Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (3-9. oktobar 2019)
Bioskopski repertoari (3-9. oktobar 2019): Džoker
Bioskopski repertoari (3-9. oktobar 2019): Džoker

Bioskopski repertoari (3-9. oktobar 2019)

Novi bioskopski repertoari važe od 3. do 9. oktobra 2019. Ove nedelje na repertoarima je nekoliko novih naslova i jedna premijera.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 3. do 9. oktobra 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 3. oktobar
Kolo na Tašu… 20.00 – premijera
Vojna akademija 5… 15.20, 17.40, 19.30, 21.00
Džoker… 17.00, 18.00, 19.20, 21.40, 22.10
Milošću božjom… 16.20
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.40
Ad astra… 20.20
Dauntonska opatija… 18.40
Bilo jednom u Holivudu… 19.00
Dora i izgubljeni zlatni grad… 16.40
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 14.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 16.00
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 15.00
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 14.30

Petak, 4. oktobar
Vojna akademija 5… 15.20, 17.40, 19.30, 21.00
Džoker… 17.00, 18.00
Milošću božjom… 16.20
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.40
Ad astra… 20.20, 22.00
Dauntonska opatija… 18.40
Bilo jednom u Holivudu… 19.00, 21.50
Dora i izgubljeni zlatni grad… 16.40
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 14.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 16.00
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 15.00
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 14.30

Subota, 5. oktobar
Vojna akademija 5… 13.00, 15.20, 17.40, 19.30, 21.00
Džoker… 16.20, 18.00
Džoker (atmos)… 20.00, 22.20
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.40
Ad astra… 17.00, 20.20, 21.40
Dauntonska opatija… 18.40
Bilo jednom u Holivudu… 18.40, 21.50
Dora i izgubljeni zlatni grad… 12.40, 16.40
Kralj lavova (sinhronizovano)… 10.00
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 14.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 10.20, 14.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 12.10, 16.00
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima 3D (sinhronizovano)… 11.15
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 11.00, 13.10
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 12.30, 15.00
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 14.30
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 10.40

Nedelja, 6. oktobar
Vojna akademija 5… 13.00, 15.20, 17.40, 19.30, 20.30, 21.50
Džoker… 16.20, 18.00
Džoker (atmos)… 20.00, 22.20
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.40
Ad astra… 17.00, 20.20, 21.40
Dauntonska opatija… 18.40
Bilo jednom u Holivudu… 18.40, 21.00
Dora i izgubljeni zlatni grad… 12.40, 16.40
Kralj lavova (sinhronizovano)… 10.00
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 14.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 10.20, 14.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 12.10, 16.00
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima 3D (sinhronizovano)… 11.15
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 11.00, 13.10
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 12.30, 15.00
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 14.30
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 10.40

Ponedeljak, 7. oktobar
Vojna akademija 5… 15.20, 17.40, 19.30, 21.00
Džoker… 17.00, 18.00
Džoker (atmos)… 20.00, 22.20
Milošću božjom… 16.20
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.40
Ad astra… 20.20, 22.00
Dauntonska opatija… 18.40
Bilo jednom u Holivudu… 19.00, 21.50
Dora i izgubljeni zlatni grad… 16.40
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 14.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 16.00
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 15.00
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 14.30

Utorak, 8. oktobar
Vojna akademija 5… 15.20, 17.40, 19.30, 20.30, 21.00
Džoker… 17.00, 18.00
Džoker (atmos)… 20.00, 22.20
Milošću božjom… 16.20
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.40
Ad astra… 20.20, 22.00
Dauntonska opatija… 18.40
Bilo jednom u Holivudu… 19.00, 21.00
Dora i izgubljeni zlatni grad… 16.40
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 14.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 16.00
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 15.00
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 14.30

Sreda, 9. oktobar
Vojna akademija 5… 19.30, 21.00
Džoker… 18.00
Džoker (atmos)… 20.00, 22.20
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.40
Ad astra… 20.20, 22.00
Dauntonska opatija… 18.40
Bilo jednom u Holivudu… 19.00, 21.50
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 18.10
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 3. oktobar – sreda, 9. oktobar
Dvostruki život… 20:00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 3. oktobar / petak, 4. oktobar
Milošću božjom… 16.30
Ad astra… 18.50
Vojna akademija 5… 21.00

Subota, 5. oktobar / nedelja, 6. oktobar
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 11.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 13.00
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 15.00
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima 3D (sinhronizovano)… 17.00
Vojna akademija 5… 19.00
Ad astra… 21.00

Ponedeljak, 7. oktobar / utorak, 8. oktobar
Milošću božjom… 16.30
Ad astra… 18.50
Vojna akademija 5… 21.00

Sreda, 9. oktobar
Milošću božjom… 16.30
Vojna akademija 5… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 3. oktobar – sreda, 9. oktobar
Dvostruki život… 17.00
Zemlja meda… 19.00
Milošću božjom… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 3. oktobar
Ad astra… 20.30 2D, 22.10 2D
Bilo jednom u Holivudu… 19.00 2D, 22.00 2D
Dauntonska opatija… 22.30 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 17.25 2D
Džoker… 15.40 2D, 18.00 2D, 20.20 2D, 22.40 2D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.30 2D, 16.30 3D, 17.30 2D, 18.30 3D, 19.40 titl. 2D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.00 2D, 17.20 3D
My people, my country… 16.00 2D
Ona mi je sve… 19.50 2D
Pad anđela… 21.35 2D
Polaroid… 22.50 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30 2D, 21.40 2D,
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.45 3D, 16.45 2D, 17.45 3D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 18.45 2D, 20.45 2D, 22.45 2D
To: Drugo poglavlje… 16.10 2D, 19.20 2D
Ukleto… 21.10 2D
Umetnost vožnje po kiši… 15.15 2D
Vojna akademija 5… 15.20 2D ,16.40 2D, 17.40 2D, 19.00 2D, 20.00 2D, 21.20 2D, 22.20 2D

Petak, 4. septembar / ponedeljak, 7. oktobar / utorak, 8. oktobar
Ad astra… 20.30 2D, 22.10 2D
Bilo jednom u Holivudu… 19.00 2D, 22.00 2D
Dauntonska opatija… 22.30 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 17.10 2D
Džoker… 15.40 2D, 18.00 2D, 20.20 2D, 22.40 2D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.30 2D, 16.30 3D, 17.30 2D, 18.30 3D, 19.40 titl. 2D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.00 2D, 17.20 3D
My people, my country… 16.00 2D
Ona mi je sve… 19.50 2D
Pad anđela… 21.30 2D
Paklene ulice. Hobs i Šo… 21.10 2D
Polaroid… 22.50 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30 2D, 21.40 2D,
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.45 3D, 16.45 2D, 17.45 3D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 18.45 2D, 20.45 2D, 22.45 2D
To: Drugo poglavlje… 16.10 2D, 19.20 2D
Ukleto… 21.10 2D
Umetnost vožnje po kiši… 15.15 2D
Vojna akademija 5… 15.20 2D ,16.40 2D, 17.40 2D, 19.00 2D, 20.00 2D, 21.20 2D, 22.20 2D

Subota, 5. oktobar / nedelja, 6. oktobar
Ad astra… 20.30 2D, 22.10 2D
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 12.20 2D, 14.20 3D
Bilo jednom u Holivudu… 19.00 2D, 22.00 2D
Dauntonska opatija… 22.30 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 14.00 2D, 17.10 2D
Džoker… 15.40 2D, 18.00 2D, 20.20 2D, 22.40 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 12.00 2D, 13.50 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 12.30 3D, 13.30 2D, 14.30 3D, 15.30 2D, 16.30 3D, 17.30 2D, 18.30 3D, 19.10 titl.2D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 12.40 3D, 15.00 2D, 17.20 3D
My people, my country… 16.00 2D
Ona mi je sve… 19.50 2D
Pad anđela… 21.30 2D
Paklene ulice. Hobs i Šo… 21.10 2D
Polaroid… 22.50 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30 2D, 21.40 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.45 2D, 13.45 3D, 14.45 2D, 15.45 3D, 16.45 2D, 17.45 3D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 18.45 2D, 20.45 2D, 22.45 2D
Spajdermen. Daleko od kuće… 12.25 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 12.10 3D
To: Drugo poglavlje… 13.00 2D, 16.10 2D, 19.20 2D
Ukleto… 19.40 2D
Umetnost vožnje po kiši… 15.00 2D
Velika avantura… 12.00 2D
Vojna akademija 5… 13.00 2D, 15.20 2D, 16.40 2D, 17.40 2D, 19.00 2D, 20.00 2D, 21.20 2D, 22.20 2D

Sreda, 9. oktobar
Ad astra… 20.30 2D, 22.10 2D
Bilo jednom u Holivudu… 19.00 2D, 22.00 2D
Blizanac… 20.00 3D – premijera
Dauntonska opatija… 22.30 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 17.10 2D
Džoker… 15.40 2D, 18.00 2D, 20.20 2D, 22.40 2D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.30 2D, 16.30 3D, 17.30 2D, 18.30 3D, 19.40 titl. 2D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.15 2D, 17.35 3D
My people, my country… 16.00 2D
Ona mi je sve… 19.50 2D
Pad anđela… 21.50 2D
Paklene ulice. Hobs i Šo… 21.10 2D
Polaroid… 22.50 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.40 2D, 22.40 2D,
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.45 3D, 16.45 2D, 17.45 3D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 18.45 2D, 20.45 2D, 22.45 2D
To: Drugo poglavlje… 16.10 2D, 19.20 2D
Umetnost vožnje po kiši… 15.00 2D
Vojna akademija 5… 15.20 2D ,16.40 2D, 17.40 2D, 19.00 2D, 20.15 2D, 21.20 2D, 22.35 2D
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 3. oktobar / petak, 4. oktobar
Vojna akademija 5… 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
Džoker… 19.45, 22.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 16.00
Ukleto… 17.45
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.10
Ad astra… 18.00
Ona mi je sve… 20.15
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 16.15

Subota, 5. oktobar / nedelja, 6. oktobar
Vojna akademija 5… 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
Džoker… 19.45, 22.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Ukleto… 17.45
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.10
Ad astra… 18.00
Ona mi je sve… 20.15
Dora i izgubljeni zlatni grad… 12.30
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)…. 11.20
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 14.15, 16.15
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 14.00

Ponedeljak, 7. oktobar / utorak, 8. oktobar / sreda, 9. oktobar
Vojna akademija 5… 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
Džoker… 19.45, 22.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 16.00
Ukleto… 17.45
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.10
Ad astra… 18.00
Ona mi je sve… 20.15
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 16.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 3. oktobar / petak, 4. oktobar
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 16.45
Džoker… 17.45, 20.10, 22.30
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 15.10
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.20
Vojna akademija 5… 17.00, 19.30, 21.00
Bilo jednom u Holivudu… 22.00
Dauntonska opatija… 18.45
Dora i izgubljeni zlatni grad… 18.20
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.30
Ukleto… 22.15
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 15.15
Milošću božjom… 17.15
Ad astra… 19.45
Prevarantkinje sa Vol Strita… 21.45

Subota, 5. oktobar / nedelja, 6. oktobar
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 12.45, 14.45, 16.45
Džoker… 17.45, 20.10, 22.30
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.10
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.20, 14.20, 16.20
Vojna akademija 5… 17.00, 19.30, 21.00
Bilo jednom u Holivudu… 22.00
Dauntonska opatija… 18.45
Dora i izgubljeni zlatni grad… 18.20
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.30
Ukleto… 22.15
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15
Milošću božjom… 17.15
Ad astra… 19.45
Prevarantkinje sa Vol Strita… 21.45

Ponedeljak, 7. oktobar / utorak, 8. oktobar / sreda, 9. oktobar
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 16.45
Džoker… 17.45, 20.10, 22.30
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 15.10
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.20
Vojna akademija 5… 17.00, 19.30, 21.00
Bilo jednom u Holivudu… 22.00
Dauntonska opatija… 18.45
Dora i izgubljeni zlatni grad… 18.20
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.30
Ukleto… 22.15
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 15.15
Milošću božjom… 17.15
Ad astra… 19.45
Prevarantkinje sa Vol Strita… 21.45
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 3. oktobar / petak, 4. oktobar
Ad astra… 19.00 2D, 19.50 MX4D 2D, 22.00 2D
Bilo jednom u Holivudu… 21.40 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 16.30 2D
Džoker… 18.50 2D, 21.20 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 15.00 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.30 MX4D 3D, 16.00 2D, 17.00 3D, 18.00 2D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 17.30 MX4D titl. 3D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 21.30 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.50 3D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.00 2D, 22.15 MX4D 2D
To: Drugo poglavlje… 18.30 2D
Vojna akademija 5… 14.50 2D, 17.10 2D, 19.30 2D, 21.50 2D

Subota, 5. oktobar / nedelja, 6. oktobar
Ad astra… 19.00 2D, 19.50 MX4D 2D, 22.00 2D
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 10.50 2D, 12.50 3D
Bilo jednom u Holivudu… 21.40 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 14.30 2D, 16.30 2D
Džoker… 18.50 2D, 21.20 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 13.15 2D, 15.00 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.00 3D, 11.30 MX4D 3D, 12.00 2D, 13.00 3D, 14.00 2D, 15.00 3D, 15.30 MX4D 3D, 16.00 2D, 17.00 3D, 18.00 2D
Kralj lavova (sinhronizovano)17.30… MX4D titl. 3D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 21.30 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 11.15 3D, 12.30 2D, 13.30 MX4D 3D, 16.50 3D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.00 2D, 22.15 MX4D 2D
To: Drugo poglavlje… 18.30 2D
Vojna akademija 5… 14.50 2D, 17.10 2D, 19.30 2D, 21.50 2D

Ponedeljak, 7. oktobar / utorak, 8. oktobar
Ad astra… 19.00 2D, 19.50 MX4D 2D, 22.00 2D
Bilo jednom u Holivudu… 21.40 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 16.30 2D
Džoker… 18.50 2D, 21.20 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 15.00 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.30 MX4D 3D, 16.00 2D, 17.00 3D, 18.00 2D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 17.30 MX4D titl. 3D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 21.30 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.50 3D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.00 2D, 22.15 MX4D 2D
To: Drugo poglavlje… 18.30 2D
Vojna akademija 5… 14.50 2D, 17.10 2D, 19.30 2D, 21.50 2D

Sreda, 9. oktobar
Ad astra… 19.00 2D, 19.50 MX4D 2D, 22.00 2D
Bilo jednom u Holivudu… 21.40 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 16.30 2D
Džoker… 18.50 2D, 21.20 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 15.00 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.30 MX4D 3D, 16.00 2D, 17.00 3D, 18.00 2D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 17.30 MX4D titl. 3D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 21.30 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.50 3D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.00 2D, 22.15 MX4D 2D
To: Drugo poglavlje… 18.30 2D
Vojna akademija 5… 14.50 2D, 17.10 2D, 19.30 2D, 21.50 2D
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 3. oktobar – nedelja, 6. oktobar
16. Balkanima – Evropski festival animiranog filma
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Utorak, 15. oktobar – petak, 18. oktobar
10. Green Fest – Međunarodni festival zelene kulture; filmski program
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 3. oktobar / petak, 4. oktobar
Ad astra… 20.15 2D, 22.40 2D
Bilo jednom u Holivudu… 21.00 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.10 2D, 17.10 2D
Džoker… 19.30 2D, 20.30 2D, 22.00 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 14.40 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.30 2D, 16.30 3D, 17.30 2D, 18.30 3D, 19.00 titl. 2D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.45 3D
My people, my country… 15.40 2D
Ona mi je sve… 19.10 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 18.00 2D, 21.45 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.00 3D, 17.00 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 17.00 2D, 21.30 2D
To: Drugo poglavlje… 18.40 2D
Ukleto… 22.50 2D
Vojna akademija 5… 15.20 2D, 17.40 2D, 19.00 2D, 20.00 2D, 21.20 2D, 22.20 2D

Subota, 5. oktobar / nedelja, 6. oktobar
Ad astra… 20.15 2D, 22.40 2D
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 11.15 2D, 13.15 3D
Bilo jednom u Holivudu… 21.00 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.10 2D, 17.10 2D
Džoker… 19.30 2D, 20.30 2D. 22.00 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 11.20 3D, 12.10 2D, 15.10 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.30 2D, 12.30 3D, 13.30 2D, 14.30 3D, 15.30 2D, 16.30 3D, 17.30 2D, 18.30 3D, 19.00 titl. 2D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 11.10 2D, 13.25 3D
My people, my country… 15.40 2D
Ona mi je sve… 19.10 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 18.00 2D, 21.45 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 11.00 2D, 13.00 2D, 14.00 3D, 15.00 2D, 16.00 3D, 17.00 2D,
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 17.00 2D, 21.30 2D
To: Drugo poglavlje… 18.40 2D
Ukleto… 22.50 2D
Velika avantura (sinhronizovano)… 13.10 2D
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 11.10 3D
Vojna akademija 5… 13.00 2D, 15.20 2D, 17.40 2D, 19.00 2D, 20.00 2D, 21.20 2D, 22.20 2D

Ponedeljak, 7. oktobar / utorak, 8. oktobar / sreda, 9. oktobar
Ad astra… 20.15 2D, 22.40 2D
Bilo jednom u Holivudu… 21.00 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.10 2D, 17.10 2D
Džoker… 19.30 2D, 20.30 2D, 22.00 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 14.40 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.30 2D, 16.30 3D, 17.30 2D, 18.30 3D, 19.00 titl. 2D
Kralj lavova (sinhronizovano) 14.45 3D
My people, my country… 15.40 2D
Ona mi je sve… 19.10 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 18.00 2D, 21.45 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.00 3D, 17.00 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 17.00 2D, 21.30 2D
To: Drugo poglavlje… 18.40 2D
Ukleto… 22.50 2D
Vojna akademija 5… 15.20 2D, 17.40 2D, 19.00 2D, 20.00 2D, 21.20 2D, 22.20 2D
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751
Bioskop će biti otvoren tokom jeseni 2019. godine
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka70 godina Jugoslovenske kinoteke

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za oktobar 2019. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 23. oktobar (20.30) Ekipa – premijera
Cena ulaznice: 500 RSD
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 3. oktobar / petak, 4. oktobar

Ona mi je sve… 19.00

Subota, 5. oktobar / nedelja, 6. oktobar
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 11.00
Ona mi je sve… 19.00

Ponedeljak, 7. oktobar – četvrtak, 10. oktobar
Ona mi je sve… 19.00

Petak, 11. oktobar
Pijavice… 19.00

Subota, 12. oktobar / nedelja, 13. oktobar
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 11.00
Pijavice… 19.00

Ponedeljak, 14. oktobar – petak, 18. oktobar
Pijavice… 19.00

Subota, 19. oktobar / nedelja, 20. oktobar
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 11.00
Pijavice… 19.00

Ponedeljak, 21. oktobar – petak, 25. oktobar
Milošću božjom… 19.00

Subota, 26. oktobar / nedelja, 27. oktobar
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 11.00
Milošću božjom… 19.00

Ponedeljak, 28. oktobar – četvrtak, 31. oktobar
Milošću božjom… 19.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Ponedeljak, 7. oktobar
Preigravanje… 20.00
Film Marije Aranđelović

Utorak, 8. oktobar
Lagana šetnja… 20.00
Putopisni film Bojana Bojića
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 3. oktobar / petak, 4. oktobar
Vojna akademija 5… 15.20, 17.40, 20.00, 21.20
Džoker… 18.00, 20.20, 21.40
Milošću božjom… 18.40
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 19.00
Ukleto… 22.40
Ad astra… 18.20, 20.40, 22.20
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30
Umetnost vožnje po kiši… 16.15
Bilo jednom u Holivudu… 21.00
Dora i izgubljeni zlatni grad… 14.40, 16.40
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 15.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.40
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 13.50, 17.30
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima 3D (sinhronizovano)… 14.20
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.00
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 17.00
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 14.00

Subota, 5. oktobar / nedelja, 6. oktobar
Vojna akademija 5… 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 21.50
Džoker… 18.00, 20.20, 21.40
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 19.00
Ukleto… 22.40
Ad astra… 18.20, 20.40, 22.20
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30
To: Drugo poglavlje… 18.40
Umetnost vožnje po kiši… 16.15
Bilo jednom u Holivudu… 21.00
Dora i izgubljeni zlatni grad… 14.40, 16.40
Kralj lavova (sinhronizovano)… 11.45
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 15.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 10.00, 12.40, 15.40
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.50, 17.30
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima 3D (sinhronizovano)… 13.00
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.20, 15.00
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 11.00, 14.15, 17.00
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 11.15
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 14.00
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 10.20
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 10.40

Ponedeljak, 7. oktobar / utorak, 8. oktobar / sreda, 9. oktobar
Vojna akademija 5… 15.20, 17.40, 20.00, 21.20
Džoker… 18.00, 20.20, 21.40
Milošću božjom… 18.40
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 19.00
Ukleto… 22.40
Ad astra… 18.20, 20.40, 22.20
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30
Umetnost vožnje po kiši… 16.15
Bilo jednom u Holivudu… 21.00
Dora i izgubljeni zlatni grad… 14.40, 16.40
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 15.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.40
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 13.50, 17.30
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima 3D (sinhronizovano)… 14.20
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.00
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 17.00
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 14.00
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Sezona 2019. je završena.
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 3. oktobar (21.00) Posetioci
Petak, 4. oktobar (21.00)
Mommy
Petak, 4. oktobar (23.55)
The Guest
Utorak, 8. oktobar (21.00) Twin Peaks
Sreda, 9. oktobar (21.00) Bilo jednom u Americi
Četvrtak, 10. oktobar (21.00) Frida
Petak, 11. oktobar (21.00) Citizen Kane
Subota, 12. oktobar (21.00) Gospodar prstenova
Nedelja, 13. oktobar (21.00) American Honey
Utorak, 15. oktobar (21.00) Jeepers Creepers
Sreda, 16. oktobar (21.00) Scooby Doo Meets The Boo Brothers
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 3. oktobar – nedelja, 6. oktobar
Zemlja meda… 18.30
Dvostruki život… 20.30

Ponedeljak, 7. oktobar / utorak, 8. oktobar / sreda, 9. oktobar
Zemlja meda… 16.30
Dvostruki život… 18.30
Milošću božjom… 20.30

Četvrtak, 10. oktobar
Zemlja meda… 18.30
Milošću božjom… 20.30

Petak, 11. oktobar
Dvostruki život… 16.30
Zemlja meda… 18.30
Milošću božjom… 20.30

Subota, 12. oktobar / nedelja, 13. oktobar
Zemlja meda… 18.30
Milošću božjom… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 3. oktobar
Vojna akademija 5… 20.00

Petak, 4. oktobar
Dora i izgubljeni zlatni grad… 18.00
Vojna akademija 5… 20.00

Subota, 5. oktobar
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 18.00
Vojna akademija 5… 20.00

Nedelja, 6. oktobar
Vojna akademija 5… 18.00, 20.00

Beldocs Eho 2019
Ponedeljak, 7. oktobar (18.00) Na crnoj listi
Utorak, 8. oktobar (18.00) Dobrodošli u Sodomu
Sreda, 9. oktobar (18.00) Pogranična ograda
Četvrtak, 10. oktobar (18.00) Sveci, Savo i Srbija
Petak, 11. oktobar (18.00) Bird on a Wire: Leonard Coen

Petak, 11. oktobar
Vojna akademija 5… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 3. oktobar – nedelja, 6. oktobar
Vojna akademija 5… 18.00, 20.30

Ponedeljak, 7. oktobar
Vojna akademija 5… 20.00
(Predstavljanje glumaca)

Petak, 11. oktobar / subota, 12. oktobar / nedelja, 13. oktobar
Vojna akademija 5… 20.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.