Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (30. januar – 5. februar 2020)
Bioskopski repertoari (30. januar - 5. februar 2020): Jadnici
Bioskopski repertoari (30. januar - 5. februar 2020): Jadnici

Bioskopski repertoari (30. januar – 5. februar 2020)

Bioskopski repertoari važe od 30. januara do 5. februara 2020. Pored novih filmova u bioskopima će biti priređeni posebni programi za zimski raspust.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 30. januara do 5. februara 2020. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Goethe-Institut Beograd

Knez Mihailova 50
Petak, 7. februar 2020. (19.00) Slučaj Makavejev ili proces u bioskopskoj sali
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Februarski Porodični vikend u Kombank dvorani tradicionalno će biti održan u subotu i nedelju, 1. i 2. februara od 12.00 do 17.00. Filmsku zabavu i ovog tematskog vikenda garantuju sjajni animirani i porodični filmovi među kojima su: „Vreme je za sankanje“, „Prerušeni špijuni“, „Dulitl“, „Misija Arktik“, a pretpremijerno će biti prikazan crtani film „Frka“. Bioskopsku zabavu upotpuniće i besplatni sadržaji prilagođeni porodicama. Po staroj dobroj tradiciji, za članove Porodičnog kluba, koji imaju Porodičnu karticu biće omogućene niže cene ulaznica: 2D – 340 dinara i 3D – 470 dinara kao i besplatne kokice i Mali zabavnik.

Četvrtak, 30. januar 2020.
Pravo na prigovor… 21.20
Asimetrija… 19.20
Jadnici… 17.15
Okretaj zavrtnja… 22.30
Male žene… 17.00, 19.00
Gospoda… 19.40, 22.00
Sluga… 16.40, 20.20
Ajvar… 16.20, 18.20
Parazit… 21.40
Dulitl (sinhronizovano)… 15.15
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 14.20
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.40

Festival DOK#2
Samo po zakonu… 16.00
Pokaži mi sliku… 17.00
Zvučni talasi… 18.00
U našem malom raju… 19.00
Pavaroti… 20.00
Aktivne mere… 21.00
Ubistvo nultog pacijenta… 22.00

Filmski matine – filmovi za dž
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 10.15
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 10.45
Pat i Mat: Zimska radost (sinhronizovano)… 10.30

Petak, 31. januar 2020.
Pravo na prigovor… 21.20
Asimetrija… 19.30
Pavaroti… 17.15
Okretaj zavrtnja… 22.30
Male žene… 17.00, 19.00
Gospoda… 19.40, 22.00
Sluga… 16.40, 20.20
Ajvar… 16.20, 18.20
Parazit… 21.40
Dulitl (sinhronizovano)… 15.15
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 14.20
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.40
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 10.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 10.45

Festival DOK#2
Pitaj dr Rut… 16.00
Tihi čovek… 17.00
Hleb i anđeli… 18.00
Jarka svetlost – Karen Dalton i proces… 19.00
Diego Maradona… 19.30
Slava satani… 21.00
Pioniri pornografije… 22.00

Filmski matine – filmovi za dž
Ko se boji vuka 2 (sinhronizovano)… 10.30

Subota, 1. februar 2020.
Pravo na prigovor… 21.20
Asimetrija… 19.30
Okretaj zavrtnja… 22.30
Male žene… 17.20
Gospoda… 20.00, 22.20
Sluga… 14.20, 20.20
Ajvar… 18.20
Parazit… 17.00
Dulitl (sinhronizovano)… 11.40, 15.00
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 13.00, 16.20
Frka (sinhronizovano)… 11.20
Frka 3D (sinhronizovano)… 13.20
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 12.40, 15.20
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 12.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 10.30, 13.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 10.40

Festival DOK#2
Video snimač: Projekat Merion Stouk… 16.00
Suzi Kju… 17.00
Ikea for Yu… 18.00
Ljudi na slobodi… 19.00
Kino operater… 19.30
Moj otac i ja… 21.00
Na ivici… 22.00

Nedelja, 2. februar 2020.
Pravo na prigovor… 21.40
Asimetrija… 19.45
Pavaroti… 17.30
Okretaj zavrtnja… 22.30
Male žene… 16.00, 19.00
Gospoda… 20.00, 22.20
Sluga… 16.40, 20.20
Ajvar… 18.20
Parazit… 21.40
Dulitl (sinhronizovano)… 11.40, 15.30
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 13.30, 16.50
Frka (sinhronizovano)… 12.40
Frka 3D (sinhronizovano)… 14.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.30, 16.20
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 10.30, 14.30
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.30
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.00, 13.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 10.40

Festival DOK#2
Sistem K… 16.00
Bili Holidej… 18.00
Više od krvi… 19.00
Težina lanaca 3… 19.30, 22.00

Ponedeljak, 3. februar 2020. / utorak, 4. februar 2020.
Pravo na prigovor… 19.00, 21.40
Asimetrija… 19.20
Pavaroti… 18.30
Jadnici… 17.15
Okretaj zavrtnja… 22.30
Male žene… 16.30
Gospoda… 16.10, 20.00, 22.20
Loši momci zauvek (atmos)… 17.30
Sluga… 16.40, 20.20
Ajvar… 16.20, 18.20
Parazit… 20.45
Dulitl (sinhronizovano)… 15.15
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 13.15
Frka (sinhronizovano)… 12.50
Frka 3D (sinhronizovano)… 14.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.30
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 14.30
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.20
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 13.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.20

Sreda, 5. februar 2020.
Grudi… 20.00 – premijera
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 20.30 – premijera
Pravo na prigovor… 21.40
Asimetrija… 19.20
Pavaroti… 18.30
Jadnici… 17.15
Okretaj zavrtnja… 22.30
Male žene… 17.00, 19.40
Gospoda… 16.10, 18.00
1917… 21.15
Sluga… 16.40, 20.20
Ajvar… 16.20, 18.20
Parazit… 20.45
Dulitl (sinhronizovano)… 15.15
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 13.15
Frka (sinhronizovano)… 12.50
Frka 3D (sinhronizovano)… 14.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.30
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 14.30
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.20
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 16.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.20
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 30. januar – sreda, 5. februar
Pavaroti… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 30. januar / petak, 31. januar
Asimetrija… 15.00
Sluga… 17.00
Gospoda… 19.00
Jadnici… 21.00

Subota, 1. februar / nedelja, 2. februar
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.00
Asimetrija… 15.00
Sluga… 17.00
Gospoda… 19.00
Jadnici… 21.00

Ponedeljak, 3. februar / utorak, 4. februar / sreda, 5. februar
Asimetrija… 15.00
Sluga… 17.00
Gospoda… 19.00
Jadnici… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 30. januar
Žao nam je što smo vas propustili… 17.00
Okrug… 19.00
Asimetrija… 21.00

Petak, 31. januar / subota, 1. februar / nedelja, 2. februar
Žao nam je što smo vas propustili… 17.00
Moj jutarnji smeh… 19.00
Asimetrija… 21.00

Ponedeljak, 3. februar / utorak, 4. februar / sreda, 5. februar
Žao nam je što smo vas propustili… 17.00
Okrug… 19.00
Asimetrija… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Festival porodičnog filma – Porodični dani
Od 1. do 9. februara u svim Cineplexx bioskopima održaće se Porodični dani kako bi dečiji raspust bio ispunjen kvalitetnim sadržajem, zabavom i najpropraćenijim animiranim filmovima iz prethodne godine. U trajanju od devet dana na u Cinepelxx bioskopima će biti prikazano 20 naslova iz prethodne godine, među kojima su „Dambo“, „Kralj lavova“, „Zaleđeno kraljevstvo 2“, „Tajne avanture kućnih ljubimaca“, „Angry Birds“ i mnogi drugi. Na programu će biti animirani i igrani filmovi, kao i 3D avanture u sinhronizovanoj i titlovanoj verziji. U okviru repertoara uvršćeni su raznovrsni naslovi prilagođeni kako za najmlađe, tako i za malo stariju publiku.

Četvrtak, 30. januar / petak, 31. januar
1917… 20.15, 22.35
4 ruže… 22.05
Ajvar… 18.10
Asimetrija… 16.15, 20.10
Dulitl (sinhronizovano)… 16.30, 18.30 3D
Džumandži: Sledeći nivo… 16.45, 19.00 3D
Gospoda… 15.30, 16.45, 17.45, 20.00, 22.15
Jadnici… 18.45, 20.45
Kletva… 15.25, 22.00
Loši momci zauvek… 17.20, 19.45, 22.10
Male žene… 19.10, 21.45
Okretaj zavrtnja… 15.10, 17.05, 20.30, 22.45
One su bombe… 19.10
Parazit… 21.20
Pravo na prigovor… 17.35, 19.20, 22.25
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.35, 16.45 3D
Sluga… 15.20, 17.30, 19.40, 21.50
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.25 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.40, 17.30 3D

Subota, 1. februar
Met opera: Porgi i Bes… 18.55
1917… 20.25, 22.45
4 ruže… 22.05
Ajvar… 18.10
Aladin… 18.00
Asimetrija… 16.15, 20.10
Dulitl (sinhronizovano)… 12.30, 14.00 3D, 14.30 3D, 16.30, 18.30 3D
Džumandži: Sledeći nivo… 12.15 3D, 16.35, 21.40 3D
Frka (sinhronizovano)… 11.30, 13.20
Gospoda… 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
Jadnici… 18.45, 20.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 17.00
Kletva… 14.40, 22.00
Loši momci zauvek… 17.20, 19.45, 22.10
Male žene… 19.00, 21.30
Misija Arktik (sinhronizovano)… 12.00, 12.35, 14.25
Okretaj zavrtnja… 15.10, 17.05, 20.30, 22.45
One su bombe… 16.35
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.00, 12.20, 13.50
Porodica Adams (sinhronizovano)… 13.00 3D
Pravo na prigovor… 14.40, 19.20, 22.25
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.30 3D, 13.30, 14.35 3D
Sluga… 15.20, 17.30, 19.40, 21.50
Spajdermen: Daleko od kuće… 19.00 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00
Velika avantura (sinhronizovano)… 16.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.00, 13.50 3D, 15.40, 17.30 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.20, 12.35

Nedelja, 2. februar
1917… 20.20, 22.40
4 ruže… 22.05
Ajvar… 18.10
Asimetrija… 16.15, 20.10
Dora i izgubljeni zlatni grad… 19.00
Dulitl (sinhronizovano)… 12.30, 13.00, 14.30 3D, 16.30, 18.30 3D
Džumandži: Sledeći nivo… 12.15 3D, 16.45, 19.00 3D
Frka (sinhronizovano)… 11.30, 13.20
Gospoda… 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
Jadnici… 18.45, 20.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.00 3D
Kletva… 14.50, 22.00
Kralj lavova… 18.00 3D
Loši momci zauvek… 17.20, 19.45, 22.10
Male žene… 19.10, 21.45
Misija Arktik (sinhronizovano)… 12.35, 14.25
Okretaj zavrtnja… 15.10, 17.05, 20.30, 22.45
One su bombe… 16.35
Ovčica Šone film (sinhronizovano)… 12.00
Parazit… 21.15
Patrolne šape (sinhronizovano)… 12.20, 13.50
Playmobil… 14.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 17.00
Pravo na prigovor… 14.40, 19.20, 22.25
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.00, 12.30 3D, 13.30, 14.35 3D
Sluga… 15.20, 17.30, 19.40, 21.50
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.25 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.00, 13.50 3D, 15.40, 17.30 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.20, 12.45, 16.00

Ponedeljak, 3. februar
1917… 20.15, 22.35
4 ruže… 22.05
Ajvar… 18.10
Angry Birds film 2 (sinhronizovano)… 13.00 3D
Asimetrija… 16.15, 20.10
Dambo (sinhronizovano)… 11.50 3D
Dulitl (sinhronizovano)… 12.30, 14.30 3D, 16.30, 18.30 3D
Džumandži: Sledeći nivo… 12.15 3D, 16.45, 19.00 3D
Frka (sinhronizovano)… 11.30, 13.20
Gospoda… 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
Grdana – Gospodarica zla… 19.00 3D
Jadnici… 18.45, 20.45
Kletva… 14.50, 22.00
Loši momci zauvek… 17.20, 19.45, 22.10
Male žene… 19.10, 21.45
Misija Arktik (sinhronizovano)… 12.35, 14.25
Okretaj zavrtnja… 15.10, 17.05, 20.30, 22.45
One su bombe… 16.35
Ovčica Šone film… 14.00
Parazit… 21.20
Park čudesa (sinhronizovano)… 16.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 12.20, 13.50
Pokemon detektiv Pikaču… 18.00 3D
Pravo na prigovor… 14.40, 19.20, 22.25
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.30 3D, 13.30, 14.35 3D
Sluga… 15.20, 17.30, 19.40, 21.50
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.25 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.00 3D
Velika avantura (sinhronizovano)… 17.00 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.00, 13.50 3D, 15.40, 17.30 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.20, 12.45, 15.00 3D

Utorak, 4. februar
1917… 20.15, 22.35
4 ruže… 22.05
Ajvar… 18.10
Aladin (sinhronizovano)… 17.10 3D
Asimetrija… 16.15, 20.10
Dambo… 19.10 3D
Dulitl (sinhronizovano)… 12.30, 14.30 3D, 16.30, 18.05 titl., 18.30 3D
Džumandži: Sledeći nivo… 12.15 3D, 16.45, 19.00 3D
Frka (sinhronizovano)… 11.30, 13.20
Gospoda… 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.50 3D
Jadnici… 18.45, 20.45
Kletva… 14.50, 22.00
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.50 3D
Loši momci zauvek… 17.20, 19.45, 22.10
Male žene… 19.35, 21.45
Misija Arktik (sinhronizovano)… 12.35, 14.00, 14.25
Okretaj zavrtnja… 15.10, 17.05, 20.30, 22.45
One su bombe… 16.35
Parazit… 22.10
Park čudesa (sinhronizovano)… 11.00 3D
Patrolne šape (sinhronizovano)… 12.20, 13.50
Pravo na prigovor… 14.40, 19.20, 22.25
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.30, 14.35 3D
Sluga… 15.20, 17.30, 19.40, 21.50
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.25 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.00, 13.50 3D, 15.40, 17.30 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.20, 12.45, 13.35

Sreda, 5. februar
Ptice grabljivice… 20.00 – premijera
1917… 22.35
4 ruže… 22.05
Ajvar… 19.00
Angry Birds film 2 (sinhronizovano)… 15.00 3D
Aladin… 19.10
Asimetrija… 16.15, 20.10
Dambo… 18.00 titl. 3D
Dulitl (sinhronizovano)… 12.30, 14.30 3D, 16.30, 18.30 3D
Džumandži: Sledeći nivo… 12.15 3D, 16.45, 19.00 3D
Frka (sinhronizovano)… 11.30, 13.20
Gospoda… 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
Jadnici… 18.45, 20.45
Jeti: Snežni čovek (sinhronizovano)… 13.00
Kletva… 14.50, 22.00
Loši momci zauvek… 17.20, 19.45, 22.10
Male žene… 19.10, 21.45
Misija Arktik (sinhronizovano)… 12.35, 14.25
Okretaj zavrtnja… 15.10, 17.05, 20.30, 22.45
One su bombe… 16.35
Parazit… 21.30
Park čudesa (sinhronizovano)… 12.00 3D
Patrolne šape (sinhronizovano)… 12.20, 13.50
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.00 3D
Pravo na prigovor… 14.40, 19.20, 22.25
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.30 3D, 13.30, 14.35 3D, 17.00
Sluga… 15.20, 17.30, 19.40, 21.50
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.25 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 16.00 3D
Velika avantura (sinhronizovano)… 11.00 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.00, 13.50 3D, 15.40, 17.30 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.20, 12.45
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 30. januar / petak, 31. januar

Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 17.00
Male žene… 20.10
Okretaj zavrtnja… 18.40, 22.30
Loši momci zauvek… 18.00, 22.15
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.15, 16.30
Sluga… 20.30
Gospoda… 20.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 16.15
Asimetrija… 18.30
Jadnici… 22.25

Subota, 1. februar – sreda, 5. februar
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 11.45, 17.00
Male žene… 20.10
Gospoda… 20.00
Loši momci zauvek… 18.00, 22.15
Dulitl (sinhronizovano)… 13.30
Sluga… 20.30
Okretaj zavrtnja… 18.40, 22.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 11.00
Frka 3D (sinhronizovano)… 11.30, 12.45, 14.30
Patrolne šape (sinhronizovano)… 13.20
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.40, 16.10
Asimetrija… 18.30
Jadnici… 22.25
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 30. januar / petak, 31. januar
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 17.00
Dulitl (sinhronizovano)… 15.45
Sluga… 19.00, 21.15
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 16.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 16.45
Gospoda… 18.00, 20.15
Okretaj zavrtnja… 22.30
Male žene… 18.30
1917… 21.00
Jadnici… 17.45, 19.45
Pravo na prigovor… 21.45
Misija Arktik (sinhronizovano)… 15.30
Ajvar… 17.30
Loši momci zauvek… 19.30
Asimetrija… 22.00

Subota, 1. februar / nedelja, 2. februar
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00
Sluga… 19.00, 21.15
Frka 3D (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.00
Gospoda… 18.00, 20.15
Okretaj zavrtnja… 22.30
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.45, 14.45, 16.45
Male žene… 18.30
1917… 21.00
Dulitl (sinhronizovano)… 13.45, 15.45
Jadnici… 17.45, 19.45
Pravo na prigovor… 21.45
Misija Arktik (sinhronizovano)… 13.15, 15.30
Ajvar… 17.30
Loši momci zauvek… 19.30
Asimetrija… 22.00

Ponedeljak, 3. februar / utorak, 4. februar / sreda, 5. februar
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 17.00
Dulitl (sinhronizovano)… 15.45
Sluga… 19.00, 21.15
Frka 3D (sinhronizovano)… 16.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 16.45
Gospoda… 18.00, 20.15
Okretaj zavrtnja… 22.30
Male žene… 18.30
1917… 21.00
Jadnici… 17.45, 19.45
Pravo na prigovor… 21.45
Misija Arktik (sinhronizovano)… 15.30
Ajvar… 17.30
Loši momci zauvek… 19.30
Asimetrija… 22.00
********************************************

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 30. januar / petak, 31. januar
Asimetrija… 17.00, 21.00
Pravo na prigovor… 20.00, 22.10
Jadnici… 19.00, 22.30
Okretaj zavrtnja… 15.00, 18.00, 22.40
Gospoda… 19.45, 22.00
Male žene… 19.30
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.30 3D
Loši momci zauvek… 17.20, 21.30 MX4D 2D
Dulitl (sinhronizovano)… 16.00
Dulitl (titlovano)… 17.30
1917… 15.10
Sluga… 18.10, 20.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.45
Džumandži: Sledeći nivo… 16.20 MX4D 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 18.45 MX4D 3D

Subota, 1. februar
Asimetrija… 21.00
Pravo na prigovor… 20.00, 22.10
Jadnici… 22.30
Okretaj zavrtnja… 18.00, 22.40
Dora i izgubljeni zlatni grad (sinhronizovano)… 19.00
Jeti: Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.00 3D
Kralj lavova… 18.00 3D
Ovčica Šone film (sinhronizovano)… 12.00
Playmobil (sinhronizovano)… 14.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 17.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.00
Frka (sinhronizovano)… 12.20, 14.10
Gospoda… 19.45, 22.00
Male žene… 19.30
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.45 3D, 13.40, 15.30 3D
Loši momci zauvek… 17.20, 21.30 MX4D 2D
Dulitl (sinhronizovano)… 13.00, 14.20 MX4D 3D, 16.00
Dulitl (titlovano)… 17.30
1917… 15.10
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.15
Sluga… 20.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.00, 12.10 MX4D 3D, 13.10 3D
Džumandži: Sledeći nivo… 16.20 MX4D 3D
Porodica Adams (sinhronizovano)… 17.00
Star Wars: Uspon Skajvokera… 18.45 MX4D 3D

Nedelja, 2. februar
Asimetrija… 21.20
Pravo na prigovor… 20.00, 22.10
Jadnici… 22.30
Okretaj zavrtnja… 18.00, 22.40
Angry Birds 2 film (sinhronizovano)… 13.00 3D
Dambo (sinhronizovano)… 12.00
Grdana: Gospodarica zla… 19.00 3D
Ovčica Šone film (sinhronizovano)… 14.10
Park čudesa (sinhronizovano)… 16.00
Pokemon detektiv Pikaču (sinhronizovano)… 18.00 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.00
Velika avantura (sinhronizovano)… 17.00 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.00 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.20, 14.10
Gospoda… 19.45, 22.00
Male žene… 19.30
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.45 3D, 13.40, 15.30 3D
Loši momci zauvek… 17.20, 21.30 MX4D 2D
Dulitl (sinhronizovano)… 14.20 MX4D 3D, 16.00
Dulitl (titlovano)… 17.30
1917… 15.10
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.15
Sluga… 20.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.10 MX4D 3D, 13.10 3D
Džumandži: Sledeći nivo… 16.20 MX4D 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 18.45 MX4D 3D

Ponedeljak, 3. februar
Asimetrija… 21.40
Pravo na prigovor… 20.00, 22.10
Jadnici… 22.40
Okretaj zavrtnja… 18.00, 22.50
Aladin… 18.00
Jeti: Snežni čovek (sinhronizovano)… 17.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 13.00 3D
Spajdermen: Daleko od kuće… 19.00 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00
Velika avantura (sinhronizovano)… 16.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.50
Frka (sinhronizovano)… 12.20, 14.10
Gospoda… 19.45, 22.00
Male žene… 19.30
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.45 3D, 13.40, 15.30 3D
Loši momci zauvek… 17.20, 21.30 MX4D 2D
Dulitl (sinhronizovano)… 14.00 3D, 14.20 MX4D 3D, 16.00
Dulitl (titlovano)… 17.30
1917… 15.10
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.15, 12.00
Sluga… 20.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.10 MX4D 3D, 13.10 3D
Džumandži: Sledeći nivo… 16.20 MX4D 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 18.45 MX4D 3D

Utorak, 4. februar
Asimetrija… 21.20
Pravo na prigovor… 20.00, 22.10
Jadnici… 22.40
Okretaj zavrtnja… 18.00, 22.45
Dambo (sinhronizovano)… 16.00 3D
Grdana: Gospodarica zla (sinhronizovano)… 18.10 3D
Kralj lavova… 19.00 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 14.00 3D
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.00 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 13.00 3D
Velika avantura (sinhronizovano)… 11.00
Frka (sinhronizovano)… 12.20, 14.10
Gospoda… 19.45, 22.00
Male žene… 19.30
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.45 3D, 13.40, 15.30 3D
Loši momci zauvek… 17.20, 21.30 MX4D 2D
Dulitl (sinhronizovano)… 14.20 MX4D 3D, 15.00, 16.00
Dulitl (titlovano)… 17.30
1917… 15.10
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.15
Sluga… 20.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.10 MX4D 3D, 13.10 3D, 17.00 3D
Džumandži: Sledeći nivo… 16.20 MX4D 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 18.45 MX4D 3D

Sreda, 5. februar
Ptice grabljivice… 20.00 – premijera
Asimetrija… 21.50
Pravo na prigovor… 20.05, 21.15
Jadnici… 22.10
Okretaj zavrtnja… 18.00, 22.45
Aladin… 17.30 3D
Dambo… 19.00 3D
Grdana: Gospodarica zla (sinhronizovano) Grdana. Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.50 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.45 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 11.00 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.20, 14.10
Gospoda… 19.45, 22.00
Male žene… 16.20
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.45 3D, 13.40, 15.30 3D
Loši momci zauvek… 17.20, 21.30 MX4D 2D
Dulitl (sinhronizovano)… 14.20 MX4D 3D, 16.00
Dulitl (titlovano)… 18.00
1917… 14.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
Sluga… 19.40
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.00 3D, 12.10 MX4D 3D
Džumandži: Sledeći nivo… 16.20 MX4D 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 18.45 MX4D 3D
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 31. januar / subota, 1. februar / nedelja, 2. februar
Okrug… 18.00
Uništiteljka… 20.00

Ponedeljak, 3. februar (20.00)
Selekcija filmova sa festivala
Image Forum (2018-2019): Osetite na svojoj koži

Sreda, 5. februar (20.00)
Pioniri japanskog filma – šezdesete godine
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 29. februar – nedelja, 8. mart 2020.

FEST 2020 – 48. Međunarodni beogradski filmski festival
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 30. januar / petak, 31. januar
Asimetrija… 16.50, 20.30
Jadnici… 18.50, 22.30
Pravo na prigovor… 17.50, 19.30, 22.10
Okretaj zavrtnja… 17.20, 20.45, 22.40
Gospoda… 17.30, 19.45, 22.00
Male žene… 19.15
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.30
Loši momci zauvek… 17.00, 18.20, 21.30
Dulitl (sinhronizovano)… 16.15 3D
1917… 21.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 15.40, 17.35
Sluga… 18.00, 20.10, 22.20
One su bombe… 15.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.00 3D
4 ruže… 21.50
Ajvar… 19.25
Džumandži: Sledeći nivo… 15.30 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 15.15 3D

Subota, 1. februar
Asimetrija… 16.50, 20.30
Jadnici… 18.50, 22.30
Pravo na prigovor… 19.30, 22.10
Okretaj zavrtnja… 17.20, 20.45, 22.40
Frka (sinhronizovano)… 11.20, 13.20
Dora i izgubljeni zlatni grad (sinhronizovano)… 19.00
Jeti: Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.00 3D
Kralj lavova… 18.00 3D
Ovčica Šone film (sinhronizovano)… 12.00
Playmobil (sinhronizovano)… 14.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 17.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.20, 16.00
Gospoda… 17.30, 19.45, 22.00
Male žene… 19.15
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.30, 13.30 3D, 15.30
Loši momci zauvek… 18.20, 21.30
Dulitl (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.00, 14.10, 16.15 3D
1917… 21.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.40, 13.40, 15.40, 17.35
Sluga… 18.00, 20.10, 22.20
One su bombe… 15.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.00, 11.05, 13.10 3D
4 ruže… 21.50
Džumandži: Sledeći nivo… 14.30 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 15.15 3D

Nedelja, 2. februar
Asimetrija… 16.50, 20.30
Jadnici… 18.50, 22.30
Pravo na prigovor… 19.30, 22.10
Okretaj zavrtnja… 17.20, 20.45, 22.40
Frka (sinhronizovano)… 11.20, 13.20
Angry Birds film (sinhronizovano)… 13.00 3D
Dambo (sinhronizovano)… 12.00 3D
Grdana: Gospodarica zla… 19.00 3D
Ovčica Šone film (sinhronizovano)… 14.15
Park čudesa (sinhronizovano)… 16.00
Pokemon detektiv Pikaču… 18.00 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.00 3D
Velika avantura (sinhronizovano)… 17.00 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.20, 15.00 3D
Gospoda… 17.30, 19.45, 22.00
Male žene… 19.15
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.30, 13.30 3D, 15.30
Loši momci zauvek… 18.20, 21.30
Dulitl (sinhronizovano)… 12.00 3D, 14.10, 16.15 3D
1917… 21.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.40, 13.40, 15.40, 17.35
Sluga… 18.00, 20.10, 22.20
One su bombe… 15.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.05, 13.10 3D
4 ruže… 21.50
Džumandži: Sledeći nivo… 14.30 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 15.15 3D

Ponedeljak, 3. februar
Asimetrija… 16.50, 20.30
Jadnici… 18.50, 22.30
Pravo na prigovor… 19.30, 22.10
Okretaj zavrtnja… 17.20, 20.45, 22.40
Spajdermen: Dalkeo od kuće… 19.00 3D
Frka (sinhronizovano)… 11.20, 13.20
Aladin… 18.00
Jeti: Snežni čovek (sinhronizovano)… 17.00
Gospoda… 17.30, 19.45, 22.00
Male žene… 19.15
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.30, 13.30 3D, 15.30
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 13.00 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00
Velika avantura (sinhronizovano)… 16.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.20
Loši momci zauvek… 18.20, 21.30
Dulitl (sinhronizovano)… 12.00 3D, 14.00 3D, 14.10, 16.15 3D
1917… 21.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.40, 12.00, 13.40, 15.40, 17.35
Sluga… 18.00, 20.10, 22.20
One su bombe… 15.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.05, 13.10 3D
4 ruže… 21.50
Džumandži: Sledeći nivo… 14.30 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 15.15 3D

Utorak, 4. februar
Asimetrija… 16.50, 20.30
Jadnici… 18.50, 22.30
Pravo na prigovor… 19.30, 22.10
Okretaj zavrtnja… 17.20, 20.45, 22.40
Frka (sinhronizovano)… 11.20, 13.20
Dambo (sinhronizovano)… 16.00 3D
Grdana: Gospodarica zla (sinhronizovano)… 18.15 3D
Kralj lavova… 19.00 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 14.00 3D
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.00 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.05 3D
Velika avantura (sinhronizovano)… 11.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.20
Gospoda… 17.30, 19.45, 22.00
Male žene… 19.15
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.30, 13.30 3D, 15.30
Loši momci zauvek… 18.20, 21.30
Dulitl (sinhronizovano)… 12.00 3D, 14.00 3D, 15.00, 16.15 3D
1917… 21.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.40, 13.40, 15.40, 17.35
Sluga… 18.00, 20.10, 22.20
One su bombe… 15.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.05, 13.10 3D, 17.05 3D
4 ruže… 21.50
Džumandži: Sledeći nivo… 14.30 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 15.15 3D

Sreda, 5. februar
Ptice grabljivice… 20.00 – premijera
Asimetrija… 16.50, 20.30
Jadnici… 18.50, 22.30
Pravo na prigovor… 19.30, 22.15
Okretaj zavrtnja… 17.20, 21.15, 22.45
Frka (sinhronizovano)… 11.20, 13.20
Aladin (sinhronizovano)… 17.10 3D
Dambo… 19.00 3D
Grdana: Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.50 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 16.00 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 11.00 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.20, 12.50
Gospoda… 17.30, 19.45, 22.00
Male žene… 19.15
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.30, 13.30 3D, 15.30
Loši momci zauvek… 16.30, 20.20
Dulitl (sinhronizovano)… 12.00, 14.10 3D, 18.15
1917… 21.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.40, 13.40, 14.00, 15.40, 17.35
Sluga… 17.50, 22.10
One su bombe… 15.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 13.00 3D
4 ruže… 21.50
Džumandži: Sledeći nivo… 14.30 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 15.05 3D
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751

********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za januar 2020. pogledajte na OVOM LINKU.

Repertoar za februar 2020. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 28. februar – nedelja, 8. mart 2020.
FEST 2020 – 48. Međunarodni beogradski filmski festival
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 30. januar /
petak, 31. januar
Lepo doba… 18.00
Izdajnik… 20.00

Subota, 1. februar / nedelja, 2. februar
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 11.00
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Ponedeljak, 3. februar – petak, 7. februar
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Subota, 8. februar / nedelja, 9. februar
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 11.00
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Ponedeljak, 10. februar – petak, 14. februar
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Subota, 15. februar / nedelja, 16. februar
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 11.00
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Ponedeljak, 17. februar – petak, 21. februar
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Subota, 22. februar / nedelja, 23. februar
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 11.00
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Ponedeljak, 24. februar – petak, 28. februar
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Subota, 29. februar
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 11.00
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Petak, 31. januar (20.00) Free Short Friday
Projekcije studentskih filmova
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 30. januar / petak, 31. januar
Pravo na prigovor… 20.20, 21.40
Asimetrija… 20.40
Pavaroti… 21.20
Jadnici… 17.00
Okretaj zavrtnja… 18.40, 20.30
Male žene… 15.50
Gospoda… 16.20, 19.40, 22.00
Loši momci zauvek… 19.00
1917… 19.20
Sluga… 17.50, 20.00, 22.10
Dulitl (sinhronizovano)… 17.40
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.20
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 18.20
Misija Arktik (sinhronizovano)… 15.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 16.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 17.20

Subota, 1. februar / nedelja, 2. februar
Pravo na prigovor… 20.20, 21.40
Asimetrija… 20.40
Pavaroti… 21.20
Jadnici… 17.00
Okretaj zavrtnja… 18.40, 20.30
Male žene… 15.50
Gospoda… 16.20, 19.40, 22.00
Loši momci zauvek… 19.00
1917… 19.20
Sluga… 17.50, 20.00, 22.10
Dulitl (sinhronizovano)… 10. 20, 13.40, 17.40
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 11.40, 15.40
Frka (sinhronizovano)… 10.40, 14.40
Frka 3D (sinhronizovano)… 12.40, 16.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 15.20
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 12.00, 18.20
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.20, 16.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.10, 17.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 13.50

Ponedeljak, 3. februar / utorak, 4. februar
Pravo na prigovor… 20.20, 21.40
Asimetrija… 20.40
Pavaroti… 21.20
Jadnici… 17.00
Okretaj zavrtnja… 18.40, 20.30
Male žene… 15.50
Gospoda… 16.20, 19.40, 22.00
Loši momci zauvek… 19.00
1917… 19.20
Sluga… 17.50, 20.00, 22.10
Dulitl (sinhronizovano)… 13.40, 17.40
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.40
Frka (sinhronizovano)… 14.40
Frka 3D (sinhronizovano)… 16.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.20, 15.20
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 18.20
Misija Arktik (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 16.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.10, 17.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 13.50

Sreda, 5. februar
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 20.00 – premijera
Pravo na prigovor… 20.20, 21.40
Asimetrija… 20.40
Pavaroti… 21.20
Jadnici… 17.00
Okretaj zavrtnja… 18.40, 20.30
Male žene… 15.50
Gospoda… 16.20, 19.40, 22.00
Loši momci zauvek… 19.00
1917… 19.20
Sluga… 17.50, 22.10
Dulitl (sinhronizovano)… 13.40, 17.40
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.40
Frka (sinhronizovano)… 14.40
Frka 3D (sinhronizovano)… 16.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.20, 15.20
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 18.20
Misija Arktik (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 16.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.10, 17.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 13.50
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 30. januar / petak, 31. januar
Kler Darling… 16.30
Pavaroti… 18.30
Lepo doba… 20.30

Subota, 1. februar
Zaboravljeni Božić… 12.00
Kler Darling… 16.30
Pavaroti… 18.30
Lepo doba… 20.30

Nedelja, 2. februar
Kler Darling… 16.30
Pavaroti… 18.30
Lepo doba… 20.30

Ponedeljak, 3. februar – četvrtak, 6. februar
Marija Kalas… 16.30
Pavaroti… 18.30
Lepo doba… 20.30

Petak, 7. februar / subota, 8. februar
Čekajući Oskara
Bol i slava… 14.30
Džudi… 16.30
Zemlja meda… 18.30
Parazit… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Sreda, 5. februar 2020. (19.30) Narodna biblioteka
Kino klub „Barut“

Nedelja, 9. februar 2020. (18.00) The Freshest Kids
Projekcija dokumentarnog filma o brejku
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Subota, 1. februar

Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 16.00
Sluga… 18.00
Okretaj zavrtnja… 20.00

Nedelja, 2. februar
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 16.00
Gospoda… 18.00
Jadnici… 20.00

Utorak, 4. februar
Nešto između… 20.00 – ulaz za dž
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Subota, 1. februar / nedelja, 2. februar
Misija Arktik (sinhronizovano)… 18.00
1917… 20.00

Subota, 8. februar / nedelja, 9. februar
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 18.00
Džoker… 20.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.