Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (23-29. januar 2020)
Bioskopski repertoari (23-29. januar 2020): Gospoda
Bioskopski repertoari (23-29. januar 2020): Gospoda

Bioskopski repertoari (23-29. januar 2020)

Bioskopski repertoari važe od 23. do 29. januara 2020. Pored nekoliko novih filmova u beogradskim bioskopima očekuju nas i najbolji filmovi 2019. godine.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 23. do 29. januara 2020. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Prajd info centar

Kralja Milana 20

Petak, 24. januar / subota, 25. januar / nedelja, 26. januar
19.00… Merlinka na bis
Najbolji filmovi sa Merlinka festivala 2019
********************************************

Božidarac

Radoslava Grujića 3

Ponedeljak, 27. januar (19.00)
U čast Nedi Arnerić
Izložba fotografija i projekcija filma „Višnja na Tašmajdanu“
Ulaz – za dž!
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 23. januar 2020.
Male žene… 17.20, 20.00
Gospoda… 16.00, 19.40, 22.00
Žao nam je što smo vas propustili… 18.20
Okrug… 17.20
Loši momci zauvek (atmos)… 16.30
1917… 21.20
Sluga… 18.45, 20.20, 22.30
Ajvar… 16.45, 19.15
Parazit… 21.00
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.00
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 15.30
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.45
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 10.45

Best of 2019
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.00
Grdana – gospodarica zla (titlovano)… 17.00
Bilo jednom u Holivudu… 19.00
Anabel 3: Povratak kući… 22.00

Filmski matine – filmovi za dž za bake i deke sa unucima
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 10.30
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 10.15

Petak, 24. januar 2020.
Male žene… 18.00, 20.40
Gospoda… 16.00, 19.40, 22.00
Žao nam je što smo vas propustili… 18.20
Okrug… 17.20
Loši momci zauvek… 21.00
Loši momci zauvek (atmos)… 17.00
1917… 21.20
Sluga… 18.45, 20.20, 22.30
Ajvar… 16.45, 19.15
Parazit… 21.00
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.00
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 15.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 10.45
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.45

Best of 2019
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.30
Aladin… 17.00
Parazit… 19.30
Terminator: Mračna sudbina… 22.00

Filmski matine – filmovi za dž za bake i deke sa unucima
Abigejl (sinhronizovano)… 10.30
Lote i izgubljeni zmajevi (sinhronizovano)… 10.15

Subota, 25. januar 2020.
Male žene… 16.00, 21.00
Gospoda… 19.20, 21.30
Žao nam je što smo vas propustili… 18.20
Okrug… 17.20
Loši momci zauvek (atmos)… 16.30
Sluga… 18.45, 20.20, 22.30
Ajvar… 14.00, 19.15
Parazit… 21.20
Dulitl (sinhronizovano)… 12.30, 16.20
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.20
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.40
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 11.50, 15.30
Misija Arktik (sinhronizovano)… 10.30, 12.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 10.50, 14.30
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 13.40
Zaboravljeni Božić… 10.25

Best of 2019
Grdana – gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.30
Ekipa… 15.00
Kralj lavova… 17.00
Džoker… 19.00
Osvetnici: Kraj igre… 21.30

Filmski matine – filmovi za dž za bake i deke sa unucima
Ailovo putovanje (sinhronizovano)… 10.00
Funan… 10.15

Nedelja, 26. januar 2020.
Male žene… 14.20, 18.00, 20.40
Gospoda… 19.20, 21.30
Žao nam je što smo vas propustili… 18.20
Okrug… 17.20
Loši momci zauvek… 21.40
Loši momci zauvek (atmos)… 16.30
1917… 19.15
Sluga… 18.45, 20.20, 22.30
Parazit… 21.00
Dulitl (sinhronizovano)… 13.00, 16.45
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.45
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 10.30, 12.40
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 11.50, 15.30
Misija Arktik (sinhronizovano)… 12.20, 14.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 10.50, 14.30
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 13.40, 16.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 12.20

Best of 2019
Porodica Adams (sinhronizovano)… 13.00
Aladin (sinhronizovano)… 15.00
Džoker… 17.00
Ajvar… 19.00
To: Drugo poglavlje… 21.30

Filmski matine – filmovi za dž za bake i deke sa unucima
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 10.25
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 10.00
Pat i Mat: Zimska radost (sinhronizovano)… 10.15

Ponedeljak, 27. januar 2020.
Male žene… 18.00, 20.40
Gospoda… 16.00, 19.40, 22.00
Žao nam je što smo vas propustili… 18.20
Okrug… 17.20
Loši momci zauvek… 21.00
Loši momci zauvek (atmos)… 17.10
1917… 21.20
Sluga… 18.45, 20.20, 22.30
Dulitl (sinhronizovano)… 14.45
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.00
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 15.30
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 15.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 10.30

Best of 2019
Dnevnik Diane Budisavljević… 14.30
Bilo jednom u Holivudu… 16.30
Ekipa… 19.30
Parazit… 21.30

Filmski matine – filmovi za dž za bake i deke sa unucima
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 10.45
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 10.15

Utorak, 28. januar 2020.
Male žene… 18.00, 20.40
Gospoda… 16.00, 19.40, 22.00
Žao nam je što smo vas propustili… 18.20
Okrug… 17.20
Loši momci zauvek (atmos)… 17.10
1917… 21.20
Sluga… 18.45, 20.20, 22.30
Ajvar… 16.45, 19.15
Parazit… 21.00
Dulitl (sinhronizovano)… 14.45
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.00
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 15.30
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 15.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 10.30

Best of 2019
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.00
To: Drugo poglavlje… 16.00
Osvetnici: Kraj igre… 19.00
Džoker… 22.00

Filmski matine – filmovi za dž za bake i deke sa unucima
Abigejl… 10.15

Sreda, 29. januar 2020.
Male žene… 18.00, 20.40
Gospoda… 16.00, 19.00, 22.10
Žao nam je što smo vas propustili… 18.20
Okrug… 17.20
Loši momci zauvek (atmos)… 17.10
1917… 21.30
Sluga… 16.45, 19.15
Parazit… 21.20
Dulitl (sinhronizovano)… 14.45
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.00
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 15.30
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 15.10

Festival DOK#2
Aznavour by Charles… 20.00
Kapital u 21. veku… 21.00

Best of 2019
Ajvar… 15.00
Kralj lavova… 17.00
Bilo jednom u Holivudu… 19.30
Terminator: Mračna sudbina… 22.30

Filmski matine – filmovi za dž za bake i deke sa unucima
Ailovo putovanje (sinhronizovano)… 10.45
Zaboravljeni Božić… 10.30
Funan… 10.15
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 23. januar – sreda, 29. januar
Lepo doba… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 23. januar / petak, 24. januar
Okrug… 13.30
Žao nam je što smo vas propustili… 15.15
Sluga… 17.00
Gospoda… 19.00
Male žene… 21.00

Subota, 25. januar / nedelja, 26. januar
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 13.00
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 15.00
Sluga… 17.00
Gospoda… 19.00
Male žene… 21.00

Ponedeljak, 27. januar / utorak, 28. januar / sreda, 29. januar
Okrug… 13.30
Žao nam je što smo vas propustili… 15.15
Sluga… 17.00
Gospoda… 19.00
Male žene… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 23. januar – sreda, 29. januar 2020.
Lepo doba… 17.00
Okrug… 19.00
Žao nam je što smo vas propustili… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 23. januar / petak, 24. januar
Gospoda… 15.30, 17.45, 20.00, 21.30, 22.20
Male žene… 16.50, 19.25, 22.00
Parazit… 18.20
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.40 3D, 16.30, 17.30 3D
Loši momci zauvek… 15.25, 17.50, 20.15, 22.40
Dultil (sinhronizovano)… 16.30, 18.30 3D
Dultil (titlovano)… 19.20
1917… 17.50, 20.30, 22.50
Misija Arktik (sinhronizovano)… 15.00
Sluga… 15.20, 17.30, 19.40, 21.50
Kletva… 15.05, 20.50, 22.45
One su bombe… 21.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.50 3D
4 ruže… 20.10
Ajvar… 16.55, 22.10
Džumandži: Sledeći nivo… 15.00 3D, 17.25, 19.50 3D
Nož u leđa… 22.15
Star Wars: Uspon Skajvokera… 17.00 3D, 19.45 3D, 22.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 14.50
Džoker… 19.00

Subota, 25. januar
Gospoda… 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 21.30, 22.20
Male žene… 16.50, 19.25, 22.00
Parazit… 18.20
Vreme je za sankanje… 12.00 3D, 12.50, 13.50 3D, 14.40, 15.40 3D, 16.30, 17.30 3D
Loši momci zauvek… 13.00, 15.25, 17.50, 20.15, 22.40
Dultil (sinhronizovano)… 12.30, 14.30 3D, 16.30, 18.30 3D
Dultil (titlovano)… 19.20
1917… 17.50, 20.30, 22.50
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.50, 13.10, 15.00
Sluga… 15.20, 17.30, 19.40, 21.50
Kletva… 15.05, 20.50, 22.45
One su bombe… 21.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.55 3D, 13.45, 15.50 3D
4 ruže… 20.10
Ajvar… 16.55, 22.10
Džumandži: Sledeći nivo… 12.35, 15.00 3D, 17.25, 19.50 3D
Patrolne šape (sinhronizovano)… 12.20, 13.50
Nož u leđa… 22.15
Star Wars: Uspon Skajvokera… 17.00 3D, 19.45 3D, 22.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.45 3D, 14.50
Džoker… 19.00

Nedelja 26. januar
Žizela – balet iz Boljšoj teatra… 16.00
Gospoda… 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 21.30, 22.20
Male žene… 16.50, 19.25, 22.00
Parazit… 18.20
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.00 3D, 12.50, 13.50 3D, 14.40, 15.40 3D, 16.30, 17.30 3D
Loši momci zauvek… 13.00, 15.25, 17.50, 20.15, 22.40
Dultil (sinhronizovano)… 12.00, 14.00 3D, 18.50 3D
Dultil (titlovano)… 19.20
1917… 17.50, 20.50, 22.45
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.50, 13.10, 15.00
Sluga… 15.20, 17.30, 19.40, 21.50
Kletva… 15.05, 20.50, 23.10
One su bombe… 21.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.55 3D, 13.45, 15.50 3D
4 ruže… 20.10
Ajvar… 16.55, 22.10
Džumandži: Sledeći nivo… 12.35, 15.00 3D, 17.25, 19.50 3D
Patrolne šape (sinhronizovano)… 12.20, 13.50
Nož u leđa… 22.15
Star Wars: Uspon Skajvokera… 17.00 3D, 19.45 3D, 22.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.45 3D, 14.50
Džoker… 19.00

Ponedeljak, 27. januar / utorak, 28. januar / sreda, 29. januar
Gospoda… 15.30, 17.45, 20.00, 21.30, 22.20
Male žene… 16.50, 19.25, 22.00
Parazit… 18.20
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.40 3D, 16.30, 17.30 3D
Loši momci zauvek… 15.25, 17.50, 20.15, 22.40
Dultil (sinhronizovano)… 16.30, 18.30 3D
Dultil (titlovano)… 19.20
1917… 17.50, 20.30, 22.50
Misija Arktik (sinhronizovano)… 15.00
Sluga… 15.20, 17.30, 19.40, 21.50
Kletva… 15.05, 20.50, 22.45
One su bombe… 21.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.50 3D
4 ruže… 20.10
Ajvar… 16.55, 22.10
Džumandži: Sledeći nivo… 15.00 3D, 17.25, 19.50 3D
Nož u leđa… 22.15
Star Wars: Uspon Skajvokera… 17.00 3D, 19.45 3D, 22.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 14.50
Džoker… 19.00
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 23. januar / petak, 24. januar

Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.15, 18.45
Gospoda… 20.00, 22.30
Male žene… 17.50, 20.10, 22.25
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 17.00
Loši momci zauvek… 18.00, 22.15
Sluga… 20.30
Misija Arktik (sinhronizovano)… 16.10
Ajvar… 16.00

Subota, 25. januar / nedelja, 26. januar
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.15, 18.45
Dulitl (sinhronizovano)… 13.30
Gospoda… 20.00, 22.30
Male žene… 17.50, 20.10, 22.25
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.45, 12.45, 17.00
Loši momci zauvek… 18.00, 22.15
Sluga… 20.30
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.10, 16.10
Ajvar… 16.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 12.50
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 11.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 11.10, 14.20

Ponedeljak, 27. januar / utorak, 28. januar / sreda, 29. januar
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.15, 18.45
Gospoda… 20.00, 22.30
Male žene… 17.50, 20.10, 22.25
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 17.00
Loši momci zauvek… 18.00, 22.15
Sluga… 20.30
Misija Arktik (sinhronizovano)… 16.10
Ajvar… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 23. januar / petak, 24. januar
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 17.00
Dulitl (sinhronizovano)… 15.45, 17.45
Sluga… 19.00, 21.15
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 16.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 16.45
Gospoda… 18.00, 20.15, 22.30
1917… 18.40, 21.00
Loši momci zauvek… 19.45, 22.15
Misija Arktik (sinhronizovano)… 15.30
Ajvar… 17.30
Male žene… 19.30
Žao nam je što smo vas propustili… 22.00

Subota, 25. januar / nedelja, 26. januar
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00
Dulitl (sinhronizovano)… 13.45, 15.45, 17.45
Sluga… 19.00, 21.15
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 12.10, 14.00, 16.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.45, 14.45, 16.45
Gospoda… 18.00, 20.15, 22.30
1917… 18.40, 21.00
Loši momci zauvek… 19.45, 22.15
Misija Arktik (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Ajvar… 17.30
Male žene… 19.30
Žao nam je što smo vas propustili… 22.00

Ponedeljak, 27. januar / utorak, 28. januar / sreda, 29. januar
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 17.00
Dulitl (sinhronizovano)… 15.45, 17.45
Sluga… 19.00, 21.15
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 16.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 16.45
Gospoda… 18.00, 20.15, 22.30
1917… 18.40, 21.00
Loši momci zauvek… 19.45, 22.15
Misija Arktik (sinhronizovano)… 15.30
Ajvar… 17.30
Male žene… 19.30
Žao nam je što smo vas propustili… 22.00
********************************************

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 23. januar / petak, 24. januar
Gospoda… 17.45, 20.00, 22.15
Male žene… 16.20, 19.00, 21.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.50, 17.40 3D
1917… 21.20
Ajvar… 17.00
Dulitl (sinhronizovano)… 16.15, 18.15 titl.
Džumandži: Sledeći nivo… 16.00 MX4D 3D, 19.30 3D
Loši momci zauvek… 20.15, 21.15 MX4D, 22.40
Misija Arktik (sinhronizovano)… 15.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.30 3D
Sluga… 19.10, 21.50
Star Wars: Uspon Skajvokera… 18.30 MX4D 3D

Subota, 25. januar / nedelja, 26. januar
1917… 21.45
Dulitl (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 13.50 MX4D 3D, 16.15, 18.15 titl.
Džumandži: Sledeći nivo… 16.00 MX4D 3D, 19.30 3D
Gospoda… 17.45, 20.00, 22.15
Loši momci zauvek… 20.15, 21.15 MX4D, 22.40
Male žene… 16.20, 19.10, 21.10
Misija Arktik (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.45 MX4D 3D, 13.20, 15.30 3D
Sluga… 17.00, 21.50
Star Wars: Uspon Skajvokera… 13.30, 18.30 MX4D 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.30, 12.10, 14.00 3D, 15.50, 17.40 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 14.10 3D

Ponedeljak, 27. januar / utorak, 28. januar / sreda, 29. januar
Gospoda… 17.45, 20.00, 22.15
Male žene… 16.20, 19.00, 21.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.50, 17.40 3D
1917… 21.20
Ajvar… 17.00
Dulitl (sinhronizovano)… 16.15, 18.15 titl.
Džumandži: Sledeći nivo… 16.00 MX4D 3D, 19.30 3D
Loši momci zauvek… 20.15, 21.15 MX4D, 22.40
Misija Arktik (sinhronizovano)… 15.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.30 3D
Sluga… 19.10, 21.50
Star Wars: Uspon Skajvokera… 18.30 MX4D 3D
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 24. januar / subota, 25. januar / nedelja, 26. januar
Sluga… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 23. januar
Gospoda… 15.00, 17.15, 20.00, 22.05
Male žene… 17.15, 19.30, 22.15
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 16.40, 18.30 3D
Loši momci zauvek… 17.30, 20.00, 22.30
Dulitl (sinhronizovano)… 15.10, 17.10 3D
Dulitl (titlovano)… 19.10
1917… 17.00, 20.20
Misija Atktik (sinhronizovano)… 15.45, 17.45
Sluga… 18.00, 19.50, 22.00
Kletva… 22.40
One su bombe… 19.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.30 3D
4 ruže… 20.10
Ajvar… 16.00
Džumandži: Sledeći nivo… 21.30 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.15 3D
Džoker… 22.10

Petak, 24. januar
Gospoda… 15.00, 17.15, 19.30, 21.45
Male žene… 15.40, 18.20, 21.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 16.40, 18.30 3D
Loši momci zauvek… 17.30, 20.00, 22.30
Dulitl… (sinhronizovano)… 15.10, 17.10 3D
Dulitl (titlovano)… 19.10
1917… 17.00, 20.20
Misija Atktik (sinhronizovano)… 15.45, 17.45
Sluga… 18.00, 19.50, 22.00
Kletva… 22.40
One su bombe… 19.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.30 3D
4 ruže… 20.10
Ajvar… 16.00
Džumandži: Sledeći nivo… 21.30 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.15 3D
Džoker… 22.10

Subota, 25. januar / nedelja, 26. januar
Gospoda… 15.00, 17.15, 19.30, 21.45
Male žene… 15.40, 18.20, 21.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.50, 14.45 3D, 16.40, 18.30 3D
Loši momci zauvek… 17.30, 20.00, 22.30
Dulitl (sinhronizovano)… 11.10, 13.10 3D, 15.10, 17.10 3D
Dulitl (titlovano)… 19.10
1917… 17.00, 20.20
Invazija… 13.00
Misija Atktik (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.45, 17.45
Sluga… 18.00, 19.50, 22.00
Kletva… 22.40
One su bombe… 19.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.30 3D, 13.30, 15.30 3D
4 ruže… 20.10
Ajvar… 16.00
Džumandži: Sledeći nivo… 12.30, 21.30 3D
Patrolne šape (sinhronizovano)… 12.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.15
Star Wars: Uspon Skajvokera… 14.15, 21.15 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.00, 14.00 3D
Džoker… 22.10

Ponedeljak, 27. januar / utorak, 28. januar / sreda, 29. januar
Gospoda… 15.00, 17.15, 19.30, 21.45
Male žene… 15.40, 18.20, 21.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 16.40, 18.30 3D
Loši momci zauvek… 17.30, 20.00, 22.30
Dulitl… (sinhronizovano)… 15.10, 17.10 3D
Dulitl (titlovano)… 19.10
1917… 17.00, 20.20
Misija Atktik (sinhronizovano)… 15.45, 17.45
Sluga… 18.00, 19.50, 22.00
Kletva… 22.40
One su bombe… 19.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.30 3D
4 ruže… 20.10
Ajvar… 16.00
Džumandži: Sledeći nivo… 21.30 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.15 3D
Džoker… 22.10
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751

********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za januar 2020. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 28. februar – nedelja, 8. mart 2020.
FEST 2020 – 48. Međunarodni beogradski filmski festival
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 23. januar /
petak, 24. januar
Lepo doba… 18.00
Izdajnik… 20.00

Subota, 25. januar / nedelja, 26. januar
Zaboravljeni Božić… 11.00
Lepo doba… 18.00
Izdajnik… 20.00

Ponedeljak, 27. januar – petak, 31. januar
Lepo doba… 18.00
Izdajnik… 20.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Petak, 24. januar (20.00) Free Short Friday
Projekcije studentskih filmova

Petak, 31. januar (20.00) Free Short Friday
Projekcije studentskih filmova
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 23. januar
Male žene… 20.00, 21.10
Gospoda… 17.40, 19.00, 22.30
Žao nam je što smo vas propustili… 18.40
Okrug… 17.20
Loši momci zauvek… 19.20, 21.40
1917… 20.40
Sluga… 18.10, 20.20, 22.30
Dulitl (sinhronizovano)… 16.40
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.00
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 17.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 15.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.40
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 16.20

Best of 2019
Aladin (sinhronizovano)… 14.00
Osvetnici: Kraj igre… 16.30
Kralj lavova… 19.30
Ekipa… 22.00

Petak, 24. januar
Male žene… 19.00, 21.30
Gospoda… 17.40, 20.00, 22.20
Žao nam je što smo vas propustili… 18.40
Okrug… 17.20
Loši momci zauvek… 19.20, 21.40
1917… 20.40
Sluga… 18.10, 20.20, 22.30
Dulitl (sinhronizovano)… 16.40
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.00
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 17.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 15.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.40
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 16.20

Best of 2019
Grdana – gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.30
Terminator – Mračna sudbina… 17.00
Džoker… 19.30
Ajvar… 22.00

Subota, 25. januar
Male žene… 19.00, 21.30
Gospoda… 17.40, 20.00, 22.20
Žao nam je što smo vas propustili… 18.40
Okrug… 17.20
Loši momci zauvek… 19.20, 21.40
1917… 20.40
Sluga… 18.10, 20.20, 22.30
Dulitl (sinhronizovano)… 12.40, 16.40
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 10.40, 14.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.00, 13.40, 15.00
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 13.00, 17.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 15.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.40
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 16.20

Best of 2019
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.00
Aladin (sinhroniovano)… 14.00
Grdana – gospodarica zla… 16.30
Bilo jednom u Holivudu… 19.00
Anabel 3: Povratak kući… 22.00

Nedelja, 26. januar
Male žene… 19.00, 21.30
Gospoda… 17.40, 20.00, 22.20
Žao nam je što smo vas propustili… 18.40
Okrug… 17.20
Loši momci zauvek… 19.20, 21.40
1917… 20.40
Sluga… 18.10, 20.20, 22.30
Dulitl (sinhronizovano)… 12.40, 16.40
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 10.40, 14.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.00, 13.40, 15.00
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 13.00, 17.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 15.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.40, 15.40
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 12.20, 16.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 14.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 10.20

Best of 2019
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.00
Kralj lavova (sinhroniovano)… 14.00
Džoker… 16.30
To: Drugo poglavlje… 16.30
Terminator: Mračna sudbina… 22.00

Ponedeljak, 27. januar
Male žene… 19.00, 21.30
Gospoda… 17.40, 20.00, 22.20
Žao nam je što smo vas propustili… 18.40
Okrug… 17.20
Loši momci zauvek… 19.20, 21.40
1917… 20.40
Sluga… 18.10, 20.20, 22.30
Dulitl (sinhronizovano)… 16.40
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.00
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 17.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 15.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.40
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 16.20

Best of 2019
Ekipa… 14.00
Bilo jednom u Holivudu… 16.00
Osvetnici: Kraj igre… 19.00
Anabel 3: Povratak kući… 22.00

Utorak, 28. januar
Male žene… 19.00, 21.30
Gospoda… 17.40, 20.00, 22.20
Žao nam je što smo vas propustili… 18.40
Okrug… 17.20
Loši momci zauvek… 19.20, 21.40
1917… 20.40
Sluga… 18.10, 20.20, 22.30
Dulitl (sinhronizovano)… 16.40
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.00
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 17.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 15.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.40
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 16.20

Best of 2019
Grdana – gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.30
Aladin… 17.00
Ajvar… 19.30
To: Drugo poglavlje… 21.30

Sreda, 29. januar
Male žene… 19.00, 21.30
Gospoda… 17.40, 20.00, 22.20
Žao nam je što smo vas propustili… 18.40
Okrug… 17.20
Loši momci zauvek… 19.20, 21.40
1917… 20.40
Sluga… 18.10, 20.20, 22.30
Dulitl (sinhronizovano)… 16.40
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.00
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 17.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 15.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.40
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 16.20

Best of 2019
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.30
Kralj lavova… 16.30
Džoker… 19.0
Bilo jednom u Holivudu… 21.30
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Ponedeljak, 27. januar (19.00)
Beldoks čitaonica: Pogranična ograda
Projekcija i razgovor o filmu
Režija: Nikolaus Gajerhalter; Austrija, 2018; 112 minuta
Učestvuju: Gordan Paunović i Igor Stanojević
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 23. januar
Kler Darling… 16.30
Okrug… 18.30
Žao nam je što smo vas propustili… 20.30

Petak, 24. januar
Okrug… 16.30
Kler Darling… 18.30
Žao nam je što smo vas propustili… 20.30

Subota, 25. januar
Zaboravljeni Božić… 12.00
Okrug… 16.30
Kler Darling… 18.30
Žao nam je što smo vas propustili… 20.30

Nedelja, 26. januar
Okrug… 16.30
Kler Darling… 18.30
Žao nam je što smo vas propustili… 20.30

Ponedeljak, 27. januar
Kler Darling… 16.30

Međunarodni dan sećanja na žrtve Holokausta
Prvih sto godina… 18.30
Amos Oz – priroda snova… 20.30

Utorak, 28. januar / sreda, 29. januar
Kler Darling… 16.30
Okrug… 18.30
Žao nam je što smo vas propustili… 20.30

***
Petak, 7. februar / subota, 8. februar
Čekajući Oskara
Bol i slava… 14.30
Džudi… 16.30
Zemlja meda… 18.30
Parazit… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Petak, 24. januar
Gospoda… 20.00

Subota, 25. januar
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 16.00
Anabel 3 – Povratak kući… 18.00
Džoker… 20.00

Nedelja, 26. januar
Male žene… 18.00
Star Wars: Uspon Skajvokera… 20.30
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Subota, 1. februar / nedelja, 2. februar
Misija Arktik (sinhronizovano)… 18.00
1917… 20.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.