Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (7-13. novembar 2019)
Bioskopski repertoari (7-13. novembar 2019): Bitka za Midvej
Bioskopski repertoari (7-13. novembar 2019): Bitka za Midvej

Bioskopski repertoari (7-13. novembar 2019)

Ovo su bioskopski repertoari su od 7. do 13. novembra 2019. godine. Pored novih filmova tu je i festival Slobodna zona!

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 7. do 13. novembra 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Ambasada Japana

Trešnjinog cveta 13
Sreda, 13. novembar 2019. (14.00) Svaki dan je dobar dan
Originalni naziv: Nichinichi kore kojitsu
Žanr: drama
Reditelj: Omori Tacuši
Godina proizvodnje i trajanje filma: 2018 / 100 minuta
Film je obezbeđen u saradnji sa Japanskom fondacijom i titlovan na srpski jezik.
Zainteresovani za projekciju se mogu prijaviti isključivo putem mejla: culture@s1.mofa.go.jp (broj mesta je ograničen).
Glavna junakinja kroz učenje o čajnoj ceremoniji savladava osnovne životne lekcije. Na preporuku majke, dvadesetogodišnja Noriko i njena rođaka Mićiko, kreću na časove čajne ceremonije kod gospođe Takeda, koja važi za izvanrednu učiteljicu. Na početku ih zbunjuju zamršena pravila ceremonije čaja, ali nakon dve godine, počinju da uviđaju dubinu koju ta ceremonija ima.
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 7. novembar 2019.
Bitka za Midvej… 18.20, 21.40
Doktor Slip (atmos)… 22.00
Terminator: Mračna sudbina… 18.00, 21.00
Gde si pošla, Bernadet?… 22.50
Ekipa… 16.00, 19.40
Bol i slava… 20.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.10
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 14.40
Džoker… 17.10, 19.30, 21.50
Bilo jednom u Holivudu… 16.30
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 14.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.40
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 16.30

Četvrtak, 7. novembar – utorak, 12. novembar
Slobodna zona 2019 – program pogledajte OVDE

Petak, 8. novembar 2019.
Bitka za Midvej… 18.20, 21.00
Doktor Slip (atmos)… 19.00
Terminator: Mračna sudbina… 20.20
Terminator: Mračna sudbina (atmos)… 22.00
Gde si pošla, Bernadet?… 16.10
Ekipa… 17.00, 19.40, 21.40
Bol i slava… 19.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.10
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.40
Džoker… 17.40, 20.00, 21.20, 22.20
Bilo jednom u Holivudu… 16.30
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 14.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 17.15

Subota, 9. novembar 2019.
Bitka za Midvej… 18.20, 21.00
Doktor Slip (atmos)… 21.40
Terminator: Mračna sudbina… 19.30, 22.15
Ekipa… 17.00, 19.40, 21.40
Bol i slava… 19.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.50, 14.10
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.10
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 16.20
Džoker (atmos)… 18.00, 20.20, 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 16.30
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 10.50, 14.40
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.00, 14.40
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 10.00, 12.50, 16.30
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 13.30
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.40
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 12.40

Nedelja, 10. novembar 2019.
Bitka za Midvej… 18.20, 20.20
Doktor Slip (atmos)… 22.00
Terminator: Mračna sudbina… 21.00
Terminator: Mračna sudbina (atmos)… 19.30
Ekipa… 17.30, 19.40
Bol i slava… 19.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.10
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 13.20, 15.40
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.00
Džoker (atmos)… 17.40, 20.00, 21.20, 22.20
Bilo jednom u Holivudu… 16.30
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 11.30, 15.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 10.10, 12.00, 13.50
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 11.00, 12.50, 16.30
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 10.30, 13.30
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 12.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.40
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 14.40

Ponedeljak, 11. novembar 2019.
Bitka za Midvej… 18.20, 21.00
Doktor Slip (atmos)… 21.20
Terminator: Mračna sudbina… 17.30, 22.00
Ekipa… 14.50, 19.40, 21.40
Bol i slava… 19.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 10.10, 14.10
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 12.30
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 16.40
Džoker (atmos)… 17.40, 20.00, 22.20
Bilo jednom u Holivudu… 16.30
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 10.00, 15.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.10, 14.00, 15.50
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 11.00, 12.50, 16.30
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 10.30, 13.30

Utorak, 12. novembar 2019.
Bitka za Midvej… 18.20, 21.00
Doktor Slip (atmos)… 21.20
Terminator: Mračna sudbina… 19.30, 22.00
Ekipa… 14.50, 19.40, 21.40
Bol i slava… 19.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.10
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 16.40
Džoker (atmos)… 17.40, 20.00, 22.20
Bilo jednom u Holivudu… 16.30
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 15.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.00, 15.50
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 16.30
Jeti: Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 14.40

Sreda, 13. novembar 2019.
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.30 – premijera
Bitka za Midvej… 18.20, 21.00
Doktor Slip (atmos)… 21.20
Terminator: Mračna sudbina… 17.00, 22.30
Ekipa… 15.40, 19.40, 21.40
Bol i slava… 19.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.10
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 16.40
Džoker (atmos)… 17.40, 20.00, 22.20
Bilo jednom u Holivudu… 16.30
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 15.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.15
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 16.30
Jeti: Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 14.40
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 7. novembar – sreda, 13. novembar
Juli… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 7. novembar / petak, 8. novembar
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.00
Terminator: Mračna sudbina… 17.00
Džoker… 19.00
Doktor Slip… 21.00

Subota, 9. novembar / nedelja, 10. novembar
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 11.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 13.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.00
Terminator – Mračna sudbina… 17.00
Džoker… 19.00
Doktor Slip… 21.00

Ponedeljak, 11. novembar / utorak, 12. novembar / sreda, 13. novembar
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.00
Terminator: Mračna sudbina… 17.00
Džoker… 19.00
Doktor Slip… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 7. novembar – utorak, 12. novembar
Slobodna zona 2019 – program pogledajte OVDE

Sreda, 13. novembar
Slobodna zona na bis!
Program pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 7. novembar / petak, 8. novembar
Bilo jednom u Holivudu… 21.40
Bitka za Midvej… 17.00, 19.40, 22.20
Blizanac… 22.45
Bol i slava… 20.30
Doktor Slip… 16.20, 19.15, 22.10
Džoker… 15.25, 17.50, 19.10, 20.15, 21.30, 22.40
Džuli… 18.20
Ekipa… 15.45, 17.45, 19.45, 21.45
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 16.00
Gde si pošla, Bernadet?… 16.10, 22.50
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.40, 16.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.00, 19.00 3D, 20.20, 21.20 3D
Jeti: Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D, 17.20, 18.30 3D
Porodica Adams (titlovano)… 19.50
Povratak u Zombilend… 23.00
Prevarantkinje sa Vol Strita… 17.40
Terminator – Mračna sudbina… 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Vojna akademija 5… 20.45

Subota, 9. novembar
Bilo jednom u Holivudu… 21.40
Bitka za Midvej… 17.00, 19.40, 22.20
Blizanac… 13.50, 22.45
Bol i slava… 20.30
Doktor Slip… 14.40, 19.15, 22.10
Džoker… 13.05, 15.25, 16.50, 17.50, 20.15, 21.45, 22.40
Džudi… 18.20
Ekipa… 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 22.45
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 12.40, 14.20, 16.00
Gde si pošla, Bernadet?… 16.10, 22.50
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.20, 14.20 3D, 15.40, 16.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.00, 19.00 3D, 20.20, 21.20 3D
Jeti: Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Metropoliten opera: Madam Baterflaj… 18.55
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.50, 12.50 3D, 13.35, 14.40 3D, 15.20, 16.30 3D, 17.05, 18.30 3D
Porodica Adams (titlovano)… 19.50
Povratak u Zombilend… 23.00
Prevarantkinje sa Vol Strita… 17.40
Terminator – Mračna sudbina… 12.10, 17.30, 20.00, 22.30
Vojna akademija 5… 20.45
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 12.00
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.15, 14.15 3D

Nedelja, 10. novembar
Bilo jednom u Holivudu… 21.40
Bitka za Midvej… 17.00, 19.40, 22.20
Blizanac… 13.50, 22.45
Bol i slava… 20.30
Doktor Slip… 16.20, 19.15, 22.10
Džoker… 13.05, 15.25, 17.50, 19.10, 20.15, 21.30, 22.40
Džudi… 18.20
Ekipa… 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 12.40, 14.20, 16.00
Gde si pošla, Bernadet?… 16.10, 22.50
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.20, 14.20 3D, 15.40, 16.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.00, 19.00 3D, 20.20, 21.20 3D
Jeti: Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.50, 12.50 3D, 13.40, 14.40 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.20, 18.30 3D
Porodica Adams (titlovano)… 19.50
Povratak u Zombilend… 23.00
Prevarantkinje sa Vol Strita… 17.40
Terminator – Mračna sudbina… 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Vojna akademija 5… 20.45
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 12.00
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.15, 14.15 3D

Ponedeljak, 11. novembar
Bilo jednom u Holivudu… 21.40
Bitka za Midvej… 17.00, 19.40, 22.20
Blizanac… 13.50, 22.45
Bol i slava… 20.30
Doktor Slip… 16.20, 19.15, 22.10
Džoker… 13.05, 15.25, 17.50, 19.10, 20.15, 21.30, 22.40
Džudi… 18.20
Ekipa… 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 12.40, 14.20, 16.00
Gde si pošla, Bernadet?… 16.10, 22.50
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.20, 14.20 3D, 15.40, 16.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.00, 19.00 3D, 20.20, 21.20 3D
Jeti: Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.50, 12.50 3D, 13.40, 14.40 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.20, 18.30 3D
Porodica Adams (titlovano)… 19.50
Povratak u Zombilend… 23.00
Prevarantkinje sa Vol Strita… 17.40
Terminator – Mračna sudbina… 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Vojna akademija 5… 20.45
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 12.00
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.15, 15.15 3D

Utorak, 12. novembar / sreda, 13. novembar
Bilo jednom u Holivudu… 21.40
Bitka za Midvej… 17.00, 19.40, 22.20
Blizanac… 22.45
Bol i slava… 20.30
Doktor Slip… 16.20, 19.15, 22.10
Džoker… 15.25, 17.50, 19.10, 20.15, 21.30, 22.40
Džuli… 18.20
Ekipa… 15.45, 17.45, 19.45, 21.45
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 16.00
Gde si pošla, Bernadet?… 16.10, 22.50
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.40, 16.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.00, 19.00 3D, 20.20, 21.20 3D
Jeti: Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D, 17.20, 18.30 3D
Porodica Adams (titlovano)… 19.50
Povratak u Zombilend… 23.00
Prevarantkinje sa Vol Strita… 17.40
Terminator – Mračna sudbina… 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Vojna akademija 5… 20.45
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 7. novembar / petak, 8. novembar
Bitka za Midvej… 22.30
Gde si pošla, Bernadet?… 17.45
Doktor Slip… 19.45, 22.15
Terminator – Mračna sudbina… 20.15
Ekipa… 22.00
Vojna akademija 5… 15.35
Džoker… 20.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 16.15, 17.45
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.30
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 18.00

Subota, 9. novembar / nedelja, 10. novembar / ponedeljak, 11. novembar
Bitka za Midvej… 22.30
Gde si pošla, Bernadet?… 17.45
Doktor Slip… 19.45, 22.15
Terminator – Mračna sudbina… 20.15
Ekipa… 22.00
Vojna akademija 5… 15.35
Džoker… 20.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 12.15, 13.45, 16.15, 17.45
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 12.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.15, 15.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 18.00

Utorak, 12. novembar / sreda, 13. novembar
Bitka za Midvej… 22.30
Gde si pošla, Bernadet?… 17.45
Doktor Slip… 19.45, 22.15
Terminator – Mračna sudbina… 20.15
Ekipa… 22.00
Vojna akademija 5… 15.35
Džoker… 20.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 16.15, 17.45
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.30
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 18.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak,  7. novembar / petak, 8. novembar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 16.00
Džoker… 18.30, 21.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 16.15, 18.00
Porodica Adams (titlovano)… 19.30
Ekipa… 19.00, 21.15
Bol i slava… 19.45
Bitka za Midvej… 22.00
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.50
Džudi… 17.50
Terminator – Mračna sudbina… 20.00, 22.30
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 15.10
Doktor Slip… 16.45, 21.30

Subota, 9. novembar / nedelja, 10. novembar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 11.20, 13.40, 16.00
Džoker… 18.30, 21.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 11.40, 13.30, 15.20, 17.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 14.30, 16.15, 18.00
Porodica Adams (titlovano)… 19.30
Ekipa… 19.00, 21.15
Bol i slava… 19.45
Bitka za Midvej… 22.00
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 15.50
Džudi… 17.50
Terminator – Mračna sudbina… 20.00, 22.30
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 11.10, 13.10, 15.10
Doktor Slip… 16.45, 21.30

Ponedeljak, 11. novembar / utorak, 12. novembar / sreda, 13. novembar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 16.00
Džoker… 18.30, 21.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 16.15, 18.00
Porodica Adams (titlovano)… 19.30
Ekipa… 19.00, 21.15
Bol i slava… 19.45
Bitka za Midvej… 22.00
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.50
Džudi… 17.50
Terminator – Mračna sudbina… 20.00, 22.30
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 15.10
Doktor Slip… 16.45, 21.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 7. novembar / petak, 8. novembar
Bitka za Midvej… 17.20, 20.00, 21.50
Doktor Slip… 19.00, 22.00
Džoker… 19.15, 21.40
Ekipa… 20.20, 22.40
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.10
Gde si pošla, Bernadet?… 16.50
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.40 3D, 16.00, 18.20 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.30 3D, 20.40
Jeti: Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.50 3D, 15.40, 16.40 3D, 17.30, 18.30 3D
Terminator – Mračna sudbina… 17.00, 22.20

Subota, 9. novembar / nedelja, 10. novembar / ponedeljak, 11. novembar
Bitka za Midvej… 17.20, 20.00, 21.50
Doktor Slip… 19.00, 22.00
Džoker… 19.15, 21.40
Ekipa… 20.20, 22.40
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 13.30, 15.10
Gde si pošla, Bernadet?… 16.50
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.20, 12.20 3D, 13.40 3D, 14.40 3D, 16.00, 18.20 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.30 3D, 20.40
Jeti: Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 11.10 3D, 13.15, 15.20 3D
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 11.45
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.00, 13.00 3D, 13.50, 14.50 3D, 15.40, 16.40 3D, 17.30, 18.30 3D
Terminator – Mračna sudbina… 17.00, 22.20

Utorak, 12. novembar / sreda, 13. novembar
Bitka za Midvej… 17.20, 20.00, 21.50
Doktor Slip… 19.00, 22.00
Džoker… 19.15, 21.40
Ekipa… 20.20, 22.40
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.10
Gde si pošla, Bernadet?… 16.50
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.40 3D, 16.00, 18.20 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.30 3D, 20.40
Jeti: Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.50 3D, 15.40, 16.40 3D, 17.30, 18.30 3D
Terminator – Mračna sudbina… 17.00, 22.20
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 15. novembar / subota, 16. novembar / nedelja, 17. novembar
Ekipa… 18.00 i 20.00

Utorak, 19. novembar
Teslin filmski svet… 19.00
Predavanje sa primerima: Šandor Šetalo, red. prof. Akademije umetnosti, Novi Sad
Nedovoljno poznati aspekti naučnog rada Nikole Tesle, predstavljaju nam jednog od najvećih naučnika u istoriji sveta kao pronalazača koji je stvarao i predstavljao svoje pronalaske senzibilitetom filmskog umetnika, veoma često inspirisan beletristikom, psihologijom, fotografijom i filmskim delima. Neke prezentacije njegovih naučnih dostignuća koje je priređivao, bile su nalik filmskim projekcijama.

Petak, 22. novembar / subota, 23. novembar / nedelja, 24. novembar
U susret 25. FAF-u
Suton… 18.00 i 20.00
„Suton“ je najgledaniji film sa prethodnog, 24. Festivala autorskog filma.
Mađarsko-francuski film režirao je Laslo Nemeš.
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 8. novembar – utorak, 12. novembar
Slobodna zona 2019 – program pogledajte OVDE
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 7. novembar / petak, 8. novembar
Bitka za Midvej… 17.00, 19.40, 22.25
Blizanac… 22.50
Bol i slava… 19.50
Doktor Slip… 16.20, 19.15, 22.10
Džoker… 15.20, 17.40, 20.00, 22.20
Džudi… 22.00
Ekipa… 18.20, 20.20, 22.30
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.20
Gde si pošla, Bernadet?… 16.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.10, 17.30 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.10, 19.30 3D, 20.30
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.50, 15.50 3D, 16.35, 17.45 3D
Terminator – Mračna sudbina… 17.15, 19.45, 22.15
Vojna akademija 5… 21.45

Subota, 9. novembar / nedelja, 10. novembar / ponedeljak, 11. novembar
Bitka za Midvej… 17.00, 19.40, 22.25
Blizanac… 22.50
Bol i slava… 19.50
Doktor Slip… 16.20, 19.15, 22.10
Džoker… 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20
Džudi… 22.00
Ekipa… 18.20, 20.20, 22.30
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 12.40, 13.40, 15.20
Gde si pošla, Bernadet?… 16.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.45 3D, 15.10, 17.30 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.10, 19.30 3D, 20.30
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.40, 13.15 3D, 15.15
Kralj lavova (sinhronizovano)… 13.45 3D
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 12.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.15 3D, 13.00, 14.00 3D, 14.50, 15.50 3D, 16.35, 17.45 3D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 14.20 3D
Terminator – Mračna sudbina… 17.15, 19.45, 22.15
Vojna akademija 5… 21.45

Utorak, 12. novembar / sreda, 13. novembar
Bitka za Midvej… 17.00, 19.40, 22.25
Blizanac… 22.50
Bol i slava… 19.50
Doktor Slip… 16.20, 19.15, 22.10
Džoker… 15.20, 17.40, 20.00, 22.20
Džudi… 22.00
Ekipa… 18.20, 20.20, 22.30
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.20
Gde si pošla, Bernadet?… 16.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.10, 17.30 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.10, 19.30 3D, 20.30
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.50, 15.50 3D, 16.35, 17.45 3D
Terminator – Mračna sudbina… 17.15, 19.45, 22.15
Vojna akademija 5… 21.45
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751
Bioskop još nije otvoren.
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka70 godina Jugoslovenske kinoteke

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za novembar 2019. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Utorak, 12. novembar
Realna priča… 20.30 – premijera
Cena ulaznice: 500 RSD
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 7. novembar / petak, 8. novembar

Ekipa… 19.00
Delirijum tremens… 21.00

Subota, 9. novembar / nedelja, 10. novembar
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 11.00
Ekipa… 19.00
Delirijum tremens… 21.00

Ponedeljak, 11. novembar / utorak, 12. novembar / sreda, 13. novembar
Ekipa… 19.00
Delirijum tremens… 21.00

Četvrtak, 14. novembar / petak, 15. novembar
Ekipa… 19.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00

Četvrtak, 14. novembar – Velika sala
Nebeska tema – Priča o Vladi Divljanu… 20.00

Subota, 16. novembar / nedelja, 17. novembar
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 11.00
Ekipa… 19.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00

Ponedeljak, 18. novembar – petak, 22. novembar
Ekipa… 19.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00

Sreda, 20. novembar – Velika sala
Studentski film „How Rare And Beautiful… 21.00

Subota, 23. novembar / nedelja, 24. novembar
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 11.00
Ekipa… 19.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00

Subota, 23. novembar – subota, 30. novembar – Velika sala
Festival autorskog filma – FAF 2019… 18.30 i 21.00

Ponedeljak, 25. novembar – petak, 29. novembar
Ekipa… 19.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00

Subota, 30. novembar / nedelja, 1. decembar
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 11.00
Ekipa… 19.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 14. novembar (20.00) Dom
Dokumentarni film

Utorak, 19. novembar (19.00) Ti imaš noć

Subota, 23. novembar – četvrtak, 28. novembar
Festival autorskog filma
Festival smo najavili na OVOM LINKU.
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 7. novembar / petak, 8. novembar
Bitka za Midvej… 15.50, 19.40, 22.20
Doktor Slip… 18.20, 21.15
Terminator: Mračna sudbina… 16.10, 19.00, 21.30
Gde si pošla, Bernadet?… 22.40
Ekipa… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Džoker… 17.20, 19.20, 21.40
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 16.40
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 20.20
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 14.30
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.00, 12.20, 15.45
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 10.30, 11.40, 14.00, 17.30
Porodica Adams (titlovano)… 18.40
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 14.20
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 14.40

Subota, 9. novembar / nedelja, 10. novembar / ponedeljak, 11. novembar
Bitka za Midvej… 15.50, 19.40, 22.20
Doktor Slip… 18.20, 21.15
Terminator: Mračna sudbina… 16.10, 19.00, 21.30
Gde si pošla, Bernadet?… 22.40
Ekipa… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Džoker… 17.20, 19.20, 21.40
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.00, 15.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 10.40, 13.30, 16.40
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 20.20
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 11.10, 12.50, 14.30
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.00, 12.20, 15.45
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 10.30, 11.40, 14.00, 17.30
Porodica Adams (titlovano)… 18.40
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 10.20, 14.20
Ovčica Šone – Farmagedon (sinhronizovano)… 10.00
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 12.40
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 14.40
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 13.00

Utorak, 12. novembar / sreda, 13. novembar
Bitka za Midvej… 15.50, 19.40, 22.20
Doktor Slip… 18.20, 21.15
Terminator: Mračna sudbina… 16.10, 19.00, 21.30
Gde si pošla, Bernadet?… 22.40
Ekipa… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Džoker… 17.20, 19.20, 21.40
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 16.40
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 20.20
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 14.30
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.00, 12.20, 15.45
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 10.30, 11.40, 14.00, 17.30
Porodica Adams (titlovano)… 18.40
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 14.20
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 14.40
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 7. novembar
Bol i slava… 18.30
Džudi… 20.30

Petak, 8. novembar – utorak, 12. novembar
Slobodna zona 2019 – program pogledajte OVDE

Sreda, 13. novembar
Juli… 16.30
Bol i slava… 18.30
Džudi… 20.30

Četvrtak, 14. novembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.30
Bol i slava… 20.30

Petak, 15. novembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.30
Bol i slava… 18.30
Slučaj Kolini… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Subota, 9. novembar

Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 16.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 18.00
Doktor Slip… 20.30

Nedelja, 10. novembar
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 16.00
Bitka za Midvej… 18.00
Doktor Slip… 20.30

Sreda, 13. novembar
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 18.00

Četvrtak, 14. novembar
Porodica Adams (sinhronizovano)… 18.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.