Izdvajamo
Naslovna » Bioskopski repertoari

Bioskopski repertoari

Najnoviji, aktuelni bioskopski repertoari nalaze se na OVOM LINKU! (U nastavku ovog teksta su bioskopski repertoari koje su bili aktuelni od 28. januara do 3. februara 2016. godine.)

Povratnik
Povratnik – 3 Zlatna Globusa + 12 nominacija za Oskara

Bioskopski repertoari od 28. januara do 3. februara 2016.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx Ušće SC
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
UK „Parobrod“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Peron – Cinemala

Novi filmovi u bioskopima: Vreme je za grudvanje, Luda vožnja 2, Dekica pušten sa lanca, Meda sa Severa, Klub

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Sreda, 3. februar
Džoj… 22.30
Isceljenje… 22.00
Smrdljiva bajka… 20.15 i 22.15
Star Wars – Buđenje sile 3D… 22.00
Sizif K…. 18.30
Mali princ… 18.15
Povratnik… 17.30 i 20.00
Moja majka… 20.00
Luda vožnja 2… 18.00
Dekica pušten s lanca… 20.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020
Moja majka 20.30
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 28. januar
Moja majka… 16.00
Podlih osam… 18.00
Povratnik… 21.00

Petak, 29. januar
Povratnik… 17.00
IFFR – Filmski festival u Roterdamu – revija
Širom otvorenih očiju… 20.00

Subota, 30. januar
Dobri dinosaurus 3D, sinhronizovano… 10.00 i 14.00
Meda sa Severa… 12.00
IFFR – Filmski festival u Roterdamu – revija
Model… 16.00
Predrasude… 20.00

Nedelja, 31. januar
Dobri dinosaurus 3D, sinhronizovano… 10.00 i 14.00
Meda sa Severa… 12.00
IFFR – Filmski festival u Roterdamu – revija
Nevesta… 16.00
Helikopter kontejner… 20.00

Ponedeljak, 1. februar
Dobri dinosaurus 3D, sinhronizovano… 14.00
Star Wars: Buđenje sile 3D… 16.00
Povratnik… 21.00

Utorak, 2. februar / sreda, 3. februar
Dobri dinosaurus 3D, sinhronizovano… 14.00
Star Wars: Buđenje sile 3D… 16.00
Dekica pušten sa lanca… 19.00
Povratnik… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 28. januar – sreda, 3. februar
Sizif K.… 17.00
Moja majka
… 19.00
Klub
… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće SC

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 28. januar / petak, 29. januar / ponedeljak, 1. februar /utorak, 2. februar / sreda, 3. februar
Luda vožnja 2… 18:30, 20:30, 22:30
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano) 3D… 15:40, 17:20, 19:00
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano)… 14:45, 16:30
Meda sa severa (sinhronizovano)… 15:10, 16:20, 18:10
Dekica pušten s lanca… 16:10, 18:15, 20:20, 22:20
Povratnik… 15:10, 18:05, 19:30, 21:00, 22:25
Tajna u njihovim očima… 20:20, 22:30
Krid: Rađanje legende… 19:15, 21:50
Porodica u najam… 14:50
Svi na jug… 20:15
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:30, 18:15
Podlih osam… 15:20, 18:45, 20:40, 22:10
Džoj… 22:15
Opklada veka… 19:25, 22:00
Zločin na talasima… 17:00
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 15:00,16:45, 18:30
Star Wars – Buđenje sile 3D… 20:00, 22:35
Star Wars – Buđenje sile… 16:50
Sestre… 16:15

Subota, 30. januar
Turandot (direktan prenos opere iz Metropolitena)… 19:00
Luda vožnja 2… 18:45, 20:50, 22:55
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano) 3D… 12:20, 14:00, 15:40, 17:20, 19:00
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano)… 13:00, 14:45, 16:30
Meda sa severa (sinhronizovano)… 12:40, 14:30, 15:10, 16:20, 18:10
Dekica pušten s lanca… 12:00, 14:05, 16:10, 18:15, 20:20, 22:20
Povratnik… 12:15, 15:10, 18:05, 19:30, 21:00, 22:25
Tajna u njihovim očima… 20:20, 22:50
Krid: Rađanje legende… 19:15, 21:50
Porodica u najam… 14:50
Svi na jug… 20:15
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 18:15
Dobri dinosaurus (sinhronizovano)… 12:15, 14:15
Podlih osam… 11:50, 15:20, 19:25, 20:40, 22:30
Džoj… 22:15
Opklada veka… 16:15, 22:50
Zločin na talasima… 17:00
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 13:15, 15:00, 16:45, 18:30
Star Wars – Buđenje sile 3D… 20:00, 22:35
Star Wars – Buđenje sile… 12:10, 16:50
Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D… 13:20
Mali princ (sinhronizovano) 3D… 11:10

Nedelja, 31. januar
Luda vožnja 2… 18:30, 20:30, 22:30
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano) 3D… 12:20, 14:00, 15:40, 17:20, 19:00
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano)… 13:00, 14:45, 16:30
Meda sa severa (sinhronizovano)… 12:40, 14:30, 15:10, 16:20, 18:10
Dekica pušten s lanca… 12:00, 14:05, 16:10, 18:15, 20:20, 22:20
Povratnik… 12:15, 15:10, 18:05, 19:30, 21:00, 22:25
Tajna u njihovim očima… 20:20, 22:30
Krid: Rađanje legende… 19:15, 21:50
Porodica u najam… 14:50
Svi na jug… 20:15
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 18:15
Dobri dinosaurus (sinhronizovano)… 12:15, 14:15
Podlih osam… 11:50, 15:20, 18:45, 20:40, 22:10
Džoj… 22:15
Opklada veka… 19:25, 22:00
Zločin na talasima… 17:00
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 13:15, 15:00, 16:45, 18:30
Star Wars – Buđenje sile 3D… 20:00, 22:35
Star Wars – Buđenje sile… 12:10, 16:50
Sestre… 16:15
Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D… 13:20
Mali princ (sinhronizovano) 3D… 11:10
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Subota, 30. januar – sreda, 3. februar
Luda vožnja 2… 18:30, 22:00
Dekica pušten s lanca… 20:30, 22:20
Povratnik… 18:00, 21:00
Star Wars – Buđenje sile 3D… 19:30
Vreme je za grudvanje 3D, sinhronizovano… 14:15, 15:45
Dobri dinosaurus 3D, sinhronizovano… 12:00, 14:00, 16:00, 17:30
Alvin i veverice, sinhronizovano… 12:30, 16:30
Mali princ 3D, sinhronizovano… 14:15
Hotel Transilvanija 2 3D, sinhronizovano… 12:15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 28. januar – sreda, 3. februar
Luda vožnja 2… 18:00, 20:00, 22:00
Dekica pušten sa lanca… 18.30, 20:30, 22:30
Vreme za grudvanje 2D, sinhronizovan… 14:30, 16:15
Vreme za grudvanje 3D, sinhronizovan… 14:10
Meda sa severa… 14:15, 15:00, 16:15, 16:45
Povratnik… 16:00, 19:00, 21:50
Tajna u njihovim očima… 20:15
Dobri dinosaurus 3D, sinhronizovan… 15:10, 17:10
Podlih osam… 19:10, 22:20
Opklada veka… 22:15
Star Wars – Buđenje sile 2D… 17:45
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 28. januar / ponedeljak, 1. februar / utorak, 2. februar / sreda, 3. februar
Luda vožnja 2… 20:20, 22:40
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano) 3D… 14:40, 16:40, 18:20
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano)… 16:00
Meda sa severa (sinhronizovano)… 15:20, 17:20
Dekica pušten s lanca… 18:00, 20:30, 22:30
Povratnik… 17:00, 18:30, 20:00, 21:30
Tajna u njihovim očima… 22:00
Krid: Rađanje legende… 19:30
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 16:20, 17:30
Dobri dinosaurus (sinhronizovano)… 15:00
Podlih osam… 21:40
Zločin na talasima… 22:55
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 15:30
Star Wars – Buđenje sile 3D… 19:00

Petak, 29. januar
Luda vožnja 2… 20:20, 22:40
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano) 3D… 14:40, 16:40, 18:20
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano)… 16:00
Meda sa severa (sinhronizovano)… 15:20
Dekica pušten s lanca… 18:00, 20:30, 22:30
Povratnik… 17:00, 18:30, 20:00, 21:30
Tajna u njihovim očima… 22:00
Krid: Rađanje legende… 19:30
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 16:20, 17:30
Dobri dinosaurus (sinhronizovano)… 15:00
Podlih osam… 21:40
Zločin na talasima… 22:55
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 15:30

Subota, 30. januar / nedelja, 31. januar
Luda vožnja 2… 20:20, 22:40
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano) 3D… 12:40, 14:40, 16:40, 18:20
Vreme je za grudvanje (sinhronizovano)… 11:20, 16:00
Meda sa severa (sinhronizovano)… 13:20, 15:20, 17:20
Dekica pušten s lanca… 18:00, 20:30, 22:30
Povratnik… 17:00, 18:30, 20:00, 21:30
Tajna u njihovim očima… 22:00
Krid: Rađanje legende… 19:30
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:20, 17:30
Dobri dinosaurus (sinhronizovano)… 11:00, 13:00, 15:00
Podlih osam… 21:40
Zločin na talasima… 22:55
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 11:40, 13:40, 15:30
Star Wars – Buđenje sile 3D… 19:00
Ups, ode Noa! (sinhronizovano)… 12:20, 14:10
Bamzi i grad lopova (sinhronizovano)… 11:10
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 29. januar / subota, 30. januar / nedelja, 31. januar
Ćirilo i Metodije – slovenski apostoli… 19.00 i 21.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 30. januar / nedelja, 31. januar… ChibiCon 2016
Četvrtak, 4. februar (20.00)… Projekcija filma: Čekajući zimu
Nedelja, 21. februar (19.00)… Premijere: Diplomski filmovi studenata SAE Instituta

63. Beogradski filmski festival… 20-26. mart
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Kraj sezone
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nedelja kineskog filma (za dž)
Petak, 5. februar (19.00) Smrt i slava u Čangdeu / titl: engleski
Subota, 6. februar (19.00) Tako mladi / titl: eng
Nedelja, 7. februar (19.00) Pali grad / titl: eng
Ponedeljak, 8. februar (19.00) Banka ljubavi / titl: eng
Utorak, 9. februar (19.00) Pekinški bluz / titl: eng
Sreda, 10. februar (19.00) Američki snovi u Kini / titl: eng
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar pogledajte OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
29. januar – 4. februar… 7 veličanstvenih

Petak, 26. februar – nedelja, 6. mart… FEST 2016
********************************************

SKC

Kralja Milana 48
Utorak, 2. februar (20.00) Hip hop bioskop: Hip hop je…
Utorak, 23. februar (20.00) Horoskop: Oni kojih volimo da se plašimo 2
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a; 2639-639
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231; bašta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Ciklus nemačkog filma
Nedelja, 31. januar (19.00) Zwischen Welten
Nedelja, 7. februar (19.00) Almanya, dobrodošli u Nemačku
Nedelja, 14. februar (19.00) Barbara
Nedelja, 21. februar (19.00) Die Geliebten Schwestern
Nedelja, 28. februar (19.00) Zeit Der Kannibalen
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 28. januar
Frankofonija… 18.30
Moja majka… 20.30

Petak, 29. januar
Frankofonija… 18.30
Moja majka… 20.30

Subota, 30. januar
Mali princ… 11.00 i 13.00
Frankofonija… 18.30
Moja majka… 20.30
********************************************

Peron – Cinemala

Braće Krsmanović 12
Nema najavljenih projekcija
********************************************

loading...