Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (17-23. decembar 2020)
Bioskopski repertoari: Kids Fest - Simonov dar
Bioskopski repertoari: Kids Fest - Simonov dar

Bioskopski repertoari (17-23. decembar 2020)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 17. do 23. decembra 2020. Ove nedelje biće aktuelni Kids Fest i Festival nitratnog filma u Kinoteci.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 17. do 23. decembra 2020. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 17. decembar 2020.
16. Kids Fest
Pat i Mat: Majstorske avanture… 11.00
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 13.00
Mulan… 15.00

Redovan repertoar
Vikend sa ćaletom… 12.20, 14.40
Zbogom moroni… 12.40
Ime naroda… 14.20

Petak, 18. decembar 2020.
16. Kids Fest
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 11.00
Pinokio (sinhronizovano)… 13.00
Zov divljine… 15.00

Redovan repertoar
Vikend sa ćaletom… 12.20, 14.40
Zbogom moroni… 12.40
Ime naroda… 14.20

Subota, 19. decembar 2020.
16. Kids Fest
Pat i Mat: Majstorske avanture… 10.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.00
Novi mutanti… 12.00
Gogo: Baka đak prvak… 13.00
Simonov dar… 14.00
Mulan… 15.00

Redovan repertoar
Vikend sa ćaletom… 12.20, 14.40
Zbogom moroni… 12.40
Ime naroda… 14.20

Nedelja, 20. decembar 2020.
16. Kids Fest
Napred (sinhronizovano)… 10.00
Superjunak Samsam (sinhronizovano)… 11.00
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 12.00
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 13.00
Zov divljine… 14.00
Stela… 15.00

Redovan repertoar
Vikend sa ćaletom… 12.20, 14.40
Zbogom moroni… 12.40
Ime naroda… 14.20

Ponedeljak, 21. decembar 2020.
16. Kids Fest
Romin frizerski salon… 11.00
Zov divljine… 12.00
Pinokio… 13.00
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 14.00, 17.00
Moja porodica i vuk… 15.00
Mulan… 16.00

7 veličanstvenih (19.00)
16. Festival evropskog dugometražnog dokumentarnog filma

Redovan repertoar
Vikend sa ćaletom… 14.10, 16.20, 18.45
Prevodioci… 18.30
Ime naroda… 18.00
Zbogom moroni… 18.15
Tripozno… 15.50

Utorak, 22. decembar 2020.
16. Kids Fest
Stela… 11.00
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 12.00, 17.00
Napred (sinhronizovano)… 13.00
Novi mutanti… 14.00
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 15.00
Mulan… 16.00

7 veličanstvenih (17.00 i 19.00)
16. Festival evropskog dugometražnog dokumentarnog filma

Redovan repertoar
Vikend sa ćaletom… 14.10, 16.20, 18.45
Prevodioci… 18.30
Ime naroda… 18.00
Zbogom moroni… 18.15
Tripozno… 15.50

Sreda, 23. decembar 2020.
16. Kids Fest
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.00
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 12.00
Mulan… 14.00, 16.00
Novi mutanti… 15.00
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 13.00
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 17.00

7 veličanstvenih (17.00 i 19.00)
16. Festival evropskog dugometražnog dokumentarnog filma

Redovan repertoar
Vikend sa ćaletom… 14.40, 18.45
Prevodioci… 18.30
Ime naroda… 18.00
Zbogom moroni… 18.15
Tripozno… 15.50
********************************************

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 17. decembar – sreda, 23. decembar
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 17. decembar / petak, 18. decembar
Nema najavljenih projekcija

Subota, 19. decembar
16. Kids Fest
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 10.00
Jakari i veličanstveno pero… 11.30
Napred (sinhronizovano) 3D… 13.00
Stela… 15.00

Nedelja, 20. decembar
16. Kids Fest
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 10.00
Superjunak Samsam (sinhronizovano)… 11.30
Mulan 3D… 13.00
Zov divljine… 15.00

Ponedeljak, 21. decembar – sreda, 23. decembar
Nema najavljenih redovnih projekcija
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 17. decembar – nedelja, 20. decembar
Nezavisne… 12.30
Časovi persijskog… 14.30

Ponedeljak, 21. decembar – sreda, 23. decembar
Nezavisne… 16.30
Časovi persijskog… 18.30
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 17. decembar / petak, 18. decembar
Nema najavljenih projekcija

Subota, 19. decembar
16. Kids Fest
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 12.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.15
Napred (sinhronizovano)… 13.00
Novi mutanti… 15.05
Pinokio (sinhronizovano)… 12.30
Sajmonov dar (sinhronizovano)… 14.00
Superjunak SamSam (sinhronizovano)… 11.00

Redovan repertoar
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.30, 12.20
Nevidljivi čovek… 14.15
Džumandži: Sledeći nivo… 13.15
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 11.15
Prevodioci… 14.50
Rat s dekom… 15.00
Sluga… 14.30
Stan 32… 14.00
Tiho mesto… 15.15
Tripozno… 12.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.50
Vikend sa ćaletom… 12.30, 13.45, 14.45
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.45
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.40

Nedelja, 20. decembar
16. Kids Fest
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 11.00
Gogo: Baka đak prvak… 13.00
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 12.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.15
Mulan… 14.00
Stela (sinhronizovano)… 12.30

Redovan repertoar
Džumandži: Sledeći nivo… 13.15
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 11.30, 12.20
Nevidljivi čovek… 14.15
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 11.15
Prevodioci… 14.50
Rat s dekom… 15.00
Sluga… 14.30
Stan 32… 14.00
Tiho mesto… 15.10
Tripozno… 12.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.50
Vikend sa ćaletom… 12.30, 13.45, 14.45
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.45
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.40
Zov divljine… 15.00

Ponedeljak, 21. decembar
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 22. decembar
16. Kids Fest
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 17.15
Gogo: Baka đak prvak… 15.15
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 15.45
Stela… 16.00

Redovan repertoar
After: Posle sudara… 18.50
Džumandži: Sledeći nivo… 17.20
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.45
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.15
Mulan… 17.50
Nevidljivi čovek… 18.20
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj (sinhronizovano)… 15.00
Prevodioci… 19.00
Sluga… 18.30
Tenet… 18.10
Tiho mesto… 18.00
Tripozno… 15.45
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 17.00
Vikend sa ćaletom… 15.30, 16.30, 17.45, 18.45
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.25
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.50
Zov divljine… 19.00

Sreda, 23. decembar
16. Kids Fest
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 17.10
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 15.45
Novi mutanti… 16.00
Simonov dar… 15.00
Stela… 16.40

Redovan repertoar
After: Posle sudara… 18.50
Džumandži: Sledeći nivo… 17.20
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.45
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 16.15
Mulan… 18.40
Nevidljivi čovek… 18.20
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj (sinhronizovano)… 15.10
Prevodioci… 19.00
Sluga… 18.30
Tenet… 18.10
Tiho mesto… 18.00
Tripozno… 15.45
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 17.00
Vikend sa ćaletom… 15.30, 16.30, 17.45, 18.45
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.25
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.50
Zov divljine… 19.00
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 17. decembar / petak, 18. decembar
Nema najavljenih projekcija

Subota, 19. decembar
16. Kids Fest
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 10.00
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 11.30
Napred (sinhronizovano)… 13.00
Stela… 15.00

Redovan repertoar
Rat s dekom… 11.35
Stan 32… 15.25
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 10.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 10.00
Tripozno… 13.50
Vikend sa ćaletom… 15.00

Nedelja, 20. decembar
16. Kids Fest
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 10.00
Superjunak SamSam (sinhronizovano)… 11.30
Mulan… 13.00
Zov divljine… 15.00

Redovan repertoar
Rat s dekom… 11.35
Stan 32… 15.25
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 10.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 10.00
Tripozno… 13.50
Vikend sa ćaletom… 15.00

Ponedeljak, 21. decembar
Zbogom moroni… 17.30
Časovi persijskog… 15.15
Tripozno… 19.15
Vikend sa ćaletom… 17.00, 19.00
Stan 32… 19.10
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 15.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 15.10
Rat sa dekom… 17.10

Utorak, 22. decembar / sreda, 23. decembar
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 17. decembar
16. Kids Fest
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 13.00
Gogo: Baka đak prvak… 15.00

Redovan repertoar
Vikend sa ćaletom… 12.50, 15.10
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 12.10, 13.40
Pokajnik… 15.20
Časovi persijskog… 12.20
Stan 32… 14.40

Petak, 18. decembar
16. Kids Fest
Pat i Mat: Majstorske avanture… 13.00
Moja porodica i vuk… 15.00

Redovan repertoar
Vikend sa ćaletom… 12.50, 15.10
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 12.10, 13.40
Pokajnik… 15.20
Časovi persijskog… 12.20
Stan 32… 14.40

Subota, 19. decembar
16. Kids Fest
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 10.30
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 13.00
Stela… 15.00

Redovan repertoar
Vikend sa ćaletom… 12.50, 15.10
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 11.00
Ime naroda… 12.30
Pokajnik… 15.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 11.10, 13.15
Zbogom moroni… 15.20
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 10.10
Časovi persijskog… 12.10
Stan 32… 14.30

Nedelja, 20. decembar
16. Kids Fest
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 10.30
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 13.00
Simonov dar… 15.00

Redovan repertoar
Vikend sa ćaletom… 12.50, 15.10
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 11.00
Ime naroda… 12.30
Pokajnik… 15.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 11.10, 13.15
Zbogom moroni… 15.20
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 10.10
Časovi persijskog… 12.10
Stan 32… 14.30

Ponedeljak, 21. decembar
16. Kids Fest
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 13.00
Romin frizerski salon… 15.00

Redovan repertoar
Vikend sa ćaletom… 14.20, 16.40, 19.00
Ime naroda… 17.00
Zbogom moroni… 19.30
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 12.10, 13.40
Pokajnik… 19.15
Časovi persijskog… 16.20
Stan 32… 18.45
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30

Utorak, 22. decembar
16. Kids Fest
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 13.00
Moja porodica i vuk… 15.00

Redovan repertoar
Vikend sa ćaletom… 14.20, 16.40, 19.00
Ime naroda… 17.00
Zbogom moroni… 19.30
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 12.10, 13.40
Pokajnik… 19.15
Časovi persijskog… 16.20
Stan 32… 18.45
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30

Sreda, 23. decembar
16. Kids Fest
Pat i Mat: Majstorske avanture… 13.00
Stela… 15.00

Redovan repertoar
Vikend sa ćaletom… 14.20, 16.40, 19.00
Ime naroda… 17.00
Zbogom moroni… 19.30
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 12.10, 13.40
Pokajnik… 19.15
Časovi persijskog… 16.20
Stan 32… 18.45
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
********************************************

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 17. decembar / petak, 18. decembar
Nema najavljenih projekcija

Subota, 19. decembar
16. Kids Fest
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 12.00
Napred (sinhronizovano)… 12.50
Novi mutanti… 14.30
Pat i Mat: Majstor avantura… 11.15
Romin frizerski salon… 15.00
Sajmonov dar… 14.00

Redovan repertoar
Džumandži: Sledeći nivo… 14.15 MX4D
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.15
Rat s dekom… 12.50
Sluga… 15.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.30
Vikend sa ćaletom… 14.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.45 MX4D

Nedelja, 20. decembar
16. Kids Fest
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 12.00
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 11.10
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 15.00
Mulan… 14.30
Zov divljine… 13.00
Stela… 14.00

Redovan repertoar
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.15
Paklene ulice: Hobs i Šo… 14.15 MX4D
Rat s dekom… 12.50
Sluga… 15.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.30
Vikend sa ćaletom… 14.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.45 MX4D

Ponedeljak, 21. decembar
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 22. decembar
16. Kids Fest
Novi mutanti… 18.30
Pat i Mat: Majstorske avanture… 15.15
Simonov dar… 18.00

Redovan repertoar
Džumandži – Sledeći nivo… 18.20 MX4D
Kućni patuljci – Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 16.00
Napred (sinhronizovano)… 16.45
Rat s dekom… 17.00
Tripozno… 19.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 16.30
Vikend sa ćaletom… 15.45, 18.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.15 MX4D
Zov divljine… 18.50

Sreda, 23. decembar
16. Kids Fest
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 15.15
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 16.50
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 18.00
Mulan… 18.40
Novi mutanti… 18.30
Stela… 16.00

Redovan repertoar
Paklene ulice – Hobs i Šo… 18.20
Rat s dekom… 17.00
Tripozno… 19.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 16.30
Vikend sa ćaletom… 15.45, 18.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.15 MX4D
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 17. decembar / petak, 18. decembar
Nema najavljenih projekcija

Subota, 19. decembar
16. Kids Fest
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 12.00
Gogo: Baka godišnji đak prvak… 15.00
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 11.00
Moja porodica i vuk… 13.00
Mulan… 14.00

Redovni repertoar
Džumandži: Sledeći nivo… 12.10
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 13.15
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.00
Prevodioci… 14.15
Rat s dekom… 14.50
Sluga… 15.00
Tripozno… 13.45
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.45
Vikend sa ćaletom… 12.20; 14.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.15
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.30
Zov divljine… 14.30

Nedelja, 20. decembar
16. Kids Fest
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 14.00
Napred (sinhronizovano)… 11.00
Pat i Mat: Majstor avantura… 15.30
Pinokio… 14.30
Stela… 13.15
Superjunak SamSam (sinhronizovano)… 12.00

Redovan repertoar
Džumandži: Sledeći nivo… 12.10
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 13.15
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.00
Prevodioci… 14.15
Rat s dekom… 14.50
Sluga… 15.00
Tripozno… 13.45
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.45
Vikend sa ćaletom… 12.20; 14.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.15
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.30

Ponedeljak, 21. decembar
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 22. decembar
16. Kids Fest
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 17.20
Pat i Mat: Majstorske avanture… 15.00
Stela… 16.10
Zov divljine… 17.30
Superjunak Samsam (sinhronizovano)… 15.40

Redovan repertoar
After: Posle sudara… 16.00
Džumandži – Sledeći nivo… 18.15
Kućni patuljci – Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 17.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 15.20
Napred (sinhronizovano)… 16.20
Paklene ulice – Hobs i Šo… 17.45
Prevodioci… 18.30
Rat s dekom… 19.10
Sluga… 19.00
Tenet… 18.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.30
Vikend sa ćaletom… 16.30, 18.45
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.10

Sreda, 23. decembar
16. Kids Fest
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 17.40
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 15.40
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 16.10
Moja porodica i vuk… 16.45
Mulan… 17.30
Pat i Mat: Majstorske avanture… 15.00

Redovan repertoar
After: Posle sudara… 16.00
Džumandži – Sledeći nivo… 18.15
Kućni patuljci – Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 17.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 15.20
Paklene ulice – Hobs i Šo… 17.45
Prevodioci… 18.30
Rat s dekom… 19.10
Sluga… 19.00
Tenet… 18.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.30
Vikend sa ćaletom… 16.30, 18.45
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.10
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 17. decembar
Nema najavljenih projekcija

Petak, 18. decembar
Pokajnik… 15.00, 15.10
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 11.05, 15.25
Igra strave… 15.10
Cinkaroš… 14.50
Ava… 14.55
Tajni vrt… 12.55
Grenland: Poslednje utočište… 12.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 11.05
Kapetan Sabljozubi i magični dijamant (sinhronizovano)… 11.00
Frka (sinhronizovano)… 11.10
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 13.30
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.10
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 13.30
Pčelica Maja: Medene igre (sinhronizovano)… 13.30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 11.50
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 12.35

Subota, 19. decembar
Pokajnik… 15.00, 15.10
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 11.05, 15.25
Tajni vrt… 12.55
Grenland: Poslednje utočište… 12.45, 14.40
After: Posle sudara… 15.05
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 11.05
Tenet… 14.20
Kapetan Sabljozubi i magični dijamant (sinhronizovano)… 11.00
Frka (sinhronizovano)… 11.10
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 13.30
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.10
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 13.30
Pčelica Maja: Medene igre (sinhronizovano)… 13.20
Čarobni princ (sinhronizovano)… 11.50
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 12.35

Nedelja, 20. decembar
Pokajnik… 15.00, 15.10
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 11.05, 15.25
Igra strave… 15.10
Cinkaroš… 14.50
Ava… 14.55
Tajni vrt… 12.55
Grenland: Poslednje utočište… 12.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 11.05
Kapetan Sabljozubi i magični dijamant (sinhronizovano)… 11.00
Frka (sinhronizovano)… 11.10
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 13.30
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.10
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 13.30
Pčelica Maja: Medene igre (sinhronizovano)… 13.20
Čarobni princ (sinhronizovano)… 11.50
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 12.35

Ponedeljak, 21. decembar – sreda, 23. decembar
Pokajnik… 15.10, 16.55, 18.45, 19.10
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 11.00, 15.05, 15.45, 16.55
Igra strave… 19.15
Cinkaroš… 18.40
Ava… 16.10
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 13.10
Tajni vrt… 13.25
Grenland: Poslednje utočište… 12.45, 17.00, 18.50
After: Posle sudara… 17.20, 19.05
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 11.05, 15.00, 16.50
Tenet… 18.10
Kapetan Sabljozubi i magični dijamant (sinhronizovano)… 11.00, 14.30
Frka (sinhronizovano)… 11.50, 15.15
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 13.30, 16.50
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.10, 15.05
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 13.10
Pčelica Maja: Medene igre (sinhronizovano)… 12.35, 14.10
Čarobni princ (sinhronizovano)… 11.30
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 12.35
********************************************

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 17. decembar / petak, 18. decembar
Nema najavljenih projekcija

Subota 19. decembar
16. Kids Fest
Romin frizerski salon (sinhronizovano)… 15.00
Sajmonov dar… 14.00
Napred (sinhronizovano).. 12.50
Novi mutanti… 14.30
Pat i Mat: Majstor avantura… 11.00

Redovan repertoar
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 12.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.30
Prevodioci… 13.45
Rat s dekom… 12.20
Sluga… 14.45
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.15
Vikend sa ćaletom … 14.15
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.30

Nedelja, 20. decembar
16. Kids Fest
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 12.00
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 11.00
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 15.00
Mulan… 14.30
Stela… 14.00
Zov divljine… 13.00

Redovan repertoar
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.30
Prevodioci… 13.45
Rat s dekom… 12.20
Sluga… 14.45
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.15
Vikend sa ćaletom… 14.15
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.30

Ponedeljak, 21. decembar
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 22. decembar
16. Kids Fest
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 15.15
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 16.45
Mulan… 18.00
Pat i Mat: Majstorske avanture… 16.30
Zov divljine… 19.10

Redovan repertoar
Kućni patuljci – Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 17.00
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 15.10
Napred (sinhronizovano)… 15.40
Prevodioci… 19.00
Sluga… 18.30
Tenet… 17.45
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 17.15
Vikend sa ćaletom… 16.15, 18.45
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.00

Sreda, 23. decembar
16. Kids Fest
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 16.00
Mulan… 18.00
Pat i Mat: Majstorske avanture… 15.00
Romin frizerski salon… 16.15
Stela… 16.30
Zov divljine… 18.15

Redovan repertoar
Kućni patuljci – Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 17.00
Napred (sinhronizovano)… 15.40
Prevodioci… 19.00
Sluga… 18.30
Tenet… 17.45
Vikend sa ćaletom… 16.20, 18.45
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.00
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Na OVOM LINKU objavili smo repertoare za decembar 2020.

(Objavili smo i program Festivala nitratnog filma!)
********************************************

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 17. decembar / subota, 19. decembar
16. Kids Fest
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 12.00
Gogo: baka đak prvak… 15.00
Jakari i veličanetveno pero (sinhronizovano)… 11.00
Moja porodica i vuk… 13.00
Mulan… 14.00

Petak, 18. decembar / nedelja, 20. decembar
16. Kids Fest
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 15.00
Napred (sinhronizovano)… 11.00
Pinokio (sinhronizovano)… 14.00
Stela… 13.05
Superjunak SamSam (sinhronizovano)… 12.00

Ponedeljak, 21. decembar
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 22. decembar
16. Kids Fest
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 16.45
Moja porodica i vuk… 15.00
Mulan… 15.45

Redovan repertoar
Sluga… 18.45
Vikend sa ćaletom… 18.15

Sreda, 23. decembar
16. Kids Fest
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 15.30
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 17.00
Superjunak Samsam (sinhronizovano)… 16.40
Stela… 14.45

Redovan repertoar
Sluga… 18.45
Vikend sa ćaletom… 18.20
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 17. decembar / petak, 18. decembar
Vikend sa ćaletom… 12.30

Subota, 19. decembar / nedelja, 20. decembar
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 10.00
Vikend sa ćaletom… 12.30

Ponedeljak, 21. decembar / utorak, 22. decembar
Vikend sa ćaletom… 12.30
Streljcov… 14.30

Sreda, 23. decembar
Nema najavljenih projekcija

Subota, 26. decembar / nedelja, 27. decembar
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 10.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 17. decembar / petak, 18. decembar
Nema najavljenih projekcija

Subota, 19. decembar
16. Kids Fest
Stela… 15.00
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 11.00
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 10.00
Mulan… 14.00
Superjunak Samsam (sinhronizovano)… 12.00
Zov divljine… 13.00

Redovan repertoar
Tripozno… 12.10
Ime naroda… 14.00
Vikend sa ćaletom… 12.40, 13.40, 14.40
Prevodioci… 12.20, 14.20

Nedelja, 20. decembar
16. Kids Fest
Moja porodica i vuk… 11.00
Romin frizerski salon… 12.00
Pat i Mat: Majstorske avanture… 10.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 13.00
Pinokio… 14.00
Novi mutanti… 15.00

Redovan repertoar
Tripozno… 12.10
Ime naroda… 14.00
Vikend sa ćaletom… 12.40, 13.40, 14.40
Prevodioci… 12.20, 14.20

Ponedeljak, 21. decembar
16. Kids Fest
Stela… 13.00
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 11.00
Mulan… 12.30, 16.30
Novi mutanti… 14.30, 18.30

Redovan repertoar
Zbogom moroni… 19.00
Tripozno… 14.00
Ime naroda… 15.50
Vikend sa ćaletom… 14.10, 16.20, 18.40
Prevodioci… 18.20

Utorak, 22. decembar
16. Kids Fest
Pat i Mat: Majstorske avanture… 11.00
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Kućni patuljci: Operacija Kolačići (sinhronizovano)… 13.00
Novi mutanti… 12.30
Zov divljine… 14.30, 18.30

Redovan repertoar
Zbogom moroni… 19.00
Tripozno… 14.00
Ime naroda… 15.50
Vikend sa ćaletom… 14.10, 16.20, 18.40
Prevodioci… 18.20
Napred (sinhronizovano)… 16.30

Sreda, 23. decembar
16. Kids Fest
Stela… 13.00
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 17.00
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 11.00
Jakari i veličanstveno pero (sinhronizovano)… 15.00
Pinokio… 16.30
Novi mutanti… 18.30
Napred (sinhronizovano)… 14.30
Zov divljine… 12.30

Redovan repertoar
Zbogom moroni… 19.00
Tripozno… 14.00
Ime naroda… 15.50
Vikend sa ćaletom… 14.10, 16.20, 18.40
Prevodioci… 18.20
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Decembar 2020.
Ciklus kratkih filmova „Ženski ugao“… online
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 17. decembar / petak, 18. decembar
Nema najavljenih projekcija

Subota, 19. decembar
Časovi persijskog… 14.30

Nedelja, 20. decembar
Nevidljivi život… 14.30

Ponedeljak, 21. decembar – sreda, 23. decembar
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Subota, 19. decembar
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 12.00
Vikend sa ćaletom… 14.00

Nedelja, 20. decembar
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 12.00
Grdana – gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.