Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (11-17. novembar 2021)
Bioskopski repertoari (11-17. novembar 2021): Večni
Bioskopski repertoari (11-17. novembar 2021): Večni

Bioskopski repertoari (11-17. novembar 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 11. do 17. novembra 2021. godine. Tu su premijere, festivali, novi filmovi, klasici u Kinoteci…

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 11. do 17. novembra 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 11. novembar 2021.
Večni… 16.30, 20.00
Večni 3D… 13.30, 19.00, 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.00, 14.40, 17.20, 18.15, 19.30, 20.45, 22.10
Dina… 16.00
Božiji čovek… 18.45, 20.20
Toma… 13.00, 21.00
Flotel Evropa… 16.00
Ciklus kratkometražnih filmova… 17.30
Od sutra počinjem da… 19.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.30, 14.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.30, 12.40, 16.15
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.45, 16.30
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 14.00

Petak, 12. novembar 2021.
Večni… 16.00, 22.20
Večni 3D… 13.00, 19.00, 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 14.30, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.10
Božiji čovek… 16.30, 18.45
Toma… 21.00
Flotel Evropa… 16.00
Ciklus kratkometražnih filmova… 17.30
Od sutra počinjem da… 19.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.30, 14.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.40, 16.15
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 14.00

Subota, 13. novembar 2021.
Večni… 16.00, 22.20
Večni 3D… 13.00, 19.00, 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.00, 14.30, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.10
Božiji čovek… 16.30, 18.45
Toma… 21.00
Flotel Evropa… 16.00
Ciklus kratkometražnih filmova… 17.30
Od sutra počinjem da… 19.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 10.40, 14.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.30, 14.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.00, 12.40, 16.15
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.45
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 10.20, 14.00

Nedelja, 14. novembar 2021.
Večni… 12.45, 18.20, 20.20
Večni 3D… 16.00, 19.00, 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 11.40, 14.20, 17.00, 18.15, 19.40, 20.45, 22.20
Dina… 21.20
Božiji čovek… 16.30, 18.45
Toma… 21.00
Flotel Evropa… 16.00
Ciklus kratkometražnih filmova… 17.30
Od sutra počinjem da… 19.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 10.40, 14.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.30, 14.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 10.45, 12.40, 16.15
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.45
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 10.20, 14.00

Ponedeljak, 15. novembar 2021.
Večni… 16.00, 20.20
Večni 3D… 13.00, 19.00, 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 14.30, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.10
Božiji čovek… 16.30, 18.45
Toma… 21.00
Flotel Evropa… 16.00
Ciklus kratkometražnih filmova… 17.30
Od sutra počinjem da… 19.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.30, 14.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.40, 16.15
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 14.00

Utorak, 16. novembar 2021.
Večni… 18.20, 20.20
Večni 3D… 16.00, 19.00, 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 14.20, 17.00, 18.15, 19.40, 20.45, 22.20
Dina… 21.20
Božiji čovek… 16.30, 18.45
Toma… 21.00
Flotel Evropa… 16.00
Ciklus kratkometražnih filmova… 17.30
Od sutra počinjem da… 19.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.15
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 14.00

Sreda, 17. novembar 2021.
Nebesa… 20.00 – premijera
Večni… 16.00, 20.20
Večni 3D… 19.00, 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 14.30, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.20
Božiji čovek… 16.30, 18.45
Toma… 21.00
Flotel Evropa… 16.00
Ciklus kratkometražnih filmova… 17.30
Od sutra počinjem da… 19.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.15
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 14.00 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 11. novembar – sreda, 17. novembar
Božiji čovek… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 11. novembar / petak, 12. novembar
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.30
Večni… 18.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.00

Subota, 13. novembar
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 13.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 14.30
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.30
Večni… 18.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.00

Nedelja, 14. novembar
Evropski filmski maraton… 10.00 – 2.00

Ponedeljak, 15. novembar / utorak, 16. novembar / sreda, 17. novembar
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.30
Večni… 18.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.00 

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 11. novembar / petak, 12. novembar
Gorbačov. Raj… 19.00
Prve 54 godine – Skraćeni priručnik za vojnu okupaciju… 21.00

Subota, 13. novembar
Ekoskop – Eko fest
Zozonci u zemlji vetra… 12.00
Veće od nas… 17.00

Nedelja, 14. novembar
Gorbačov. Raj… 19.00
Prve 54 godine – Skraćeni priručnik za vojnu okupaciju… 21.00

Ponedeljak, 15. novembar
Japansko-srpski festival filma
Snovi u plamenu… 18.00
Crvena pošta u Ešerovoj ulici… 20.00

Utorak, 16. novembar / sreda, 17. novembar
Prve 54 godine – Skraćeni priručnik za vojnu okupaciju… 19.00
Greh… 21.00

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 11. novembar / petak, 12. novembar
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.45, 16.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.40, 15.40
Večni… 14.40, 16.00 3D, 17.45, 19.00 3D, 20.45,22.15 3D
Božiji čovek… 20.15
Dina… 15.45 3D, 19.00, 22.00 3D
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.50
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 16.10, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 16.20 3D
Nije vreme za umiranje… 17.15 3D, 20.20
Noć veštica ubija… 18.10, 22.35
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.00, 17.00, 19.00 (titlovano)
Poslednji dvoboj… 22.10
Prošle noći u Sohou… 19.45
Rogovi… 22.25
Toma… 16.40, 19.30, 21.00
Venom 2… 15.15 3D, 18.30, 20.30 3D, 22.40

Subota, 13. novembar / nedelja, 14. novembar
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 14.45, 16.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.50, 13.45, 15.40
Večni… 11.40, 13.15 3D, 14.40, 16.15 3D, 17.45, 19.15 3D, 20.45, 22.15 3D
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 13.25
Božiji čovek… 20.15
Dina… 13.00, 16.00 3D, 19.00, 22.00 3D
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.50
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.30, 13.30, 15.00, 16.10, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Luka (sinhronizovano)… 11.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.15, 14.30 3D
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.40 3D, 14.00, 16.20 3D
Nije vreme za umiranje… 17.15 3D, 20.20
Noć veštica ubija… 18.10, 22.35
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 (titlovano)
Poslednji dvoboj… 22.10
Prošle noći u Sohou… 19.45
Rogovi… 22.25
Toma… 16.40, 19.30, 21.00
Venom 2… 15.15 3D, 18.30, 20.30 3D, 22.40

Ponedeljak, 15. novembar / utorak, 16. novembar / sreda, 17. novembar
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.00, 16.20
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.30, 16.30
Večni… 16.15 3D, 17.45, 19.15 3D, 20.45, 22.15 3D
Božiji čovek… 20.15
Dina… 16.00 3D, 19.00, 22.00 3D
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.50
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 16.10, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.30 3D
Nije vreme za umiranje… 17.15 3D, 20.20
Noć veštica ubija… 18.10, 22.35
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.00, 17.00, 19.00 (titlovano)
Poslednji dvoboj… 22.10
Prošle noći u Sohou… 19.45
Rogovi… 22.25
Toma… 16.40, 19.30, 21.00
Venom 2… 15.15 3D, 18.30, 20.30 3D, 22.40 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 11. novembar / petak, 12. novembar
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30
Venom 2 3D… 22.05
Večni… 14.20, 16.30, 19.15
Toma… 17.00, 19.30, 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 14.30, 17.45, 20.00, 22.20

Subota, 13. novembar / nedelja, 14. novembar
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.05, 12.40
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.30, 13.00, 14.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 12.30
Venom 2 3D… 22.05
Večni… 14.20, 16.30, 19.15
Toma… 17.00, 19.30, 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 14.30, 17.45, 20.00, 22.20

Ponedeljak, 15. novembar / utorak, 16. novembar / sreda, 17. novembar
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30
Venom 2 3D… 22.05
Večni… 14.20, 16.30, 19.15
Toma… 17.00, 19.30, 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 14.30, 17.45, 20.00, 22.20

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 11. novembar / petak, 12. novembar
Večni 3D… 15.40, 18.40
Večni… 21.40
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 16.30
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.30, 18.00, 19.00, 20.30, 21.30
Prošle noći u Sohou… 20.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.00
Dina… 21.10
Venom 2… 22.00
Božiji čovek… 17.50
Toma… 18.20

Subota, 13. novembar / nedelja, 14. novembar
Večni 3D… 15.40, 18.40
Večni… 21.40
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.20, 16.30
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.50, 14.30, 16.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.30, 18.00, 19.00, 20.30, 21.30
Prošle noći u Sohou… 20.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.40, 13.10, 15.10, 17.00
Dina… 21.10
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 12.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 14.40
Venom 2… 22.00
Božiji čovek… 17.50
Toma… 18.20

Ponedeljak, 15. novembar / utorak, 16. novembar / sreda, 17. novembar
Večni 3D… 15.40, 18.40
Večni… 21.40
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 16.30
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.30, 18.00, 19.00, 20.30, 21.30
Prošle noći u Sohou… 20.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.00
Dina… 21.10
Venom 2… 22.00
Božiji čovek… 17.50
Toma… 18.20 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 11. novembar
Večni… 14.30 3D, 17.30, 18.00 MX4D 3D, 20.30 3D, 22.00 MX4D 3D, 22.20
Dina… 15.00 MX4D 3D, 19.15
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.50
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 114.00, 16.30, 20.30, 21.15, 22.15
Prošle noći u Sohou… 18.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Dina… 20.30
Venom 2… 22.15
Nije vreme za umiranje… 16.10
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 14.00
Toma… 19.30

Petak, 12. novembar
Večni… 14.30 3D, 17.30, 18.00 MX4D 3D, 20.30 3D, 22.00 MX4D 3D, 22.20
Dina… 16.00 MX4D 3D, 19.15
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.50
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 14.45, 17.15, 19.45, 21.00, 22.15
Prošle noći u Sohou… 18.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Dina… 15.00 MX4D 3D, 19.15
Venom 2… 14.00 MX4D 3D, 22.15
Nije vreme za umiranje… 16.10
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 14.00
Toma… 19.30

Subota, 13. novembar / nedelja, 14. novembar
Večni… 11.00 MX4D 3D, 11.30 2D, 14.30 3D, 17.30, 19.00 MX4D 3D, 20.30 3D, 22.00 MX4D 3D, 22.20
Dina… 16.00 MX4D 3D, 19.15
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 13.15, 16.50
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 21.00, 22.15
Prošle noći u Sohou… 18.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.30, 15.30, 17.30
Dina… 15.00 MX4D 3D, 19.15
Venom 2… 14.00 MX4D 3D, 22.15
Nije vreme za umiranje… 16.10
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.45, 14.00
Toma… 19.30

Ponedeljak, 15. novembar / utorak, 16. novembar / sreda, 17. novembar
Večni… 17.30, 20.30 3D, 22.00 MX4D 3D, 22.20
Dina… 16.00 MX4D 3D, 19.15
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.50
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 17.15, 19.45, 21.00, 22.15
Prošle noći u Sohou… 18.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Dina… 15.00 MX4D 3D, 19.15
Venom 2… 22.15
Nije vreme za umiranje… 16.10
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 14.00
Toma… 19.30 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Program: Kvadrikula
Ponedeljak, 15. novembar / utorak, 16. novembar / sreda, 17. novembar
Ćutanje je zlato – prvi festival nemog filma

Četvrtak, 25. novembar / petak, 26. novembar / subota, 27. novembar
Nebesa… 19.00

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
DOK Cinema DOB
Četvrtak, 18. novembar
Dragan Wende – West Berlin… 20.00
Projekcija i razgovor o filmu
Gost: Dragan von Petrović, reditelj i montažer
Moderator: Jovana Nikolić, producentkinja
Ulaz slobodan. 

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 11. novembar / petak, 12. novembar
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.40, 16.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.00
Večni… 14.30, 16.00 3D, 17.30, 19.00 3D, 20.30, 22.00 3D
Božiji čovek… 17.50
Dina… 15.00, 18.00 3D, 21.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 14.30, 15.40, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.10
Nije vreme za umiranje… 18.30, 21.40 3D
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.50, 16.45
Prošle noći u Sohou… 22.20
Toma… 18.40, 21.30
Venom 2… 15.50, 20.15 3D

Subota, 13. novembar / nedelja, 14. novembar
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 14.40, 16.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.15, 12.30, 13.50
Večni… 14.30, 16.00 3D, 17.30, 19.00 3D, 20.30, 22.00 3D
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.45
Božiji čovek… 17.50
Dina… 12.00 3D, 15.00, 18.00 3D, 21.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.00, 13.10, 14.30, 15.40, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 13.40 3D
Nije vreme za umiranje… 18.30, 21.40 3D
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.00, 12.55, 14.50, 16.45
Prošle noći u Sohou… 22.20
Toma… 18.40, 21.30
Venom 2… 15.50, 20.15 3D

Ponedeljak, 15. novembar / utorak, 16. novembar / sreda, 17. oktobar
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.30, 16.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.00, 16.15
Večni… 16.00 3D, 17.30, 19.00 3D, 20.30, 22.00 3D
Božiji čovek… 17.50
Dina… 15.00 3D, 18.00 3D, 21.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.10
Nije vreme za umiranje… 18.30, 21.40 3D
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.45
Prošle noći u Sohou… 22.20
Toma… 18.40,21.30
Venom 2… 15.50, 20.15 3D 

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 11. novembar
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 11.00
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.15, 12.50
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 13.20
Večni… 13.30 4DX 3D, 16.25 4DX 3D, 16.55, 18.10, 19.00 3D, 19.30 4DX 3D, 21.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.30, 12.55, 16.40
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.20, 15.05
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.45, 13.05, 14.15, 15.10, 16.25, 16.40, 17.35, 19.15, 20.00, 21.45, 22.00, 22.30
Demoni… 22.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.10, 14.40, 15.30
Dina… 19.45, 22.20 4DX 3D
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.05, 13.10
Venom 2… 11.40 4DX 3D
Božiji čovek… 17.15
Nije vreme za umiranje… 22.00
Toma… 19.15

Petak, 12. novembar
Večni… 16.00 4DX 3D, 18.10, 19.00 3D, 19.00 4DX 3D, 21.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.40
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.05
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.10, 16.25, 16.40, 17.35, 19.15, 20.00, 21.45, 22.00, 22.30
Prošle noći u Sohou… 22.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30
Dina… 16.55, 19.45, 22.00 4DX 3D
Božiji čovek… 17.15
Nije vreme za umiranje… 22.00
Toma… 19.15

Subota, 13. novembar
Večni… 13.10 4DX 3D, 16.10 4DX 3D, 18.10, 19.00 3D, 19.10 4DX 3D, 21.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.30, 12.55, 16.40
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.20, 15.05
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.45, 13.05, 14.15, 15.10, 16.25, 16.40, 17.35, 19.15, 20.00, 21.45, 22.00, 22.30
Demoni… 22.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.00, 11.10, 14.40, 15.30
Dina… 16.55, 19.45, 22.00 4DX 3D
Božiji čovek… 17.15
Nije vreme za umiranje… 22.00
Toma… 19.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.15, 12.50
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 13.20
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.05, 13.10
Venom 2… 11.20 4DX 3D

Nedelja, 14. novembar
Večni… 13.10 4DX 3D, 16.10 4DX 3D, 18.10, 19.00 3D, 19.10 4DX 3D, 21.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.30, 12.55, 16.40
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.20, 15.05
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.45, 13.05, 14.15, 15.10, 16.25, 16.40, 17.35, 19.15, 20.00, 21.45, 22.00, 22.30
Prošle noći u Sohou… 22.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.00, 11.10, 14.40, 15.30
Dina… 16.55, 19.45, 22.00 4DX 3D
Božiji čovek… 17.15
Nije vreme za umiranje… 22.00
Toma… 19.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.15, 12.50
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 13.20
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.05, 13.10
Venom 2… 11.20 4DX 3D

Ponedeljak, 15. novembar / utorak, 16. novembar
Večni… 16.00 4DX 3D, 18.10, 19.00 4DX 3D, 19.00 3D, 21.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.40
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.05
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.25, 16.40, 17.35, 19.15, 20.00, 21.45, 22.00, 22.30
Demoni… 22.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30
Dina… 16.55, 19.45, 22.00 4DX 3D
Božiji čovek… 17.15
Nije vreme za umiranje… 22.00
Toma… 19.15

Sreda, 17. novembar
Večni… 16.00 4DX 3D, 18.10, 19.00 4DX 3D, 19.00 3D, 21.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.40
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.05
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.25, 16.40, 17.35, 19.15, 20.00, 21.45, 22.00, 22.30
Prošle noći u Sohou… 22.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30
Dina… 16.55, 19.45, 22.00 4DX 3D
Božiji čovek… 17.15
Nije vreme za umiranje… 22.00
Toma… 19.15 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 11. novembar
Večni… 14.45, 15.50 Dolby Atmos 3D, 17.45, 19.00 Dolby Atmos 3D, 20.45, 22.00 Dolby Atmos 3D
Božiji čovek… 19.45
Dina… 19.15
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
Južni vetar 2: Ubrzanje… 15.00, 16.00, 17.30, 18.30, 20.00, 21.15, 22.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.30, 16.25
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 14.40
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 21.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.40, 17.40
Prošle noći u Sohou… 22.15
Toma… 18.20, 22.00
Venom 2 Dolby Atmos 3D… 16.50, 18.50

Petak, 12. novembar
Večni… 14.45, 16.30 Dolby Atmos 3D, 17.45, 19.30 Dolby Atmos 3D, 20.45, 22.30 Dolby Atmos 3D
Božiji čovek… 19.45
Dina… 19.15, 22.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
Južni vetar 2: Ubrzanje… 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 14.15
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.30, 16.30
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 14.40
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 21.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.45, 17.40
Prošle noći u Sohou… 22.15
Toma… 18.30, 21.30
Venom 2 Dolby Atmos 3D… 17.00, 19.00

Subota, 13. novembar / nedelja, 14. novembar
Večni… 13.30 Dolby Atmos 3D, 14.45, 16.30 Dolby Atmos 3D, 17.45 2D, 19.30 Dolby Atmos 3D, 20.45, 22.30 Dolby Atmos 3D
Božiji čovek… 19.45
Dina… 19.15, 22.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.30, 17.15
Južni vetar 2: Ubrzanje… 12.30, 13.40, 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Luka (sinhronizovano)… 11.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.20
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.40, 14.35, 16.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.30 3D, 13.15
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 13.50, 21.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.40, 17.40
Prošle noći u Sohou… 22.15
Toma… 18.30, 21.30
Venom 2 Dolby Atmos 3D… 11.50,17.00, 19.00

Ponedeljak, 15. novembar / utorak, 16. novembar / sreda, 17. novembar
Večni… 16.30 Dolby Atmos 3D, 17.45, 19.30 Dolby Atmos 3D, 20.45, 22.30 Dolby Atmos 3D
Božiji čovek… 19.45
Dina… 19.15, 22.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
Južni vetar 2: Ubrzanje… 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.00, 16.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.15
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 21.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.45, 17.40
Prošle noći u Sohou… 22.15
Toma… 18.20, 22.00
Venom 2 Dolby Atmos 3D… 16.50, 18.50 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za novembar 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 11. novembar
Večni… 16.00 IMAX 3D, 17.15 Dolby Atmos 3D, 18.20, 19.00 IMAX 3D, 21.20, 22.00 IMAX 3D
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.40, 17.00, 18.10, 19.30, 20.45, 22.10
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.00, 16.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.00
Nije vreme za umiranje… 15.00, 20.20 Dolby Atmos 3D
Noć veštica ubija… 20.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.45, 19.45 (titlovano)
Poslednji dvoboj… 21.40
Božiji čovek… 17.50
Dina… 15.45, 18.45 3D, 21.50
Toma… 16.50, 19.40, 22.30
Venom 2… 15.10 Dolby Atmos 3D, 22.20

Petak, 12. novembar
Večni… 15.20 IMAX 3D, 17.15 Dolby Atmos 3D, 18.20 IMAX 3D, 19.15, 21.20 IMAX 3D, 22.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.40, 17.00, 18.10, 19.30, 20.45, 22.00
Božiji čovek… 18.00
Dina… 16.00, 19.00 3D, 22.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.00, 16.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.00
Nije vreme za umiranje… 16.10, 20.20 Dolby Atmos 3D
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.45, 17.45, 19.45 (titlovano)
Poslednji dvoboj… 21.40
Toma… 16.50, 19.40, 22.30
Venom 2… 15.10 Dolby Atmos 3D, 20.10 3D, 22.10

Subota, 13. novembar / nedelja, 14. novembar
Večni… 12.20 IMAX 3D, 15.20 IMAX 3D, 17.15 Dolby Atmos 3D, 18.20 IMAX 3D, 19.15, 21.20 IMAX 3D, 22.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.00, 14.30, 15.40, 17.00, 18.10, 19.30, 20.45, 22.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 13.30
Božiji čovek… 18.00
Dina… 13.00 3D, 16.00, 19.00 3D, 22.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 15.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.15, 14.10, 16.05
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.50, 14.00
Nije vreme za umiranje… 12.05 Dolby Atmos 3D, 16.10, 20.20 Dolby Atmos 3D
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45 Titl
Poslednji dvoboj… 21.40
Toma… 16.50, 19.40, 22.30
Venom 2… 15.10 Dolby Atmos 3D, 20.10 3D, 22.10

Ponedeljak, 15. novembar / utorak, 16. novembar
Večni… 15.20 IMAX 3D, 17.15 Dolby Atmos 3D, 18.20 IMAX 3D, 19.15, 21.20 IMAX 3D, 22.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.40, 17.00, 18.10, 19.30, 20.45, 22.00
Božiji čovek… 18.00
Dina… 16.00, 19.00 3D, 22.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.00, 16.05
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.00
Nije vreme za umiranje… 16.10, 20.20 Dolby Atmos 3D
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.45, 17.45, 19.45 (titlovano)
Poslednji dvoboj… 21.40
Toma… 16.50, 19.40, 22.30
Venom 2… 15.10 Dolby Atmos 3D, 20.10 3D, 22.10

Sreda, 17. novembar
Večni… 15.20 IMAX 3D, 17.15 Dolby Atmos 3D, 18.20 IMAX 3D, 19.15, 21.20 IMAX 3D, 22.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.40, 17.00, 18.10, 19.30, 20.45, 22.00
Božiji čovek… 18.00
Dina… 16.00, 21.30
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.00, 16.05
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.00
Nebesa… 19.00 – premijera
Nije vreme za umiranje… 16.10, 20.20 Dolby Atmos 3D
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.45, 17.45, 19.45 (titlovano)
Poslednji dvoboj… 21.40
Toma… 16.50, 19.40, 22.30
Venom 2… 15.10 Dolby Atmos 3D, 20.10 3D, 22.10 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Mala sala
Četvrtak, 11. novembar / petak, 12. novembar
Nigde posebno… 20.15

Subota, 13. novembar / nedelja, 14. novembar
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.00
Nigde posebno… 20.15

Ponedeljak, 15. novembar / utorak, 16. novembar / sreda, 17. novembar
Nigde posebno… 20.15

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Ponedeljak, 22. novembar – petak, 26. novembar
Festival autorskog filma 2021

Utorak, 30. novembar
Ciklus tribina: Film kao popkult… 19.00
Autor i moderator: Aleksandar S. Janković

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 11. novembar
Večni… 17.45, 20.45
Večni 3D… 13.30, 16.30, 19.30, 22.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.30, 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Prošle noći u Sohou… 22.15
Dina 3D… 19.15
Božiji čovek… 18.45
Venom… 17.15
Toma… 21.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 13.45, 15.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.15, 14.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.45, 14.45, 16.45
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.10
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 13.00

Petak, 12. novembar
Večni… 13.00, 17.45, 20.45
Večni 3D… 16.00, 19.00, 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.30, 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Prošle noći u Sohou… 22.15
Dina 3D… 19.15
Božiji čovek… 18.45
Venom… 17.15
Toma… 21.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 13.45, 15.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.15, 14.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.45, 14.45, 16.45
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.10
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 13.00

Subota, 13. novembar / nedelja, 14. novembar
Večni… 13.00, 17.45, 20.45
Večni 3D… 16.00, 19.00, 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.30, 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Prošle noći u Sohou… 22.15
Dina 3D… 19.15
Božiji čovek… 18.45
Venom… 17.15
Toma… 21.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.10, 13.45, 15.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 10.15, 12.15, 14.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 10.45, 12.45, 14.45, 16.45
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.40, 15.10
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 10.50, 13.00

Ponedeljak, 15. novembar / utorak, 16. novembar / sreda, 17. novembar
Večni… 17.45, 20.45
Večni 3D… 16.00, 19.00, 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Prošle noći u Sohou… 22.15
Dina 3D… 19.15
Božiji čovek… 18.45
Venom… 17.15
Toma… 21.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.45, 16.45
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.10 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 11. novembar
Hour of The Wolf… 20.00 – engleski titl

Petak, 12. novembar
Naked Lunch… 20.00 – engleski titl

Subota, 13. novembar
Long Day’s Journey Into Night… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 14. novembar
Akira… 20.00 – engleski titl

Sreda, 17. novembar
Dr. Strangelove… 20.00 – engleski titl

Četvrtak, 18. novembar
Andrei Rublev… 20.00 – engleski titl

Petak, 19. novembar
Angst… 20.00 – srpski titl

Subota, 20. novembar
The Love Witch… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 21. novembar
Kiki’s Delivery Service… 20.00 – srpski titl

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 11. novembar – nedelja, 14. novembar
Božiji čovek… 18.30
Minamata… 20.30

Utorak, 16. novembar / sreda, 17. novembar
Božiji čovek… 18.30
Minamata… 20.30

Četvrtak, 18. novembar – nedelja, 21. novembar
Božiji čovek… 18.30
Nebesa… 20.30 

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 11. novembar
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.00
Večni… 14.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.00, 20.00

Petak, 12. novembar
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.00
Gradonačelnik… 18.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 20.00

Subota, 13. novembar
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.00, 20.00

Nedelja, 14. novembar
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.00
Božiji čovek… 18.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 20.00

Ponedeljak, 15. novembar / utorak, 16. novembar / sreda, 17. novembar
Nema najavljenih projekcija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Petak, 12. novembar – subota, 20. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 20.00 

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.