Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (21-27. novembar 2019)
Bioskopski repertoari (21-27. novembar 2019): Koža
Bioskopski repertoari (21-27. novembar 2019): Koža

Bioskopski repertoari (21-27. novembar 2019)

Ovi bioskopski repertoari važe za sedam dana – od 21. do 27. novembra 2019. Pored novih filmova, aktuelan je 25. Festival autorskog filma.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 21. do 27. novembra 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5
Ponedeljak, 25. novembar – sreda, 27. novembar 2019.
4. filmski festival Restl fest
Informacije o festivalu pročitajte OVDE.
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 21. novembar 2019.
Džeksi… 19.15
Čovek koji je kupio Mesec… 21.30
Le Man 66: Slavna 24 sata… 20.00
Le Man 66: Slavna 24 sata (atmos)… 22.00
Realna priča… 16.20, 18.20, 21.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.15, 19.00, 21.00
Ekipa… 15.30, 19.30
Bol i slava… 17.20
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 14.40
Džoker… 20.20, 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 17.00
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.00, 17.10
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 18.00
Zaleđeno kraljevstvo (titlovano)… 20.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.30

Petak, 22. novembar 2019.
25. Festival autorskog filma
Parazit… 19.00
Tomazo… 21.30

Džeksi… 21.30
Čovek koji je kupio Mesec… 22.45
Le Man 66: Slavna 24 sata… 20.00
Le Man 66: Slavna 24 sata (atmos)… 22.00
Realna priča… 16.20, 18.20, 21.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.30, 19.00
Ekipa… 15.30, 19.30
Bol i slava… 17.20
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 14.40
Džoker… 20.20, 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 17.00
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.20
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 18.00
Zaleđeno kraljevstvo (titlovano)… 20.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.30

Subota, 23. novembar 2019.
25. Festival autorskog filma
Od sutra, počinjem da… 15.00
Naše majke… 17.00
Asimetrija… 19.00
Mala zombi… 21.30

Džeksi… 21.30
Čovek koji je kupio Mesec… 22.40
Le Man 66: Slavna 24 sata… 19.15, 22.10
Realna priča… 19.15, 20.45
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.00, 19.00
Ekipa… 19.30
Bol i slava… 17.20
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.20, 13.40
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 12.40
Džoker… 20.20
Bilo jednom u Holivudu… 17.00
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.10
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 10.00, 12.00, 14.20, 16.20, 18.20
Zaleđeno kraljevstvo (titlovano)… 21.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.50, 15.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 10.50, 13.40
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 12.20

Nedelja, 24. novembar 2019.
25. Festival autorskog filma
Present. Perfect… 14.30
Vatra će doći… 17.00
Sinonimi… 19.00
To mora da je raj… 21.30

Džeksi… 21.30
Čovek koji je kupio Mesec… 22.40
Le Man 66: Slavna 24 sata… 19.15, 22.10
Realna priča… 19.15, 20.45
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.30, 19.00
Ekipa… 19.30
Bol i slava… 17.20
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.20, 13.40
Džoker… 20.20
Dožer (atmos)… 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 16.10
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 11.00, 13.10, 15.20
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 10.00, 12.00, 14.20, 16.20, 18.20
Zaleđeno kraljevstvo (titlovano)… 21.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.50, 15.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 13.40
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 12.20

Ponedeljak, 25. novembar 2019.
25. Festival autorskog filma
Beli, beli dan… 15.00
Mačka u zidu… 17.00
Pritka… 19.00
Zviždači… 21.30

Džeksi… 21.30
Čovek koji je kupio Mesec… 22.40
Le Man 66: Slavna 24 sata… 19.15, 22.10
Realna priča… 14.10, 19.15, 20.45
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.00, 19.30
Ekipa… 15.30, 19.30
Bol i slava… 17.20
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 14.40
Džoker… 20.20
Dožer (atmos)… 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 16.10
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 14.20, 17.10
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 16.20, 18.20
Zaleđeno kraljevstvo (titlovano)… 21.10

Utorak, 26. novembar 2019.
25. Festival autorskog filma
Beli, beli dan… 14.30
Mali Džo… 17.00
Bacurau… 19.00
Zviždači… 21.30

Džeksi… 21.30
Čovek koji je kupio Mesec… 22.40
Le Man 66: Slavna 24 sata… 19.15, 22.10
Realna priča… 14.10, 19.15, 20.45
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.00, 19.30
Ekipa… 15.30, 19.30
Bol i slava… 17.20
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 14.40
Džoker… 20.20
Dožer (atmos)… 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 16.10
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 14.20, 17.10
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 16.20, 18.20
Zaleđeno kraljevstvo (titlovano)… 21.10

Sreda, 27. novembar 2019.
25. Festival autorskog filma
Priča o tri sestre… 14.30
Mezostajun / Oroslan … 17.00
Martin Eden… 19.00
Jezero divljih gusaka… 21.30

Džeksi… 21.30
Čovek koji je kupio Mesec… 22.40
Le Man 66: Slavna 24 sata… 19.15, 22.10
Realna priča… 14.10, 19.15, 20.45
Dnevnik Diane Budisavljević… 17.00, 19.30
Ekipa… 15.30, 19.30
Bol i slava… 17.20
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 14.40
Džoker… 20.20
Dožer (atmos)… 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 16.10
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 14.20, 17.10
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 16.20, 18.20
Zaleđeno kraljevstvo (titlovano)… 21.10
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 21. novembar – sreda, 27. novembar
Ekipa… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 21. novembar / petak, 22. novembar
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 15.00
Le Man 66: Slavna 24 sata… 17.00
Džoker… 19.30
Realna priča… 21.30

Subota, 23. novembar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 11.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 13.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 15.00
Le Man 66: Slavna 24 sata… 17.00
Džoker… 19.30
Realna priča… 21.30

Nedelja, 24. novembar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 10.30
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 12.30

25. Festival autorskog filma
Sloboda… 14.30
Žao nam je što smo vas propustili… 17.00
Mala zombi… 19.00
Parazit… 21.00

Ponedeljak, 25. novembar
25. Festival autorskog filma
Izdajnik… 14.30
Mali Džo… 17.00
Tomazo… 19.00
Sinonimi… 21.00

Utorak, 26. novembar
25. Festival autorskog filma
Pritka… 14.30
To mora biti raj… 17.00
Parazit… 19.00
Mala zombi… 21.30

Sreda, 27. novembar
25. Festival autorskog filma
Sinonimi… 14.30
Moj jutarnji smeh… 17.00
Zviždači… 19.00
Naše majke… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 21. novembar
Nema najavljenih projekcija

25. Festival autorskog filma
Petak, 22. novembar
Izdajnik… 21.30

Subota, 23. novembar
Martin Eden… 14.00
Žao nam je što smo vas propustili… 16.30
Mačka u zidu… 19.00
Pripadanje… 21.30

Nedelja, 24. novembar
Jezero divljih gusaka… 14.00
Parazit… 16.30
Priča o tri sestre… 19.00
Ne misli da ću vrištati… 21.30

Ponedeljak 25. novembar
Tomazo… 14.00
Od sutra počinjem da… 16.30
Električni labud… 19.00
Poslednja slika o ocu… 21.00
Afina… 21.30

Utorak, 26. novembar
Sinonimi… 14.00
Asimetrija… 16.30
Razoriti do temelja… 19.00
Otvorena vrata… 21.30

Sreda, 27. novembar
Pritka… 14.00
Mali Džo… 16.30
Pun mesec… 19.00
Devica Avgusta… 21.30

Četvrtak, 28. novembar
Bacurau… 14.00
Muškarci… 16.30
Operacija… 19.00
Mala zombi… 21.30

Petak, 29. novembar
A.S. (25)… 14.00
Jezero divljih gusaka… 16.30
Zastoj… 19.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 21. novembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.40, 16.15 3D, 16.40 3D, 17.45, 18.20 3D, 18.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.45
Čovek koji je kupio Mesec… 20.00, 22.45
Koža… 20.25, 22.30
Džeksi… 19.00, 20.45
Realna priča… 16.10, 18.05, 20.00, 22.00
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.00, 19.10, 20.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.20 3D
Doktor Slip… 22.05
Bitka za Midvej… 22.20
Terminator – Mračna sudbina… 17.15, 21.50
Ekipa… 18.15, 20.20, 22.50
Džudi… 22.10
Bol i slava… 18.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 17.00 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.20, 21.40 3D
Vojna akademija 5… 16.30
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.15 3D
Džoker… 16.25, 20.25, 22.45

Petak, 22. novembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.40, 16.15 3D, 16.40 3D, 17.45, 18.20 3D, 18.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.45
Čovek koji je kupio Mesec… 20.30, 22.30
Koža… 20.25, 22.30
Džeksi… 19.00, 20.45
Realna priča… 16.10, 18.05, 20.00, 22.00
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.00, 19.10, 20.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.20 3D
Doktor Slip… 22.05
Bitka za Midvej… 22.20
Terminator – Mračna sudbina… 17.15, 21.50
Ekipa… 18.15, 20.20, 22.50
Džudi… 22.10
Bol i slava… 18.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 17.00 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.20, 21.40 3D
Vojna akademija 5… 16.30
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.15 3D
Džoker… 15.25, 17.50, 20.15, 22.40

Subota, 23. novembar
Aknaten – direktan prenos opera iz Metropolitena… 18.55
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.30, 12.00 3D, 12.30 3D, 13.35, 14.05 3D, 14.35 3D, 15.40, 16.15 3D, 16.40 3D, 17.45, 18.20 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.45
Čovek koji je kupio Mesec… 20.30, 22.30
Koža… 20.25, 22.30
Džeksi… 14.30, 19.00, 20.45
Realna priča… 16.10, 18.05, 20.00, 22.00
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.00, 19.10
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.50 3D, 12.50, 13.40 3D, 14.45, 15.30 3D, 16.30, 17.20 3D
Doktor Slip… 13.30, 22.05
Bitka za Midvej… 22.20
Terminator – Mračna sudbina… 17.15, 21.50
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 11.40
Ovčica Šone – Farmagedon (sinhronizovano)… 11.45
Ekipa … 18.15, 20.20, 22.50
Džudi… 22.10
Bol i slava… 18.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.20 3D, 14.40, 17.00 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.20, 21.40 3D
Blizanac… 12.10 3D
Vojna akademija 5… 16.30
Jeti- Snežni čovek (sinhronizovano)… 13.15, 15.15 3D
Džoker… 13.00, 15.25, 17.50, 20.15, 22.40
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.00, 14.00 3D

Nedelja, 24. novembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.30, 12.00 3D, 12.30 3D, 13.35, 14.05 3D, 14.35 3D, 15.40, 16.15 3D, 16.40 3D, 17.45, 18.20 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.45
Čovek koji je kupio Mesec… 20.30, 22.30
Koža… 20.25, 22.30
Džeksi… 14.30, 19.00, 20.45
Realna priča… 16.10, 18.05, 20.00, 22.00
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.00, 19.10, 20.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.50 3D, 12.50, 13.40 3D, 14.45, 15.30 3D, 16.30, 17.20 3D
Doktor Slip… 13.30, 22.05
Bitka za Midvej… 22.20
Terminator – Mračna sudbina… 17.15, 21.50
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 11.40
Ovčica Šone – Farmagedon (sinhronizovano)… 11.45
Ekipa… 18.15, 20.20, 22.50
Džudi… 22.10
Bol i slava… 18.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.20 3D, 14.40, 17.00 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.20, 21.40 3D
Blizanac… 12.10 3D
Vojna akademija 5… 16.30
Jeti- Snežni čovek (sinhronizovano)… 13.15, 15.15 3D
Džoker… 13.00, 15.25, 17.50, 20.15, 22.40
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.00, 14.00 3D

Ponedeljak, 25. novembar / utorak, 26. novembar / sreda, 27. novembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.40, 16.15 3D, 16.40 3D, 17.45, 18.20 3D, 18.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.45
Čovek koji je kupio Mesec… 20.30, 22.30
Koža… 20.25, 22.30
Džeksi… 19.00, 20.45
Realna priča… 16.10, 18.05, 20.00, 22.00
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.00, 19.10, 20.50
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.20 3D
Doktor Slip… 22.05
Bitka za Midvej… 22.20
Terminator – Mračna sudbina… 17.15, 21.50
Ekipa… 18.15, 20.20, 22.50
Džudi… 22.10
Bol i slava… 18.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 17.00 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.20, 21.40 3D
Vojna akademija 5… 16.30
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.15 3D
Džoker… 15.25, 17.50, 20.15, 22.40
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 21. novembar / petak, 22. novembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 20.15
Džeksi… 19.45
Realna priča… 18.15, 20.30, 22.15
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 21.30
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00
Čovek koji je kupio Mesec… 16.00
Džoker… 22.10

Subota, 23. novembar / nedelja, 24. novembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30, 18.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 20.15
Džeksi… 19.45
Realna priča… 18.15, 20.30, 22.15
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 21.30
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00
Čovek koji je kupio Mesec… 16.00
Džoker… 22.10
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.15
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.00

Ponedeljak, 25. novembar / utorak, 26. novembar / sreda, 27. novembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 20.15
Džeksi… 19.45
Realna priča… 18.15, 20.30, 22.15
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 21.30
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00
Čovek koji je kupio Mesec… 16.00
Džoker… 22.10
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 21. novembar / petak, 22. novembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.30
Realna priča… 18.30, 20.30, 22.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 16.15
Džoker… 19.00, 21.20
Koža… 21.30
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00
Ekipa… 20.00
Čovek koji je kupio Mesec… 21.50
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.00
Džeksi… 18.10
Bol i slava… 19.45
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 22.00

Subota, 23. novembar / nedelja, 24. novembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.30, 14.30, 16.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.30
Realna priča… 18.30, 20.30, 22.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.20, 15.20, 17.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.00, 14.15, 16.15
Džoker… 19.00, 21.20
Koža… 21.30
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00
Ekipa… 20.00
Čovek koji je kupio Mesec… 21.50
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.00
Džeksi… 18.10
Bol i slava… 19.45
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 22.00
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 12.15, 14.00

Ponedeljak, 25. novembar / utorak, 26. novembar / sreda, 27. novembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.30
Realna priča… 18.30, 20.30, 22.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 16.15
Džoker… 19.00, 21.20
Koža… 21.30
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00
Ekipa… 20.00
Čovek koji je kupio Mesec… 21.50
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.00
Džeksi… 18.10
Bol i slava… 19.45
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 22.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 21. novembar / petak, 22. novembar
Džeksi… 18.30, 22.20
Džoker… 19.45
Ekipa… 20.15
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 17.00 3D, 17.30 MX4D 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.45 MX4D 3D, 21.20
Koža… 22.15
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.30, 22.00 MX4D
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.00, 16.10 3D, 16.45,18.00 3D
Realna priča… 20.30, 22.30
Terminator: Mračna sudbina… 22.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.15, 15.30 MX4D 3D, 16.15 3D, 17.20, 18.20 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.15

Subota, 23. novembar / nedelja, 24. novembar
Džeksi… 18.30, 22.20
Džoker… 19.45
Ekipa… 20.15
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 17.00 3D, 17.30 MX4D 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.45 MX4D 3D, 21.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 10.50 3D, 12.50, 14.50 3D
Koža… 22.15
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.30, 22.00 MX4D
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.30, 12.30 3D, 13.15, 14.20 3D, 15.00, 16.10 3D, 16.45, 18.00 3D
Realna priča… 20.30, 22.30
Terminator: Mračna sudbina… 22.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.00, 11.30 MX4D 3D, 12.00 3D, 13.10, 13.30 MX4D 3D, 14.10 3D, 15.15, 15.30 MX4D 3D, 16.15 3D, 17.20, 18.20 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.15

Ponedeljak, 25. novembar
Džeksi… 18.30, 22.20
Džoker… 19.45
Ekipa… 20.15
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 17.00 3D, 17.30 MX4D 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.45 MX4D 3D, 21.20
Koža… 22.15
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.30, 22.00 MX4D
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.00, 16.45,18.00 3D
Realna priča… 20.30, 22.30
Terminator: Mračna sudbina… 22.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.15, 15.30 MX4D 3D, 16.15 3D, 17.20, 18.20 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.15

Utorak, 26. novembar / sreda, 27. novembar
Džeksi… 18.30, 22.20
Džoker… 19.45
Ekipa… 20.15
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 17.00 3D, 17.30 MX4D 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.45 MX4D 3D, 21.20
Koža… 22.15
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.30, 22.00 MX4D
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.00, 16.10 3D, 16.45,18.00 3D
Realna priča… 20.30, 22.30
Terminator: Mračna sudbina… 22.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.15, 15.30 MX4D 3D, 16.15 3D, 17.20, 18.20 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.15
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 22. novembar / subota, 23. novembar / nedelja, 24. novembar
U susret 25. FAF-u
Suton… 18.00 i 20.00
„Suton“ je najgledaniji film sa prethodnog, 24. Festivala autorskog filma.
Mađarsko-francuski film režirao je Laslo Nemeš.

25. Festival autorskog filma
Ponedeljak, 25. novembar
Priča o tri sestre… 18.00
Parazit… 20.30

Utorak, 26. novembar
Martin Eden… 18.00
Izdajnik… 20.30

Sreda, 27. novembar
To mora da je raj… 18.00
Mala zombi… 20.30

Četvrtak, 28. novembar
Pritka… 18.00
Tomazo… 20.30

Petak, 29. novembar
Žao nam je što smo vas propustili… 18.00
Sinonimi… 20.30

Subota, 30. novembar
Zviždači… 18.00
Jezero divljih gusaka… 20.30

Nedelja, 1. decembar
Talaso… 18.00
Mali Džo… 20.30
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
25. Festival autorskog filma
Petak, 22. novembar
Žao nam je što smo vas propustili… 22.00

Subota, 23. novembar
Otvorena vrata… 15.00
Zviždači… 17.30
Bande a part – Sloboda… 19.30
Devica Avgusta… 22.00

Nedelja, 24. novembar
Bacurau… 15.00
Pun mesec… 17.30
Bande a part – Viralina Varela… 19.30
Mali Džo… 22.00

Ponedeljak, 25. novembar
Jezero divljih gusaka… 15.00
Biti živ i znati to… 17.30
Naše majke… 19.30
Present. Perfect… 22.00

Utorak, 26. novembar
To mora biti raj… 15.00
Odvedi me negde gde je lepo… 17.30
Od sutra, hoću… 19.30
Beli, beli dan… 22.00

Sreda, 27. novembar
Mala zombi… 15.00
Užareni duh… 17.30
Vatra će doći… 19.30
Bande a part – Zone i prolazi… 22.00

Četvrtak, 28. novembar
Martin Eden… 15.00
Hrabri Balkan – kratki filmovi… 17.30
As (25)… 19.30
Mala zombi… 22.00

Petak, 29. novembar
Žao nam je što smo vas propustili… 15.00
Asimetrija… 17.30
Sinonimi… 19.30
Parazit… 22.00
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 21. novembar / petak, 22. novembar
Bitka za Midvej… 15.00
Bol i slava… 22.30
Čovek koji je kupio Mesec… 21.40
Dnevnik Diane Budisavljević… 20.40
Doktor Slip… 15.20
Džeksi… 20.15, 22.05
Džoker… 19.30, 21.50
Ekipa… 17.40, 19.40
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.50 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.10, 21.30 3D
Koža… 18.15
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 18.00, 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.40, 16.40 3D, 17.30, 18.30 3D
Realna priča… 16.00, 20.30, 22.20
Terminator: Mračna sudbina… 21.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 14.45 3D, 15.15, 16.15 3D, 17.20,18.20 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.15

Subota, 23. novembar
Bitka za Midvej… 15.00
Bol i slava… 22.30
Čovek koji je kupio Mesec… 21.40
Dnevnik Diane Budisavljević… 20.40
Doktor Slip… 15.20
Džeksi… 20.15, 22.00
Džoker… 19.30, 21.50
Ekipa… 17.40, 19.40
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 11.30, 13.15
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.10 3D, 14.30, 16.50 3D,
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.10, 21.30 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.20, 13.20 3D
Koža… 18.15
Kralj lavova (sinhronizovano)… 11.40 3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 18.00, 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.10 3D, 11.50, 13.00 3D, 13.45, 14.50 3D, 15.40, 16.40 3D, 17.30, 18.30 3D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 14.00 3D
Realna priča… 16.00, 20.30, 22.20
Terminator: Mračna sudbina… 21.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 13.10 , 14.10 3D, 15.15, 16.15 3D, 17.20, 18.20 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.15

Nedelja, 24. novembar
Bitka za Midvej… 15.00
Bol i slava… 22.30
Čovek koji je kupio Mesec… 21.40
Dnevnik Diane Budisavljević… 20.40
Doktor Slip… 15.20
Džeksi… 20.15, 22.00
Džoker… 19.30, 21.50
Ekipa… 17.40, 19.40
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 13.15
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.10 3D, 14.30, 16.50 3D,
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.10, 21.30 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.20, 13.20 3D
Koža… 18.15
Kralj lavova (sinhronizovano)… 11.40 3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 18.00, 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.10 3D, 11.50, 13.00 3D, 13.45, 14.50 3D, 15.40, 16.40 3D, 17.30, 18.30 3D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 14.00 3D
Realna priča… 16.00, 20.30, 22.20
Terminator: Mračna sudbina… 21.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 13.10 , 14.10 3D, 15.15, 16.15 3D, 17.20, 18.20 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.15

Ponedeljak, 25. novembar / utorak, 26. novembar / sreda, 27. novembar
Bitka za Midvej… 15.00
Bol i slava… 22.30
Čovek koji je kupio Mesec… 21.40
Dnevnik Diane Budisavljević… 20.40
Doktor Slip… 15.20
Džeksi… 20.15, 22.05
Džoker… 19.30, 21.50
Ekipa… 17.40, 19.40
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.50 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.10, 21.30 3D
Koža… 18.15
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 18.00, 21.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.40, 16.40 3D, 17.30, 18.30 3D
Realna priča… 16.00, 20.30, 22.20
Terminator: Mračna sudbina… 21.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 14.45 3D, 15.15, 16.15 3D, 17.20,18.20 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 19.15
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751
Bioskop još nije otvoren.
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka70 godina Jugoslovenske kinoteke

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za novembar 2019. pogledajte na OVOM LINKU.

25. Festival autorskog filma

Muzej Kinoteke (Kosovska 11)
Subota, 23. novembar
Egzotika… 18.30
Čanking-ekspres… 20.30

Nedelja, 24. novembar
Pali anđeli… 18.30
Zbogom, moja konkubino… 20.30

Ponedeljak, 25. novembar
Jesenja priča… 18.30
Baskijat… 20.30

Utorak, 26. novembar
Trči, Lola, trči… 18.30
Profesorka klavira… 20.30

Sreda, 27. novembar
Sve ili ništa… 18.30
Levijatan… 20.30

Četvrtak, 28. novembar
Glad… 18.30
Cezar mora umreti… 20.30

Petak, 29. novembar
Frankofonija… 18.30
Ja, Danijel Blejk… 20.30

Subota, 30. novembar
Podneblja… 18.30
Peščanik… 20.30

Kinoteka (Uzun Mirkova 1)
Subota, 23. novembar
Kratki filmovi Aleksandra Saše Petrovića… 19.00
Parazit… 21.30

Nedelja, 24. novembar
Cinefonation – kratki filmovi… 17.00 (za dž)
Kratki filmovi Aleksandra Saše Petrovića… 19.00
Paff predstavlja: La ultima pelicula!… 21.30 (za dž)

Ponedeljak, 25. novembar
Tomazo… 17.00
Kratki filmovi Aleksandra Saše Petrovića… 19.00
Bašta predstavlja: izbor filmova… 21.30 (za dž)

Utorak, 26. novembar
Kratki filmovi Aleksandra Saše Petrovića… 17.00
Umetničko veče posvećeno filmovima Predraga Golubovića… 19.00 (za dž)
Sezona mira u Parizu… 21.30

Sreda, 27. novembar
Katarza ili Afininine priče o izgubljenom svetu… 17.00
Kratki filmovi Aleksandra Saše Petrovića… 19.00
SEE Factory 2019 selekcija kratkih filmova… 22.00

Četvrtak, 28. novembar
Priča o tri sestre… 17.00
Kratki filmovi Aleksandra Saše Petrovića… 19.00
Mala zombi… 21.30

Petak, 29. novembar
Martin Eden… 17.00
Kratki filmovi Aleksandra Saše Petrovića… 19.00
Žao nam je što smo vas propustili… 21.30

Subota, 30. novembar
As (25)… 17.00
Aleksandar Saša Petrović: Seobe 2 (radna verzija)… 19.00
Talaso… 21.30
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Petak, 22. novembar / subota, 23. novembar
4. Međunarodni festival eksperimentalnog filma – The Unforeseen
Sve o festivalu pročitajte na OVOM LINKU.
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 22. novembar / petak, 22. novembar
Ekipa… 19.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00

Sreda, 20. novembar – Velika sala
Studentski film „How Rare And Beautiful… 21.00

Subota, 23. novembar / nedelja, 24. novembar
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 11.00
Ekipa… 19.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00

Subota, 23. novembar – subota, 30. novembar – Velika sala
25. Festival autorskog filma
Subota, 23. novembar
Parazit… 18.30
Žao nam je što smo vas propustili… 21.00

Nedelja, 24. novembar
Sinonimi… 18.30
Tomazo… 21.00

Ponedeljak, 25. novembar
Mali Džo… 18.30
Bande a part – Sloboda… 21.00

Utorak, 26. novembar
Mala zombi… 18.30
Parazit… 21.00

Sreda, 27. novembar
Naše majke… 18.30
Zviždači… 21.00

Četvrtak, 28. novembar
Priča o tri sestre… 18.30
Jezero divljih gusaka… 21.00

Petak, 29. novembar
Martin Eden… 18.30
To mora biti raj… 21.00

Subota, 30. novembar
Talaso… 18.30
Pritka… 21.00

Ponedeljak, 25. novembar – petak, 29. novembar
Ekipa… 19.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00

Subota, 30. novembar / nedelja, 1. decembar
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 11.00
Ekipa… 19.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
25. Festival autorskog filma
Subota, 23. novembar
Parazit… 21.00

Nedelja, 24. novembar
Asimetrija… 21.00

Ponedeljak, 25. novembar
Sinonimi… 21.00

Utorak, 26. novembar
Pritka… 21.00

Sreda, 27. novembar
Zviždači… 21.00

Četvrtak, 28. novembar
Martin Eden… 21.00

Petak, 29. novembar
Žao mi je što smo vas propustili… 21.00

Subota, 30. novembar
Talaso… 21.00
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 21. novembar / petak, 22. novembar
Džeksi… 19.40, 22.20
Čovek koji je kupio Mesec… 17.40
Koža… 21.20
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.20, 22.00
Realna priča… 17.30, 20.20, 22.10
Dnevnik Diane Budisavljević… 19.00
Doktor Slip… 22.40
Ekipa… 16.30, 20.50
Džoker… 16.20, 20.40
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.20
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.00, 17.00, 18.40
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 18.00
Zaleđeno kraljevstvo (titlovano)… 20.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.40
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.40
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 14.20

Subota, 23. novembar / nedelja, 24. novembar
Džeksi… 19.40, 22.20
Čovek koji je kupio Mesec… 17.40
Koža… 21.20
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.20, 22.00
Realna priča… 17.30, 20.20, 22.10
Dnevnik Diane Budisavljević… 19.00
Doktor Slip… 22.40
Ekipa… 16.30, 20.50
Džoker… 16.20, 20.40
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.15, 15.20
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 13.20
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 11.00, 12.30, 13.00, 15.00, 17.00, 18.40
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Zaleđeno kraljevstvo (titlovano)… 20.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.30, 15.40
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 10.40, 14.40, 16.30
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 13.30
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 10.50, 14.20
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 12.40

Ponedeljak, 25. novembar / utorak, 26. novembar / sreda, 27. novembar
Džeksi… 19.40, 22.20
Čovek koji je kupio Mesec… 17.40
Koža… 21.20
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.20, 22.00
Realna priča… 17.30, 20.20, 22.10
Dnevnik Diane Budisavljević… 19.00
Doktor Slip… 22.40
Ekipa… 16.30, 20.50
Džoker… 16.20, 20.40
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.20
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.00, 17.00, 18.40
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 18.00
Zaleđeno kraljevstvo (titlovano)… 20.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.40
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.40
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 14.20
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 21. novembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.30
Realna priča… 20.30

Petak, 22. novembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.30
Bol i slava… 18.30
Realna priča… 20.30

Subota, 23. novembar
Moje neverovatno leto sa Tes… 12.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.30
Bol i slava… 18.30
Realna priča… 20.30

Nedelja, 24. novembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.30
Bol i slava… 18.30
Realna priča… 20.30

25. Festival autorskog filma
Ponedeljak, 25. novembar
Parazit… 20.30

Utorak, 26. novembar
Sinonimi… 20.30

Sreda, 27. novembar
Bande a part – Sloboda… 20.30

Četvrtak, 28. novembar
Zviždači… 20.30

Petak, 29. novembar
Martin Eden… 20.30

Subota, 30. novembar
Žao nam je što smo vas propustili… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Subota, 23. novembar

Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.00
Realna priča… 18.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 20.00

Nedelja, 24. novembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.00
Koža… 18.00
Realna priča… 20.00

15. Kids Fest – najbolji filmovi sa ovogodišnjeg festivala
Ponedeljak, 25. novembar
Abigejl… 10.00
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 13.30
X-Man: Mračni Feniks… 18.00

Utorak, 26. novembar
Bamzi i Gromopuc (sinhronizovano)… 9.30
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 11.00

Sreda, 27. novembar
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 10.00
Abigejl… 13.30
Mračni umovi… 18.00

Četvrtak, 28. novembar
Bamzi i Gromopuc (sinhronizovano)… 9.30
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Petak, 22. novembar
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 20.00

Subota, 23. novembar
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 20.00

Petak, 29. novembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00, 20.00

Subota, 30. novembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00, 20.00

Nedelja, 1. decembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00, 20.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.