Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (23-29. novembar 2017)
Bioskopski repertoari: Ubistvo svetog jelena
Bioskopski repertoari: Ubistvo svetog jelena

Bioskopski repertoari (23-29. novembar 2017)

Bioskopski repertoari od 23. do 29. novembra 2017. sada su pred vama a donose i nekoliko novih filmova.

Prikazivaće se britanski film sa odličnom glumačkom ekipom „Ubistvo svetog jelena„, komedija „Stig’o ćale 2“ i animirani film „Vau vau zvezda„. Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 23. do 29. novembra 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet
Cine Grand – novo u Beogradu!
********************************************

Ambasada Japana (Ulica Trešnjinog cveta 13)

Petak, 24. novembar (14.00)
Projekcija filma „Samurajski jelovnik“ (Bushi no Kondate)
Film je obezbeđen u saradnji sa Japanskom fondacijom i titlovan na srpski jezik.
Zainteresovani se mogu prijaviti za učešće putem mejla culture@s1.mofa.go.jp (broj mesta je ograničen).
Žanr: istorijska drama
Reditelj: Juzo Asahara
Godina: 2013.
Trajanje: 121 minut
Tokom Edo perioda u Japanu, Haru, razvedena žena istančanog osećanja u kulinarskim veštinama, udaje se za naslednika renomirane porodice Funaki, poznate kao „Kuhinjski samuraji“, jer su generacijama služili gospodara Kogu ne „mačem“ već „kuhinjskim nožem“. Međutim, njen novi muž Jasunobu uopšte ne ume da koristi nož i užasan je kuvar. Kako bi sačuvala ugled i ime porodice Funaki, Haru odlučuje da ga podučava umetnosti kulinarstva. Priča je inspirisana istinitim životom porodice koja je preživljavala brojne preokrete u svojoj kuhinji pod vladavinom gospodara Koge…

********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Rekonstrukcija u toku
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 23. novembar – sreda, 29. novembar
Dalida… 20.00
Cena ulaznice: 250 RSD (sredom – 150 RSD)
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 23. novembar / petak, 24. novembar
Vau vau zvezda (sinhronizovano) 3D… 15.00
Matilda… 17.00
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19.00
Liga pravde 3D… 21.00

Subota, 25. novembar
Družina iz džungle (sinhronizovano) 3D… 11.00
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 13.00
Vau vau zvezda (sinhronizovano) 3D… 15.00

Festival autorskog filma
Kada dan nije imao ime… 17.00
Fokstrot… 19.00
Zama… 21.00

Nedelja, 26. novembar
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 11.00
Vau vau zvezda (sinhronizovano) 3D… 13.00

Festival autorskog filma
Zama… 15.00
Pravo vreme… 17.00
Barbara… 19.00
Vestern… 21.00

Ponedeljak, 27. novembar
Festival autorskog filma
Fabrika ništavila… 14.00
Duhovi Ismaila… 17.00
Projekat Florida… 19.00
Bez ljubavi… 21.00

Utorak, 28. novembar
Festival autorskog filma
Bez ljubavi… 14.30
Tako meka koža… 17.00
Čovek od integriteta… 19.00
Hepiend… 21.00

Sreda. 29. novembar
Fokstrot… 15.00
Vestern… 17.00
Starateljstvo… 19.15
Mnoštvo i manjine… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Petak, 24. novembar – subota, 2. decembar
Festival autorskog filma 2017
Program: 1. deo2. deo3. deo
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 23. novembar
Stig’o ćale 2… 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Vau vau zvezda 2D… 15:00, 17:00
Vau vau zvezda 3D… 16:00, 17:55
Predgrađe… 17:20, 19:30, 21:40
Ubistvo svetog jelena… 19:45, 22:10
Liga pravde 2D… 15:40, 19:10, 21:30
Liga pravde 3D… 18:00, 20:20, 22:40
Kako ubiti Gantera… 22:50
Ubistvo u Orijent ekspresu… 15:30, 17:45, 20:00, 21:10, 22:15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18:50, 20:45, 22:35
Opasne mame 2: Božić… 19:00, 22:00
Tor: Ragnarok… 22:20
Tor: Ragnarok 3D… 16:45
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 15:10
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 17:10
Blejd Raner 2049. 3D… 15:50
Sneško… 15:25
Matilda… 20:40
Slagalica strave 8… 17:45
Srećan dan smrti… 16:10
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 15:25

Petak, 24. novembar / utorak, 28. novembar
Stig’o ćale 2… 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Vau vau zvezda 2D… 15:00, 17:00
Vau vau zvezda 3D… 16:00, 17:55
Predgrađe… 17:20, 19:30, 21:40
Ubistvo svetog jelena… 19:45, 22:10
Liga pravde 2D… 15:40, 19:10, 21:30
Liga pravde 3D… 18:00, 20:20, 22:40
Kako ubiti Gantera… 22:50
Ubistvo u Orijent ekspresu… 15:30, 17:45, 20:00, 21:10, 22:15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18:50, 20:45, 22:35
Opasne mame 2: Božić… 19:00, 22:00
Tor: Ragnarok… 14:40, 22:20
Tor: Ragnarok 3D… 17:15, 19:50
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 15:10
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 17:10
Blejd Raner 2049. 3D… 15:50
Sneško… 15:45
Matilda… 16:20, 20:40
Slagalica strave 8… 18:10, 20:10
Srećan dan smrti… 18:40
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 15:25

Subota, 18. novembar
Stig’o ćale 2… 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Vau vau zvezda 2D… 13:00, 15:00, 17:00
Vau vau zvezda 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 17:55
Predgrađe… 17:20, 19:30, 21:40
Ubistvo svetog jelena… 19:45, 22:10
Liga pravde 2D… 15:40, 19:10, 21:30
Liga pravde 3D… 13:20, 18:00, 20:20, 22:40
Kako ubiti Gantera… 22:50
Crveni pas… 12:00, 13:50
Ubistvo u Orijent ekspresu… 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 21:10, 22:15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18:50, 20:45, 22:35
Opasne mame 2: Božić… 19:00, 22:00
Tor: Ragnarok… 14:40, 22:20
Tor: Ragnarok 3D… 12:10, 17:15, 19:50
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 12:20, 15:10
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 13:10, 17:10
Blejd Raner 2049. 3D… 15:50
Sneško… 15:45
Matilda… 16:20, 20:40
Moj mali Poni (sinhronizovano)… 13:40
Slagalica strave 8… 18:10, 20:10
Srećan dan smrti… 14:20, 18:40
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 12:30
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 13:30, 15:25

Nedelja, 26. novembar
Boljšoj balet: Ukroćena goropad… 15:45
Stig’o ćale 2… 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Vau vau zvezda 2D… 13:00, 15:00, 17:00
Vau vau zvezda 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 17:55
Predgrađe… 17:20, 19:30, 21:40
Ubistvo svetog jelena… 19:45, 22:10
Liga pravde 2D… 15:40, 19:10, 21:30
Liga pravde 3D… 13:20, 18:00, 20:20, 22:40
Kako ubiti Gantera… 22:50
Crveni pas… 12:00, 13:50
Ubistvo u Orijent ekspresu – 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 21:10, 22:15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18:50, 20:45, 22:35
Opasne mame 2: Božić… 19:00, 22:00
Tor: Ragnarok… 14:40, 22:20
Tor: Ragnarok 3D… 12:10, 17:15, 19:50
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 12:20, 15:10
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 13:10, 17:10
Blejd Raner 2049. 3D… 15:50
Sneško… 16:20
Matilda… 20:40
Moj mali Poni (sinhronizovano)… 13:40
Slagalica strave 8… 18:10, 20:10
Srećan dan smrti… 14:20, 18:40
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 12:30
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 13:30, 15:25

Ponedeljak, 27. novembar
Stig’o ćale 2… 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Vau vau zvezda 2D… 15:00, 17:00
Vau vau zvezda 3D… 16:00, 17:55
Predgrađe… 17:20, 19:30, 21:40
Ubistvo svetog jelena… 19:45, 22:10
Liga pravde 2D… 15:40, 19:10, 21:30
Liga pravde 3D… 18:00, 20:20, 22:40
Kako ubiti Gantera… 22:50
Ubistvo u Orijent ekspresu… 15:30, 17:45, 20:00, 21:10, 22:15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18:50, 20:45, 22:35
Opasne mame 2: Božić… 19:00, 22:00
Tor: Ragnarok… 14:40, 22:20
Tor: ragnarok 3D… 17:15, 19:50
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 15:10
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 17:10
Blejd Raner 2049. 3D… 15:50
Sneško… 15:45
Matilda… 16:20, 20:40
Slagalica strave 8… 18:10
Srećan dan smrti… 18:40
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 15:25

Utorak, 28. novembar
* Isto kao u petak, 24. novembra

Sreda, 29. novembar
Stig’o ćale 2… 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Vau vau zvezda 2D… 15:00, 17:00
Vau vau zvezda 3D… 16:00, 17:55
Predgrađe… 17:20, 19:30, 21:40
Ubistvo svetog jelena… 19:45, 22:10
Liga pravde 2D… 15:40, 19:10, 21:30
Liga pravde 3D… 18:00, 20:20, 22:40
Kako ubiti Gantera… 22:50
Ubistvo u Orijent ekspresu… 15:30, 17:45, 20:00, 21:10, 22:15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18:50, 20:45, 22:35
Opasne mame 2: Božić… 19:00, 22:00
Tor: Ragnarok… 14:40, 22:20
Tor: ragnarok 3D… 17:15, 19:50
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 15:10
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 17:10
Blejd Raner 2049. 3D… 15:50
Sneško… 15:45
Matilda… 16:20, 20:40
Slagalica strave 8… 18:10
Srećan dan smrti… 18:40
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 15:25
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 23. novembar / petak, 24. novembar
Stig’o ćale 2… 17.50, 20.20, 22.25
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 16.00
Liga pravde 3D… 18.00, 20.15, 22.30
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18.30
Ubistvo u Orijent ekspresu… 20.00, 22.00
Matilda… 16.15
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 15.50

Subota, 25. novembar / nedelja, 26. novembar
Stig’o ćale 2… 17.50, 20.20, 22.25
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Liga pravde 3D… 18.00, 20.15, 22.30
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18.30
Ubistvo u Orijent ekspresu… 20.00, 22.00
Matilda… 16.15
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 11.45, 15.50
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 13.45
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 14.15
Moj mali poni (sinhronizovano)… 12.30

Ponedeljak, 27. novembar / utorak, 28. novembar / sreda, 29. novembar
Stig’o ćale 2… 17.50, 20.20, 22.25
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 16.00
Liga pravde 3D… 18.00, 20.15, 22.30
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18.30
Ubistvo u Orijent ekspresu… 20.00, 22.00
Matilda… 16.15
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 15.50
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 23. novembar / petak, 24. novembar
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 16.00
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 15.30
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18.00, 20.15, 22.30
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 15.15
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 16.30
Tor: Ragnarok 3D… 17.15
Liga pravde 3D… 19.45, 22.15
Liga pravde… 21.30
Stig’o ćale 2… 17.30, 19.30
Matilda… 17.00
Predgrađe… 19.00, 21.00
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18.30
Ubistvo svetog jelena… 20.30, 22.40

Subota, 25. novembar / nedelja, 26. novembar
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18.00, 20.15, 22.30
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 13.15, 15.15
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 14.30, 16.30
Tor: Ragnarok 3D… 17.15
Liga pravde 3D… 19.45, 22.15
Liga pravde… 21.30
Stig’o ćale 2… 17.30, 19.30
Matilda… 17.00
Predgrađe… 19.00, 21.00
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18.30
Ubistvo svetog jelena… 20.30, 22.40
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 13.00, 15.00

Ponedeljak, 27. novembar / utorak, 28. novembar / sreda, 29. novembar
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 16.00
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 15.30
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18.00, 20.15, 22.30
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 15.15
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 16.30
Tor: Ragnarok 3D… 17.15
Liga pravde 3D… 19.45, 22.15
Liga pravde… 21.30
Stig’o ćale 2… 17.30, 19.30
Matilda… 17.00
Predgrađe… 19.00, 21.00
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18.30
Ubistvo svetog jelena… 20.30, 22.40
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 23. novembar
Stig’o ćale 2… 17:30, 20:00, 22:00
Vau vau zvezda 2D… 15:00, 17:00
Vau vau zvezda 3D… 16:00, 18:00
Predgrađe… 20:40, 22:45
Ubistvo svetog jelena… 19:00, 21:20
Liga pravde 2D… 17:30, 22:10
Liga pravde 3D… 15:10, 19:50
Kako ubiti Gantera… 22:50
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19:30, 21:45
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 16:30
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 15:30
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 16:10
Matilda… 18:30
Tor: Ragnarok 3D… 20:20

Petak, 24. novembar / utorak, 28. novembar
Stig’o ćale 2… 17:30, 20:00, 22:00
Vau vau zvezda 2D… 15:00, 17:00
Vau vau zvezda 3D… 16:00, 18:00
Predgrađe… 20:40, 22:45
Ubistvo svetog jelena… 19:00, 21:20
Liga pravde 2D… 17:30, 22:10
Liga pravde 3D… 15:10, 19:50
Kako ubiti Gantera… 22:50
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19:30, 21:45
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 16:30
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 15:30
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 16:10
Opasne mame 2: Božić… 18:10
Matilda… 18:30
Tor: Ragnarok 3D… 20:20

Subota, 25. novembar / nedelja, 26. novembar
Stig’o ćale 2… 17:30, 20:00, 22:00
Vau vau zvezda 2D… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Vau vau zvezda 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Predgrađe… 20:40, 22:45
Ubistvo svetog jelena… 19:00, 21:20
Liga pravde 2D… 17:30, 22:10
Liga pravde 3D… 15:10, 19:50
Kako ubiti Gantera… 22:50
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19:30, 21:45
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 16:30
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 11:10, 13:10
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 12:10, 14:10, 16:10
Opasne mame 2: Božić… 18:10
Matilda… 18:30
Tor: Ragnarok 3D… 20:20
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 12:30, 14:30
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:30

Ponedeljak, 27. novembar
Stig’o ćale 2… 17:30, 20:00, 22:00
Vau vau zvezda 2D… 15:00, 17:00
Vau vau zvezda 3D… 16:00, 18:00
Predgrađe… 20:40, 22:45
Ubistvo svetog jelena… 19:00, 21:20
Liga pravde 2D… 17:30, 22:10
Liga pravde 3D… 15:10, 19:50
Kako ubiti Gantera… 22:50
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19:30, 21:45
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 16:30
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 15:30
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 16:10
Matilda… 18:30
Tor: Ragnarok 3D… 18:00

Utorak, 28. novembar
* Isto kao u petak, 24. novembra

Sreda, 29. novembar
Stig’o ćale 2… 17:30, 20:00, 22:00
Vau vau zvezda 2D… 15:00, 17:00
Vau vau zvezda 3D… 16:00, 18:00
Predgrađe… 20:40, 22:45
Ubistvo svetog jelena… 19:00, 21:20
Liga pravde 2D… 17:30, 22:10
Liga pravde 3D… 15:10, 19:50
Kako ubiti Gantera… 22:30
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19:30, 21:45
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 16:30
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 15:30
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 16:10
Matilda… 18:30
Tor: Ragnarok 3D… 18:10
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 23. novembar
Dekodiranje, 5. deo: Alehandro Hodorovski… 19.00
Predavač: Dragan Dimčić, docent na Katedri za montažu FDU
en koani, tarot, psihomagija i humor. Putovanje kroz film, strip i ezoterijske aspektestvaralaštva modernog maga u koži filmskog stvaraoca.
Posle predavanja sledi projekcija filma „Beskrajna poezija“
r: Alehandro Hodorovski
Čile, Japan, 2016, 128′
Kroz autobiografski objektiv kultnog filmskog autora Hodorovskog, Beskrajna poezija nas vodi u uzbudlјive 40-te i 50-te godine u Santijagu, kada mladi Alehandrito protiv volјe svoje porodice odlučuje da postane pesnik. Uveden u krug umetničke i intelektualne avangarde tog vremena, on upoznaje Enrike Lin, Stelu Diaz, Nikanor Paru i mnoge druge mlade pisce koji će postati gospodari Latinoamerike u savremenoj literaturi. Potpuno preplavlјeni svetom pesničkog eksperimentisanja, odvažuju se da žive senzualno, autentično, slobodno, ludo.

23. Festival autorskog filma
Velika sala / cena ulaznice 200 dinara

Nedelja, 26. novembar
18.00… Fokstrot
20.00… Bez ljubavi

Ponedeljak, 27. novembar
18.00… Barbara
20.00… Hepiend

Utorak, 28. novembar
18.00… Kada dan nije imao ime
20.00… Starateljstvo

Sreda, 29. novembar
18.00… Čovek od integriteta
20.00… Zama

Četvrtak, 30. novembar
18.00… Pravo vreme
20.00… Felisite

Petak, 1. decembar
18.00… Projekat Florida
20.00… Vojnici. Priča iz Ferentarija

Subota, 2. decembar
18.00… Duhovi Ismaila
20.00… Laki

Nedelja 3. decembar
18.00… Hepiend
20.00… Bez ljubavi
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 23. novembar – subota, 2. decembar
Festival autorskog filma 2017
Program smo objavili na ovom linku.

Četvrtak, 23. novembar
Garažni film: Filmska prisvajanja
Cena ulaznice za program je 100 dinara (važi za obe filmske projekcije).

Projekcija filma: Žigosana… 17.00
Režija: Saša Radojević
Uloge: Andrijana Đorđević, Amra Latifić, Bojan Žirović, Jelena Šušnjar, Biljana Mišić, Ana Stefanović, Bojana Denić, Milan Jelić, Marina Marković
Slavica se kreće društvenom marginom, uvek na ivici legalnog. Pokušava da promeni način života i preživi od onoga što zaradi, ali to je za nju nemoguć poduhvat. Nemajući drugi način da opstane, odluči se za krađu i odmah biva surovo kažnjena. Slavica pokušava da zavara trag i preuzima identitet Marije, uspešne naučnice koja priprema doktorat iz psihoanalize. Prava Marija saznaje za ovu zamenu i počinje da se interesuje za Slavičin način života. Njih dve zamenjuju identitet i otkrivaju svetove koji će ih definitivno promeniti.

Projekcija filma: Porodica… 21.00
Režija: Saša Radojević
Uloge: Ana Stefanović, Aleksandra Nikolić, Milutin Milošević, Marina Marković, Vanja Ejdus, Radovan Miljanić, Ljuma Penov, Jelena Šušnjar, Boris Jager, Suna Kažić
Ana, glumica koja živi u Berlinu, dolazi u Beograd da bi igrala u filmu „Država“. Posle susreta s prijateljicom Marinom, koja za svoj umetnički rad koristi kućne filmove jedne porodice, Ana počne da istražuje vlastitu porodičnu istoriju. Saznaje da je njen pokojni otac pre više decenija sa prijateljem Jovanom bio prisutan kada je devojka Ružica izvršila samoubistvo pod sumnjivim okolnostima. Ana pokušava da od majke i Jovana sazna nešto više o smrti Ružice, ali je policija upozorava da ne uznemirava Jovana, sada uglednu javnu ličnost. Sledeći tragove prošlosti, Ana se suočava sa skrivenim tajnama i sumnjom da je njen otac počinilac zločina…

Subota, 25. novembar (19.00) Moj film je bolji od tvog #17
Ulaz je slobodan
4 pitanja o filmu / 3 gosta / 2 minuta za odgovor / 1 pobednik
U 21. veku imamo brojne filmske i TV verzije popularnih dela, ali i novelizacije filmova i serija. Komplikovan odnos književnosti i filma pokušaće da približe poznati autori fantastične i dečje književnosti: Ivana Nešić, Pavle Zelić i Goran Skrobonja.
********************************************
U bioskopima od 31. maja 2018. godine: Deadpool 2

Prvi tizer je sve, samo ne običan i očekivan! Deadpool prikazuje svoju umetničku stranu i daje savete gledaocima, ali ipak u jednom trenutku publika ima priliku da vidi prve kadrove iz predstojećeg filma. Kao i u prvom delu, i u novom filmu o omiljenom anti-heroju Stefan Kapičić će se naći u ulozi Kolososa.

– Kampanja za Deadpool 2 nastavlja tamo gde je stala nakon mega uspešnog prvog dela. To što radi Fox i Rajan Rejnolds za promociju filma je jedna od najboljih, najčudnijih i najsmešnijih kampanja ikada. Bob Dedpul Ros je genijalno iskorišćen, a ovih par sekundi originalnog materijala iz Deadpool 2 samo su početak totalnog ludila. Nastavak će doneti toliko novog za našu franšizu počevši od još mnogo akcije, smeha, genijalnih novih likova poput Cable (Josh Brolin) i Domino (Zazzie Beets), ali i jako puno Kolososa. Jako sam ponosan i zahvalan što imam tako veliku ulogu u jednom ovako specijalnom blokbasteru. Tako da spremite se, jer nas očekuje 2018. godina Deadpoola – izjavio je Kapičić povodom izlaska prvog tizera.

Uz Rajana Rejnoldsa i Stefana Kapičića, na velikom platnu ćemo imati priliku da gledamo Morenu Bakarin, Džoša Brolina i Brijenu Hidebrand.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 23. novembar / petak, 24. novembar / ponedeljak, 27. novembar / utorak, 28. novembar / sreda, 29. novembar
Stig’o ćale 2… 16:30, 20:00, 22:00
Vau vau zvezda 2D… 15:00, 17:00
Vau vau zvezda 3D… 16:00, 18:00
Predgrađe… 20:20, 22:30
Ubistvo svetog jelena… 19:00, 21:20
Liga pravde 2D… 18:40, 21:00
Liga pravde 3D… 16:50, 19:45, 22:10
Kako ubiti Gantera… 22:20
Crveni pas… 15:20
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17:15, 19:30, 21:45
Tor: Ragnarok 3D… 21:30
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 15:40
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 17:40
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 16:20
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 18:20
Matilda… 19:15
Opasne mame 2: Božić… 18:15
Slagalica strave 8… 16:15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 20:30

Subota, 25. novembar / nedelja, 26. novembar
Stig’o ćale 2… 16:30, 20:00, 22:00
Vau vau zvezda 2D… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Vau vau zvezda 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Predgrađe… 20:20, 22:30
Ubistvo svetog jelena… 19:00, 21:20
Liga pravde 2D… 18:40, 21:00
Liga pravde 3D… 16:50, 19:45, 22:10
Kako ubiti Gantera… 22:20
Crveni pas… 15:20
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17:15, 19:30, 21:45
Tor: Ragnarok… 14:20
Tor: Ragnarok 3D… 21:30
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 11:40, 15:40
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 13:40, 17:40
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 12:20, 16:20
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 14:20, 18:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 12:40
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 14:40
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 11:20
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 13:20
Matilda… 19:15
Moj mali Poni (sinhronizovano)… 12:15, 14:15
Opasne mame 2: Božić… 18:15
Slagalica strave 8… 16:15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 20:30
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Utorak, 28. novembar (11.00)
Dan majke: projekcija filma „Mama“ – na ruskom, bez prevoda (za dž)
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoare za novembar 2017. kao i program 23. Festivala autorskog filma u Kinoteci pogledajte na OVOM LINKU!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 29. novembar (20.00)
Premijera dokumentarnog filma: Druga strana svega
U okviru Festivala autorskog filma
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 28. novembar (19.00)
Alinejin video kurs savremene umetnosti, deveta epizoda: Hibridnost
Učesnici: Simona Ognjanović i Stevan Vuković
Tema ovog izdanja video kursa je medijski i stilski hibridi, kao i ukrštanja semantičkih sistema i režima predstavljanja u savremenoj umetnosti. Oni uglavnom nastaju iz želje umetnika da proizvedu neki odmak od toga što je od njih i od njihovog rada unapred očekivano i što je već podrazumevano, kao i toga što se putem dominantnih paradigmi nalaže autorima da bi njihovi radovi bili jasno čitljivi, te i uklopivi u standardne klasifikacije kojima se u znatnoj meri olakšavaju njihova tumačenja, ali se i limitiraju njihov uticaj. Pa ipak, nekada svojstveni uglavnom samo avangardnim, pa neoavangardnim pravcima, koji su se suprotstavljali akademskim stilovima i modernističkom medijskom čistunstvu, danas su postupci hibridizacije opšteprisutni u umetničkim praksama čiji rezultati postaju delom muzejskih zbirki i predmetom istorijskih tumačenja. Pitanje je onda kako se prema njima postaviti, i kako ih kontekstualizovati?
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Petak, 24. novembar
Staljinova smrt… 19.00
Ubistvo u Orijent ekspresu… 21.00

Nedelja, 26. novembar – ponedeljak, 4. decembar 
Festival autorskog filma / cena ulaznice: 250 RSD

Subota, 25. novembar
Hepiend… 21.00

Nedelja, 26. novembar
Bez ljubavi… 19.00
Duhovi Ismaila… 21.00

Ponedeljak, 27. novembar
Fokstrot… 19.00
Nigde… 21.00

Utorak, 28. novembar
Ljubavnik na jedan dan… 19.00
Barbara… 21.00

Sreda, 29. novembar
Čovek od integriteta… 21.00

Četvrtak, 30. novembar
Vestern… 19.00
Projekat Florida… 21.00

Petak, 1. decembar
Zama… 19.00
Fabrika ništavila… 21.00

Subota, 2. decembar
Pravo vreme… 19.00
Felisite… 21.00

Nedelja, 3. decembar
Laki… 19.00
Tako meka koža… 21.00

Ponedeljak, 4. decembar
Starateljstvo… 19.00
Mnoštvo i manjine… 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 23. novembar
Akademski filmski ZG u BG: Sanja Kovačević – Kvalitetne TV serije

Petak, 24. novembar – nedelja, 3. decembar
Festival autorskog filma / cena ulaznice: 150 RSD

Subota, 25. novembar
Barbara… 21.30

Nedelja, 26. novembar
Bez ljubavi… 21.30

Ponedeljak, 27. novembar
Fokstrot… 21.30

Utorak, 28. novembar
Hepiend… 21.30

Sreda, 29. novembar
Starateljstvo… 21.30

Četvrtak, 30. novembar
Pravo vreme… 21.30

Petak, 1. decembar
Felisite… 21.30

Subota, 2. decembar
Projekat Florida… 21.30

Nedelja, 3. decembar
Laki… 21.30
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Dom kulture Obrenovac u saradnji sa Italijanskom institutom za kulturu u Beogradu predstavlja smotru italijanskih filmova koja će biti na programu do 13. decembra 2017. Posetioci će imati priliku da vide desetak filmova novije italijanske produkcije koji će se prikazivati u Velikoj sali DKO. Svi filmovi će biti prikazani u originalnoj verziji na italijanskom sa titlovima na srpskom.

Sreda, 29. novembar (20.00)
Reality (režija: Mateo Garone, 2012)

Sreda, 6. decembar (20.00)
Zoran, moj otkačeni nećak (režija: Mateo Oleoto, 2013)

Sreda, 13. decembar (20.00)
Cezar mora umreti (režija: Paolo i Vitorio Tavijani, 2012)
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino


********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Dani nordijskog filma
Program se realizuje u saradnji sa ambasadama Danske, Finske, Norveške i Švedske u Beogradu uz podršku Nordijskog saveta ministara.

Nedelja, 26. novembar
Ostati živ (Norveška)… 19.00
Ključevi kuća ogledalo (Danska)… 20.30

Nedelja, 3. decembar
Čovek bez prošlosti (Finska)… 19.00

Petak, 8. decembar
Ne žali za mnom (Švedska)… 19.00
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 23. novembar / petak, 24. novembar
Matilda… 18.30
Raj… 20.30

Subota, 25. novembar
Bila jednom jedna šuma… 12.15
Matilda… 18.30
Raj… 20.30

Nedelja, 26. novembar – nedelja, 3. decembar
Festival autorskog filma / cena ulaznice: 250 RSD

Nedelja, 26. novembar
Barbara… 18.30
Kada dan nije imao ime… 20.30

Ponedeljak, 27. novembar
Fabrika ništavila… 18.30

Utorak, 28. novembar
Hepiend… 18.30
Bez ljubavi… 20.30

Sreda, 29. novembar
Duhovi Ismaila… 18.30
Projekat Florida… 20.30

Četvrtak, 30. novembar
Fokstrot… 18.30
Pravo vreme… 20.30

Petak, 1. decembar
Starateljstvo… 18.30
Nigde… 20.30

Subota, 2. decembar
Hepiend… 18.30
Felisite… 20.30

Nedelja, 3. decembar
Laki… 18.30
Vojnici. Priča iz Ferentarija… 20.30
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2017. je završena
********************************************

Cine Grand – novo u Beogradu!

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 24. novembar / petak, 25. novembar
Ubistvo svetog jelena… 20.00, 21.30
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 14.00, 18.00
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 16.00
Predgrađe… 20.45, 22.40
Stig’o ćale 2… 17.40, 19.30, 21.00
Liga pravde 3D… 19.45, 22.00
Liga pravde… 16.50
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 14.40, 16.40
Opasne mame 2: Božić… 22.30
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17.20, 18.20, 20.30
Tor: Ragnarok 3D… 18.35, 22.20
Tor: Ragnarok… 15.15
Slagalica strave 8… 19.00
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 14.20
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15.00
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 15.30

Subota, 26. novembar / nedelja, 27. novembar
Ubistvo svetog jelena… 20.00, 21.30
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 18.00
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 10.00, 16.00
Predgrađe… 20.45, 22.40
Stig’o ćale 2… 12.20, 17.40, 19.30, 21.00
Liga pravde 3D… 13.15, 19.45, 22.00
Liga pravde… 16.50
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 10.40, 12.40, 14.40, 16.40
Opasne mame 2: Božić… 22.30
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17.20, 18.20, 20.30
Tor: Ragnarok 3D… 18.35, 22.20
Tor: Ragnarok… 12.30, 15.15
Slagalica strave 8… 19.00
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 10.20, 14.20
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 13.30
Moj mali poni (sinhronizovano)… 10.30, 15.00
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 11.45
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 11.30, 15.30

Ponedeljak, 27. novembar / utorak, 28. novembar
Ubistvo svetog jelena… 20.00, 21.30
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 14.00, 18.00
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 16.00
Predgrađe… 20.45, 22.40
Stig’o ćale 2… 17.40, 19.30, 21.00
Liga pravde 3D… 19.45, 22.00
Liga pravde… 16.50
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 14.40, 16.40
Opasne mame 2: Božić… 22.30
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17.20, 18.20, 20.30
Tor: Ragnarok 3D… 18.35, 22.20
Tor: Ragnarok… 15.15
Slagalica strave 8… 19.00
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 14.20
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15.00
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 15.30

Sreda, 29. novembar
Ubistvo svetog jelena… 20.00, 21.30
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 14.00, 18.00
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 16.00
Predgrađe… 20.45, 22.40
Stig’o ćale 2… 17.40, 19.30, 21.00
Liga pravde 3D… 19.45, 22.00
Liga pravde… 16.50
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 14.40, 16.40
Opasne mame 2: Božić… 22.30
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17.20, 18.20, 20.30
Tor: Ragnarok 3D… 18.35, 22.20
Tor: Ragnarok… 15.15
Slagalica strave 8… 19.00
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 14.20
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 16.20
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15.00
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 15.30
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.