Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (10-16. nov. 2016)
Bioskopski repertoari: Čudovištance Moli
Čudovištance Moli

Bioskopski repertoari (10-16. nov. 2016)

Ovo su bioskopski repertoari koji važe od 10. do 16. novembra 2016. godine.

U Beogradu će od 10. novembra bioskopski repertoari biti bogatiji za nekoliko novih filmova: pravo sa Kids Festa u bioskopske sale dolazi „Čudovištance Moli„, a tu su i ratna drama Mela Gibsona „Greben spasa„, film Pedra Almodovara „Hulieta“ i domaći „Vojna akademija 3: Novi početak„.

Događaj meseca svakako je novo izdanje festivala Slobodna zona, a ove nedelje biće aktuelan i Green Fest. U Kinoteci možete da pogledate neki od uzbuljivih filmova Klinta Istvuda! Ne propustite da premijerno pogledate šta se događalo 70 godina pre rođenja Harija Potera u filmu „Fantastične zveri i gde ih naći„!

Bioskopski repertoari od 10. do 16. novembra 2016.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 10. novembar / petak, 11. novembar
Čudovištance Moli… 16.00, 16.30, 17.15
Dnevnik mašinovođe… 18.15 i 20.00
Snouden… 21.45
Jesen samuraja… 18.00 i 20.00
Devojka sa fotografije… 22.00
Maks Stil… 18.30
Trolovi 3D, sinhronizovano… 16.30
Greben spasa… 18.00
Vojna akademija 3: Novi početak… 16.00, 18.00, 20.00 i 21.45

Subota, 12. novembar / nedelja, 13. novembar
Čudovištance Moli… 16.00, 16.30, 17.15
Dnevnik mašinovođe… 18.15 i 20.00
Snouden… 21.45
Jesen samuraja… 18.00 i 20.00
Devojka sa fotografije… 22.00
Maks Stil… 18.30
Trolovi 3D, sinhronizovano… 16.30
Greben spasa… 18.00
Vojna akademija 3: Novi početak… 16.00, 18.00, 20.00 i 21.45

Ponedeljak, 14. novembar
Čudovištance Moli… 16.00, 16.30, 17.15
Dnevnik mašinovođe… 18.15 i 20.00
Snouden… 21.45
Jesen samuraja… 18.00 i 20.00
Devojka sa fotografije… 22.00
Maks Stil… 18.30
Trolovi 3D, sinhronizovano… 16.30
Doktor Strejndž 3D… 22.15
Greben spasa… 20.00
Vojna akademija 3: Novi početak… 16.00, 18.00, 20.00 i 21.45
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 10. novembar – sreda, 16. novembar
ZG80… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 10. novembar
Trolovi 3D, sinhronizovano… 15.00
Jesen samuraja… 17.00
Doktor Strejndž 3D… 19.00
Vojna akademija 3: Novi početak… 21.00

Petak, 11. novembar / subota, 12. novembar / nedeljak, 13. novembar
Trolovi 3D, sinhronizovano… 11.00, 13.00, 15.00
Jesen samuraja… 17.00
Doktor Strejndž 3D… 19.00
Vojna akademija 3: Novi početak… 21.00

Ponedeljak, 14. novembar / utorak, 15. novembar / sreda, 16. novembar
Trolovi 3D, sinhronizovano… 15.00
Jesen samuraja… 17.00
Doktor Strejndž 3D… 19.00
Vojna akademija 3: Novi početak… 21.00
***********************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 10. novembar – utorak, 15. novembar
Slobodna zona 2016
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 10. novembar
Vojna akademija 3 – Novi početak… 14:30, 16:30, 18:30, 19:30, 20:00, 21:30, 22:00
Greben spasa… 15:20, 19:25, 22:05
Hulieta… 16:35, 20:40
Čudovištance Moli (sinhronizovano)… 15:15
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 14:00, 16:00, 18:05
Trolovi (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Doktor Strejndž 3D… 17:15, 20:30, 22:45
Doktor Strejndž… 15:00, 19:00, 21:15
Računovođa… 14:45, 17:15, 19:45, 22:15
Ime: Dobrica, Prezime: Nepoznato… 18:40
Devet života… 15:10
Džek Ričer – Bez povratka… 19:15, 21:40
Genijalci… 22:45
Ustav Republike Hrvatske… 19:20
Rode… 14:30
Inferno… 16:40, 19:10, 21:35
Devojka iz voza… 17:10, 21:20
Jesen samuraja… 18:00, 20:20, 22:40
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 14:40, 16:45
Beba Bridžit Džons… 17:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 14:45

Petak, 11. novembar / subota, 12. novembar / nedelja, 13. novembar
Vojna akademija 3 – Novi početak… 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30
Greben spasa… 15:20, 19:25, 22:05
Hulieta… 16:35, 20:40
Čudovištance Moli (sinhronizovano)… 12:05, 13:40, 15:15
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:05
Trolovi (sinhronizovano)… 13:00, 15:00, 17:00
Doktor Strejndž 3D… 12:40, 17:10, 20:00, 22:20
Doktor Strejndž… 14:55, 19:00, 21:15
Računovođa… 14:45, 17:15, 19:45, 22:15
Ime: Dobrica, Prezime: Nepoznato… 18:40
Devet života… 13:20, 15:10
Džek Ričer – Bez povratka… 19:15, 21:40
Genijalci… 22:45
Ustav Republike Hrvatske… 19:20
Rode… 12:30, 14:30
Inferno… 16:40, 19:10, 21:35
Devojka iz voza… 17:10, 21:20
Jesen samuraja… 13:00, 18:00, 20:20, 22:40
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 12:10, 14:40, 16:45
Beba Bridžit Džons… 17:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 14:45

Ponedeljak, 14. novembar / utorak, 15. novembar
Vojna akademija 3 – Novi početak… 14:30, 16:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30
Greben spasa… 15:20, 19:25, 22:05
Hulieta… 16:35, 20:40
Čudovištance Moli (sinhronizovano)… 15:15
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:05
Trolovi (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Doktor Strejndž 3D… 17:15, 20:00, 22:20
Doktor Strejndž… 14:55, 19:00, 21:15
Računovođa… 14:45, 17:15, 19:45, 22:15
Ime: Dobrica, Prezime: Nepoznato… 18:40
Devet života… 15:10
Džek Ričer – Bez povratka… 19:15, 21:40
Genijalci… 22:45
Ustav Republike Hrvatske… 19:20
Rode… 14:30
Inferno… 16:40, 19:10, 21:35
Devojka iz voza… 17:10, 21:20
Jesen samuraja… 18:00, 20:20, 22:40
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 14:40, 16:45
Beba Bridžit Džons… 17:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 14:45

Sreda, 16. novembar
Fantastične zveri i gde ih naći (premijera) 3D… 20:00
Vojna akademija 3 – Novi početak… 14:30, 16:30, 18:30, 19:30, 20:20, 21:30, 22:35
Greben spasa… 15:20, 19:25, 22:05
Hulieta… 16:35, 20:40
Čudovištance Moli (sinhronizovano)… 15:15
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 14:00, 16:00, 18:05
Trolovi (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Doktor Strejndž 3D… 17:15, 20:30, 22:45
Doktor Strejndž… 15:00, 19:00, 21:15
Računovođa… 14:45, 17:15, 19:45, 22:15
Ime: Dobrica, Prezime: Nepoznato… 18:40
Devet života… 15:10
Džek Ričer – Bez povratka… 19:15, 21:40
Genijalci… 22:45
Ustav Republike Hrvatske… 17:10
Rode… 14:30
Inferno… 16:40, 19:10, 21:35
Devojka iz voza… 21:40
Jesen samuraja… 18:00, 19:20, 22:20
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 14:40, 16:45
Beba Bridžit Džons… 17:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 14:45
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 10. novembar
Vojna akademija 3 – Novi početak… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Doktor Strejndž 3D… 16.45, 18.25, 20.20
Računovođa… 22.35
Ime: Dobrica, Prezime: Nepoznato… 20.30
Greben spasa… 22.15
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 16.50, 18.40

Petak, 11. novembar / subota, 12. novembar / nedelja, 13. novembar
Vojna akademija 3 – Novi početak… 13.00, 15.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Doktor Strejndž 3D… 16.45, 18.25, 20.20
Računovođa… 22.35
Ime: Dobrica, Prezime: Nepoznato… 20.30
Greben spasa… 22.15
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00, 16.50, 18.40
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D (sinhronizovano)… 12.15

Ponedeljak, 14. novembar / utorak, 15. novembar / sreda, 16. novembar
Vojna akademija 3 – Novi početak… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Doktor Strejndž 3D… 18.25, 20.20
Jesen samuraja… 20.30
Računovođa… 22.35
Ime: Dobrica, Prezime: Nepoznato… 16.45
Greben spasa… 22.20
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 16.50, 18.40
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 10. novembar
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 15.30, 16.10
Vojna akademija 3 – Novi početak… 17.30, 19.30, 21.30
Doktor Strejndž 3D… 18.00, 20.15
Džek Ričer – Bez povratka… 22.35
Trolovi (sinhronizovano) 2D… 15.15, 17.15
Doktor Strejndž… 19.00, 21.15
Čudovištance Moli (sinhronizovano)… 15.40
Računovođa… 17.20, 22.00
Jesen samuraja… 19.50, 22.30
Ustav Republike Hrvatske… 16.20, 18.10
Greben spasa… 20.00

Petak, 11. novembar / subota, 12. novembar / nedelja, 13. novembar
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 13.30, 14.15, 15.30, 16.10
Vojna akademija 3 – Novi početak… 17.30, 19.30, 21.30
Doktor Strejndž 3D… 18.00, 20.15
Džek Ričer – Bez povratka… 22.35
Trolovi (sinhronizovano) 2D… 13.15, 15.15, 17.15
Doktor Strejndž… 19.00, 21.15
Čudovištance Moli (sinhronizovano)… 13.40, 14.20, 15.40
Računovođa… 17.20, 22.00
Jesen samuraja… 19.50, 22.30
Ustav Republike Hrvatske… 16.20, 18.10
Greben spasa… 20.00

Ponedeljak, 14. novembar / utorak, 15. novembar / sreda, 16. novembar
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 15.30, 16.10
Vojna akademija 3 – Novi početak… 17.30, 19.30, 21.30
Doktor Strejndž 3D… 18.00, 20.15
Džek Ričer – Bez povratka… 22.35
Trolovi (sinhronizovano) 2D… 15.15, 17.15
Doktor Strejndž… 19.00, 21.15
Čudovištance Moli (sinhronizovano)… 15.40
Računovođa… 17.20, 22.00
Jesen samuraja… 19.50, 22.30
Ustav Republike Hrvatske… 16.20, 18.10
Greben spasa… 20.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 10. novembar
Vojna akademija 3 – Novi početak… 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Greben spasa… 19:40, 22:20
Čudovištance Moli (sinhronizovano)… 15:00
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 15:40, 17:30
Trolovi (sinhronizovano)… 14:40, 16:40
Doktor Strejndž 3D… 19:30, 21:45
Doktor Strejndž… 18:30, 21:00
Računovođa… 19:00, 21:30
Ime: Dobrica, Prezime: Nepoznato… 17:00
Devet života… 15:20
Džek Ričer – Bez povratka… 17:20
Inferno… 17:45
Jesen samuraja… 20:15, 22:30
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 15:50
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 14:00

Petak, 11. novembar / subota, 12. novembar / nedelja, 13. novembar
Vojna akademija 3 – Novi početak… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00. 20:00, 22:00
Greben spasa… 19:40, 22:20
Čudovištance Moli (sinhronizovano)… 11:00, 13:00, 15:00
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 11:40, 13:40, 15:40, 17:30
Trolovi (sinhronizovano)… 12:40, 14:40, 16:40
Doktor Strejndž 3D… 19:30, 21:45
Doktor Strejndž… 18:30, 21:00
Računovođa… 19:00, 21:30
Ime: Dobrica, Prezime: Nepoznato… 17:00
Devet života… 15:20
Džek Ričer – Bez povratka… 17:20
Inferno… 17:45
Jesen samuraja… 20:15, 22:30
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 12:10, 15:50
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 14:00
Rode… 13:20
Dva ortaka i jazavac… 11:20

Ponedeljak, 14. novembar / utorak, 15. novembar
Vojna akademija 3 – Novi početak… 14:00, 16:00, 18:00. 20:00, 22:00
Greben spasa… 19:40, 22:20
Čudovištance Moli (sinhronizovano)… 15:00
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 15:40, 17:30
Trolovi (sinhronizovano)… 14:40, 16:40
Doktor Strejndž 3D… 19:30, 21:45
Doktor Strejndž… 18:30, 21:00
Računovođa… 19:00, 21:30
Ime: Dobrica, Prezime: Nepoznato… 17:00
Devet života… 15:20
Džek Ričer – Bez povratka… 17:20
Inferno… 17:45
Jesen samuraja… 20:15, 22:30
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 15:50

Sreda, 16. novembar
Fantastične zveri i gde ih naći (premijera) 3D… 20:00
Vojna akademija 3 – Novi početak… 14:00, 16:00, 18:00, 19:30, 21:30
Greben spasa… 19:40, 22:20
Čudovištance Moli (sinhronizovano)… 15:00
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 15:40, 17:30
Trolovi (sinhronizovano)… 14:40, 16:40
Doktor Strejndž 3D… 15:50, 21:00
Doktor Strejndž… 18:30, 22:35
Računovođa… 19:00, 21:30
Ime: Dobrica, Prezime: Nepoznato… 17:00
Devet života… 15:20
Džek Ričer – Bez povratka… 17:20
Inferno… 17:45
Jesen samuraja… 20:15, 22:30
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Subota, 12. novembar / nedelja, 13. novembar
ZG80… 18.00 i 20.00

Petak, 18. novembar / subota, 19. novembar / nedelja, 20. novembar
Jesen samuraja… 18.00 i 20.00

Utorak, 22. novembar
Večna poetika puteva… 19.00

Četvrtak, 24. novembar
Naš svet viđen očima žena… 19.00

Ponedeljak, 28. novembar – nedelja, 4. decembar
22. Festival autorskog filma… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 11. novembar – ponedeljak, 14. novembar
Slobodna zona 2016

Utorak, 15. novembar – petak, 18. novembar
Green Fest 2016

Sreda, 7. decembar
Paralelne vizije na bis… 18.00
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2016. je završena!
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za novembar 2016. pogledajte OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Četvrtak, 10. novembar
Slobodna zona 2016 – otvaranje… 20.00
Film: Neruda
Cena ulaznice: 500 RSD

Petak, 18. novembar
Noć reklamoždera… 20.30

Sreda, 23. novembar
Premijera domaćeg filma: Stado
Cena ulaznice: 500 RSD

Ponedeljak, 12. decembar
Premijera filma: Igla ispod praga
Cena ulaznice: 500 RSD
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 22. novembar
Alinejin video kurs savremene umetnosti… 20.00
Prva epizoda: Prostorna specifičnost
učesnici: Simona Ognjanović i Stevan Vuković
Video dokumentacija izložbi savremene umetnosti koristiće se kao materijal čijom interpretacijom će se mapirati postupci i mediji, strategije i koncepti, kao i odnosi i pozicije relevantni za razumevanje aktuelne produkcije na međunarodnoj umetničkoj sceni. Kroz niz tematskih profilisanih prezentacija biće izdvojeni i analizirani uglavnom oni aspekti umetničkih projekata koji preispituju stereotipne načine prikazivanja i konvencionalno prihvaćene vrste medijacije umetnosti i podstiču rasprave o načinima na koje se putem izložbi može podsticati formiranje aktivnog i kritičkog stava publike spram kulture u kojoj žive. U prvoj epizodi ovog serijala tema će biti integracija rada u fizički prostor u kome se izlaže i intervencija radom u datom prostoru, kojom se makar delimično menja i njegov pojavni karakter, kao i način na koji deluje na posmatrača. Primeri koji će biti prikazani u toj meri su osmišljeni i realizovani u direktnom odnosu spram prostora izlaganja da se i ne mogu posmatrati izvan tog odnosa. Naravno, takav izbor služi samo da bi se njime jasno naglasila jedna od dominantnih opštih karakteristika savremene umetničke produkcije, koja se u nešto manjoj meri može detektovati i u velikom broju radova koji se izlažu u različitim prostorima.
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Četvrtak, 10. novembar (14.00)
Radionica dokumentarnog filma Igora Bezinovića i Marka Grbe Singha
********************************************

UK „Palilula“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Č
etvrtak, 10. novembar – sreda, 30. novembar
ZG80… 20.00

Sreda, 23. novembar
Omaž: Olivera Marković… 19.00

Petak, 25. novembar
Program povodom Festivala autorskog filma
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231; bašta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 10. novembar
Ostavljeni… 18.30
Zaštitnik… 20.30

Petak, 11. novembar – utorak, 15. novembar
Slobodna zona 2016

Sreda, 16. novembar
Ostavljeni… 18.30
Zaštitnik… 20.30

Sreda, 23. novembar
Snimak: Bajadera… 18.00
Cena karte: 950 RSD
Marijinski teatar (Sankt Petersburg)
Kompozitor: Ludvig Minkus
Dirigent: Boris Gruzin
Koreograf: Marijus Petipa
Igraju: Viktoria Tereškina, Anastasia Matvienko, Vladimir Škliarov
Trajanje: 153 minuta
„Jedna od najčuvenijih baletskih trupa na planeti!“ (Telegraf)
Moćna priča o plemenitom ratniku Soloru i lepoj Nikiji, plesačici u hramu, čini Bajaderu najomiljenijim repertoarskim baletom mnogih svetskih baletskih kompanija. Bajadera je pravi dragulj u izvođenju baletske trupe Marijinskog teatra. Delo je prvi put izvedeno davne 1877.godine i kombinuje egzotičnu scenografiju Indije 19. veka i neprevaziđenu virtuoznost ruske baletske tehnike. Čuveno Kraljevstvo seni iz baleta Bajadera je jedna od najpoznatijih baletskih scena svih vremena koje često nazivaju i „balet u baletu“.
Napomena: jedna pauza posle 54 min. i traje 15 min.
********************************************

*** Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara.

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.