Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (6-12. april 2017)

Bioskopski repertoari (6-12. april 2017)

Novi bioskopski repertoari važe za narednih sedam dana – od 6. do 12. aprila 2017. godine.

Pročitajte prvu najavu za BELDOCS koji se održava u Beogradu od 8. maja. Od 6. aprila prikazivaće se film „Koliba„, komedija „U velikom stilu„, triler „Grad neupadljive svetlosti„, drame „Raj“ i „Pozdravi iz Fukušime“ i domaći film „Afterparti„.

Ove nedelje se pretpremijerno prikazuje animirani film „Mali šef„.

Bioskopski repertoari od 6. do 12. aprila 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 6. april / petak, 7. april
Afterparti… 19.40, 21.40
Grad neupadljive svetlosti… 20.00
Pozdravi iz Fukušime… 18.00, 22.00
Raj… 15.30
Koliba… 19.30
U velikom stilu… 21.30
Duh u oklopu… 21.50
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 15.30, 17.20
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 14.30
Lepotica i zver 3D… 19.10
Na mlečnom putu… 17.00
Balerina i Viktor (sinhronizovano)… 13.50
Zona Zamfirova – drugi deo… 15.50

Subota, 8. april / nedelja, 9. april
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 16.00, 18.00
Afterparti… 19.40, 21.40
Grad neupadljive svetlosti… 20.00
Pozdravi iz Fukušime… 18.00, 22.00
Raj… 15.30
Koliba… 19.30
U velikom stilu… 22.20
Duh u oklopu… 21.50
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 14.30
Lepotica i zver 3D… 20.00
Uskršnji zeka (sinhronizovano)… 11.30
Ričard roda (sinhronizovano)… 13.30
Na mlečnom putu… 17.00
Balerina i Viktor (sinhronizovano)… 13.50
Zona Zamfirova – drugi deo… 15.50

Ponedeljak, 10. april / utorak, 11. april / sreda, 12. april
Afterparti… 19.40, 21.40
Grad neupadljive svetlosti… 20.00
Pozdravi iz Fukušime… 18.00, 22.00
Raj… 15.30
Koliba… 19.30
U velikom stilu… 21.30
Duh u oklopu… 21.50
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 15.30, 17.20
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 14.30
Lepotica i zver 3D… 19.10
Na mlečnom putu… 17.00
Balerina i Viktor (sinhronizovano)… 13.50
Zona Zamfirova – drugi deo… 15.50
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 6. april – sreda, 12. april
Raj… 20.30
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 6. april – sreda, 12. april
Uskoro ćemo objaviti repertoar
***********************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 6. april – sreda, 12. april
Mesečina… 19.00
Raj… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 6. april
Afterparti… 16:30, 19:20, 21:55 – premijerno
Grad neupadljive svetlosti… 19:40, 21:50
U velikom stilu… 18:30, 20:40, 22:40
Pozdravi iz Fukušime… 15:15, 17:25
Koliba… 14:45, 17:20, 19:20, 22:10
Viking… 21:30
Američka draga… 15:20
Mesečina… 18:35
Moćni rendžeri… 16:35
Trag života… 20:45, 22:50
Lepotica i zver 3D… 16:50, 19:30, 22:00
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 15:40
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 14:20, 18:10
Duh u oklopu 3D… 20:10, 22:20
Duh u oklopu… 19:00, 21:10
Biser Bojane… 15:25, 17:40
Kong: Ostrvo lobanja … 16:45
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 14:25, 19:10
Logan… 19:50, 22:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 14:30, 16:25, 18:20
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 14:50
Nevidljivi svedok… 20:30
Bye Bye man… 14:40
Džon Vik 2… 22:45

Petak, 7. april / ponedeljak, 10. april / utorak, 11. april / sreda, 12. april
Afterparti… 16:30, 19:20, 21:20
Grad neupadljive svetlosti… 19:40, 21:50
U velikom stilu… 18:30, 20:40, 22:40
Pozdravi iz Fukušime… 15:15, 17:25
Koliba… 14:45, 17:20, 20:00, 22:35
Viking… 21:30
Američka draga… 15:20
Mesečina… 18:35
Moćni rendžeri… 16:35
Trag života… 20:45, 22:50
Lepotica i zver 3D… 16:50, 19:30, 22:00
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 15:40
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 14:20, 18:10
Duh u oklopu 3D… 20:10, 22:20
Duh u oklopu… 19:00, 21:10
Biser Bojane… 15:25, 17:40
Kong: Ostrvo lobanja… 16:45
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 14:25, 19:10
Logan… 19:50, 22:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 14:30, 16:25, 18:20
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 14:50
Nevidljivi svedok… 20:30
Bye Bye man… 14:40
Džon Vik 2… 22:45

Subota, 8. april
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00 – pretpremijerno
Afterparti… 16:30, 19:20, 21:20
Grad neupadljive svetlosti… 19:40, 21:50
U velikom stilu… 18:30, 20:40, 22:40
Pozdravi iz Fukušime… 15:15, 17:25
Koliba… 15:55, 20:00, 22:35
Viking… 12:40, 21:30
Američka draga… 12:10
Mesečina… 18:35
Moćni rendžeri… 12:15, 16:35
Trag života… 20:45, 22:50
Lepotica i zver 3D… 16:50, 19:30, 22:00
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 13:10, 15:40
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 11:50, 14:20, 18:10
Duh u oklopu 3D… 20:10, 22:20
Duh u oklopu… 19:00, 21:10
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 11:40, 13:40
Biser Bojane… 15:25, 17:40
Kong: Ostrvo lobanja… 12:00, 16:45
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 14:25, 19:10
Logan… 19:50, 22:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:30, 16:25, 18:20
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 12:50, 14:50
Ričard roda (sinhronizovano)… 12:20, 14:10
Nevidljivi svedok… 20:30
Bye Bye man… 14:40
Džon Vik 2… 22:45

Nedelja, 9. april
Boljšoj balet: Junak našeg doba… 17:00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00 – pretpremijerno
Afterparti… 16:30, 19:20, 21:20
Grad neupadljive svetlosti… 19:40, 21:50
U velikom stilu… 18:40, 20:40, 22:40
Pozdravi iz Fukušime… 15:15, 17:25
Koliba… 14:10, 20:00, 22:35
Viking… 12:40, 21:30
Američka draga… 12:10
Mesečina… 14:20
Moćni rendžeri… 12:15, 16:35
Trag života… 20:45, 22:50
Lepotica i zver 3D… 16:50, 19:30, 22:00
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 13:10, 15:40
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 11:50, 14:20, 18:10
Duh u oklopu 3D… 20:10, 22:20
Duh u oklopu… 19:00, 21:10
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 11:40
Biser Bojane… 15:25, 17:40
Kong: Ostrvo lobanja… 12:00, 16:45
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 14:25, 19:10
Logan… 19:50, 22:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:30, 16:25, 18:20
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 12:45
Ričard roda (sinhronizovano)… 12:15
Nevidljivi svedok… 20:30
Bye Bye man… 14:40
Džon Vik 2… 22:45
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 6. april / petak, 7. februar
U velikom stilu… 20:20, 22:10
Koliba… 19:45
Afterparty… 22:00
Biser Bojane… 17:45
Duh u oklopu 3D… 22:20
Štrumpfovi: Izgubljeno selo 3D, sinhronizovano… 16:30, 18:15
Štrumpfovi: Izgubljeno selo, sinhronizovano… 16:00
Lepotica i zver 3D sinhronizovano… 15:45, 18:05
Lepotica i zver 3D titlovano… 20:00

********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 6. april / petak, 7. april
Uskoro ćemo objaviti repertoar.
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 6. april / petak, 7. april / ponedeljak, 10.april / utorak, 11. april / sreda, 12. april
Afterparti… 18:40, 20:40
Koliba… 20:00, 22:30
Grad neupadljive svetlosti… 14:45, 22:00
U velikom stilu… 20:15, 22:15
Koliba… 20:00, 22:30
Trag života… 22:40
Mesečina… 17:00
Moćni rendžeri… 17:00
Lepotica i zver 3D… 19:00, 21:30
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 15:15
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 16:30
Duh u oklopu 3D… 14:30, 19:30, 21:50
Duh u oklopu… 17:45
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 15:00, 16:50
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00
Viking… 19:15

Subota, 8. april / nedelja, 9. april
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:30 – pretpremijerno
Afterparti… 18:40, 20:40
Koliba… 20:00, 22:30
Grad neupadljive svetlosti… 14:45, 22:00
U velikom stilu… 20:15, 22:15
Koliba… 20:00, 22:30
Trag života… 22:40
Mesečina… 17:00
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 13:30
Lepotica i zver 3D… 19:00, 21:30
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 12:45, 15:15
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 11:15, 13:45, 16:30
Duh u oklopu 3D… 19:30, 21:50
Duh u oklopu… 17:45
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 11:00, 13:00, 15:00, 16:50
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Viking… 19:15
Uskršnji zeka (sinhronizovano)… 12:30
Ričard roda (sinhronizovano)… 11:30
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 7. april / subota, 8. april / nedelja, 9. april
Rekvijem za gospođu J… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 7. april
Pobednici 64. Martovskog festivala… 20.00

Ponedeljak, 10. april (20.00) Katinka
Autorski projekat Miroslava Bate Petrovića
Glavna uloga: Nataša Popovska
Epizodne uloge: Marko Kovač i Milan Đukić
Trajanje: 75 minuta
Ulaz je slobodan
Katinka Savčić je bila supruga Miloša Savčića, jednog od naših najznačajnijih graditelja i privrednika od kraja 19. veka do Drugog svetskog rata. Katinka je Nemica koja se srodila sa srpskim narodom i kao takva odbila saradnju s Nemcima 1941. Zbog toga je, zajedno sa decom i njihovim porodicama, izbačena iz njihove palate u Dobrinjskoj ulici (današnjenjm Andrićevom vencu). Kraj rata su dočekali u svojim vinogradskim vikendicama na Dedinju. Kada su 1944. došli oslobodioci, izbacili su ih i odatle, kao predstavnike poražene buržoazije. Ovo je film o tragičnoj sudbini jedne žene, ali i o Milošu Savčiću i razvoju Srbije tokom prve polovine prošlog veka.
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2017. počinje u junu!
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Etno film u podne
Četvrtak, 6. april (12.00)
Ovog četvrtka tema je „U susret Uskrsu“ i biće prikazani sledeći filmovi:
„Vaskršnja jaja“. Autor Dobrivoje Pantelić. O farbanju jaja u Rađevini. (7 minuta)
„Sveta Nedelja na Siciliji“. Autor Žan-Li Ševe. Ciklus običaja uoči Uskrsa i za sam Uskrs na Siciliji. Različiti narodi i kulturni slojevi još egzistiraju na ovom ostrvu, ujedinjeni u lokalnoj tradiciji. (90 minuta)

********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Pogledajte repertoar za april 2017.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Utorak, 11. april (20.30)
Radovan – povik iza zidova tamnice
Premijera dugometražnog dokumentarnog filma
Cena ulaznice: 500 RSD.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 11. april (18.00) Male smrti – dokumentarni projekat Mireje Salares
Projekcija drugog dela dokumentarnog filma i razgovor sa autorkom
Prvi deo dokumentarnog filma Mireje Salares, pod nazivom „Male smrti“ prikazan je na Filmforumu 8. marta, kada je dogovorena i projekcija drugog dela za 11. april.

Film je baziran na intervjuima koji ona ponekad projektuje i u okviru njenih instalacija, uz dodatne govorne programe. „Male smrti“, direktan prevod izraza koji se koristi za orgazme, naziv je ovog dokumentarca rađenog od 2006. do 2009. godine kroz razgovore sa trideset žena iz različitih oblasti u Meksiku.

U kadru se izmenjuju žene različitog životnog doba, profesije, ekonomskog, društvenog i profesionalnog statusa, te i seksualnog i političkog opredeljenja, kako pričaju o telu kao medijumu uticaja i mestu borbe protiv uticaja ideoloških, kulturnih i religioznih mehanizama. Iako govore uglavnom iz ličnih perspektiva, i sasvim razumljivim jezikom, one gledaoca polako uvode u mnoštvo veoma složenih pitanja o odnosu privatnog i javnog, intimnog i društvenog konteksta.
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
@CZKD Bioskop
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 6. april – nedelja, 30. april
Festival nagrađenih filmova 2017
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Petak, 7. april

Afterparti… 20.00

Ponedeljak, 10. april
Dubrovnik i zločin nad kulturnom baštinom… 19.00
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Utorak, 18. april (20.00) Krugovi
Utorak, 16. maj (20.00) Pored mene
Utorak, 30. maj (20.00) Cinema Komunisto
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 6. april / petak, 7. april / nedelja, 9. april
To je samo kraj sveta… 18.30
Raj… 20.30

Subota, 8. april
Moj život kao tikvica… 12.00
To je samo kraj sveta… 18.30
Raj… 20.30

Ponedeljak, 10. april / utorak, 11. april
Sonita… 18.30
Gabo, stvaranje Gabrijela Garsije Markesa… 20.30
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.