Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (2-8. maj 2019)
Bioskopski repertoari (2-8. maj 2019): Uništiteljka
Bioskopski repertoari (2-8. maj 2019): Uništiteljka

Bioskopski repertoari (2-8. maj 2019)

Novi bioskopski repertoari važe od 2. do 8. maja 2019. I za vreme Praznika rada bioskopi će raditi punom parom. Imamo i jednu pretpremijeru.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 2. do 8. maja 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

Muzej savremene umetnosti

Ušće 10
Četvrtak, 9. maj – utorak, 14. maj
12. BELDOCS
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 2. maj
Suton… 16.00, 19.00
Uništiteljka… 18.40, 21.00
Zavedi me ako možeš… 19.30, 21.50
Osvetnici: Kraj igre… 12.50, 14.40, 18.00, 21.20
Osvetnici: Kraj igre 3D… 12.20, 15.40, 19.00, 22.20
After… 17.00, 22.00
Balkanska međa… 16.20, 19.15, 21.40
Šavovi… 17.30
Sadko (sinhronizovano)… 11.20, 15.10
Park čudesa (sinhronizovano)… 12.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 10.45, 14.15
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom (sinhronizovano)… 11.00
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom 3D (sinhronizovano)… 13.15
Dambo (sinhronizovano)… 13.00
Dambo 3D (sinhronizovano)… 10.40, 15.20

Petak, 3. maj
Krajnje poremećen, šokantno okrutan i zao… 18.40, 22.00
Suton… 16.00, 19.15
Uništiteljka… 20.50
Zavedi me ako možeš… 19.30, 22.50
Osvetnici: Kraj igre… 12.50, 14.40, 18.00, 21.20
Osvetnici: Kraj igre 3D… 12.20, 15.40, 19.00, 22.20
After… 17.00
Balkanska međa… 16.20, 19.00, 21.40
Šavovi… 17.30
Sadko (sinhronizovano)… 11.20, 15.10
Park čudesa (sinhronizovano)… 12.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 10.45, 14.15
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom (sinhronizovano)… 11.00
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom 3D (sinhronizovano)… 13.15
Dambo (sinhronizovano)… 13.00
Dambo 3D (sinhronizovano)… 10.40, 15.20

Subota, 4. maj
Krajnje poremećen, šokantno okrutan i zao… 22.00
Suton… 19.15
Uništiteljka… 21.20
Zavedi me ako možeš… 19.30, 21.50
Osvetnici: Kraj igre… 18.20, 21.40
Osvetnici: Kraj igre 3D… 12.20, 15.40, 19.00, 22.20
After… 17.00
Balkanska međa… 16.00, 18.40
Šavovi… 17.30
Manu munja (sinhronizovano)… 11.00, 12.50, 14.40, 16.30 – pretpremijerno
Sadko (sinhronizovano)… 11.20, 15.10
Park čudesa (sinhronizovano)… 12.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 10.45, 14.15
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom (sinhronizovano)… 11.00
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom 3D (sinhronizovano)… 13.15
Dambo (sinhronizovano)… 13.00
Dambo 3D (sinhronizovano)… 10.40, 15.20

Nedelja, 5. maj
Krajnje poremećen, šokantno okrutan i zao… 18.40, 22.00
Suton… 16.00, 19.15
Uništiteljka… 20.50
Zavedi me ako možeš… 19.30, 21.50
Osvetnici: Kraj igre… 14.40, 18.00, 21.20
Osvetnici: Kraj igre 3D… 12.20, 15.40, 19.00, 22.20
After… 17.00
Balkanska međa… 18.20, 21.00
Šavovi… 17.30
Manu munja (sinhronizovano)… 11.00, 12.50, 14.40, 16.30 – pretpremijerno
Sadko (sinhronizovano)… 11.20, 15.10
Park čudesa (sinhronizovano)… 12.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 10.45, 14.15
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom (sinhronizovano)… 11.00
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom 3D (sinhronizovano)… 13.15
Dambo (sinhronizovano)… 13.00
Dambo 3D (sinhronizovano)… 10.40, 15.20

Ponedeljak, 6. maj
Krajnje poremećen, šokantno okrutan i zao… 18.40, 22.00
Suton… 16.00, 19.15
Uništiteljka… 20.50
Zavedi me ako možeš… 19.30, 21.50
Osvetnici: Kraj igre… 15.00, 18.00, 21.20
Osvetnici: Kraj igre 3D… 12.20, 15.40, 19.00, 22.20
After… 17.00
Balkanska međa… 18.20, 21.00
Šavovi… 17.30
Sadko (sinhronizovano)… 15.10
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 14.15
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.20

Utorak, 7. maj
Krajnje poremećen, šokantno okrutan i zao… 22.00
Suton… 19.15
Uništiteljka… 21.20
Zavedi me ako možeš… 20.00, 22.30
Osvetnici: Kraj igre… 15.00, 18.20, 21.40
Osvetnici: Kraj igre 3D… 15.40, 19.00, 22.20
After… 17.00
Balkanska međa… 16.00, 18.40
Šavovi… 16.10
Sadko (sinhronizovano)… 15.10
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 14.15
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom 3D (sinhronizovano)… 18.00

Sreda, 8. maj
Krajnje poremećen, šokantno okrutan i zao… 22.00
Suton… 19.15
Uništiteljka… 21.20
Zavedi me ako možeš… 19.30, 21.50
Osvetnici: Kraj igre… 15.00, 18.20, 21.40
Osvetnici: Kraj igre 3D… 15.40, 19.00, 22.20
After… 17.00
Balkanska međa… 16.00, 18.40
Šavovi… 16.10
Sadko (sinhronizovano)… 15.10
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 14.15
Dambo 3D (sinhronizovano)… 18.00

Četvrtak, 9. maj – utorak, 14. maj
12. BELDOCS
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 2. maj – sreda, 8. maj
Uskoro ćemo objaviti repertoar.
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 2. maj / petak, 3. maj
Sadko – Avantura pod morem (sinhronizovano)… 10.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 12.00
Suton… 14.00
Poslednji Srbin u Hrvatskoj… 16.30
Balkanska međa… 18.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 20.15

Subota, 4. maj / nedelja, 5. maj
Sadko: Avantura pod morem (sinhronizovano)… 11.00
Dambo 3D (sinhronizovano)… 13.00
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.00
Poslednji Srbin u Hrvatskoj… 16.30
Balkanska međa… 18.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 20.15

Ponedeljak, 6. maj / utorak, 7. maj / sreda, 8. maj
Suton… 14.00
Poslednji Srbin u Hrvatskoj… 16.30
Balkanska međa… 18.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 20.15

Četvrtak, 9. maj – utorak, 14. maj
12. BELDOCS
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Zbog tehničkih razloga bioskopska sala Dvorane Kulturnog centra Beograda neće raditi do daljnjeg.
Ulaznice koje su kupljene unapred, mogu se refundirati na blagajni DKC-a, od ponedeljka, 6. maja, svakog dana od 16.00 do 21.00.
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 2. maj
100 dana 100 stvari… 15.50
After… 17.30, 19.40, 21.50
Balkanska međa… 19.20, 22.10
Dambo (sinhronizovano)… 11.50 2D, 13.00 3D, 14.00 2D, 15.15 3D, 18.05 (titl.) 2D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 12.45, 14.45 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.50
Hotel Mumbaj… 21.40
Kapetan Marvel… 12.05 3D
Krajnje poremećen… 20.10 2D, 22.20 2D
Osvetnici: Kraj igre… 12.10 3D, 13.00 2D, 13.45 3D, 14.30 2D, 15.30 3D, 16.30 2D, 17.15 3D, 18.00 2D, 19.00 3D, 20.15 2D, 20.45 3D, 21.30 2D, 22.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 12.00 3D, 12.50 2D, 13.50 3D, 14.40 2D, 15.40 3D, 16.30 2D, 17.30 3D
Pisma iz Venecije… 18.20
Profesor i ludak… 19.15
Prokletstvo ožalošćene žene… 20.50, 22.45
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 13.40, 15.20
Šazam!… 13.15 2D, 16.15 3D
T-34… 16.40
Uništiteljka… 20.20, 22.40
Zavedi me ako možeš… 17.20, 20.00, 22.25

Petak, 3. maj
100 dana 100 stvari… 15.50
After… 17.30, 19.40, 21.50
Balkanska međa… 19.20, 22.10
Dambo (sinhronizovano)… 15.10 3D, 18.05 (titl.) 2D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.00 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.50
Hotel Mumbaj… 21.40
Krajnje poremećen… 20.10, 22.20
Osvetnici: Kraj igre… 15.30 3D, 16.30 2D, 17.15 3D, 18.00 2D, 19.00 3D, 20.00 2D, 20.45 3D, 21.30 2D, 22.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.40 3D, 16.30 2D, 17.30 3D
Pisma iz Venecije… 18.20
Profesor i ludak… 19.15
Prokletstvo ožalošćene žene… 20.50, 22.45
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 15.20
Šazam!… 16.15 3D
T-34… 16.40
Uništiteljka… 20.20, 22.40
Zavedi me ako možeš… 17.00, 19.30, 22.00

Subota, 4. maj / nedelja, 5. maj
100 dana 100 stvari… 15.50
After… 17.30, 19.40, 21.50
Balkanska međa… 19.20, 22.10
Dambo (sinhronizovano)… 11.50 2D, 13.00 3D, 14.00 2D, 15.15 3D, 18.05 (titl.) 2D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 12.45 2D, 14.45 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.50
Hotel Mumbaj… 21.40
Kapetan Marvel… 12.05 3D
Krajnje poremećen… 20.10, 22.20
Osvetnici: Kraj igre… 12.10 3D, 13.00 2D, 13.45 3D, 14.30 2D, 15.30 3D, 16.30 2D, 17.15 3D, 18.00 2D, 19.00 3D, 20.00 2D, 20.45 3D, 21.30 2D, 22.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 12.00 3D, 12.50 2D, 13.50 3D, 14.40 2D, 15.40 3D, 16.30 2D, 17.30 3D
Pisma iz Venecije… 18.20
Profesor i ludak… 19.15
Prokletstvo ožalošćene žene… 20.50, 22.45
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 13.40, 15.20
Šazam!… 13.15 2D, 16.15 3D
T-34… 16.40
Uništiteljka… 20.20, 22.40
Zavedi me ako možeš… 17.00, 19.30, 22.00

Ponedeljak, 6. maj / utorak, 7. maj
100 dana 100 stvari… 15.50
After… 17.30, 19.40, 21.50
Balkanska međa… 19.20, 22.10
Dambo (sinhronizovano)… 15.10 3D, 18.05 (itl.) 2D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.00 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.50
Hotel Mumbaj… 21.40
Krajnje poremećen… 20.10, 22.20
Osvetnici: Kraj igre… 15.30 3D, 16.30 2D, 17.15 3D, 18.00 2D, 19.00 3D, 20.00 2D, 20.45 3D, 21.30 2D, 22.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.40 3D, 16.30 2D, 17.30 3D
Pisma iz Venecije… 18.20
Profesor i ludak… 19.15
Prokletstvo ožalošćene žene… 20.50, 22.45
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 15.20
Šazam!… 16.15 3D
T-34… 16.40
Uništiteljka… 20.20, 22.40
Zavedi me ako možeš… 17.00, 19.30, 22.00

Sreda, 8. maj
100 dana 100 stvari… 15.50
After… 17.30, 19.40, 21.50
Balkanska međa… 16.20, 19.20, 22.10
Dambo (sinhronizovano)… 15.10 3D, 18.05 (titl.) 2D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 16.00 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.50
Hotel Mumbaj… 21.40
Krajnje poremećen… 20.10, 22.20
Osvetnici: Kraj igre… 15.30 3D, 17.00 2D, 18.00 3D, 19.00 2D, 19.15 2D, 20.30 3D, 21.30 2D, 22.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.40 3D, 16.30 2D, 17.30 3D
Pisma iz Venecije… 18.20
Profesor i ludak… 19.15
Prokletstvo ožalošćene žene… 20.50, 22.45
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 15.20
Šazam!… 16.15 3D
T-34… 16.40
Uništiteljka… 20.20, 22.40
Zavedi me ako možeš… 17.00, 19.30, 22.00

Četvrtak, 9. maj – utorak, 14. maj
12. BELDOCS
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 2. maj
Zavedi me ako možeš… 17.15, 19.45
Profesor i ludak… 22.10
Uništiteljka… 22.00
After… 17.25
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Osvetnici – Kraj igre 3D… 14.45, 18.00, 21.15
Balkanska međa… 19.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 12.30, 15.15
Sadko – Avantura pod morem (sinhronizovano)… 12.00, 13.45

Petak, 3. maj
Zavedi me ako možeš… 17.15, 19.45
Krajnje poremećen… 22.10
Uništiteljka… 22.00
After… 17.25
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Osvetnici – Kraj igre 3D… 14.45, 18.00, 21.15
Balkanska međa… 19.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 12.30, 15.15
Sadko – Avantura pod morem (sinhronizovano)… 12.00, 13.45

Subota, 4. maj / nedelja, 5. maj
Zavedi me ako možeš… 17.15, 19.45
Krajnje poremećen… 22.10
Uništiteljka… 22.00
After… 17.25
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Osvetnici – Kraj igre 3D… 14.45, 18.00, 21.15
Balkanska međa… 19.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 12.30, 15.15
Sadko – Avantura pod morem (sinhronizovano)… 12.00, 13.45

Ponedeljak, 6. maj / utorak, 7. maj / sreda, 8. maj
Zavedi me ako možeš… 17.15, 19.45
Krajnje poremećen… 22.10
Uništiteljka… 22.00
After… 17.25
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.30
Osvetnici – Kraj igre 3D… 14.45, 18.00, 21.15
Balkanska međa… 19.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.15

Četvrtak, 9. maj – utorak, 14. maj
12. BELDOCS
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 2. maj
Dambo (sinhronizovano) 3D… 14.15
Dambo (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00
Osvetnici kraj igre 3D… 16.30, 17.30, 20.00, 21.00
Osvetnici kraj igre… 19.00, 22.20
Park čudesa (sinhronizovano) 3D… 14.00, 15.45
Park čudesa (sinhronizovano)… 13.30
Suton… 16.00
After… 18.30, 20.30
Groblje kućnih ljubimaca… 22.30
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 13.45, 15.30
Balkanska međa… 17.10
Zavedi me ako možeš… 19.45
Uništiteljka… 22.00

Petak, 3. maj / subota, 4. maj / nedelja, 5. maj
Dambo (sinhronizovano) 3D… 14.15
Dambo (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00
Osvetnici kraj igre 3D… 16.30, 17.30, 20.00, 21.00
Osvetnici kraj igre… 19.00, 22.20
Park čudesa (sinhronizovano) 3D… 14.00, 15.45
Park čudesa (sinhronizovano)… 13.30
Suton… 16.00
After… 18.30
Krajnje poremećen… 20.30
Groblje kućnih ljubimaca… 22.30
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 13.45, 15.30
Balkanska međa… 17.10
Zavedi me ako možeš… 19.45
Uništiteljka… 22.00

Ponedeljak, 6. maj / utorak, 7. maj / sreda, 8. maj
Osvetnici kraj igre 3D… 16.30, 17.30, 20.00, 21.00
Osvetnici kraj igre… 19.00, 22.20
Park čudesa (sinhronizovano) 3D… 15.45
Dambo (sinhronizovano)… 17.00
Suton… 16.00
After… 18.30
Krajnje poremećen… 20.30
Groblje kućnih ljubimaca… 22.30
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 15.30
Balkanska međa… 17.10
Zavedi me ako možeš… 19.45
Uništiteljka… 22.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 2. maj / petak, 3. maj / subota, 4. maj / nedelja, 5. maj
After… 18.50
Balkanska međa… 19.15
Dambo (sinhronizovano)… 11.10 2D, 13.20 3D, 15.35 2D, 17.45 3D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 11.00
Krajnje poremećen… 16.40
Osvetnici: Kraj igre… 12.00 MX4D 3D, 12.30 2D, 13.35 3D, 15.30 MX4D 3D, 16.00 2D, 17.00 3D, 19.00 MX4D 3D, 19.30 2D, 20.30 3D, 22.30 MX4D 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 11.45 2D, 13.45 3D, 15.40 2D, 17.25 3D
Profesor i ludak… 22.00
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 11.40 2D, 13.00 2D, 14.45 2D
Uništiteljka… 21.00, 22.50
Zavedi me ako možeš… 20.00, 22.25

Ponedeljak, 6. maj / utorak, 7. maj / sreda, 8. maj
After… 18.50
Balkanska međa… 19.15
Dambo (sinhronizovano)… 15.35 2D, 17.45 3D
Krajnje poremećen… 16.40
Osvetnici: Kraj igre… 15.30 MX4D 3D, 16.00 2D, 17.00 3D, 19.00 MX4D 3D, 19.30 2D, 20.30 3D, 22.30 MX4D 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.40 2D, 17.25 3D
Profesor i ludak… 22.00
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 15.15
Uništiteljka… 21.00, 22.50
Zavedi me ako možeš… 20.00, 22.25
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Utorak, 6. maj
More u nama… 20.00

Petak, 10. maj / subota, 11. maj / nedelja, 12. maj
Reži… 19.00 i 21.00

Petak, 17. maj / subota, 18. maj / nedelja, 19. maj
Koja je ovo država… 19.00 i 21.00

Subota, 25. maj / nedelja, 26. maj
Voljeni… 19.00 i 21.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 9. maj – utorak, 14. maj

12. BELDOCS

Utorak, 14. maj (19.00) Moj film je bolji od tvog #31
Tema: Animirani film
Ulaz slobodan!
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 2. maj / petak, 3. maj / subota, 4. maj / nedelja, 5. maj

After… 17.40, 19.45
Balkanska međa… 16.30, 19.15
Dambo (sinhronizovano)… 11.15 3D, 12.00 2D, 13.30 3D, 14.15 2D, 15.45 3D, 18.00 3D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 11.00 2D, 12.55 3D, 14.50 2D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.30
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 12.15 3D
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 13.00 3D
Krajnje poremećen… 20.30, 22.40
Osvetnici: Kraj igre… 12.00 3D, 14.20 2D, 15.30 3D, 17.45 2D, 19.00 3D, 20.15 3D, 21.15 2D, 22.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 12.30 3D, 14.15 2D, 16.00 3D, 16.45 2D, 17.45 3D
Profesor i ludak… 22.00
Prokletstvo ožalošćene žene… 22.15
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 11.30 2D, 13.20 2D, 15.20 2D
T-34… 15.00
Uništiteljka… 19.30, 21.50
Zavedi me ako možeš… 17.20, 20.00, 22.30

Ponedeljak, 6. maj / utorak, 7. maj / sreda, 8. maj
After… 17.40, 19.45
Balkanska međa… 16.30, 19.15
Dambo (sinhronizovano)… 15.45 3D, 18.00 3D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 14.50
Groblje kućnih ljubimaca… 18.30
Krajnje poremećen… 20.30, 22.40
Osvetnici: Kraj igre… 15.30 3D, 17.45 2D, 19.00 3D, 20.15 3D, 21.15 2D, 22.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 16.00 3D, 16.45 2D, 17.45 3D
Profesor i ludak… 22.00
Prokletstvo ožalošćene žene… 22.15
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 15.20
T-34… 15.00
Uništiteljka… 19.30, 21.50
Zavedi me ako možeš… 17.20, 20.00, 22.30
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za maj 2019. pogledajte na OVOM LINKU.

Četvrtak, 9. maj – utorak, 14. maj
12. BELDOCS
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 10. maj (20.30) Nebeska tema – premijera
Cena ulaznice: 600 RSD
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Subota, 4. maj / nedelja, 5. maj

Sadko – Avantura pod morem (sinhronizovano)… 13.15

Subota, 11. maj / nedelja, 12. maj
Sadko – Avantura pod morem (sinhronizovano)… 13.15

12. BELDOCS
Četvrtak, 9. maj – BELDOCS 2019

Ronjenje – rituali u vodi… 19.00
Kartum ofsajd… 21.00

Petak, 10. maj – BELDOCS 2019
Posao u Rusiji… 19.00
Moja baka sa Marsa… 21.00

Subota, 11. maj – BELDOCS 2019
Manu… 19.00
Još jedan dan života… 21.00

Nedelja, 12. maj – BELDOCS 2019.
RBG… 19.00
Los Reyes… 21.00

Ponedeljak, 13. maj – BELDOCS 2019.
Splav… 19.00
Proces… 21.00

Utorak, 14. maj – BELDOCS
Na crnoj listi… 19.00
Bird on a Wire: Leonard Cohen… 21.00

Sreda, 15. maj – petak, 17. maj
Pisma iz Venecije… 19.00

Subota, 18. maj / nedelja, 19. maj
Sadko – Avantura pod morem… 13.15
Pisma iz Venecije… 19.00

Ponedeljak, 20. maj – petak, 24. maj
Palilula fest 2019 – besplatne projekcije filmova… 20.00

Subota, 25. maj / nedelja, 26. maj
Sadko – Avantura pod morem… 13.15
Hotel Mumbaj… 19.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Ponedeljak, 13. maj (20.00) Isoland – kratki dokumentarni film
Sreda, 15. maj (19.00) Kratki filmovi o Crnim panterima + diskusija
Utorak, 21. maj (19.00) Zapatizam i pedagogija oslobođenja; kratki filmovi i predavanje
Petak, 24. maj (19.00) Film „Živeti utopiju“ + razgovor
Sreda, 29. maj (19.00) Film i diskusija: „Digitalni heroji: Priča o Pirate Bay“
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 2. maj
Suton… 16.40
Uništiteljka… 18.40, 21.00
Zavedi me ako možeš… 17.40, 20.00, 22.15
Osvetnici: Kraj igre… 11.20, 14.45, 18.00, 21.20
Osvetnici: Kraj igre 3D… 12.30, 15.45, 19.00, 20.30, 22.20
Prokletstvo ožalošćene žene… 14.40
After… 16.20, 18.30
Balkanska međa… 16.00, 19.20, 22.00
Sadko (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 14.30
Park čudesa (sinhronizovano)… 11.15
Park čudesa (sinhronizovano) 3D… 13.00, 14.15
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom (sinhronizovano) 3D… 10.40
Dambo (sinhronizovano)… 12.00
Dambo (sinhronizovano) 3D… 13.15, 15.30
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano) 3D… 11.30

Petak, 3. maj
Krajnje poremećen, šokantno okrutan i zao… 18.45, 22.00
Suton… 16.40
Uništiteljka… 21.00
Zavedi me ako možeš… 17.40, 20.00, 22.15
Osvetnici: Kraj igre… 11.20, 14.45, 18.00, 21.20
Osvetnici: Kraj igre 3D… 12.30, 15.45, 19.00, 20.30, 22.20
Prokletstvo ožalošćene žene… 14.40
After… 16.20, 18.30
Balkanska međa… 16.00, 19.20
Sadko (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 14.30
Park čudesa (sinhronizovano)… 11.15
Park čudesa (sinhronizovano) 3D… 13.00, 14.15
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom (sinhronizovano) 3D… 10.40
Dambo (sinhronizovano)… 12.00
Dambo (sinhronizovano) 3D… 13.15, 15.30
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano) 3D… 11.30

Subota, 4. maj / nedelja, 5. maj
Krajnje poremećen, šokantno okrutan i zao… 18.45, 22.00
Suton… 16.40
Uništiteljka… 21.00
Zavedi me ako možeš… 17.40, 20.00, 22.15
Osvetnici: Kraj igre… 11.20, 14.45, 18.00, 21.20
Osvetnici: Kraj igre 3D… 12.30, 15.45, 19.00, 20.30, 22.20
Prokletstvo ožalošćene žene… 14.40
After… 16.20, 18.30
Balkanska međa… 16.00, 19.20
Sadko (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 14.30
Park čudesa (sinhronizovano)… 11.15
Park čudesa (sinhronizovano) 3D… 10.20, 13.00, 14.15
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim blagom (sinhronizovano) 3D… 10.40
Dambo (sinhronizovano)… 12.20
Dambo (sinhronizovano) 3D… 13.15, 15.30
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano) 3D… 11.30

Ponedeljak, 6. maj / utorak, 7. maj / sreda, 8. maj
Krajnje poremećen, šokantno okrutan i zao… 18.45, 22.00
Suton… 16.40
Uništiteljka… 21.00
Zavedi me ako možeš… 17.40, 20.00, 22.15
Osvetnici: Kraj igre… 14.45, 18.00, 21.20
Osvetnici: Kraj igre 3D… 15.45, 19.00, 20.30, 22.20
Prokletstvo ožalošćene žene… 14.40
After… 16.20, 18.30
Balkanska međa… 16.00, 19.20
Sadko (sinhronizovano)… 14.30
Park čudesa (sinhronizovano) 3D… 14.15
Dambo (sinhronizovano) 3D… 15.30
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Sreda, 8. maj (19.00) Zasijaše grobovi solunaca
Dokumentarni film Miloša Meljanca.
Učestvuju: Stanoje Stojković, Nenad Lajbenšperger i autor.
********************************************

Filmstreet

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 2. maj
Neradni dani

Petak, 3. maj – četvrtak, 9. maj
Pisma iz Venecije… 18.30
Hotel Mumbaj… 20.30

Petak, 10. maj – utorak, 14. maj
12. BELDOCS
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Subota, 4. maj

Park čudesa (sinhronizovano) 3D… 16.00
After… 18.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 20.00

Nedelja, 5. maj
Park čudesa (sinhronizovano) 3D… 15.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 17.00, 20.00

Ponedeljak, 13. maj
Hotel Mumbaj.. 18.00, 20.00

Utorak, 14. maj
Bitanga s plaže… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.