22.30
Pisma iz Venecije… 17.25
Prokletstvo ožalošćene žene… 22.05
Groblje kućnih ljubimaca… 22.20
Helboj… 15.50
Hotel Mumbaj… 19.45
Šazam! 3D… 16.00
Balkanska međa… 17.30, 20.00
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 18.30

Sreda, 24. april
Osvetnici: Kraj igre 3D… 19.00, 20.00 – premijerno
After… 18.00
Prokletstvo ožalošćene žene… 22.20
Helboj… 15.50
Hotel Mumbaj… 17.25
Balkanska međa… 16.30, 19.45, 22.15
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 18. april / petak, 19. april
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.30
Park čudesa (sinhronizovano)… 16.30
Balkanska međa… 17.20, 20.00
Arktik… 22.40
Dambo (sinhronizovano) 3D… 16.15
Dambo (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Šazam! 3D… 18.30, 21.00
Groblje kućnih ljubimaca… 19.30, 21.30
Prokletstvo ožalošćene žene… 18.20
After… 20.20
100 dana 100 stvari… 22.30
Pisma iz Venecije… 15.45
Bitanga s plaže… 17.45
Hotel Mumbaj… 19.40
Helboj… 22.00

Subota, 20. april / nedelja, 21. april
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Park čudesa (sinhronizovano)… 13.00, 14.45, 16.30
Balkanska međa… 17.20, 20.00
Arktik… 22.40
Dambo (sinhronizovano) 3D… 14.00, 16.15
Dambo (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom (sinhronizovano)… 13.10
Šazam! 3D… 18.30, 21.00
Groblje kućnih ljubimaca… 18.30, 21.30
Prokletstvo ožalošćene žene… 18.20
After… 20.20
100 dana 100 stvari… 22.30
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 13.45
Pisma iz Venecije… 15.45
Bitanga s plaže… 17.45
Hotel Mumbaj… 19.40
Helboj… 22.00

Ponedeljak, 22. april / utorak, 23. april
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.30
Park čudesa (sinhronizovano)… 16.30
Balkanska međa… 17.20, 20.00
Arktik… 22.40
Dambo (sinhronizovano) 3D… 16.15
Dambo (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Šazam! 3D… 18.30, 21.00
Groblje kućnih ljubimaca… 19.30, 21.30
Prokletstvo ožalošćene žene… 18.20
After… 20.20
100 dana 100 stvari… 22.30
Pisma iz Venecije… 15.45
Bitanga s plaže… 17.45
Hotel Mumbaj… 19.40
Helboj… 22.00

Sreda, 24. april
Osvetnici: Kraj igre 3D… 19.30, 20.30 – premijerno
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.10
Park čudesa (sinhronizovano)… 16.30
Balkanska međa… 16.50, 21.30
Arktik… 22.40
Dambo (sinhronizovano) 3D… 16.00
Šazam! 3D… 18.00
Dambo (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Groblje kućnih ljubimaca… 19.30, 21.30
Prokletstvo ožalošćene žene… 18.20
After… 20.20
100 dana 100 stvari… 22.30
Pisma iz Venecije… 15.45
Bitanga s plaže… 17.45
Hotel Mumbaj… 19.40
Helboj… 22.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 18. april
After… 18.35 2D, 20.00 2D
Bitanga s plaže… 16.25 2D, 22.45 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 14.45 2D, 16.00 3D, 16.50 2D, 17.45 3D
Pisma iz Venecije… 20.20 2D
Arktik… 18.20 2D
Balkanska međa… 20.05 2DČ 22.10 2D
Dambo (sinhronizovano)… 15.15 MX4D 3D, 16.15 2D, 18.30 3D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 14.55 2D, 15.35 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 20.40 2D
Helboj… 17.30 MX4D 2D, 22.10 2D
Hotel Mumbaj… 22.45 2D
Kapetan Marvel… 22.20 MX4D 3D
Prokletstvo ožalošćene žene… 20.45 2D, 22.40 2D
Šazam!… 17.30 3D, 19.50 MX4D 3D

Petak, 19. april
After… 18.35 2D, 20.40 2D
Bitanga s plaže… 16.25 2D, 22.45 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 14.45 2D, 16.00 3D, 16.50 2D, 17.45 3D
Pisma iz Venecije… 20.20 2D
Arktik… 18.20 2D
Balkanska međa… 19.30 2D, 22.15 2D
Dambo (sinhronizovano)… 15.15 MX4D 3D, 16.15 2D, 18.30 3D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 14.55 2D, 15.35 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 20.00 2D
Helboj… 17.30 MX4D 2D, 22.10 2D
Hotel Mumbaj… 22.00 2D
Kapetan Marvel… 22.20 MX4D 3D
Prokletstvo ožalošćene žene… 20.45 2D, 22.40 2D
Šazam!… 17.30 3D, 19.50 MX4D 3D

Subota, 20. april
After… 18.35 2D, 20.40 2D
Bitanga s plaže… 16.25 2D, 22.45 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 11.30 2D, 12.30 3D, 13.15 2D, 13.30 MX4D 3D, 14.15 3D, 15.00 2D, 16.45 2D, 17.45 3D
Pisma iz Venecije… 20.20 2D
Arktik… 18.20 2D
Balkanska međa… 19.30 2D, 22.15 2D
Dambo (sinhronizovano)… 11.15 MX4D 3D, 11.45 2D, 14.00 3D, 15.15 MX4D 3D, 16.15 2D, 18.30 3D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 11.35 3D, 12.35 2D, 13.40 3D, 14.30 2D, 15.35 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 20.00 2D
Helboj… 17.30 MX4D 2D, 22.10 2D
Hotel Mumbaj… 22.00 2D
Kapetan Marvel… 22.20 MX4D 3D
Prokletstvo ožalošćene žene… 20.45 2D, 22.40 2D
Šazam!… 17.30 3D, 19.50 MX4D 3D
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 16.00 3D – premijera

Nedelja, 21. april
After… 18.15 2D, 20.20 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 11.00 2D, 12.00 3D, 12.45 2D, 13.30 MX4D 3D, 13.45 3D 14.30 2D, 15.30 3D, 16.15 2D, 17.15 3D
Pisma iz Venecije… 20.20 2D
Balkanska međa… 19.00 2D, 20.00 2D, 21.45 2D
Dambo (sinhronizovano)… 11.50 3D, 13.00 2D, 14.05 3D, 15.15 2D, 15.20 MX4D 3D, 16.20 3D, 17.30 2D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.00 2D, 20.30 2D
Helboj… 17.30 MX4D 2D, 22.30 2D
Kako da dresirate svog zmaja 3… 11.20 MX4D 3D
Kapetan Marvel… 22.20 MX4D 3D
Prokletstvo ožalošćene žene… 20.45 2D, 22.40 2D
Šazam!… 17.30 3D, 19.50 MX4D 3D

Ponedeljak, 22. april / utorak, 23. april
After… 18.35 2D, 20.40 2D
Arktik… 18.20 2D
Bitanga s plaže… 16.25 2D, 22.45 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 14.45 2D, 16.00 3D, 16.50 2D, 17.45 3D
Balkanska međa… 19.30 2D, 22.15 2D
Dambo (sinhronizovano)… 15.15 MX4D 3D, 16.15 2D, 18.30 3D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 14.55 2D, 15.35 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 20.00 2D
Helboj… 17.30 MX4D 2D, 22.10 2D
Hotel Mumbaj… 22.00 2D
Kapetan Marvel… 22.20 MX4D 3D

Sreda, 24. april
After… 16.55 2D, 20.15 2D
Bitanga s plaže… 18.20 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 14.50 2D, 15.40 3D, 17.25 3D
Pisma iz Venecije… 16.30 2D
Balkanska međa… 20.00 2D, 22.35 2D
Dambo (sinhronizovano)… 14.40 MX4D 3D, 16.15 2D, 18.30 3D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 15.00 2D, 15.35 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 22.45 2D
Helboj… 16.55 MX4D 2D, 22.20 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 20.45 2D, 22.40 2D
Šazam!… 17.30 3D
Osvetnici: Kraj igre… 19.00 3D, 19.10 3D, 19.15 MX4D 3D, 22.20 3D, 22.40 MX4D 3D – premijerno
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 19. april / subota, 20. april / nedelja, 21. april
Poslednji Srbin u Hrvatskoj… 19.00 i 21.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 18. april / petak, 19. april / ponedeljak, 22. april

After… 16.30 2D, 20.00 2D, 22.10 2D
Bitanga s plaže… 18.40 2D, 22.30 2D
Pisma iz Venecije… 20.40 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.00 2D, 15.45 3D, 16.45 2D, 17.30 3D
Šazam!… 19.15 2D, 21.45 3D
Arktik… 19.00 2D
Balkanska međa… 18.30 2D, 19.30 2D, 21.15 2D, 22.15 2D
Dambo (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.45 2D, 17.45 3D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 15.20 2D, 17.15 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.20 2D, 20.20 2D
Helboj… 15.10 2D, 22.20 2D
Hotel Mumbaj… 21.00 2D
Kapetan Marvel… 15.55 2D
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 14.45 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 17.40 2D, 19.40 2D, 21.40 2D

Subota, 21. april
After… 16.30 2D, 20.00 2D, 22.10 2D
Bitanga s plaže… 18.40 2D, 22.30 2D
Pisma iz Venecije… 20.40 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 11.20 2D, 12.10 3D, 13.10 2D, 14.00 3D, 15.00 2D, 15.45 3D, 16.45 2D, 17.30 3D
Arktik… 19.00 2D
Balkanska međa… 18.30 2D, 19.30 2D, 21.15 2D, 22.15 2D
Dambo (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.15 2D, 13.15 3D, 14.30 2D, 15.30 3D, 16.45 2D, 17.45 3D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 11.30 2D, 13.25 3D, 15.20 2D, 17.15 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.20 2D, 20.20 2D
Helboj… 15.10 2D, 22.20 2D
Hotel Mumbaj… 21.00 2D
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 11.45 3D, 13.50 3D
Kapetan Marvel… 15.55 2D
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 11.15 2D, 13.00 3D, 14.45 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 17.40 2D, 19.40 2D, 21.40 2D
Šazam!… 12.30 2D, 19.15 2D, 21.45 3D

Nedelja, 22. april
After… 20.00 2D, 22.10 2D
Bitanga s plaže… 20.15 2D
Pisma iz Venecije… 18.30 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 12.00 2D, 13.50 3D, 15.40 2D, 17.30 3D
Balkanska međa… 11.15 2D, 14.00 2D, 16.45 2D, 19.30 2D, 22.20 2D
Dambo (sinhronizovano)… 11.00 2D, 13.15 3D, 15.30 2D, 17.45 3D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 10.50 3D, 12.50 2D, 14.50 3D, 16.50 2D
Groblje kućnih ljubimaca… 20.45 2D, 22.45 2D
Helboj… 21.45 2D
Hotel Mumbaj… 19.15 2D
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 12.10 3D, 14.15 2D, 16.20 3D
Kapetan Marvel… 14.00 3D, 16.30 2D, 19.00 3D
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 10.45 3D, 12.30 3D, 14.20 2D, 16.10 3D
Optužena… 18.00 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 20.30 2D, 22.30 2D,
Šazam!… 11.45 2D, 14.30 3D, 17.00 2D, 19.40 3D, 22.15 3D

Utorak, 23. april
After… 16.30 2D, 20.20 2D, 22.15 2D
Bitanga s plaže… 18.40 2D, 22.30 2D,
Pisma iz Venecije… 20.40 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.00 2D, 15.45 3D, 16.45 2D, 17.30 3D
Arktik… 19.00 2D
Balkanska međa… 18.30 2D, 19.30 2D, 21.15 2D,
Dambo (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.45 2D, 17.45 3D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 15.20 2D, 17.15 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.20 2D
Helboj… 15.10 2D, 22.30 2D,
Hotel Mumbaj… 21.00 2D,
Kapetan Marvel… 15.55 2D
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 14.45 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 17.40 2D, 19.40 2D, 21.40 2D
Šazam!… 19.15 2D, 21.45 3D

Sreda, 24. april
After… 16.30 2D
Bitanga s plaže… 18.40 2D
Pisma iz Venecije… 20.40 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.00 2D, 15.45 3D, 16.45 2D, 17.30 3D
Arktik… 19.00 2D
Balkanska međa… 18.30 2D, 21.15 2D
Dambo (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.45 2D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 15.20 2D, 17.15 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.20 2D, 20.20 2D
Helboj… 15.10 2D, 22.20 2D
Hotel Mumbaj… 22.30 2D
Kapetan Marvel… 15.55 2D
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 14.45 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 17.40 2D, 19.40 2D, 21.40 2D
Šazam!… 19.15 2D, 21.45 3D
Osvetnici: Kraj igre… 19.00 3D, 19.30 3D, 21.00 3D – premijerno
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za april 2019. pogledajte OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Petak, 19. april (19.00)
Eksperimentalni filmovi „The Motel in the Well“ i „a composition in blue, red & other colors“
Posle prikazivanja filmova održaće se Q&A s Nevom Lukić.

Eksperimentalni filmovi u CZKD

The Motel in the Well
Sara Rajaei i Neva Lukić
2016, 23’04“
Ovo je kratki, eksperimentalni film o životu migranata i izbeglica. Reka u isto vreme spaja i razdvaja ljude, stvara emocionalne i fizičke granice između država, između ljudi. Voda teče žilama zemlje, prolazi kroz skrivena skloništa, dotiče korenje drveća, stiže do šume i na kraju do motela. A tamo sećanja oca i ćerke nastavljaju svoj život.

a composition in blue, red & other colors
Sara Rajaei
2017, 15’34“
U filmu koji se polako otkriva, glavni lik je u potrazi za glasom uspomena neprijateljskog sveta… putujući kroz vreme između ponavljajućih uzoraka nestanka i tišine, kontrolisanih prirodnim i natprirodnim silama… Prisećajući se prošlih događaja u blizini bezimene reke…
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Č
etvrtak, 18. april
Besplatni filmski festival „Palilula fest 2019“… 20.00

Petak, 19. april
Optužena… 19.00

Subota, 20. april / nedelja, 21. april
Princeza i zmaj (sinhronizovano)… 13.15
Optužena… 19.00

Ponedeljak, 22. april – četvrtak, 25. april
Optužena… 19.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 18. april / petak, 19. april / ponedeljak, 22. april / utorak, 23. april
Bitanga s plaže… 18.40, 20.30
Prokletstvo ožalošćene žene… 18.00, 19.45, 21.30
After… 20.00, 22.00
Arktik… 19.20
Groblje kućnih ljubimaca… 17.20, 21.15
Helboj… 15.00, 22.20
Hotel Mumbaj… 20.45
Šazam!… 15.45
Šazam! 3D… 18.20
Balkanska međa… 16.20, 19.00, 21.40
Park čudesa (sinhronizovano)… 14.40
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.00
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom (sinhronizovano)… 14.20
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom 3D (sinhronizovano)… 16.10
Dambo (sinhronizovano)… 15.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 17.40

Subota, 20. april / nedelja, 21. april
Bitanga s plaže… 18.40, 20.30
Prokletstvo ožalošćene žene… 18.00, 19.45, 21.30
After… 20.00, 22.00
Arktik… 19.20
Groblje kućnih ljubimaca… 17.20, 21.15
Helboj… 15.00, 22.20
Hotel Mumbaj… 20.45
Šazam!… 15.45
Šazam! 3D… 18.20
Balkanska međa… 16.20, 19.00, 21.40
Park čudesa (sinhronizovano)… 11.20, 13.00, 14.40
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 13.40, 15.20, 17.00
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom (sinhronizovano)…12.30, 14.20
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom 3D (sinhronizovano)… 10.30, 16.10
Dambo (sinhronizovano)… 11.10, 13.20, 15.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 10.40, 12.50, 17.40
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 12.00
Korgi: Kraljevski pas velikog srca 3D (sinhronizovano)… 14.00
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 10.00
Kako da dresirate svog zmaja 3 3D (sinhronizovano)… 11.40

Sreda, 24. april
Osvetnici: Kraj igre 3D… 19.00, 19.20, 19.45, 20.00, 20.30, 20.50, 22.20 – premijerno
Bitanga s plaže… 18.40
Prokletstvo ožalošćene žene… 18.00, 22.40
After… 17.40
Groblje kućnih ljubimaca… 17.20
Helboj… 15.00
Šazam!… 15.45
Balkanska međa… 16.20, 18.20
Park čudesa (sinhronizovano)… 14.40
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.00
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom (sinhronizovano)… 14.20
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom 3D (sinhronizovano)… 16.10
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.30
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Petak, 19. april (19.00) Beldocs čitaonica: Obscuro Barroco
Grčka/Francuska, 2018, 60’
Režija: Evangela Kranioti
Film čitaju: Sonja Sajzor, Ivana Todorović i Igor Stranojević
********************************************

Filmstreet

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 18. april
Voljeni… 18.30
Srećan kao Lazaro… 20.30

Petak, 19. april
Optužena… 16.30
Voljeni… 18.30
Srećan kao Lazaro… 20.30

Subota, 20. april / nedelja, 21. april
Voljeni… 18.30
Srećan kao Lazaro… 20.30

Ponedeljak, 22. april – četvrtak, 25. april
Ceo svet je tvoj… 16.30
Pisma iz Venecije… 18.30
Hotel Mumbaj… 20.30

Petak, 26. april – ponedeljak, 29. april
Neradni dani

Utorak, 30. april
Pisma iz Venecije… 18.30
Hotel Mumbaj… 20.30

Sreda, 1. maj / četvrtak, 2. maj
Neradni dani

Petak, 3. maj – četvrtak, 9. maj
Pisma iz Venecije… 18.30
Hotel Mumbaj… 20.30

Od 10. maja
BELDOCS 2019
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Specijalna projekcija
Četvrtak, 18. april
Tri karte za Holivud (restarirana verzija)… 20.00 – ulaz za dž

Francuski filmski karavan – ciklus: komedija
Ulaz slobodan
Četvrtak, 18. april (18.00) Lepotica i lepotica / La belle et la belle
Režija: Sofi Filijer
Igraju: Sandrin Kiberlen, Agat Bonitzer, Melvil Pupo
Dvadesetogodišnja Margo upoznaje četrdesetpetogodišnju Margo: sve ih spaja, i deluje kao da je reč i jednoj istoj osobi u različitim dobima života…

Petak, 19. april (18.00) Kao dečaci / Comme des garçons
Režija: Žilijen Alar
Igraju: Maks Bublil, Vanesa Gid, Solen Rigo
Rems, godina 1969. Iskusni zavodnik i sportski novinar Pol Kutar odlučuje da organizuje fudbalsku utakmicu ženskih timovakako bi napakostio direktoru sportskog ćurnala u kom radi. Njegova omiljena neprijateljica, Emanuel Brino, direktorova sekretarica, prinuđena je da mu u tome asistira. Ne bivajući svesni svojih dela, njihove razmirice će prouzrokovati rađanje prve ženske fudbalske ekipe u Francuskoj.

Redovni program
Subota, 20. april
Dambo (sinhronizovano) 3D… 16.00
Groblje kućnih ljubimaca… 18.00
Balkanska međa… 20.00

Nedelja, 21. april
Park čudesa (sinhronizovano) 3D… 16.00
Groblje kućnih ljubimaca… 18.00

FEST 2019
Sreda, 24. april
Hladni rat… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Francuski filmski karavan – ciklus: komedija
Sreda, 24. april (20.00) Kao dečaci
Ulaz je za dž.
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Jedan komentar

  1. Mozda me utisak vara,ali ne vidim nigde film „El Pepe jedan uzvišeni život“.
    Da li je moguce,da je skinut sa repertoara?

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.