Naslovna » Izlasci » Sajmovi » Kobasicijada na beogradskim pijacama 11. i 25. januara 2025.
Kobasicijada na pijacama u Beogradu (detalj sa plakata)
Kobasicijada na pijacama u Beogradu (detalj sa plakata)

Kobasicijada na beogradskim pijacama 11. i 25. januara 2025.

Zbog velikog interesovanja, manifestacija Kobasicijada iz Turije gostuje ponovo u subotu, 11. januara 2025. od 9.00 do 13.00, na pijaci „Zemun“.

Iz JKP „Beogradske pijace“ najavljuju da će sugrađani pored bogate ponude poljoprivrednih i drugih proizvoda moći da kupe i turijske specijalitete.

Ljubitelji svežih i suvih kobasica, po kojima je Turija postala poznata širom sveta, moći će da probaju i kupe čuvene turijske kobasice koje nose oznaku „Najbolje iz Vojvodine“.

Promocija ove gastronomske manifestacije biće održana i na pijaci „Đeram“, 25. januara od 9.00 do 13.00.

Promocija čuvene gastronomske manifestacije, Kobasicijade, koja se kao međunarodni festival kobasica održava jednom godišnje u bačkom selu Turija kod Srbobrana, svake godine održava se na beogradskim pijacama zahvaljujući saradnji sa „Beogradskim pijacama“. (danubeogradu.rs)

Uređuje: Ah Neša

Novinar iz Beograda od 1992. godine, osnivač je i glavni i odgovorni urednik portala Dan u Beogradu.