Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (28. novembar – 4. decembar 2019)
Bioskopski repertoari (28. novembar - 4. decembar 2019): Tusta
Bioskopski repertoari (28. novembar - 4. decembar 2019): Tusta

Bioskopski repertoari (28. novembar – 4. decembar 2019)

Ovi bioskopski repertoari važe za sedam dana – od 28. novembra do 4. decembra 2019. Podsećamo, aktuelan je 25. Festival autorskog filma.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 28. novembra do 4. decembra 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 28. novembar 2019.
25. Festival autorskog filma
Mrtvi ugao… 15.00
Sredozemlje… 17.00
Žao nam je što smo vas propustili… 19.00
Izdajnik… 21.30

Nož u leđa… 20.00, 22.30
Parazit… 19.30
Odbrojavanje… 21.40
Le Man 66: Slavna 24 sata… 21.30
Realna priča… 19.45, 22.10
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.00, 20.20
Ekipa… 22.00
Bol i slava… 17.20
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 14.40
Džoker… 19.00
Bilo jednom u Holivudu… 16.40
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 14.20, 17.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 16.20, 18.20
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.30
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 14.45

Petak, 29. novembar
25. Festival autorskog filma
Razoriti do temelja… 15.00
Srećan koliko se može… 17.00
Talaso… 19.00

Nož u leđa… 19.30, 21.50
Parazit… 19.20
Odbrojavanje… 21.40
Le Man 66: Slavna 24 sata… 20.30
Realna priča… 19.45, 22.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 15.00, 18.45
Ekipa… 16.45
Bol i slava… 17.20
Džoker… 20.20, 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 16.40
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 16.20
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 14.20, 18.20
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.30
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 14.45

Subota, 30. novembar
Nož u leđa… 21.15
Odbrojavanje… 21.40
Le Man 66: Slavna 24 sata… 21.00
Realna priča… 19.45, 22.40
Dnevnik Diane Budisavljević… 19.30
Ekipa… 17.00
Džoker… 20.20
Bilo jednom u Holivudu… 16.40
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.15
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 14.40
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.20, 17.20
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 10.20, 12.20, 14.20, 16.20, 18.20
Zaleđeno kraljevstvo (titlovano)… 19.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.40, 13.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 11.00, 14.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 10.15
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 12.45

Nedelja, 1. decembar
Nož u leđa… 17.50, 20.00, 21.30
Parazit… 19.00
Odbrojavanje… 21.40
Le Man 66: Slavna 24 sata… 20.40
Realna priča… 19.45, 22.40
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.00, 19.30
Ekipa… 21.15
Bol i slava… 17.20
Džoker… 20.20
Bilo jednom u Holivudu… 16.40
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.40, 16.20
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 14.00
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 11.00, 11.30, 13.00, 15.00, 17.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Zaleđeno kraljevstvo (titlovano)… 18.40
Porodica Adams (sinhronizovano)… 10.30, 12.30, 14.15
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 13.40, 15.30
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 12.45
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 10.45, 14.45

Ponedeljak, 2. decembar
Nož u leđa… 17.50, 20.00, 22.20
Parazit… 19.45
Odbrojavanje… 21.40
Le Man 66: Slavna 24 sata… 20.40
Realna priča… 19.45, 21.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00, 19.30
Ekipa… 17.45
Bol i slava… 17.20
Džoker… 20.20
Bilo jednom u Holivudu… 17.30
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 16.20
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 14.20, 18.20
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.30

Utorak, 3. decembar
Nož u leđa… 19.00, 22.30
Parazit… 20.00
Odbrojavanje… 21.40
Le Man 66: Slavna 24 sata… 20.40
Realna priča… 19.30, 21.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.15, 19.45
Ekipa… 17.45
Bol i slava… 17.20
Džoker… 21.30
Bilo jednom u Holivudu… 17.30
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 18.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.30

Sreda, 4. decembar
Nož u leđa… 19.00, 22.30
Parazit… 20.00
Odbrojavanje… 21.40
Le Man 66: Slavna 24 sata… 20.40
Realna priča… 19.45, 21.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.15, 19.30
Ekipa… 17.45
Bol i slava… 17.20
Džoker… 21.30
Bilo jednom u Holivudu… 17.30
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 18.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.30
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 28. novembar – sreda, 4. decembar
Parazit… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 28. novembar
25. Festival autorskog filma
Martin Eden… 14.30
Asimetrija… 17.00
Jezero divljih gusaka… 19.00
Mali Džo… 21.00

Petak, 29. novembar
25. Festival autorskog filma
Parazit… 14.30
Priča o tri sestre… 17.00
To mora biti raj… 19.00
Martin Eden… 21.00

Subota, 30. novembar
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 10.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 12.30

25. Festival autorskog filma
Pritka… 14.30
Jezero divljih gusaka… 17.00
Žao nam je što smo vas propustili… 19.00
Talaso… 21.00

Nedelja, 1. decembar
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 10.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 12.30

25. Festival autorskog filma
Pritka… 14.30
Sinonimi… 17.00
Parazit… 19.00
Žao nam je što smo vas propustili… 21.30

Ponedeljak, 2. decembar / utorak, 3. decembar / sreda, 4. decembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 15.00
Realna priča… 17.00
Parazit… 18.30
Nož u leđa… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 28. novembar
Bacurau… 14.00
Muškarci… 16.30
Operacija… 19.00
Mala zombi… 21.30

Petak, 29. novembar
A.S. (25)… 14.00
Jezero divljih gusaka… 16.30
Zastoj… 19.00

Subota, 30. novembar
Festival autorskog filma na bis
Zviždači… 17.00
Žao nam je što smo vas propustili… 19.00
Parazit… 21.00

Nedelja, 1. decembar – sreda, 4. decembar
Bol i slava… 17.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 19.00
Parazit… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 28. novembar
Nož u leđa… 17.20, 19.50, 22.20
Odbrojavanje… 18.50, 20.50, 22.45
Tusta… 18.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.40, 16.40 3D, 17.40, 18.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.45
Čovek koji je kupio Mesec… 20.30
Koža… 22.25
Džeksi… 20.40, 22.25
Realna priča… 16.10, 18.00, 20.00, 22.00
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 15.20, 19.20, 21.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.25, 17.30 3D
Doktor Slip… 18.05
Bitka za Midvej… 22.30
Terminator – Mračna sudbina… 16.20, 22.10
Ekipa… 16.00, 20.20, 22.50
Bol i slava… 18.15
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.50 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.10, 21.30 3D
Vojna akademija 5… 15.15
Džoker… 15.25, 17.50, 20.15, 22.40

Petak, 29. novembar
Nož u leđa… 17.20, 19.50, 22.20
Odbrojavanje… 18.50, 20.50, 22.45
Tusta… 19.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.40, 16.40 3D, 17.40, 18.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.45
Čovek koji je kupio Mesec… 20.30
Koža… 22.50
Džeksi… 20.40, 22.25
Realna priča… 16.10, 18.00, 20.00, 22.00
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 15.20, 19.20, 21.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.30, 17.30 3D
Doktor Slip… 15.50
Bitka za Midvej… 22.30
Terminator – Mračna sudbina… 16.20, 22.10
Ekipa… 16.30, 18.30, 20.30, 22.25
Bol i slava… 18.15
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.50 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 21.20
Vojna akademija 5… 15.15, 18.45
Džoker… 15.25, 17.50, 20.15, 22.40

Subota, 30. novembar / nedelja, 1. decembar
Nož u leđa… 17.20, 19.50, 22.20
Odbrojavanje… 14.10, 18.50, 20.50, 22.45
Tusta… 18.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.30, 12.00 3D, 12.30 3D, 13.35, 14.05 3D, 14.35 3D, 15.40, 16.40 3D, 17.40, 18.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.45
Čovek koji je kupio Mesec… 20.30
Koža… 22.50
Džeksi… 20.40, 22.25
Realna priča… 16.10, 18.00, 20.00, 22.00
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 15.20, 19.20, 21.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.50 3D, 12.50, 13.40 3D, 14.40, 15.30 3D, 16.25, 17.30 3D
Doktor Slip… 18.05
Bitka za Midvej… 22.30
Terminator – Mračna sudbina… 16.20, 22.10
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 13.45
Ovčica Šone – Farmagedon (sinhronizovano)… 12.15
Ekipa … 16.30, 18.30, 20.30, 22.25
Bol i slava… 18.15
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.10 3D, 14.30, 16.50 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.10, 21.30 3D
Vojna akademija 5… 15.15
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.45, 13.15 3D
Džoker… 13.00, 15.25, 17.50, 20.15, 22.40
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.20, 14.20 3D

Ponedeljak, 2. decembar / utorak, 3. decembar / sreda, 4. decembar
Nož u leđa… 17.20, 19.50, 22.20
Odbrojavanje… 18.50, 20.50, 22.45
Tusta… 18.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.40, 16.40 3D, 17.40, 18.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.45
Čovek koji je kupio Mesec… 20.30
Koža… 22.25
Džeksi… 20.40, 22.25
Realna priča… 16.10, 18.00, 20.00, 22.00
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 15.20, 19.20, 21.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.25, 17.30 3D
Doktor Slip… 18.05
Bitka za Midvej… 22.30
Terminator – Mračna sudbina… 16.20, 22.10
Ekipa… 16.00, 20.20, 22.50
Bol i slava… 18.15
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.50 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.10, 21.30 3D
Vojna akademija 5… 15.15
Džoker… 15.25, 17.50, 20.15, 22.40
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 28. novembar / petak, 29. novembar
Nož u leđa… 21.30
Realna priča… 18.15, 20.30, 22.15
Odbrojavanje… 19.45, 22.30
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00
Čovek koji je kupio Mesec… 16.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 20.15

Subota, 30. novembar / nedelja, 1. decembar
Nož u leđa… 21.30
Realna priča… 18.15, 20.30, 22.15
Odbrojavanje… 19.45, 22.30
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00
Čovek koji je kupio Mesec… 16.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30, 18.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 20.15
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.15

Ponedeljak, 2. decembar / utorak, 3. decembar / sreda, 4. decembar
Nož u leđa… 21.30
Realna priča… 18.15, 20.30, 22.15
Odbrojavanje… 19.45, 22.30
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00
Čovek koji je kupio Mesec… 16.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 20.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 28. novembar / petak, 29. novembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Nož u leđa… 18.30, 21.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 16.15
Realna priča… 19.00, 21.20
Džoker… 19.30, 21.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00
Odbrojavanje… 20.00, 22.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.10
Parazit… 17.20
Bol i slava… 19.45
Koža… 22.15

Subota, 30. novembar / nedelja, 1. decembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.30, 14.30, 16.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
Nož u leđa… 18.30, 21.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.20, 15.20, 17.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.00, 14.15, 16.15
Realna priča… 19.00, 21.20
Džoker… 19.30, 21.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00
Odbrojavanje… 20.00, 22.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.10
Parazit… 17.20
Bol i slava… 19.45
Koža… 22.15
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 11.00, 13.00

Ponedeljak, 2. decembar / utorak, 3. decembar / sreda, 3. decembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Nož u leđa… 18.30, 21.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 16.15
Realna priča… 19.00, 21.20
Džoker… 19.30, 21.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00
Odbrojavanje… 20.00, 22.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.10
Parazit… 17.20
Bol i slava… 19.45
Koža… 22.15
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 28. novembar
Džeksi… 18.40, 22.20
Džoker… 21.40
Ekipa… 22.50
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.50 3D,
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 17.10, 19.45 MX4D 3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.40, 22.00 MX4D
Nož u leđa… 20.20, 21.20
Odbrojavanje… 16.45, 20.30
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.50 3D
Realna priča… 19.20, 22.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.10, 15.40 MX4D 3D, 16.10 3D, 17.15, 17.45 MX4D 3D, 18.15 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.30

Petak, 29. novembar
Džeksi… 17.00, 22.30
Džoker… 21.40
Ekipa… 20.45, 22.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.50 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 17.10, 19.45 MX4D 3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.40, 22.00 MX4D
Nož u leđa… 20.10, 22.40
Odbrojavanje… 15.15, 18.50
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.50, 17.50 3D
Realna priča… 19.15, 21.10, 23.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.10, 15.40 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.15, 17.45 MX4D 3D,18.05 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.30

Subota, 30. novembar / nedelja, 1. decembar
Džeksi… 18.40, 22.20
Džoker… 21.40
Ekipa… 22.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.50 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 17.10, 19.45 MX4D 3D
Jeti – Snežni čovek… 10.50, 12.50 3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.40, 22.00 MX4D
Nož u leđa… 19.20, 21.50
Odbrojavanje… 16.45, 20.30
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.20, 12.20 3D, 13.10, 14.10 3D, 15.00, 16.00 3D, 17.50 3D
Realna priča… 20.20, 22.15
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.00, 11.30 MX4D 3D, 12.00 3D, 13.05, 13.35 MX4D 3D, 14.05 3D, 15.10, 15.40 MX4D 3D, 16.10 3D, 17.15, 17.45 MX4D 3D, 18.15 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.30

Ponedeljak, 2. decembar / utorak, 3. decembar / sreda, 4. decembar
Džeksi… 18.40, 22.20
Džoker… 21.40
Ekipa… 22.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.50 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 17.10, 19.45 MX4D 3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.40, 22.00 MX4D
Nož u leđa… 19.20, 21.50
Odbrojavanje… 16.45, 20.30
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.50 3D
Realna priča… 20.20, 22.15
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.10, 15.40 MX4D 3D, 16.10 3D, 17.15, 18.15 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.30
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
25. Festival autorskog filma
Četvrtak, 28. novembar
Pritka… 18.00
Tomazo… 20.30

Petak, 29. novembar
Žao nam je što smo vas propustili… 18.00
Sinonimi… 20.30

Subota, 30. novembar
Zviždači… 18.00
Jezero divljih gusaka… 20.30

Nedelja, 1. decembar
Talaso… 18.00
Mali Džo… 20.30

Ponedeljak, 2. decembar / utorak, 3. decembar (18.00)
Dani slovenačkog filma – kratki filmovi

Sreda, 4. decembar
Festival istorijskog filma
Donald Tramp – anatomija jednog čoveka… 19.00
Liga egzotičnih plesačica… 20.00

Četvrtak, 5. decembar
Festival istorijskog filma
Če Gevara, iza mita… 19.00
Tomos, proizvedeno u Jugoslaviji… 20.00

Petak, 6. decembar / subota, 7. decembar / nedelja, 8. decembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00 i 20.00

Sreda, 11. decembar – nedelja, 15. decembar
Festival Alternative Film/Video

Petak, 20. decembar / subota, 21. decembar / nedelja, 22. decembar
Realna priča… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
25. Festival autorskog filma
Četvrtak, 28. novembar
Martin Eden… 15.00
Hrabri Balkan – kratki filmovi… 17.30
As (25)… 19.30
Mala zombi… 22.00

Petak, 29. novembar
Žao nam je što smo vas propustili… 15.00
Asimetrija… 17.30
Sinonimi… 19.30
Parazit… 22.00

Četvrtak, 5. decembar – nedelja, 8. decembar
11. Merlinka festival

Četvrtak, 12. decembar – nedelja, 15. decembar
5. Festival američkog nezavisnog filma
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 28. novembar
Bitka za Midvej… 21.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.00
Doktor Slip… 21.45
Džeksi… 15.10, 21.00
Džoker… 19.30, 22.00
Ekipa… 15.00, 21.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.50 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.10
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 18.00, 20.50
Nož u leđa… 16.45, 19.20, 21.10
Odbrojavanje… 18.15, 20.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.25, 17.10 3D
Realna priča… 16.00, 20.30, 22.40
Terminator: Mračna sudbina… 22.20
Tusta… 18.50
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.15, 16.15 3D, 17.20, 18.20 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.00

Petak, 29. novembar
Bitka za Midvej… 21.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 19.40
Džeksi… 15.25, 21.00
Džoker… 19.30, 22.00
Ekipa… 16.00, 20.00, 22.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.20 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 20.50
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 18.00, 21.20
Nož u leđa… 16.45, 19.20, 21.30
Odbrojavanje… 15.45, 19.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.35, 17.30 3D
Realna priča… 17.20, 20.30, 22.40
Terminator: Mračna sudbina… 22.20
Tusta… 17.50
Vojna akademija 5… 17.15
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.15, 16.15 3D, 17.25, 18.20 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.15

Subota, 30. novembar / nedelja, 1. decembar
Bitka za Midvej… 21.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.00
Doktor Slip… 21.45
Džeksi… 15.00, 21.00
Džoker… 19.30, 22.00
Ekipa… 15.00, 21.30
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 11.30, 13.15
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.10 3D, 14.30, 16.50 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.10
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 10.50, 13.00 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 11.35 3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 18.00, 20.50
Nož u leđa… 16.45, 19.20, 21.10
Odbrojavanje… 18.15, 20.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.45 3D, 12.45, 13.30 3D, 14.35, 15.20 3D, 16.25, 17.10 3D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 14.00 3D
Realna priča… 16.00, 20.30, 22.40
Terminator: Mračna sudbina… 22.20
Tusta… 18.50
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 13.10, 14.10 3D, 15.15, 16.15 3D, 17.20, 18.20 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.00

Ponedeljak, 2. decembar / utorak, 3. decembar / sreda, 4. decembar
Bitka za Midvej… 21.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.00
Doktor Slip… 21.45
Džeksi… 15.10, 21.00
Džoker… 19.30, 22.00
Ekipa… 15.00, 21.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.50 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.10
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 18.00, 20.50
Nož u leđa… 16.45, 19.20, 21.10
Odbrojavanje… 18.15, 20.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.25, 17.10 3D
Realna priča… 16.00, 20.30, 22.40
Terminator: Mračna sudbina… 22.20
Tusta… 18.50
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.15, 16.15 3D, 17.20, 18.20 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.00
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751
Bioskop još nije otvoren.
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka70 godina Jugoslovenske kinoteke

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za novembar 2019. pogledajte na OVOM LINKU.

25. Festival autorskog filma

Muzej Kinoteke (Kosovska 11)
Četvrtak, 28. novembar
Glad… 18.30
Cezar mora umreti… 20.30

Petak, 29. novembar
Frankofonija… 18.30
Ja, Danijel Blejk… 20.30

Subota, 30. novembar
Podneblja… 18.30
Peščanik… 20.30

Kinoteka (Uzun Mirkova 1)
Četvrtak, 28. novembar
Priča o tri sestre… 17.00
Kratki filmovi Aleksandra Saše Petrovića… 19.00
Mala zombi… 21.30

Petak, 29. novembar
Martin Eden… 17.00
Kratki filmovi Aleksandra Saše Petrovića… 19.00
Žao nam je što smo vas propustili… 21.30

Subota, 30. novembar
As (25)… 17.00
Aleksandar Saša Petrović: Seobe 2 (radna verzija)… 19.00
Talaso… 21.30

Repertoar za decembar 2019. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Utorak, 3. decembar (20.30) Četiri ruže – premijera
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Velika sala
25. Festival autorskog filma
Četvrtak, 28. novembar

Priča o tri sestre… 18.30
Jezero divljih gusaka… 21.00

Petak, 29. novembar
Martin Eden… 18.30
To mora biti raj… 21.00

Subota, 30. novembar
Talaso… 18.30
Pritka… 21.00

Bioskopska sala
Četvrtak, 28. novembar / petak, 29. novembar

Ekipa… 19.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00

Subota, 30. novembar / nedelja, 1. decembar
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 11.00
Ekipa… 19.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
25. Festival autorskog filma
Četvrtak, 28. novembar
Martin Eden… 21.00

Petak, 29. novembar
Žao mi je što smo vas propustili… 21.00

Subota, 30. novembar
Talaso… 21.00

Ponedeljak, 2. decembar
Zeitgeist: Duh vremena – korak napred… 18.00

Petak, 20. decembar
Free Short Friday – studentski filmovi… 20.00

Petak, 27. decembar
Free Short Friday – studentski filmovi… 20.00
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 28. novembar / petak, 29. novembar
Nož u leđa… 18.30, 20.00, 22.30
Parazit… 21.00
Odbrojavanje… 18.20, 21.30
Džeksi… 21.50
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.00
Realna priča… 17.40, 20.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.30
Ekipa… 16.45, 19.30
Džoker… 16.15, 20.45
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 14.30
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 18.00
Zaleđeno kraljevstvo (titlovano)… 18.45
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.45
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.45
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 14.15

Subota, 30. novembar / nedelja, 1. decembar
Nož u leđa… 18.30, 20.00, 22.30
Parazit… 21.00
Odbrojavanje… 18.20, 21.30
Džeksi… 21.50
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.00
Realna priča… 17.40, 20.15
Ekipa… 16.45, 19.30
Džoker… 16.15, 20.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 13.30
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 14.30
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 10.30, 11.00, 12.30, 13.00, 15.00, 17.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Zaleđeno kraljevstvo (titlovano)… 18.45
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.45, 15.45
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)…12.45, 14.45, 16.30
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 10.15, 14.15
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 11.10

Ponedeljak, 2. decembar / utorak, 3. decembar / sreda, 4. decembar
Nož u leđa… 18.30, 20.00, 22.30
Parazit… 21.00
Odbrojavanje… 18.20, 21.30
Džeksi… 21.50
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.00
Realna priča… 17.40, 20.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.30
Ekipa… 16.45, 19.30
Džoker… 16.15, 20.45
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 14.30
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 18.00
Zaleđeno kraljevstvo (titlovano)… 18.45
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.45
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.45
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 14.15
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
25. Festival autorskog filma
Četvrtak, 28. novembar
Zviždači… 20.30

Petak, 29. novembar
Martin Eden… 20.30

Subota, 30. novembar
Žao nam je što smo vas propustili… 20.30

Redovni repertoar
Četvrtak, 28. novembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.30

Petak, 29. novembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.30
Bol i slava… 18.30

Subota, 30. novembar
Moje neverovatno leto sa Tes… 12.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.30
Bol i slava… 18.30

Nedelja, 1. decembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.30
Bol i slava… 18.30
Alis i gradonačelnik… 20.30

Ponedeljak, 2. decembar / utorak, 3. decembar / sreda, 4. decembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.30
Alis i gradonačelnik… 18.30
Parazit… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
15. Kids Fest – najbolji filmovi sa ovogodišnjeg festivala
Četvrtak, 28. novembar
Bamzi i Gromopuc (sinhronizovano)… 9.30

Subota, 30. novembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.00
Odbrojavanje… 18.00
Nož u leđa… 20.00

Nedelja, 1. decembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.00
Odbrojavanje… 18.00
Nož u leđa… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Petak, 29. novembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00, 20.00

Subota, 30. novembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00, 20.00

Nedelja, 1. decembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00, 20.00

Ponedeljak, 2. decembar / utorak, 3. decembar
Rambo – Do poslednje kapi krvi… 20.00

Četvrtak, 5. decembar / petak, 6. decembar
Četiri ruže… 20.30

Subota, 7. decembar / nedelja, 8. decembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 18.00
Četiri ruže… 20.30
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.