Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (26. septembar – 2. oktobar 2019)
Bioskopski repertoari (26. septembar - 2. oktobar 2019): Dora i izgubljeni zlatni grad
Bioskopski repertoari (26. septembar - 2. oktobar 2019): Dora i izgubljeni zlatni grad

Bioskopski repertoari (26. septembar – 2. oktobar 2019)

Novi bioskopski repertoari važe od 26. septembra do 2. oktobra 2019. Ove nedelje na repertoarima je nekoliko novih naslova i jedna premijera.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 26. septembra do 2. oktobra 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 26. septembar
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.30, 22.40
Dvostruki životi… 19.10
Ukleto… 22.00
Ad astra… 20.20, 21.20
Ad astra (atmos)… 15.20, 22.20
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30
Dauntonska opatija… 18.00
Umetnost vožnje po kiši… 17.20
Bilo jednom u Holivudu… 19.00, 21.40
Dora i izgubljeni zlatni grad… 17.10
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 14.40
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima 3D (sinhronizovano)… 15.30
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.00
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 17.00
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 14.00
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 15.10

Petak, 27. septembar
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.10
Dvostruki životi… 19.10
Ukleto… 22.00
Ad astra… 21.20
Ad astra (atmos)… 20.00, 22.20
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30
Dauntonska opatija… 19.50
Umetnost vožnje po kiši… 17.20
Bilo jednom u Holivudu… 19.00, 21.40
Dora i izgubljeni zlatni grad… 17.10
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 14.40
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima 3D (sinhronizovano)… 15.30
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.00
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 17.00
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 14.00
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 18.00
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 15.10

Subota, 28. septembar / nedelja, 29. septembar
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.15, 22.30
Ukleto… 22.10
Ad astra… 21.40
Ad astra (atmos)… 20.00, 22.20
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.40
Dauntonska opatija… 19.20
Bilo jednom u Holivudu… 19.30, 21.50

Ponedeljak, 30. septembar / utorak, 1. oktobar
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 18.00, 22.10
Dvostruki životi… 19.10
Ukleto… 22.00
Ad astra… 21.20
Ad astra (atmos)… 17.40, 20.00, 22.20
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30
Dauntonska opatija… 19.50
Umetnost vožnje po kiši… 17.20
Bilo jednom u Holivudu… 19.00, 21.40
Dora i izgubljeni zlatni grad… 17.10
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 14.40
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima 3D (sinhronizovano)… 15.30
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.40
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 17.00
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 14.00
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 16.00
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 15.10

Sreda, 2. oktobar
Džoker… 20.30, 22.00 – premijera
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 16.50
Dvostruki životi… 14.30
Ukleto… 21.00
Ad astra… 17.40, 20.00, 22.20
Ad astra (atmos)… 16.10
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30
Dauntonska opatija… 18.40
Umetnost vožnje po kiši… 17.20
Bilo jednom u Holivudu… 19.00, 21.40
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.40
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 14.40
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima 3D (sinhronizovano)… 15.30
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 14.10
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 17.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 26. septembar – sreda, 2. oktobar
Pijavice… 20:00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 26. septembar / petak, 27. septembar
Dvostruki životi… 17.00
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 19.00
Ad astra… 21.00

Subota, 28. septembar / nedelja, 29. septembar
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 11.00
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 13.00
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima 3D (sinhronizovano)… 15.00
Dora i izgubljeni zlatni grad… 17.00
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 19.00
Ad astra… 21.00

Ponedeljak, 30. septembar / utorak, 1. oktobar / sreda, 2. oktobar
Dvostruki životi… 17.00
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 19.00
Ad astra… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 26. septembar / subota, 28. septembar / nedelja, 29. septembar
Dauntonska opatija… 17.00
Pijavice… 19.00
Dvostruki životi… 21.00

Petak, 27. septembar
Nema projekcija

Ponedeljak, 30. septembar
Dauntonska opatija… 17.00
Pijavice… 19.00
Filmovi studenata Akademije umetnosti… 21.00

Utorak, 1. oktobar / sreda, 2. oktobar
Dauntonska opatija… 17.00
Pijavice… 19.00
Dvostruki životi… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 26. septembar / petak, 27. septembar
Ad astra… 16.20 2D, 18.50 2D, 20.00 2D, 22.25 2D
Bilo jednom u Holivudu… 16.00 2D, 19.00 2D, 22.00 2D
Dauntonska opatija… 17.00 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.10 2D, 16.15 2D, 18.20 2D
Dvostruki život… 20.40 2D, 22.50 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 15.00 3D, 17.10 2D, 19.00 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 16.50 3D
Ona mi je sve… 19.30 2D, 21.50 2D
Pad anđela… 20.50 2D
Paklene ulice: Hobs i Šo… 21.10 2D
Polaroid… 16.40 2D, 22.10 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 15.50 2D, 18.00 2D, 20.10 2D, 22.20 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.00 2D, 18.00 3D, 19.10 titl. 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 16.30 2D, 18.40 2D, 20.40 2D, 22.40 2D
To: Drugo poglavlje… 16.10 2D, 19.20 2D, 21.20 2D
Ukleto… 20.20 2D, 22.30 2D
Umetnost vožnje po kiši… 18.30 2D

Subota, 28. septembar
Ad astra… 13.50 2D, 16.20 2D, 18.50 2D, 20.00 2D, 22.25 2D
Koncert: André Rieu – Shall We Dance… 19.00 2D
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 12.40 2D,14.40 3D
Bilo jednom u Holivudu… 16.00 2D, 21.45 2D
Dauntonska opatija… 17.00 2D
Delirijum tremens… 14.15 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 12.20 2D, 14.20 2D, 16.20 2D, 18.20 2D
Dvostruki život… 20.40 2D, 22.50 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 11.40 3D, 13.30 2D, 15.20 3D, 17.10 2D, 19.00 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 12.10 3D, 14.30 2D, 16.50 3D
Ona mi je sve… 19.30 2D, 22.25 2D
Pad anđela… 20.50 2D
Paklene ulice: Hobs i Šo… 21.10 2D
Polaroid… 16.40 2D, 22.10 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 15.50 2D, 18.00 2D, 20.10 2D, 22.20 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.00 2D, 14.00 3D, 16.00 2D, 18.00 3D, 19.10 titl. 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 16.30 2D, 18.40 2D, 20.40 2D, 22.40 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 12.00 2D,14.30 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 12.15 3D
To: Drugo poglavlje… 13.00 2D, 16.10 2D, 19.20 2D, 21.20 2D
Ukleto… 20.20 2D, 22.30 2D
Umetnost vožnje po kiši… 18.30 2D
Velika avantura (sinhronizovano)… 12.20 2D, 14.10 3D
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 14.00 3D

Nedelja, 29. septembar
Ad astra… 13.50 2D, 16.20 2D, 18.50 2D, 20.00 2D, 22.25 2D
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 12.40 2D,14.40 3D
Bilo jednom u Holivudu… 19.00 2D, 22.00 2D
Dauntonska opatija… 17.00 2D
Delirijum tremens… 14.15 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 12.20 2D, 14.20 2D, 16.20 2D, 18.20 2D
Dvostruki život… 20.40 2D, 22.50 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 11.40 3D, 13.30 2D, 15.20 3D, 17.10 2D, 19.00 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 12.10 3D, 14.30 2D, 16.50 3D
Ona mi je sve… 19.30 2D, 21.50 2D
Pad anđela… 20.50 2D
Paklene ulice: Hobs i Šo… 21.10 2D
Polaroid… 16.40 2D, 22.10 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 15.50 2D, 18.00 2D, 20.10 2D, 22.20 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.00 2D, 14.00 3D, 16.00 2D, 18.00 3D, 19.10 titl. 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 16.30 2D, 18.40 2D, 20.40 2D, 22.40 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 12.00 2D,14.30 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 12.15 3D
To: Drugo poglavlje… 13.00 2D, 16.10 2D, 19.20 2D, 21.20 2D
Ukleto… 20.20 2D, 22.30 2D
Umetnost vožnje po kiši… 18.30 2D
Velika avantura (sinhronizovano)… 12.20 2D, 15.10 3D
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 14.00 3D

Ponedeljak, 30. septembar
Ad astra… 16.20 2D, 18.50 2D, 20.00 2D, 22.25 2D
Bilo jednom u Holivudu… 16.00 2D, 19.00 2D, 22.00 2D
Dauntonska opatija… 17.00 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.10 2D, 16.15 2D, 18.20 2D
Dvostruki život… 20.40 2D, 22.50 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 15.00 3D, 17.10 2D, 19.00 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 16.50 3D
Ona mi je sve… 19.30 2D, 21.50 2D
Pad anđela… 20.50 2D
Paklene ulice: Hobs i Šo… 21.10 2D
Polaroid… 16.40 2D, 22.10 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 15.50 2D, 18.00 2D, 20.10 2D, 22.20 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.00 2D, 18.00 3D, 19.10 titl. 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 16.30 2D, 18.40 2D, 20.40 2D, 22.40 2D
To: Drugo poglavlje… 16.10 2D, 19.20 2D, 21.20 2D
Ukleto… 20.20 2D, 22.30 2D
Umetnost vožnje po kiši… 18.30 2D

Utorak, 1. oktobar
Ad astra… 16.20 2D, 18.50 2D, 20.00 2D, 22.25 2D
Bilo jednom u Holivudu… 16.00 2D, 19.00 2D, 22.00 2D
Dauntonska opatija… 17.00 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.10 2D, 16.15 2D, 18.20 2D
Dvostruki život… 20.40 2D, 22.50 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 17.10 2D, 19.00 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 16.30 3D
Ona mi je sve… 19.30 2D, 21.50 2D
Pad anđela… 20.50 2D
Paklene ulice: Hobs i Šo… 21.10 2D
Polaroid… 16.40 2D, 22.15 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 15.50 2D, 18.00 2D, 20.10 2D, 22.20 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.00 2D, 18.00 3D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 16.30 2D, 18.40 2D, 20.40 2D, 22.40 2D
To: Drugo poglavlje… 16.10 2D, 19.20 2D, 21.20 2D
Ukleto… 20.20 2D, 22.30 2D
Umetnost vožnje po kiši… 18.30 2D

Sreda, 2. oktobar
Ad astra… 16.20 2D, 18.50 2D, 20.00 2D, 22.25 2D
Bilo jednom u Holivudu… 16.00 2D, 21.40 2D
Dauntonska opatija… 17.00 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.10 2D, 16.15 2D, 18.20 2D
Dvostruki život… 20.40 2D, 22.50 2D
Džoker… 20.00 2D – premijera
Fantastika (sinhronizovano)… 15.00 3D, 17.10 2D, 19.00 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 16.50 3D
Ona mi je sve… 19.30 2D, 21.50 2D
Pad anđela… 20.50 2D
Paklene ulice: Hobs i Šo… 21.10 2D
Polaroid… 16.40 2D, 22.45 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 15.50 2D, 18.00 2D, 20.10 2D, 22.20 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.00 2D, 18.00 3D, 19.10 titl. 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 16.30 2D, 18.40 2D, 20.40 2D, 22.40 2D
Koncert: Roger Waters: Us + Them… 19.00 2D
To: Drugo poglavlje… 16.10 2D, 19.20 2D, 21.20 2D
Ukleto… 20.20 2D, 22.30 2D
Umetnost vožnje po kiši… 18.30 2D
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 26. septembar / petak, 27. septembar
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.30
Ukleto… 17.15, 22.15
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 18.10, 22.10
Ad astra… 20.00
Ona mi je sve… 20.15
To: Drugo poglavlje… 19.00
Bilo jednom u Holivudu… 22.00
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 16.15
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 16.00, 18.00

Subota, 28. septembar / nedelja, 29. septembar
Dora i izgubljeni zlatni grad… 12.30, 15.30
Ukleto… 17.15, 22.15
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 18.10, 22.10
Ad astra… 20.00
Ona mi je sve… 20.15
To: Drugo poglavlje… 19.00
Bilo jednom u Holivudu… 22.00
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 16.15
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 14.15
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.10, 16.00, 18.00
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogom (sinhronizovano)… 11.30
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 14.00

Ponedeljak, 30. septembar / utorak, 1. oktobar / sreda, 2. oktobar
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.30
Ukleto… 17.15, 22.15
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 18.10, 22.10
Ad astra… 20.00
Ona mi je sve… 20.15
To: Drugo poglavlje… 19.00
Bilo jednom u Holivudu… 22.00
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 16.15
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 26. septembar / petak, 27. septembar
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 15.30
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.00
Ad astra… 17.45, 20.10, 22.30
Dora i izgubljeni zlatni grad… 16.15
Pijavice… 18.15
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.15, 22.00
Bilo jednom u Holivudu… 18.00
To: Drugo poglavlje… 21.00
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 16.20
Dvostruki život… 18.20
Ukleto… 20.30, 22.15
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 15.15
Ona mi je sve… 17.15
Dauntonska opatija… 19.30
Prevarantkinje sa Vol Strita… 21.45

Subota, 28. septembar / nedelja, 29. septembar
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.15, 15.30
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 11.45
Ad astra… 17.45, 20.10, 22.30
Dora i izgubljeni zlatni grad… 16.15, 18.15
Pijavice… 14.15
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.15, 22.00
Bilo jednom u Holivudu… 18.00
To: Drugo poglavlje… 21.00
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 12.20, 14.20, 16.20
Dvostruki život… 18.20
Ukleto… 20.30, 22.15
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.15
Ona mi je sve… 17.15
Dauntonska opatija… 19.30
Prevarantkinje sa Vol Strita… 21.45

Ponedeljak, 30. septembar / utorak, 1. oktobar
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 15.30
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.00
Ad astra… 17.45, 20.10, 22.30
Dora i izgubljeni zlatni grad… 16.15
Pijavice… 18.15
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.15, 22.00
Bilo jednom u Holivudu… 18.00
To: Drugo poglavlje… 21.00
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 16.20
Dvostruki život… 18.20
Ukleto… 20.30, 22.15
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 15.15
Ona mi je sve… 17.15
Dauntonska opatija… 19.30
Prevarantkinje sa Vol Strita… 21.45

Sreda, 2. oktobar
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 15.30
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.00
Ad astra… 17.45, 22.30
Džoker… 20.00 – premijera
Dora i izgubljeni zlatni grad… 16.15
Pijavice… 18.15
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.15, 22.00
Bilo jednom u Holivudu… 18.00
To: Drugo poglavlje… 21.00
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 16.20
Dvostruki život… 18.20
Ukleto… 20.30, 22.15
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 15.15
Ona mi je sve… 17.15
Dauntonska opatija… 19.30
Prevarantkinje sa Vol Strita… 21.45
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 26. septembar
Ad astra… 19.25 MX4D 2D, 20.25 2D, 21.40 2D
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 16.40 3D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 14.40 2D, 15.30 2D, 18.30 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 15.50 2D, 17.40 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 17.10 MX4D titl.3D
Polaroid… 22.55 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.20 2D, 22.45 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.00 MX4D 3D, 15.15 3D, 16.30 2D, 17.20 3D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.30 2D, 21.45 MX4D 2D, 22.30 2D
To: Drugo poglavlje… 19.30 2D
Ukleto… 18.35 2D, 22.40 2D

Petak, 27. septembar
Ad astra… 19.25 MX4D 2D, 20.20 2D, 22.20 2D
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 15.50 2D
Bilo jednom u Holivudu… 21.30 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 14.40 2D, 16.30 2D, 18.30 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 16.40 2D, 17.45 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 17.10 MX4D titl.3D
Ona mi je sve… 19.15 2D
Polaroid… 18.35 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 20.10 2D, 22.45 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.00 MX4D 3D, 15.15 2D, 16.15 3D, 17.15 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.30 2D, 21.45 MX4D 2D, 22.30 2D
To: Drugo poglavlje… 19.30 2D
Ukleto… 18.15 2D, 22.40 2D

Subota, 28. septembar / nedelja, 29. septembar
Ad astra… 19.25 MX4D 2D, 20.20 2D, 22.20 2D
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 11.00 2D, 16.40 3D
Bilo jednom u Holivudu… 21.30 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 12.30 2D, 14.30 2D, 16.30 2D, 18.30 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 12.10 2D, 14.00 3D, 15.50 2D, 17.40 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 17.10 MX4D titl.3D
Ona mi je sve… 19.15 2D
Polaroid… 18.35 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 20.10 2D, 22.45 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 11.15 2D, 12.00 MX4D 3D, 12.15 3D, 13.15 2D, 14.15 3D, 15.15 2D, 16.15 3D, 17.15 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.30 2D, 21.45 MX4D 2D, 22.30 2D
To: Drugo poglavlje… 14.00 MX4D 2D, 19.30 2D
Ukleto… 18.15 2D, 22.40 2D
Velika avantura (sinhronizovano)… 14.50 3D
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 13.00 2D

Ponedeljak, 30. septembar
Ad astra… 19.25 MX4D 2D, 20.20 2D, 22.20 2D
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 16.40 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 14.40 2D, 16.30 2D, 18.30 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 15.50 2D, 17.40 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 17.10 MX4D titl.3D
Ona mi je sve… 19.15 2D
Polaroid… 18.35 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 20.10 2D, 22.45 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.00 MX4D 3D, 15.15 2D, 16.15 3D, 17.15 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.30 2D, 21.45 MX4D 2D, 22.30 2D
To: Drugo poglavlje… 19.30 2D
Ukleto… 18.15 2D, 22.40 2D

Utorak, 1. oktobar
Ad astra… 19.25 MX4D 2D, 20.20 2D, 22.20 2D
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 16.40 2D
Bilo jednom u Holivudu… 21.30 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 14.40 2D, 16.30 2D, 18.30 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 15.50 2D, 17.40 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 17.10 MX4D titl.3D
Ona mi je sve… 19.15 2D
Polaroid… 18.35 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 20.10 2D, 22.45 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.00 MX4D 3D, 15.15 2D, 16.15 3D, 17.15 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.30 2D, 21.45 MX4D 2D, 22.30 2D
To: Drugo poglavlje… 19.30 2D
Ukleto… 18.15 2D, 22.40 2D

Sreda, 2. oktobar
Ad astra… 19.25 MX4D 2D, 20.20 2D, 22.20 2D
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 16.40 2D
Bilo jednom u Holivudu… 21.30 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 14.40 2D, 16.30 2D, 18.30 2D
Džoker… 20.00 2D – premijera
Fantastika (sinhronizovano)… 15.50 2D, 17.40 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 17.10 MX4D titl.3D
Ona mi je sve… 19.15 2D
Polaroid… 18.35 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 20.10 2D, 22.45 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.00 MX4D 3D, 15.15 2D, 16.15 3D, 17.15 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.30 2D, 21.45 MX4D 2D, 22.30 2D
To: Drugo poglavlje… 19.30 2D
Ukleto… 18.15 2D, 22.40 2D
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Utorak, 1. oktobar – nedelja, 6. oktobar
16. Balkanima – Evropski festival animiranog filma
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Utorak, 1. oktobar (20.00) Projekcija filma: Lavirinti Igora Vasiljeva
Dugometražni dokumentarni film, 106 min.
Scenario: Sanja Domazet Daničić. Saradnici na scenariju: Andrija Dimitrijević i Miroslav-Bata Petrović.
Naratori: Goran Daničić i Andrija Dimitrijević. Kamera: Miroslav-Bata Petrović.
Režija, montaža, obrada slike i zvuka: Andrija Dimitrijević i Miroslav-Bata Petrović
Prva žeravica beogradske kulture i posleratne moderne, slikar odvažan i beskompromisan koji je tragao za istinom postojanja. Slikar Igor Vasiljev je u isto vreme preteča slikarstva surovosti i katastrofe, rodonačelnik magične figuracije i fantastike ali i slikar-prorok, vidovit da naslika buduće lične tragične događaje… „Imam motiva za sto godina“, govorio je, a živeo je samo 25. Sve to i mnogo više, raznovrsno i kontradiktorno, sarkastično i tužno prisutno je u slikama Igora Aleksejeviča Vasiljeva, čija je zvezda lepotom i darom blistala kratko, a trag ostavila duboko, vekovečno i posle fizičkog kraja.
Ulaznice su u prodaji na Blagajni DOB, po ceni od 200 RSD.

********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 26. septembar / petak, 27. septembar
Ad astra… 15.20 2D, 17.45 2D, 20.10 2D, 22.30 2D
Bilo jednom u Holivudu… 21.00 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 16.10 2D, 18.15 2D
Dvostruki život… 17.15 2D, 22.20 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 15.50 2D, 17.50 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.40 3D
Ona mi je sve… 19.20 2D, 21.40 2D
Pad anđela… 20.20 2D
Polaroid… 20.30 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.40 2D, 21.50 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.30 3D, 18.30 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 16.00 2D, 18.00 2D, 20.00 2D, 22.00 2D
To: Drugo poglavlje… 15.10 2D, 18.20 2D, 21.30 2D
Ukleto… 19.00 2D, 22.40 2D
Velika avantura (sinhronizovano)… 14.50 3D

Subota, 28. septembar / nedelja, 29. septembar
Ad astra… 15.20 2D, 17.45 2D, 20.10 2D, 22.30 2D
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 11.50 2D, 13.50 3D
Bilo jednom u Holivudu… 21.00 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 12.00 2D, 14.05 2D, 16.10 2D, 18.15 2D
Dvostruki život… 17.15 2D, 22.20 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 12.10 2D, 14.00 3D, 15.50 2D, 17.50 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 12.45 3D, 15.00 2D, 16.40 3D
Ona mi je sve… 19.20 2D, 21.40 2D
Pad anđela… 20.20 2D
Paklene ulice: Hobs i Šo… 12.20 2D
Polaroid… 20.30 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.40 2D, 21.50 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.30 3D, 14.30 2D, 16.30 3D, 18.30 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 16.00 2D, 18.00 2D, 20.00 2D, 22.00 2D
To: Drugo poglavlje… 15.10 2D, 18.20 2D, 21.30 2D
Ukleto… 19.00 2D, 22.40 2D
Velika avantura (sinhronizovano)… 14.50 3D

Ponedeljak, 30. sepetmbar / utorak, 1. oktobar
Ad astra… 15.20 2D, 17.45 2D, 20.10 2D, 22.30 2D
Bilo jednom u Holivudu… 21.00 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 16.10 2D, 18.15 2D
Dvostruki život… 17.15 2D, 22.20 2D
Fantastika (sinhronizovano)… 15.50 2D, 17.50 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.40 3D
Ona mi je sve… 19.20 2D, 21.40 2D
Pad anđela… 20.20 2D
Polaroid… 20.30 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.40 2D, 21.50 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.30 3D, 18.30 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 16.00 2D, 18.00 2D, 20.00 2D, 22.00 2D
To: Drugo poglavlje… 15.10 2D, 18.20 2D, 21.30 2D
Ukleto… 19.00 2D, 22.40 2D
Velika avantura (sinhronizovano)… 14.50 3D

Sreda, 2. oktobar
Ad astra… 15.20 2D, 17.45 2D, 20.10 2D, 22.30 2D
Bilo jednom u Holivudu… 21.00 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 16.10 2D, 18.15 2D
Dvostruki život… 17.15 2D, 22.20 2D
Džoker… 20.00 2D – premijera
Fantastika (sinhronizovano)… 15.50 2D, 17.50 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.40 3D
Ona mi je sve… 19.20 2D, 21.40 2D
Pad anđela… 20.20 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.40 2D, 21.50 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.30 3D, 18.30 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 16.00 2D, 18.00 2D, 20.00 2D, 22.00 2D
To: Drugo poglavlje… 15.10 2D, 18.20 2D, 21.30 2D
Ukleto… 19.00 2D, 22.40 2D
Velika avantura (sinhronizovano)… 14.50 3D
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751
Bioskop će biti otvoren tokom jeseni 2019. godine
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Četvrtak, 26. septembar (19.00) Kad narandža u Slance dođe
Režija: Robert Petrović
Film prati događaje s početka 20. veka. Akteri su momak i devojka čiju idilu prekida Prvi svetski rat.
********************************************

Kinoteka70 godina Jugoslovenske kinoteke

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za septembar 2019. pogledajte na OVOM LINKU.

Uskoro ćemo da objavimo repertoar za oktobar 2019.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 2. oktobar (20.30) Vojna akademija 5 – premijera
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 26. septembar / petak, 27. septembar
Festival dokumentarnog filma „Evropska saradnja: filmska priča“

Subota, 28. septembar / nedelja, 29. septembar
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 11.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 26. septembar / petak, 27. septembar
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 18.15, 20.00, 22.20
Dvostruki životi… 19.00
Ukleto… 20.40, 22.30
Ad astra… 16.40, 18.00, 20.20, 21.45
Polaroid… 22.40
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.40
To: Drugo poglavlje… 19.15, 22.00
Umetnost vožnje po kiši… 18.35
Bilo jednom u Holivudu… 21.00
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.20, 17.20
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.00
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 16.20
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima 2D (sinhronizovano)… 14.15
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima 3D (sinhronizovano)… 16.00
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 14.30
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 15.40, 17.40
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 14.45
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 16.30

Subota, 28. septembar / nedelja, 29. septembar
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 18.15, 20.00, 22.20
Dvostruki životi… 19.00
Ukleto… 20.40, 22.30
Ad astra… 18.00, 20.20, 21.45
Polaroid… 22.40
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.40
To: Drugo poglavlje… 19.15, 22.00
Umetnost vožnje po kiši… 18.35
Bilo jednom u Holivudu… 21.00
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.20, 17.20
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.00
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 10.00, 16.20
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima 2D (sinhronizovano)… 14.15
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima 3D (sinhronizovano)… 12.30, 16.00
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 11.15, 15.00, 17.00
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 11.40, 13.40, 15.40, 17.40
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 12.15, 14.45
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 16.30
Velika avantura (sinhronizovano)… 10.45
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 13.15
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 11.30
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 13.20

Ponedeljak, 30. septembar / utorak, 1. oktobar
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 18.15, 20.00, 22.20
Dvostruki životi… 19.00
Ukleto… 20.40, 22.30
Ad astra… 16.40, 18.00, 20.20, 21.45
Polaroid… 22.40
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.40
To: Drugo poglavlje… 19.15, 22.00
Umetnost vožnje po kiši… 18.35
Bilo jednom u Holivudu… 21.00
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.20, 17.20
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.00
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 16.20
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima 2D (sinhronizovano)… 14.15
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima 3D (sinhronizovano)… 16.00
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 14.30
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 15.40, 17.40
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 14.45
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 16.30

Sreda, 2. oktobar
Džoker… 20.00, 22.20 – premijera
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 18.15, 22.15
Dvostruki životi… 19.00
Ukleto… 20.40, 22.30
Ad astra… 16.40, 18.00, 20.20, 22.00
Polaroid… 22.40
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.40
To: Drugo poglavlje… 19.15
Umetnost vožnje po kiši… 18.35
Bilo jednom u Holivudu… 21.00
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.20, 17.20
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.00
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 16.20
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima 2D (sinhronizovano)… 14.15
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima 3D (sinhronizovano)… 16.00
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 14.30
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 15.40, 17.40
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 14.45
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 16.30
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Sezona 2019. je završena.
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 26. septembar (21.00) The Predator
Petak, 27. septembar (21.00) New York I Love You
Petak, 27. septembar (23.55) Troll 2
Subota, 28. septembar (21.00) Pretty in Pink
Nedelja, 29. septembar (21.00) Clerks
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 26. septembar – nedelja, 29. oktobar
Ona mi je sve… 18.30
Njen miris… 20.30

Ponedeljak, 30. septembar / utorak, 1. oktobar / sreda, 2. oktobar
Ona mi je sve… 18.30
Njen miris… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 26. septembar

Dora i izgubljeni zlatni grad… 18.00
Ukleto… 20.00

Četvrtak, 3. oktobar
Vojna akademija 5… 20.00

Petak, 4. oktobar
Dora i izgubljeni zlatni grad… 18.00
Vojna akademija 5… 20.00

Subota, 5. oktobar
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 18.00
Vojna akademija 5… 20.00

Nedelja, 6. oktobar
Vojna akademija 5… 18.00, 20.00

Beldocs Eho 2019
Ponedeljak, 7. oktobar (18.00) Na crnoj listi
Utorak, 8. oktobar (18.00) Dobrodošli u Sodomu
Sreda, 9. oktobar (18.00) Pogranična ograda
Četvrtak, 10. oktobar (18.00) Sveci, Savo i Srbija
Petak, 11. oktobar (18.00) Bird on a Wire: Leonard Coen

Petak, 11. oktobar
Vojna akademija 5… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.