Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (17-23. nov. 2016)
Bioskopski repertoari: Fantastične zveri i gde ih naći
Fantastične zveri i gde ih naći

Bioskopski repertoari (17-23. nov. 2016)

Ovo su bioskopski repertoari koji važe od 17. do 23. novembra 2016. godine.

U Beogradu će od 17. novembra bioskopski repertoari biti bogatiji za nekoliko novih filmova: blokbaster nastao po delu Dž. K. Rouling – „Fantastične zveri i gde ih naći„, španski triler „Toro“ i južnokorejska ratna drama „Operacija Hromit“ sa Lijamom Nisonom u jednoj od glavnih uloga.

Očekuju nas dve premijere ove nedelje. Prva će biti u subotu u Delta City-ju – gledaćemo animirani film „Vajana„, a druga u sredu u „Ušće“ SC – domaći film „Stado„, rediteljski prvenac Nikole Koja.

A tu je i: Noć reklamoždera, Festival meksičkog filma, 55-godišnjica premijere filma „Priča sa zapadne strane„, Dani slovenačkog filma, a u DKSG-u „gostuje“ novosadski 7. Shortz – festival videa i kratkog filma.

Polako se pripremamo i za Festival autorskog filma.

Bioskopski repertoari od 17. do 23. novembra 2016.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 17. novembar
Dnevnik mašinovođe… 18.30
Jesen samuraja… 16.00, 18.00 i 20.00
Trolovi 3D, sinhronizovano… 16.15
Vojna akademija 3: Novi početak… 20.00
Toro… 22.00
Operacija Hromit… 20.00 i 22.00
Fantastične zveri i gde ih naći… 21.45
Čudovištance Moli… 15.45 i 17.00

Petak, 18. novembar
Dnevnik mašinovođe… 18.30
Jesen samuraja… 16.00, 18.00 i 20.00
Trolovi 3D, sinhronizovano… 16.30
Greben spasa… 21.45
Vojna akademija 3: Novi početak… 16.00, 18.00, 20.00
Toro… 22.00
Operacija Hromit… 20.00 i 22.00
Fantastične zveri i gde ih naći… 22.00
Čudovištance Moli… 15.45 i 17.00

Subota, 19. novembar / nedelja, 20. novembar
Dnevnik mašinovođe… 18.30
Jesen samuraja… 16.00, 18.00 i 20.00
Trolovi 3D, sinhronizovano… 16.30
Doktor Strejndž 3D… 22.30
Greben spasa… 21.45
Vojna akademija 3: Novi početak… 16.00, 18.00, 20.00
Toro… 22.00
Operacija Hromit… 20.00 i 22.00
Fantastične zveri i gde ih naći… 18.00 i 20.15
Čudovištance Moli… 15.45 i 17.00

Ponedeljak, 21. novembar / utorak, 22. novembar / sreda, 23. novembar
Dnevnik mašinovođe… 18.30
Jesen samuraja… 16.00, 18.00 i 20.00
Trolovi 3D, sinhronizovano… 16.30
Doktor Strejndž 3D… 22.30
Greben spasa… 21.45
Vojna akademija 3: Novi početak… 16.00, 18.00, 20.00
Toro… 22.00
Operacija Hromit… 20.00 i 22.00
Fantastične zveri i gde ih naći… 18.00 i 20.15
Čudovištance Moli… 15.45 i 17.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 17. novembar – sreda, 23. novembar
Operacija Hromit… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 17. novembar / petak, 18. novembar
Trolovi 3D, sinhronizovano… 15.00
Jesen samuraja… 17.00
Fantastične zveri i gde ih naći 3D… 19.00
Vojna akademija 3: Novi početak… 21.00

Subota, 19. novembar / nedeljak, 20. novembar
Trolovi 3D, sinhronizovano… 11.00 i 13.00
Doktor Strejndž 3D… 15.00
Jesen samuraja… 17.00
Fantastične zveri i gde ih naći 3D… 19.00
Vojna akademija 3: Novi početak… 21.00

Ponedeljak, 21. novembar / utorak, 22. novembar / sreda, 23. novembar
Trolovi 3D, sinhronizovano… 15.00
Jesen samuraja… 17.00
Fantastične zveri i gde ih naći 3D… 19.00
Vojna akademija 3: Novi početak… 21.00

Subota, 26. novembar – nedelja, 4. decembar
22. Festival autorskog filma
***********************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 17. novembar – četvrtak, 24. novembar
Hulieta… 17.00
Požar na moru… 19.00
Ustav Republike Hrvatske… 21.00

Petak, 25. novembar – nedelja, 4. decembar
22. Festival autorskog filma
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 17. novembar / petak, 18. novembar / ponedeljak, 21. novembar / utorak, 22. novembar
Fantastične zveri i gde ih naći 3D… 14:35, 17:10, 19:45, 22:20
Fantastične zveri i gde ih naći… 15:50, 18:25, 21:00
Toro… 16:15, 20:40
Operacija Hromit… 18:20, 22:50
Vojna akademija 3 – Novi početak… 16:10, 18:10, 20:10, 22:10
Greben spasa… 19:25, 22:05
Hulieta… 16:30
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 16:00, 17:55
Trolovi (sinhronizovano)… 15:00
Doktor Strejndž 3D… 16:45, 20:00, 22:15
Doktor Strejndž… 14:30, 19:00, 21:15
Računovođa… 16:55, 19:30, 22:00
Devet života… 15:10
Džek Ričer – Bez povratka… 22:45
Ustav Republike Hrvatske… 18:30
Inferno… 19:10, 21:35
Devojka iz voza… 16:40, 20:30
Jesen samuraja… 18:00, 20:20, 22:40
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 15:30
Beba Bridžit Džons… 17:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 14:45

Subota, 19. novembar / nedelja, 20. novembar
Fantastične zveri i gde ih naći 3D… 12:00, 14:35, 17:10, 19:45, 22:20
Fantastične zveri i gde ih naći… 13:15, 15:50, 18:25, 21:00
Toro… 16:15, 20:40
Operacija Hromit… 18:20, 22:50
Vojna akademija 3 – Novi početak… 12:10, 14:10, 16:10, 18:10, 20:10, 22:10
Greben spasa… 19:25, 22:05
Hulieta… 16:30
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 12:05, 14:00, 16:00, 17:55
Trolovi (sinhronizovano)… 13:00, 15:00
Doktor Strejndž 3D… 12:15, 16:45, 20:00, 22:15
Doktor Strejndž… 14:30, 19:00, 21:15
Računovođa… 16:55, 19:30, 22:00
Devet života… 15:10
Džek Ričer – Bez povratka… 13:45, 22:45
Ustav Republike Hrvatske… 18:30
Inferno… 19:10, 21:35
Devojka iz voza… 16:40, 20:30
Jesen samuraja… 18:00, 20:20, 22:40
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 12:30, 15:30
Beba Bridžit Džons… 17:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 12:40, 14:45
Čudovištance Moli (sinhronizovano)… 13:30
Rode… 12:20, 14:20

Sreda, 23. novembar
Stado (premijera)… 21:00
Fantastične zveri i gde ih naći 3D… 14:35, 17:10, 19:45, 22:20
Fantastične zveri i gde ih naći… 15:50, 18:25
Toro… 16:15, 20:40
Operacija Hromit… 18:20, 22:50
Vojna akademija 3 – Novi početak… 16:10, 18:10, 20:10
Greben spasa… 19:25, 22:05
Hulieta… 16:30
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 16:00, 17:55
Trolovi (sinhronizovano)… 15:00
Doktor Strejndž 3D… 16:45, 20:00, 22:15
Doktor Strejndž… 14:30, 19:00
Računovođa… 16:55, 19:30
Devet života… 15:10
Džek Ričer – Bez povratka… 22:45
Ustav Republike Hrvatske… 18:30
Inferno… 19:10
Devojka iz voza… 16:40, 20:30
Jesen samuraja… 18:00, 20:20, 22:40
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 15:30
Beba Bridžit Džons… 17:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 14:45
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 17. novembar / petak, 18. novembar
Fantastične zveri i gde ih naći 3D… 15.45, 17.45, 20.00, 22.30
Vojna akademija 3 – Novi početak… 16.00, 18.00, 20.15, 22.15
Doktor Strejndž 3D… 18.10, 20.25
Računovođa… 22.35
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 15.00

Subota, 19. novembar / nedelja, 20. novembar
Fantastične zveri i gde ih naći 3D… 15.30, 17.45, 20.00, 22.35
Vojna akademija 3 – Novi početak… 13.00, 16.00, 18.00, 20.15, 22.15
Doktor Strejndž 3D… 17.50, 20.10
Računovođa… 22.35
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00, 15.00
Trolovi (sinhronizovano)… 11.00, 13.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 11.30

Ponedeljak, 21. novembar / utorak, 22. novembar / sreda, 23. novembar
Fantastične zveri i gde ih naći 3D… 15.30, 17.45, 20.00, 22.35
Vojna akademija 3 – Novi početak… 16.00, 18.00, 20.15, 22.15
Doktor Strejndž 3D… 17.50, 20.10
Računovođa… 22.35
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 15.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 17. novembar / petak, 18. novembar
Fantastične zveri i gde ih naći 3D… 15.30, 18.00, 20.30
Trolovi 3D (sinhronizovano)… 15.10
Vojna akademija 3 – Novi početak… 17.00, 19.00
Doktor Strejndž 3D… 21.00
Fantastične zveri i gde ih naći… 17.10, 19.30
Greben spasa… 21.50
Trolovi (sinhronizovano)… 16.00
Doktor Strejndž… 17.50, 20.10
Toro… 22.20
Ustav Republike Hrvatske… 15.40
Računovođa… 17.20
Jesen samuraja… 19.50
Operacija Hromit… 22.00

Subota, 19. novembar / nedelja, 20. novembar
Fantastične zveri i gde ih naći 3D… 13.00, 15.30, 18.00, 20.30
Trolovi 3D (sinhronizovano)… 13.10, 15.10
Vojna akademija 3 – Novi početak… 17.00, 19.00
Doktor Strejndž 3D… 21.00
Fantastične zveri i gde ih naći… 14.50, 17.10, 19.30
Greben spasa… 21.50
Trolovi (sinhronizovano)… 16.00
Doktor Strejndž… 17.50, 20.10
Toro… 22.20
Ustav Republike Hrvatske… 15.40
Računovođa… 17.20
Jesen samuraja… 19.50
Operacija Hromit… 22.00
Čudovištance Moli (sinhronizovano)… 13.40

Ponedeljak, 21. novembar / utorak, 22. novembar / sreda, 23. novembar
Fantastične zveri i gde ih naći 3D… 15.30, 18.00, 20.30
Trolovi 3D (sinhronizovano)… 15.10
Vojna akademija 3 – Novi početak… 17.00, 19.00
Doktor Strejndž 3D… 21.00
Fantastične zveri i gde ih naći… 17.10, 19.30
Greben spasa… 21.50
Trolovi (sinhronizovano)… 16.00
Doktor Strejndž… 17.50, 20.10
Toro… 22.20
Ustav Republike Hrvatske… 15.40
Računovođa… 17.20
Jesen samuraja… 19.50
Operacija Hromit… 22.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 17. novembar / petak, 18. novembar / ponedeljak, 21. novembar / utorak, 22. novembar / sreda, 23. novembar
Fantastične zveri i gde ih naći 3D… 16:00, 19:30, 22:00
Fantastične zveri i gde ih naći… 18:40, 21:15
Vojna akademija 3 – Novi početak… 15:50, 18:20, 20:30, 22:30
Greben spasa… 22:40
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 15:40, 17:30
Trolovi (sinhronizovano)… 16:30
Doktor Strejndž 3D… 15:30, 20:00, 22:15
Doktor Strejndž… 17:45
Računovođa… 19:00, 21:30
Jesen samuraja… 18:00, 20:15
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 17:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 15:15

Subota, 19. novembar
Vajana (sinhronizovano) 3D – premijera… 17:30
Fantastične zveri i gde ih naći 3D… 11:00, 16:00, 19:30, 22:00
Fantastične zveri i gde ih naći… 13:30, 18:40, 21:15
Vojna akademija 3 – Novi početak… 15:50, 18:20, 20:30, 22:30
Greben spasa… 22:40
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 11:40, 13:40, 15:40, 17:00
Trolovi (sinhronizovano)… 12:40, 14:40, 16:30
Doktor Strejndž 3D… 15:30, 20:00, 22:15
Doktor Strejndž… 13:00, 17:45
Računovođa… 19:00, 21:30
Jesen samuraja… 18:00, 20:15
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 13:20
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 15:15
Čudovištance Moli (sinhronizovano)… 12:20, 14:20
Rode… 11:20

Nedelja, 20. novembar
Fantastične zveri i gde ih naći 3D… 11:00, 16:00, 19:30, 22:00
Fantastične zveri i gde ih naći… 13:30, 18:40, 21:15
Vojna akademija 3 – Novi početak… 15:50, 18:20, 20:30, 22:30
Greben spasa… 22:40
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 11:40, 13:40, 15:40, 17:30
Trolovi (sinhronizovano)… 12:40, 14:40, 16:30
Doktor Strejndž 3D… 15:30, 20:00, 22:15
Doktor Strejndž… 13:00, 17:45
Računovođa… 19:00, 21:30
Jesen samuraja… 18:00, 20:15
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 13:20, 17:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 15:15
Čudovištance Moli (sinhronizovano)… 12:20, 14:20
Rode… 11:20
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 18. novembar / subota, 19. novembar / nedelja, 20. novembar
Jesen samuraja… 18.00 i 20.00

Utorak, 22. novembar
Večna poetika puteva… 19.00

Četvrtak, 24. novembar
Naš svet viđen očima žena… 19.00

Nedelja, 27. novembar – subota, 3. decembar
22. Festival autorskog filma… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Do petka, 18. novembra
Green Fest 2016

Četvrtak, 24. novembar – subota, 3. decembar
22. Festival autorskog filma

Sreda, 7. decembar
Paralelne vizije na bis… 18.00
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2016. je završena!
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za novembar 2016. pogledajte OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 18. novembar
Noć reklamoždera… 20.30

Sreda, 23. novembar
Premijera domaćeg filma: Stado
Cena ulaznice: 500 RSD

Ponedeljak, 12. decembar
Premijera filma: Igla ispod praga… 20.00
Cena ulaznice: 500 RSD
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Subota, 26. novembar – nedelja, 4. decembar
22. Festival autorskog filma
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Petak, 25. novembar
Program povodom Festivala autorskog filma

Subota, 26. novembar – nedelja, 4. decembar
22. Festival autorskog filma
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231; bašta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 17. novembar / petak, 18. novembar / subota, 19. novembar
Hulijeta… 20.30

Ponedeljak, 21. novembar / utorak, 22. novembar
Još jedan tango… 18.30
Požar na moru… 20.30

Sreda, 23. novembar
Balet: Bajadera… 18.00
Cena ulaznice: 950 RSD
Marijinski teatar (Sankt Petersburg)

Kompozitor: Ludvig Minkus
Dirigent: Boris Gruzin
Koreograf: Marijus Petipa
Igraju: Viktoria Tereškina, Anastasia Matvienko, Vladimir Škliarov
Trajanje: 153 minuta
„Jedna od najčuvenijih baletskih trupa na planeti!“ (Telegraf)
Moćna priča o plemenitom ratniku Soloru i lepoj Nikiji, plesačici u hramu, čini Bajaderu najomiljenijim repertoarskim baletom mnogih svetskih baletskih kompanija. Bajadera je pravi dragulj u izvođenju baletske trupe Marijinskog teatra. Delo je prvi put izvedeno davne 1877.godine i kombinuje egzotičnu scenografiju Indije 19. veka i neprevaziđenu virtuoznost ruske baletske tehnike. Čuveno Kraljevstvo seni iz baleta Bajadera je jedna od najpoznatijih baletskih scena svih vremena koje često nazivaju i „balet u baletu“.
Napomena: jedna pauza posle 54 min. i traje 15 min.

Nedelja, 27. novembar – nedelja, 4. decembar
22. Festival autorskog filma
********************************************

*** Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara.

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.