Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (14-20. jun 2018)
Bioskopski repertoari (14-20. jun 2018): Oušnovih 8
Bioskopski repertoari (14-20. jun 2018): Oušnovih 8

Bioskopski repertoari (14-20. jun 2018)

Bioskopski repertoari važe od 14. do 20. juna 2018. Bliži se kraj sezone filmskih festivala u Beogradu, ali počinje sezona filmskih projekcija na otvorenom…

Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 14. do 20. juna 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 14. jun
Oušnovih 8… 18.30, 20.30
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 17.00, 19.30
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo… 16.00
Solo – Star Wars Priča 3D… 15.15
Deadpool 2… 19.00, 22.00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 15.40
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 14.00, 17.20
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 14.20, 15.30
Raspeće… 22.30
Klub zadovoljnih žena… 21.15
Pleši kako mama kaže… 17.45
Festival 7 veličanstvenih: Preduzetnik… 20.00

Petak, 15. jun
Oušnovih 8… 18.30, 20.30, 22.30
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 17.30, 20.00
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo… 15.15, 21.30
Solo – Star Wars Priča 3D… 16.00
Deadpool 2… 19.00, 21.15
Čarobni princ (sinhronizovano)… 15.40
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 14.00, 17.20
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 14.20, 15.30
Raspeće… 22.20
Klub zadovoljnih žena… 19.30
Pleši kako mama kaže… 17.45

Subota, 16. jun / nedelja, 17. jun
Oušnovih 8… 18.30, 20.30, 22.30
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 13.15, 17.30, 20.00
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo… 15.15, 21.30
Solo – Star Wars Priča 3D… 16.00
Deadpool 2… 19.00, 21.15
Čarobni princ (sinhronizovano)… 10.30, 15.40
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12.15, 14.00, 17.20
Misija Katmandu (sinhronizovano)… 12.40
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 11.00, 11.40, 14.20, 15.30
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 10.15, 12.00, 13.45
Raspeće… 22.20
Klub zadovoljnih žena… 19.30
Pleši kako mama kaže… 17.45

Ponedeljak, 18. jun
Oušnovih 8… 18.30, 20.30, 22.30
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 13.15, 17.30, 20.00
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo… 15.15, 21.30
Solo – Star Wars Priča 3D… 16.00
Deadpool 2… 19.00, 21.15
Čarobni princ (sinhronizovano)… 12.15, 14.00, 15.40
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 14.00, 17.20
Misija Katmandu (sinhronizovano)… 12.40
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 14.20, 15.30
Raspeće… 22.20
Klub zadovoljnih žena… 19.30
Pleši kako mama kaže… 17.45

Utorak, 19. jun
Oušnovih 8… 19.30, 21.00
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 17.30, 20.00
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo… 15.15, 21.30
Solo – Star Wars Priča 3D… 15.00
Deadpool 2… 19.00, 21.15
Čarobni princ (sinhronizovano)… 15.40
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12.15, 14.00, 17.20
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13.45
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 13.00ć
Raspeće… 22.20
Pleši kako mama kaže… 17.45
Francuski filmski karavan: Čuvarke… 18.00

Sreda, 20. jun
Oušnovih 8… 19.30, 21.30
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 19.15, 21.45
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo… 15.15
Solo – Star Wars Priča 3D… 15.00
Deadpool 2… 19.00, 21.15
Čarobni princ (sinhronizovano)… 15.40
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12.15, 14.00, 17.20
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13.45
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 13.00
Pleši kako mama kaže… 17.45
Francuski filmski karavan: Istočni front, zaboravljeni front… 18.00
Francuski filmski karavan: Život i ništa drugo… 20.00

Više o reviji „Francuski filmski karavan“ pročitajte OVDE.
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 14. jun – sreda, 20. jun
Dovlatov… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 14. jun / petak, 15. jun
Deadpool 2… 17.00
Oušnovih 8… 19.00
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 21.00

Subota, 16. jun / nedelja, 17. jun
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13.00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 15.00
Deadpool 2… 17.00
Oušnovih 8… 19.00
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 21.00

Ponedeljak, 18. jun / utorak, 19. jun / sreda, 20. jun
Deadpool 2… 17.00
Oušnovih 8… 19.00
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 14. jun – sreda, 20. jun
Posle ljubavi… 17.00
Doviđenja, tamo gore… 19.00
Fantastična žena… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 14. jun
Oušnovih 8… 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
Pleši kako mama kaže… 20:20, 22:10
Deadpool 2… 15:50, 18:10, 20:30, 22:50
Igra istine… 16:20
Klub zadovoljnih žena… 17:20, 21:40
Osvetnici – Rat beskraja… 18:30
Osvetnici – Rat beskraja 3D… 21:20
Raspeće… 18:50, 20:40, 22:30
Solo – Star Wars priča… 16:40, 22:00
Solo – Star Wars priča 3D… 19:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 16:30, 19:00, 21:30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 15:15, 17:45, 20:15, 22:45
Taxi 5… 19:30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 15:30
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 17:00

Petak, 15. jun / ponedeljak, 18. jun / utorak, 19. jun / sreda, 20. jun
Oušnovih 8… 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
Pleši kako mama kaže… 18:00, 19:50, 21:50
Deadpool 2… 15:50, 18:10, 20:30, 22:50
Igra istine… 16:20
Klub zadovoljnih žena… 17:20, 21:40
Osvetnici – Rat beskraja… 18:30
Osvetnici – Rat beskraja 3D… 21:20
Raspeće… 18:50, 20:40, 22:30
Solo – Star Wars priča… 16:40, 22:00
Solo – Star Wars priča 3D… 19:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 16:30, 19:00, 21:30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 15:15, 17:45, 20:15, 22:45
Taxi 5… 19:30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 16:00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 17:00

Subota, 16. jun / nedelja, 17. jun
Dex Rock Show… 15:00
Oušnovih 8… 13:20, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
Pleši kako mama kaže… 18:00, 19:50, 21:50
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 12:20
Deadpool 2… 13:30, 15:50, 18:10, 20:30, 22:50
Igra istine… 16:20
Klub zadovoljnih žena… 17:20, 21:40
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona 3D (sinhronizovano)… 12:00
Osvetnici – Rat beskraja… 18:30
Osvetnici – Rat beskraja 3D… 21:20
Raspeće… 18:50, 20:40, 22:30
Solo – Star Wars priča… 16:40, 22:00
Solo – Star Wars priča 3D… 14:00, 19:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 13:55, 16:30, 19:00, 21:30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 12:45, 15:15, 17:45, 20:15, 22:45
Taxi 5… 19:30
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13:40, 15:30
Zec Petar (sinhronizovano)… 14:20
Čarobni princ (sinhronizovano)… 12:10, 14:10, 16:00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 13:00, 15:00, 17:00
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 14. jun / petak, 15. jun
Oušnovih 8… 18.00, 20.15, 22.15
Pleši kako mama kaže… 18.30, 20.30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 15.30, 17.45, 20.00, 22.30
Solo – Star Wars priča 3D… 16.00
Deadpool 2… 22.20
Zec Petar (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 16. jun / nedelja, 17. jun
Oušnovih 8… 18.00, 20.15, 22.15
Pleši kako mama kaže… 18.30, 20.30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 15.30, 17.45, 20.00, 22.30
Solo – Star Wars priča 3D… 16.00
Deadpool 2… 22.20
Zec Petar (sinhronizovano)… 15.00
Čarobni princ (sinhronizovano) 3D… 11.30, 11.45, 13.30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 14.15
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13.15
Cvrle – Nikad ne letiš sam (sinhronizovano) 3D… 12.15

Ponedeljak, 18. jun / utorak, 19. jun / sreda, 20. jun
Oušnovih 8… 18.00, 20.15, 22.15
Pleši kako mama kaže… 18.30, 20.30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 15.30, 17.45, 20.00, 22.30
Solo – Star Wars priča 3D… 16.00
Deadpool 2… 22.20
Zec Petar (sinhronizovano)… 15.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 14. jun / petak, 15. jun / ponedeljak, 18. jun / utorak, 19. jun / sreda, 20. jun
Čarobni princ 3D (sinhronizovano) 3D… 16.00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 15.15
Oušnovih 8… 18.00, 20.15, 22.30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 16.20, 19.00, 21.40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 17.10
Deadpool 2… 19.30, 22.00
Solo – Star Wars priča… 15.50, 18.30, 21.10
Zadrži dah… 16.30, 22.20
Pleši kako mama kaže… 18.30
Klub zadovoljnih žena… 20.20

Subota, 16. jun / nedelja, 17. jun
Čarobni princ 3D (sinhronizovano) 3D… 14.15, 16.00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 13.15, 15.15
Oušnovih 8… 18.00, 20.15, 22.30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 14.00, 16.20, 19.00, 21.40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 17.10
Deadpool 2… 19.30, 22.00
Solo – Star Wars priča… 15.50, 18.30, 21.10
Zadrži dah… 16.30, 22.20
Pleši kako mama kaže… 18.30
Klub zadovoljnih žena… 20.20
Neverovatna priča o džinovskoj kruški (sinhronizovano)… 13.50
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 14. jun / petak, 15. jun / ponedeljak, 18. jun / utorak, 19. jun / sreda, 20. jun
Deadpool 2… 17:20, 19:40, 22:00
Klub zadovoljnih žena… 19:10
Oušnovih 8… 17:50, 20:00, 22:20
Pleši kako mama kaže… 20:30, 22:30
Raspeće… 18:30
Solo – Star Wars priča 3D… 18:10, 21:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 17:00, 20:50
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 19:30, 22:10
Čarobni princ (sinhronizovano)… 16:20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 17:10

Subota, 16. jun
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 18:30 – premijera
Oušnovih 8… 17:50, 20:00, 22:20
Pleši kako mama kaže… 20:30, 22:30
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 12:40
Deadpool 2… 17:20, 19:40, 22:00
Klub zadovoljnih žena… 19:10
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona (sinhronizovano)… 13:40
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona 3D (sinhronizovano)… 11:40, 15:40
Osvetnici – Rat beskraja 3D… 15:00
Raspeće… 18:30
Solo – Star Wars priča… 15:50
Solo – Star Wars priča 3D… 21:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 17:00, 21:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 14:25, 19:30, 22:10
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 11:50, 13:50
Zec Petar (sinhronizovano)… 13:00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 12:20, 14:20, 16:20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 11:30, 13:20, 15:20, 17:10

Nedelja, 17. jun
Oušnovih 8… 17:50, 20:00, 22:20
Pleši kako mama kaže… 20:30, 22:30
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 12:40
Deadpool 2… 17:20, 19:40, 22:00
Klub zadovoljnih žena… 19:10
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona (sinhronizovano)… 13:40
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona 3D (sinhronizovano)… 11:40, 15:40
Osvetnici – Rat beskraja 3D… 15:00
Raspeće… 18:30
Solo – Star Wars priča… 15:50
Solo – Star Wars priča 3D… 18:10, 21:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 17:00, 20:50
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 14:25, 19:30, 22:10
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 11:50, 13:50
Zec Petar (sinhronizovano)… 13:00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 12:20, 14:20, 16:20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 11:30, 13:20, 15:20, 17:10
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Ponedelјak, 18. jun (20.00)
Obeležavanje 1968.
Dugo i netremice: Likovi u dokumentarnom filmu
Predavanje sa projekcijom 008
Lica 1968.
Autor: Vladimir Šojat, filmski reditelј, producent i montažer
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 15. jun – nedelja, 17. jun
Plan B – 3. Festival subverzivnog filma
Cena ulaznice: 250 RSD

Utorak, 19. jun (19.00) Moj film je bolji od tvog #24

Subota, 30. jun (18.00) Klatki – Skrivene farme Evrope
Ulaz je slobodan!
Ovo je dokumentarni film koji otkriva šta se to sve krije iza farmskog uzgoja životinja radi proizvodnje krzna. Aktivisti za prava životinja iz Velike Britanije, Češke, Litvanije i Poljske tokom 2017. godine snimali su i analizirali rad farmi krznašica u Evropi, a zatim sve to preneli na ovaj film.
Udruženje za zaštitu i prava životinja „Sloboda za životinje“ će 30. juna publici u DOB-u predstaviti ovaj film u okviru svoje kampanje FurFree Serbia, a koja je deo regionalnog projekta FurFree Forever. Volonteri udruženja organizovaće i diskusiju na temu zabrane uzgoja krznašica u Srbiji, a koja je zakonski propisana i sprovodiće se od 1. januara 2019. godine.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 14. jun / petak, 15. jun / ponedeljak, 18. jun / utorak, 19. jun / sreda, 20. jun
Oušnovih 8… 17:50, 20:00, 22:15
Pleši kako mama kaže… 20:30
Deadpool 2… 16:50, 19:10, 21:30
Klub zadovoljnih žena… 18:20
Raspeće… 16:30, 22:30
Solo – Star Wars priča… 19:45
Solo – Star Wars priča 3D… 17:10, 22:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 17:00, 21:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 19:30, 22:00
Taxi 5… 18:50
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 16:00

Subota, 16. jun / nedelja, 17. jun
Oušnovih 8… 17:50, 20:00, 22:15
Pleši kako mama kaže… 16:30, 20:30
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 15:20
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 13:30
Deadpool 2… 14:20, 16:50, 19:10, 21:30
Klub zadovoljnih žena… 18:20
Raspeće… 16:45, 22:30
Solo – Star Wars priča… 19:45
Solo – Star Wars priča 3D… 17:10, 22:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 12:00, 17:00, 21:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 14:30, 19:30, 22:00
Taxi 5… 18:50
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 12:40, 14:40
Zec Petar (sinhronizovano)… 12:20
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13:00, 15:00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:10, 14:00, 16:00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Sreda, 20. jun (18.00)
Dokumentarni film: Vojvodina u objektivu Radivoja Simonovića
Film će biti prikazan kao deo pratećeg programa izložbe „Zapisi u vremenu – fotografije dr Radivoja Simonovića“, autora Bogdana Šekarića.
Film govori o životu i naučnom angažmanu jednog izuzetnog srpskog intelektualca, koji nas je zadužio svojom naučnom zaostavštinom. Film naglašava značaj njegovih naučnih istraživanja u Vojvodini, ukazujući na Simonovićev autentični doprinos u sagledavanju uzroka društvenog i političkog propadanja srpskog naroda u Austrougarskoj. Njegova saradnja sa Jovanom Cvijićem predstavlja jedinstveno svedočanstvo o vremenu intenzivne borbe Južnih Slovena za državnu nezavisnost.
Scenario: Borislav Hložan, snimatelj: Želimir Tot, reditelj: Olivera Šešlija, trajanje 50 minuta, proizvodnja RTV, 2016.
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za jun 2018. – kliknite OVDE!

Do subote, 16. juna
20. Festival nitratnog filma

Ambasada Indije u Beogradu poziva sve zainteresovane na projekciju indijskog filma „Padmavat“ (2018) u subotu, 16. juna od 17.00 i u nedelju 17. juna od 20.00, u Jugoslovenskoj kinoteci, Uzun Mirkova 1. „Padmavat“ je jedan od najskupljih filmova u istoriji indijske kinematografije. Ulaz je slobodan.

********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Sreda, 27. jun – ponedeljak, 2. jul
Filmski festival „Šest dana juna“
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Subota, 16. jun (17.00) Smilja Mandukić

Uskoro: Filmstreet 2018…
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Revija video projekcija opera sa Festivala Verdi
Ponedeljak, 18. jun (18.00) Moć sudbine
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 14. jun / petak, 15. jun
Oušnovih 8… 18:00, 20:00, 22:00
Pleši kako mama kaže… 19:30
Svet iz doba Jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 15:00, 17:20, 19:45
Svetizdoba Jure: Uništeno kraljevstvo… 18:30, 21:00
Raspeće… 22:15
Deadpool 2… 17:00, 20:15, 21:15, 22:30
Klub zadovoljnih žena… 16:30
Osvetnici: Rat beskraja 3D… 17:30
Solo – Star Wars priča 3D… 19:15, 21:45
Čarobni princ 3D, sinhronizovano… 14:15, 16:00, 17:45
Čarobni princ, sinhronizovano… 15:15
Misija Katmandu 3D, sinhronizovano… 16:15
Misija Katmandu, sinhronizovano… 14:30
Patuljci uzvraćaju udarac 3D, sinhronizovano… 14:45
Ukradena princeza, sinhronizovano… 14:00, 15:40

Subota, 16. jun / nedelja, 17. jun
Oušnovih 8… 18:00, 20:00, 22:00
Pleši kako mama kaže… 19:30
Svet iz doba Jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 12:30, 15:00, 17:20, 19:45
Svetizdoba Jure: Uništeno kraljevstvo… 18:30, 21:00
Raspeće… 22:15
Deadpool 2… 17:00, 20:15, 21:15, 22:30
Klub zadovoljnih žena… 16:30
Osvetnici: Rat beskraja 3D… 17:30
Solo – Star Wars priča 3D… 19:15, 21:45
Čarobni princ 3D, sinhronizovano… 10:30, 12:15, 14:15, 16:00, 17:45
Čarobni princ, sinhronizovano… 10:00, 11:45, 13:30, 15:15
Cvrle – Nikad ne letiš sam 3D, sinhronizovano… 10:45
Misija Katmandu 3D, sinhronizovano… 12:45, 16:15
Misija Katmandu, sinhronizovano… 11:00, 14:30
Patuljci uzvraćaju udarac 3D, sinhronizovano… 11:20, 14:45
Ukradena princeza, sinhronizovano… 10:20, 12:00, 14:00, 15:40
Zec Petar, sinhronizovano… 13:00

Ponedeljak, 18. jun / utorak, 19. jun / sreda, 20. jun
Oušnovih 8… 18:00, 20:00, 22:00
Pleši kako mama kaže… 19:30
Svet iz doba Jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 12:30, 15:00, 17:20, 19:45
Svetizdoba Jure: Uništeno kraljevstvo… 18:30, 21:00
Raspeće… 22:15
Deadpool 2… 17:00, 20:15, 21:15, 22:30
Klub zadovoljnih žena… 16:30
Osvetnici: Rat beskraja 3D… 17:30
Solo – Star Wars priča 3D… 19:15, 21:45
Čarobni princ 3D, sinhronizovano… 12:15, 14:15, 16:00, 17:45
Čarobni princ, sinhronizovano… 13:30, 15:15
Misija Katmandu 3D, sinhronizovano… 12:45, 16:15
Misija Katmandu, sinhronizovano… 14:30
Patuljci uzvraćaju udarac 3D, sinhronizovano… 14:45
Ukradena princeza, sinhronizovano… 14:00, 15:40
Zec Petar, sinhronizovano… 13:00
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Sezona počinje 22. juna 2018.
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 14. jun (21.00) Annie Hall
Petak, 15. jun (21.00) Quardophenia
Subota, 16. jun (21.00) John Wick
Nedelja, 17. jun (21.00) Taxi Driver
Sreda, 18. jun (21.00) Naked
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 14. jun / petak, 15. jun / subota, 16. jun / nedelja, 17. jun
Pleši kako mama kaže… 18.30
Dovlatov… 20.30

Ponedeljak, 18. jun / utorak, 19. jun / sreda, 20. jun
Pleši kako mama kaže… 18.30
Dvostruki ljubavnik… 20.30

Četvrtak, 21. jun / petak, 22. jun / subota, 23. jun / nedelja, 24. jun
S ljubavlju Vinsent: Misterija van Goga… 18.30
Čuvarke… 20.30
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *