Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (27. februar – 4. mart 2020)
Bioskopski repertoari (27. februar - 4. mart 2020): Mali Džo
Bioskopski repertoari (27. februar - 4. mart 2020): Mali Džo

Bioskopski repertoari (27. februar – 4. mart 2020)

Bioskopski repertoari važe za sedam dana – od 27. februara do 4. marta 2020. Planirajte šta ćete da gledate na predstojećem 48. FEST-u: više na OVOM LINKU.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 27. februara do 4. marta 2020. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 27. februar
K’o šef… 20.00, 22.00
Mali Džo… 18.00
Zov divljine (atmos)… 15.30, 17.30, 19.30, 21.30
Bela vrana… 20.10
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.20
Reži… 22.30
Gospoda… 17.40, 21.40
Sluga… 16.40
Parazit… 19.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 14.40
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 14.00

Petak, 28. februar
K’o šef… 19.00, 22.20
Mali Džo… 18.00
Zov divljine (atmos)… 15.30, 17.30, 19.30, 21.30
Bela vrana… 20.10
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.20
Reži… 22.30
Gospoda… 17.40, 20.00
Sluga… 16.40
Parazit… 20.45
Sonikov film (sinhronizovano)… 14.40
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 14.00

Subota, 29. februar
K’o šef… 19.00
Zov divljine… 16.00, 18.00, 20.00
Gospoda… 20.45
Parazit… 22.00
Napred (sinhronizovano)… 11.40 – premijera
Napred 3D (sinhronizovano)… 13.50
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.00, 15.00, 17.00
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 13.00

Nedelja, 1. mart
K’o šef… 19.00
Zov divljine (atmos)… 16.00, 18.00, 20.00
Gospoda… 20.45
Parazit… 22.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.00, 15.00, 17.00
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 10.20, 13.00, 14.00
Frka 3D (sinhronizovano)… 12.10

Ponedeljak, 2. mart / utorak, 3. mart / sreda, 4. mart
K’o šef… 19.00
Mali Džo… 17.00
Zov divljine… 16.00, 18.00, 20.00
Gospoda… 20.45
Parazit… 22.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.00
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 14.00

Subota, 29. februar – nedelja, 8. mart
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 27. februar – sreda, 4. mart
Lepo doba… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 27. februar / petak, 28. februar
Ideš? Idem… 13.15
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.00
Moj jutarnji smeh… 17.00
Zov divljine… 19.00
Zemlja meda… 21.00

Subota, 29. februar
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.00
Napred 3D (sinhronizovano)… 15.00 – premijera
Zov divljine… 17.00

Nedelja, 1. mart
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.00
Napred 3D (sinhronizovano)… 13.00

Petak, 29. februar – nedelja, 8. mart
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 27. februar
Asimetrija… 17.00
Portret dame u vatri… 19.00
Moj jutarnji smeh… 21.00

Petak, 28. februar
Nema najavljenih projekcija

Subota, 29. februar – nedelja, 8. mart
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 27. februar / petak, 28. februar
1917… 17.10
Dulitl (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.45 titl.
Džumandži: Sledeći nivo… 17.00, 19.30 3D
Frka (sinhronizovano)… 15.20 3D
Gospoda… 18.15, 20.30, 21.55, 22.45
Ko’ šef… 18.00, 19.45, 21.30, 22.40
Led 2… 19.15, 21.45
Loši momci zauvek… 21.50
Male žene… 15.40
Mali Džo… 17.35, 22.20
Marica i Ivica… 15.10, 21.00, 22.50
Okretaj zavrtnja… 16.05
Ostrvo fantazija… 18.00, 20.10, 21.40
Parazit… 18.45, 21.20
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj (sinhronizovano)… 15.00, 16.30
Ptice grabljivice… 19.40
Sluga… 18.10, 20.20, 22.35
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.15, 17.15, 19.00 titl.
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 17.00
Zov divljine… 16.40, 18.40, 19.35, 20.40

Subota, 29. februar
Metropoliten opera: Agripina… 18.55
1917… 15.10
Dulitl (sinhronizovano)… 12.00, 14.00 3D, 16.00 titl.
Džumandži: Sledeći nivo… 13.50, 16.15 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.00, 12.20 3D, 14.30, 16.20 3D
Gospoda… 18.15, 20.30, 22.45
Ko’ šef… 18.00, 19.45, 21.30
Led 2… 19.15, 21.45
Mali Džo… 17.35, 22.20
Marica i Ivica… 14.45, 21.00, 22.50
Misija Arktik (sinhronizovano)… 12.45
Napred (sinhronizovano)… 12.45, 14.50 3D – premijera
Okretaj zavrtnja… 16.05
Ostrvo fantazija… 18.00, 19.40
Parazit… 18.45, 21.20
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj (sinhronizovano)… 11.55, 13.20, 14.45, 16.10
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.30 3D
Ptice grabljivice… 21.50
Sluga… 16.35, 20.10, 22.40
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.15, 15.15,17.15, 19.00 titl.
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.10 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.05, 14.05 3D
Zov divljine… 14.40, 16.40, 18.40,20.40

Nedelja, 1. mart
1917… 15.10
Dulitl (sinhronizovano)… 12.00, 14.00 3D, 16.00 titl.
Džumandži: Sledeći nivo… 13.50, 16.15 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.00, 12.20 3D, 14.30, 16.20 3D
Gospoda… 18.15, 20.30, 22.45
Ko’ šef… 18.00, 19.45, 21.30
Led 2… 19.15, 21.45
Male žene… 15.40
Mali Džo… 17.35, 22.20
Marica i Ivica… 14.45, 21.00, 22.50
Misija Arktik (sinhronizovano)… 12.45
Napred (sinhronizovano)… 12.45, 14.50 3D
Okretaj zavrtnja… 16.05
Ostrvo fantazija… 18.00, 20.10, 22.40
Parazit… 18.45, 21.20
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj (sinhronizovano)… 11.50, 13.05, 14.35, 16.00,
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 13.10 3D
Ptice grabljivice… 21.25
Sluga… 18.10, 20.20, 22.35
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.15, 15.15,17.15, 19.00 titl.
Star Wars: Uspon Skajvokera… 12.20 3D
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.50, 13.00, 15.00, 17.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.50 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.05, 14.05 3D
Zov divljine… 14.40, 16.40, 18.40,20.40

Ponedeljak, 2. mart
1917… 15.10
Dulitl (sinhronizovano)… 16.00 titl.
Džumandži: Sledeći nivo… 16.15 3D
Frka (sinhronizovano)… 16.20 3D
Gospoda… 18.15, 20.30, 22.45
Ko’ šef… 18.00, 19.45, 21.30
Led 2… 19.15, 21.45
Loši momci zauvek… 21.50
Male žene… 15.40
Mali Džo… 17.35, 22.20
Marica i Ivica… 15.05, 21.00, 22.50
Okretaj zavrtnja… 16.05
Ostrvo fantazija… 18.00, 20.10, 22.40
Parazit… 18.45, 21.20
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj (sinhronizovano)… 16.10
Ptice grabljivice… 19.40
Sluga… 18.10, 20.20, 22.35
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.15, 17.15, 19.00 titl.
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Zov divljine… 16.40, 18.40, 20.40

Utorak, 3. mart
1917… 15.10
Dulitl (sinhronizovano)… 16.00 titl.
Džumandži: Sledeći nivo… 16.15 3D
Frka (sinhronizovano)… 16.20 3D
Gospoda… 18.15, 20.30, 22.45
Ko’ šef… 18.00, 19.45, 21.30
Led 2… 19.15, 21.45
Loši momci zauvek… 21.50
Male žene… 15.40
Mali Džo… 17.35, 22.20
Marica i Ivica… 15.05, 21.00, 22.50
Okretaj zavrtnja… 16.05
Ostrvo fantazija… 18.00, 20.10, 22.40
Parazit… 18.45, 21.20
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj (sinhronizovano)… 16.10
Ptice grabljivice… 19.40
Sluga… 18.10, 20.20, 22.35
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.15, 17.15, 19.00 titl.
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Zov divljine… 16.40, 18.40, 20.40

Sreda, 4. mart
1917… 15.10
Dulitl (sinhronizovano)… 16.00 titl.
Džumandži: Sledeći nivo… 16.15 3D
Frka (sinhronizovano)… 16.20 3D
Gospoda… 18.15, 20.30, 22.45
Ko’ šef… 18.00, 19.45, 21.30
Led 2… 19.15, 21.45
Loši momci zauvek… 21.50
Male žene… 15.40
Mali Džo… 17.35, 22.20
Marica i Ivica… 15.05, 21.00, 22.50
Okretaj zavrtnja… 16.05
Ostrvo fantazija… 18.00, 20.10, 22.40
Parazit… 18.45, 21.20
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj (sinhronizovano)… 16.10
Ptice grabljivice… 19.40
Sluga… 18.10, 20.20, 22.35
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.15, 17.15, 19.00 titl.
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Veče sa Katrin… 19.30, 20.00
Zov divljine… 16.40, 18.40, 20.40

Subota, 29. februar – nedelja, 8. mart
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 27. februar / petak, 28. februar

Zov divljine… 18.10, 20.20
K’o šef… 20.10, 22.30
Led 2… 18.00, 21.45
Ostrvo fantazija… 22.15
Sluga… 17.45, 20.00
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 16.00
Patrolne šape 2 (sinhronizovano)… 16.45
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.45

Subota, 29. februar
Napred (sinhronizovano)… 11.00, 13.45, 16.45 – premijera
Zov divljine… 18.10, 20.20
K’o šef… 20.10, 22.30
Led 2… 18.00, 21.45
Ostrvo fantazija… 22.15
Sluga… 17.45, 20.00
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 12.00, 15.15, 16.00
Patrolne šape 2 (sinhronizovano)… 11.30, 12.45
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.15, 15.45
Frka 3D (sinhronizovano)… 14.15

Nedelja, 1. mart
Zov divljine… 18.10, 20.20
K’o šef… 20.10, 22.30
Led 2… 18.00, 21.45
Ostrvo fantazija… 22.15
Sluga… 17.45, 20.00
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 12.00, 15.15, 16.00
Patrolne šape 2 (sinhronizovano)… 11.30, 12.45, 16.45
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.15, 13.45, 15.45
Frka 3D (sinhronizovano)… 11.00, 14.15

Ponedeljak, 2. mart / utorak, 3. mart / sreda, 4. mart
Zov divljine… 18.10, 20.20
K’o šef… 20.10, 22.30
Led 2… 18.00, 21.45
Ostrvo fantazija… 22.15
Sluga… 17.45, 20.00
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 16.00
Patrolne šape 2 (sinhronizovano)… 16.45
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.45
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 27. februar / petak, 28. februar
Zov divljine… 16.30, 18.30
Gospoda… 20.30, 22.30
Frka 3D (sinhronizovano)… 16.15
K’o šef… 18.15, 20.15
Ptice grabljivice… 22.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Sluga… 19.15
Ostrvo fantazija… 21.20
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.45
Ajvar… 17.45
Ema… 19.45
Mali Džo… 22.15
Patrolne šape 2 (sinhronizovano)… 15.30
Led 2… 17.30, 20.00

Subota, 29. februar
Napred (sinhronizovano)… 15.15 – premijera
Dulitl (sinhronizovano)… 12.30, 14.30
Zov divljine… 16.30, 18.30
Gospoda… 20.30, 22.30
Frka 3D (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.15
K’o šef… 18.15, 20.15
Ptice grabljivice… 22.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.15, 17.15
Sluga… 19.15
Ostrvo fantazija… 21.20
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 13.45, 15.45
Ajvar… 17.45
Ema… 19.45
Mali Džo… 22.15
Patrolne šape 2 (sinhronizovano)… 12.40, 14.00, 15.30
Led 2… 17.30, 20.00

Nedelja, 1. mart
Dulitl (sinhronizovano)… 12.30, 14.30
Zov divljine… 16.30, 18.30
Gospoda… 20.30, 22.30
Frka 3D (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.15
K’o šef… 18.15, 20.15
Ptice grabljivice… 22.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15
Sluga… 19.15
Ostrvo fantazija… 21.20
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 13.45, 15.45
Ajvar… 17.45
Ema… 19.45
Mali Džo… 22.15
Patrolne šape 2 (sinhronizovano)… 12.40, 14.00, 15.30
Led 2… 17.30, 20.00

Ponedeljak, 2. mart / utorak, 3. mart / sreda, 4. mart
Zov divljine… 16.30, 18.30
Gospoda… 20.30, 22.30
Frka 3D (sinhronizovano)… 16.15
K’o šef… 18.15, 20.15
Ptice grabljivice… 22.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Sluga… 19.15
Ostrvo fantazija… 21.20
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.45
Ajvar… 17.45
Ema… 19.45
Mali Džo… 22.15
Patrolne šape 2 (sinhronizovano)… 15.30
Led 2… 17.30, 20.00
********************************************

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 27. februar / petak, 28. februar
Frka (sinhronizovano)… 16.30 3D
Gospoda… 19.30, 21.50
Ko’ šef… 17.00, 20.00, 21.45
Led 2… 19.00, 21.30
Loši momci zauvek… 22.45
Marica i Ivica… 18.45
Ostrvo fantazija… 16.45, 19.15 MX4D
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj (sinhronizovano)… 15.20
Ptice grabljivice… 22.15
Sluga… 20.35
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.15 MX4D, 16.00, 18.00 titl.
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.20 MX4D 3D
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Zov divljine… 15.00, 17.15 MX4D, 18.15, 20.15

Subota, 29. februar
Dulitl (sinhronizovano)… 11.10 3D
Džumandži: Sledeći nivo… 17.45 MX4D 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.40 3D, 14.50
Gospoda… 19.30, 21.50
Ko’ šef… 17.10, 20.00, 21.45
Led 2… 19.00, 21.30
Loši momci zauvek… 22.15
Marica i Ivica… 18.55
Napred (sinhronizovano)… 13.45 MX4D 3D, 15.50, 18.00 3D – premijera
Ostrvo fantazija… 16.45, 20.10 MX4D
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj (sinhronizovano)… 11.15, 13.20, 14.25
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.45, 13.10 3D
Ptice grabljivice… 22.55
Sluga… 20.45
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.40 MX4D, 14.00, 16.00, 18.00 titl.
Star Wars: Uspon Skajvokera… 22.15 MX4D 3D
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.25 3D
Zov divljine… 15.10, 15.50 MX4D, 20.15

Nedelja, 1. mart
Dulitl (sinhronizovano)… 11.00 3D
Džumandži: Sledeći nivo… 17.15 MX4D 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.50 3D, 14.40, 16.30 3D
Gospoda… 19.30, 21.50
Ko’ šef… 17.00, 20.00, 21.45
Led 2… 19.00, 21.30
Loši momci zauvek… 22.45
Marica i Ivica… 18.45
Ostrvo fantazija… 16.45, 19.40 MX4D
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj (sinhronizovano)… 12.15, 13.45, 15.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.45, 13.00 3D
Ptice grabljivice… 22.15
Sluga… 20.35
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.15 MX4D, 14.00, 15.15 MX4D, 16.00, 18.00 titl.
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.45 MX4D 3D
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.00 3D
Zov divljine… 13.15 MX4D, 15.00, 18.15, 20.15

Ponedeljak, 2. mart / utorak 3. mart / sreda, 4. mart
Frka (sinhronizovano)… 16.30 3D
Gospoda… 19.30, 21.50
Ko’ šef… 17.00, 20.00, 21.45
Led 2… 19.00, 21.30
Loši momci zauvek… 22.45
Marica i Ivica… 18.45
Ostrvo fantazija… 16.45, 19.15 MX4D
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj (sinhronizovano)… 15.20
Ptice grabljivice… 22.15
Sluga… 20.35
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.15 MX4D, 16.00, 18.00 titl.
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.20 MX4D 3D
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Zov divljine… 15.00, 17.15 MX4D, 18.15, 20.15
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 28. februar / subota, 29. februar / nedelja, 1. mart
Loro (Njihov)… 18.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 29. februar – nedelja, 8. mart
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 27. februar / petak, 28. februar
1917… 17.15
Ajvar… 15.40
Ema… 22.00
Frka (sinhronizovano)… 16.40 3D
Gospoda… 19.45, 22.40
K’o šef… 15.50, 17.35, 20.00, 21.45
Led 2… 18.30, 21.00
Loši momci zauvek… 19.20
Male žene… 17.45
Marica i Ivica… 15.15, 18.20
Ostrvo fantazija… 19.00, 21.15
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj (sinhronizovano)… 15.45
Pravo na prigovor… 21.50
Ptice grabljivice… 20.30
Sluga… 20.15, 22.25
Sonikov film (sinhronizovano)… 16.00, 18.00 titl.
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 16.00, 17.00
Zov divljine… 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Subota, 29. februar
Ajvar… 15.40
Dulitl (sinhronizovano)… 11.30, 13.30 3D
Džumandži: Sledeći nivo… 13.00 3D, 17.45 3D
Ema… 22.00
Frka (sinhronizovano)… 12.50 3D, 14.45, 16.40 3D
Gospoda… 19.45, 22.40
K’o šef… 15.50, 17.35, 20.00, 21.50
Led 2… 18.30, 21.00
Loši momci zauvek… 19.20
Male žene… 21.45
Marica i Ivica… 16.35, 18.20
Napred (sinhronizovano)… 11.00 3D, 13.10, 15.15 3D – premijera
Ostrvo fantazija… 19.00, 21.15
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj (sinhronizovano)… 11.15, 12.40, 14.15
Ptice grabljivice… 20.30
Sluga… 20.15, 22.25
Sonikov film (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00 titl.
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.20 3D, 14.30
Zov divljine… 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Nedelja, 1. mart
1917… 17.15
Ajvar… 15.40
Dulitl (sinhronizovano)… 11.30, 13.30 3D
Džumandži: Sledeći nivo… 13.20 3D, 17.45 3D
Ema… 22.00
Frka (sinhronizovano)… 12.50 3D, 14.45, 16.40 3D
Gospoda… 19.45,22.40
K’o šef… 15.50, 17.35, 20.00, 21.45
Led 2… 18.30, 21.00
Loši momci zauvek… 19.20
Male žene… 21.15
Marica i Ivica… 16.35, 18.20
Ostrvo fantazija… 19.00
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj (sinhronizovano)… 11.15, 12.40, 14.15, 15.45
Pravo na prigovor… 21.50
Ptice grabljivice… 20.30
Sluga… 20.15, 22.25
Sonikov film (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00 titl.
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.20 3D, 14.30
Zov divljine… 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Ponedeljak, 2. mart / utorak, 3. mart / sreda, 4. mart
1917… 17.15
Ajvar… 15.40
Ema… 22.00
Frka (sinhronizovano)… 16.40 3D
Gospoda… 19.45, 22.40
K’o šef… 15.50, 17.35, 20.00, 21.45
Led 2… 18.30, 21.00
Loši momci zauvek… 19.20
Male žene… 17.45
Marica i Ivica… 15.15, 18.20
Ostrvo fantazija… 19.00, 21.15
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj (sinhronizovano)… 15.45
Pravo na prigovor… 21.50
Ptice grabljivice… 20.30
Sluga… 20.15, 22.25
Sonikov film (sinhronizovano)… 16.00, 18.00 titl.
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 16.00, 17.00
Zov divljine… 15.30, 17.30, 19.30, 21.30
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751

********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za februar 2020. pogledajte na OVOM LINKU.

Repertoar za mart 2020. pogledajte na OVOM LINKU.

Subota, 29. februar – nedelja, 8. mart
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 28. februar – nedelja, 8. mart 2020.
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 27
. februar – petak, 28. februar
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Subota, 29. februar
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 11.00
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Nedelja, 1. mart
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.00
Led 2… 20.00

Ponedeljak, 2. mart – petak, 6. mart
Led 2… 20.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 27. februar (20.00) Free Short Fest
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 27. februar / petak, 28. februar
K’o šef… 18.10, 20.00, 21.40
Mali Džo… 20.20
Zov divljine… 15.00, 16.00, 17.00, 19.00, 21.00
Marica i Ivica… 21.20
Led 2… 19.30, 22.00
Ostrvo fantazija… 18.40
Ptice grabljivice… 16.35
Gospoda… 20.45, 22.20
Sluga… 19.10
Sonikov film (sinhronizovano)… 14.20, 16.20, 18.20
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.40, 17.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.10
Frka (sinhronizovano)… 17.20
Frka 3D (sinhronizovano)… 15.30

Subota, 29. februar
K’o šef… 18.10, 20.00, 21.40
Mali Džo… 20.20
Zov divljine… 13.00, 15.00, 16.00, 17.00, 19.00, 21.00
Marica i Ivica… 21.20
Led 2… 19.30, 22.00
Ostrvo fantazija… 18.40
Ptice grabljivice… 16.35
Gospoda… 20.45, 22.20
Sluga… 19.10
Sonikov film (sinhronizovano)… 14.20, 16.20, 18.20
Dulitl (sinhronizovano)… 11.20
Napred (sinhronizovano)… 11.20, 15.40 – premijera
Napred 3D (sinhronizovano)… 10.40, 13.30, 17.50
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.40, 13.40, 15.40, 17.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 11.00, 14.40
Frka (sinhronizovano)… 13.20, 17.20
Frka 3D (sinhronizovano)… 12.00, 15.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 14.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 12.40

Nedelja, 1. mart
K’o šef… 18.10, 20.00, 21.40
Mali Džo… 20.20
Zov divljine… 13.00, 15.00, 16.00, 17.00, 19.00, 21.00
Marica i Ivica… 21.20
Led 2… 19.30, 22.00
Ostrvo fantazija… 18.40
Ptice grabljivice… 16.35
Gospoda… 20.45, 22.20
Sluga… 19.10
Sonikov film (sinhronizovano)… 14.20, 16.20, 18.20
Dulitl (sinhronizovano)… 11.20
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.40, 13.40, 15.40, 17.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 11.00, 14.40
Frka (sinhronizovano)… 13.20, 17.20
Frka 3D (sinhronizovano)… 12.00, 15.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 14.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 12.40

Ponedeljak, 2. mart / utorak, 3. mart / sreda, 4. mart
K’o šef… 18.10, 20.00, 21.40
Mali Džo… 20.20
Zov divljine… 15.00, 16.00, 17.00, 19.00, 21.00
Marica i Ivica… 21.20
Led 2… 19.30, 22.00
Ostrvo fantazija… 18.40
Ptice grabljivice… 16.35
Gospoda… 20.45, 22.20
Sluga… 19.10
Sonikov film (sinhronizovano)… 14.20, 16.20, 18.20
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.40, 17.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.10
Frka (sinhronizovano)… 17.20
Frka 3D (sinhronizovano)… 15.30
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 27. februar
Portret dame u vatri… 18.30
Mali Džo… 20.30

Petak, 28. februar / subota, 29. februar / nedelja, 1. mart
Pavaroti… 16.30
Portret dame u vatri… 18.30
Mali Džo… 20.30

Ponedeljak, 2. mart / utorak, 3. mart / sreda, 4. mart
Zemlja meda… 16.30
Pavaroti… 18.30
Mali Džo… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 27. februar

Frka (sinhronizovano)… 18.00
Moj jutarnji smeh… 20.00

Subota, 29. februar
Patrolne šape 2 (sinhronizovano)… 16.00
Zov divljine… 18.00
Marica i Ivica… 20.00

Nedelja, 1. mart
Patrolne šape 2 (sinhronizovano)… 16.00
Sonikov film… 18.00
K’o šef… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 27. februar / petak, 28. februar
Led 2… 20.00

Subota, 29. mart / nedelja, 2. mart
Patrolne šape 2 (sinhronizovano)… 18.00
Male žene… 20.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.