Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (14-20. februar 2019)
Bioskopski repertoari (14-20. februar 2019): Kako uhvatiti neženju?
Bioskopski repertoari (14-20. februar 2019): Kako uhvatiti neženju?

Bioskopski repertoari (14-20. februar 2019)

Novi bioskopski repertoari važe za sedam dana – od 14. do 20. februara 2019. Pored novih filmova, planirajte šta ćete da gledate na predstojećem 47. FEST-u – više na OVOM LINKU.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 14. do 20. februara 2019.
(kliknite na naziv bioskopa)
bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac

********************************************

47. FEST: Bez zaštite

Petak, 22. februar – nedelja, 3. mart
Ceo program u svim dvoranama smo objavili na OVOM LINKU.
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 14. februar
S ljubavlju, FEST
Goli u sedl… 17.00
2001 Odiseja u svemiru… 19.30
Vudstok… 22.00

Alita borbeni anđeo (Atmos)… 17.10
Alita borbeni anđeo 3D (Atmos)… 13.00, 21.20
Alita borbeni anđeo… 16.15
Alita borbeni anđeo 3D… 20.00
Berlin, volim te… 19.00, 22.20
Kako uhvatiti neženju?… 19.30, 22.35
Srećan dan smrti 2… 18.35
Knedlica… 16.50
Kolet… 20.30
Povratak Meri Popins… 14.20
Taksi bluz… 18.10, 19.45, 21.30
Akvamen 3D… 15.10
Kralj Petar Prvi… 17.15
Boemska rapsodija… 21.15
Lego film 2 (titlovano)… 12.30
Lego film 2 (titlovano, Atmos)… 15.15
Ko se boji vuka još (sinhronizovano)… 14.30
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 15.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 13.05

Petak, 15. februar / subota, 16. februar
Alita borbeni anđeo (Atmos)… 17.10
Alita borbeni anđeo 3D (Atmos)… 13.00, 19.30, 21.50
Alita borbeni anđeo… 16.15
Berlin, volim te… 19.00, 21.15
Kako uhvatiti neženju?… 19.45, 21.30
Srećan dan smrti 2… 22.35
Knedlica… 16.50
Mula… 22.30
Kolet… 18.35
Povratak Meri Popins… 14.20
Taksi bluz… 16.20, 18.10, 20.40
Akvamen 3D… 13.40
Kralj Petar Prvi… 17.15
Boemska rapsodija… 20.00
Lego film 2 (titlovano)… 12.30
Lego film 2 (titlovano, Atmos)… 15.15
Ko se boji vuka još (sinhronizovano)… 11.00, 14.30
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 11.30, 12.20, 15.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 10.40, 12.40, 14.00
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 10.55
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.35

Nedelja, 17. februar
Alita borbeni anđeo (Atmos)… 17.10
Alita borbeni anđeo 3D (Atmos)… 13.00, 19.30, 21.50
Alita borbeni anđeo… 16.15
Berlin, volim te… 19.00, 21.15
Kako uhvatiti neženju?… 19.45, 21.30
Srećan dan smrti 2… 18.35, 22.35
Knedlica… 17.50
Mula… 22.30
Kolet… 20.30
Povratak Meri Popins… 12.40, 15.00
Taksi bluz… 14.50, 16.40, 18.30, 20.20, 22.10
Akvamen 3D… 15.10
Kralj Petar Prvi… 17.15
Boemska rapsodija… 20.00
Lego film 2 (titlovano)… 12.30
Lego film 2 (titlovano, Atmos)… 15.15
Ko se boji vuka još (sinhronizovano)… 11.00, 14.30
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 11.30, 12.20, 15.45, 17.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 10.40, 11.20, 14.00
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 10.55
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 13.05

Ponedeljak, 18. februar
Alita borbeni anđeo (Atmos)… 17.10
Alita borbeni anđeo 3D (Atmos)… 19.30, 21.50
Alita borbeni anđeo… 16.15
Berlin, volim te… 19.00, 21.15
Kako uhvatiti neženju?… 19.45, 21.30
Srećan dan smrti 2… 18.35, 22.35
Knedlica… 17.50
Mula… 22.30
Kolet… 20.30
Povratak Meri Popins… 15.00
Taksi bluz… 14.50, 16.40, 18.30, 20.20, 22.10
Akvamen 3D… 15.10
Kralj Petar Prvi… 17.15
Boemska rapsodija… 20.00
Lego film 2 (titlovano, Atmos)… 15.15
Ko se boji vuka još (sinhronizovano)… 14.30
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 15.45, 17.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.00

Utorak, 19. februar
Alita borbeni anđeo 3D (Atmos)… 19.30, 21.50
Alita borbeni anđeo… 16.15
Berlin, volim te… 19.00, 21.15
Kako uhvatiti neženju?… 19.45, 21.30
Srećan dan smrti 2… 18.35, 22.35
Knedlica… 17.50
Mula… 22.30
Kolet… 20.30
Povratak Meri Popins… 15.00
Taksi bluz… 14.50, 16.40, 18.30, 20.20, 22.10
Kralj Petar Prvi… 17.15
Boemska rapsodija… 20.00
Lego film 2 (titlovano)… 14.15
Ko se boji vuka još (sinhronizovano)… 16.20
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 17.30

Sreda, 20. februar
Alita borbeni anđeo 3D (Atmos)… 19.30, 21.50
Alita borbeni anđeo… 16.15
Berlin, volim te… 19.00, 21.15
Kako uhvatiti neženju?… 19.45, 21.30
Srećan dan smrti 2… 22.35
Knedlica… 16.50
Kolet… 20.30
Povratak Meri Popins… 14.20
Taksi bluz… 18.10, 20.30, 22.30
Kralj Petar Prvi… 17.15
Boemska rapsodija… 20.00
Lego film 2 (titlovano)… 14.15
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 16.20

Petak, 22. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 14. februar – sreda, 20. februar
Knedlica… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 14. februar / petak, 15. februar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.00
Lego film 2 (titlovano)… 15.00
Taksi bluz… 17.00
Alita: Borbeni anđeo 3D… 19.00
Berlin, volim te… 21.00

Subota, 16. februar / nedelja, 17. februar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.00
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 13.00
Lego film 2 (titlovano)… 15.00
Taksi bluz… 17.00
Berlin, volim te… 19.00
Alita: Borbeni anđeo 3D… 21.00

Ponedeljak, 18. februar / utorak, 19. februar / sreda, 20. februar
Taksi bluz… 17.00
Berlin, volim te… 19.00
Alita: Borbeni anđeo 3D… 21.00

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 14. februar – sreda, 20. februar
Marija Stjuart kraljica Škotske… 17.00
Krivica… 19.00
Svi znaju… 21.00

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 14. februar / petak, 15. februar / subota, 16. februar / nedelja, 17. februar
Alita – borbeni anđeo 2D/3D… 15.10, 18.50, 21.15, 12.45, 17.35, 19.40, 22.20
Berlin, volim te… 17.20, 20.00, 22.00
Kako uhvatiti neženju?… 16.10, 20.10, 22.10
Srećan dan smrti 2… 17.50, 19.50, 21.50
Lego film 2 (titlovano)… 12.20, 14.30, 16.40
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.40, 14.20, 16.00
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 12.10, 13.10, 13.45, 14.45, 15.20, 16.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 12.50, 15.05
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 11.50
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 12.25, 14.15
Akvamen 2D/3D… 13.45, 19.00
Bamblbi 3D… 14.10
Boemska rapsodija… 16.25
Drugarčina… 17.00
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 11.55
Escape Room… 16.30, 18.30, 20.40, 22.40
Glas… 19.30, 22.35
Južni vetar… 22.05
Knedlica… 18.00
Kralj Petar Prvi… 15.50
Leptir… 21.45
Marija Stjuart kraljica Škotske… 17.55
Mula… 20.20, 22.50
Povratak Meri Popins… 13.20, 18.20
Promil do (k)raja… 20.50
Taksi bluz… 13.00, 15.00, 16.50, 18.40, 20.30, 22.20

Ponedeljak, 18. februar / utorak, 19. februar / sreda, 20. februar
Alita – borbeni anđeo 2D/3D… 15.10, 18.50, 21.15, 17.35, 20.00, 22.30
Berlin, volim te… 17.20, 19.40, 22.00
Kako uhvatiti neženju?… 16.10, 20.10, 22.10
Srećan dan smrti 2… 17.50, 19.50, 21.50
Lego film 2 (titlovano)… 14.30, 16.40
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.35, 16.00
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 14.45, 15.20, 16.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.05
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.40
Akvamen 3D… 19.00
Boemska rapsodija… 16.25
Drugarčina… 17.00
Escape Room… 16.30, 18.30, 20.40, 22.40
Glas… 19.30, 22.35
Južni vetar… 22.05
Knedlica… 18.00
Kralj Petar Prvi… 15.50
Leptir… 21.30
Marija Stjuart kraljica Škotske… 17.55
Mula… 20.20, 22.50
Povratak Meri Popins… 18.20
Promil do (k)raja… 20.50
Taksi bluz… 15.00, 16.50, 18.40, 20.30, 22.20

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 14. februar
Alita – borbeni anđeo 3D… 15.00, 18.15
Berlin, volim te… 20.00, 22.00
Kako uhvatiti neženju?… 21.30
Srećan dan smrti 2… 22.15
Promil do (k)raja… 19.45
Escape Room… 17.15
Taksi bluz… 16.00, 18.00, 20.30
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 11.15
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.00, 16.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.45, 14.00
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 13.15
Lego film 2 (titlovano)… 14.00

Petak, 15. februar / subota, 16. februar / nedelja, 17. februar
Alita – borbeni anđeo 3D… 15.00, 20.00, 22.15
Berlin, volim te… 19.45
Kako uhvatiti neženju?… 18.30
Srećan dan smrti 2… 17.15, 22.15
Escape Room… 22.00
Taksi bluz… 16.30, 18.30, 20.30
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 11.15
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.30, 16.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.45, 14.30
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 13.15
Lego film 2 (titlovano)… 14.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 14. februar – nedelja, 17. februar
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 14.00, 15.45
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 13.00, 14.45
Berlin, volim te… 17.40, 20.00
Mula… 22.20
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.20, 14.15
Alita: Borbeni anđeo 3D… 16.00, 18.30, 21.00
Alita: Borbeni anđeo… 22.10
Taksi bluz… 16.15, 18.15, 20.15
Lego film 2 (titlovano)… 15.20
Srećan dan smrti 2… 17.30, 20.30
Escape Room… 19.30
Kako uhvatiti neženju?… 21.30
Povratak Meri Popins… 13.10, 15.30, 18.00
Glas… 22.30

Ponedeljak, 18. februar / utorak, 19. februar / sreda, 20. februar
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 15.45
Berlin, volim te… 17.40, 20.00
Srećan dan smrti 2… 17.30, 20.30, 22.20
Alita: Borbeni anđeo 3D… 16.00, 18.30, 21.00
Alita: Borbeni anđeo… 22.10
Taksi bluz… 16.15, 18.15, 20.15
Lego film 2 (titlovano)… 15.20
Escape Room… 19.30
Kako uhvatiti neženju?… 21.30
Povratak Meri Popins… 15.30, 18.00
Glas… 22.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 14. februar
Alita – borbeni anđeo 2D/3D/MX4D… 12.30, 17.20, 22.20, 14.55, 20.15 , 19.15
Berlin, volim te… 20.00, 21.20
Kako uhvatiti neženju?… 15.20, 19.30
Srećan dan smrti 2… 18.00, 20.00
Lego film 2 2D/MX4D… 14.00, 16.10, 17.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.10, 14.50, 16.35
Ko se boji vuka još 2 2D/3D (sinhronizovano)… 13.00, 14.40, 16.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 MX4D 3D (sinhronizovano)… 12.15
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 12.50
Akvamen MX4D 3D… 21.40
Escape Room… 18.15
Knedlica… 22.35
Mula… 22.05
Promil do (k)raja… 17.30
Taksi bluz… 18.20, 20.10, 22.00

Petak, 15. februar
Alita – borbeni anđeo 2D/3D/MX4D… 12.30, 17.20, 22.20, 14.55, 20.15 , 19.15
Berlin, volim te… 17.10, 21.20
Kako uhvatiti neženju?… 15.20, 19.30
Srećan dan smrti 2… 18.00, 20.00
Lego film 2 2D/MX4D… 14.00, 16.10, 17.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.20, 15.00, 16.45
Ko se boji vuka još 2 2D/3D (sinhronizovano)… 13.00, 14.40, 16.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 MX4D 3D (sinhronizovano)… 12.15
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 12.50
Akvamen MX4D 3D… 21.40
Escape Room… 20.30
Knedlica… 22.35
Mula… 22.05
Promil do (k)raja… 18.30
Taksi bluz… 18.20, 20.10, 22.00

Subota, 16. februar
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 16.00 – premijera
Alita – borbeni anđeo 2D/3D/MX4D… 17.20, 22.10, 14.55, 19.45, 19.15
Berlin, volim te… 17.10, 21.20
Kako uhvatiti neženju?… 15.20, 19.30
Srećan dan smrti 2… 18.00, 20.00
Lego film 2 2D/MX4D… 11.30, 12.30, 13.40, 17.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.40, 13.20, 15.00, 16.45
Ko se boji vuka još 2 2D/3D (sinhronizovano)… 11.20, 13.00, 14.40, 16.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 MX4D 3D (sinhronizovano)… 12.15
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 12.50
Akvamen MX4D 3D… 21.40
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 11.00
Escape Room… 20.30
Knedlica… 22.30
Mula… 22.05
Promil do (k)raja… 18.30
Taksi bluz… 18.20, 20.10, 22.00

Nedelja, 17. februar
Alita – borbeni anđeo 2D/3D/MX4D… 12.30, 17.20, 22.10, 14.55, 19.45, 19.15
Berlin, volim te… 17.10, 21.20
Kako uhvatiti neženju?… 15.20, 19.30
Srećan dan smrti 2… 18.00, 20.00
Lego film 2 2D/MX4D… 11.30, 12.30, 13.40, 17.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.40, 13.20, 15.00, 16.45
Ko se boji vuka još 2 2D/3D (sinhronizovano)… 11.20, 13.00, 14.40, 16.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 MX4D 3D (sinhronizovano)… 12.15
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 12.50
Akvamen MX4D 3D… 21.40
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 11.00
Escape Room… 20.30
Knedlica… 22.30
Mula… 22.05
Promil do (k)raja… 18.30
Taksi bluz… 18.20, 20.10, 22.00

Ponedeljak, 18. februar / utorak, 19. februar / sreda, 20. februar
Alita – borbeni anđeo 2D/3D/MX4D… 17.20, 22.10, 14.55, 19.45, 19.15
Berlin, volim te… 17.10, 21.20
Kako uhvatiti neženju?… 15.20, 19.30
Srećan dan smrti 2… 18.00, 20.00
Lego film 2 2D/MX4D… 16.10, 17.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.00, 16.45
Ko se boji vuka još 2 2D/3D (sinhronizovano)… 14.40, 16.20
Akvamen MX4D 3D… 21.40
Escape Room… 20.30
Knedlica… 22.30
Mula… 22.05
Promil do (k)raja… 18.30
Taksi bluz… 18.20, 20.10, 22.00
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Ponedeljak, 25. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Utorak, 19. februar (19.00)
Moj film je bolji od tvog #28
Tema: Oskar specijal

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 14. februar / petak, 15. februar
Alita – borbeni anđeo 2D/3D… 12.20, 14.50, 18.40, 21.15, 17.20, 19.30, 22.20
Berlin, volim te… 20.00, 21.50
Kako uhvatiti neženju?… 20.10, 22.00
Srećan dan smrti 2… 16.30, 20.30, 22.30
Lego film 2… 14.40, 16.50
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.00, 15.45, 17.30
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 12.00, 13.00, 13.40, 15.20, 17.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.40, 14.10, 15.00, 17.15
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 12.50
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 13.00
Akvamen… 15.15
Escape Room… 19.30, 21.30
Knedlica… 18.00
Mula… 19.00, 21.20
Promil do (k)raja… 18.30
Taksi bluz… 14.30, 16.20, 18.10, 20.00, 21.50

Subota, 16. februar / nedelja, 17. februar
Lego film 2… 11.45, 14.40, 16.50
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.15, 14.00, 15.45, 17.30
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 11.20, 12.00, 13.00, 13.40, 15.20, 17.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.50, 12.40, 14.10, 15.00, 17.15
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano) 2D/3D… 11.00, 12.50
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 13.00
Akvamen… 15.15
Alita – borbeni anđeo 2D/3D… 12.20, 14.50, 18.50, 21.15, 17.20, 19.45, 22.15
Berlin, volim te… 19.20, 21.45
Escape Room… 19.30, 21.30
Kako uhvatiti neženju?… 20.10, 22.00
Knedlica… 18.00
Mula… 19.00, 21.20
Promil do (k)raja… 18.30
Srećan dan smrti 2… 16.30, 20.30, 22.30
Taksi bluz… 14.30, 16.20, 18.10, 20.00, 21.50

Ponedeljak, 18. februar / utorak, 19. februar / sreda, 20. februar
Alita – borbeni anđeo 2D/3D… 18.50, 21.15, 17.20, 19.45, 22.15
Berlin, volim te… 19.20, 21.45
Kako uhvatiti neženju?… 20.10, 22.00
Srećan dan smrti 2… 16.30, 20.30, 22.30
Lego film 2… 15.10, 16.50
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.45, 17.30
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 15.20, 17.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.00, 17.15
Akvamen… 15.15
Escape Room… 19.30, 21.30
Knedlica… 18.00
Mula… 19.00, 21.20
Promil do (k)raja… 18.30
Taksi bluz… 16.20, 18.10, 20.00, 21.50

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za februar 2019. pogledajte OVDE.

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 22. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 14. februar / petak
, 15. februar
Knedlica… 19.00

Subota, 16. februar / nedelja, 17. februar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.15
Knedlica… 19.00

Ponedeljak, 18. februar – četvrtak, 21. februar
Promil do (k)raja… 19.00

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 14. februar / petak, 15. februar
Alita – borbeni anđeo 3D… 13.00, 15.20, 20.00, 22.20
Alita – borbeni anđeo… 17.40, 21.00
Berlin, volim te… 19.30, 21.45
Srećan dan smrti 2… 18.35, 22.15
Kako uhvatiti neženju?… 18.00, 20.30
Lego film 2… 13.15, 15.15
Knedlica… 19.45
Mula… 18.45
Escape Room… 16.45, 21.50
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 13.30, 16.30
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 15.00
Povratak Meri Popins… 14.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.40, 14.20
Taksi bluz… 17.15, 19.00, 20.45, 22.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.35
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.30
Akvamen 3D… 16.00
Kralj Petar Prvi… 17.00

Subota, 16. februar / nedelja, 17. februar
Alita – borbeni anđeo 3D… 13.00, 15.20, 20.00, 22.20
Alita – borbeni anđeo… 17.40, 21.00
Berlin, volim te… 19.30, 21.45
Srećan dan smrti 2… 18.35, 22.15
Kako uhvatiti neženju?… 18.00, 20.30
Lego film 2… 11.15, 13.15, 15.15
Knedlica… 19.45
Mula… 18.45
Escape Room… 16.45, 21.50
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 10.30, 11.30, 13.30, 16.30
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 12.00, 15.00
Povratak Meri Popins… 14.30
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 10.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.00, 12.40, 14.20
Taksi bluz… 17.15, 19.00, 20.45, 22.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.35
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.30
Akvamen 3D… 16.00
Kralj Petar Prvi… 17.00
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 12.15
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.30

Ponedeljak, 18. februar / utorak, 19. februar / sreda, 20. februar
Alita – borbeni anđeo 3D… 15.20, 20.00, 22.20
Alita – borbeni anđeo… 17.40, 21.00
Berlin, volim te… 19.30, 21.45
Srećan dan smrti 2… 18.35, 22.15
Kako uhvatiti neženju?… 18.00, 20.30
Lego film 2… 15.15
Knedlica… 19.45
Mula… 18.45
Escape Room… 16.45, 21.50
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 16.30
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 15.00
Povratak Meri Popins… 14.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.20
Taksi bluz… 17.15, 19.00, 20.45, 22.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.35
Akvamen 3D… 16.00
Kralj Petar Prvi… 17.00

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 14. februar
Vongar… 16.30
Berlin, volim te… 18.30, 20.30

Petak, 15. februar / subota, 16. februar
Nema projekcija

Nedelja, 17. februar
Kolet… 18.30
Berlin, volim te… 20.30

Ponedeljak, 18. februar – petak, 22. februar
Srećni princ… 16.30
Kolet… 18.30
Berlin, volim te… 20.30

Subota, 23. februar
Nema projekcija koje su planirane u okviru FEST-a!

Nedelja, 24. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Kinoklub za odrasle
Sreda, 20. februar (18.00) Viktorija
Justine Triet
Komedija, drama (2016, 96′)
Titl: francuski
Sinopsis: Victoria Spick (Virginie Efira), advokat-krivičar, emotivno ispražnjena, obrela se na jednom venčanju gde sreće svog bivšeg muža Vincent-a (Melvil Poupaud) i Sam-a (Vincent Lacoste) – klijenta, bivšeg dilera koga je ona oslobodila. Sutradan, Vincent biva optužen da je pokušao da ubije svoju partnerku. Jedini očevidac je pas žrtve… Portret žene na rubu nervnog sloma prikazuje Justine Triet koja i nakon filma „Bitka kod Solferina“ nastavlja da istražuje ludilo svakodnevnice.
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Subota, 16. februar
Taksi bluz… 18.00
Berlin, volim te… 20.00

Nedelja, 17. februar
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 16.00
Taksi bluz… 18.00
Alita – borbeni anđeo 3D… 20.00

Utorak, 19. februar
Restaurirana verzija: Miris poljskog cveća… 20.00
(Besplatan ulaz)
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Subota, 16. februar / nedelja, 17. februar
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 18.00
Boemska rapsodija… 20.00
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.