dmBio asortiman
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (12-18. decembar 2019)
Bioskopski repertoari (12-18. decembar 2019): Prošlog Božića
Bioskopski repertoari (12-18. decembar 2019): Prošlog Božića

Bioskopski repertoari (12-18. decembar 2019)

Ovi bioskopski repertoari važe od 12. do 18. decembra 2019. godine. Novi filmovi, nekoliko premijera, festivali – to nas čeka ove nedelje.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 12. do 18. decembra 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Ambasada Japana

Ulica Trešnjinog cveta 13
Sreda, 18. decembar 2019. (14.00) Svaki dan je dobar dan.
Film je obezbeđen u saradnji sa Japanskom fondacijom i titlovan na srpski jezik.
Zainteresovani za projekciju se mogu prijaviti isključivo putem mejla: culture@s1.mofa.go.jp (broj mesta je ograničen).
Originalni naziv: Nichinichi kore kojitsu. Žanr: drama. Reditelj: Omori Tacuši. Godina proizvodnje: 2018. Trajanje: 100 minuta.
Glavna junakinja kroz učenje o čajnoj ceremoniji savladava osnovne životne lekcije. Na preporuku majke, Noriko i njena rođaka Mićiko, kreću na časove čajne ceremonije kod gospođe Takeda, koja važi za izvanrednu učiteljicu. Na početku ih zbunjuju zamršena pravila, ali posle dve godine, počinju da uviđaju dubinu koju ta ceremonija ima.
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 12. decembar 2019.
Ajvar… 16.15, 20.00, 22.00
Džumandži: Sledeći nivo… 17.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 14.20
Džumandži: Sledeći nivo 3D (atmos)… 19.30, 21.50
Ederlezi Rising… 20.40
Umeš li da čuvaš tajnu?… 20.30
Abigejl… 16.45
Crni Božić… 22.20
Prošlog Božića… 18.40
4 ruže… 19.00, 22.30
Nož u leđa… 18.00
Parazit… 19.15
Le Man 66: Slavna 24 sata… 21.45
Realna priča… 17.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.15
Ekipa… 15.15
Bol i slava… 16.30
Džoker… 21.00
Playmobil (sinhronizovano)… 14.00
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 16.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.45

Petak, 13. decembar 2019.
Ajvar… 18.00, 20.00
Džumandži: Sledeći nivo… 17.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D (atmos)… 19.30, 21.50
Ederlezi Rising… 20.40
Umeš li da čuvaš tajnu?… 20.30
Abigejl… 16.30
Crni Božić… 22.20
Prošlog Božića… 18.40
4 ruže… 19.15, 22.30
Nož u leđa… 18.00
Parazit… 21.15
Realna priča… 16.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.30
Ekipa… 15.30
Bol i slava… 15.50
Džoker… 22.00
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 14.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.45

Subota, 14. decembar 2019.
Ajvar… 18.00, 20.00
Džumandži: Sledeći nivo… 12.20, 14.40
Džumandži: Sledeći nivo 3D (atmos)… 19.00, 21.30
Ederlezi Rising… 21.50
Umeš li da čuvaš tajnu?… 20.15
Abigejl… 17.00
Crni Božić… 22.10
Prošlog Božića… 18.40
4 ruže… 19.10
Nož u leđa… 19.20
Parazit… 21.10
Realna priča… 15.20
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.15
Džoker… 22.00
Playmobil (sinhronizovano)… 10.15, 12.15, 14.15
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 13.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 11.45

Nedelja, 15. decembar 2019.
Ajvar… 18.00, 20.00
Džumandži: Sledeći nivo… 12.20, 14.40
Džumandži: Sledeći nivo 3D (atmos)… 19.00, 21.30
Ederlezi Rising… 21.50
Umeš li da čuvaš tajnu?… 20.15
Abigejl… 17.00
Crni Božić… 22.10
Prošlog Božića… 18.40
4 ruže… 19.10
Nož u leđa… 19.20
Parazit… 21.10
Realna priča… 15.20
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.15
Džoker… 22.00
Playmobil (sinhronizovano)… 12.15, 14.15
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 13.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 11.45
+
Fimski matine za dž – za bake i deke sa unucima
Više na OVOM LINKU

Ponedeljak, 16. decembar 2019. / utorak, 17. decembar 2019.
Ajvar… 16.15, 20.00, 22.00
Džumandži: Sledeći nivo… 17.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 14.20
Džumandži: Sledeći nivo 3D (atmos)… 19.30, 21.50
Ederlezi Rising… 20.40
Umeš li da čuvaš tajnu?… 20.30
Abigejl… 16.45
Crni Božić… 22.20
Prošlog Božića… 18.40
4 ruže… 19.00, 22.30
Nož u leđa… 18.00
Parazit… 19.15
Le Man 66: Slavna 24 sata… 21.45
Realna priča… 17.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.15
Ekipa… 15.15
Bol i slava… 16.30
Džoker… 21.00
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 16.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.45
+
Fimski matine za dž – za bake i deke sa unucima
Više na OVOM LINKU

Sreda, 19. decembar 2019.
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 19.00, 20.00, 22.00 – premijera
Ajvar… 18.00, 20.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 14.30, 22.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D (atmos)… 16.30
Ederlezi Rising… 17.15
Umeš li da čuvaš tajnu?… 20.30
Abigejl… 15.00
Crni Božić… 18.40
4 ruže… 19.00
Nož u leđa… 16.00
Parazit… 17.00
Le Man 66: Slavna 24 sata… 21.45
Realna priča… 17.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 14.15
Ekipa… 14.00
Džoker… 22.15
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 14.30
+
Fimski matine za dž – za bake i deke sa unucima
Više na OVOM LINKU
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 12. decembar – sreda, 18. decembar
Abigejl… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 12. decembar / petak, 13. decembar
Abigejl… 15.00
4 ruže… 17.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 18.45
Ajvar… 21.00

Subota, 14. decembar / nedelja, 15. decembar
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 11.00 i 15.00
Playmobil (sinhronizovano)… 13.00
Abigejl… 15.00
4 ruže… 17.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 18.45
Ajvar… 21.00

Ponedeljak, 16. decembar / utorak, 17. decembar
Abigejl… 15.00
4 ruže… 17.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 18.45
Ajvar… 21.00

Sreda, 18. decembar
Abigejl… 15.00
4 ruže… 17.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 18.45
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 21.00 – premijera
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 12. decembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.00
Ajvar… 19.00
Revolt… 21.00 – premijera

Petak, 13. decembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.00
Ajvar… 19.00
Moj jutarnji smeh… 21.00 – premijera uz prisustvo autora

Subota, 14. decembar – sreda, 18. decembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.00
Ajvar… 19.00
Parazit… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 12. decembar / petak, 13. decembar / ponedeljak, 16. decembar
Džumandži: Sledeći nivo… 15.10 3D, 16.25, 17.35 3D, 18.50, 20.00 3D, 21.15, 22.25 3D
Ajvar… 16.05, 18.10, 20.15, 22.20
Umeš li da čuvaš tajnu?… 17.40, 19.40, 21.40
Crni Božić… 15.45, 20.50, 22.45
Abigejl… 16.35
Prošlog Božića… 19.45, 21.50
4 ruže… 16.20, 18.25, 20.30, 22.35
Profesori/dileri… 18.40
Nož u leđa… 19.30, 22.00
Odbrojavanje… 15.30, 20.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.40, 16.40 3D, 17.45
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 18.15, 18.45 3D
Džeksi… 16.30
Realna priča… 17.30, 20.40
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 22.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.00 3D
Ekipa… 22.40
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 16.50 3D
Džoker… 19.10, 21.30

Subota, 14. decembar
Džumandži: Sledeći nivo… 12.45 3D, 14.00, 15.10 3D, 16.25, 17.35 3D, 18.50, 20.00 3D, 21.15, 22.25 3D
Ajvar… 12.05, 14.05, 16.05, 18.10, 20.15, 22.20
Umeš li da čuvaš tajnu?… 17.40, 19.40, 21.40
Crni Božić… 15.45, 20.50, 22.45
Abigejl… 16.35
Prošlog Božića… 19.45, 21.50
4 ruže… 16.20, 18.25, 20.30, 22.35
Profesori/dileri… 18.40
Playmobil (sinhronizovano)… 12.25, 14.30
Nož u leđa… 19.30, 22.00
Odbrojavanje… 15.30, 20.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.30, 12.30 3D, 13.35, 14.35 3D, 15.40, 16.40 3D, 17.45
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 18.15, 18.45 3D
Džeksi… 16.30
Realna priča… 17.30, 20.40
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 22.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.00, 13.00 3D, 13.50, 14.45 3D
Ekipa… 22.40
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.10, 14.30 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 16.50 3D
Vojna akademija 5… 11.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.30, 13.30 3D
Džoker… 19.10, 21.30
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.20, 14.20 3D

Nedelja, 15. decembar
Balet iz Boljšoj teatra: Krcko Oraščić… 16.20
Džumandži: Sledeći nivo… 12.45 3D, 14.00, 15.10 3D, 16.25, 17.35 3D, 18.50, 20.00 3D, 21.15, 22.25 3D
Ajvar… 12.05, 14.05, 18.20, 19.20, 21.20
Umeš li da čuvaš tajnu?… 17.40, 19.40, 21.40
Crni Božić… 15.45, 20.50, 22.45
Abigejl… 16.35
Prošlog Božića… 19.45, 21.50
4 ruže… 16.20, 20.30, 22.35
Profesori/dileri… 18.40
Playmobil (sinhronizovano)… 12.25, 14.30
Nož u leđa… 19.30, 22.00
Odbrojavanje… 15.30, 20.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.30, 12.30 3D, 13.35, 14.35 3D, 15.40, 16.40 3D, 17.45
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 18.15, 18.45 3D
Džeksi… 16.30
Realna priča… 17.30, 20.40
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 22.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.00, 13.00 3D, 13.50, 14.45 3D
Ekipa… 22.40
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.10, 14.30 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 16.50 3D
Vojna akademija 5… 11.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.30, 13.30 3D
Džoker… 19.10, 21.30
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.20, 14.20 3D

Utorak, 17. decembar
Džumandži: Sledeći nivo… 15.10 3D, 16.25, 17.35 3D, 18.50, 20.00 3D, 21.15, 22.25 3D
Ajvar… 15.50, 18.00, 20.40, 22.45
Umeš li da čuvaš tajnu?… 17.40, 19.40, 21.40
Crni Božić… 15.45, 20.50, 22.45
Abigejl… 16.35
4 ruže… 16.20, 18.25, 20.30, 22.35
Profesori/dileri… 18.40
Nož u leđa… 19.30, 22.00
Odbrojavanje… 15.30, 20.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.40, 16.40 3D, 17.45
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 18.15, 18.45 3D
Džeksi… 16.30
Realna priča… 17.30
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 22.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.00 3D
Ekipa… 22.40
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 16.50 3D
Džoker… 19.10, 21.30

Sreda, 18. decembar
Star Wars: Uspon Skajvokera… 19.00 3D, 19.15 3D, 19.30 3D – premijera
Džumandži: Sledeći nivo… 15.10 3D, 16.25, 17.35 3D, 18.50, 20.00 3D, 21.15, 22.25 3D
Ajvar… 15.30, 17.30, 20.40, 21.45
Umeš li da čuvaš tajnu?… 17.40, 19.40, 21.40
Crni Božić… 15.45, 17.15, 22.00
Abigejl… 16.35
4 ruže… 15.15, 19.45, 22.15
Profesori/dileri… 18.40
Nož u leđa… 22.05
Odbrojavanje… 15.30, 20.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.40, 16.45 3D, 17.45, 18.15 3D
Džeksi… 16.30
Realna priča… 17.20
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 22.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.00 3D
Ekipa… 22.40
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 16.50 3D
Džoker… 19.10, 21.30
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 12. decembar / petak, 13. decembar
Ajvar… 20.15, 22.10
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 17.15, 19.30
Crni Božić… 22.15
4 ruže… 21.45
Realna priča… 18.15, 20.30
Playmobil (sinhronizovano)… 16.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.10

Subota, 14. decembar / nedelja, 15. decembar
Ajvar… 20.15, 22.10
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 17.15, 19.30
Crni Božić… 22.15
4 ruže… 21.45
Realna priča… 18.15, 20.30
Playmobil (sinhronizovano)… 12.00, 14.15, 16.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30, 18.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.10

Ponedeljak, 16. decembar
Ajvar… 20.15, 22.10
Realna priča… 18.15, 18.30
Crni Božić… 22.15
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 17.15, 19.30
4 ruže… 21.45
Playmobil (sinhronizovano)… 16.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.10

Utorak, 17. decembar
Ajvar… 20.15, 22.10
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 17.15, 19.30
Crni Božić… 22.15
4 ruže… 21.45
Realna priča… 18.15, 20.30
Playmobil (sinhronizovano)… 16.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.10

Sreda, 18. decembar
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 19.00, 22.00 – premijera
Star Wars: Uspon Skajvokera… 19.30 – premijera
4 ruže… 21.45
Playmobil (sinhronizovano)… 16.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.15
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 17.30, 19.30
Realna priča… 17.30
Ajvar… 22.30
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 12. decembar / petak, 13. decembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
4 ruže… 18.30, 20.30, 22.30
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 16.40, 19.00
Realna priča… 21.15
Ajvar… 19.30, 21.30
Abigejl… 15.50
Crni Božić… 18.00, 20.00
Džoker… 22.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.40
Prošlog Božić… 17.45, 19.45
Umeš li da čuvaš tajnu?… 22.10

Subota, 14. decembar / nedelja, 15. decembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.30, 14.30, 16.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
4 ruže… 18.30, 20.30, 22.30
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 12.00, 14.20, 16.40, 19.00
Realna priča… 21.15
Ajvar… 19.30, 21.30
Abigejl… 15.50
Crni Božić… 18.00, 20.00
Džoker… 22.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.40
Prošlog Božić… 17.45, 19.45
Umeš li da čuvaš tajnu?… 22.10
Playmobil (sinhronizovano)… 11.50, 13.50
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 11.40, 13.40

Ponedeljak, 16. decembar / utorak, 17. decembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
4 ruže… 18.30, 20.30, 22.30
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 16.40, 19.00
Realna priča… 21.15
Ajvar… 19.30, 21.30
Abigejl… 15.50
Crni Božić… 18.00, 20.00
Džoker… 22.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.40
Prošlog Božić… 17.45, 19.45
Umeš li da čuvaš tajnu?… 22.10

Sreda, 18. decembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
4 ruže… 18.30
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 19.00, 20.30 – premijera
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 16.40
Realna priča… 18.00, 21.50
Ajvar… 19.30, 21.30
Abigejl… 15.50
Crni Božić… 20.00
Džoker… 22.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.40
Prošlog Božić… 17.45, 19.45
Umeš li da čuvaš tajnu?… 22.10
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 12. decembar
Ajvar… 20.00, 22.20
Crni Božić… 17.20
Džumandži: Sledeći nivo… 17.55, 19.40 MX4D 3D, 20.20 3D, 22.10 MX4D 3D
Umeš li da čuvaš tajnu?… 19.10, 22.45
4 ruže… 20.30, 22.30
Grdana – Gospodarica zla… 17.15 MX4D titl.3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 15.00
Nož u leđa… 21.10
Playmobil (sinhronizovano)… 15.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.40, 17.30 3D
Prošlog Božića… 19.20
Realna priča… 21.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.10 MX4D 3D, 15.45 3D, 16.20, 17.50 3D, 18.25

Petak, 13. decembar
Ajvar… 20.00, 22.20
Crni Božić… 17.20
Džumandži: Sledeći nivo… 17.55, 19.40 MX4D 3D, 20.20 3D, 22.10 MX4D 3D
Umeš li da čuvaš tajnu?… 19.20, 22.45
4 ruže… 20.30, 22.30
Grdana – Gospodarica zla… 17.15 MX4D titl.3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 15.00
Playmobil (sinhronizovano)… 15.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.40, 17.30 3D
Prošlog Božića… 21.10
Realna priča… 21.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.10 MX4D 3D, 15.45 3D, 16.20, 17.50 3D, 18.25

Subota, 14. decembar / nedelja, 15. decembar
4 ruže… 20.30, 22.30
Ajvar… 20.00, 22.20
Crni Božić… 17.20
Džumandži: Sledeći nivo… 17.55, 19.40 MX4D 3D, 20.20 3D, 22.10 MX4D 3D
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.35 3D
Grdana – Gospodarica zla… 17.15 MX4D titl.3D
Nož u leđa… 21.10
Playmobil (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 15.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.00, 13.50 3D, 15.40, 17.30 3D
Prošlog Božića… 19.20
Realna priča… 21.30
Umeš li da čuvaš tajnu?… 19.10, 22.45
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.00 MX4D 3D, 11.30 3D, 12.10, 13.05 MX4D 3D, 13.40 3D, 14.15, 15.10 MX4D 3D, 15.45 3D, 16.20, 17.50 3D, 18.25

Ponedeljak, 16. decembar
Ajvar… 20.00, 22.20
Crni Božić… 17.30
Džumandži: Sledeći nivo… 17.55, 19.40 MX4D 3D, 20.20 3D, 22.10 MX4D 3D
Umeš li da čuvaš tajnu?… 19.00, 22.45
4 ruže… 20.30, 22.30
Grdana – Gospodarica zla… 17.15 MX4D titl.3D
Nož u leđa… 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.40 3D
Prošlog Božića… 19.20
Realna priča… 21.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.10 MX4D 3D, 15.45 3D, 16.20, 17.50 3D, 18.25

Utorak, 17. decembar
Ajvar… 20.00, 22.20
Crni Božić… 17.20
Džumandži: Sledeći nivo… 15.30, 19.40 MX4D 3D, 20.20 3D, 22.10 MX4D 3D
Umeš li da čuvaš tajnu?… 19.10, 22.45
4 ruže… 20.30, 22.30
Grdana – Gospodarica zla… 17.15 MX4D titl.3D
Nož u leđa… 21.00
Playmobil (sinhronizovano)… 15.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.40 3D, 17.30 3D
Prošlog Božića… 19.20
Realna priča… 21.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.10 MX4D 3D, 15.45 3D, 16.20, 17.50 3D, 18.25

Sreda, 18. decembar
Star Wars: Uspon Skajvokera… 19.00 3D, 19.15 MX4D 3D, 20.00 3D – premijera
Ajvar… 15.50, 21.30
Crni Božić… 17.10
Džumandži: Sledeći nivo… 17.55, 20.20 3D, 22.00 MX4D 3D
Umeš li da čuvaš tajnu?… 17.15, 22.45
4 ruže… 15.00, 21.45
Grdana – Gospodarica zla… 16.50 MX4D titl.3D
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.25 3D
Prošlog Božića… 22.45
Realna priča… 22.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.10 MX4D 3D, 15.45 3D, 16.20, 17.50 3D, 18.25
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 12. decembar – nedelja, 15. decembar
Festival Alternative Film/Video

Petak, 20. decembar / subota, 21. decembar / nedelja, 22. decembar
Realna priča… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 12. decembar – nedelja, 15. decembar
5. Festival američkog nezavisnog filma
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 12. decembar / petak, 13. decembar
Ajvar… 17.20, 19.30, 22.20
Crni Božić… 15.45, 20.30
Umeš li da čuvaš tajnu?… 17.40, 19.40
Džumandži: Sledeći nivo… 15.00 3D, 16.30, 17.30 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.25, 22.25 3D
4 ruže… 20.20, 22.45
Džoker… 21.50
Grdana – Gospodarica zla… 16.00 3D, 18.20 titl.
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 21.30
Nož u leđa… 19.20
Odbrojavanje… 18.40
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.45
Profesori/Dileri… 21.40
Prošlog Božića… 20.40
Realna priča… 15.20, 22.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.10, 16.10 3D, 17.15, 18.15 3D

Subota, 14. decembar / nedelja, 15. decembar
Ajvar… 17.20, 19.30, 22.20
Crni Božić… 15.45, 20.30
Džumandži: Sledeći nivo… 12.30 3D, 15.00 3D, 16.30, 17.30 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.25, 22.25 3D
Umeš li da čuvaš tajnu?… 17.40, 19.40
Džoker… 21.50
4 ruže… 20.20, 22.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.10, 16.00 3D
Grdana – Gospodarica zla… 18.20 titl.
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.20, 13.20 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 13.35 3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 21.30
Nož u leđa… 19.20
Odbrojavanje… 18.40
Playmobil (sinhronizovano)… 11.45, 13.45
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.30 3D, 13.15, 15.00 3D, 16.45
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.20 3D
Profesori/Dileri… 14.30, 21.40
Prošlog Božića… 20.40
Realna priča… 15.20, 22.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 13.05, 14.05 3D, 15.10, 16.10 3D, 17.15, 18.15 3D

Ponedeljak, 16. decembar / utorak, 17. decembar
Ajvar… 17.20, 19.30, 22.20
Crni Božić… 15.45, 20.30
Umeš li da čuvaš tajnu?… 17.40, 19.40
Džumandži: Sledeći nivo… 15.00 3D, 16.30, 17.30 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.25, 22.25 3D
4 ruže… 20.20, 22.45
Džoker… 21.50
Grdana – Gospodarica zla… 16.00 3D, 18.20 titl.
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 21.30
Nož u leđa… 19.20
Odbrojavanje… 18.40
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.45
Profesori/Dileri… 21.40
Prošlog Božića… 20.40
Realna priča… 15.20, 22.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.10, 16.10 3D, 17.15, 18.15 3D

Sreda, 18. decembar
Star Wars: Uspon Skajvokera… 19.00 3D, 19.30 3D – premijera
Ajvar… 17.20, 19.30, 22.20
Crni Božić… 15.45, 17.35
Džumandži: Sledeći nivo… 15.00 3D, 16.30, 17.30 3D, 20.00 3D, 21.45, 22.25 3D
Umeš li da čuvaš tajnu?… 17.40, 19.40
4 ruže… 20.45, 22.45
Džoker… 21.50
Grdana – Gospodarica zla… 18.20 titl.
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 21.30
Nož u leđa… 19.20
Odbrojavanje… 15.40
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.45
Profesori/Dileri… 21.40
Prošlog Božića… 20.40
Realna priča… 15.20, 22.45
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.10, 16.10 3D, 17.15, 18.15 3D
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751
Bioskop još nije otvoren.
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka70 godina Jugoslovenske kinoteke

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za decembar 2019. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Četvrtak, 12. decembar 2019. (18.00) Mnemosyne: Jasenovac na filmu
„Mnemosyne: Jasenovac“ na filmu interdisciplinarni je diskurzivni program koji dotiče kompleksna pitanja vezana za reprezentacije logora smrti u filmskom mediju. Na koji način se prošlost jasenovačkog logora i 2. svetskog rata uokviruje u filmskom vremenu? Kakvi se odnosi uspostavljaju između prošlosti i sadašnjosti? Iz koje pozicije se tumači prošlost? Kako danas govorimo o Jasenovcu?…
Autorke programa: Ana Kršinić-Lozica i Sonja Leboš.
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 12. decembar /
petak, 13. decembar
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00

Subota, 14. decembar / nedelja, 15. decembar
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 11.00
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00

Ponedeljak, 16. decembar – petak, 20. decembar
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00

Subota, 21. decembar / nedelja, 22. decembar
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 11.00
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00

Ponedeljak, 23. decembar – petak, 27. decembar
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00

Subota, 28. decembar / nedelja, 29. decembar
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 11.00
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00

Ponedeljak, 30. decembar
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Petak, 20. decembar
Free Short Friday – studentski filmovi… 20.00

Petak, 27. decembar
Free Short Friday – studentski filmovi… 20.00
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 12. decembar / petak, 13. decembar
Ajvar… 16.20, 20.00, 22.00
Džumandži: Sledeći nivo… 14.50, 19.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 17.10, 21.20
Ederlezi Rising… 21.00
Umeš li da čuvaš tajnu?… 19.10, 22.45
Abigejl… 14.40, 18.20
Crni Božić… 18.40, 22.30
4 ruže… 18.00, 20.20, 22.20
Prošlog Božića… 20.30
Nož u leđa… 19.30
Realna priča… 16.40
Ekipa… 17.20
Džoker… 21.55
Playmobil (sinhronizovano)… 14.20
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 16.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.30

Subota, 14. decembar / nedelja, 15. decembar
Ajvar… 20.00, 22.00
Džumandži: Sledeći nivo… 14.50, 19.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 12.30, 17.10, 21.20
Ederlezi Rising… 21.00
Umeš li da čuvaš tajnu?… 19.10, 22.45
Abigejl… 18.20
Crni Božić… 18.40, 22.30
4 ruže… 16.20, 20.20, 22.20
Prošlog Božića… 20.30
Nož u leđa… 19.30
Realna priča… 16.40
Ekipa… 17.20
Džoker… 21.55
Playmobil (sinhronizovano)… 10.20, 12.20, 14.20
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 10.00, 12.00, 14.00, 16.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 10.45, 12.40, 14.40
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 11.30, 15.30
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 10.40

Ponedeljak, 16. decembar / utorak, 17. decembar
Ajvar… 16.20, 20.00, 22.00
Džumandži: Sledeći nivo… 14.50, 19.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 17.10, 21.20
Ederlezi Rising… 21.00
Umeš li da čuvaš tajnu?… 19.10, 22.45
Abigejl… 14.40, 18.20
Crni Božić… 18.40, 22.30
4 ruže… 18.00, 20.20, 22.20
Prošlog Božića… 20.30
Nož u leđa… 19.30
Realna priča… 16.40
Ekipa… 17.20
Džoker… 21.55
Playmobil (sinhronizovano)… 14.20
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 16.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.30

Sreda, 18. decembar
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 19.00, 19.30, 22.00 – premijera
Ajvar… 17.00, 21.00
Džumandži: Sledeći nivo… 16.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 18.20, 22.15
Ederlezi Rising… 16.45
Umeš li da čuvaš tajnu?… 16.10
Abigejl… 14.30
Crni Božić… 18.40
4 ruže… 18.00, 22.40
Prošlog Božića… 20.30
Nož u leđa… 18.30
Realna priča… 16.40
Playmobil (sinhronizovano)… 14.15
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 15.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.45
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 12. decembar / petak, 13. decembar / subota, 14. decembar
Festival meta filma

Nedelja, 15. decembar – sreda, 18. decembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.30
Ajvar… 18.30
Parazit… 20.30

Četvrtak, 19. decembar
Neobični… 18.30
Ajvar… 20.30

Petak, 20. decembar
Zlatni škampi… 16.30
Neobični… 18.30
Ajvar… 20.30

Subota, 21. decembar
Moje neverovatno leto sa Tes… 12.00
Zlatni škampi… 16.30
Neobični… 18.30
Ajvar… 20.30

Nedelja, 22. decembar
Zlatni škampi… 16.30
Neobični… 18.30
Ajvar… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Č
etvrtak, 12. decembar
Revija dokumentarnog filma… 18.00
U okviru izložbe „Srbija i Srbi na filmu u oslobodilačkim ratovima 1912-1918“

Subota, 14. decembar
Playmobil (sinhronizovano)… 16.00
Ajvar… 18.00
Džumandži: Sledeći nivo… 20.00

Nedelja, 15. decembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.00
Crni Božić… 18.00
Ajvar… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 12. decembar
Ajvar… 20.30

Nedelja, 15. decembar
Ajvar… 20.30

Ponedeljak, 16. decembar
Ajvar… 20.30

Utorak, 17. decembar
Ajvar… 20.30
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.