Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (7-13. jun 2018)
Bioskopski repertoari (7-13. jun 2018): Raspeće
Bioskopski repertoari (7-13. jun 2018): Raspeće

Bioskopski repertoari (7-13. jun 2018)

Ovi bioskopski repertoari važe za period od 7. do 13. juna 2018. Tu su novi filmski naslovi, ali i nekoliko važnih manifestacija: Dok’n’Ritam, Festival nitratnog filma i 7 veličanstvenih.

Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 7. do 13. juna 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
********************************************

Muzej savremene umetnosti

Ušće 10, blok 15; Sala za predavanja „Miodrag B. Protić“

Četvrtak, 7. jun (18.00)
Maj 68, čudnovato proleće
Originalni naziv: Mai 68, Un étrange printemps
Režija: Dominik Bo (Dominique Beaux)
Trajanje: 190 minuta
Film „Maj 68, čudnovato proleće“ opisuje događaje iz maja 1968. godine u Francuskoj prvenstveno sa tačke gledišta ljudi zaduženih za održavanje reda, službenika vlade, vojnih lica i komunista koji su napustili san o Revoluciji.

Pre pedeset godina, mesec maj je u Francuskoj proticao u znaku revolta i pobune, koje su zapalile francusko društvo i izazvale političku, kulturnu i društvenu krizu. Dešavanja koja su se zbila tokom maja i juna 1968, pokrenuta protestima pariske studentske omladine, kojima su se priključili radnicii ostali slojevi francuskog društva, predstavljaju najznačajanija društvena previranja u istoriji Francuske 20. veka.

Film preispituje ova zbivanja kroz različita, povremeno sukobljena sećanja, koja nas podesećaju na to koliko je istorija kompleksna i polifona.

Film će biti prikazan iz dva dela, sa tiltovima na engleskom jeziku. Ulaz na projekciju je slobodan. Projekcija filma se realizuje u saradnji sa Francuskim institutom u Srbiji.
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Petak, 8. jun – četvrtak, 14. jun
7 veličanstvenih

Četvrtak, 7. jun
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 15.00, 20.00
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo… 17.30
Solo – Star Wars priča 3D… 18.00, 22.30
Deadpool 2… 19.00, 20.30, 21.15
Čarobni princ (sinhronizovano)… 15.40
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 14.00, 17.20
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 15.30
Misija Katmandu (sinhronizovano)… 14.45
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 16.20
Izvan granica realnosti… 17.30
Raspeće… 21.30, 22.40
Klub zadovoljnih žena… 19.30

Petak, 8. jun
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 14.30, 19.30, 22.00
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo… 17.00
Solo – Star Wars priča 3D… 18.00
Deadpool 2… 17.15, 19.00, 21.15
Čarobni princ (sinhronizovano)… 15.40
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 14.00, 17.20
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 14.20, 16.00
Misija Katmandu (sinhronizovano)… 13.50
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 15.30
Raspeće… 22.30
Klub zadovoljnih žena… 20.30

Subota, 9. jun / nedelja, 10. jun
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 12.00, 14.30, 19.30, 22.00
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo… 17.00
Solo – Star Wars priča 3D… 18.00
Deadpool 2… 17.15, 19.00, 21.15
Čarobni princ (sinhronizovano)… 12.20, 15.40
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 10.40, 14.00, 17.20
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 11.00, 12.40, 14.20, 16.00
Misija Katmandu (sinhronizovano)… 10.30, 13.50
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 12.15, 15.30
Raspeće… 22.30
Klub zadovoljnih žena… 20.30
Izvan granica realnosti… 22.20

Ponedeljak, 11. jun / utorak, 12. jun / sreda, 13. jun
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 14.30, 19.30, 22.00
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo… 17.00
Solo – Star Wars priča 3D… 18.00
Deadpool 2… 17.15, 19.00, 21.15
Čarobni princ (sinhronizovano)… 15.40
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 14.00, 17.20
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 14.20, 16.00
Misija Katmandu (sinhronizovano)… 13.50
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 15.30
Raspeće… 22.30
Klub zadovoljnih žena… 20.30
Izvan granica realnosti… 22.20
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 7. jun – sreda, 13. jun
Dovlatov… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 7. jun / petak, 8. jun
Solo – Star Wars priča 3D… 16.30
Deadpool 2… 19.00
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 21.00

Subota, 9. jun / nedelja, 10. jun
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13.00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 15.00
Solo – Star Wars priča 3D… 16.30
Deadpool 2… 19.00
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 21.00

Ponedeljak, 11. jun / utorak, 12. jun / sreda, 13. jun
Solo – Star Wars priča 3D… 16.30
Deadpool 2… 19.00
Svet iz doba jure: Uništeno kraljevstvo 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 7. jun – sreda, 13. jun
Nokia, povezali smo ljude… 17.00
Ogledalo… 19.00
Fantastična žena… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 7. jun
Raspeće… 18:50, 20:45, 22:40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 16:30, 19:00, 21:30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 15:15, 17:45, 19:30, 20:15, 22:45
Baš sam lepa… 16:10
Deadpool 2… 15:20, 17:40, 20:00, 22:20
Igra istine… 18:30
Klub zadovoljnih žena… 19:45, 21:50
Ogledalo… 17:15
Osvetnici – Rat beskraja 3D… 16:40, 22:00
Solo – Star Wars priča… 16:50, 21:10
Solo – Star Wars priča 3D… 19:30, 22:10
Taxi 5… 20:30, 22:30
Zadrži dah… 19:20
Čarobni princ (sinhronizovano)… 17:00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 18:00

Petak, 8. jun / ponedeljak, 11. jun / utorak, 12. jun
Raspeće… 18:50, 20:45, 22:40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 16:30, 19:00, 21:30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 15:15, 17:45, 20:15, 22:45
Baš sam lepa… 16:10
Deadpool 2… 15:20, 17:40, 20:00, 22:20
Igra istine… 18:30
Klub zadovoljnih žena… 19:45, 21:50
Ogledalo… 17:15
Osvetnici – Rat beskraja… 19:10
Osvetnici – Rat beskraja 3D… 16:20, 22:00
Solo – Star Wars priča… 16:50, 21:10
Solo – Star Wars priča 3D… 19:30, 22:10
Taxi 5… 20:30, 22:30
Zadrži dah… 19:20
Čarobni princ (sinhronizovano)… 17:00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 18:00

Subota, 9. jun
Raspeće… 18:50, 20:45, 22:40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 13:55, 16:30, 19:00, 21:30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 12:45, 15:15, 17:45, 20:15, 22:45
Baš sam lepa… 16:10
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 12:15
Deadpool 2… 13:00, 15:20, 17:40, 20:00, 22:20
Igra istine… 18:30
Klub zadovoljnih žena… 19:45, 21:50
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona 3D (sinhronizovano)… 12:20
Ogledalo… 17:15
Osvetnici – Rat beskraja… 13:30, 19:10
Osvetnici – Rat beskraja 3D… 16:20, 22:00
Solo – Star Wars priča… 16:50, 21:10
Solo – Star Wars priča 3D… 14:10, 19:30, 22:10
Taxi 5… 20:30, 22:30
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13:30, 15:25
Zadrži dah… 19:20
Zec Petar (sinhronizovano)… 14:15
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13:10, 15:00, 17:00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

Nedelja, 10. jun
Direktan prenos iz Boljšoj teatra: Kopelija… 16:45
Raspeće… 18:50, 20:45, 22:40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 13:55, 16:30, 19:00, 21:30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 12:45, 15:15, 17:45, 20:15, 22:45
Baš sam lepa… 16:10
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 12:15
Deadpool 2… 13:00, 15:20, 17:40, 20:00, 22:20
Igra istine… 18:30
Klub zadovoljnih žena… 19:45, 21:50
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona 3D (sinhronizovano)… 12:20
Ogledalo… 17:15
Osvetnici – Rat beskraja… 13:30, 19:10
Osvetnici – Rat beskraja 3D… 16:20, 22:00
Solo – Star Wars priča… 16:50, 21:10
Solo – Star Wars priča 3D… 14:10, 19:30, 22:10
Taxi 5… 20:30, 22:30
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13:30, 15:25
Zadrži dah… 19:20
Zec Petar (sinhronizovano)… 14:15
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13:10, 15:00, 17:00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

Sreda, 13. jun
Raspeće… 18:50, 20:45, 22:40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 16:30, 19:00, 21:30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 15:15, 17:45, 20:15, 22:45
Baš sam lepa… 16:10
Deadpool 2… 15:20, 17:40, 20:00, 21:10, 22:20
Igra istine… 18:30
Klub zadovoljnih žena… 20:30, 21:50
Ogledalo… 17:15
Osvetnici – Rat beskraja… 19:10
Osvetnici – Rat beskraja 3D… 16:20, 22:00
Solo – Star Wars priča… 16:50
Solo – Star Wars priča 3D… 19:30, 22:10
Taxi 5… 22:35
Zadrži dah… 19:20
Čarobni princ (sinhronizovano)… 17:00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 18:00
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 7. jun / petak, 8. jun
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 15.00, 17.30, 20.00, 22.25
Klub zadovoljnih žena… 20.30
Raspeće… 22.30
Solo – Star Wars priča 3D… 18.00, 22.20
Deadpool 2… 20.15
Zec Petar (sinhronizovano)… 16.30
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 16.15, 18.30

Subota, 9. jun / nedelja, 10. jun
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 15.00, 17.30, 20.00, 22.25
Klub zadovoljnih žena… 20.30
Raspeće… 22.30
Solo – Star Wars priča 3D… 18.00, 22.20
Deadpool 2… 20.15
Zec Petar (sinhronizovano)… 16.30
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 13.15, 16.15, 18.30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 14.15
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 14.30
Cvrle – Nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 12.15

Ponedeljak, 11. jun / utorak, 12. jun / sreda, 13. jun
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 15.00, 17.30, 20.00, 22.25
Klub zadovoljnih žena… 20.30
Raspeće… 22.30
Solo – Star Wars priča 3D… 18.00, 22.20
Deadpool 2… 20.15
Zec Petar (sinhronizovano)… 16.30
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 16.15, 18.30
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 7. jun / petak, 8. jun
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 16.20, 19.00, 21.40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 20.00, 22.30
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 16.30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 15.30
Solo – Star Wars priča 3D… 18.30, 21.10
Solo – Star Wars priča… 17.20
Deadpool 2… 15.10, 17.30, 19.45
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 15.45
Zadrži dah… 17.45, 22.15
Klub zadovoljnih žena… 20.20
Raspeće… 22.40

Subota, 9. jun / nedelja, 10. jun
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 13.40, 16.20, 19.00, 21.40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 20.00, 22.30
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 14.30, 16.30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Solo – Star Wars priča 3D… 18.30, 21.10
Solo – Star Wars priča… 17.20
Deadpool 2… 15.10, 17.30, 19.45
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13.45, 15.45
Zadrži dah… 17.45, 22.15
Klub zadovoljnih žena… 20.20
Raspeće… 22.40
Neverovatna priča o džinovskoj kruški (sinhronizovano)… 13.10

Ponedeljak, 11. jun / utorak, 12. jun / sreda, 13. jun
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 16.20, 19.00, 21.40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 20.00, 22.30
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 16.30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 15.30
Solo – Star Wars priča 3D… 18.30, 21.10
Solo – Star Wars priča… 17.20
Deadpool 2… 15.10, 17.30, 19.45
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 15.45
Zadrži dah… 17.45, 22.15
Klub zadovoljnih žena… 20.20
Raspeće… 22.40
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 7. jun / petak, 8. jun / ponedeljak, 11. jun / utorak, 12. jun / sreda, 13. jun
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 2D… 18:00, 20:30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 19:30, 22:00
Raspeće… 17:50, 22:45
Klub zadovoljnih žena… 19:40, 21:45
Zadrži dah… 23:00
Čarobni princ (sinhronizovano) 2D… 16:45, 18:30
Čarobni princ (sinhronizovano) 3D… 16:00, 17:45
Deadpool 2… 18:20, 20:15, 22:30
Solo – Star Wars priča 2D… 17:20
Solo – Star Wars priča 3D… 20:00, 22:35
Taxi 5… 20:40
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 16:10

Subota, 9. jun / nedelja, 10. jun
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 2D… 15:20, 18:00, 20:30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 13:00, 19:30, 22:00
Raspeće… 17:50, 22:45
Klub zadovoljnih žena… 19:40, 21:45
Zadrži dah… 23:00
Čarobni princ (sinhronizovano) 2D… 13:15, 15:00, 16:45, 18:30
Čarobni princ (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 17:45
Cvrle – Nikad ne letiš sam (sinhronizovano) 2D… 13:30
Deadpool 2… 18:20, 20:15, 22:30
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona (sinhronizovano) 2D… 11:30
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona (sinhronizovano) 3D… 15:15
Osvetnici – Rat beskraja 3D… 15:30
Solo – Star Wars priča2D… 17:20,
Solo – Star Wars priča3D… 20:00, 22:35
Taxi 5… 20:40
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 12:20, 14:20, 16:10
Zec Petar (sinhronizovano)… 12:40
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Do nedelje, 10. juna
Dok’n’Ritam festival: Eklektika je naš stil
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 15. jun – nedelja, 17. jun
Plan B – 3. Festival subverzivnog filma
Cena ulaznice: 250 RSD

Utorak, 19. jun (19.00) Moj film je bolji od tvog #24
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 7. jun / petak, 8. jun / ponedeljak, 11. jun / utorak, 12. jun / sreda, 13. jun
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 2D… 17:00, 21:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 19:30, 22:00
Raspeće… 19:10, 22:30
Klub zadovoljnih žena… 18:15, 20:20
Zadrži dah… 16:30
Čarobni princ (sinhronizovano) 2D… 16:15
Čarobni princ (sinhronizovano) 3D… 17:10
Ogledalo… 18:20
Deadpool 2… 17:45, 20:00, 22:20
Solo – Star Wars priča 2D… 19:00
Solo – Star Wars priča 3D… 16:20, 21:40
Taxi 5… 20:30, 22:30
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 16:00

Subota, 9. jun / nedelja, 10. jun
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 2D… 12:00, 17:00, 21:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 14:30, 19:30, 22:00
Raspeće… 19:10, 22:30
Klub zadovoljnih žena… 18:15, 20:20
Zadrži dah… 16:30
Čarobni princ (sinhronizovano) 2D… 14:15, 16:15
Čarobni princ (sinhronizovano) 3D… 12:15, 15:00, 17:10
Ogledalo… 18:20
Cvrle – Nikad ne letiš sam (sinhronizovano) 2D… 14:45
Cvrle – Nikad ne letiš sam (sinhronizovano) 3D… 11:45
Deadpool 2… 17:45, 20:00, 22:20
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona (sinhronizovano) 3D… 13:00
Osvetnici – Rat beskraja 3D… 13:30
Solo – Star Wars priča 2D… 19:00
Solo – Star Wars priča 3D… 16:20, 21:40
Taxi 5… 20:30, 22:30
Ukrade naprinceza (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00
Zec Petar (sinhronizovano)… 12:45
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za jun 2018. – kliknite OVDE!

Do subote, 16. juna
20. Festival nitratnog filma
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Sreda, 27. jun – ponedeljak, 2. jul
Filmski festival „Šest dana juna“
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 7. jun / petak, 8. jun / subota, 9. jun (20.00)

Kritički vodič kroz srpski film 2000-2017.
Život i smrt porno bande / Klip / Ničije dete

Subota, 16. jun (17.00) Smilja Mandukić

Uskoro Filmstreet 2018…
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Revija video projekcija opera sa Festivala Verdi
Ponedeljak, 18. jun (18.00) Moć sudbine
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 7. jun / petak, 8. jun / ponedeljak, 11. jun / utorak, 12. jun / sreda, 13. jun
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 17:30, 20:00
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo… 15:00, 21:45
Raspeće… 20:30, 22:15
Deadpool 2… 18:00, 20:15, 21:15, 22:30
Izvan granica realnosti… 17:45
Klub zadovoljnih žena… 19:45
Osvetnici: Rat beskraja 3D… 18:20
Solo – Star Wars priča 3D… 19:00, 21:30
Zadrži dah… 22:20
Čarobni princ 3D, sinhronizovano… 15:15, 16:15, 18:40
Čarobni princ, sinhronizovano… 14:30, 17:00
Misija Katmandu 3D, sinhronizovano… 14:00, 17:20
Misija Katmandu, sinhronizovano… 15:45
Patuljci uzvraćaju udarac 3D, sinhronizovano… 16:00
Patuljci uzvraćaju udarac, sinhronizovano… 14:25
Ukradena princeza, sinhronizovano… 14:45, 16:40

Subota, 9. jun / nedelja, 10. jun
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 12:30, 17:30, 20:00
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo… 15:00, 21:45
Raspeće… 20:30, 22:15
Deadpool 2… 12:15, 18:00, 20:15, 21:15, 22:30
Izvan granica realnosti… 17:45
Klub zadovoljnih žena… 19:45
Osvetnici: Rat beskraja 3D… 18:20
Solo – Star Wars priča 3D… 19:00, 21:30
Zadrži dah… 22:20
Čarobni princ 3D, sinhronizovano… 10:00, 13:30, 15:15, 16:15, 18:40
Čarobni princ, sinhronizovano… 10:30, 11:45, 14:30, 17:00
Cvrle – Nikad ne letiš sam 3D, sinhronizovano… 10:45
Misija Katmandu 3D, sinhronizovano… 12:00, 14:00, 17:20
Misija Katmandu, sinhronizovano… 10:15, 15:45
Patuljci uzvraćaju udarac 3D, sinhronizovano… 12:45, 16:00
Patuljci uzvraćaju udarac, sinhronizovano… 14:25
Ukradena princeza, sinhronizovano… 11:20, 13:00, 14:45, 16:40
Zec Petar, sinhronizovano… 11:00
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Uskoro počinje sezona 2018!
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 7. jun (21.00) An American in Paris
Petak, 8. jun (21.00) The Warriors
Subota, 9. jun (21.00) Song to Song
Nedelja, 10. jun (21.00) One Flew Over the Cuckoo’s Nest
Sreda, 13. jun (21.00) The Double Life of Veronique
Četvrtak, 14. jun (21.00) Annie Hall
Petak, 15. jun (21.00) Quardophenia
Subota, 16. jun (21.00) John Wick
Nedelja, 17. jun (21.00) Taxi Driver
Sreda, 18. jun (21.00) Naked
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 7. jun / petak, 8. jun / subota, 9. jun / nedelja, 10. jun
Fantastična žena… 18.30
Eva… 20.30

Ponedeljak, 11. jun / utorak, 12. jun / sreda, 13. jun
Florensina knjižara… 18.30
Dovlatov… 20.30

Četvrtak, 14. jun / petak, 15. jun / subota, 16. jun / nedelja, 17. jun
Pleši kako mama kaže… 18.30
Dovlatov… 20.30
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *