Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (5-11. novembar 2020)
Bioskopski repertoari: Streljcov
Bioskopski repertoari: Streljcov

Bioskopski repertoari (5-11. novembar 2020)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 5. do 11. novembra 2020. Pored novih (i starih) filmova, ove nedelje u centru pažnje je 16. Slobodna zona.

Nove filmove potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 5. do 11. novembra 2020. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

16. Slobodna zona

Razne lokacije
Četvrtak, 5. novembar 2020. – utorak, 10. novembar 2020.
Najava festivala

O filmu „Nick Cave – Idiot Prayer

Program smo objavili ovde, u bioskopskim repertoarima, a filmovi će biti prikazani u Dvorani KCB, Domu omladine Beograda, Kombank dvorani, Art bioskopu Kolarac, Jugoslovenskoj kinoteci, Bioskopu Fontana, bioskopu Cine Grand BIG Rakovica, kao i u Kulturnom centru Novog Sada, Niškom kulturnog centra i Cineplexx-u Niš.
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 5. novembar 2020.

Kombank dvorana: Veče trilera

The Doorman… 20.00, 21.30
Vikend sa ćaletom… 15.20, 17.00, 17.40, 19.20, 20.20, 22.00
Igra strave… 17.30, 20.40
Stan 32… 18.40
Prevodioci… 19.30, 21.40
Mulan 3D… 18.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 14.40, 16.20
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 15.30
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 15.00

Slobodna zona
Nick Cave: Idiot prayer… 19.00, 21.00

Srpski filmovi
Poslednja avantura Kaktus Bate… 15.00
O bubicama i herojima… 16.50
Izbrisana… 22.30

Petak, 6. novembar 2020.
The Doorman… 19.30, 21.30
Vikend sa ćaletom… 15.20, 16.40, 17.40, 19.00, 20.00, 21.20, 22.15
Igra strave… 17.30, 20.40
Stan 32… 18.40
Prevodioci… 19.30, 21.40
Mulan 3D… 18.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 14.40, 16.20
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 15.30
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 15.00

Slobodna zona
Euforija postojanja… 16.00
Razlog zbog kog skačem je… 18.30
DNK… 21.00

Srpski filmovi
Poslednja avantura Kaktus Bate… 15.00
O bubicama i herojima… 16.50
Izbrisana… 22.30

Subota, 7. novembar 2020.

Kombank dvorana - Porodični vikend

The Doorman… 19.30, 21.30
Vikend sa ćaletom… 13.00, 14.20, 15.20, 16.40, 17.40, 19.00, 20.00, 21.20, 22.15
Igra strave… 17.30, 20.40
Stan 32… 18.40
Prevodioci… 22.20
Mulan… 12.40
Mulan 3D… 18.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.20, 13.00, 14.40, 16.20
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.30, 15.30
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 10.40, 11.40
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 14.00

Slobodna zona
Epicentro… 16.00
Gagarin… 18.30
Tajni život drveća… 21.00

Srpski filmovi
Poslednja avantura Kaktus Bate… 15.00
O bubicama i herojima… 16.50
Izbrisana… 22.30

Nedelja, 8. novembar 2020.
The Doorman… 19.30, 21.30
Vikend sa ćaletom… 13.00, 14.20, 15.20, 16.40, 17.40, 19.00, 20.00, 21.20, 22.15
Igra strave… 17.30, 20.40
Stan 32… 18.40
Prevodioci… 22.20
Mulan… 12.40
Mulan 3D… 18.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.20, 13.00, 14.40, 16.20
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.30, 15.30
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 10.40, 11.40
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 14.00

Slobodna zona
Toni Morison: Delovi mene… 16.00
Nedelje… 18.30
Krvne veze… 21.00

Srpski filmovi
Poslednja avantura Kaktus Bate… 15.00
O bubicama i herojima… 16.50
Izbrisana… 22.30

Ponedeljak, 9. novembar 2020.
The Doorman… 19.30, 21.30
Vikend sa ćaletom… 16.40, 17.20, 19.00, 20.20, 21.20, 22.15
Igra strave… 17.30, 20.40
Stan 32… 18.40
Mulan 3D… 18.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 14.40, 16.20
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 15.30

Slobodna zona
Moj nadraži rat… 16.00
Mala devojčica… 18.30
U slavu ljubavi… 20.00
Ovo je naša zemlja… 21.00

Srpski filmovi
Poslednja avantura Kaktus Bate… 15.00
O bubicama i herojima… 16.50
Izbrisana… 22.30

Utorak, 10. novembar 2020.
The Doorman… 19.30, 21.30
Vikend sa ćaletom… 15.20, 16.40, 17.40, 19.00, 20.00, 21.20, 22.15
Igra strave… 17.30, 20.40
Stan 32… 18.40
Mulan 3D… 18.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 14.40, 16.20
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 15.30

Slobodna zona
Akasa, moj dom… 16.00
jalda, noć za oproštaj… 18.30
Šuma… 21.00

Srpski filmovi
Poslednja avantura Kaktus Bate… 15.00
O bubicama i herojima… 16.50
Izbrisana… 22.30

Sreda, 11. novembar 2020.
The Doorman… 17.50, 19.30, 21.30
Vikend sa ćaletom… 13.00, 14.20, 15.20, 16.40, 17.40, 19.00, 20.00, 21.20, 22.15
Igra strave… 17.30, 20.40
Stan 32… 18.40
Prevodioci… 20.20, 22.00
Mulan… 12.40, 19.45
Mulan 3D… 18.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 13.00, 14.40, 16.20
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.00, 13.30, 15.30
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00

Srpski filmovi
Poslednja avantura Kaktus Bate… 15.00
O bubicama i herojima… 16.50
Izbrisana… 22.30
********************************************

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 5. novembar – sreda, 11. novembar
Vikend sa ćaletom… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 5. novembar
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.00
Nas dve… 17.40
Gloria Mundi… 19.15
Vikend sa ćaletom… 21.00

Petak, 6. novembar
Slobodna zona
Insajder… 15.30
DNK… 18.00
Jalda, noć za oproštaj… 20.30

Subota, 7. novembar
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 14.00

Slobodna zona
Ovo je naša zemlja… 15.30
Pad kralja… 18.00
Gagarin… 20.30

Nedelja, 8. novembar
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 14.00

Slobodna zona
Akasa, moj dom… 15.30
Tajni život drveća… 18.00
Undine… 20.30

Ponedeljak, 9. novembar
Slobodna zona
O jednoj mladosti… 15.30
Epicentar… 18.00
Krvne veze… 20.30

Utorak, 10. novembar
Slobodna zona
Karturan… 15.30
Mala devojčica… 18.00
Toni Morison: Delovi mene… 20.30

Sreda, 11. novembar
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.00
Nas dve… 17.40
Gloria Mundi… 19.15
Vikend sa ćaletom… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 5. novembar
Jedan sasvim normalan dečko A.S. (25)… 17.00
Otac… 19.00
O beskonačnosti… 21.00

Slobodna zona

Petak, 6. novembar
Pad kralja + panel diskusija… 10.30
Krvne veze + Future is Here I / srednjoškolske projekcije… 13.30
Epicentar… 16.00
Akasa, moj dom… 18.30
Ovo je naša zemlja… 21.00

Subota, 7. novembar
Ovo je naša zemlja + panel diskusija… 10.30
Dobro došli u Čečeniju… 16.00
O jednoj mladosti… 18.30
DNK… 21.00

Nedelja, 8. novembar
Šuma + panel diskusija… 10.30
Insajder… 16.00
U slavu kraljici… 18.30
Nedelje… 21.00

Ponedeljak, 9. novembar
Umetnost sećanja + panel diskusija… 10.30
Roka – devojčica koja će promeniti svet + Future is Here II / srednjoškolske projekcije… 13.30
Kratki filmovi: Uzidani, Jedna od nas… 16.00
Gagarin… 18.30
Nikad, retko, ponekad, uvek… 21.00

Utorak, 10. novembar
Deklaracija o regionalnoj saradnji… 10.30
Sune – dečak za sve Future is Here III / srednjoškolske projekcije… 13.00
Pad kralja… 16.00
Razlog zbog kog skačem je… 18.30
Telo ne laže… 21.00

Sreda, 11. novembar
16. Slobodna zona na bis
Insajder… 17.00
Gagarin… 19.00
Epicentro… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 5. novembar / petak, 6. novembar
After: Posle sudara… 16.30, 18.45
Čistilište… 22.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.40
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Loši momci zauvek… 15.45
Mulan… 17.20 3D, 19.40
Nevidljivi čovek… 21.30
Osinja mreža… 21.00
Prevodioci… 18.20, 20.15
Rat s dekom… 18.30
Snežana i sedam patuljaka (sinhronizovano)… 15.30
Stan 32… 16.45, 19.15
Streljcov… 17.15, 19.30, 21.45
Tenet… 20.40
The Doorman… 17.30, 19.50, 22.10
Tišina belog grada… 20.50
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.20, 17.00 3D
Van kontrole… 22.30
Vikend sa ćaletom… 15.15, 17.40, 19.00, 20.00, 21.20, 22.25

Subota, 7. novembar
After: Posle sudara… 16.30, 18.45
Čistilište… 22.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 12.45, 16.40
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 14.15, 16.00, 18.00
Loši momci zauvek… 15.45
Mulan… 14.50, 17.20 3D, 19.40
Nevidljivi čovek… 21.30
Osinja mreža… 21.00
Prevodioci… 18.20, 20.15
Rat s dekom… 18.30
Snežana i sedam patuljaka (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 12.30
Stan 32… 14.30, 16.45, 19.15
Streljcov… 17.15, 19.30, 21.45
Tenet… 20.40
The Doorman… 17.30, 19.50, 22.10
Tišina belog grada… 20.50
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 13.00, 14.00 3D, 15.00, 17.00 3D
Van kontrole… 22.30
Vikend sa ćaletom… 12.50, 15.15, 17.40, 19.00, 20.00, 21.20, 22.25
Zov divljine… 14.40

Nedelja, 8. novembar
After: Posle sudara… 18.45
Čistilište… 22.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 12.45, 16.40
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 14.15, 16.00, 18.00
Loši momci zauvek… 15.45
Mulan… 14.50, 17.20 3D, 19.40
Nevidljivi čovek… 21.30
Osinja mreža… 21.00
Prevodioci… 18.20, 20.15
Rat s dekom… 18.30
Romeo i Julija (Boljšoj na bis)… 16.00
Snežana i sedam patuljaka (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 12.30
Stan 32… 14.30, 16.45, 19.15
Streljcov… 16.30, 19.30, 21.45
Tenet… 20.40
The Doorman… 17.30, 19.50, 22.10
Tišina belog grada… 20.50
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 13.00, 14.00 3D, 15.00, 17.00 3D
Van kontrole… 22.30
Vikend sa ćaletom… 2.50, 15.15, 17.40, 19.00, 20.00, 21.20, 22.25
Zov divljine… 14.40

Ponedeljak, 9. novembar / utorak, 10. novembar
After: Posle sudara… 16.30, 18.45
Čistilište… 22.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.40
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Loši momci zauvek… 15.45
Mulan… 17.20 3D, 19.40
Nevidljivi čovek… 21.30
Osinja mreža… 21.00
Prevodioci… 18.20, 20.15
Rat s dekom… 18.30
Snežana i sedam patuljaka (sinhronizovano)… 15.30
Stan 32… 16.45, 19.15
Streljcov… 17.15, 19.30, 21.45
Tenet… 20.40
The Doorman… 17.30, 19.50, 22.10
Tišina belog grada… 20.50
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.20, 17.00 3D
Van kontrole… 22.30
Vikend sa ćaletom… 15.15, 17.40, 19.00, 20.00, 21.20, 22.25

Sreda, 11. novembar
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 5. novembar / petak, 6. novembar
Streljcov… 20.15, 22.00
The Doorman… 20.30
Vikend sa ćaletom… 18.00, 20.00, 22.15
Stan 32… 22.30
Rat s dekom… 16.10
After: Posle sudara… 18.15
Prevodioci… 18.10
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 7. novembar / nedelja, 8. novembar
Streljcov… 20.15, 22.00
The Doorman… 20.30
Vikend sa ćaletom… 18.00, 20.00, 22.15
Stan 32… 22.30
Rat s dekom… 16.20
After: Posle sudara… 18.15
Prevodioci… 18.10
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.10, 14.10, 16.10
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.00, 14.00m 14.40 3D, 16.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 13.00

Ponedeljak, 9. novembar / utorak, 10. novembar / sreda, 11. novembar
Streljcov… 20.15, 22.00
The Doorman… 20.30
Vikend sa ćaletom… 18.00, 20.00, 22.15
Stan 32… 22.30
Rat s dekom… 16.10
After: Posle sudara… 18.15
Prevodioci… 18.10
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 5. novembar / petak, 6. novembar
Vikend sa ćaletom… 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.10 3D, 16.20, 17.00 3D
Stan 32… 19.00, 22.30
Tenet… 21.15
Streljcov… 18.20
The Doorman… 20.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 15.20, 17.20
Prevodioci… 19.20
Cinkaroš… 21.40
Kućni patuljci: Operacija kolačići (sinhronizovano)… 15.40
Igra strave… 19.40
Čistilište… 22.00

Subota, 7. novembar / nedelja, 8. novembar
Vikend sa ćaletom… 13.10, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.20, 13.00 3D, 14.20, 15.10 3D, 16.20, 17.00 3D
Stan 32… 19.00, 22.30
Tenet… 21.15
Streljcov… 18.20
The Doorman… 20.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 13.20, 15.20, 17.20
Prevodioci… 19.20
Cinkaroš… 21.40
Kućni patuljci: Operacija kolačići (sinhronizovano)… 12.10, 14.00, 15.40
Igra strave… 19.40
Čistilište… 22.00

Ponedeljak, 9. novembar / utorak, 10. novembar / sreda, 11. novembar
Vikend sa ćaletom… 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.10 3D, 16.20, 17.00 3D
Stan 32… 19.00, 22.30
Tenet… 21.15
Streljcov… 18.20
The Doorman… 20.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 15.20, 17.20
Prevodioci… 19.20
Cinkaroš… 21.40
Kućni patuljci: Operacija kolačići (sinhronizovano)… 15.40
Igra strave… 19.40
Čistilište… 22.00
********************************************

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 5. novembar / petak, 6. novembar
Tiho mesto… 17.00 MX4D
Čistilište… 22.35
Deadpool 2… 21.40 MX4D
Južni vetar… 19.00 MX4D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.40 MX4D 3D
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.10
Mulan… 16.00
Prevodioci… 21.30
Rat s dekom… 18.30
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 15.30
Stan 32… 17.45, 19.15
Streljcov… 18.15, 20.30
The Doorman… 20.00, 22.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Vikend sa ćaletom… 15.00, 17.30, 19.45, 20.45, 22.10

Subota, 7. novembar / nedelja, 8. novembar
Tiho mesto… 17.00 MX4D
Čistilište… 22.35
Deadpool 2… 21.40 MX4D
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje (sinhronizovano)… 12.15 MX4D 3D
Južni vetar… 19.00 MX4D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.30 MX4D 3D
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 12.30, 14.15
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.45, 14.00, 16.10
Mulan… 11.45 3D, 16.00
Prevodioci… 21.30
Rat s dekom… 18.30
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Stan 32… 17.45, 19.15
Streljcov… 18.15, 20.30
The Doorman… 20.00, 22.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano).. 11.15 3D, 13.15, 15.15, 17.15
Vikend sa ćaletom… 15.00, 17.30, 19.45, 20.45, 22.10

Ponedeljak, 9. novembar
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 10. novembar / sreda, 11. novembar
Tiho mesto… 17.00 MX4D
Čistilište… 22.35
Deadpool 2… 21.40 MX4D
Južni vetar… 19.00 MX4D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.40 MX4D 3D
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.10
Mulan… 16.00
Prevodioci… 21.30
Rat s dekom… 18.30
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 15.30
Stan 32… 17.45, 19.15
Streljcov… 18.15, 20.30
The Doorman… 20.00, 22.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Vikend sa ćaletom… 15.00, 17.30, 19.45, 20.45, 22.10
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Slobodna zona

Petak, 6. novembar
Šlingenzif – vrisak protiv ćutanja… 15.30
Toni Morison: Delovi mene… 18.00
Gagarin… 20.30

Subota, 7. novembar
Undine… 15.30
Kopač… 18.00
Nikad, retko, ponekad, uvek… 20.30

Nedelja, 8. novembar
Razlog zbog kog skačem je… 15.30
Šuma… 18.00
Jalda, noć za oproštaj… 20.30

Ponedeljak, 9. novembar
Dobro došli u Čečeniju… 15.30
Euforija postojanja… 18.00
Tajni život drveća… 20.30

Utorak, 10. novembar
Nedelje… 15.30
U slavu ljubavi… 18.00
Mala devojčica… 20.30
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 5. novembar / petak, 6. novembar
Čistilište… 22.20
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 15.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Mulan… 16.00
Prevodioci… 21.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 15.15
Stan 32… 17.15, 19.30
Streljcov… 18.45, 21.00
Tenet… 20.45
The Doorman… 19.10, 21.20
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00, 17.00 3D
Vikend sa ćaletom… 14.15, 16.40, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30

Subota, 7. novembar / nedelja, 8. novembar
Čistilište… 22.20
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 13.45, 15.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30, 18.30
Mulan… 13.30 3D, 16.00
Prevodioci… 21.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 13.15, 15.15
Stan 32… 17.15, 19.30
Streljcov… 18.45, 21.00
Tenet… 20.45
The Doorman… 19.10, 21.20
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.15, 13.00 3D, 15.00, 17.00 3D
Vikend sa ćaletom… 14.15, 16.40, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30

Ponedeljak, 9. novembar
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 10. novembar / sreda, 11. novembar
Čistilište… 22.20
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 15.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Mulan… 16.00
Prevodioci… 21.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 15.15
Stan 32… 17.15, 19.30
Streljcov… 18.45, 21.00
Tenet… 20.45
The Doorman… 19.10, 21.20
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00, 17.00 3D
Vikend sa ćaletom… 14.15, 16.40, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 5. novembar
Streljcov… 18.10
The Doorman… 19.00, 21.00, 22.10
Igra strave… 20.00, 22.10
Vikend sa ćaletom… 17.30, 18.30, 19.45, 20.45, 22.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.20
Ava… 20.10
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 18.00
Grenland: Poslednje utočište… 18.35, 19.00, 21.20
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 17.00 3D
After: Posle sudara… 16.30
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 16.55
Tenet… 20.55

Petak, 6. novembar / utorak, 10. novembar
Streljcov… 18.10
The Doorman… 19.00, 21.00
Maratonci trče počasni krug… 18.35
Igra strave… 19.15, 21.15
Vikend sa ćaletom… 17.30, 18.30, 19.45, 20.45, 22.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.20
Cinkaroš… 20.10
Ava… 22.25
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 17.15
Grenland: Poslednje utočište… 19.00, 21.20
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 17.00 3D
After: Posle sudara… 16.30
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 16.55
Tenet… 20.35

Subota, 7. novembar
Streljcov… 18.10
The Doorman… 19.00, 21.00
Varljivo leto ’68… 18.35
Igra strave… 19.15, 21.15
Vikend sa ćaletom… 17.30, 18.30, 19.45, 20.45, 22.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 17.15
Cinkaroš… 20.10
Ava… 22.25
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15
Grenland: Poslednje utočište… 19.00, 21.20
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.10, 13.40, 16.30
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.15, 3D, 11.45, 13.10 3D, 13.40, 15.05 3D, 15.35, 17.00 3D
After: Posle sudara… 16.30
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 11.10, 13.05, 15.00, 16.55
Tenet… 20.35
Kapetan Sabljozubi i magični dijamant (sinhronizovano)… 11.05, 12.50, 14.45
Frka (sinhronizovano)… 11.00, 14.10, 16.10

Nedelja, 8. novembar
Streljcov… 18.10
The Doorman… 19.00, 21.00
Maratonci trče počasni krug… 18.35
Igra strave… 19.15, 21.15
Vikend sa ćaletom… 17.30, 18.30, 19.45, 20.45, 22.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 17.15
Cinkaroš… 20.10
Ava… 22.25
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15
Grenland: Poslednje utočište… 19.00, 21.20
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.10, 13.40, 16.30
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.15, 3D, 11.45, 13.10 3D, 13.40, 15.05 3D, 15.35, 17.00 3D
After: Posle sudara… 16.30
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 11.10, 13.05, 15.00, 16.55
Tenet… 20.35
Kapetan Sabljozubi i magični dijamant (sinhronizovano)… 11.05, 12.50, 14.45
Frka (sinhronizovano)… 11.00, 14.10, 16.10

Ponedeljak, 9. novembar / sreda, 11. novembar
Streljcov… 18.10
The Doorman… 19.00, 21.00
Varljivo leto ’68… 18.35
Igra strave… 19.15, 21.15
Vikend sa ćaletom… 17.30, 18.30, 19.45, 20.45, 22.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.20
Cinkaroš… 20.10
Ava… 22.25
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 17.15
Grenland: Poslednje utočište… 19.00, 21.20
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 17.00 3D
After: Posle sudara… 16.30
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 16.55
Tenet… 20.35
********************************************

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 5. novembar / petak, 6. novembar
Čistilište… 18.30
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.45
Mulan… 18.00
Osinja mreža… 21.30
Prevodioci… 19.15
Rat s dekom… 15.45
Stan 32… 17.45, 20.00
Streljcov… 19.00, 21.15
Tenet… 20.45
The Doorman… 20.15, 22.30
Tišina belog grada… 22.20
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.30, 17.00 3D
Vikend sa ćaletom… 15.00, 17.20, 19.45, 22.10

Subota, 7. novembar / nedelja, 8. novembar
After: Posle sudara… 15.30
Čistilište… 18.30
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 14.40, 16.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.15, 14.30, 16.45
Mulan… 13.15 3D, 18.00
Napred (sinhronizovano)… 13.30 3D
Osinja mreža… 21.30
Prevodioci… 19.15
Rat s dekom… 15.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 12.45
Stan 32… 17.45, 20.00
Streljcov… 19.00, 21.15
Tenet… 20.45
The Doorman… 20.15, 22.30
Tišina belog grada… 22.20
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 13.00 3D, 15.00, 17.00 3D
Vikend sa ćaletom… 12.30, 14.50, 17.20, 19.45, 22.10

Ponedeljak, 9. novembar / utorak, 10. novembar / sreda, 11. novembar
Čistilište… 18.30
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.45
Mulan… 18.00
Osinja mreža… 21.30
Prevodioci… 19.15
Rat s dekom… 15.45
Stan 32… 17.45, 20.00
Streljcov… 19.00, 21.15
Tenet… 20.45
The Doorman… 20.15, 22.30
Tišina belog grada… 22.20
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.30, 17.00 3D
Vikend sa ćaletom… 15.00, 17.20, 19.45, 22.10
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Na OVOM LINKU objavili smo repertoare za novembar 2020. uključujući i repertoar Slobodne zone
********************************************

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 5. novembar
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 15.00
Stan 32… 16.00
The Doorman… 17.00
Vikend sa ćaletom… 18.15, 20.45
Lepota poroka… 19.00
Streljcov… 21.15

Petak, 6. novembar
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.00
Stan 32… 17.00
Vikend sa ćaletom… 18.00, 20.20
Streljcov… 19.15
The Doorman… 21.30

Subota, 7. novembar / nedelja, 8. novembar
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 11.00, 16.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.45
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Mulan… 13.30
Stan 32… 17.00
Vikend sa ćaletom… 18.00, 20.20
Streljcov… 19.15
The Doorman… 21.30

Ponedeljak, 9. novembar / utorak, 10. novembar / sreda, 11. novembar
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.00
Stan 32… 17.00
Vikend sa ćaletom… 18.00, 20.20
Streljcov… 19.15
The Doorman… 21.30
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 5. novembar / petak, 6. novembar
Gloria Mundi… 18.30
Vikend sa ćaletom… 21.00

Subota, 7. novembar / nedelja, 8. novembar
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.00
Gloria Mundi… 18.30
Vikend sa ćaletom… 21.00

Ponedeljak, 9. novembar – petak, 13. novembar
Gloria Mundi… 18.30
Vikend sa ćaletom… 21.00

Subota, 14. novembar / nedelja, 15. novembar
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.00
Gloria Mundi… 18.30
Vikend sa ćaletom… 21.00

Ponedeljak, 16. novembar – petak, 20. novembar
Časovi persijskog… 18.30
U ime naroda… 21.00

Subota, 21. novembar / nedelja, 22. novembar
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.00
Časovi persijskog… 18.30
U ime naroda… 21.00

Ponedeljak, 23. novembar – petak, 27. novembar
Časovi persijskog… 18.30
U ime naroda… 21.00

Subota, 28. novembar – petak, 4. decembar
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.00
Festival autorskog filma 2020… 18.30, 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Petak, 27. novembar – petak, 4. decembar
Festival autorskog filma 2020
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 5. novembar
The Doorman… 17.00, 20.00, 22.00
Vikend sa ćaletom… 14.50, 15.20, 17.20, 19.00, 19.40, 21.10, 21.50
Igra strave… 18.40, 20.30
Stan 32… 18.20, 20.20, 22.00
Prevodioci… 19.20, 21.20
Mulan 3D… 17.20
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.00, 17.40
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 14.40, 16.40
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 16.20
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 15.20

Petak, 6. novembar
The Doorman… 17.00, 19.40, 21.40
Vikend sa ćaletom… 14.50, 15.40, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Igra strave… 18.40, 20.30
Stan 32… 19.20, 22.20
Prevodioci… 21.20
Mulan 3D… 17.20
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.00, 17.40
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 14.40, 16.40
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 15.20

Slobodna zona
Euforija postojanja… 16.00
Razlog zbog kog skačem je… 18.30
DNK… 21.00

Subota, 7. novembar
The Doorman… 17.00, 19.40, 21.40
Vikend sa ćaletom… 13.30, 14.50, 15.40, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Igra strave… 18.40, 20.30
Stan 32… 19.20, 22.20
Prevodioci… 21.20
Rat sa dekom… 13.20
Mulan… 12.20
Mulan 3D… 17.20
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.00, 11.40, 12.40, 14.20, 16.00, 17.40
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 14.40, 16.40
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 11.20, 15.20

Slobodna zona
Epicentro… 16.00
Gagarin… 18.30
Tajni život drveća… 21.00

Nedelja, 8. novembar
The Doorman… 17.00, 19.40, 21.40
Vikend sa ćaletom… 13.30, 14.50, 15.40, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Igra strave… 18.40, 20.30
Stan 32… 19.20, 22.20
Prevodioci… 21.20
Rat sa dekom… 13.20
Mulan… 12.20
Mulan 3D… 17.20
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.00, 11.40, 12.40, 14.20, 16.00, 17.40
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 14.40, 16.40
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 11.20, 15.20

Slobodna zona
Undine… 16.00
Šuma… 18.30
Krvne veze… 21.00

Ponedeljak, 9. novembar
The Doorman… 17.00, 19.40, 21.40
Vikend sa ćaletom… 14.50, 15.40, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Igra strave… 18.40, 20.30
Stan 32… 19.20, 22.20
Prevodioci… 21.20
Mulan 3D… 17.20
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.00, 17.40
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 14.40, 16.40
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 15.20

Slobodna zona
Moj najdraži rat… 16.00
Mala devojčica… 18.30
Ovo je naša zemlja… 21.00

Utorak, 10. novembar
The Doorman… 17.00, 19.40, 21.40
Vikend sa ćaletom… 14.50, 15.40, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Igra strave… 18.40, 20.30
Stan 32… 19.20, 22.20
Prevodioci… 21.20
Mulan 3D… 17.20
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.00, 17.40
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 14.40, 16.40
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 15.20

Slobodna zona
Šlingenzif – vrisak protiv ćutanja… 16.00
Jalda, noć za oproštaj… 18.30
Dobro došli u Čečeniju… 21.00

Sreda, 11. novembar
The Doorman… 17.00, 19.40, 21.40
Vikend sa ćaletom… 13.30, 14.50, 15.40, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Igra strave… 18.40, 20.30
Stan 32… 19.20, 22.20
Prevodioci… 18.20, 21.20
Mulan… 12.20, 20.20
Mulan 3D… 17.20
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 12.40, 14.20, 16.00, 17.40
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 13.00, 14.40, 16.40
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 15.20
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 5. novembar
Prevodioci… 18.30
Vikend sa ćaletom… 20.30

Slobodna zona

Petak, 6. novembar
Jalda, noć za oproštaj… 18.00
Moj najdraži rat… 20.30

Subota, 7. novembar
Mala devojčica… 18.00
Pad kralja… 20.30

Nedelja, 8. novembar
Lepši svet… 18.00
Karturan… 20.30

Ponedeljak, 9. novembar
Ponoćni putnik… 18.00
Šuma… 20.30

Utorak, 10. novembar
Toni Morison: Delovi mene… 18.00
Gagarin… 20.30

Sreda, 11. novembar
Program će biti naknadno objavljen
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Petak, 6. novembar
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 18.00
Vikend sa ćaletom… 20.00

Subota, 7. novembar
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.00
Stan 32… 18.00
Vikend sa ćaletom… 20.00

Nedelja, 8. novembar
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.00
Vikend sa ćaletom… 18.00
The Doorman… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.