Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (7-13. februar 2019)
Bioskopski repertoari (7-13. februar 2019): Lego film 2
Bioskopski repertoari (7-13. februar 2019): Lego film 2

Bioskopski repertoari (7-13. februar 2019)

Bioskopski repertoari važe od 7. do 13. februara 2019. Nove filmove predstavili smo OVDE, a sve o predstojećem 47. FEST-u je na OVOM LINKU.

Bioskopski repertoari od 7. do 13. februara 2019.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac

********************************************

47. FEST: Bez zaštite

Petak, 22. februar – nedelja, 3. mart
Ceo program u svim dvoranama smo objavili na OVOM LINKU.
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 7. februar
Marija Stjuart kraljica Škotske… 21.30
Knedlica… 17.40, 20.00, 22.10
Kolet… 20.35
Povratak Meri Popins… 14.25, 16.50
Mula… 21.00
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 12.30 2D, 14.00 3D, 17.30 3D
Lego film 2 (titlovano)… 14.00 atmos, 15.30, 18.20 atmos
Taksi bluz… 16.10, 18.00, 19.15, 20.20, 22.10
Svi znaju… 22.15
Akvamen 3D… 16.10
Kralj Petar Prvi… 19.00
Boemska rapsodija… 19.45
Promil do (k)raja… 18.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.40, 14.20, 16.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.05
Escape Room… 22.40

Petak, 8. februar / ponedeljak, 11. februar
Marija Stjuart kraljica Škotske… 21.30
Knedlica… 17.40, 20.00, 22.05
Kolet… 20.35
Povratak Meri Popins… 14.25, 16.50
Mula… 21.00
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 13.00, 16.30
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 14.00, 17.30
Lego film 2 (titlovano)… 14.30 atmos, 15.30, 18.00 atmos
Taksi bluz… 14.50, 16.40, 18.30, 19.15, 20.20, 22.10
Svi znaju… 22.15
Akvamen 3D… 16.10
Kralj Petar Prvi… 19.00
Boemska rapsodija… 19.45
Promil do (k)raja… 18.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.40, 14.20, 16.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.05
Escape Room… 22.40

Subota, 9. februar
Predstava „Državni posao“… 20.00
Marija Stjuart kraljica Škotske… 21.00
Knedlica… 17.40, 19.00, 22.15
Kolet… 20.35
Povratak Meri Popins… 12.50, 16.50
Mula… 21.30
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 10.40, 12.10, 15.20
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.00, 17.30
Lego film 2 (titlovano)… 10.50, 13.40 atmos, 15.30
Taksi bluz… 15.50, 19.00, 20.20, 22.10
Akvamen 3D… 16.10
Kralj Petar Prvi… 19.00
Boemska rapsodija… 19.45
Promil do (k)raja… 18.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.00, 12.40, 14.20, 16.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.50, 14.05
Escape Room… 22.40
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 10.45

Nedelja, 10. februar
Marija Stjuart kraljica Škotske… 21.30
Knedlica… 17.40, 20.00, 22.05
Kolet… 20.35
Povratak Meri Popins… 12.00, 14.25, 16.50
Mula… 21.00
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 16.30
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.00, 17.30
Lego film 2 (titlovano)… 14.30 atmos, 15.30, 18.00 atmos
Taksi bluz… 14.50, 16.40, 18.30, 19.15, 20.20, 22.10
Svi znaju… 22.15
Akvamen 3D… 16.10
Kralj Petar Prvi… 19.00
Boemska rapsodija… 19.45
Promil do (k)raja… 18.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.00, 12.40, 14.20, 16.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.50, 14.05
Escape Room… 22.40
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 10.45

Utorak, 12. februar / sreda, 13. februar
Alita: Borbeni anđeo 3D atmos… 20.00, 22.15
Marija Stjuart kraljica Škotske… 21.30
Knedlica… 17.40, 19.15, 22.20
Kolet… 20.35
Povratak Meri Popins… 14.25, 16.50
Mula… 21.20
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 13.00, 16.30
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 14.00, 17.30
Lego film 2 (titlovano)… 14.30 atmos, 15.30, 18.00 atmos
Taksi bluz… 14.50, 16.40, 18.30, 20.20, 22.10
Akvamen 3D… 16.10
Kralj Petar Prvi… 19.00
Boemska rapsodija… 19.45
Promil do (k)raja… 18.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.40, 14.20, 16.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.05
Escape Room… 22.40

Petak, 22. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 7. februar – sreda, 13. februar
Svi znaju… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 7. februar / petak, 8. februar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.00
Lego film 2 (titlovano)… 15.00
Povratak Meri Popins… 17.00
Taksi bluz… 19.20
Knedlica… 21.10

Subota, 9. februar / nedelja, 10. februar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.00
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 13.00
Lego film 2 (titlovano)… 15.00
Povratak Meri Popins… 17.00
Taksi bluz… 19.20
Knedlica… 21.10

Ponedeljak, 11. februar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.00
Lego film 2 (titlovano)… 15.00
Povratak Meri Popins… 17.00
Taksi bluz… 19.20
Knedlica… 21.10

Utorak, 12. februar / sreda, 13. februar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.00
Lego film 2 (titlovano)… 15.00
Povratak Meri Popins… 17.00
Taksi bluz… 19.20
Alita: Borbeni anđeo 3D… 21.10

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 7. februar – sreda, 13. februar
Marija Stjuart kraljica Škotske… 17.00
Krivica… 19.00
Svi znaju… 21.00

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 7. februar / petak, 8. februar / ponedeljak, 11. februar
Lego film 2 2D/ MX4D (titlovano)… 12.40, 14.50, 17.00, 19.10
Knedlica… 19.30, 21.40
Promil do (k)raja… 17.30, 20.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.10, 14.00, 15.40, 17.20
Grinč 3D (sinhronizovano)… 13.30
Ko se boji vuka još 2 2D/3D (sinhronizovano)… 12.50, 13.20, 14.25, 14.55, 16.00, 17.40
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 12.45, 15.00
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.00
Akvamen 2D/3D… 13.45, 16.35, 21.45
Bamblbi 3D… 13.10
Boemska rapsodija… 19.15
Drugarčina… 19.20
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 15.20
Escape Room… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Glas… 19.50, 22.20
Južni vetar… 21.50
Kralj Petar Prvi… 15.30
Krivica… 22.45
Leptir… 17.10, 21.20
Marija Stjuart kraljica Škotske… 19.45, 22.10
Mula… 18.00, 20.20, 22.40
Povratak Meri Popins… 13.15, 15.45, 18.15
Svi znaju… 17.15
Taksi bluz… 12.30, 14.30, 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50

Subota, 9. februar
BTS Love Yourself… 18.00
Lego film 2 2D/ MX4D (titlovano)… 12.40, 14.50, 17.00, 19.10
Knedlica… 19.30, 21.40
Promil do (k)raja… 17.30, 20.45
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 11.50
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.10, 14.00, 15.40, 17.20
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.40, 13.30
Ko se boji vuka još 2 2D/3D (sinhronizovano)… 11.45, 12.50, 13.20, 14.25, 14.55, 16.00, 17.40
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 12.45, 15.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 11.30
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.00
Akvamen 2D/3D… 13.45, 16.35, 21.45
Bamblbi 3D… 13.10
Boemska rapsodija… 19.15
Drugarčina… 19.20
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 15.20
Escape Room… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Glas… 19.50, 22.20
Južni vetar… 21.50
Kralj Petar Prvi… 15.30
Krivica… 22.45
Leptir… 17.10, 21.20
Marija Stjuart kraljica Škotske… 19.45, 22.10
Mula… 18.00, 20.20, 22.40
Povratak Meri Popins… 13.15, 15.45, 18.15
Taksi bluz… 12.30, 14.30, 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50

Nedelja, 10. februar
Lego film 2 2D/ MX4D (titlovano)… 12.40, 14.50, 17.00, 19.10
Knedlica… 19.30, 21.40
Promil do (k)raja… 17.30, 20.45
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 11.50
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.10, 14.00, 15.40, 17.20
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.40, 13.30
Ko se boji vuka još 2 2D/3D (sinhronizovano)… 11.45, 12.50, 13.20, 14.25, 14.55, 16.00, 17.40
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 12.45, 15.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 11.30
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.00
Akvamen 2D/3D… 13.45, 16.35, 21.45
Bamblbi 3D… 13.10
Boemska rapsodija… 19.15
Drugarčina… 19.20
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 15.20
Escape Room… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Glas… 19.50, 22.20
Južni vetar… 21.50
Kralj Petar Prvi… 15.30
Krivica… 22.45
Leptir… 17.10, 21.20
Marija Stjuart kraljica Škotske… 19.45, 22.10
Mula… 18.00, 20.20, 22.40
Povratak Meri Popins… 13.15, 15.45, 18.15
Svi znaju… 17.15
Taksi bluz… 12.30, 14.30, 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50

Utorak, 12. februar
Alita: Borbeni anđeo… 19.30
Lego film 2 2D/ MX4D (titlovano)… 12.40, 14.50, 17.00, 19.10
Knedlica… 19.30, 21.40
Promil do (k)raja… 17.30, 20.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.10, 14.00, 15.40, 17.20
Grinč 3D (sinhronizovano)… 13.30
Ko se boji vuka još 2 2D/3D (sinhronizovano)… 12.50, 13.20, 14.25, 14.55, 16.00, 17.40
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 12.45, 15.00
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.00
Akvamen 2D/3D… 13.45, 16.35, 21.45
Bamblbi 3D… 13.10
Boemska rapsodija… 19.15
Drugarčina… 19.20
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 15.20
Escape Room… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Glas… 19.50, 22.20
Južni vetar… 21.50
Kralj Petar Prvi… 15.30
Krivica… 22.45
Leptir… 17.10, 21.20
Marija Stjuart kraljica Škotske… 19.45, 22.10
Mula… 18.00, 20.20, 22.40
Povratak Meri Popins… 13.15, 15.45, 18.15
Taksi bluz… 12.30, 14.30, 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50

Sreda, 13. februar
Alita: Borbeni anđeo… 20.00
Lego film 2 2D/ MX4D (titlovano)… 12.40, 14.50, 17.00, 19.10
Knedlica… 19.30, 21.40
Promil do (k)raja… 17.30, 20.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.10, 14.00, 15.40, 17.20
Grinč 3D (sinhronizovano) … 13.30
Ko se boji vuka još 2 2D/3D (sinhronizovano)… 12.50, 13.20, 14.25, 14.55, 16.00, 17.40
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 12.45, 15.00
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.00
Akvamen 2D/3D… 13.45, 16.35, 21.45
Bamblbi 3D… 13.10
Boemska rapsodija… 19.15
Drugarčina… 19.20
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 15.20
Escape Room… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Glas… 19.50, 22.20
Južni vetar… 21.50
Kralj Petar Prvi… 15.30
Krivica… 22.45
Leptir… 17.10, 21.20
Marija Stjuart kraljica Škotske… 19.45, 22.10
Mula… 18.00, 20.20, 22.40
Povratak Meri Popins… 13.15, 15.45, 18.15
Taksi bluz… 12.30, 14.30, 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 7. februar / petak, 8. februar
Promil do (k)raja… 19.45, 21.30
Lego film 2 (titlovano)… 14.00, 15.30
Escape Room… 18.30, 20.30
Mula… 22.15
Povratak Meri Popins… 17.30
Taksi bluz… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 11.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.00, 16.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.45, 14.00
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 13.30
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 7. februar – sreda, 13. februar
Taksi bluz… 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 14.00, 15.45
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 13.15, 15.15
Escape Room… 17.30, 19.30
Leptir… 21.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.30, 15.10, 16.50
Marija Stjuart kraljica Škotske… 18.40
Glas… 21.00
Povratak Meri Popins… 13.00, 15.20, 17.40
Knedlica… 20.00
Svi znaju… 22.00
Lego film 2 (titlovano)… 17.15
Promil do (k)raja… 19.15
Mula… 21.15
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 7. februar
Lego film 2 2D / MX4D (titlovano)… 12.20, 14.30, 16.40, 17.20
Knedlica… 15.40, 21.30
Promil do (k)raja… 17.00, 19.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.20, 15.00, 16.40
Ko se boji vuka još 2 2D/3D (sinhronizovano)… 12.30, 13.10, 14.45, 16.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D/MX4D (sinhronizovano)… 12.30, 14.20
Akvamen MX4D 3D… 19.30
Escape Room… 18.00, 20.00, 22.50
Glas MX4D 2D… 22.15
Marija Stjuart kraljica Škotske… 22.10
Mula… 20.30, 22.45
Povratak Meri Popins… 17.50
Taksi bluz… 18.20, 20.10, 21.00, 22.00

Petak, 8. februar / ponedeljak, 11. februar
Lego film 2 2D / MX4D (titlovano)… 12.20, 14.30, 16.40, 17.20, 18.50
Knedlica… 15.40, 21.30
Promil do (k)raja… 17.00, 19.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.20, 15.00, 16.40
Ko se boji vuka još 2 2D/3D (sinhronizovano)… 12.10, 13.10, 13.45, 14.45, 16.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D/MX4D (sinhronizovano)… 12.30, 14.20
Akvamen MX4D 3D… 19.30
Escape Room… 18.00, 20.00, 22.50
Glas MX4D 2D… 22.15
Marija Stjuart kraljica Škotske… 22.10
Mula… 20.30, 22.45
Povratak Meri Popins… 17.50
Taksi bluz… 18.20, 20.10, 21.00, 22.00

Subota, 9. februar / nedelja, 10. februar
Lego film 2 2D / MX4D (titlovano)… 12.20, 14.30, 16.40, 17.20, 18.50
Knedlica… 15.40, 21.30
Promil do (k)raja… 17.00, 19.00
Eliot spašava Božić… 11.20
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.40, 13.20, 15.00, 16.40
Ko se boji vuka još 2 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 12.10, 13.10, 13>45, 14.45, 16.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D/MX4D (sinhronizovano)… 12.30, 14.20
Akvamen MX4D 3D… 19.30
Escape Room… 18.00, 20.00, 22.50
Glas MX4D 2D… 22.15
Marija Stjuart kraljica Škotske… 22.10
Mula… 20.30, 22.45
Povratak Meri Popins… 17.50
Taksi bluz… 18.20, 20.10, 21.00, 22.00

Utorak, 12. februar / sreda, 13. februar
Alita: Borbeni anđeo 3D… 20.00
Lego film 2 2D / MX4D (titlovano)… 12.20, 14.30, 16.40, 17.20
Knedlica… 15.40, 21.30
Promil do (k)raja… 17.00, 19.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.20, 15.00, 16.40
Ko se boji vuka još 2 2D/3D (sinhronizovano)… 12.10, 13.10, 13.45, 14.45, 16.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D/MX4D (sinhronizovano)… 12.30, 15.20
Akvamen MX4D 3D… 19.30
Escape Room… 18.00, 20.00, 22.50
Glas MX4D 2D… 22.15
Marija Stjuart kraljica Škotske… 22.10
Mula… 20.30, 22.45
Povratak Meri Popins… 17.50
Taksi bluz… 18.20, 20.10, 21.00, 22.00
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 8. februar / subota, 9. februar / nedelja, 10. februar
Krivica… 18.00
Teret… 20.00

Ponedeljak, 11. februar / utorak, 12. februar / sreda, 13. februar
Južni vetar… 18.00, 20.15

Ponedeljak, 25. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Utorak, 19. februar (19.00)
Moj film je bolji od tvog #28
Tema: Oskar specijal

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 7. februar
Lego film 2 (titlovano)… 13.50, 16.00, 18.20
Promil do (k)raja… 19.15, 21.15
Knedlica… 19.30, 21.40
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.00, 13.45, 15.30, 17.15
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 12.50, 13.30, 14.30, 15.15, 16.05, 16.50
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.15, 13.15, 14.40, 17.45
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 12.20, 14.00, 15.45
Akvamen… 18.40
Escape Room… 17.30, 20.30, 22.30
Leptir… 20.10, 22.45
Marija Stjuart kraljica Škotske… 21.30
Mula… 20.00, 22.15
Povratak Meri Popins… 17.40
Taksi bluz… 14.30, 16.20, 18.10, 19.00, 20.10, 20.50, 22.00, 22.40
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 12.15, 15.30

Petak, 8. februar / ponedeljak, 11. februar
Lego film 2 (titlovano)… 13.50, 16.00, 18.20
Knedlica… 19.30, 21.40
Promil do (k)raja… 19.15, 21.15
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.00, 13.45, 15.30, 17.15
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 12.50, 13.30, 14.30, 15.15, 16.05, 16.50
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.15, 13.15, 14.40, 17.00, 17.45
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 12.20, 14.00, 15.45
Akvamen… 18.40
Escape Room… 17.30, 20.30, 22.30
Leptir… 20.10, 22.45
Marija Stjuart kraljica Škotske… 21.30
Mula… 20.00, 22.15
Povratak Meri Popins… 17.40
Taksi bluz… 14.30, 16.20, 18.10, 19.00, 20.10, 20.50, 22.00, 22.40
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 12.15, 15.30

Subota, 9. februar / nedelja, 10. februar
Lego film 2 (titlovano)… 11.30, 13.50, 16.00, 18.20
Knedlica… 19.30, 21.40
Promil do (k)raja… 19.15, 21.15
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.00, 13.45, 15.30, 17.15
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 11.45, 12.50, 13.30, 14.30, 15.15, 16.05, 16.50
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 11.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.00, 12.15, 13.15, 14.40, 17.00, 17.45
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 12.20, 14.00, 15.45
Akvamen… 18.40
Escape Room… 17.30, 20.30, 22.30
Leptir… 20.10, 22.45
Marija Stjuart kraljica Škotske… 21.30
Mula… 20.00, 22.15
Povratak Meri Popins… 17.40
Taksi bluz… 14.30, 16.20, 18.10, 19.00, 20.10, 20.50, 22.00, 22.40
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 12.15, 15.30

Utorak, 12. februar / sreda, 13. februar
Alita: Borbeni anđeo… 20.00
Lego film 2 (titlovano)… 13.50, 16.00, 18.20
Promil do (k)raja… 19.15, 21.15
Knedlica… 19.30, 21.40
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.00, 13.45, 15.30, 17.15
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 12.50, 13.30, 14.30, 15.15, 16.05, 16.50
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.15, 13.15, 14.40, 17.45
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 12.20, 14.00, 15.45
Akvamen… 18.40
Escape Room… 17.30, 20.30, 22.30
Leptir… 20.10, 22.45
Marija Stjuart kraljica Škotske… 21.30
Mula… 20.00, 22.15
Povratak Meri Popins… 17.40
Taksi bluz… 14.30, 16.20, 18.10, 19.00, 20.10, 20.50, 22.00, 22.40
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 12.15, 15.30

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Ponedeljak, 11. februar / utorak, 12. februar / sreda, 13. februar
Dani kineskog filma… 18.00
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za februar 2019. pogledajte OVDE.

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 22. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 7. februar – nedelja, 10. februar

Taksi bluz… 19.00

Subota, 9. februar / nedelja, 10. februar
Princeza i zmaj (sinhronizovano)… 13.15

Ponedeljak, 11. februar – nedelja, 17. februar
Knedlica… 19.00

Subota, 16. februar / nedelja, 17. februar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.15

Ponedeljak, 18. februar – četvrtak, 21. februar
Promil do (k)raja… 19.00

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 7. februar / petak, 8. februar / ponedeljak, 11. februar
Knedlica… 18.15, 20.00, 22.10
Promil do (k)raja… 17.20
Taksi bluz… 15.45, 18.40, 19.40, 20.30, 21.30
Mula… 20.20, 22.30
Escape Room… 19.00, 22.20
Marija Stjuart kraljica Škotske… 21.45
Svi znaju… 20.55
Akvamen 3D… 16.00
Kralj Petar Prvi… 19.15
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 12.30, 15.30, 18.30
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 14.00, 17.00
Lego film 2 (titlovano)… 13.45, 14.30, 17.45
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 12.45
Povratak Meri Popins… 16.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.20, 15.00, 16.40
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 14.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.10
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 13.00

Subota, 9. februar / nedelja, 10. februar
Knedlica… 18.15, 20.00, 22.10
Promil do (k)raja… 17.20
Taksi bluz… 15.45, 18.40, 19.40, 20.30, 21.30
Mula… 20.20, 22.30
Escape Room… 19.00, 22.20
Marija Stjuart kraljica Škotske… 21.45
Svi znaju… 20.55
Akvamen 3D… 16.00
Kralj Petar Prvi… 19.15
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 15.30, 18.30
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 11.00, 14.00, 17.00
Lego film 2 (titlovano)… 11.45, 13.45, 14.30, 17.45
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 12.45
Povratak Meri Popins… 16.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.40, 13.20, 15.00, 16.40
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 14.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.10
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 13.00
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 12.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.45

Utorak, 12. februar / sreda, 13. februar
Alita: Borbeni anđeo 3D… 20.00
Knedlica… 18.15, 20.30, 22.10
Promil do (k)raja… 17.20
Taksi bluz… 15.45, 18.40, 19.40, 21.30
Mula… 20.20, 22.30
Escape Room… 19.00, 22.35
Marija Stjuart kraljica Škotske… 21.45
Akvamen 3D… 16.00
Kralj Petar Prvi… 19.15
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 18.30
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 14.00, 17.00
Lego film 2 (titlovano)… 13.45, 14.30, 17.45
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 12.45
Povratak Meri Popins… 16.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.20, 15.00, 16.40
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 14.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.10
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 13.00

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 7. februar – petak, 8. februar
Kolet… 16.30
Krivica… 18.30
Svi znaju… 20.30

Subota, 9. februar
Bela i Sebastijan 3: Najbolji prijatelji… 12.00
Kolet… 18.30
Krivica… 20.30

Nedelja, 10. februar
Kolet… 18.30
Krivica… 20.30

Ponedeljak, 11. februar / utorak, 12. februar / sreda, 13. februar
Vongar… 16.30
Kolet… 18.30
Srećni princ… 20.30

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Kinoklub za odrasle
Sreda, 20. februar (18.00) Viktorija
Justine Triet
Komedija, drama (2016, 96′)
Titl: francuski
Sinopsis: Victoria Spick (Virginie Efira), advokat-krivičar, emotivno ispražnjena, obrela se na jednom venčanju gde sreće svog bivšeg muža Vincent-a (Melvil Poupaud) i Sam-a (Vincent Lacoste) – klijenta, bivšeg dilera koga je ona oslobodila. Sutradan, Vincent biva optužen da je pokušao da ubije svoju partnerku. Jedini očevidac je pas žrtve… Portret žene na rubu nervnog sloma prikazuje Justine Triet koja i nakon filma „Bitka kod Solferina“ nastavlja da istražuje ludilo svakodnevnice.
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Subota, 9. februar
Lego film 2 (titlovano)… 16.00
Taksi bluz… 18.00
Mula… 20.00

Nedelja, 10. februar
Lego film 2 (titlovano)… 16.00
Taksi bluz… 18.00
Mula… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nedelja, 10. februar
Ferdinand (sinhronizovano)… 17.00

Subota, 16. februar / nedelja, 17. februar
Boemska rapsodija… 20.00
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.