Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (29. jun – 5. jul 2017)
Bioskopski repertoari: Preterivanje
Bioskopski repertoari: Preterivanje

Bioskopski repertoari (29. jun – 5. jul 2017)

Ovi bioskopski repertoari važe od 29. juna do 5. jula 2017. godine. Predstavljamo i nekoliko novih filmova kao i program „open air“ scena.

Od 29. juna u bioskopima možete da gledate dva biografska filma – poljski „Iluzije“ i nemački „Moj sastanak na slepo„, američku komediju „Kuća uvek dobija„, francuski akcioni triler „Preterivanje“ i španski „Osveta na čekanju„. Premijerno će biti prikazan „Spajdermen: Povratak kući„.

Povodom 60 godina postojanja Dvorane Doma sindikata i početka njene rekonstrukcije, 30. juna od 20.00 biće organizovan besplatan koncert a tog dana sve bioskopske projekcije biće besplatne!

Pored Filmstreet-a GO Zvezdara najavila je tokom jula bioskop na otvorenom.

Ovog leta u večernjim časovima na Sava promenadi će raditi bioskop na otvorenom – Open Air Cinema!
Pod otvorenim beogradskim nebom i u okrilju Save, posetioci će imati priliku da od 7. jula do 31. avgusta uživaju u odabranoj filmskoj ponudi i prijatnoj atmosferi. Uskoro ćemo objaviti repertoar.

Bioskopski repertoari od 29. juna do 5. jula 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big – novo!
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 29. jun
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15.00, 17.00
Grozan ja 3… 18.00
Transformersi: Poslednji vitez… 16.50
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19.00, 21.40
Ludilo devojačke večeri… 22.10
Lični kupac… 19.20
Una… 15.30
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 14.00
Ledi Magbet… 21.10
Čudesna žena… 19.30, 22.00
Pariz može da sačeka… 17.20
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 20.00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 16.00

Petak, 30. jun
Ledi Magbet… 21.20
Putovanje… 17.20
Plesačica… 15.30
Pariz može da sačeka… 17.00, 19.20
Fatalni ishod… 21.00
Male tajne velikog latino zavodnika… 19.00
Sila privlačnosti.. 14.00, 20.40
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 15.00
Ričard roda (sinhronizovano)… 16.00

Od 1. jula
Bioskop se renovira
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 29. jun – sreda, 5. jul
Iluzije… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 29. jun / petak, 30. jun
Una… 15.00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 16.30 i 21.00
Kuća uvek dobija… 19.00

Subota, 1. jul / nedelja, 2. jul
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 11.00 i 15.00
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 13.00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 16.30 i 21.00
Kuća uvek dobija… 19.00

Ponedeljak, 3. jul / utorak, 4. jul
Una… 15.00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 16.30 i 21.00
Kuća uvek dobija… 19.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 29. jun – sreda, 5. jul
Iluzije… 17.00
Osveta na čekanju… 19.00
Lični kupac… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 29. jun
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 16:00, 17:55
Grozan ja 3 2D… 20:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00, 19:00
Preterivanje… 17:40, 19:40, 21:40
Osveta na čekanju… 17:10, 19:05
Kuća uvek dobija… 18:50, 20:40, 22:30
Moj sastanak na slepo… 20:30, 22:45
Transformersi: Poslednji vitez… 16:30, 21:00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19:45, 22:35
Ludilo devojačke večeri… 18:00, 20:00, 22:00
Potpuni stranci… 18:30
Čudesna žena… 17:30, 20:15, 22:40
Automobili 3 2D… 15:30
Automobili 3 3D… 16:40
Alibi.com… 15:10
Mumija 2D… 23:00
Mumija 3D… 19:20
Kako se rešiti zeta… 16:35
Čuvari plaže… 19:30, 21:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 21:30
Osmi putnik: Kovenant… 15:35
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 16:45
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21:55

Petak, 30. jun / utorak, 4. jul
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 16:00, 17:55
Grozan ja 3 2D… 20:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00, 19:00
Preterivanje… 17:40, 19:40, 21:40
Osveta na čekanju… 17:10, 19:05
Kuća uvek dobija… 18:50, 20:40, 22:30
Moj sastanak na slepo… 20:30, 22:45
Transformersi: Poslednji vitez… 16:30, 21:00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19:45, 22:35
Ludilo devojačke večeri… 18:00, 20:00, 22:00
Potpuni stranci… 18:30
Čudesna žena… 17:30, 20:15, 22:40
Automobili 3 2D… 15:30
Automobili 3 3D… 16:40
Alibi.com… 15:10
Mumija 2D… 23:00
Mumija 3D… 19:20
Kako se rešiti zeta… 16:35
Čuvari plaže… 19:30, 21:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 21:30
Osmi putnik: Kovenant… 15:35
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 16:45
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21:20
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 14:40
Nevidljivi svedok… 19:10

Subota, 1. jul
Metropoliten na bis: Lovci na bisere… 18:00
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 12:10, 14:00, 16:00, 17:55
Grozan ja 3 2D… 20:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Preterivanje… 17:40, 19:40, 21:40
Osveta na čekanju… 17:10, 19:05
Kuća uvek dobija… 18:50, 20:40, 22:30
Moj sastanak na slepo… 20:30, 22:45
Transformersi: Poslednji vitez… 15:10, 21:00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 12:15, 19:45, 22:35
Ludilo devojačke večeri… 18:00, 20:00, 22:00
Potpuni stranci… 18:30
Čudesna žena… 12:00, 14:45, 17:30, 20:15, 22:40
Automobili 3 2D… 13:15, 15:30
Automobili 3 3D… 12:20, 14:30, 16:40
Alibi.com… 15:15
Mumija 2D… 23:00
Mumija 3D… 19:20
Kako se rešiti zeta… 16:35
Čuvari plaže… 19:10, 21:15
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 14:10, 21:30
Osmi putnik: Kovenant… 15:35
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 16:45
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21:35
Čuvari Galaksije Vol.2 3D… 13:50
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 12:40
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 14:40

Nedelja, 2. jul
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 12:10, 14:00, 16:00, 17:55
Grozan ja 3 2D… 20:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Preterivanje… 17:40, 19:40, 21:40
Osveta na čekanju… 17:10, 19:05
Kuća uvek dobija… 18:50, 20:40, 22:30
Moj sastanak na slepo… 20:30, 22:45
Transformersi: Poslednji vitez… 16:30, 21:00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 13:30, 19:45, 22:35
Ludilo devojačke večeri… 18:00, 20:00, 22:00
Potpuni stranci… 18:30
Čudesna žena… 12:00, 14:45, 17:30, 20:15, 22:40
Automobili 3 2D… 13:15, 15:30
Automobili 3 3D… 12:20, 14:30, 16:40
Alibi.com… 15:10
Mumija 2D… 23:00
Mumija 3D… 19:20
Kako se rešiti zeta… 16:35
Čuvari plaže… 19:30, 21:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 14:10, 21:30
Osmi putnik: Kovenant… 15:35
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 16:45
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21:20
Čuvari Galaksije vol. 2 3D… 13:50
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 12:40
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 14:40
Nevidljivi svedok… 19:10

Ponedeljak, 3. jul
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 16:00, 17:55
Grozan ja 3 2D… 20:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00, 19:00
Preterivanje… 17:40, 19:40, 21:40
Osveta na čekanju… 17:10, 19:05
Kuća uvek dobija… 18:50, 20:40, 22:30
Moj sastanak na slepo… 20:30, 22:45
Transformersi: Poslednji vitez… 16:30, 21:00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19:45, 22:35
Ludilo devojačke večeri… 18:00, 20:00, 22:00
Potpuni stranci… 18:30
Čudesna žena… 17:30, 20:15, 22:40
Automobili 3 2D… 15:30
Automobili 3 3D… 16:40
Alibi.com… 15:10
Mumija 2D… 23:00
Mumija 3D… 19:20
Kako se rešiti zeta… 16:35
Čuvari plaže… 19:30, 21:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 21:30
Osmi putnik: Kovenant… 15:35
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21:55
Nevidljivi svedok… 16:45

Sreda, 5. jul
Spajdermen: Povratak kući 3D… 20:00 – premijera
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 16:00, 17:55
Grozan ja 3 2D… 20:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00, 19:00
Preterivanje… 17:40, 19:40, 21:40
Osveta na čekanju… 17:10, 19:05
Kuća uvek dobija… 18:50, 20:40, 22:30
Moj sastanak na slepo… 20:30, 22:45
Transformersi: Poslednji vitez… 16:30, 21:00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 22:35
Ludilo devojačke večeri… 18:00, 20:00, 22:00
Potpuni stranci… 18:30
Čudesna žena… 17:30, 20:15, 22:40
Automobili 3 2D… 15:30
Automobili 3 3D… 16:40
Alibi.com… 15:10
Mumija 2D… 23:00
Mumija 3D… 19:20
Kako se rešiti zeta… 16:35
Čuvari plaže… 19:30, 21:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 21:30
Osmi putnik: Kovenant… 15:35
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 16:45
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21:20
Nevidljivi svedok… 19:10
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 29. jun / petak, 30. jun
Kuća uvek dobija… 22.15
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16.00, 18.10
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Grozan ja 3 (titlovano)… 20.00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19.00, 22.00
Ludilo devojačke večeri… 20.30, 21.30
Čudesna žena… 18.00
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 16.15

Subota, 1. jul / nedelja, 2. jul
Kuća uvek dobija… 22.15
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00, 16.00, 18.10
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Grozan ja 3 (titlovano)… 20.00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19.00, 22.00
Ludilo devojačke večeri… 20.30, 21.30
Čudesna žena… 18.00
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 12.15, 14.15, 16.15

Ponedeljak, 3. jul / utorak, 4. jul / sreda, 5. jul
Kuća uvek dobija… 22.15
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16.00, 18.10
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Grozan ja 3 (titlovano)… 20.00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19.00, 22.00
Ludilo devojačke večeri… 20.30, 21.30
Čudesna žena… 18.00
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 16.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 29. jun / petak, 30. jun
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15.15, 17.15
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 16.15
Grozan ja 3 (titlovano)… 21.00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19.15, 22.00
Transformersi: Poslednji vitez… 18.15
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 15.30, 17.30
Automobili 3 (sinhronizovano)… 16.30
Mumija 3D… 19.30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 21.30
Kuća uvek dobija… 18.30
Ludilo devojačke večeri… 20.30
Iluzije… 15.45
Čudesna žena… 17.45, 20.15
Preterivanje… 22.40

Subota, 1. jul / nedelja, 2. jul
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 13.15, 15.15, 17.15
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 13.45, 14.15, 16.15
Grozan ja 3 (titlovano)… 21.00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19.15, 22.00
Transformersi: Poslednji vitez… 18.15
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 13.30, 15.30, 17.30
Automobili 3 (sinhronizovano)… 14,30, 16.30
Mumija 3D… 19.30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 21.30
Kuća uvek dobija… 18.30
Ludilo devojačke večeri… 20.30
Iluzije… 15.45
Čudesna žena… 17.45, 20.15
Preterivanje… 22.40

Ponedeljak, 3. jul / utorak, 4. jul
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15.15, 17.15
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 16.15
Grozan ja 3 (titlovano)… 21.00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19.15, 22.00
Transformersi: Poslednji vitez… 18.15
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 15.30, 17.30
Automobili 3 (sinhronizovano)… 16.30
Mumija 3D… 19.30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 21.30
Kuća uvek dobija… 18.30
Ludilo devojačke večeri… 20.30
Iluzije… 15.45
Čudesna žena… 17.45, 20.15
Preterivanje… 22.40

Sreda, 5. jul
Spajdermen: Povratak kući 3D… 21.30 – premijerno
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15.15, 17.15
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 16.15
Grozan ja 3 (titlovano)… 21.00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19.15, 22.00
Transformersi: Poslednji vitez… 18.15
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 15.30, 17.30
Mumija 3D… 19.30
Automobili 3 (sinhronizovano)… 16.30
Kuća uvek dobija… 18.30
Ludilo devojačke večeri… 20.30
Iluzije… 15.45
Čudesna žena… 17.45, 20.15
Preterivanje… 22.40
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 29. jun / petak, 30. jun / ponedeljak, 3. jul / utorak, 4. jul
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 17:00, 18:50
Grozan ja 3 2D… 20:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 17:50, 19:40
Preterivanje… 19:00
Osveta na čekanju… 22:45
Kuća uvek dobija… 18:00, 21:00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 21:30
Ludilo devojačke večeri… 20:00
Čudesna žena… 22:00
Automobili 3 3D… 16:50
Mumija 3D… 22:30

Subota, 1. jul / nedelja, 2. jul
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Grozan ja 3 2D… 20:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 13:30, 15:30, 17:30, 19:30
Preterivanje… 18:40
Osveta na čekanju… 22:40
Kuća uvek dobija… 18:00, 20:40
Transformersi: Poslednji vitez…15:10
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 21:20
Ludilo devojačke večeri… 20:00
Čudesna žena… 22:00
Automobili 3 2D… 12:00, 14:10
Automobili 3 3D… 13:00, 16:20
Mumija 3D… 22:20

Sreda, 5. jul
Spajdermen: Povratak kući 3D… 20:00 – premijerno
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 17:00, 18:50
Grozan ja 3 2D… 20:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 18:10
Preterivanje… 19:00
Osveta na čekanju… 22:45
Kuća uvek dobija… 18:00, 21:00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 21:50
Ludilo devojačke večeri… 19:50
Čudesna žena… 22:30
Automobili 3 3D… 16:50
Mumija 3D… 22:40
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Do 1. septembra
Letnja pauza

Najave za novu sezonu:
Balkanima – Evropski festival animiranog filma (3-7. oktobar)
Alternative film/video festival (13-17. decembar)
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 1. jul – ponedeljak, 3. jul
Kino region: Novi bosanski film

Petak, 7. jul (20.00)
Premijera studentskog filma: Februar
Režija: Mlađen Minić
Uloge: Ana Sofrenović, Aleksandar Đurica, Sonja Kolačarić
Produkcija: Akademija umetnosti Beograd i Filmski centar Srbije (2017, trajanje 20 minuta)
Ulaz slobodan!

Tijana i Nebojša su supružnici čiji se brak nalazi u krizi. Razlog je Nebojšina afera sa drugom ženom. Odlučuju da poslušaju savet bračnog savetnika i da otputuju van grada na nekoliko dana u pokušaju da prevaziđu krizu. Veče pred put Tijana svojoj drugarici izražava zabrinutost i sumnju u ishod celog putovanja ali je drugarica na kraju ubeđuje da ode na put.
Boravak u planinskoj vikendici više odgovara Nebojši nego Tijani, koja isprovocirana njegovim ponašanjem, ucenjuje Nebojšu da je odveze nazad u Beograd i pokaže joj kuću u kojoj živi žena sa kojom je imao aferu. Nebojša nevoljno pristaje. Tokom vožnje radio izveštava o snežnoj oluji koja je zadesila Beograd i najavljuje proglašenje vanrednog stanja.
********************************************

Cineplexx Big Beograd – novo!

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 29. jun / petak, 30. jun / ponedeljak, 3. jul / utorak, 4. jul
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 14:45, 16:45, 18:40
Grozan ja 3 2D… 20:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:45, 17:40, 19:40
Preterivanje… 20:00, 22:00
Osveta na čekanju… 17:00
Kuća uvek dobija… 18:20, 20:15, 22:10
Moj sastanak na slepo… 19:00, 22:20
Transformersi: Poslednji vitez… 15:15, 18:00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19:30, 21:30
Ludilo devojačke večeri… 18:10, 22:40
Čudesna žena… 16:50, 21:00
Automobili 3 2D… 15:40
Automobili 3 3D… 17:50
Alibi.com… 16:10
Mumija 3D… 22:30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 20:10
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21:15
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 16:00

Subota, 1. jul / nedelja, 2. jul
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 12:45, 14:45, 16:45, 18:40
Grozan ja 3 2D… 20:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 11:45, 13:45, 15:45, 17:40, 19:40
Preterivanje… 18:20, 20:15, 22:10
Osveta na čekanju… 17:00
Kuća uvek dobija… 20:00, 21:50
Moj sastanak na slepo… 19:00, 22:20
Transformersi: Poslednji vitez… 15:15, 18:00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19:30, 21:30
Ludilo devojačke večeri… 18:10, 22:40
Čudesna žena… 16:50, 21:00
Automobili 3 2D… 11:20, 15:40
Automobili 3 3D… 13:30, 17:50
Alibi.com… 16:10
Mumija 3D… 22:30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 20:10
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21:15
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 14:00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 12:00, 16:00

Sreda, 5. jul
Spajdermen: Povratak kući 3D… 20:00 – premijerno
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 14:45, 16:45
Grozan ja 3 2D… 20:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:45, 17:40, 19:40
Preterivanje… 18:20, 20:15, 22:10
Osveta na čekanju… 17:00
Kuća uvek dobija… 20:00, 21:50
Moj sastanak na slepo… 19:00, 22:20
Transformersi: Poslednji vitez… 15:15, 18:00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19:30, 22:30
Ludilo devojačke večeri… 18:10, 22:40
Čudesna žena… 16:50, 21:00
Automobili 3 2D… 15:40
Automobili 3 3D… 17:50
Alibi.com… 16:10
Mumija 3D… 22:30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 20:10
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21:15
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 16:00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za JUL 2017. pogledajte na OVOM LINKU!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 29. jun / petak, 30. jun / subota, 1. jul / nedelja, 2. jul
Iluzije… 19.00
Osveta na čekanju… 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Do 30. juna
Ponedeljak, sreda, petak (20.00)
Ne gledaj mi u pijat
Utorak, četvrtak, subota (20.00) Roko
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

060/0170-231
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 29. jun (21.15)
Ichi the Killer – na otvorenom!
Šta se dobije kada jakuza u potrazi za svojim šefom naleti na psihopatu Ičija? Vizuelno spektakularan japanski akcioni gore koji je skoro u svim zemljama osim u Japanu bio barem delimično cenzurisan. Posle filma vas očekuje diskusija o eksploziji grafičkog nasilja u japanskom filmu početkom dvehiljaditih.

Sreda, 5. jul (21.15) Drive – na otvorenom
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 29. jun / petak, 30. jun
Putovanje… 18.30
Pariz može da sačeka… 20.30

Od 1. jula do 11. septembra
Letnja pauza
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Nedelja, 2. jul (20.30) Dobri momci – Pristanište
Utorak, 4. jul (20.30) Mistična reka – Zemunski kej
Petak, 7. jul (20.30) Biser Bojane – Studentski park
Ponedeljak, 10. jul (20.30) Charade – Cvetni trg
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.