Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – jun 2021.
Pozorišni repertoari - jun 2021: Bitef teatar (foto: Aleksandra Prhal)
Pozorišni repertoari - jun 2021: Bitef teatar (foto: Aleksandra Prhal)

Pozorišni repertoari – jun 2021.

Ovo su pozorišni repertoari za jun 2021. Sezona se polako završava, ali u pojedinim pozorištima ćemo imati uzbudljiv mesec sa novim predstavama.

I dalje, termini predstava zavise i od zdravlja glumaca i od mera bezbednosti, pa su moguće izmene u repertoarima.

Pozorišni repertoari – jun 2021.
(kliknite na naziv pozorišta)

pozorišta - dub logo

Scena „Studio“
Bitef teatar
Zvezdara teatar
KPGT
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Pan teatar
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar Vuk
DKSG
Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Dom omladine Beograda
UK „Stari grad“ (Parobrod)
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
Studentski kulturni centar
Reflektor teatar
DKCB
CZKD
Radionica integracije
KC Čukarica
Centar za kulturu i obrazovanje Rakovica
Kuća kralja Petra I
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište
Teatar na Brdu
KC Magacin
Centar za kulturu Lazarevac
SKC Obrenovac
Atelje 212
BDP
JDP
Opera i teatar Madlenianum
Pozorištance Puž
Pozorište „Slavija“
Voždovački centar „Šumice“
********************************************

Scena „Studio“

Kneginje Zorke 11b, 063/7794-441
Subota, 5. jun (20.00) Ples pacova
Tekst: Tamara Bijelić
Režija: Ivana Vuković
Igraju: Ana Vučić, Ivana Vuković, Aleksandar Baošić, Nikola Štrbac

Nedelja, 6. jun (20.00) Liza With A Z
Kabaretska monodrama o životu Lajze Mineli
Autorski projekat Tamare Milojković

Subota, 12. jun (20.00) Konflikti – premijera
Po motivima knjige „Konflikti i šta sa njima“
Režija: Nenad Radović i Nemanja Stanković
Igraju polaznici B grupe pozorišnog studija
Produkcija: Studio Centar

Nedelja, 13. jun (20.00) Konflikti – prva repriza

O novoj sceni za mlade pročitajte na OVOM LINKU.

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Nedelja, 6. jun (20.00) Žene iz Troje – NP Priština i NP TK „Z. Radmilović“; za dž
Petak, 11. jun (20.00) Bitef zona: 4 boje 5 pištolja – diplomska predstava studenata FSU; za dž
Subota, 12. jun (20.00) Bitef zona: Ako se probudiš ili kao da je važno – NP Leskovac i NP Priština; za dž
Nedelja, 13. jun (20.00) Bitef zona, film: Mogućnost promene – Ivo Lola Ribar; za dž
Petak, 18. jun (20.00) Bitef zona: I svaki put kao da je prvi – Kruševačko pozorište i Art tema; za dž
Subota, 19. jun (20.00) Bitef zona: Ako dugo gledaš u ponor – KC N. Pazar i RP N. Pazar; za dž
Nedelja, 20. jun (20.00) Bitef zona: Kiseonik – master predstava Sofije Mijatović; za dž
Subota, 26. jun (20.00) Bitef zona: Telo pamti – Hleb teatar; za dž
Nedelja, 27. jun (20.00) Bitef zona: Udarna vest – M. Grubić i M. Bogavac; za dž
Utorak, 29. jun (20.00) Shelter – Institut za umetničku igru; BELEF – za dž

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Bata Stojković“
Subota, 5. jun (19.30) Tre sorele
Nedelja, 6. jun (19.30) Tre sorele
Ponedeljak, 7. jun (19.30) Voz
Subota, 12. jun (19.30) Tre sorele
Utorak, 15. jun (19.30) Klaustrofobična komedija
Sreda, 16. jun (19.30) Klaustrofobična komedija
Četvrtak, 17. jun (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Petak, 18. jun (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Subota, 19. jun (19.30) Berači snova
Utorak, 22. jun (19.30) Bajka o pozorištu
Sreda, 23. jun (19.30) Berači snova
Četvrtak, 24. jun (19.30) Pasivno pušenje
Petak, 25. jun (19.30) Osama – Kasaba u Njujorku

* Predstave Zvezdara teatra nisu prikladne za osobe mlađe od 12 godina.

Nova scena
Nema najavljenih predstava.

KPGT

Nema najavljenih predstava.

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Scena za decu
Subota, 5. jun (17.00) Čudotvorno kresivo
Nedelja, 6. jun (12.00) Kradljivci kokosovih oraha
Subota, 12. jun (17.00) Aska i vuk
Nedelja, 13. jun (12.00) Mala škola rokenrola

Večernja / tinejdž scena
Utorak, 8. jun (20.00) Utopija
Sreda, 9. jun (20.00) Priča o majci
Četvrtak, 10. jun (20.00) Dečak sa koferom

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Utorak, 1. jun (19.30) Mikelanđelo
Sreda, 2. jun (19.30) Nečista krv
Četvrtak, 3. jun (19.30) Mamac
Subota, 5. jun (20.00) Čarobni napitak – scene iz opera, Opera NP
Nedelja, 6. jun (20.00) Kaligula
Ponedeljak, 7. jun (20.00) Izbiračica
Sreda, 9. jun (20.00) Bela kafa
Subota, 12. jun (20.00) Mikelanđelo
Sreda, 16. jun (20.00) Opera – večna muzika – scene iz opera, Opera NP
Četvrtak, 17. jun (20.00) Carstvo mraka
Nedelja, 20. jun (20.00) Gospođa ministarka – HNK Ivana Pl. Zajca, Rijeka
Utorak, 22. jun (20.00) Evgenije Onjegin
Sreda, 23. jun (20.00) Orfej i Euridika – premijera
Petak, 25. jun (20.00) Derviš i smrt – NP Republike Srpske
Subota, 26. jun (20.00) Elektra – Kamerna opera, Sankt Peterburg
Nedelja, 27. jun (20.00) Orfej i Euridika
Utorak, 29. jun (20.00) Balkanski špijun
Sreda, 30. jun (20.00) Mladi u operi – Operski studio „Borislav Popović“
Petak, 2. jul (20.00) Gala koncert ansambla Opere NP

Scena „Raša Plaović“
Sreda, 2. jun (20.30) Apsurd, Zeneka, mušmule, kornjače i događaji – studentska predstava
Petak, 4. jun (20.30) Pelikan – Akademija umjetnosti, Banjaluka
Subota, 5. jun (20.30) Orlando I
Ponedeljak, 7. jun (20.30) Onaj koji govori da i onaj koji govori ne – studenti FDU
Utorak, 8. jun (20.30) Lux in tenebris – studenti FDU
Sreda, 9. jun (20.30) Prosjačka opera – studentska predstava
Četvrtak, 10. jun (20.30) Pidžama za šestoro – učenici SŠ „Artimedia“
Petak, 11. jun (20.30) Orlando II
Subota, 12. jun (20.30) Revizor – studentska predstava
Nedelja, 13. jun (20.30) Narko baza na selu – studentska predstava
Ponedeljak, 14. jun (20.30) Sedmi dan – KC Istočno Sarajevo
Sreda, 16. jun (20.30) Dansen – studenti FDU
Petak, 18. jun (20.30) Iluzijæ
Subota, 19. jun (20.30) Noćni pisac
Ponedeljak, 21. jun (20.00) Projekcija filmova 22 pozorišta Evropske pozorišne konvencije
Utorak, 22. jun (20.30) Poetski kabare „Ivo Andrić“
Sreda, 23. jun (20.30) Mali bračni zločini
Četvrtak, 24. jun (20.30) Iluzijæ
Petak, 25. jun (20.30) Iluzijæ
Nedelja, 27. jun (20.30) Cveće za Torgera – Odin teatar
Ponedeljak, 28. jun (20.30) Badenski komad o poučnosti – studenti FDU
Utorak, 29. jun (20.30) Ribarske svađe – studentska predstava
Sreda, 30. jun (20.30) Važno je zvati se Ernest

Ambijentalna otvorena scena „Radionica“
Ponedeljak, 14. jun (20.30) Kus petlić – NP NK Népszĺnház Subotica

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Utorak, 1. jun (18.00) Ljubav je kao čokolada
Sreda, 2. jun (18.00) Ljubav je kao čokolada
Četvrtak, 3. jun (18.00) Ljubav je kao čokolada
Utorak, 8. jun (18.00) Životinjska farma
Sreda, 9. jun (18.00) Ljubavna lektira
Petak, 11. jun (18.00) Sasvim novi dan
Ponedeljak, 14. jun (18.00) Šta je sobar video
Utorak, 15. jun (18.00) Šta je sobar video
Sreda, 16. jun (18.00) Šta je sobar video
Četvrtak, 17. jun (18.00) Šta je sobar video
Petak, 18. jun (18.00) Greta iz Fausta
Četvrtak, 24. jun (18.00) Sasvim novi dan

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Scena za decu
Nedelja, 6. jun (12.00 i 17.00) Ja imam talenat
Subota, 12. jun (17.00) Bajka o mudrom prasetu
Nedelja, 13. jun (17.00) Alisa u zemlji Oza

Večernja scena
Nema najavljenih predstava.

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-855; u toku je renoviranje!
Brojevi telefona u UK „Vuk“: 2441-187 i 064/8242-250

Scena za decu
Subota, 12. jun (12.00) Mačor u čizmama
Subota, 19. jun (12.00) Hajdi
Nedelja, 20. jun (20.00) Hajdi – premijera
Subota, 26. jun (12.00) Hajdi
Nedelja, 27. jun (12.00) Mačor u čizmama

Večernja scena
Utorak, 29. jun (20.00) Krčmarica Mirandolina 

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Subota, 5. jun (12.00) Princeza na zrnu graška
Nedelja, 6. jun (12.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 13. jun (12.00) Tri praseta
Subota, 19. jun (12.00) Pepeljuga
Nedelja, 20. jun (12.00) Karijus i Baktus

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Petak, 4. jun (19.00) Neki to vole vruće
Nedelja, 6. jun (19.00) Brodvejske vragolije
Petak, 11. jun (19.00) Sa druge strane jastuka
Subota, 12. jun (19.00) Sa druge strane jastuka
Nedelja, 13. jun (19.00) Neki to vole vruće
Petak, 18. jun (19.00) Cigani lete u nebo
Subota, 19. jun (19.00) Mamma Mia!
Nedelja, 20. jun (19.00) Mamma Mia!
Petak, 25. jun (19.00) Mamma Mia! 

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Večernja scena
Nema najavljenih predstava

Predstave za decu
Nema najavljenih predstava

Teatar “Levo”

Resavska 11; broj gledalaca je ograničen, rezervacija je obavezna: 064/2371-417
Nema najavljenih predstava.

Teatar Vuk

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Kult“
Nema najavljenih predstava.

Scena „Aleksandar Popović“
Ponedeljak, 7. jun (18.00) Završni koncert škole igre Ašhen Ataljanc
Utorak, 8. jun (18.00) Završni koncert škole igre Ašhen Ataljanc
Četvrtak, 10. jun (19.00) Izgnanici – pretpremijera
Petak, 11. jun (19.00) Izgnanici – premijera
Ponedeljak, 21. jun (19.00) Izgnanici
Utorak, 22. jun (19.00) Venera u krznu
Četvrtak, 24. jun (19.00) Ribarske svađe
Ponedeljak, 28. jun (19.00) Institut za umetničku igru – Dekameron 2020
Sreda, 30. jun (19.00) Placebo

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Utorak, 1. jun (20.00) Čorba od kanarinca – Akademija umjetnosti, Banja Luka
Utorak, 8. jun (20.00) Čekajući Godoa – studenti FDU
Utorak, 22. jun (20.00) Ćelava pevačica – Pozorište Slavija
Utorak, 29. jun (20.00) Not The Right Leg – Otvoreno pozorište, Cirkusfera i Tri groša

Jun – septembar 2021.
Letnji pozorišni maraton za decu

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 4250-100
Nema najavljenih predstava

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih predstava

Ustanova kulture „Stari grad“ (Parobrod)

Kapetan Mišina 6a
Petak, 11. jun (20.00) Šuma na kraju vremena
Subota, 12. jun (20.00) Divlje priče
Ponedeljak, 14. jun (20.00) Priče iz taksija
Sreda, 16. jun (20.00) Pukotine
Petak, 18. jun (20.00) Closer – diplomska predstava; FSU
Ponedeljak, 21. jun (21.00) Disco Pigs
Sreda, 23. jun (20.00) Sluškinje
Petak, 25. jun (20.00) Spajajući vekove – 30 godina Dah teatra

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Četvrtak, 3. jun (20.00) Narod to voli
Četvrtak, 10. jun (20.00) Buba u uhu
Petak, 11. jun (20.00) Buba u uhu
Subota, 12. jun (20.00) Priča se po gradu

Dečja scena
Nema najavljenih predstava.

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Nema najavljenih predstava.

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Nema najavljenih predstava.

Studentski kulturni centar

Kralja Milana 48
Petak, 11. jun (19.00) Don’t Let Me Down – plesna predstava

Reflektor teatar

Dorćol Platz, Dobračina 59b; 060/3008-886
Utorak, 8. jun (20.00) Betmen Robin Beograd

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava.

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Petak, 4. jun (20.00) Autentična tumačenja: ’68
Subota, 5. jun (20.00) Autentična tumačenja: ’68
Četvrtak, 10. jun (20.00) Srebrenica kad mi ubijeni ustanemo
Petak, 11. jun (20.00) Srebrenica kad mi ubijeni ustanemo
Subota, 26. jun (21.00) Schindlerov lift – Kamerni teatar 55, Sarajevo

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Nema najavljenih predstava.

Scena za mlade – Studio BIS!
Subota, 12. jun (16.30) Školotres
Subota, 12. jun (17.30) Mala princeza
Četvrtak, 17. jun (19.00) Društvo mrtvih pesnika
Subota, 26. jun (19.00) Zajednički stan

Dečja scena
Nema najavljenih predstava. 

Centar za kulturu i obrazovanje Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Večernja scena
Nema najavljenih predstava.

Dečje pozorište „Cvrle“
Nema najavljenih predstava.

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Nema najavljenih predstava.

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Večernja scena
Ponedeljak, 7. jun (20.00) Dok bude love, biće i para
Sreda, 9. jun (20.00) Tačka pre zasićenja – premijera
Sreda, 16. jun (20.00) Tačka pre zasićenja
Ponedeljak, 21. jun (20.00) Ako dugo gledaš u ponor – Regionalno pozorište Novi Pazar
Ponedeljak, 28. jun (20.00) Svitanje – plesna etida – Dani Lazarevca
Utorak, 29. jun (18.00) Studenko

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Nema najavljenih predstava

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava.

Teatar na Brdu

Turgenjevljeva 5, 066/5109-815
Nema najavljenih predstava

KC Magacin

Krajevića Marka 4
Nema najavljenih predstava.

Centar za kulturu Lazarevac

Hilandarska 3, Lazarevac; 8123-344
Četvrtak, 3. jun (18.00) Maša i medved
Utorak, 15. jun (20.00) Moja žena se zove Zlatko

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 8721-361
Nema najavljenih predstava.

Atelje 212

Svetogorska 21
Scena „Mira Trailović“
Sreda, 2. jun (19.30) Jedan Pikaso
Četvrtak, 3. jun (19.30) 64
Petak, 4. jun (19.30) Sin
Subota, 5. jun (19.30) Kafa i cigarete – Pozdrav iz Beograda
Nedelja, 6. jun (19.30) 64
Utorak, 8. jun (19.30) Čekaonica
Sreda, 9. jun (19.30) Slavna Florens
Četvrtak, 10. jun (19.30) Sin
Petak, 11. jun (19.30) Režim ljubavi
Subota, 12. jun (19.30) Čekaonica
Nedelja, 13. jun (19.30) 64
Utorak, 29. jun (19.30) Ova će biti ista – pretpremijera
Sreda, 30. jun (19.30) Ova će biti ista – premijeraBELEF

Scena „Petar Kralj“
Nema najavljenih predstava.

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a
Velika scena „Olivera i Rade Marković“
Utorak, 1. jun (19.00) Ružni, prljavi, zli
Sreda, 2. jun (19.00) Ružni, prljavi, zli
Četvrtak, 3. jun (19.00) Čitač
Subota, 5. jun (19.00) Tiho teče Misisipi
Nedelja, 6. jun (19.00) Tiho teče Misisipi
Utorak, 8. jun (19.00) Liliom
Sreda, 9. jun (19.00) Liliom
Četvrtak, 10. jun (19.00) Jugojugoslavija
Petak, 11. jun (19.00) Jugojugoslavija
Subota, 12. jun (19.00) Crna kutija
Nedelja, 13. jun (19.00) Crna kutija
Ponedeljak, 14. jun (19.00) Divlje meso
Sreda, 23. jun (19.00) Baal
Četvrtak, 24. jun (19.00) Baal
Subota, 26. jun (19.00) Kad su cvetale tikve
Nedelja, 27. jun (19.00) Kad su cvetale tikve
Ponedeljak, 28. jun (19.00) Cement Beograd – BELEF
Utorak, 29. jun (19.00) Cement Beograd
Sreda, 30. jun (19.00) Cement Beograd

Mala scena „Predrag Pepi Laković“
Subota, 5. jun (19.30) Kišne kapi na vrelom kamenju
Nedelja, 6. jun (19.30) Kišne kapi na vrelom kamenju
Utorak, 8. jun (19.30) Plastelin
Četvrtak, 10. jun (19.30) Dan kada ja nije više bilo ja
Petak, 11. jun (19.30) Dan kada ja nije više bilo ja
Nedelja, 13. jun (19.30) Sumrak bogova
Ponedeljak, 14. jun (19.30) Fine mrtve d(j)evojke
Utorak, 15. jun (19.30) Fine mrtve d(j)evojke
Četvrtak, 17. jun (19.30) Trpele
Petak, 18. jun (19.30) Trpele
Subota, 19. jun (19.30) Demokratija
Nedelja, 20. jun (19.30) Demokratija 

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50
Velika scena „Ljuba Tadić“
Utorak, 1. jun (20.00) Pučina
Sreda, 2. jun (20.00) Uobraženi bolesnik
Četvrtak, 3. jun (20.00) Hotel Slobodan promet
Petak, 4. jun (20.00) Hotel Slobodan promet
Četvrtak, 17. jun (20.00) Široka zemlja – otkazano!
Petak, 18. jun (20.00) Široka zemlja – otkazano!
Subota, 19. jun (20.00) Široka zemlja – otkazano!
Sreda, 23. jun (20.00) Kaspar
Petak, 25. jun (20.00) Mnogo buke ni oko čega
Subota, 26. jun (20.00) Sudnji dan
Nedelja, 27. jun (20.00) Kaspar
Ponedeljak, 28. jun (20.00) Zašto je poludeo gospodin R?
Utorak, 29. jun (20.00) Zašto je poludeo gospodin R?

Studio JDP
Nedelja, 6. jun (20.30) Moj muž
Utorak, 8. jun (20.30) Beogradska trilogija
Subota, 12. jun (20.30) Moj muž
Nedelja, 13. jun (20.30) Beogradska trilogija
Petak, 18. jun (20.30) Moj muž
Četvrtak, 24. jun (20.30) Moj muž
Utorak, 29. jun (20.30) Moj muž

Opera i teatar Madlenianum

Glavna 32
Četvrtak, 10. jun (19.30) Da krenemo ispočetka – premijera
Subota, 12. jun (19.30) Da krenemo ispočetka
Utorak, 15. jun (19.30) Tvoja ruka u mojoj
Četvrtak, 17. jun (19.30) Poslednjih pet godina
Utorak, 22. jun (19.30) Da krenemo ispočetka
Sreda, 23. jun (19.30) Frida Kalo
Četvrtak, 24. jun (18.30) Jadnici
Subota, 26. jun (19.30) Poslednjih pet godina
Nedelja, 27. jun (19.00) Gala koncert – Opera Sankt Peterburga
Ponedeljak, 28. jun (19.00) Esmeralda – Opera Sankt Peterburga
Utorak, 29. jun (19.30) Kazanova protiv Don Žuana
Sreda, 30. jun (19.30) Halo Beograd
Ponedeljak, 5. jul (18.30) Vesela udovica

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21
Subota, 5. jun (17.00) Julija i Romeo
Nedelja, 6. jun (12.00) Julija i Romeo
Subota, 12. jun (17.00) Džinovska torta
Nedelja, 13. jun (12.00) Džinovska torta

Pozorište „Slavija“

Svetog Save 16-18
Utorak, 1. jun (20.00) Jubav u vrime kupusa
Sreda, 2. jun (20.00) Ljubav i padeži
Četvrtak, 3. jun (20.00) Žena mog muža
Petak, 4. jun (20.00) Dr Feler
Subota, 5. jun (20.00) Perverzije u Čikagu
Nedelja, 6. jun (20.00) Kirija
Ponedeljak, 7. jun (20.00) Samci i samice
Utorak, 8. jun (20.00) Maj nejm iz Mitar
Sreda, 9. jun (20.00) Koštana
Četvrtak, 10. jun (20.00) Krevet za šestoro
Petak, 11. jun (20.00) Jasmin na stranputici
Subota, 12. jun (20.00) Da li smo mi normalni
Nedelja, 13. jun (20.00) Brak mrak
Ponedeljak, 14. jun (20.00) Sumnjivo lice
Utorak, 15. jun (20.00) Lopuže
Sreda, 16. jun (20.00) Ma… skinućeš se ti!
Četvrtak, 17. jun (20.00) Žensko srce u šinjelu
Petak, 18. jun (20.00) Vlast
Subota, 19. jun (20.00) Opasna ljubavna igra
Nedelja, 20. jun (20.00) Karamazovi
Ponedeljak, 21. jun (20.00) Ima para nema para
Utorak, 22. jun (20.00) Porodične priče
Sreda, 23. jun (20.00) Prva parnica
Četvrtak, 24. jun (20.00) Švaleri
Petak, 25. jun (20.00) Upoznaj mog tatu
Subota, 26. jun (20.00) Cabares cabarei
Nedelja, 27. jun (20.00) Ćelava pevačica
Ponedeljak, 28. jun (20.00) Žene novac sudije – premijera
Utorak, 29. jun (20.00) Sex bomb
Sreda, 30. jun (20.00) Duet za solistu

Voždovački centar „Šumice“

Ustanička 125/1
61. Festival beogradskog amaterskog pozorišta
Utorak, 1. jun (20.00) Društvo mrtvih pesnika
Sreda, 2. jun (19.00) Ulica crvenih venjera

Moguće su izmene u repertoarima u toku meseca!

(danubeogradu.rs)

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.