Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (14-20. novembar 2019)
Bioskopski repertoari (14-20. novembar 2019): Zaleđeno kraljevstvo 2
Bioskopski repertoari (14-20. novembar 2019): Zaleđeno kraljevstvo 2

Bioskopski repertoari (14-20. novembar 2019)

Ovi bioskopski repertoari važe za sedam dana – od 14. do 20. novembra 2019. godine. Tu je nekoliko novih, kao i stari filmovi u Kinoteci.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 14. do 20. novembra 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 14. novembar 2019.
Le Man 66: Slavna 24 sata… 22.10
Le Man 66: Slavna 24 sata (atmos)… 15.45, 20.45
Realna priča… 16.40, 20.20
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.30
Raširi krila… 14.20
Ekipa… 17.20
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.00
Džoker… 19.20, 21.40
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.00

Petak, 15. novembar 2019.
Le Man 66: Slavna 24 sata… 20.45
Le Man 66: Slavna 24 sata (atmos)… 19.00, 22.00
Realna priča… 17.10, 20.20
Dnevnik Diane Budisavljević… 19.00
Raširi krila… 15.00
Bitka za Midvej… 14.20
Doktor Slip… 22.20
Terminator: Mračna sudbina… 21.30
Ekipa… 14.30, 19.40
Bol i slava… 18.10
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.00
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 17.00
Džoker… 19.20, 21.40
Džoker (atmos)… 16.40
Bilo jednom u Holivudu… 16.30
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.50
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 16.30

Subota, 16. novembar 2019. / nedelja, 17. novembar 2019.
Le Man 66: Slavna 24 sata… 20.45
Le Man 66: Slavna 24 sata (atmos)… 19.00, 22.00
Realna priča… 17.10, 20.20
Dnevnik Diane Budisavljević… 19.00
Raširi krila… 12.40, 15.00
Bitka za Midvej… 14.20
Doktor Slip… 22.20
Terminator: Mračna sudbina… 21.30
Ekipa… 14.30, 19.40
Bol i slava… 18.10
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 10.00, 14.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 12.00
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 17.00
Džoker… 19.20, 21.40
Džoker (atmos)… 16.40
Bilo jednom u Holivudu… 16.30
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 10.15
Porodica Adams (sinhronizovano)…11.10, 13.00, 14.50
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 10.20, 12.10, 16.30
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 11.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 12.20

Ponedeljak, 18. novembar 2019. / utorak, 19. novembar 2019. / sreda, 20. novembar 2019.
Le Man 66: Slavna 24 sata… 20.45
Le Man 66: Slavna 24 sata (atmos)… 19.00, 22.00
Realna priča… 17.10, 20.20
Dnevnik Diane Budisavljević… 19.00
Raširi krila… 15.00
Bitka za Midvej… 14.20
Doktor Slip… 22.20
Terminator: Mračna sudbina… 21.30
Ekipa… 14.30, 19.40
Bol i slava… 18.10
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.00
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 17.00
Džoker… 19.20, 21.40
Džoker (atmos)… 16.40
Bilo jednom u Holivudu… 16.30
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.50
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 16.30
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 14. novembar – sreda, 20. novembar
Juli… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 14. novembar / petak, 15. novembar
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.00
Le Man 66: Slavna 24 sata… 17.00
Džoker… 19.30
Realna priča… 21.30

Subota, 16. novembar / nedelja, 17. novembar
vČuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 11.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 13.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.00
Le Man 66: Slavna 24 sata… 17.00
Džoker… 19.30
Realna priča… 21.30

Ponedeljak, 18. novembar / utorak, 19. novembar / sreda, 20. novembar
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.00
Le Man 66: Slavna 24 sata… 17.00
Džoker… 19.30
Realna priča… 21.30
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 14. novembar – utorak, 19. novembar
Izbačeni… 17.00
Bol i slava… 19.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00

Sreda, 20. novembar (18.00) – Filmska galerija
Put do slobode mora biti čist: 50 godina od premijere filma „Bitka na Neretvi“ reditelja Veljka Bulajića
Biće otvorena dokumentarna izložba koju je priredila Maja Medić i prikazan film „Bitka na Neretvi“ (19.00; ulaz je besplatan).
„Bitka na Neretvi“ je jugoslovenski partizanski film, snimljen 1969. godine u međunarodnoj koprodukciji sa Italijom i Zapadnom Nemačkom. Zasnovan je na istinitim događajima iz Drugog svetskog rata – realizaciji strateškog plana udruženog napada sila Osovine na jugoslovenske partizane koji su se povlačili sa ranjenicima 1943. godine.
Verovatno najskuplji film bivše Jugoslavije, sniman je godinu i po dana i nominovan za Oskara za najbolji strani film. U filmu glume: Sergej Bondarčuk, Jul Briner, Entoni Doson, Milena Dravić, Boris Dvornik, Ljubiša Samardžić, Velimir Bata Živoinović i Orson Vels.

Naziv izložbe je preuzeta replika Ivana (Lojze Rozman) iz samog filma.
Izložba će biti otvorena do februara 2020.
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 14. novembar
Realna priča… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Raširi krila… 16.30
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.25, 19.30, 20.40, 22.25
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.25, 16.30 3D, 17.10, 18.20 3D
Doktor Slip… 19.15, 22.10
Bitka za Midvej… 17.50, 22.05
Terminator – Mračna sudbina… 17.20, 19.00, 22.20
Ekipa… 16.45, 18.40, 20.10, 22.50
Džudi… 15.00
Bol i slava… 20.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.50, 17.10 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.30, 21.50 3D
Blizanac… 22.45 3D
Vojna akademija 5… 18.45
Džoker… 15.20, 17.45, 20.15, 21.30, 22.40
Prevarantkinje sa Vol strita… 15.40
Bilo jednom u Holivudu… 16.10

Petak, 15. novembar
Realna priča… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Raširi krila… 16.30
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.25, 19.20, 20.40, 22.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.25, 16.30 3D, 17.15, 18.20 3D
Doktor Slip… 19.15, 22.10
Bitka za Midvej… 17.50, 22.05
Terminator – Mračna sudbina… 17.20, 19.50, 22.20
Ekipa… 16.45, 18.40, 20.10, 22.50
Džudi… 15.00
Bol i slava… 20.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.50, 17.10 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.30, 21.50 3D
Blizanac… 22.45 3D
Vojna akademija 5… 18.45
Džoker… 15.20, 17.45, 19.05, 20.15, 21.30, 22.40
Prevarantkinje sa Vol strita… 15.40
Bilo jednom u Holivudu… 16.10

Subota, 16. novembar
Realna priča… 12.05, 14.05, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Raširi krila… 12.00, 14.15, 16.30
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.25, 19.20, 20.40, 22.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.50, 12.50 3D, 13.40, 14.40 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.15, 18.20 3D
Doktor Slip… 19.15, 22.10
Bitka za Midvej… 17.50, 22.05
Terminator – Mračna sudbina… 17.20, 19.50, 22.20
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 12.20, 14.00
Ovčica Šone – Farmagedon (sinhronizovano)… 13.10
Ekipa… 12.45, 14.45, 16.45, 18.40, 20.10, 22.50
Džudi… 15.00
Bol i slava… 20.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.30 3D 14.50, 17.10 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.30, 21.50 3D
Blizanac… 22.45 3D
Vojna akademija 5… 18.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 12.10, 14.10 3D
Džoker… 13.00, 15.20, 17.45, 19.05, 20.15, 21.30, 22.40
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.25, 14.25 3D
Prevarantkinje sa Vol strita… 15.40
Bilo jednom u Holivudu… 16.10

Nedelja, 17. novembar
Boljšoj teatar: Gusar – direktan prenos baleta… 16.00
Realna priča… 12.05, 14.05, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Raširi krila… 12.00, 14.15, 16.30
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.25, 19.20, 20.40, 22.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.50, 12.50 3D, 13.40, 14.40 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.15, 18.20 3D
Doktor Slip… 19.30, 22.25
Bitka za Midvej… 17.50, 22.05
Terminator – Mračna sudbina… 17.20, 19.50, 22.20
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 12.10, 13.50
Ovčica Šone – Farmagedon (sinhronizovano)… 13.10
Ekipa… 12.45, 14.45, 16.45, 18.40, 20.10, 22.50
Džudi… 15.00
Bol i slava… 20.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.30 3D 14.50, 17.10 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.30, 21.50 3D
Blizanac… 22.45 3D
Vojna akademija 5… 18.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 12.00, 14.00 3D
Džoker… 13.00, 15.20, 17.45, 19.05, 20.15, 21.30, 22.40
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.25, 14.25 3D
Prevarantkinje sa Vol strita… 15.40

Ponedeljak, 18. novembar / utorak, 19. novembar
Realna priča… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Raširi krila… 16.30
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.25, 19.20, 20.40, 22.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.25, 16.30 3D, 17.15, 18.20 3D
Doktor Slip… 19.15, 22.10
Bitka za Midvej… 17.50, 22.05
Terminator – Mračna sudbina… 17.20, 19.50, 22.20
Ekipa… 16.45, 18.40, 20.10, 22.50
Džudi… 15.00
Bol i slava… 20.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.50, 17.10 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.30, 21.50 3D
Blizanac… 22.45 3D
Vojna akademija 5… 18.45
Džoker… 15.20, 17.45, 19.05, 20.15, 21.30, 22.40
Prevarantkinje sa Vol strita… 15.40
Bilo jednom u Holivudu… 16.10

Sreda, 20. novembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 19.00 3D – premijera
Realna priča… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Raširi krila… 16.30
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.25, 19.20, 20.40, 22.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.25, 16.30 3D, 17.10, 18.20 3D
Doktor Slip… 19.15, 22.10
Bitka za Midvej… 17.50, 22.05
Terminator – Mračna sudbina… 17.20, 19.50, 22.20
Ekipa… 16.45, 18.40, 20.10, 22.50
Džudi… 15.00
Bol i slava… 20.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.50, 17.10 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.30, 21.50 3D
Blizanac… 22.45 3D
Vojna akademija 5… 18.45
Džoker… 15.20, 17.45, 20.15, 21.30, 22.40
Prevarantkinje sa Vol strita… 15.40
Bilo jednom u Holivudu… 16.10
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 14. novembar / petak, 15. novembar
Realna priča… 18.15, 20.15, 22.00
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.45, 22.30
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.00
Doktor Slip… 22.15
Džoker… 20.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 16.15, 17.45
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.30
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 17.45

Subota, 16. novembar / nedelja, 17. novembar
Realna priča… 18.15, 20.15, 22.00
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.45, 22.30
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.00
Doktor Slip… 22.15
Džoker… 20.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 12.15, 13.45, 16.15, 17.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.15, 15.30
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 17.45
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 12.00

Ponedeljak, 18. novembar / utorak, 19. novembar / sreda, 20. novembar
Realna priča… 18.15, 20.15, 22.00
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.45, 22.30
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.00
Doktor Slip… 22.15
Džoker… 20.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 16.15, 17.45
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.30
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 17.45
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 14. novembar / petak, 15. novembar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 16.00
Realna priča… 18.30, 20.30, 22.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 16.15, 18.00
Džoker… 19.00, 21.20
Bol i slava… 19.45
Terminator – Mračna sudbina… 22.00
Raširi krila (sinhronizovano)… 15.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.10
Ekipa… 20.00, 21.50
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.10
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.45, 19.30
Doktor Slip… 22.15

Subota, 16. novembar / nedelja, 17. novembar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 11.20, 13.40, 16.00
Realna priča… 18.30, 20.30, 22.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 11.40, 13.30, 15.20, 17.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 14.30, 16.15, 18.00
Džoker… 19.00, 21.20
Bol i slava… 19.45
Terminator – Mračna sudbina… 22.00
Raširi krila (sinhronizovano)… 15.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.10
Ekipa… 20.00, 21.50
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 11.10, 13.10, 15.10
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.45, 19.30
Doktor Slip… 22.15
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 12.00, 14.00

Ponedeljak, 18. novembar / utorak, 19. novembar / sreda, 20. novembar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 16.00
Realna priča… 18.30, 20.30, 22.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 16.15, 18.00
Džoker… 19.00, 21.20
Bol i slava… 19.45
Terminator – Mračna sudbina… 22.00
Raširi krila (sinhronizovano)… 15.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.10
Ekipa… 20.00, 21.50
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.10
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.45, 19.30
Doktor Slip… 22.15
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 14. novembar
Bitka za Midvej… 19.00
Doktor Slip… 21.40
Džoker… 20.00, 22.20
Ekipa… 20.30, 22.25
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 15.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.50 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.10, 19.10 MX4D 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.00 3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 17.00, 19.30, 21.30 MX4D
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.15, 16.00 3D, 17.00, 17.45 3D
Raširi krila… 16.45
Realna priča… 18.45, 20.40, 22.35
Terminator: Mračna sudbina… 16.40 MX4D, 22.30

Petak, 15. novembar
Bitka za Midvej… 19.00
Doktor Slip… 21.40
Džoker… 20.00, 22.20
Ekipa… 20.30, 22.25
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 15.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.50 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.10, 19.10 MX4D 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.00 3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 17.00, 19.50, 21.30 MX4D
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.15, 16.15 3D, 17.00, 18.00 3D
Raširi krila… 16.45
Realna priča… 18.45, 20.40, 22.35
Terminator: Mračna sudbina… 16.40 MX4D, 22.30

Subota, 16. novembar / nedelja, 17. novembar
Bitka za Midvej… 19.00
Doktor Slip… 21.40
Džoker… 20.00, 22.20
Ekipa… 20.30, 22.45
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.10 3D, 12.00 MX4D 3D, 13.30, 14.20 MX4D 3D, 15.50 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.10, 19.10 MX4D 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.00 3D, 13.00, 15.00 3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 17.00, 19.50, 21.30 MX4D
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 12.30
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.45 3D, 13.30, 14.30 3D, 15.15, 16.15 3D, 17.00, 18.00 3D
Raširi krila… 12.45, 16.45
Realna priča… 18.45, 20.40, 22.35
Terminator: Mračna sudbina… 16.40 MX4D, 22.30

Ponedeljak, 18. novembar / utorak, 19. novembar / sreda, 20. novembar
Bitka za Midvej… 19.00
Doktor Slip… 21.40
Džoker… 20.00, 22.20
Ekipa… 20.30, 22.25
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 15.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.50 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.10, 19.10 MX4D 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.00 3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 17.00, 19.50, 21.30 MX4D
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.15, 16.15 3D, 17.00, 18.00 3D
Raširi krila… 16.45
Realna priča… 18.45, 20.40, 22.35
Terminator: Mračna sudbina… 16.40 MX4D, 22.30
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 15. novembar / subota, 16. novembar / nedelja, 17. novembar
Ekipa… 18.00 i 20.00

Utorak, 19. novembar
Teslin filmski svet… 19.00
Predavanje sa primerima: Šandor Šetalo, red. prof. Akademije umetnosti, Novi Sad
Nedovoljno poznati aspekti naučnog rada Nikole Tesle, predstavljaju nam jednog od najvećih naučnika u istoriji sveta kao pronalazača koji je stvarao i predstavljao svoje pronalaske senzibilitetom filmskog umetnika, veoma često inspirisan beletristikom, psihologijom, fotografijom i filmskim delima. Neke prezentacije njegovih naučnih dostignuća koje je priređivao, bile su nalik filmskim projekcijama.

Petak, 22. novembar / subota, 23. novembar / nedelja, 24. novembar
U susret 25. FAF-u
Suton… 18.00 i 20.00
„Suton“ je najgledaniji film sa prethodnog, 24. Festivala autorskog filma.
Mađarsko-francuski film režirao je Laslo Nemeš.
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 22. novembar – subota, 30. novembar
25. Festival autorskog filma
Više o festivalu pročitajte OVDE.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 14. novembar / petak, 15. novembar
Bitka za Midvej… 18.45
Bol i slava… 22.10
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.40
Doktor Slip… 21.30
Džoker… 17.50, 20.15, 22.40
Ekipa… 20.30, 22.30
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 15.15
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 17.00 3D, 19.20 titl. 3D, 21.40 titl.
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.30, 18.10, 19.30, 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 16.45, 17.45 3D
Raširi krila… 15.30, 16.35
Realna priča… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Terminator: Mračna sudbina… 19.40, 22.25
Vojna akademija 5… 15.45

Subota, 16. novembar / nedelja, 17. novembar
Bitka za Midvej… 18.45
Bol i slava… 22.10
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.40
Doktor Slip… 21.30
Džoker… 17.50, 20.15, 22.40
Ekipa… 20.30, 22.30
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 11.15, 13.00, 14.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.20 3D, 14.40, 17.00 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.20 3D, 21.40
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.45 3D, 13.45
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.30 3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.30, 18.10, 19.30, 21.00
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 13.30
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.30, 12.30 3D, 13.15, 14.15 3D, 15.00, 16.00 3D, 16.45, 17.45 3D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.20 3D
Raširi krila… 14.20, 16.35
Realna priča… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Terminator: Mračna sudbina… 19.40, 22.25
Vojna akademija 5… 15.45

Ponedeljak, 18. novembar / utorak, 19. novembar / sreda, 20. novembar
Bitka za Midvej… 18.45
Bol i slava… 22.10
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.40
Doktor Slip… 21.30
Džoker… 17.50, 20.15, 22.40
Ekipa… 20.30, 22.30
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 15.15
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 17.00 3D, 19.20 titl. 3D, 21.40 titl.
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.30, 18.10, 19.30, 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 16.45, 17.45 3D
Raširi krila… 15.30, 16.35
Realna priča… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Terminator: Mračna sudbina… 19.40, 22.25
Vojna akademija 5… 15.45
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751
Bioskop još nije otvoren.
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka70 godina Jugoslovenske kinoteke

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za novembar 2019. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Petak, 22. novembar / subota, 23. novembar
4. Međunarodni festival eksperimentalnog filma – The Unforeseen
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 14. novembar / petak, 15. novembar
Ekipa… 19.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00

Četvrtak, 14. novembar – Velika sala
Nebeska tema – Priča o Vladi Divljanu… 20.00

Subota, 16. novembar / nedelja, 17. novembar
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 11.00
Ekipa… 19.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00

Ponedeljak, 18. novembar – petak, 22. novembar
Ekipa… 19.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00

Sreda, 20. novembar – Velika sala
Studentski film „How Rare And Beautiful… 21.00

Subota, 23. novembar / nedelja, 24. novembar
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 11.00
Ekipa… 19.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00

Subota, 23. novembar – subota, 30. novembar – Velika sala
Festival autorskog filma – FAF 2019… 18.30 i 21.00

Ponedeljak, 25. novembar – petak, 29. novembar
Ekipa… 19.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00

Subota, 30. novembar / nedelja, 1. decembar
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 11.00
Ekipa… 19.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 14. novembar (20.00) Dom
Dokumentarni film

Utorak, 19. novembar (19.00) Ti imaš noć

Subota, 23. novembar – četvrtak, 28. novembar
Festival autorskog filma
Festival smo najavili na OVOM LINKU.
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 14. novembar / petak, 15. novembar
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.00, 21.00, 22.00
Realna priča… 18.10, 20.00, 21.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 19.20
Raširi krila… 14.30, 16.40
Bitka za Midvej… 22.20
Doktor Slip… 22.40
Terminator: Mračna sudbina… 21.10
Ekipa… 16.20, 18.30, 20.30
Džoker… 16.00, 18.00, 20.20
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.30, 15.40
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 10.45, 14.00, 17.00
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.50
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.20
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.15, 17.15
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 16. novembar / nedelja, 17. novembar
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.00, 21.00, 22.00
Realna priča… 18.10, 20.00, 21.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 19.20
Raširi krila… 14.30, 16.40
Bitka za Midvej… 22.20
Doktor Slip… 22.40
Terminator: Mračna sudbina… 21.10
Ekipa… 16.20, 18.30, 20.30
Džoker… 16.00, 18.00, 20.20
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.30, 15.40
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 14.00, 17.00
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.50
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 10.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 10.00, 11.45, 13.30, 15.20
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 10.45, 12.30, 14.15, 17.15
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 11.00, 12.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 13.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 12.00, 15.00
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 13.45

Ponedeljak, 18. novembar / utorak, 19. novembar / sreda, 20. novembar
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.00, 21.00, 22.00
Realna priča… 18.10, 20.00, 21.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 19.20
Raširi krila… 14.30, 16.40
Bitka za Midvej… 22.20
Doktor Slip… 22.40
Terminator: Mračna sudbina… 21.10
Ekipa… 16.20, 18.30, 20.30
Džoker… 16.00, 18.00, 20.20
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.30, 15.40
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 10.45, 14.00, 17.00
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.50
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.20
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.15, 17.15
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.00
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 14. novembar / petak, 15. novembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.30
Bol i slava… 20.30

Subota, 16. novembar
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 12.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.30
Bol i slava… 18.30
Slučaj Kolini… 20.30

Nedelja, 17. novembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.30
Bol i slava… 18.30
Slučaj Kolini… 20.30

Ponedeljak, 18. novembar
Slučaj Kolini… 16.30
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.30
Bol i slava… 20.30

Utorak, 19. novembar
Nema najavljenih projekcija

Sreda, 20. novembar
Slučaj Kolini… 16.30
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.30
Bol i slava… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 14. novembar
Dan domaćeg filma: 4 godine u 10 minuta… 18.00
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Subota, 16. novembar
Porodica Adams (sinhronizovano)… 18.00

Nedelja, 17. novembar
Porodica Adams (sinhronizovano)… 18.00

Utorak, 19. novembar
Realna priča… 20.30

Sreda, 20. novembar
Realna priča… 20.30
Glumci će se pokloniti publici u utorak posle projekcije.
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.