Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (16-22. septembar 2021)
Bioskopski repertoari (16-22. septembar 2021): Toma
Bioskopski repertoari (16-22. septembar 2021): Toma

Bioskopski repertoari (16-22. septembar 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 16. do 22. septembra 2021. Jesen stiže, ali tu su festivali, stari i novi filmovi i filmske premijere.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 16. do 22. septembra 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

BELDOCS 2021

Amfiteatar ispred Muzeja Jugoslavije, Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Dom omladine Beograda, Jugoslovenska kinoteka (Uzun Mirkova), Kulturni centar Beograda, Muzej savremene umetnosti Beograd, Terasa – Art bioskop Kolarac
Četvrtak, 16. septembar
Program smo objavili u ovom pregledu, za svaku lokaciju posebno.

Ovde preuzmite program Beldocs festivala 2021. u PDF-u! (37 downloads)  

Amfiteatar ispred Muzeja Jugoslavije

Mihaila Mike Jankovića 6
BELDOCS 2021
Četvrtak, 16. septembar
Draga deco budućnosti… 20.00

Muzej savremene umetnosti Beograd

Ušće 10
BELDOCS 2021
Četvrtak, 16. septembar
Puška i torba… 17.00

Božidarac

Radoslava Grujića 3
Subota, 18. septembar 2021.
Čudesna sudbina Amelije Pulen… 20.00
Ulaz je besplatan.

Silosi

Dunavski kej 46
Nedelja, 19. septembar 2021.
Sezona mira u Parizu… 19.30
Svečana projekcija digitalno restaurisanog filma

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 16. septembar 2021.
Toma… 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30 – premijera, 20.30, 21.30, 22.00
After: Posle pada… 18.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 19.15
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 15.00
Minamata… 21.45
Nečista krv – Greh predaka… 17.40, 19.45
Glavni heroj… 20.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 14.40, 16.40
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 14.50
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 17.00

Petak, 17. septembar 2021.
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
After: Posle pada… 18.40, 22.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 19.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 14.30
Minamata… 21.20
Nečista krv – Greh predaka… 17.15, 19.20
Glavni heroj… 20.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 14.40, 16.40
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.20
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 17.30

Subota, 18. septembar 2021. / nedelja, 19. septembar 2021.
Toma… 13.00, 14.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
After: Posle pada… 18.40, 22.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 19.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 14.30
Minamata… 21.20
Nečista krv – Greh predaka… 17.15, 19.20
Glavni heroj… 20.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 12.40, 16.40
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 10.50, 12.20, 15.20
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 11.40, 13.10, 17.30
Luka (sinhronizovano)… 14.40
Luka 3D (sinhronizovano)… 10.40

Ponedeljak, 20. septembar 2021. / utorak, 21. septembar 2021.
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
After: Posle pada… 18.40, 22.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 19.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 14.30
Minamata… 21.20
Nečista krv – Greh predaka… 17.15, 19.20
Glavni heroj… 20.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 14.40, 16.40
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.20
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 17.30

Sreda, 22. septembar
Toma… 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.00
After: Posle pada… 22.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 19.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 14.30
Minamata… 21.20
Nečista krv – Greh predaka… 17.15, 19.20
Glavni heroj… 20.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.10
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.20
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 17.30 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 16. septembar – sreda, 22. septembar
Skok… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Nema najavljenih projekcija. Bioskop se renovira.

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
BELDOCS 2021
Četvrtak, 16. septembar
Leteti, venuti… 17.00
Moljac… 17.20
U mojoj sobi… 18.10
Veštičji kotao… 19.00
Drama devojka… 21.30
Pričest moje rođake Andree… 23.00

Petak, 17. septembar
Nečista krv – Greh predaka… 18.00 i 21.00

Subota, 18. septembar – sreda, 22. septembar
Respect… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 21.00

Bioskopski repertoari: Respect
Bioskopski repertoari: Respect

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 16. septembar / petak, 17. septembar
After 3: Posle pada… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.30, 16.30
Avantura u džungli 3D… 15.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.30, 20.50
Glavni heroj 3D… 20.10
Glavni heroj… 21.50
Haos koji hoda… 22.50
Kendimen… 17.30
Luka (sinhronizovano)… 15.45
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.20
Mali šef: Porodični biznis (titlovano)… 19.30
Zloćudno… 19.40
Mnogo mi je stalo… 17.45, 20.20
Nečista krv – Greh predaka… 17.15, 19.20, 21.30
Odred otpisanih – Nova misija… 21.40
Plaćenica… 22.40
Sećanja… 22.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.40, 19.15
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 18.15, 21.50
Soba želja… 22.25
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00

Subota, 18. septembar / nedelja, 19. septembar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.10, 12.55, 14.40, 15.30, 16.30
After 3: Posle pada… 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Avantura u džungli 3D… 15.00
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.30, 13.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.30, 20.50
Glavni heroj 3D… 20.10, 21.50
Haos koji hoda… 22.50
Kendimen… 17.30
Luka (sinhronizovano)… 11.45, 15.45
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.10, 15.20, 17.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.00, 14.10, 16.20
Mali šef: Porodični biznis (titlovano)… 19.30
Zloćudno… 19.40
Mnogo mi je stalo… 17.45, 20.20
Nečista krv – Greh predaka… 17.15, 19.20, 21.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.30
Odred otpisanih – Nova misija… 21.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.15, 13.45
Plaćenica… 22.40
Sećanja… 22.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 14.10, 18.15, 21.50
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.40, 19.15
Soba želja… 22.25
Toma… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.00

Ponedeljak, 20. septembar / utorak, 21. septembar / sreda, 22. septembar
After 3: Posle pada… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.30, 16.30
Avantura u džungli 3D… 15.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.30, 20.50
Glavni heroj 3D… 20.10
Glavni heroj… 21.50
Haos koji hoda… 22.50
Kendimen… 17.30
Luka (sinhronizovano)… 15.45
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.20
Mali šef: Porodični biznis (titlovano)… 19.30
Zloćudno… 19.40
Mnogo mi je stalo… 17.45, 20.20
Nečista krv – Greh predaka… 17.15, 19.20, 21.30
Odred otpisanih – Nova misija… 21.40
Plaćenica… 22.40
Sećanja… 22.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.40, 19.15
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 18.15, 21.50
Soba želja… 22.25
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 16. septembar / petak, 17. septembar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 16.15
After: Posle pada… 17.15, 22.00
Zloćudno… 22.20
Toma… 15.00, 17.15, 19.30, 20.00, 22.40
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 15.30
Nečista krv – Greh predaka… 17.45, 20.15

Subota, 18. septembar / nedelja, 19. septembar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.45, 13.30, 16.15
After: Posle pada… 17.15, 22.00
Zloćudno… 22.20
Toma… 15.00, 17.30, 19.30, 20.00, 22.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00, 15.30
Nečista krv – Greh predaka… 17.45, 20.15
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.15

Ponedeljak, 20. septembar / utorak, 21. septembar / sreda, 22. septembar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 16.15
After: Posle pada… 17.15, 22.00
Zloćudno… 22.20
Toma… 15.00, 17.30, 19.30, 20.00, 22.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 15.30
Nečista krv – Greh predaka… 17.45, 20.15 

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 16. septembar / petak, 17. septembar
Toma… 15.20, 17.50, 19.00, 20.30, 21.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.50
After: Posle pada… 19.40, 21.30
Respect… 18.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 16.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.00
Minamata… 17.30
Zloćudno… 22.00
Nečista krv – Greh predaka… 18.00, 20.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.30, 17.20

Subota, 18. septembar / nedelja, 19. septembar
Toma… 15.20, 17.50, 19.00, 20.30, 21.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 12.30, 14.10, 15.50
After: Posle pada… 19.40, 21.30
Respect… 18.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 14.00, 16.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.50, 14.40, 16.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.00
Minamata… 17.30
Zloćudno… 22.00
Nečista krv – Greh predaka… 18.00, 20.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 13.30, 15.30, 17.20
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 12.10, 13.40

Ponedeljak, 20. septembar / utorak, 21. septembar / sreda, 22. septembar
Toma… 15.20, 17.50, 19.00, 20.30, 21.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.50
After: Posle pada… 19.40, 21.30
Respect… 18.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 16.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.00
Minamata… 17.30
Zloćudno… 22.00
Nečista krv – Greh predaka… 18.00, 20.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.30, 17.20 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 16. septembar
Toma… 15.20, 16.40, 17.40, 20.00, 20.40, 21.30, 22.10
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.10
Mnogo mi je stalo… 19.00
After: Posle pada… 18.10, 20.10, 22.50
Escape Room 2: Bez izlaza MX4D… 17.20
Glavni heroj MX4D 3D… 22.00
Mali šef: Porodični biznis MX4D 3D (sinhronizovano)… 15.00
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 15.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.50
Nečista krv – Greh predaka… 17.00, 19.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova MX4D 3D… 19.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.20

Petak, 17. septembar
Toma… 15.20, 16.40, 17.40, 19.30, 20.30, 21.30, 22.20
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.10
Mnogo mi je stalo… 19.00
After: Posle pada… 18.10, 20.10, 22.50
Escape Room 2: Bez izlaza MX4D… 17.20
Glavni heroj MX4D 3D… 22.00
Mali šef: Porodični biznis MX4D 3D (sinhronizovano)… 15.00
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 15.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.50
Nečista krv – Greh predaka… 17.00, 19.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova MX4D 3D… 19.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.20

Subota, 18. septembar / nedelja, 19. septembar
Toma… 13.50, 14.50, 16.40, 17.40, 19.30, 20.30, 21.30, 22.20
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 15.10
Mnogo mi je stalo… 19.00
After: Posle pada… 18.10, 20.10, 22.10
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 13.00
Escape Room 2: Bez izlaza MX4D… 17.30
Glavni heroj MX4D 3D… 22.00
Mali šef: Porodični biznis MX4D 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.20
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.45, 16.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.30, 14.45, 17.00
Mali šef: Porodični biznis MX4D (sinhronizovano)… 13.10
Nečista krv – Greh predaka… 17.00, 19.10
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.20, 13.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova MX4D 3D… 19.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.20

Ponedeljak, 20. septembar / utorak, 21. septembar / sreda, 22. septembar
Toma… 15.20, 16.40, 17.40, 19.30, 20.30, 21.30, 22.20
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.10
Mnogo mi je stalo… 19.00
After: Posle pada… 18.10, 20.10, 22.50
Escape Room 2: Bez izlaza MX4D… 17.20
Glavni heroj MX4D 3D… 22.00
Mali šef: Porodični biznis MX4D 3D (sinhronizovano)… 15.00
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 15.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.50
Nečista krv – Greh predaka… 17.00, 19.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova MX4D 3D… 19.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.20 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Program: Kvadrikula
Četvrtak, 16. septembar
Nevinost bez zaštite… 20.00
Režija: Dušan Makavejev
Dokumentarni film
SFRJ, 1968, 79’
Napravljen kao kolaž koji se sastoji od istoimenog igranog filma iz 1942. godine u režiji Dragoljuba Aleksića, zatim od dokumentarnih snimaka akrobatskih nastupa Dragoljuba Aleksića, koji su snimljeni u periodu od 1929. do 1940, i od dokumentarnih snimaka na kojima se pojavljuju akteri filma „Nevinost bez zaštite“ iz 1942. Kolaž sadrži i dokumentarne snimke Beograda nakon bombardovanja. U filmu su korišćeni materijali Jugoslovenske kinoteke. „Pjesmu o Aleksiću“ izvodi Vojislav Kostić na stihove Aleksandra Popovića.

Nevinost bez zaštite

 

Petak, 17. septembar – četvrtak, 23. septembar
Nečista krv – Greh predaka… 19.00 i 21.00

Petak, 24. septembar – četvrtak, 30. septembar
Toma… 18.00 i 20.30

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
BELDOCS 2021
Četvrtak, 16. septembar
Gradska skupština… 18.00

Subota, 18. septembar / nedelja, 19. septembar
Šesti festival Plan B 

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 16. septembar / petak, 17. septembar
After: Posle pada… 17.30, 19.30, 21.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.00, 16.45
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 15.50
Escape Room 2: Bez izlaza… 19.40
Glavni heroj 3D… 17.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10, 17.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 16.30
Zloćudno… 21.30
Mnogo mi je stalo… 20.10, 22.30
Nečista krv – Greh predaka… 18.40, 20.45
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 18.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.10
Soba želja… 22.50
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00

Subota, 18. septembar / nedelja, 19. septembar
After: Posle pada… 17.30, 19.30, 21.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.10, 13.00, 15.00, 16.45
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 13.50, 15.50
Escape Room 2: Bez izlaza… 19.40
Glavni heroj 3D… 17.45
Luka (sinhronizovano)… 11.40
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 11.50, 14.15, 16.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.50, 15.10, 17.20
Zloćudno… 21.30
Mnogo mi je stalo… 20.10, 22.30
Nečista krv – Greh predaka… 18.40, 20.45
Patrolne šape – Film (sinhronizovano) (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 18.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.10
Soba želja… 22.50
Svemirski basket (sinhronizovano)… 11.20
Toma… 12.00, 13.10, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00

Ponedeljak, 20. septembar / utorak, 21. septembar / sreda, 22. septembar
After: Posle pada… 17.30, 19.30, 21.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.00, 16.45
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 15.50
Escape Room 2: Bez izlaza… 19.40
Glavni heroj 3D… 17.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10, 17.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 16.30
Zloćudno… 21.30
Mnogo mi je stalo… 20.10, 22.30
Nečista krv – Greh predaka… 18.40, 20.45
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 18.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.10
Soba želja… 22.50
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 16. septembar
Toma… 17.05, 18.00, 19.45, 21.00, 22.30
After: Posle pada… 18.05, 20.40, 21.30
Nečista krv – Greh predaka… 20.15
Zloćudno… 19.25, 22.35
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.30 4DX 3D, 17.50, 19.00 4DX 3D, 19.30, 21.30 4DX 3D
Haos koji hoda… 22.00
Ainbo: Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 16.20, 17.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.00
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.05
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.10
Glavni heroj… 22.15
Svemirski basket: Novo naslede (sinhronizovano)… 17.20

Petak, 17. septembar
Toma… 17.05, 18.00, 20.00, 21.00, 22.40
After: Posle pada… 18.05, 20.40, 21.30
Nečista krv – Greh predaka… 20.15
Zloćudno… 19.25, 22.35
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.30 4DX 3D, 17.50, 19.00 4DX 3D, 19.30, 21.30 4DX 3D
Haos koji hoda… 22.00
Ainbo: Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 16.20, 17.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.00
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.05
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.10
Velika bela ajkula… 22.15
Svemirski basket: Novo naslede (sinhronizovano)… 17.20

Subota, 18. septembar
After: Posle pada… 18.05, 20.40, 21.30
Nečista krv – Greh predaka… 20.15
Zloćudno… 19.25, 22.35
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.30 4DX 3D, 17.50, 19.00 4DX 3D, 19.30, 21.30 4DX 3D
Haos koji hoda… 22.00
Toma… 14.40, 17.05, 18.00, 20.00, 21.00, 22.40
Ainbo: Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.00, 14.45, 16.20, 17.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.05, 11.30 3D, 13.05 3D, 15.05, 16.00
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.00, 11.15 4DX 3D, 12.40, 13.00 3D, 13.00 4DX 3D, 14.45 4DX 3D, 16.05
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.50, 14.30, 16.10
Velika bela ajkula… 22.15
Svemirski basket: Novo naslede (sinhronizovano)… 12.35, 17.20
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 14.20
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 11.10
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.05, 13.45

Nedelja, 19. septembar
After: Posle pada… 18.05, 20.40, 21.30
Nečista krv – Greh predaka… 20.15
Zloćudno… 19.25, 22.35
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.30 4DX 3D, 17.50, 19.00 4DX 3D, 19.30, 21.30 4DX 3D
Haos koji hoda… 22.00
Ainbo: Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 16.20, 17.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.00
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.05
Toma… 17.05, 18.00, 19.45, 21.00, 22.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.10
Svemirski basket: Novo naslede (sinhronizovano)… 17.20
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 14.20
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 11.10
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.05, 13.45

Ponedeljak, 20. septembar
After: Posle pada… 18.05, 20.40, 21.30
Nečista krv – Greh predaka… 20.15
Zloćudno… 19.25, 22.35
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.30 4DX 3D, 17.50, 19.00 4DX 3D, 19.30, 21.30 4DX 3D
Haos koji hoda… 22.00
Ainbo: Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 16.20, 17.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.00
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.05
Toma… 17.05, 18.00, 19.45, 21.00, 22.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.10
Svemirski basket: Novo naslede (sinhronizovano)… 17.20
Glavni heroj… 22.15

Utorak, 21. septembar / sreda, 22. septembar
After: Posle pada… 18.05, 20.40, 21.30
Nečista krv – Greh predaka… 20.15
Zloćudno… 19.25, 22.35
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.30 4DX 3D, 17.50, 19.00 4DX 3D, 19.30, 21.30 4DX 3D
Haos koji hoda… 22.00
Ainbo: Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 16.20, 17.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.00
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.05
Toma… 17.05, 18.00, 19.45, 21.00, 22.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.10
Svemirski basket: Novo naslede (sinhronizovano)… 17.20
Velika bela ajkula… 22.15 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 16. septembar / petak, 17. septembar
After: Posle pada… 19.40, 21.40
Ainbo: Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.10, 17.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.30
Glavni heroj… 20.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.20, 16.20, 17.30
Mali šef: Porodični biznis (titlovano)… 18.50
Zloćudno… 22.35
Mnogo mi je stalo… 17.10, 19.30
Nečista krv – Greh predaka… 18.20, 20.30
Odred otpisanih – Nova misija… 21.50
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 15.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova (Dolby Atmos)… 18.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova (Dolby Atmos) 3D… 20.45
Soba želja… 22.40
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00

Subota, 18. septembar / nedelja, 19. septembar
After: Posle pada… 19.40, 21.40
Ainbo: Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 15.10, 17.00
Avantura u džungli… 14.30
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.40, 13.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.30
Glavni heroj… 20.20
Luka (sinhronizovano)… 12.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.00, 11.50, 13.10, 14.10, 15.20, 16.20, 17.30
Mali šef: Porodični biznis (titlovano)… 18.50
Zloćudno… 22.35
Mnogo mi je stalo… 17.10, 19.30
Nečista krv – Greh predaka… 18.20, 20.30
Odred otpisanih – Nova misija… 21.50
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 12.45, 15.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova Dolby Atmos… 18.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova Dolby Atmos 3D… 20.45
Soba želja… 22.40
Toma… 12.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00

Ponedeljak, 20. septembar / utorak, 21. septembar / sreda, 22. septembar
After: Posle pada… 19.40, 21.40
Ainbo: Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.10, 17.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.30
Glavni heroj… 20.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.20, 16.20, 17.30
Mali šef: Porodični biznis (titlovano)… 18.50
Zloćudno… 22.35
Mnogo mi je stalo… 17.10, 19.30
Nečista krv – Greh predaka… 18.20, 20.30
Odred otpisanih – Nova misija… 21.50
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 15.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova (Dolby Atmos)… 18.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova (Dolby Atmos) 3D… 20.45
Soba želja… 22.40
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za septembar 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Izdvajamo:
Subota, 18. septembar / nedelja, 19. septembar / ponedeljak, 20. septembar
Festival italijanskog filma

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 16. septembar
After: Posle pada… 19.30
Ainbo: Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 16.30
Nečista krv – Greh predaka… 17.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.30
Toma… 17.00, 18.45, 20.00, 21.40

Petak, 17. septembar
After: Posle pada… 19.30
Ainbo: Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 16.30
Nečista krv – Greh predaka… 17.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.30
Toma… 17.00, 18.45, 20.15, 21.40

Subota, 18. septembar / nedelja, 19. septembar
After: Posle pada… 19.30
Ainbo: Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)- 11.30, 15.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 12.00,16.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 14.20
Nečista krv – Greh predaka… 17.10
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 13.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.30
Toma… 11.40, 14.30, 17.20, 18.45, 20.15, 21.40

Ponedeljak, 20. septembar / utorak, 21. septembar / sreda, 22. septembar
After: Posle pada… 19.30
Ainbo: Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 16.30
Nečista krv – Greh predaka… 17.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.30
Toma… 17.00, 18.45, 20.15, 21.40

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Mala sala
Četvrtak, 16. septembar – petak, 24. septembar
Skok… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 20.00

Subota, 25. septembar / nedelja, 26. septembar
Zvezdani psi – Tropska avantura (sinhronizovano)… 12.00
Skok… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 20.00

Ponedeljak, 27. septembar – četvrtak, 30. septembar
Skok… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 20.00

Velika sala
Festival Evropska saradnja: filmska priča

Utorak, 21. septembar
Blizanci satkani od sna… 20.00

Sreda, 22. septembar
Bugarski san… 20.00

Četvrtak, 23. septembar
U međuvremenu, na planeti Zemlji… 20.00 

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija.

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 16. septembar / petak, 17. septembar
Toma… 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.20
After: Posle pada… 17.00, 20.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 19.15
Nečista krv – greh predaka… 19.00, 21.00
Glavni heroj… 22.10
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.50, 18.50
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 14.50

Subota, 18. septembar / nedelja, 19. septembar
Toma… 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.20
After: Posle pada… 17.00, 20.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 19.15
Nečista krv – greh predaka… 19.00, 21.00
Glavni heroj… 22.10
Avantura u džungli… 13.00
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.15, 15.15, 17.15
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.30, 13.40, 15.50, 18.50
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.40, 14.50
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.45
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.00, 13.15
Luka (sinhronizovano)… 12.30

Ponedeljak, 20. septembar / utorak, 21. septembar / sreda, 22. septembar
Toma… 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.20
After: Posle pada… 17.00, 20.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 19.15
Nečista krv – greh predaka… 19.00, 21.00
Glavni heroj… 22.10
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.50, 18.50
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 14.50 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 16. septembar
Coffee And Cigarettes… 20.00

Petak, 17. septembar
Some Like It Hot… 20.00

Subota, 18. septembar
Saint Maud… 20.00

Nedelja, 19. septembar
Naked… 20.00

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
BELDOCS 2021 (na terasi Kolarca)
Četvrtak, 16. septembar
Krtica… 20.00

Petak, 17. septembar – sreda, 22. septembar
Nema najavljenih projekcija

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ostavinska galerija
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Redovan repertoar
Četvrtak, 16. septembar

Toma… 20.00

Petak, 17. septembar
Toma… 20.00

Subota, 18. septembar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 16.00
After: Posle pada… 18.00
Toma… 20.00

Nedelja, 19. septembar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 17.00
Toma… 19.00

Ponedeljak, 20. septembar – sreda, 22. septembar
Nema najavljenih projekcija

Revija italijanskog savremenog filma
(Besplatan ulaz)
Četvrtak, 16. septembar
Opušteno / Scialla… 18.00
Režija: Frančesko Bruni

Petak, 17. septembar
Kloni me se / Stai lontana da me… 18.00
Režija: Alesio Marija Federiči

Ponedeljak, 20. septembar
Kriptonit u torbi / La kryptonite nella borsa… 18.00
Režija: Ivan Kontroneo

Utorak, 21. septembar
To je bio sin / E stato il figlio… 18.00
Režija: Danijele Čipri

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.