dmBio asortiman
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (9-15. januar 2020)
Bioskopski repertoari (9-15. januar 2020): Invazija
Bioskopski repertoari (9-15. januar 2020): Invazija

Bioskopski repertoari (9-15. januar 2020)

Ovo su bioskopski repertoari koji važe od 9. do 15. januara 2020. Tu je nekoliko novih, kao i stari filmovi u Kinoteci, ali i filmski maraton u DKCB.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 9. do 15. januara 2020. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 9. januar 2020.
1917… 19.15, 22.00
Lepo doba… 20.40
Invazija… 22.20
Sluga… 16.40, 19.00
One su bombe… 18.30
Star Wars – Uspon Skajvokera… 19.30
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 16.30, 21.30
Ajvar… 16.00, 18.00, 20.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 16.00
4 ruže… 22.15
Parazit… 21.10
Dnevnik Diane Budisavljević… 14.45
Dulitl (sinhronizovano)… 16.20
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.20, 18.20
Dulitl… 20.20
Zaboravljeni Božić… 10.45
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 10.30, 15.30, 17.30
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 14.40

Filmski matine – filmovi za dž za bake i deke sa unucima – kliknite OVDE.

Petak, 10. januar 2020.
1917… 19.15, 22.00
Lepo doba… 20.40
Invazija… 22.20
Sluga… 16.40, 19.00
One su bombe… 18.30
Star Wars – Uspon Skajvokera… 19.30
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 16.30, 21.30
Ajvar… 16.00, 18.00, 20.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 16.00
4 ruže… 22.15
Parazit… 21.10
Dnevnik Diane Budisavljević… 14.45
Dulitl (sinhronizovano)… 16.20
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.20, 18.20
Dulitl… 20.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 14.40

Filmski matine – filmovi za dž za bake i deke sa unucima – kliknite OVDE.

Subota, 11. januar 2020.
1917… 19.15, 22.00
Lepo doba… 20.40
Invazija… 22.20
Sluga… 19.00
One su bombe… 18.30
Star Wars – Uspon Skajvokera… 19.30
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 16.30, 21.30
Ajvar… 16.00, 18.00, 20.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 16.40
4 ruže… 22.15
Parazit… 21.10
Dnevnik Diane Budisavljević… 14.45
Dulitl (sinhronizovano)… 12.20, 16.20
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.20, 18.20
Dulitl… 20.20
Misija Arktik (sinhronizovano)… 10.40, 12.30, 14.30
Zaboravljeni Božić… 13.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.30, 15.30, 17.30
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.30, 16.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.40, 14.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 14.00

Filmski matine – filmovi za dž za bake i deke sa unucima – kliknite OVDE.

Nedelja, 12. januar 2020.
1917… 19.15, 22.00
Lepo doba… 20.40
Invazija… 22.20
Sluga… 19.00
One su bombe… 18.30
Star Wars – Uspon Skajvokera… 19.30
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 16.30, 21.30
Ajvar… 16.00, 18.00, 20.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 16.40
4 ruže… 22.15
Parazit… 21.10
Dnevnik Diane Budisavljević… 14.45
Dulitl (sinhronizovano)… 12.20, 16.20
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.20, 18.20
Dulitl… 20.20
Misija Arktik (sinhronizovano)… 10.40, 12.30, 14.30
Zaboravljeni Božić… 10.15, 13.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 10.00, 11.30, 15.30, 17.30
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.30, 16.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.40, 14.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 14.00

Filmski matine – filmovi za dž za bake i deke sa unucima – kliknite OVDE.

Ponedeljak, 13. januar 2020. / utorak, 14. januar 2020. / sreda, 15. januar 2020.
1917… 19.15, 22.00
Lepo doba… 20.40
Invazija… 22.20
Sluga… 16.40, 19.00
One su bombe… 18.30
Star Wars – Uspon Skajvokera… 19.30
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 16.30, 21.30
Ajvar… 16.00, 18.00, 20.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 16.00
4 ruže… 22.15
Parazit… 21.10
Dnevnik Diane Budisavljević… 14.45
Dulitl (sinhronizovano)… 16.20
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.20, 18.20
Dulitl… 20.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 14.40

Filmski matine – filmovi za dž za bake i deke sa unucima – kliknite OVDE.
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 9. januar – sreda, 15. januar
Izdajnik… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 9. januar / petak, 10. januar
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.00
Ajvar… 17.00
Sluga… 19.00
1917… 21.00

Subota, 11. januar / nedelja, 12. januar
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 11.00
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 12.45
Star Wars: Uspon Skajvokera… 14.30
Ajvar… 17.00
Sluga… 19.00
1917… 21.00

Ponedeljak, 13. januar / utorak, 14. januar / sreda, 15. januar
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.00
Ajvar… 17.00
Sluga… 19.00
1917… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 9. januar – petak, 10. januar
Najgledaniji filmovi u DKC-u tokom 2019. godine

Subota, 11. januar
Filmski maraton

Nedelja, 12. januar – sreda, 15. januar
Dvostruki životi… 17.00
Ajvar… 19.00
Lepo doba… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 9. januar
1917… 17.50, 20.30, 22.50
4 ruže… 21.20
Ajvar… 20.10
Cats… 17.10
Dulitl (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Dulitl (titlovano)… 19.30, 21.40
Džoker… 19.00
Džumandži – Sledeći nivo… 15.00 3D, 16.20, 17.25 3D, 19.50 3D, 22.35
Invazija… 20.00, 22.20
Kletva… 18.45, 20.45, 22.40
Nož u leđa… 22.10
One su bombe… 19.20, 21.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.05 3D, 15.40, 16.40 3D
Prošlog Božića… 17.40
Realna priča… 15.15
Sluga… 16.00, 18.10, 20.20, 22.30
Star Wars – Uspon Skajvokera… 17.15, 20.00 3D, 21.15, 22.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 14.50 3D, 15.50, 16.55 3D

Petak, 10. januar
1917… 17.50, 20.30, 22.50
4 ruže… 21.20
Ajvar… 20.10
Cats… 17.10
Dulitl (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Dulitl (titlovano)… 19.30, 21.40
Džoker… 19.00
Džumandži – Sledeći nivo… 15.00 3D, 16.20, 17.25 3D, 18.50, 19.50 3D, 22.15
Invazija… 19.45, 22.20
Kletva… 18.45, 20.45, 22.40
Nož u leđa… 22.10
One su bombe… 19.20, 21.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.05 3D, 15.40, 16.40 3D
Prošlog Božića… 17.40
Realna priča… 15.15
Sluga… 16.00, 18.10, 20.20, 22.30
Star Wars – Uspon Skajvokera… 17.15, 20.00 3D, 21.15, 22.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 14.50 3D, 15.50, 16.55 3D

Subota, 11. januar / nedelja, 12. januar
1917… 17.50, 20.30, 22.50
4 ruže… 21.20
Ajvar… 20.10
Cats… 17.10
Dulitl (sinhronizovano)… 11.30, 12.30 3D, 13.30, 14.30 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Dulitl (titlovano)… 19.30, 21.40
Džoker… 19.00
Džumandži – Sledeći nivo… 12.35 3D, 15.00 3D, 17.25 3D, 19.50 3D, 22.15
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.50 3D
Invazija… 19.45, 22.20
Kletva… 18.45, 20.45, 22.40
Misija – Arktik (sinhronizovano)… 11.30, 13.20, 15.10, 17.00
Nož u leđa… 22.10
One su bombe… 19.20, 21.30
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.35, 13.05, 14.35
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.50
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.40 3D, 13.40, 14.40 3D, 15.40, 16.40 3D
Prošlog Božića… 17.40
Realna priča… 15.15
Sluga… 16.00, 18.10, 20.20, 22.30
Star Wars – Uspon Skajvokera… 11.45, 14.30 3D, 17.15, 20.00 3D, 21.15, 22.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.40, 12.45 3D, 13.45, 14.50 3D, 15.50, 16.55 3D

Ponedeljak, 13. januar / utorak, 14. januar / sreda, 15. januar
1917… 17.50, 20.30, 22.50
4 ruže… 21.20
Ajvar… 20.10
Cats… 17.10
Dulitl (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Dulitl (titlovano)… 19.30, 21.40
Džoker… 19.00
Džumandži – Sledeći nivo… 15.00 3D, 17.25 3D, 18.50, 19.50 3D, 22.15
Invazija… 19.45, 22.20
Kletva… 18.45, 20.45, 22.40
Misija – Arktik (sinhronizovano)… 15.10, 17.00
Nož u leđa… 22.10
One su bombe… 19.20, 21.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.05 3D, 15.40, 16.40 3D
Prošlog Božića… 17.40
Realna priča… 15.15
Sluga… 16.00, 18.10, 20.20, 22.30
Star Wars – Uspon Skajvokera… 17.15, 20.00 3D, 21.15, 22.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 14.50 3D, 15.50, 16.55 3D
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 9. januar / petak, 10. januar
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.15, 17.00, 18.45
1917… 20.00
Sluga… 20.30
Kletva… 22.30
Invazija… 22.00
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 21.30
Ajvar… 17.15
Džumandži – Sledeći nivo 3D… 17.45
Realna priča… 19.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 15.40

Subota, 11. januar / nedelja, 12. januar
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 11.45, 15.15, 17.00, 18.45
Dulitl (sinhronizovano)… 13.30
1917… 20.00
Sluga… 20.30
Kletva… 22.30
Invazija… 22.00
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 21.30
Star Wars – Uspon Skajvokera… 13.00
Ajvar… 17.15
Džumandži – Sledeći nivo 3D… 17.45
Realna priča… 19.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 11.00, 14.20, 15.40
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.30, 12.45
Ralf razbija internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 19.30

Ponedeljak, 13. januar / utorak, 14. januar / sreda, 15. januar
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.15, 17.00, 18.45
1917… 20.00
Sluga… 20.30
Kletva… 22.30
Invazija… 22.00
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 21.30
Ajvar… 17.15
Džumandži – Sledeći nivo 3D… 17.45
Realna priča… 19.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 15.40
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 9. januar / petak, 10. januar
Dulitl (sinhronizovano)… 15.15 3D, 16.15, 17.15 3D, 18.15
Dulitl (titlovano)… 20.15
Sluga… 19.15, 21.15
Star Wars – Uspon Skajvokera… 16.00 3D, 19.00 3D,
4 ruže… 21.45
Kletva… 22.15
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 16.40
1917… 18.40, 21.00
Cats… 15.30
Lepo doba… 17.30
Ajvar… 19.45
Invazija… 22.00

Subota, 11. januar / nedelja, 12. januar
Dulitl (sinhronizovano)… 12.15, 13.15 3D, 14.15, 15.15 3D, 16.15, 17.15 3D, 18.15
Dulitl (titlovano)… 20.15
Sluga… 19.15, 21.15
Star Wars – Uspon Skajvokera… 16.00 3D, 19.00 3D,
4 ruže… 21.45
Kletva… 22.15
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.00 3D, 14.00 3D, 16.40
1917… 18.40, 21.00
Cats… 15.30
Lepo doba… 17.30
Ajvar… 19.45
Invazija… 22.00
Zaboravljeni Božić… 12.40, 14.40
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.45, 13.45

Ponedeljak, 13. januar / utorak, 14. januar / sreda, 15. januar
Dulitl (sinhronizovano)… 15.15 3D, 16.15, 17.15 3D, 18.15
Dulitl (titlovano)… 20.15
Sluga… 19.15, 21.15
Star Wars – Uspon Skajvokera… 16.00 3D, 19.00 3D,
4 ruže… 21.45
Kletva… 22.15
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 16.40
1917… 18.40, 21.00
Cats… 15.30
Lepo doba… 17.30
Ajvar… 19.45
Invazija… 22.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 9. januar
1917… 20.00, 22.20
Ajvar… 22.45
Dulitl (sinhronizovano)… 15.20, 16.20 3D
Dulitl (titlovano)… 17.30
Džumandži – Sledeći nivo… 17.00 3D, 20.20 3D
Invazija… 19.10, 21.45
Kletva… 17.15, 22.15
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.15, 16.15, 18.15 3D
Sluga… 19.45, 22.00
Star Wars – Uspon Skajvokera… 18.30, 19.30 3D, 21.15 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.45, 17.50 3D

Petak, 10. januar
1917… 20.00, 22.20
Ajvar… 22.45
Dulitl (sinhronizovano)… 14.50 3D, 15.20, 16.20 3D
Džumandži – Sledeći nivo… 17.00 3D, 20.20 3D
Invazija… 19.10, 21.45
Kletva… 17.15, 22.15
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.15, 16.15, 18.15 3D
Sluga… 19.45, 22.00
Star Wars – Uspon Skajvokera… 18.30, 19.30 3D, 21.15 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.45, 17.50 3D

Subota, 11. januar / nedelja, 12. januar
1917… 20.00, 22.20
Ajvar… 22.45
Dulitl (sinhronizovano)… 11.40, 13.10 3D, 15.00 3D, 15.20, 16.20 3D
Dulitl (titlovano)… 17.30
Džumandži – Sledeći nivo… 13.50, 17.05 3D, 20.20 3D
Invazija… 19.10, 21.45
Kletva… 17.15, 22.15
Misija – Arktik (sinhronizovano)… 11.30, 13.25, 15.20
Patrolne šape (sinhronizovano)… 10.50, 12.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.10, 13.00 3D, 14.15 3D, 16.15, 18.15 3D
Sluga… 19.45, 22.00
Star Wars – Uspon Skajvokera… 18.30, 19.30 3D, 21.15 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.00 3D, 13.40 3D, 15.45, 17.50 3D

Ponedeljak, 13. januar / utorak, 14. januar / sreda, 15. januar
1917… 20.00, 22.20
Ajvar… 22.45
Dulitl (sinhronizovano)… 14.50 3D, 15.20, 16.20 3D
Dulitl (titlovano)… 17.30
Džumandži – Sledeći nivo… 17.00 3D, 20.20 3D
Invazija… 19.10, 21.45
Kletva… 17.15, 22.15
Misija – Arktik (sinhronizovano)… 15.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 16.15, 18.15 3D
Sluga… 19.45, 22.00
Star Wars – Uspon Skajvokera… 18.30, 19.30 3D, 21.15 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.45, 17.50 3D
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Sreda, 15. januar (20.00)
Animirana sreda: Misija Katmandu – Avanture Neli i Sajmona
Festival Balkanima; ulaz je besplatan

Petak, 17. januar / subota, 18. januar / nedelja, 19. januar
Ajvar… 18.00 i 20.00

Petak, 24. januar / subota, 25. januar / nedelja, 26. januar
Sluga… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 9. januar / petak, 10. januar
1917… 19.40, 22.00
4 ruže… 22.05
Ajvar… 20.00
Dulitl (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D
Dulitl (titlovano)… 17.30, 19.30
Džumandži – Sledeći nivo… 16.20, 18.45, 21.10
Invazija… 19.15, 21.50
Kletva… 18.00
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 20.40
Nož u leđa… 15.15
One su bombe… 18.30, 21.30
Patrolne šape (sinhronizovano)… 16.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.05, 17.10 3D
Realna priča… 17.45
Sluga… 20.30, 22.40
Star Wars: Uspon Skajvokera… 16.20 3D, 19.00, 21.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.15, 18.20 3D

Subota, 11. januar / nedelja, 12. januar
1917… 19.40, 22.00
4 ruže… 22.05
Ajvar… 20.00
Cats… 14.20
Dulitl (sinhronizovano)… 11.30, 13.30 3D, 15.30, 16.30 3D
Dulitl (titlovano)… 17.30, 19.30
Džumandži – Sledeći nivo… 11.15, 13.50, 16.20, 18.45, 21.10
Invazija… 19.15, 21.50
Kletva… 18.00
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 20.40
Misija – Arktik (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 16.00
Nož u leđa… 15.15
One su bombe… 18.30, 21.30
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 14.30
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.00, 13.00 3D, 15.05, 17.10 3D
Realna priča… 17.45
Sluga… 20.30, 22.40
Star Wars: Uspon Skajvokera… 11.00 3D, 13.40, 16.20 3D, 19.00, 21.45 3D
Zaboravljeni Božić… 11.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.00, 14.10 3D, 16.15, 18.20 3D

Ponedeljak, 13. januar / utorak, 14. januar / sreda, 15. januar
1917… 19.40, 22.00
4 ruže… 22.05
Ajvar… 20.00
Dulitl (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D
Dulitl (titlovano)… 17.30, 19.30
Džumandži – Sledeći nivo… 16.20, 18.45, 21.10
Invazija… 19.15, 21.50
Kletva… 18.00
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 20.40
Misija – Arktik (sinhronizovano)… 16.00
Nož u leđa… 15.15
One su bombe… 18.30, 21.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.05, 17.10 3D
Realna priča… 17.45
Sluga… 20.30, 22.40
Star Wars: Uspon Skajvokera… 16.20 3D, 19.00, 21.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.15, 18.20 3D
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751

********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za januar 2020. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 9. januar / petak, 10. januar

Lepo doba… 18.00
Izdajnik… 20.00

Subota, 11. januar / nedelja, 12. januar
Zaboravljeni Božić… 11.00
Lepo doba… 18.00
Izdajnik… 20.00

Ponedeljak, 13. januar – petak, 17. januar
Lepo doba… 18.00
Izdajnik… 20.00

Subota, 18. januar / nedelja, 19. januar
Zaboravljeni Božić… 11.00
Lepo doba… 18.00
Izdajnik… 20.00

Ponedeljak, 20. januar – petak, 24. januar
Lepo doba… 18.00
Izdajnik… 20.00

Subota, 25. januar / nedelja, 26. januar
Zaboravljeni Božić… 11.00
Lepo doba… 18.00
Izdajnik… 20.00

Ponedeljak, 27. januar – petak, 31. januar
Lepo doba… 18.00
Izdajnik… 20.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 9. januar / petak, 10. januar
1917… 17.20, 20.00, 22.10
Lepo doba… 19.40
Invazija… 21.50
Kletva… 22.20
Sluga… 19.30, 21.40
Star Wars – Uspon Skajvokera… 16.00, 21.20
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 18.40
Ajvar… 19.00
Džumandži: Sledeći nivo… 16.40
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 21.00
4 ruže… 17.40
Dulitl (sinhronizovano)… 16.20
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.20, 18.20
Dulitl (titlovano)… 20.20
Zaboravljeni Božić… 14.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 16.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.40, 18.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 15.40

Subota, 11. januar / nedelja, 12. januar
1917… 17.20, 20.00, 22.10
Lepo doba… 19.40
Invazija… 21.50
Kletva… 22.20
Sluga… 19.30, 21.40
Star Wars – Uspon Skajvokera… 16.00, 21.20
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 18.40
Ajvar… 19.00
Džumandži: Sledeći nivo… 16.40
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 21.00
4 ruže… 17.40
Dulitl (sinhronizovano)… 12.20, 14.20, 16.20
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 10.20, 13.20, 18.20
Dulitl (titlovano)… 20.20
Misija – Arktik (sinhronizovano)… 11.20, 15.20
Zaboravljeni Božić… 14.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 10.40, 12.40, 14.40, 18.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.40, 13.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.30, 15.40

Ponedeljak, 13. januar / utorak, 14. januar / sreda, 15. januar
1917… 17.20, 20.00, 22.10
Lepo doba… 19.40
Invazija… 21.50
Kletva… 22.20
Sluga… 19.30, 21.40
Star Wars – Uspon Skajvokera… 16.00, 21.20
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 18.40
Ajvar… 19.00
Džumandži: Sledeći nivo… 16.40
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 21.00
4 ruže… 17.40
Dulitl (sinhronizovano)… 16.20
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.20, 18.20
Dulitl (titlovano)… 20.20
Zaboravljeni Božić… 14.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 16.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.40, 18.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 15.40
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 9. januar
Lepo doba… 18.30
Izdajnik… 20.30

Petak, 10. januar
Ailovo putovanje… 16.30
Lepo doba… 18.30
Izdajnik… 20.30

Subota, 11. januar
Ailovo putovanje… 12.00, 16.30
Lepo doba… 18.30
Izdajnik… 20.30

Nedelja, 12. januar / ponedeljak, 13. januar / utorak, 14. januar / sreda, 15. januar
Ailovo putovanje… 16.30
Lepo doba… 18.30
Izdajnik… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Sreda, 15. januar (20.00)
Ilegalni bioskop: Ruke nad gradom
Kino klub „Barut“
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Petak, 10. januar
Kletva… 18.00
Sluga… 20.00

Subota, 11. januar
Misija – Arktik (sinhronizovano)… 16.00
Izdajnik… 20.00

Nedelja, 12. januar
Misija – Arktik (sinhronizovano)… 16.00
Sluga… 18.00
1917… 20.00

Francuski filmski karavan. Ciklus: Best of FFK
Ponedeljak, 13. januar (18.00) Tamara
Utorak, 14. januar (18.00) Žeronimo
Sreda, 15. januar (18.00) Nisam đubre
Četvrtak, 16. januar (18.00) Fatima
Petak, 17. januar (18.00) Leto
Ponedeljak, 20. januar (18.00) Bird People
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 9. januar / petak, 10. januar
Sluga… 20.00

Subota, 11. januar / nedelja, 12. januar
Dulitl (sinhronizovano)… 18.00
Sluga… 20.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.