Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (7-13. decembar 2017)
Bioskopski repertoari: Snevani snegovi (samo u DKSG-u)
Bioskopski repertoari: Snevani snegovi (samo u DKSG-u)

Bioskopski repertoari (7-13. decembar 2017)

Ovo su novi bioskopski repertoari za sedmicu od 7. do 13. decembra. Približavamo se kraju godine još jednom uzbudljivom filmskom nedeljom.

Prikazivaće se „Još 24 sata života„, „Vino i vetar„, „Bez ljubavi„, „Starateljstvo„, „Druga strana svega„, „Poslednji posao„, „Duhovi Ismaila„. Reprizno će biti prikazan „Star Wars: Buđenje sile“ povodom premijere filma „Star Wars: Poslednji džedaji„.

Više o novim filmovima pročitajte na OVOM LINKU.

Bioskopski repertoari od 7. do 13. decembra 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet
Cine Grand – novo u Beogradu!
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Rekonstrukcija u toku
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 30. novembar – sreda, 6. decembar
Bez ljubavi… 20.00
Cena ulaznice: 250 RSD (sredom – 150 RSD)
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 7. decembar / petak, 8. decembar
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 15.00
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 17.00
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19.00
Još 24 sata života… 21.00

Subota, 9. decembar / nedelja, 10. decembar
Čudovišta uz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 11.00
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 13.00
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 15.00
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 17.00
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19.00
Još 24 sata života… 21.00

Ponedeljak, 11. decembar / utorak, 12. decembar
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 15.00
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 17.00
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19.00
Još 24 sata života… 21.00

Sreda, 13. decembar
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 15.00
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 17.00
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19.00
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 7. decembar – sreda, 13. decembar
Ubistvo svetog jelena… 17.00
Starateljstvo… 19.00
Druga strana svega… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 7. decembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 15:10, 17:20, 19:30
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 14:40, 16:40, 18:40,
Deda Mraz i kompanija… 20:10
Vetar i vino… 17:40, 20:00, 22:20
Još 24 sata života… 20:40, 22:35
Poslednji posao… 20:45, 22:40
Tor: Ragnarok… 17:10
Tor: Ragnarok 3D… 21:40
Ubistvo u Orijent ekspresu… 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
Liga pravde… 18:00, 22:45
Liga pravde 3D… 15:40, 20:20
Čudo… 14:45, 17:00, 19:15, 21:30
Družina iz džungle (sinhronizovano) 3D… 15:45
Opasne mame 2: Božić… 18:50
Predgrađe… 22:50
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 21:00
Stig’o ćale… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Matilda… 16:00, 19:40
Ubistvo svetog jelena… 21:50
Slagalica strave 8… 18:10, 22:10
Zaleđeno kraljevstvo (2013.) + Praznik s Olafom (sinhronizovano) 3D… 15:45
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 15:00
Vau vau zvezda (sinhronizovano) 3D… 16:55
Tuđu glavu nosim… 18:55

Petak, 8. decembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 15:10, 17:20, 19:30
Deda Mraz ikompanija (sinhronizovano)… 14:40, 16:40, 18:40,
Deda Mraz i kompanija… 20:10
Vetar i vino… 16:45, 21:20
Još 24 sata života… 20:40, 22:35
Poslednji posao… 20:45, 22:40
Tom od Finske… 19:00
Tor: Ragnarok… 17:10
Tor: Ragnarok 3D… 21:40
Ubistvo u Orijent ekspresu… 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
Liga pravde… 18:00, 22:45
Liga pravde 3D… 15:40, 20:20
Družina iz džungle (sinhronizovano) 3D… 14:50
Opasne mame 2: Božić… 18:50
Predgrađe… 22:50
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 21:00
Čudo… 14:45, 17:00, 19:15, 21:30
Stig’o ćale… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Matilda… 16:00, 19:40
Ubistvo svetog jelena… 21:50
Slagalica strave 8… 18:10, 22:10
Zaleđeno kraljevstvo (2013.) + Praznik s Olafom (sinhronizovano) 3D… 15:45
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 15:00
Vau vau zvezda (sinhronizovano) 3D… 16:55
Tuđu glavu nosim… 18:55

Subota, 9. decembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 13:00, 15:10, 17:20, 19:30
Deda Mraz i kompanija… 20:10
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 12:40, 14:40, 16:40, 18:40
Vino i vetar… 16:45, 21:20
Još 24 sata života… 20:40, 22:35
Poslednji posao… 20:45, 22:40
Grejs Džons… 19:00
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D… 13:50, 16:20
Čudo… 12:30, 14:45, 17:00, 19:15, 21:30
Tuđu glavu nosim… 18:55
Stig’o ćale 2… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Vau vau zvezda 2D… 12:10, 15:00
Vau vau zvezda 3D… 13:10, 16:55
Predgrađe… 22:50
Ubistvo svetog jelena… 21:50
Liga pravde 2D… 18:00, 22:45
Liga pravde 3D… 13:20, 15:40, 20:20
Ubistvo u Orijent ekspresu… 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 21:00
Opasne mame 2: Božić… 18:50
Tor: Ragnarok… 17:10
Tor: Ragnarok 3D… 21:40
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 12:50, 14:50
Blejd Raner 2049. 3D… 14:05
Matilda… 16:00, 19:40
Moj mali Poni (sinhronizovano)… 12:00, 14:00
Slagalica strave 8… 18:10, 22:10
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 12:25 14:30

Nedelja, 10. decembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 13:00, 15:10, 17:20, 19:30
Deda Mraz i kompanija… 20:10
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 12:40, 14:40, 16:40, 18:40
Vino i vetar… 16:45, 21:45
Još 24 sata života… 20:40, 22:35
Poslednji posao… 20:45, 22:40
120 otkucaja u minuti… 19:00
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D… 13:50, 16:20
Čudo… 12:30, 14:45, 17:00, 19:15, 21:30
Tuđu glavu nosim… 18:55
Stig’o ćale 2… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Vau vau zvezda 2D… 12:10, 15:00
Vau vau zvezda 3D… 13:10, 16:55
Predgrađe… 22:50
Ubistvo svetog jelena… 21:50
Liga pravde 2D… 18:00, 22:45
Liga pravde 3D… 13:20, 15:40, 20:20
Ubistvo u Orijent ekspresu… 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 21:00
Opasne mame 2: Božić… 18:50
Tor: Ragnarok… 17:10
Tor: Ragnarok 3D… 21:40
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 12:50, 14:50
Blejd Raner 2049. 3D… 14:05
Matilda… 16:00, 19:40
Moj mali Poni (sinhronizovano)… 12:00, 14:00
Slagalica strave 8… 18:10, 22:10
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 12:25 14:30

Ponedeljak, 11. decembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 15:10, 17:20, 19:30
Deda Mraz i kompanija… 20:10
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 14:40, 16:40, 18:40
Vino i vetar… 16:45, 22:45
Još 24 sata života… 20:40, 22:35
Lavina… 19:00
Poslednji posao… 20:45, 22:40
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 14:50
Liga pravde… 18:00, 22:45
Liga pravde 3D… 15:40, 20:20
Matilda… 16:00, 19:40
Opasne mame 2: Božić… 18:50
Predgrađe… 22:50
Slagalica strave 8… 18:10, 22:10
Stig’o ćale 2… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 21:00
Tor: Ragnarok… 17:10
Tor: Ragnarok 3D… 21:40
Tuđu glavu nosim… 18:55
Ubistvo svetog jelena… 21:50
Ubistvo u Orijent ekspresu… 15:30, 17:45, 20:00, 20:30, 22:15
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 15:00
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 16:55
Zaleđeno kraljevstvo – Praznik s Olafom 3D (sinhronizovano)… 16:20
Čudo… 14:45, 17:00, 19:15, 21:30

Utorak, 12. decembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 15:10, 17:20, 19:10
Deda Mraz i kompanija… 20:10
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 14:40, 16:40, 18:40
Vino i vetar… 16:45, 21:20
Još 24 sata života… 20:40, 22:35
Poslednji posao… 20:45, 22:40
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 14:50
Liga pravde… 18:00, 22:45
Liga pravde 3D… 15:40, 20:20
Matilda… 16:00, 19:40
Opasne mame 2: Božić… 18:50
Predgrađe… 22:50
Slagalica strave 8… 18:10, 22:10
Stig’o ćale 2… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 21:00
Tor: Ragnarok… 17:10
Tor: Ragnarok 3D… 22:50
Tuđu glavu nosim… 18:55
Ubistvo svetog jelena… 21:50
Ubistvo u Orijent ekspresu… 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 15:00
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano) -16:55
Zaleđeno kraljevstvo – Praznik s Olafom 3D (sinhronizovano)… 16:20
Čudo… 14:45, 17:00, 19:15, 21:30

Sreda, 13. decembar
Star Wars: Poslednji džedaji… 19:00, 19:15, 19:30, 19:45, 20:00, 20:30, 21:00, 21:50, 22:20, 22:35, 22:50, 23:20 – premijera
Star Wars – Buđenje sile 3D… 18:00
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 14:45, 16:50, 18:10
Deda Mraz i kompanija… 20:10
Deda Mraz i kompanija(sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Vino i vetar… 15:55, 22:30
Još 24 sata života… 18:50, 20:50
Poslednji posao… 20:45, 22:40
Liga pravde… 18:00
Liga pravde 3D… 15:40
Matilda… 16:00
Predgrađe… 22:50
Slagalica strave 8… 18:10
Stig’o ćale 2… 15:40, 17:40
Tor: Ragnarok… 16:40
Tuđu glavu nosim… 18:55
Ubistvo svetog jelena… 22:15
Ubistvo u Orijent ekspresu… 15:30, 17:45, 22:10
Vau vau zvezda… 15:00
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 16:55
Zaleđeno kraljevstvo – Praznik s Olafom 3D (sinhronizovano)… 16:20
Čudo… 15:45, 20:15
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 7. decembar / petak, 8. decembar
Poslednji posao… 22.25
Još 24 sata života… 22.20
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 15.00, 16.45, 18.30
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Čudo… 18.15, 20.20
Stig’o ćale… 20.15
Liga pravde 3D… 16.05
Ubistvo u Orijent ekspresu… 20.00, 22.15

Subota, 9. decembar / nedelja, 10. decembar
Poslednji posao… 22.25
Još 24 sata života… 22.20
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 15.00, 16.45, 18.30
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Čudo… 18.15, 20.20
Stig’o ćale… 20.15
Liga pravde 3D… 16.05
Ubistvo u Orijent ekspresu… 20.00, 22.15
Zaleđeno kraljevstvo + Praznik s Olafom (sinhronizovano)… 11.15, 13.45

Ponedeljak, 11. decembar / utorak, 12. decembar
Poslednji posao… 22.25
Još 24 sata života… 22.20
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 15.00, 16.45, 18.30
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Čudo… 18.15, 20.20
Stig’o ćale… 20.15
Liga pravde 3D… 16.05
Ubistvo u Orijent ekspresu… 20.00, 22.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 7. decembar / petak, 8. decembar
Zaleđeno kraljevstvo (2013.) + Praznik s Olafom (sinhronizovano) 3D… 15.20
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18.00, 20.15
Još 24 sata života… 18.30, 20.30, 22.30
Vau vau zvezda (sinhronizovano) 3D… 15.15
Tor: Ragnarok 3D… 17.15
Liga pravde 3D… 19.45
Poslednji posao… 22.15
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Stig’o ćale… 19.30
Ubistvo svetog jelena… 21.30
Matilda… 17.00
Čudo… 19.00
Bez ljubavi… 21.15
Deda Mraz i kompanija… 16.30
Duhovi Ismaila… 22.20

Subota, 9. decembar / nedelja, 10. decembar
Zaleđeno kraljevstvo (2013.) + Praznik s Olafom (sinhronizovano) 3D… 15.20
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18.00, 20.15
Još 24 sata života… 18.30, 20.30, 22.30
Vau vau zvezda (sinhronizovano) 3D… 13.15, 15.15
Tor: Ragnarok 3D… 17.15
Liga pravde 3D… 19.45
Poslednji posao… 22.15
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 13.30, 15.30, 17.30
Stig’o ćale… 19.30
Ubistvo svetog jelena… 21.30
Matilda… 17.00
Čudo… 19.00
Bez ljubavi… 21.15
Deda Mraz i kompanija… 14.30, 16.30
Duhovi Ismaila… 22.20
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 13.00, 15.00

Ponedeljak, 11. decembar / utorak, 12. decembar
Zaleđeno kraljevstvo (2013.) + Praznik s Olafom (sinhronizovano) 3D… 15.20
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18.00, 20.15
Još 24 sata života… 18.30, 20.30, 22.30
Vau vau zvezda (sinhronizovano) 3D… 15.15
Tor: Ragnarok 3D… 17.15
Liga pravde 3D… 19.45
Poslednji posao… 22.15
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Stig’o ćale… 19.30
Ubistvo svetog jelena… 21.30
Matilda… 17.00
Čudo… 19.00
Bez ljubavi… 21.15
Deda Mraz i kompanija… 16.30
Duhovi Ismaila… 22.20

Sreda, 13. decembar
Zaleđeno kraljevstvo (2013.) + Praznik s Olafom (sinhronizovano) 3D… 15.20
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 18.00, 19.00, 21.00, 22.00
Vau vau zvezda (sinhronizovano) 3D… 16.00
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Stig’o ćale… 19.30
Ubistvo u Orijent ekspresu… 21.30
Matilda… 17.00
Čudo… 19.00
Poslednji posao… 21.15
Deda Mraz i kompanija… 16.30
Još 24 sata života… 18.30, 20.30
Duhovi Ismaila… 22.20
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 7. decembar / petak, 8. decembar / utorak, 12. decembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 14:45, 16:50, 19:00
Deda mraz i kompanija… 19:45
Deda mraz i kompanija (sinhronizovano)… 16:15, 18:15
Još 24 sata života… 20:50, 22:30
Poslednji posao… 18:55, 22:45
Liga pravde… 22:00
Liga pravde 3D… 19:30
Matilda… 16:45
Predgrađe… 15:30
Stig’o ćale 2… 21:10
Ubistvo svetog jelena… 21:40
Ubistvo u Orijent ekspresu… 20:15, 22:15
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 14:55
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 15:55
Zaleđeno kraljevstvo – Praznik s Olafom 3D (sinhronizovano)… 14:50, 17:20
Čudo… 17:45, 20:00
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 17:35

Subota, 9. decembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 12:40, 14:45, 16:50, 19:00
Deda mraz i kompanija… 19:45
Deda mraz i kompanija (sinhronizovano)… 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 11:00, 13:00
Još 24 sata života… 20:50, 22:40
Poslednji posao… 18:55, 22:45
Liga pravde… 22:00
Liga pravde 3D… 19:30
Matilda… 16:45
Predgrađe… 15:30
Stig’oćale 2… 21:10
Ubistvo svetog jelena… 21:40
Ubistvo u Orijent ekspresu… 20:25, 22:15
Vau vau zvezda(sinhronizovano)… 12:00, 14:55
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 14:00, 15:55
Zaleđeno kraljevstvo – Praznik s Olafom 3D S(sinhronizovano)… 12:20, 14:50, 17:20
Čudo… 17:45, 20:00
Čudovišta iz moje porodice(sinhronizovano)… 13:30
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 11:30, 17:35

Nedelja, 10. decembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 12:40, 14:45, 16:50, 19:00
Deda mraz i kompanija… 19:45
Deda mraz i kompanija (sinhronizovano)… 12:15, 14:15, 16:15, 18:15
Još 24 sata života… 20:50, 22:30
Poslednji posao… 18:55, 22:45
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 11:00, 13:00
Liga pravde… 22:00
Liga pravde 3D… 19:30
Matilda… 16:45
Predgrađe… 15:30
Stig’o ćale 2… 21:10
Ubistvo svetog jelena… 21:40
Ubistvo u Orijent ekspresu… 20:15, 22:15
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 12:00, 14:55
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 14:00, 15:55
Zaleđeno kraljevstvo – Praznik s Olafom 3D (sinhronizovano)… 12:20, 14:50, 17:20
Čudo… 17:45, 20:00
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 13:30
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 11:30, 17:35

Ponedeljak, 11. decembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 14:45, 16:50, 19:00
Deda mraz i kompanija… 19:45
Deda mraz i kompanija (sinhronizovano)… 16:15, 18:15
Još 24 sata života… 20:50, 22:30
Poslednji posao… 18:55, 22:45
Liga pravde… 22:15
Liga pravde 3D… 17:35
Matilda… 16:45
Predgrađe… 15:30
Stig’o ćale 2… 21:10
Ubistvo svetog jelena… 21:40
Ubistvo u Orijent ekspresu… 20:00, 20:15, 22:15
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 14:55
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 15:55
Zaleđeno kraljevstvo – Praznik s Olafom 3D (sinhronizovano)… 14:50, 17:20
Čudo… 17:45, 20:00

Sreda, 13. decembar
Star Wars: Poslednji Džedaji 3D… 19:00, 20:00 – premijerno
Deda mraz i kompanija… 19:45
Deda mraz i kompanija (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
Još 24 sata života… 20:50, 22:50
Liga pravde… 21:50
Liga pravde 3D… 17:10
Matilda… 16:45
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 14:45, 15:40, 16:50
Poslednji posao… 18:55, 22:45
Predgrađe… 15:00
Stig’o ćale 2… 22:00
Ubistvo svetog jelena… 21:40
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19:30, 22:15
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 14:55
Zaleđeno kraljevstvo – Praznik s Olafom 3D (sinhronizovano)… 14:50, 17:20
Čudo… 17:45, 20:00
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 8. decembar / subota, 9. decembar / nedelja, 10. decembar
Snevani snegovi… 18.00 i 20.00
r: Zoltan Bičkei
ul: Nandor Silađi, Mikoš Sekelј, Friđeš Kovač
Godine 1680. u doba snevanih snegova posle najezde Turaka, u pustoši ispražnjene Bačke, nema nigde nikoga na više dana hoda. Među ruševnim zidovima monumentalne opustele crkve koja nema svoda, pojavlјuju se Dugajlija, Hromi i Jednooki, koji su se oslobodili turskog ropstva. U potrazi su za davno izgublјenom domajom. Kako obnoviti nestalu civilizaciju? Šta je zapravo lični zadatak preživelih? Kada nema svoda raspad je neminovan. Uzalud se pojavlјuju baštinik starih znanja Starina i njegova kći, koji pokušavaju deobom semenki za setvu da spasu zajednicu od rasipanja.

Utorak, 12. decembar (19.00) Dugo i netremice: Pogled na likove u dokumentarnom filmu
3. deo – Likovi koji nedostaju
Primeri iz filma: Slika koja nedostaje
r: Riti Pan
Kambodža, Francuska, 2013, 92’

Sreda, 13. decembar – nedelja, 17. decembar
Festival Alternative Film/Video 2017

Petak, 22. decembar / subota, 23. decembar / nedelja, 24. decembar
Prokleti pas… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 7. decembar – sreda, 13. decembar
9. Međunarodni festival LGBT filma „Merlinka“

Petak, 15. decembar – nedelja, 17. decembar
Vikend bugarskog filma: Rediteljke u bugarskoj kinematografiji
Organizacija: Ambasada Republike Bugarske u Beogradu i Dom omladine Beograda
Cena ulaznice: 250 dinara

Ponedeljak, 18. decembar (17.00) Garažni film
Cena ulaznice je 100 RSD, a važi za obe filmske projekcije.

Ponedeljak, 18. decembar (19.00) Kokice terapija #3
Projekcija filma: „Zidovi koji nas dele“
Ulaz je slobodan.

Petak, 22. decembar (19.00) Moj film je bolji od tvog #18
4 pitanja o filmu / 3 gosta / 2 minuta za odgovor / 1 pobednik
Ulaz je slobodan.

Subota, 23. decembar / nedelja, 24. decembar
S ljubavlju, Vinsent… 20.00
Režija: Dorota Kobiela i Hugh Welchman
Cena ulaznice: 250 dinara
********************************************
U bioskopima od 26. aprila 2018: Osvetnici – Beskonačni rat

Očekujte neočekivano sa svim voljenim herojima okupljenim na novom zadatku.
Režija: Anthony Russo, Joe Russo
Uloge: Dave Bautista, Scarlett Johansson, Tom Holland, Chris Hemsworth, Chris Pratt, Zoe Saldana, Gwyneth Paltrow, Chris Evans, Benedict Cumberbatch, Tom Hiddleston, Robert Downey Jr.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 7. decembar / petak, 8. decembar / ponedeljak, 11. decembar / utorak, 12. decembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 16:40, 18:45, 21:00
Deda Mraz i kompanija… 21:15
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 15:15, 17:15, 19:15
Vino i vetar… 18:15, 21:30
Još 24 sata života… 20:20, 22:20
Poslednji posao… 19:15, 22:30
Liga pravde… 17:20
Liga pravde 3D… 19:40
Matilda… 18:10
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 16:15
Predgrađe… 16:00
Stig’o ćale 2… 20:30
Tuđu glavu nosim… 18:10
Ubistvo svetog jelena… 22:00
Ubistvo u Orijent ekspresu… 20:00, 22:15
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 15:30
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 17:30
Zaleđeno kraljevstvo – Praznik s Olafom 3D (sinhronizovano)… 16:45
Čudo… 19:30, 21:45
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 16:20

Subota, 9. decembar / nedelja, 10. decembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 12:20, 14:30, 16:40, 18:45, 21:00
Deda Mraz i kompanija… 21:15
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 11:15, 13:15, 15:15, 17:15, 19:15
Vino i vetar… 18:15, 21:30
Još 24 sata života… 20:20, 22:20
Poslednji posao… 19:15, 22:30
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 12:15, 14:15, 16:15
Liga pravde… 17:20
Liga pravde 3D… 19:40
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 13:20, 15:20
Matilda… 18:10
Moj mali poni (sinhronizovano)… 12:00, 14:00
Predgrađe… 16:00
Stig’o ćale 2… 20:30
Tuđu glavu nosim… 18:10
Ubistvo svetog jelena… 22:00
Ubistvo u Orijent ekspresu… 20:00, 22:15
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 11:30, 15:30
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 13:30, 17:30
Zaleđeno kraljevstvo – Praznik s Olafom 3D (sinhronizovano)… 11:45, 14:15, 16:45
Čudo… 19:30, 21:45
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 14:25
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 12:30, 16:20

Sreda, 13. decembar
Star Wars – Buđenje sile 3D… 18:00
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 19:00, 20:00, 21:00, 22:00 – premijerno
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 14:30, 16:40, 19:30
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 15:15, 17:15
Vino i vetar… 17:20, 21:30
Još 24 sata života… 18:30, 22:30
Poslednji posao… 19:15, 22:30
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 16:15
Matilda… 18:10
Stig’o ćale 2… 20:30
Tuđu glavu nosim… 16:00
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19:40, 22:00
Vau vau zvezda(sinhronizovano)… 15:30
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 17:30
Zaleđeno kraljevstvo – Praznik s Olafom 3D (sinhronizovano)… 16:45
Čudo… 20:15, 21:45
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 16:30
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoare za decembar 2017. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 17. januar 2018. (20.00)
Premijera filma: Patuljci sa naslovnih strana
Cena ulaznice: 500 RSD.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 26. decembar (20.00)
Alinejin video kurs savremene umetnosti, 10. epizoda: Participativnost
Učesnici: Simona Ognjanović i Stevan Vuković.
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Petak, 8. decembar (19.00)
Nevermind 40 – Pank u Muzičkom bioskopu Jovana Bačkulje: Pank u SFRJ
Biće osvrta na recepciju i produkciju u SFRJ, odnosno na onovremeni i savremeni veoma specifični politički kontekst koji bitno usložnjava „našu priču“, posebno kada je čitamo sa kraja i možemo da posmatramo duge linije razvoja ideja i muzičkih eksperimenata. Uređuje: Jovan Bačkulja. Gosti: Saša Rakezić alias Aleksandar Zograf, Ivan Velisavljević, Boris Ilić.

Sreda, 13. decembar (19.00)
Nevermind 40 – Pank u Muzičkom bioskopu Jovana Bačkulje: Postpunk
Ono što se zove postpank otrglo se bilo kakvoj drugačijoj kategorizaciji, jer je otvoreni prostor slobode i nezavisne scene, posle ritualnog pročišćenja rokenrola koje su uspešno obavili prvi i drugi talas panka, bio uzavreo od ideja i eksperimenata koji su promenili mnogo toga, a negde i sve. Uređuje ceo tim, u konsultacijama sa Kojom (Dušan Kojić) i u saradnji sa publikom.
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nedelja, 10. decembar (21.00) FAF na bis: Makala
Ponedeljak, 11. decembar (19.00) FAF na bis: Vojnici. Priča iz Ferentarija
Ponedeljak, 11. decembar (21.00) FAF na bis: Felisite
Projekcije filmova – naslovi će uskoro biti objavljeni
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Sreda, 13. decembar (20.00) Ubistvo u noćnom vozu
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Dom kulture Obrenovac u saradnji sa Italijanskom institutom za kulturu u Beogradu predstavlja smotru italijanskih filmova koja će biti na programu do 13. decembra 2017. Posetioci će imati priliku da vide desetak filmova novije italijanske produkcije koji će se prikazivati u Velikoj sali DKO. Svi filmovi će biti prikazani u originalnoj verziji na italijanskom sa titlovima na srpskom.

Sreda, 13. decembar (20.00)
Cezar mora umreti (režija: Paolo i Vitorio Tavijani, 2012)
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino


********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Dani nordijskog filma
Program se realizuje u saradnji sa ambasadama Danske, Finske, Norveške i Švedske u Beogradu uz podršku Nordijskog saveta ministara.

Petak, 8. decembar
Ne žali za mnom (Švedska)… 19.00
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 7. decembar / petak, 8. decembar
Starateljstvo… 18.30
Bez ljubavi… 20.30

Subota, 9. decembar
Deda Mraz i kompanija… 12.15
Starateljstvo… 18.30
Bez ljubavi… 20.30

Nedelja, 10. decembar
Starateljstvo… 18.30
Bez ljubavi… 20.30

Ponedeljak, 11. decembar / utorak, 12. decembar
Starateljstvo… 18.30
Bez ljubavi… 20.30

––––––––––

Festival meta filma
Sreda, 13. decembar
18.00… Razgovor i projekcije filmova Miloša Tomića: Rođački šamar, Glas života
Ulaz za dž

20.30… Najbolje od njih
Režija: Lone Šerfig
Ulaznica: 250 RSD

Četvrtak, 14. decembar
16.00… Ljubavni slučaj
Režija: Preditor
Ulaz za dž

17.30… Slatki film
Režija: Dušan Makavejev
Ulaznica: 250 RSD

19.00… Predavanje Branka Dimitrijevića „Slatki film Dušana Makavejeva“

20.30… Rupa u duši
Režija: Dušan Makavejev
Ulaznica: 250 RSD

Petak, 15. decembar
16.00… Rupa u duši

18.00… Predavanje Nede Radulović „Film dramskog pisca“

19.00… Film u nastajanju „Sokrat“

20.00… Dodela nagrade „Branko Vučićević i projekcija nagrađenog filma

––––––––––

Subota, 16. decembar
Nema najavljenih projekcija

Nedelja, 17. decembar
Starateljstvo… 18.30
Bez ljubavi… 20.30

Ponedeljak, 18. decembar
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2017. je završena
********************************************

Cine Grand – novo u Beogradu!

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 7. decembar / petak, 8. decembar
Bez ljubavi… 22:20
Duhovi Ismaila… 17:00
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 14:40 16:40
Deda Mraz i kompanija titlovano… 18:30
Još 24 sata života… 20:20, 22:00
Liga pravde… 19:00
Liga pravde 3D… 21:20
Poslednji posao… 20:40
Stig’o ćale 2… 17:30
Slagalica strave 8… 22:40
Tor: Ragnarok… 21:30
Ubistvo svetog jelena… 19:20
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18:20, 20:00, 21:40
Čudo… 16:20, 19:40
Vau vau zvezda 3D… 15:20
Družina iz džungle… 14:20
Zaleđeno kraljevstvo: Praznik s Olafom 3D… 15:00, 17:20
Meda Pedington 2… 14:00, 16:00, 18:00
Čudovišta iz moje porodice 3D… 15:40

Subota, 9. decembar / nedelja, 10. decembar
Bez ljubavi… 22:20
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 12:40, 14:40, 16:40
Deda Mraz i kompanija… 18:30
Još 24 sata života… 20:20, 22:00
Liga pravde… 19:00
Liga pravde 3D… 21:20
Poslednji posao… 20:40
Stig’o ćale 2… 12:20, 17:30
Slagalica strave 8… 22:40
Tor: Ragnarok… 21:30
Ubistvo svetog jelena… 19:20
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18:20, 20:00, 21:40
Čudo… 16:20, 19:40
Vau vau zvezda 3D… 11:40, 15:20
Grozan ja 3 3D… 13:40
Družina iz džungle… 10:40, 14:20
Zaleđeno kraljevstvo: Praznik s Olafom 3D… 13:20, 15:00, 17:20
Meda Pedington 2… 10:00, 12:00, 13:00, 14:00, 16:00, 17:00, 18:00
Moj mali poni… 11:00
Mali Bigfut 3D… 10:00
Čudovišta iz moje porodice… 11:20
Čudovišta iz moje porodice 3D… 15:40

Ponedeljak, 11. decembar / utorak, 12. decembar
Bez ljubavi… 22:20
Duhovi Ismaila… 17:00
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 14:40 16:40
Deda Mraz i kompanija titlovano… 18:30
Još 24 sata života… 20:20, 22:00
Liga pravde… 19:00
Liga pravde 3D… 21:20
Poslednji posao… 20:40
Stig’o ćale 2… 17:30
Slagalica strave 8… 22:40
Tor: Ragnarok… 21:30
Ubistvo svetog jelena… 19:20
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18:20, 20:00, 21:40
Čudo… 16:20, 19:40
Vau vau zvezda 3D… 15:20
Družina iz džungle… 14:20
Zaleđeno kraljevstvo: Praznik s Olafom 3D… 15:00, 17:20
Meda Pedington 2… 14:00, 16:00, 18:00
Čudovišta iz moje porodice 3D… 15:40

Sreda, 13. decembar
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 19:00, 20:00, 20:30, 21:00, 21:30, 22:00
Duhovi Ismaila… 16:30
Deda Mraz i kompanija (sinhronizovano)… 14:20
Još 24 sata života… 18:30
Liga pravde… 18:40
Poslednji posao… 17:00
Stig’o ćale 2… 15:20
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19:20, 21:40
Čudo… 16:30
Vau vau zvezda 3D… 14:40
Družina iz džungle… 15:00
Zaleđeno kraljevstvo: Praznik s Olafom 3D… 16:40
Meda Pedington 2… 14:00, 16:00, 18:00
Čudovišta iz moje porodice 3D… 15:40
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.