Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (10-16. oktobar 2019)
Bioskopski repertoari (10-16. oktobar 2019): Grdana - Gospodarica zla
Bioskopski repertoari (10-16. oktobar 2019): Grdana - Gospodarica zla

Bioskopski repertoari (10-16. oktobar 2019)

Ovi bioskopski repertoari važe od 10. do 16. oktobra 2019. godine. Ove nedelje, pored novih filmova, biće održan GoetheFest, Kids Fest, Green Fest…

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 10. do 16. oktobra 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Narodna Biblioteka Srbije

Skerlićeva 1
Dani češkog filma u Beogradu 2
Biće prikazana dva filma najpoznatijeg savremenog češkog režisera, oskarovca Jana Sveraka – „Vožnja“ i „Povratne boce“. Ulaz je besplatan.
Četvrtak, 10. oktobar (19.00) Vožnja
Spontani film o letu, mladosti i o bezbrižnim 90-im. Film je snimljen tokom leta 1994. godine sa štabom od svega devet ljudi.

Petak, 11. oktobar (19.00) Povratne boce
Ljubazna i pomalo jeziva komedija o starosti u kojoj glumi Zdenek Sverak, režiserov otac.
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 10. oktobar 2019.
Džoker… 14.20, 16.40, 18.20, 19.00, 21.20
Džoker (atmos)… 20.00, 22.20
Blizanac HFR 3D… 19.20, 22.30
Lov… 20.40, 22.00
Vojna akademija 5… 18.40
Ad astra… 19.40, 21.40
Bilo jednom u Holivudu… 21.00

Petak, 11. oktobar 2019.
Džoker… 16.40, 19.00, 21.20
Džoker (atmos)… 15.20, 17.40, 20.00, 22.20
Blizanac HFR 3D… 19.20
Lov… 22.00
Vojna akademija 5… 20.20
Ad astra… 19.40, 22.40
Dauntonska opatija… 17.00
Umetnost vožnje po kiši… 17.30
Bilo jednom u Holivudu… 21.40
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.30
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 14.40
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 12. oktobar 2019.
Džoker… 16.40, 19.00, 21.20
Džoker (atmos)… 15.20, 17.40, 20.00, 22.20
Blizanac HFR 3D… 19.20
Lov… 22.00
Vojna akademija 5… 20.20
Ad astra… 19.40, 22.40
Dauntonska opatija… 17.00
Umetnost vožnje po kiši… 17.30
Bilo jednom u Holivudu… 21.40
Dora i izgubljeni zlatni grad… 13.30, 15.30
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 11.10
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.20, 13.20
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 10.40, 12.40, 14.40
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 13.00
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.00

Nedelja, 13. oktobar 2019.
Džoker… 14.20, 16.40, 18.20, 19.00, 21.20
Džoker (atmos)… 15.20, 17.40, 20.00, 22.20
Blizanac HFR 3D… 19.20, 22.30
Lov… 20.40, 22.00
Vojna akademija 5… 16.20, 18.40
Ad astra… 19.40, 21.40
Dauntonska opatija… 17.00
Umetnost vožnje po kiši… 17.30
Bilo jednom u Holivudu… 21.00
Dora i izgubljeni zlatni grad… 13.30, 15.30
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 11.10, 14.00
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.20, 12.20, 14.20
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 10.20, 13.20, 16.20
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 13.00
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 10.00
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 12.00

Ponedeljak, 14. oktobar 2019. / utorak, 15. oktobar 2019.
Džoker… 16.40, 19.00, 21.20
Džoker (atmos)… 15.20, 17.40, 20.00, 22.20
Blizanac HFR 3D… 19.30, 21.50
Lov… 19.20, 22.10
Vojna akademija 5… 14.10, 18.40
Ad astra… 19.50, 21.10
Dauntonska opatija… 14.40
Bilo jednom u Holivudu… 21.00
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Sreda, 16. oktobar 2019.
Džoker (atmos)… 14.20
Blizanac HFR 3D… 14.00
Vojna akademija 5… 14.10
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 10. oktobar – sreda, 16. oktobar
Dvostruki život… 20:00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 10. oktobar / petak, 11. oktobar
Vojna akademija 5… 17.00
Blizanac 3D… 19.00
Džoker… 21.00

Subota, 12. oktobar / nedelja, 13. oktobar
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 11.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 13.00
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 15.00
Vojna akademija 5… 17.00
Blizanac 3D… 19.00
Džoker… 21.00

Ponedeljak, 14. oktobar / utorak, 15. oktobar / sreda, 16. oktobar
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE
Džoker… 20.30
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 10. oktobar – utorak, 15. oktobar
GoetheFest 2019… pogledajte program OVDE

Sreda, 16. oktobar
Dvostruki život… 17.00
Zemlja meda… 19.00
Ti imaš noć… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 10. oktobar / petak, 11. oktobar
Džoker… 15.25 2D, 16.40 2D, 17.50 2D, 19.00 2D, 20.15 2D, 22.40 2D
Blizanac… 15.20 3D, 16.30 2D, 17.40 3D, 18.50 2D
Lov… 20.40 2D, 22.35 2D
Ad astra… 19.50 2D, 22.15 2D
Bilo jednom u Holivudu… 19.00 2D, 22.05 2D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.30 2D, 16.30 3D, 17.30 2D, 18.30 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 16.45 3D
Ona mi je sve… 18.20 2D
Pad anđela… 22.25 2D
My people, my country… 16.00 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30 2D, 21.40 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.50 2D, 17.50 3D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.30 2D
To: Drugo poglavlje… 15.10 2D, 19.10 2D
Ukleto… 22.30 2D
Vojna akademija 5… 15.00 2D , 17.20 2D, 19.40 2D, 22.00 2D

Subota, 12. oktobar / nedelja, 13. oktobar
(samo u subotu, 12. oktobra) Metropoliten: Turandot – opera… 18.55
Džoker… 13.05 2D, 14.15 2D, 15.25 2D, 16.40 2D, 17.50 2D, 19.00 2D, 20.15 2D, 22.40 2D
Blizanac… 13.00 3D, 14.10 2D, 15.20 3D, 16.30 2D, 17.40 3D, 18.50 2D
Lov… 20.40 2D, 22.35 2D
Ad astra… 19.50 2D, 22.15 2D
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 12.15 3D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 14.00 2D
Bilo jednom u Holivudu… 19.00 2D, 22.05 2D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 12.303D, 13.30 2D,14.30 3D, 15.30 2D, 16.30 3D, 17.30 2D, 18.30 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 16.45 3D
Ona mi je sve… 18.20 2D
Pad anđela… 22.25 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30 2D, 21.40 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 11.50 2D, 13.50 3D, 15.50 2D, 17.50 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 12.10 3D
Umetnost vožnje po kiši… 12.50 2D
Velika avantura (sinhronizovano)… 12.20 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.30 2D
To: Drugo poglavlje… 15.10 2D, 19.10 2D
Ukleto… 22.30 2D
Vojna akademija 5… 12.40 2D, 15.00 2D , 17.20 2D, 19.40 2D, 22.00 2D

Ponedeljak, 14. oktobar / utorak, 15. oktobar
Džoker… 15.25 2D, 16.40 2D, 17.50 2D, 19.00 2D, 20.15 2D, 22.40 2D
Blizanac… 15.20 3D, 16.30 2D, 17.40 3D, 18.50 2D
Lov… 20.40 2D, 22.35 2D
Ad astra… 19.50 2D, 22.15 2D
Bilo jednom u Holivudu… 20.50 / 21.00 2D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.30 2D, 16.30 3D, 17.30 2D, 18.30 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.50 3D
Ona mi je sve… 18.20 2D
Pad anđela… 22.25 2D
My people, my country… 16.00 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30 2D, 21.40 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.00 2D, 17.50 3D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.30 2D
To: Drugo poglavlje… 19.10 2D
Ukleto… 22.30 2D
Vojna akademija 5… 15.00 2D , 17.20 2D, 19.40 2D, 22.00 2D
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Sreda, 16. oktobar
Grdana: Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 18.30, 20.30 TITL – premijera
Džoker… 15.25 2D, 16.40 2D, 17.50 2D, 19.00 2D, 20.15 2D, 22.40 2D
Blizanac… 15.20 3D, 16.30 2D, 17.40 3D, 18.50 2D, 20.00 3D, 21.20 2D, 22.20 3D
Lov… 20.40 2D, 22.50 2D
Ad astra… 20.20 2D, 22.45 2D
Bilo jednom u Holivudu… 20.45 2D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.30 2D, 15.30 3D, 16.30 2D, 18.30 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.50 3D
Ona mi je sve… 18.20 2D
Pad anđela… 22.25 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 21.45 2D
My people, my country… 16.00 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.00 2D, 17.00 3D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.50 2D
To: Drugo poglavlje… 19.10 2D
Ukleto… 22.45 2D
Vojna akademija 5… 15.45 2D , 18.10 2D, 19.30 2D, 22.30 2D
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 10. oktobar / petak, 11. oktobar
Vojna akademija 5… 15.45, 17.45, 20.00, 22.20
Blizanac… 17.30, 22.30
Džoker… 18.00, 19.45, 20.15, 22.15
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 16.00
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.30

Subota, 12. oktobar / nedelja, 13. oktobar
Vojna akademija 5… 15.45, 17.45, 20.00, 22.20
Blizanac… 17.30, 22.30
Džoker… 18.00, 19.45, 20.15, 22.15
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 12.00, 14.10, 16.00
Dora i izgubljeni zlatni grad… 12.30
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 11.30
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 14.15, 15.30
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 13.20

Ponedeljak, 14. oktobar / utorak, 15. oktobar / sreda, 16. oktobar
Vojna akademija 5… 17.45, 20.00, 22.20
Blizanac… 17.30, 22.30
Džoker… 18.00, 19.45, 20.15, 22.15
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 10. oktobar / petak, 11. oktobar
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 16.45
Džoker… 17.45, 20.10, 22.30
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 15.10
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.30
Blizanac… 17.00, 19.30, 22.00
Vojna akademija 5… 18.45, 21.00
Dora i izgubljeni zlatni grad… 18.30
Lov… 20.30
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.10
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 15.15
Dauntonska opatija… 17.15
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.40
Bilo jednom u Holivudu… 21.40

Subota, 12. oktobar / nedelja, 13. oktobar
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 12.45, 14.45, 16.45
Džoker… 17.45, 20.10, 22.30
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.10
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Blizanac… 17.00, 19.30, 22.00
Vojna akademija 5… 18.45, 21.00
Dora i izgubljeni zlatni grad… 18.30
Lov… 20.30
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.10
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15
Dauntonska opatija… 17.15
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.40
Bilo jednom u Holivudu… 21.40

Ponedeljak, 14. oktobar / utorak, 15. oktobar
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 16.30
Džoker… 17.45, 20.10, 22.30
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30
Lov… 22.00
Vojna akademija 5… 18.45, 21.00
Blizanac… 18.15, 20.30, 22.40
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.15
Dora i izgubljeni zlatni grad… 17.15
Dauntonska opatija… 19.15
Bilo jednom u Holivudu… 21.30
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Sreda, 16. oktobar
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.15
Džoker… 17.45, 20.10, 22.30
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 16.10
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 18.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 20.30
Blizanac… 17.30, 19.45, 22.00
Vojna akademija 5… 18.45, 21.00
Dauntonska opatija… 19.15
Bilo jednom u Holivudu… 21.30
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 10. oktobar / petak, 11. oktobar
Lov… 20.50 2D
Blizanac… 15.10 2D, 19.00 3D, 19.45 MX4D 3D, 21.30 3D, 22.40 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 16.30 2D
Džoker… 17.35 2D, 18.50 2D, 20.00 2D, 21.15 2D, 22.25 2D
Ad astra… 18.30 2D, 22.10 MX4D 2D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.30 MX4D 3D, 16.00 2D, 17.00 3D
Kralj lavova… 17.30 MX4D titl. 3D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 14.50 2D, 16.50 3D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.40 2D
Vojna akademija 5… 18.00 2D, 20.20 2D

Subota, 12. oktobar / nedelja, 13. oktobar
Lov… 20.50 2D
Blizanac… 15.10 2D, 19.00 3D, 19.45 MX4D 3D, 21.30 3D, 22.40 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 16.30 2D
Džoker… 17.35 2D, 18.50 2D, 20.00 2D, 21.15 2D, 22.25 2D
Ad astra… 18.30 2D, 22.10 MX4D 2D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.00 3D, 11.30 MX4D 3D, 12.00 2D, 13.00 3D, 15.00 3D, 15.30 MX4D 3D, 16.00 2D, 17.00 3D
Kralj lavova… 17.30 MX4D titl. 3D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 11.05 3D, 12.30 2D, 13.30 MX4D 3D, 14.50 2D, 15.00 3D, 16.50 3D
Rambo: Do poslednje kapi krvi- 22.40 2D
Vojna akademija 5… 18.00 2D, 20.20 2D
Amgry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 11.10 2D, 13.10 3D
Fantastika (sinhronizovano)… 13.05 3D

Ponedeljak, 14. oktobar / utorak, 15. oktobar
Lov… 20.50 2D
Blizanac… 15.10 2D, 19.00 3D, 19.45 MX4D 3D, 21.30 3D, 22.40 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 16.30 2D
Džoker… 17.35 2D, 18.50 2D, 20.00 2D, 21.15 2D, 22.25 2D
Ad astra… 18.30 2D, 22.10 MX4D 2D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.30 MX4D 3D, 16.00 2D, 17.00 3D
Kralj lavova… 17.30 MX4D titl. 3D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 14.50 2D, 16.50 3D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.40 2D
Vojna akademija 5… 18.00 2D, 20.20 2D
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Sreda, 16. oktobar
Grdana: Gospodarica zla (sinhronizovano)… 18.00 3D, 20.30 TITL 3D – premijera
Lov… 20.50 2D
Blizanac… 19.00 3D, 19.45 MX4D 3D, 21.30 3D, 22.40 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 16.00 2D
Džoker… 17.35 2D, 18.50 2D, 20.00 2D, 21.15 2D, 22.25 2D
Ad astra… 22.10 MX4D 2D, 22.50 2D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.00 2D, 15.20 MX4D 3D, 17.00 3D
Kralj lavova… 17.30 MX4D titl. 3D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.50 3D
Vojna akademija 5… 18.00 2D, 20.20 2D
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 11. oktobar / subota, 12. oktobar / nedelja, 13. oktobar
Delirijum tremens… 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Utorak, 15. oktobar – petak, 18. oktobar
10. Green Fest – Međunarodni festival zelene kulture; filmski program
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 10. oktobar / petak, 11. oktobar / utorak, 14. oktobar
Džoker… 15.20 2D, 17.40 2D, 19.00 2D, 20.00 2D, 21.20, 22.20 2D
Lov… 21.20 2D, 22.45 2D
Blizanac… 16.40, 19.10, 20.10, 21.30, 22.30
Ad astra… 19.20 2D
Bilo jednom u Holivudu… 21.45 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.10 2D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.30 2D, 16.20 3D, 17.20 2D, 18.20 3D
Ona mi je sve… 18.40 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 17.00 2D, 22.35 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.30 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.30 2D
To: Drugo poglavlje… 17.15 2D
Vojna akademija 5… 15.30 2D, 17.50 2D, 20.20 2D, 22.40 2D

Subota, 12. oktobar / nedelja, 13. oktobar
Džoker… 13.00 2D, 15.20 2D, 17.40 2D, 19.00 2D, 20.00 2D, 21.20, 22.20 2D
Lov… 21.20 2D, 22.45 2D
Blizanac… 16.40, 19.10, 20.10, 21.30, 22.30
Ad astra… 14.40 2D, 19.20 2D
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 13.10 3D
Bilo jednom u Holivudu… 21.45 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.10 2D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 12.10 2D, 13.20 3D, 15.30 2D, 16.20 3D, 17.20 2D, 18.20 3D
Ona mi je sve… 18.40 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 17.00 2D, 22.35 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.30 2D, 14.30 2D, 16.30 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.30 2D
To: Drugo poglavlje… 17.15 2D
Vojna akademija 5… 13.10 2D, 15.30 2D, 17.50 2D, 20.20 2D, 22.40 2D
Velika avantura (sinhronizovano)… 12.50 2D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 12.00 2D, 14.10 3D

Ponedeljak, 14. oktobar
Džoker… 15.20 2D, 17.40 2D, 19.00 2D, 20.00 2D, 21.20, 22.20 2D
Lov… 21.20 2D, 22.45 2D
Blizanac… 16.40, 19.10, 20.10, 21.30, 22.30
Ad astra… 19.20 2D
Bilo jednom u Holivudu… 21.45 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.00 2D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.40 2D, 16.20 3D, 18.20 3D
Ona mi je sve… 18.40 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 17.00 2D, 21.50 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.30 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 19.45 2D
Vojna akademija 5… 15.30 2D, 17.50 2D, 20.20 2D, 22.40 2D
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Utorak, 14. oktobar
Džoker… 15.20 2D, 17.40 2D, 19.00 2D, 20.00 2D, 21.20, 22.20 2D
Lov… 21.20 2D, 22.45 2D
Blizanac… 16.40, 19.10, 20.10, 21.30, 22.30
Ad astra… 19.20 2D
Bilo jednom u Holivudu… 21.45 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.10 2D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.30 2D, 16.20 3D, 17.20 2D, 18.20 3D
Ona mi je sve… 18.40 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 17.00 2D, 22.35 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.30 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 20.30 2D
To: Drugo poglavlje… 17.15 2D
Vojna akademija 5… 15.30 2D, 17.50 2D, 20.20 2D, 22.40 2D
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Sreda, 16. oktobar
Grdana: Gospodarica zla (sinhronizovano)… 18.00 3D, 20.20 TITL 3D – premijera
Džoker… 15.20 2D, 19.00 2D, 20.10 2D, 21.20, 22.40 2D
Lov… 21.20 2D, 22.45 2D
Blizanac… 16.40, 19.10, 20.10, 21.30, 22.30
Ad astra… 19.20 2D
Bilo jednom u Holivudu… 21.45 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.00 2D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.34 2D, 16.20 3D, 18.20 3D
Ona mi je sve… 18.40 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 17.00 2D, 21.25 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.30 2D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 19.45 2D
Vojna akademija 5… 15.30 2D, 17.50 2D, 20.20 2D, 22.40 2D
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751
Bioskop će biti otvoren tokom jeseni 2019. godine
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka70 godina Jugoslovenske kinoteke

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za oktobar 2019. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 23. oktobar (20.30) Ekipa – premijera
Cena ulaznice: 500 RSD
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Č
etvrtak, 10. oktobar
Ona mi je sve… 19.00

Petak, 11. oktobar
Pijavice… 19.00

Subota, 12. oktobar / nedelja, 13. oktobar
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 11.00
Pijavice… 19.00

Ponedeljak, 14. oktobar – petak, 18. oktobar
Pijavice… 19.00

Subota, 19. oktobar / nedelja, 20. oktobar
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 11.00
Pijavice… 19.00

Ponedeljak, 21. oktobar – petak, 25. oktobar
Milošću božjom… 19.00

Subota, 26. oktobar / nedelja, 27. oktobar
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 11.00
Milošću božjom… 19.00

Ponedeljak, 28. oktobar – četvrtak, 31. oktobar
Milošću božjom… 19.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 10. oktobar / petak, 11. oktobar
Džoker… 16.00, 17.40, 18.40, 20.00, 21.00, 21.40, 22.20
Blizanac… 22.40
Blizanac HFR 3D… 18.20, 20.30
Lov… 20.15, 22.00
Vojna akademija 5… 15.20, 18.00, 19.20
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 17.20
Ad astra… 19.00, 21.20
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.20
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 13.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 16.10
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 14.40
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 16.40
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 14.20

Subota, 12. oktobar / nedelja, 13. oktobar
Džoker… 13.45, 16.00, 17.40, 18.40, 20.00, 21.00, 21.40, 22.20
Blizanac… 22.40
Blizanac HFR 3D… 18.20, 20.30
Lov… 20.15, 22.00
Vojna akademija 5… 15.20, 18.00, 19.20
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 17.20
Ad astra… 19.00, 21.20
Dora i izgubljeni zlatni grad… 13.20, 15.20
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 11.30
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 10.20, 12.20, 14.20, 16.10
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 10.40, 14.40
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 12.40, 16.40
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 11.40
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 13.30
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 11.20

Ponedeljak, 14. oktobar / utorak, 15. oktobar
Džoker… 14.00, 16.20, 17.40, 18.40, 20.00, 21.00, 21.40, 22.20
Blizanac… 22.40
Blizanac HFR 3D… 18.20, 20.30
Lov… 20.15, 22.00
Vojna akademija 5… 15.20, 18.00, 19.20
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 15.30
Ad astra… 19.00, 21.20
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.00
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Sreda, 16. oktobar
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 18.00, 20.00 titl. – premijera
Džoker… 15.20, 17.40, 19.00, 20.20, 21.40, 22.20
Blizanac… 22.40
Blizanac HFR 3D… 18.20, 20.30
Lov… 20.15, 22.00
Vojna akademija 5… 18.00, 19.20
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 15.20
Ad astra… 21.20, 22.40
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.00
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Sezona 2019. je završena.
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 10. oktobar (21.00) Frida
Petak, 11. oktobar (21.00) Citizen Kane
Subota, 12. oktobar (21.00) Gospodar prstenova
Nedelja, 13. oktobar (21.00) American Honey
Utorak, 15. oktobar (21.00) Jeepers Creepers
Sreda, 16. oktobar (21.00) Scooby Doo Meets The Boo Brothers
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 10. oktobar
Dvostruki život… 18.30
Milošću božjom… 20.30

Petak, 11. oktobar
Zemlja meda… 16.30
Dvostruki život… 18.30
Milošću božjom… 20.30

Subota, 12. oktobar
Dvostruki život… 18.30
Milošću božjom… 20.30

Nedelja, 13. oktobar
Evropski dan art bioskopa
Zemlja meda… 16.30
Nerešeni slučaj Hamaršeld… 18.30 – premijera
Šavovi… 20.30

Ponedeljak, 14. oktobar / utorak, 15. oktobar / sreda, 16. oktobar
Ti imaš noć… 16.30
Zemlja meda… 18.30
Dvostruki život… 20.30

Četvrtak, 17. 0ktobar
Zemlja meda… 18.30
Dvostruki život… 20.30

Petak, 18. oktobar
Ti imaš noć… 16.30
Zemlja meda… 18.30
Dvostruki život… 20.30

Subota, 19. oktobar / nedelja, 20. oktobar
Zemlja meda… 18.30
Dvostruki život… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Beldocs Eho 2019
Četvrtak, 10. oktobar (18.00) Sveci, Savo i Srbija
Petak, 11. oktobar (18.00) Bird on a Wire: Leonard Coen

Četvrtak, 10. oktobar
Džoker… 20.00

Petak, 11. oktobar
Vojna akademija 5… 20.00

Subota, 12. oktobar
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.00
Blizanac… 17.00
Džoker… 19.00

Nedelja, 13. oktobar
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 16.00
Vojna akademija…18.00
Džoker… 20.00

Utorak, 15. oktobar
Ljubav i moda – restaurirana kopija… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Petak, 11. oktobar / subota, 12. oktobar / nedelja, 13. oktobar
Vojna akademija 5… 20.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.