Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (30. septembar – 6. oktobar 2021)
Bioskopski repertoari (30. septembar - 6. oktobar 2021): Nije vreme za umiranje
Bioskopski repertoari (30. septembar - 6. oktobar 2021): Nije vreme za umiranje

Bioskopski repertoari (30. septembar – 6. oktobar 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 30. septembra do 6. oktobra 2021. Otkrijte festivale, stare i nove filmove i… pretpremijeru novog Bonda.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 30. septembra do 6. oktobra 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 30. septembar 2021.
Mafijaški sveci Njuarka… 17.10, 22.20
Plači, Mačo… 22.50
Toma… 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 22.00
Nečista krv – Greh predaka… 18.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.20, 16.40
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 14.30

Petak, 1. oktobar 2021.
Mafijaški sveci Njuarka… 17.10, 22.20
Plači, Mačo… 16.20
Toma… 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 18.30, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 21.30, 22.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 16.00
Nečista krv – Greh predaka… 18.20
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.20
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 14.10

Više o festivalu 7. veličanstvenih pročitajte na OVOM LINKU.

Subota, 2. oktobar 2021.
7. veličanstvenih: Srećna Nova, Jivu… 20.00
Mafijaški sveci Njuarka… 15.40, 22.20
Plači, Mačo… 22.50
Toma… 13.00, 14.00, 16.00, 16.30, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 22.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 13.10
Nečista krv – Greh predaka… 18.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 10.15, 11.50, 13.40, 15.30, 17.30
Ainbo – dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 10.30, 12.15
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 10.50, 16.20
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.10
Luka (sinhronizovano)… 11.10

Nedelja, 3. oktobar 2021.
7. veličanstvenih: Škola nade… 18.00
7. veličanstvenih: Kuća filmskog autora… 20.00
Mafijaški sveci Njuarka… 15.40, 22.20
Plači, Mačo… 22.50
Toma… 13.00, 14.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 22.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 13.10
Nečista krv – Greh predaka… 18.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 10.15, 11.50, 13.40, 15.30, 17.30
Ainbo – dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 10.30, 12.15
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 10.50, 16.20
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.10
Luka (sinhronizovano)… 11.10

Ponedeljak, 4. oktobar 2021.
7. veličanstvenih: Kroćenje… 18.00
7. veličanstvenih: Čovek koji slika kapi vode… 20.00
Mafijaški sveci Njuarka… 17.10, 22.20
Plači, Mačo… 22.50
Toma… 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 22.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 15.30
Nečista krv – Greh predaka… 18.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.30, 16.40
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 14.20

Utorak, 5. oktobar 2021.
7. veličanstvenih: Više od 100… 18.00
7. veličanstvenih: Sveti Otac… 20.00
Mafijaški sveci Njuarka… 17.10, 22.20
Plači, Mačo… 22.50
Toma… 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 22.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 15.30
Nečista krv – Greh predaka… 18.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.30, 16.40
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 14.20

Sreda, 6. oktobar 2021.
7. veličanstvenih: Predsednik… 20.00
Nije vreme za umiranje, Atmos… 19.30 – pretpremijera
Nije vreme za umiranje 3D… 21.00 – pretpremijera
Mafijaški sveci Njuarka… 17.10, 22.20
Plači, Mačo… 22.50
Toma… 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 22.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 15.30
Nečista krv – Greh predaka… 18.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.30, 16.40
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 14.20 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 30. septembar – sreda, 6. oktobar
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Nema najavljenih projekcija. Bioskop se renovira.

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 30. septembar
Gospođe u najboljim godinama… 20.00

Petak, 1. oktobar
Govori da bih te video… 19.00
Specijalna projekcija filma uz razgovor sa filmskom ekipom

Dvorana KCB: Govori da bih te video

  • Srbija, Hrvatska, Katar 2019, 74’
  • Režija: Marija Stojnić
  • Producenti: Marija Stojnić, Miloš Ivanović

Film „Govori da bih te video“ istražuje zvučne krajolike Radio Beograda, jedne od najstarijih radio stanica u Evropi, i višedecenijskog kulturnog svetionika grada. Kroz sinesteziju reči, šumova, muzike, tišine i svetla, film nas uvodi u svet radiofonskog zvuka koji čini da se sećamo, osećamo promišljamo i razumemo svet i sebe.

Subota, 2. oktobar – sreda, 6. oktobar
Skok… 18.00
Plači, Mačo… 20.00

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 30. septembar / petak, 1. oktobar
After: Posle sudara… 17.30, 19.40, 21.50
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.40, 18.50, 20.45
Glavni heroj… 19.20 3D, 21.40
Kendimen… 22.50
Luka (sinhronizovano)… 16.20
Mafijaški sveci Njuarka… 17.45, 20.10, 22.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10 3D, 17.20, 18.20 3D
Zloćudni… 22.40
Mnogo mi je stalo… 16.30
Nečista krv – Greh predaka… 17.10, 19.15, 21.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.20
Plači, Mačo… 15.30, 22.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.45 3D, 18.30, 21.10 3D
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 22.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 2. oktobar
After: Posle sudara… 17.30, 19.40, 21.50
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 12.00, 13.50, 15.40
Avantura u džungli… 14.10
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.40, 18.50
Glavni heroj… 19.20 3D, 21.40
Kendimen… 22.50
Luka (sinhronizovano)… 12.20, 14.20, 16.20
Mafijaški sveci Njuarka… 17.40, 20.40, 22.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.50, 15.10 3D, 17.20, 18.20 3D
Mnogo mi je stalo… 16.30
Nečista krv – Greh predaka… 17.10, 19.15, 21.20
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 14.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.40, 13.30, 15.20
Plači, Mačo… 15.30, 22.50
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.45 3D, 18.30, 21.10 3D
Toma… 11.10, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 20.00, 20.30, 21.00, 22.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 15.00

Nedelja, 3. oktobar
After: Posle sudara… 17.30, 19.40, 21.50
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 12.00, 13.50, 15.40
Avantura u džungli… 14.10
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.40, 18.50, 20.45
Glavni heroj… 19.20 3D, 21.40
Kendimen… 22.50
Luka (sinhronizovano)… 12.20, 14.20, 16.20
Mafijaški sveci Njuarka… 17.40, 20.10, 22.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.50, 15.10 3D, 17.20, 18.20 3D
Zloćudni… 22.40
Mnogo mi je stalo… 16.30
Nečista krv – Greh predaka… 17.10, 19.15, 21.20
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 14.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.40, 13.30, 15.20
Plači, Mačo… 15.30, 22.50
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.45 3D, 18.30, 21.10 3D
Toma… 11.10, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 20.00, 20.30, 21.00, 22.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 15.00

Ponedeljak, 4. oktobar
After: Posle sudara… 17.30, 19.10, 22.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.40,18.10
Glavni heroj… 19.20 3D, 21.40
Kendimen… 22.50
Luka (sinhronizovano)… 16.20
Mafijaški sveci Njuarka… 16.30, 19.40, 22.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10 3D, 17.20, 18.20 3D
Zloćudni… 22.45
Mnogo mi je stalo… 15.15
Nečista krv – Greh predaka… 17.10, 19.15, 21.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.20
Plači, Mačo… 22.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.45 3D, 21.20 3D
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 22.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.00

Utorak, 5. oktobar
After: Posle sudara… 17.30, 19.40, 21.50
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.40,18.50, 20.45
Glavni heroj… 19.20 3D, 21.40
Kendimen… 22.50
Luka (sinhronizovano)… 16.20
Mafijaški sveci Njuarka… 17.45, 20.10, 22.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10 3D, 17.20, 18.20 3D
Zloćudni… 22.40
Mnogo mi je stalo… 16.30
Nečista krv – Greh predaka… 17.10, 19.15, 21.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.20
Plači, Mačo… 15.30, 22.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.45 3D, 18.30, 21.10 3D
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 22.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.00

Sreda, 6. oktobar
Nije vreme za umiranje… 19.00 3D, 20.00 3D – pretpremijera
After: Posle sudara… 17.30, 21.50
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.40,18.50
Glavni heroj… 19.20 3D, 21.40
Luka (sinhronizovano)… 16.20
Mafijaški sveci Njuarka… 17.40, 20.45, 22.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10 3D, 17.20, 18.20 3D
Mnogo mi je stalo… 16.30
Nečista krv – Greh predaka… 16.50, 19.40, 21.45
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00
Plači, Mačo… 15.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.45 3D, 18.30, 21.10 3D
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 22.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.00 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 30. septembar / petak, 1. oktobar
Plači, Mačo… 15.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.30
After: Posle sudara… 17.30
Toma… 14.45, 17.15, 19.00, 19.30, 20.00, 21.30, 22.00, 22.30
Nečista krv – Greh predaka… 17.00

Subota, 2. oktobar / nedelja, 3. oktobar
Plači, Mačo… 15.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 14.15, 15.30
After: Posle sudara… 17.30
Toma… 14.45, 17.15, 19.00, 19.30, 20.00, 21.30, 22.00, 22.30
Nečista krv – Greh predaka… 17.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 11.45, 13.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.30, 13.00
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 12.15

Ponedeljak, 4. oktobar / utorak, 5. oktobar
Plači, Mačo… 15.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.30
After: Posle sudara… 17.30
Toma… 14.45, 17.15, 19.00, 19.30, 20.00, 21.30, 22.00, 22.30
Nečista krv – Greh predaka… 17.00

Sreda, 6. oktobar
Nije vreme za umiranje 3D… 20.05 – pretpremijera
Plači, Mačo… 15.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.30
After: Posle sudara… 17.30
Toma… 14.45, 17.15, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30, 22.45
Nečista krv – Greh predaka… 17.00

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 30. septembar / petak, 1. oktobar
Mafijaški sveci Njuarka… 19.30, 21.30
Plači, Mačo… 18.00
Ja sam Frenk… 17.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Toma… 15.20, 17.50, 19.00, 20.30, 21.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.50
Respect… 18.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.00
Zloćudno… 22.00
Nečista krv – Greh predaka… 20.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 2. oktobar / nedelja, 3. oktobar
Mafijaški sveci Njuarka… 19.30, 21.30
Plači, Mačo… 18.00
Ja sam Frenk… 17.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 13.30, 15.30, 17.20
Toma… 15.20, 17.50, 19.00, 20.30, 21.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 12.30, 14.10, 15.50
Respect… 18.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.50, 14.40, 16.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 12.10, 13.15
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.00
Zloćudno… 22.00
Nečista krv – Greh predaka… 20.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 14.00, 16.00

Ponedeljak, 4. oktobar / utorak, 5. oktobar
Mafijaški sveci Njuarka… 19.30, 21.30
Plači, Mačo… 18.00
Ja sam Frenk… 17.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Toma… 15.20, 17.50, 19.00, 20.30, 21.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.50
Respect… 18.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.00
Zloćudno… 22.00
Nečista krv – Greh predaka… 20.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.00

Sreda, 6. oktobar
Nije vreme za umiranje… 20.00 – pretpremijera
Mafijaški sveci Njuarka… 21.00
Plači, Mačo… 18.00
Ja sam Frenk… 17.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.30,17.20
Toma… 15.20, 17.50, 19.00, 20.30, 21.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.50
Respect… 18.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.30
Zloćudno… 21.50
Nečista krv: Greh predaka… 19.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.00

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 30. septembar
After: Posle pada… 21.10
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.20
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.30 MX4D
Glavni heroj… 22.00 MX4D 3D
Mafijaški sveci Njuarka… 17.15, 21.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10 MX4D 3D, 16.00 3D
Nečista krv – Greh predaka… 19.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 19.20 MX4D 3D
Toma… 15.40, 16.40, 17.40, 18.20, 18.40, 19.30, 20.30, 21.30, 22.20
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.50

Petak, 1. oktobar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.30 MX4D
Glavni heroj… 22.00 MX4D 3D
Mafijaški sveci Njuarka… 18.10, 22.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.25
Nečista krv – Greh predaka… 20.40
Plači, Mačo… 22.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 19.20 MX4D 3D
Toma… 15.40, 16.40, 17.40, 18.20, 18.40, 19.30, 20.30, 21.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.50

Subota, 2. oktobar / nedelja, 3. oktobar
After: Posle pada… 20.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 15.40
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 13.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.30 MX4D
Glavni heroj… 22.00 MX4D 3D
Mafijaški sveci Njuarka… 18.15, 21.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.00 MX4D 3D, 12.30, 13.10 MX4D, 13.45 3D, 14.45, 15.20 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.25
Nečista krv – Greh predaka… 19.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.40
Plači, Mačo… 22.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 19.20 MX4D 3D
Toma… 13.50, 14.50, 16.40, 17.40, 18.40, 19.30, 20.30, 21.30, 22.20
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 12.15, 14.00, 17.00

Ponedeljak, 4. oktobar / utorak, 5. oktobar
After: Posle pada… 20.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.30 MX4D
Glavni heroj… 22.00 MX4D 3D
Mafijaški sveci Njuarka… 18.15, 21.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.25
Nečista krv – Greh predaka… 19.40
Plači, Mačo… 22.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 19.20 MX4D 3D
Toma… 15.40, 16.40, 17.40, 18.40, 19.30, 20.30, 21.30, 22.20
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.50

Sreda, 6. oktobar
Nije vreme za umiranje… 17.30 MX4D 3D, 20.00 3D, 20.45 MX4D 3D, 21.30 – pretpremijera
After: Posle pada… 17.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.20
Mafijaški sveci Njuarka… 17.20, 19.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.00 MX4D 3D, 15.30 3D
Nečista krv – Greh predaka… 19.30
Toma… 15.40, 16.50, 17.40, 18.40, 20.30, 21.40, 22.10

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Program: Kvadrikula
Četvrtak, 30. septembar / petak, 1. oktobar / subota, 2. oktobar
Toma… 18.00 i 20.30

Utorak, 5. oktobar – nedelja, 10. oktobar
18. Balkanima – festival animiranog filma

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 30. septembar
Dok Cinema Masters: Retrospektiva filmova Vlatka Gilića
In Continuo… 20.00
Dan više… 20.15

Petak, 1. oktobar
Dok Cinema Masters: Retrospektiva filmova Vlatka Gilića
Moć… 20.00
Ljubav… 20.30
Gosti: Srdan Golubović i Srđan Vučinić
Moderator: Jovana Nikolić
Ulaz je besplatan.

Petak, 10. oktobar – sreda, 15. oktobar
Pucnji u Marseju… 20.00
Prati se sudski proces teroristima Zvonimiru Pospišilu, Miju Kralju i Ivanu Rajiću, koji su bili saučesnici atentatora Vlade Georgijeva Černozemskog, koji je ubio kralja Aleksandra od Jugoslavije i ministra spoljnih poslova Francuske Luja Bartua, 9. oktobra 1934. godine u Marseju, u Francuskoj. Kroz rekonstrukciju i dramatizaciju pravog procesa, ali i kroz ono što je izostavljeno tokom suđenja, ispričana je sudska drama najbliža istini o samom suđenju ali i epilogu po evropski mir.
Ulaznice su u prodaji na Blagajni DOB, po ceni od 300 dinara.

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 30. septembar / petak, 1. oktobar
Mafijaški sveci Njuarka… 16.15, 18.45, 21.15
After: Posle pada… 18.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.45
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.10
Glavni heroj 3D… 22.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10, 16.20 3D, 17.20
Nečista krv – Greh predaka… 19.15, 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.20
Plači, Mačo… 22.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 17.30 3D, 20.10
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 22.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.20

Subota, 2. oktobar / nedelja, 3. oktobar
Mafijaški sveci Njuarka… 16.15, 18.45, 21.15
After: Posle pada… 18.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.45
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.10
Glavni heroj 3D… 22.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 13.00, 14.10 3D, 15.10, 16.20 3D, 17.20
Nečista krv – Greh predaka… 19.15, 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.20
Plači, Mačo… 22.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 17.30 3D, 20.10
Toma… 12.00, 13.10, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 22.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 12.10, 14.30
Luka (sinhronizovano)… 12.10
Svemirski basket (sinhronizovano)… 11.20

Ponedeljak, 4. oktobar / utorak, 5. oktobar
Mafijaški sveci Njuarka… 16.15, 18.45, 21.15
After: Posle pada… 18.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.45
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.10
Glavni heroj 3D… 22.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10, 16.20 3D, 17.20
Nečista krv – Greh predaka… 19.15, 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.20
Plači, Mačo… 22.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 17.30 3D, 20.10
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 22.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.20

Sreda, 6. oktobar
Nije vreme za umiranje 3D… 20.00 – pretpremijera
Mafijaški sveci Njuarka… 16.15, 18.45, 21.15
After: Posle pada… 18.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.45
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.10
Glavni heroj 3D… 22.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10, 16.20 3D, 17.20
Nečista krv – Greh predaka… 19.15
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.20
Plači, Mačo… 22.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 17.30 3D, 20.10
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 22.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.20 

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 30. septembar
Mafijaški sveci Njuarka… 18.00, 20.20, 22.30
Nečista krv – Greh predaka… 18.30
Plači, Mačo… 18.25
Toma… 17.00, 18.15, 19.05, 19.45, 20.30, 21.00, 21.50, 22.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 16.50
After: Posle pada… 16.30, 20.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 17.05
Zloćudno… 22.05
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.15 4DX 3D, 20.45 4DX 3D
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.25 4DX 3D
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.50

Petak, 1. oktobar
Mafijaški sveci Njuarka… 18.00, 20.20, 22.30
Nečista krv – Greh predaka… 18.30
Plači, Mačo… 18.25
Toma… 17.15, 18.15, 19.05, 20.00, 20.30, 21.00, 21.50, 22.45
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 16.50
After: Posle pada… 16.30, 20.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 17.05
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.15 4DX 3D, 20.45 4DX 3D
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.25 4DX 3D
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.50

Subota, 2. oktobar
Mafijaški sveci Njuarka… 18.00, 20.20, 22.30
Nečista krv – Greh predaka… 18.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.30
Plači, Mačo… 18.25
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.00, 12.40, 14.20
Toma… 13.45, 15.30, 17.15, 18.15, 19.05, 20.00, 20.30, 21.00, 21.50, 22.45
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.55, 13.30, 15.15, 16.50
After: Posle pada… 16.30, 20.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.05, 11.45 3D, 13.05, 15.05, 17.05
Zloćudno… 22.05
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 13.55 4DX 3D, 18.15 4DX 3D, 20.45 4DX 3D
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.15, 11.50 4DX 3D, 13.20, 15.20, 16.25 4DX 3D
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.50
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 13.45

Nedelja, 3. oktobar
Mafijaški sveci Njuarka… 18.00, 20.20, 22.30
Nečista krv – Greh predaka… 18.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.30
Plači, Mačo… 18.25
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.00, 12.40, 14.20
Toma… 13.45, 15.30, 17.00, 18.15, 19.05, 19.45, 20.30, 21.00, 21.50
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.55, 13.30, 15.15, 16.50
After: Posle pada… 16.30, 20.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.05, 11.45 3D, 13.05, 15.05, 17.05
Zloćudno… 22.05
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 13.55 4DX 3D, 18.15 4DX 3D, 20.45 4DX 3D
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.15, 11.50 4DX 3D, 13.20, 15.20, 16.25 4DX 3D
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.50
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 13.45

Ponedeljak, 4. oktobar / utorak, 5. oktobar
Mafijaški sveci Njuarka… 18.00, 20.20, 22.30
Nečista krv – Greh predaka… 18.30
Plači, Mačo… 18.25
Toma… 17.00, 18.15, 19.05, 19.45, 20.30, 21.00, 21.50, 22.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 16.50
After: Posle pada… 16.30, 20.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 17.05
Zloćudno… 22.05
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.15 4DX 3D, 20.45 4DX 3D
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.25 4DX 3D
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.50

Sreda, 6. oktobar
Nije vreme za umiranje… 19.30, 22.35 – pretpremijera
Nije vreme za umiranje REALD 3D… 17.25, 20.30 – pretpremijera
Nije vreme za umiranje 4DX 3D… 15.55, 19.00, 22.05 – pretpremijera
Mafijaški sveci Njuarka… 18.00, 20.20
Plači, Mačo… 18.25
Toma… 16.45, 18.15, 19.05, 20.10, 21.00, 21.50, 22.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 16.50
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 17.05
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.50 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 30. septembar / petak, 1. oktobar
After 3: Posle pada… 17.45, 21.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 15.50, 19.50
Mafijaški sveci Njuarka… 17.20, 19.40, 22.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10 3D, 16.20, 17.20 3D
Nečista krv – Greh predaka… 19.10, 21.15
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.30, 18.45, 21.20
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 21.00, 21.50, 22.20
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.20

Subota, 2. oktobar / nedelja, 3. oktobar
After 3: Posle pada… 17.45, 21.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 12.00, 13.45, 15.30
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 15.50, 19.50
Luka (sinhronizovano)… 11.00
Mafijaški sveci Njuarka… 17.20, 19.40, 22.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.50, 13.00 3D, 14.10, 15.10 3D, 16.20, 17.20 3D
Nečista krv – Greh predaka… 19.10, 21.15
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 13.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.30, 18.45, 21.20
Toma… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 21.00, 21.50, 22.20
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.15, 13.00, 14.45

Ponedeljak, 4. oktobar / utorak, 5. oktobar
After 3: Posle pada… 17.45, 21.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 15.50, 19.50
Mafijaški sveci Njuarka… 17.20, 19.40, 22.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10 3D, 16.20, 17.20 3D
Nečista krv – Greh predaka… 19.10, 21.15
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.30, 18.45, 21.20
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.00, 21.00, 21.50, 22.20
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.20

Sreda, 6. oktobar
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 17.45 3D, 20.00 3D – pretpremijera
After 3: Posle pada… 17.50, 21.50
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 15.40, 19.50
Mafijaški sveci Njuarka… 17.20, 19.40, 22.05
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10 3D, 16.20, 17.30 3D
Nečista krv – Greh predaka… 19.10, 21.15
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.30, 18.45
Toma… 16.00, 17.00, 19.00, 20.15, 21.00, 21.40, 22.10
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.50 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za septembar 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Repertoar za oktobar 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 30. septembar / petak, 1. oktobar
Mafijaški sveci Njuarka… 18.30, 20.50, 22.15
After: Posle pada… 17.30, 18.15, 20.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.20
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 16.20, 17.30 3D
Plači, Mačo… 19.40, 21.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.10, 18.40, 21.20
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50, 15.10
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.45

Subota, 2. oktobar / nedelja, 3. oktobar
Mafijaški sveci Njuarka… 18.30, 20.50, 22.15
After: Posle pada… 17.30, 18.15, 20.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.20
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.10 3D, 16.20, 17.30 3D
Plači, Mačo… 19.40, 21.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.10, 18.40, 21.20
Toma… 12.10, 13.45, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50, 15.10
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 12.15, 14.00, 15.45
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.30, 14.20

Ponedeljak, 4. oktobar
Mafijaški sveci Njuarka… 18.30, 20.50, 22.15
After: Posle pada… 17.30, 18.15, 20.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.20
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 16.20, 17.30 3D
Plači, Mačo… 22.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.10, 18.40, 21.20
Toma… 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50, 15.10
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.45

Utorak, 5. oktobar
Mafijaški sveci Njuarka… 18.40, 19.45, 22.20
After: Posle pada… 17.30, 18.15, 20.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 16.10
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 17.30 3D
Plači, Mačo… 19.40, 21.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.10, 18.40, 21.20
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50, 15.10
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.45

Sreda, 6. oktobar
Nije vreme za umiranje 3D… 16.45 IMAX 3D, 20.00 IMAX 3D, 21.00 3D – pretpremijera
Mafijaški sveci Njuarka… 17.45, 22.15
After: Posle pada… 15.45, 20.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.20
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 16.20, 17.30 3D
Plači, Mačo… 19.40, 21.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.10, 18.40, 21.20
Toma… 17.00, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50, 15.10
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.40 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nedelja, 10. oktobar
10 godina CZKD Bioskopa – specijal

  • Tema festivala u Oberhauzenu: „Solidarnost kao disrupcija“… 18.00
    Kustoskinje: Branka Benčić i Aleksandra Sekulić
  • Predavanje Katrin Munt „Losing Touch“ i projekcija… 20.00

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Mala sala
Četvrtak, 30. septembar
Skok… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 20.00

Petak, 1. oktobar
Ja sam Frenk… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 20.00

Subota, 2. oktobar / nedelja, 3. oktobar
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 12.00
Ja sam Frenk… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 20.00

Ponedeljak, 4. oktobar – petak, 8. oktobar
Ja sam Frenk… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 20.00

Subota, 9. oktobar / nedelja, 10. oktobar
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 12.00
Ja sam Frenk… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 20.00

Ponedeljak, 11. oktobar – sreda, 13. oktobar
Ja sam Frenk… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 20.00 

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija.

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 30. septembar / petak, 1. oktobar
Mafijaški sveci Njuarka… 19.40, 22.00
Plači, Mačo… 22.50
Toma… 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 21.30, 22.20
After: Posle pada… 17.50
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 15.15
Nečista krv – Greh predaka… 19.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 14.30, 16.15, 18.00
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.45
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.50
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 14.40

Subota, 2. oktobar / nedelja, 3. oktobar
Mafijaški sveci Njuarka… 19.40, 22.00
Plači, Mačo… 22.50
Toma… 13.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 21.30, 22.20
After: Posle pada… 17.50
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 13.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 15.15
Nečista krv – Greh predaka… 19.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.00, 11.45, 12.45, 14.30, 16.15, 18.00
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.30, 15.45
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 10.45, 11.20, 13.30, 16.50
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 12.30, 14.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 10.30
Luka (sinhronizovano)… 13.15

Ponedeljak, 4. oktobar / utorak, 5. oktobar
Mafijaški sveci Njuarka… 19.40, 22.00
Plači, Mačo… 22.50
Toma… 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 21.30, 22.20
After: Posle pada… 17.50
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 15.15
Nečista krv – Greh predaka… 19.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 14.30, 16.15, 18.00
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.45
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.50
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 14.40

Sreda, 6. oktobar
Nije vreme za umiranje 3D… 19.30 – pretpremijera
Mafijaški sveci Njuarka… 19.40, 22.00
Plači, Mačo… 22.50
Toma… 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 20.00, 20.30, 21.00, 21.30, 22.40
After: Posle pada… 17.50
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 15.15
Nečista krv – Greh predaka… 19.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 14.30, 16.15, 18.00
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.45
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.50
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 14.40 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 30. septembar
The Match Factory Girl… 20.00

Petak, 1. oktobar
Fallen Angels… 20.00

Subota, 2. oktobar
High Life… 20.00

Nedelja, 3. oktobar
Golgo 13: The Professional… 20.00

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 30. septembar – nedelja, 3. oktobar
Brit Mari je bila tu… 18.30
Minamata… 20.30

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Subota, 2. oktobar
Sećanja iz budućnosti… 19.00 i 20.00 – pretpremijera

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Redovan repertoar
Četvrtak, 30. septembar

Umetnost sećanja… 18.00 (mala sala)

Petak, 1. oktobar
Umetnost sećanja… 18.00 (mala sala)
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 18.00
Toma… 20.00

Subota, 2. oktobar
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 15.00
Toma… 17.00, 20.00

Nedelja, 3. oktobar
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.00
Toma… 17.00, 20.00 

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 30. septembar / petak, 1. oktobar
Toma… 20.00

Nedelja, 3. oktobar / ponedeljak, 4. oktobar
Toma… 20.00

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.