Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (25-31. maj 2017)
Bioskopski repertoari: Pirati sa Kariba - Salazarova osveta

Bioskopski repertoari (25-31. maj 2017)

I ovoga puta – novi bioskopski repertoari su pred vama. Važe za nedelju od 25. do 31. maja 2017. godine.

Od 25. maja u bioskopima možete da gledate avanturistički „Pirati sa Kariba: Salazarova osveta„, špansku triler-komediju „Bar„, američku komediju „Pariz može da sačeka„, horor „Beži!“ i misteriju „9. život Luisa Draksa„.

Podsećamo, u toku je jubilarni 10. Španski metar. Na Kalemegdanu, u okviru Beogradskog manifesta – „Ponovo radi bioskop“, a filmovi će biti prikazivani i u okviru Mikser festivala!

Poslednjeg dana maja čeka nas premijera filma „Čuvari plaže„.

Bioskopski repertoari od 25. do 31. maja 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big – novo!
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet

Beogradski manifest 2017

Kalemegdan (ulaz za dž)

Petak, 26. maj / subota, 27. maj / nedelja, 28. maj
Ponovo radi bioskop (repertoar je objavljen)

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 25. maj
Pariz može da sačeka… 17.40, 20.00
Beži!… 22.00
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta… 15.00
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 17.20, 19.40
9. život Luisa Draksa… 21.45
Osmi putnik: Kovenant… 17.00, 20.10
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 18.00
Fatalni ishod… 19.30, 21.30
Druga strana nade… 15.50
Mali šef (sinhronizovano)… 15.20
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 14.00, 16.00

Petak, 26. maj
Pariz može da sačeka… 17.40, 19.30
Beži!… 22.00
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta… 15.00
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 17.20, 19.40
Bar… 18.00
Osmi putnik: Kovenant… 20.00
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 22.15
Fatalni ishod… 21.30
Druga strana nade… 15.50
Mali šef (sinhronizovano)… 15.20
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 14.00, 16.00

Subota, 27. maj / nedelja, 28. maj
Pariz može da sačeka… 17.40, 19.30
Beži!… 22.00
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta… 12.30, 15.00
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 17.20, 19.40, 22.10
Bar… 18.00
9. život Luisa Draksa… 21.45
Osmi putnik: Kovenant… 17.00, 19.10
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 20.00
Fatalni ishod… 21.30
Druga strana nade… 15.50
Okto: Istraživač dubina (sinhronizovano)… 13.20
Mali šef (sinhronizovano)… 11.30, 15.20
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00, 16.00

Ponedeljak, 29. maj / utorak, 30. maj
Pariz može da sačeka… 17.40, 19.30
Beži!… 22.00
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 17.20, 19.40, 22.10
Bar… 18.00
9. život Luisa Draksa… 21.45
Osmi putnik: Kovenant… 17.00, 19.10
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 20.00
Fatalni ishod… 21.30
Druga strana nade… 15.50
Mali šef (sinhronizovano)… 15.20
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 14.00, 16.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 25. maj – sreda, 31. maj
Pariz može da sačeka… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 25. maj / petak, 26. maj
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15.00
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 16.45 i 21.00
Osmi putnik: Kovenant… 19.00

Subota, 27. maj / nedelja, 28. maj
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 11.00 i 15.00
Okto: Istraživač dubina (sinhronizovano) 3D… 13.00
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 16.45 i 21.00
Osmi putnik: Kovenant… 19.00

Ponedeljak, 29. maj / utorak, 30. maj
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15.00
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 16.45 i 21.00
Osmi putnik: Kovenant… 19.00

Sreda, 31. maj
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15.00
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 16.45
Krcko Oraščić – Balet Monte Karla… 19.00
***********************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Do četvrtka, 1. juna
Španski metar 2017
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 25. maj
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:20, 18:50, 21:20
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Beži!… 18:35, 20:40, 22:45
Pariz može da sačeka… 17:15, 19:10
9. život Luisa Draksa… 15:05, 21:10
Osmi putnik: Kovenant… 15:25, 17:50, 20:15, 22:40
Sve baš sve… 17:05, 20:50
Porodična banda… 19:00, 22:50
Krug… 19:20, 21:30
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 17:20, 22:20
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 14:50, 19:50
Okto: Istraživač dubina 2D… 15:20
Okto: Istraživač dubina 3D… 17:20
Čuvari galaksije vol. 2 2D… 17:00, 22:25
Čuvari galaksije vol. 2 3D… 14:20, 19:40
Paklene ulice 8… 19:30
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 14:30
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:25
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 2D… 14:30
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 16:20
Lepotica i zver 3D… 14:35
Nevidljivi svedok… 16:30

Petak, 26. maj / utorak, 30. maj
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:20, 18:50, 21:20
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Beži!… 18:35, 22:45
Pariz može da sačeka… 17:15, 19:10
9. život Luisa Draksa… 15:05, 21:10
Bar… 16:30, 20:40
Osmi putnik: Kovenant… 15:25, 17:50, 20:15, 22:40
Sve baš sve… 17:05, 20:50
Porodična banda… 19:00, 22:50
Krug… 19:20, 21:30
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 17:20, 22:20
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 14:50, 19:50
Okto: Istraživač dubina 2D… 15:20
Okto: Istraživač dubina 3D… 17:20
Čuvari galaksije vol. 2 2D… 17:00, 22:25
Čuvari galaksije vol. 2 3D… 14:20, 19:40
Male tajne velikog Latino zavodnika… 20:30
Paklene ulice 8… 19:30, 22:10
Odjednom tata… 18:10
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 14:30
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:25
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 2D… 14:20
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 16:20
Lepotica i zver 3D… 14:35
Nevidljivi svedok… 22:45

Subota, 27. maj / nedelja, 28. maj
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 13:50, 16:20, 18:50, 21:20
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Beži!… 18:35, 22:45
Pariz može da sačeka… 17:15, 19:10
9. život Luisa Draksa… 15:05, 21:10
Bar… 16:30, 20:40
Osmi putnik: Kovenant… 13:00, 15:25, 17:50, 20:15, 22:40
Sve baš sve… 17:05, 20:50
Porodična banda… 19:00, 22:50
Krug… 19:20, 21:30
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 17:20, 22:20
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 12:20, 14:50, 19:50
Okto: Istraživač dubina 2D… 11:30, 15:20
Okto: Istraživač dubina 3D… 13:20, 17:20
Čuvari galaksije vol. 2 2D… 17:00,22:25
Čuvari galaksije vol. 2 3D… 11:40, 14:20, 19:40
Smisao života jednog psa… 13:05
Male tajne velikog Latino zavodnika… 20:30
Paklene ulice 8… 19:30, 22:10
Odjednom tata… 18:10
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 12:25, 14:30
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 11:30, 13:30, 15:30, 17:25
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 2D… 14:20
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 12:15, 16:20
Lepotica i zver 3D… 12:00, 14:35
Nevidljivi svedok… 22:45

Ponedeljak, 29. maj
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:20, 18:50, 21:20
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Beži!… 18:35, 22:45
Pariz može da sačeka… 17:15, 19:10
9. život Luisa Draksa… 15:05, 21:10
Bar… 16:30, 20:40
Osmi putnik: Kovenant… 15:25, 17:50, 20:15, 22:40
Sve baš sve… 17:05, 20:50
Porodična banda… 19:00, 22:50
Krug… 17:15, 21:50
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 17:20, 22:20
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 14:50, 19:50
Okto: Istraživač dubina 2D… 15:20
Čuvari galaksije vol. 2 2D… 17:00, 22:25
Čuvari galaksije vol. 2 3D… 14:20, 19:40
Male tajne velikog Latino zavodnika… 20:30
Paklene ulice 8 – 22:00
Odjednom tata… 18:10
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 14:30
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:25
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 2D… 14:20
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 16:20
Lepotica i zver 3D… 14:35
Nevidljivi svedok… 22:45

Sreda, 31. maj
Čuvari plaže… 20:00 – premijerno
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:20, 18:50, 21:20
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 15:00, 17:30, 19:40, 22:30
Beži!… 18:35, 22:45
Pariz može da sačeka… 17:15, 19:10
9. život Luisa Draksa… 15:05, 21:10
Bar… 16:30, 20:40
Osmi putnik: Kovenant… 15:25, 17:50, 20:15, 22:40
Sve baš sve… 17:05, 20:50
Porodična banda… 19:00, 22:50
Krug… 19:20, 21:30
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 17:20, 22:20
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 14:50, 19:50
Okto: Istraživač dubina 2D… 15:20
Okto: Istraživač dubina 3D… 17:20
Čuvari galaksije vol. 2 2D… 17:00, 22:25
Čuvari galaksije vol. 2 3D… 14:20, 19:30
Male tajne velikog Latino zavodnika… 20:35
Paklene ulice 8… 22:10
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 14:30
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:25
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 2D… 14:20
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 16:20
Lepotica i zver 3D… 14:35
Nevidljivi svedok… 22:50
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 25. maj / petak, 26. maj
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 15.45, 17.30, 20.00, 22.30
Beži!… 22.25
Pariz može da sačeka… 20.30
Osmi putnik: Kovenant… 18.15, 22.15
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 20.20
Čuvari galaksije vol. 2 3D… 18.00
Kozje uši… 16.00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15.30

Subota, 27. maj / nedelja, 28. maj
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 15.45, 17.30, 20.00, 22.30
Beži!… 22.25
Pariz može da sačeka… 20.30
Osmi putnik: Kovenant… 18.15, 22.15
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 20.20
Čuvari galaksije vol. 2 3D… 18.00
Kozje uši… 16.00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 11.30, 13.30, 15.30
Okto: Istraživač dubina (sinhronizovano) 3D… 12.00
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 13.45
Štrumpfovi: Izgubljeno sel (sinhronizovano) 3D… 12.15, 14.00

Ponedeljak, 29. maj / utorak, 30. maj / sreda, 31. maj
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 15.45, 17.30, 20.00, 22.30
Beži!… 22.25
Pariz može da sačeka… 20.30
Osmi putnik: Kovenant… 18.15, 22.15
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 20.20
Čuvari galaksije vol. 2 3D… 18.00
Kozje uši… 16.00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15.30
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 25. maj
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 17.30, 20.00, 22.40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta… 19.00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 16.40
Mali šef (sinhronizovano)… 16.00
Čuvari galaksije vol. 2 3D… 18.30
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21.00
Osmi putnik: Kovenant… 16.30, 21.30
Pariz može da sačeka… 18.20
Beži!… 20.30, 22.30
Sve, baš sve… 16.15
Krug… 18.15, 20.15
9. život Luisa Draksa… 22.15

Petak, 26. maj
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 17.30, 20.00, 22.40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta… 19.00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 16.40
Mali šef (sinhronizovano)… 16.00
Čuvari galaksije vol. 2 3D… 18.30
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21.00
Osmi putnik: Kovenant… 16.30, 21.30
Pariz može da sačeka… 18.20
Beži!… 20.30, 22.30
Sve, baš sve… 16.15
Krug… 18.15
Bar… 20.15
9. život Luisa Draksa… 22.15

Subota, 27. maj / nedelja, 28. maj
Okto: Istraživač dubina (sinhronizovano) 3D… 13.10
Okto: Istraživač dubina (sinhronizovano)… 14.30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 17.30, 20.00, 22.40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta… 19.00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 14.40, 16.40
Mali šef (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Čuvari galaksije vol. 2 3D… 18.30
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21.00
Osmi putnik: Kovenant… 16.30, 21.30
Pariz može da sačeka… 18.20
Beži!… 20.30, 22.30
Sve, baš sve… 16.15
Krug… 18.15
Bar… 20.15
9. život Luisa Draksa… 22.15
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovan) 2D… 14.15

Ponedeljak, 29. maj / utorak, 30. maj / sreda, 31. maj
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 17.30, 20.00, 22.40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta… 19.00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 16.40
Mali šef (sinhronizovano)… 16.00
Čuvari galaksije vol. 2 3D… 18.30
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21.00
Osmi putnik: Kovenant… 16.30, 21.30
Pariz može da sačeka… 18.20
Beži!… 20.30, 22.30
Sve, baš sve… 16.15
Krug… 18.15
Bar… 20.15
9. život Luisa Draksa… 22.15
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 25. maj
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 15:15, 19:00, 21:30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 17:45, 20:15, 22:45
Beži!… 18:40, 22:50
Pariz može da sačeka… 15:00, 17:00, 20:45
9. život Luisa Draksa… 15:10
Osmi putnik: Kovenant… 16:20, 20:00, 22:30
Sve baš sve… 15:50
Porodična banda… 14:30
Krug… 17:50
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 17:20
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 19:50, 22:20
Čuvari galaksije vol. 2 3D… 18:50
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 14:50
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 16:50
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 2D… 14:00

Petak, 26. maj / utorak, 30. maj / sreda, 31. maj
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 15:15, 19:00, 21:30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 17:45, 20:15, 22:45
Beži!… 18:40, 22:50
Pariz može da sačeka… 15:00, 17:00
9. život Luisa Draksa… 15:10
Bar… 16:30, 20:45
Osmi putnik: Kovenant… 20:00, 22:30
Sve baš sve… 15:50
Porodična banda… 14:30
Krug… 17:50
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 17:20
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 19:50, 22:20
Čuvari galaksije vol. 2 2D… 22:10
Čuvari galaksije vol. 2 3D… 19:30
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 15:30
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 17:30
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 2D… 14:00

Subota, 27. maj / nedelja, 28. maj
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 15:15, 19:00, 21:30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 12:45, 17:45, 20:15, 22:45
Beži!… 18:40, 22:50
Pariz može da sačeka… 15:00, 17:00
9. život Luisa Draksa… 15:10
Bar… 16:30, 20:45
Osmi putnik: Kovenant… 20:00, 22:30
Sve baš sve… 15:50
Porodična banda… 14:30
Krug… 17:50
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 17:20
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 19:50, 22:20
Okto: Istraživač dubina 2D… 12:30
Okto: Istraživač dubina 3D… 11:15, 13:15
Čuvari galaksije vol. 2 2D… 22:10
Čuvari galaksije vol. 2 3D… 19:30
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 11:30, 15:30
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 13:30, 17:30
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 2D… 12:00, 14:00
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 11:00, 13:00

Ponedeljak, 29. maj
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 15:15, 19:00, 21:30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 17:45, 20:15, 22:45
Beži!… 18:40, 22:50
Pariz može da sačeka… 15:00, 17:00
9. život Luisa Draksa… 15:10
Bar… 16:30, 20:45
Osmi putnik: Kovenant… 20:00, 22:30
Sve baš sve… 15:50
Porodična banda… 14:30
Krug… 17:50
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 17:20
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 19:50, 22:20
Čuvari galaksije vol. 2 3D… 20:30
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 14:00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 16:00
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 2D… 14:00
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 25. maj (20.00) Terens Malik
Predavač: Dragan Dimčić, docent na Katedri za montažu FDU u Beogradu
Tačka koja omogućava sagledavanje i vraćanje smisla u naše živote, tačka koja spaja prošlost, sadašnjost i budućnost u smislenu celinu, ne može biti u istom koordinatnom sistemu sa vremenskom osom. Nju mora stvoriti autor, stvaralac koji će posredno dati ključ, stvoriti filter za pročišćeno iskustvo koje želi da prenese gledaocima. Mitski i alhemijski elementi su retko bili tako dobro utkani u tkivo filma kao u pojedinim delima Terensa Malika. U filmu „Drvo života“ kamera plovi zajedno sa životom, a montaža spaja fragmente prostora i vremena u niz koji svoj smisao dobija tek u tački gde se bezvremeno seče s vremenom. Kroz analizu Malikovih tema i motiva otkrićemo tačku koja ih povezuje.
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 25. maj – nedelja, 28. maj
Plan B – 2. festival subverzivnog filma
********************************************

Cineplexx Big Beograd – novo!

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 25. maj
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:15, 18:45, 21:15
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 14:45, 17:15, 19:45, 22:15
Beži!… 18:20, 22:40
Pariz može da sačeka… 16:40, 20:40
9. život Luisa Draksa… 18:30
Osmi putnik: Kovenant… 16:30, 19:00, 21:30
Sve baš sve… 14:30
Porodična banda… 18:15
Krug… 20:30, 22:45
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 17:30
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 20:00, 22:30
Čuvari galaksije vol. 2 2D… 15:40
Čuvari galaksije vol. 2 3D… 20:10, 22:30
Paklene ulice 8… 19:20, 22:00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15:20, 17:20
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 2D… 14:40
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 15:30

Petak, 26. maj / ponedeljak, 29. maj / utorak, 30. maj / sreda, 31. maj
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:15, 18:45, 21:15
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 14:45, 17:15, 19:45, 22:15
Beži!… 18:20, 22:40
Pariz može da sačeka… 16:40, 20:40
9. život Luisa Draksa… 18:30
Bar… 16:20, 20:30
Osmi putnik: Kovenant… 16:30, 19:00, 21:30
Sve baš sve… 14:30
Porodična banda… 18:15
Krug… 22:45
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 17:30
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 20:00, 22:30
Čuvari galaksije vol. 2 2D… 15:40
Čuvari galaksije vol. 2 3D… 20:10, 22:30
Paklene ulice 8… 19:20, 22:00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15:20, 17:20
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 2D… 14:40
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 15:30

Subota, 27. maj / nedelja, 28. maj
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 12:15, 14:45, 17:15, 19:45, 22:15
Beži!… 18:20, 22:40
Pariz može da sačeka… 16:40, 20:40
9. život Luisa Draksa… 18:30
Bar… 16:20, 20:30
Osmi putnik: Kovenant… 12:00, 16:30, 19:00, 21:30
Sve baš sve… 14:30
Porodična banda… 18:15
Krug… 22:45
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 17:30
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 20:00, 22:30
Okto: Istraživač dubina 2D… 13:50
Okto: Istraživač dubina 3D… 12:00
Čuvari galaksije vol. 2 2D… 15:40
Čuvari galaksije vol. 2 3D… 20:10, 22:30
Paklene ulice 8… 19:20, 22:00
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 14:20
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 11:20, 13:20, 15:20, 17:20
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 2D… 12:40, 14:40
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano) 3D… 11:30, 13:30, 15:30
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Četvrtak, 25. maj
Etno film u podne… 12.00
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoare za MAJ 2017. pogledajte na OVOM LINKU!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nedelja, 25. jun (10.00)
Balkan Tube Fest 2017.
Cena ulaznice: 600 RSD
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Performansi @CZKD Bioskop
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Sreda, 31. maj (18.00)
Da li poznaješ današnju Italiju: Tutto Dante, Il 33esimo del Paradiso
„Tutto Dante“ je poetsko-teatarski spektakl Roberta Beninjija koji pripoveda Božanstvenu komediju, najsjajnije delo svih vremena, otkrivajući publici savremenost vrhunskog pesnika. Ovaj toskanski glumac, dobitnik Oskara, na maestralan način interpretira ukupno trinaest pevanja Božanstvene komedije Dantea Aligijerija spajajući poeziju, satiru, šegačenje i čaroliju.
Žanr: poetsko-teatarski spektakl
Trajanje: 66’
Jezik: italijanski (sa titlovima na engleskom)
Uloge: Roberto Beninji
Ulaz: slobodan
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Do četvrtka, 1. juna
10. Španski metar (Dvorana KCB, Kinoteka, Žitomlin)
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

060/0170-231
Četvrtak, 25. maj – nedelja, 28. maj
Žitomlin, Donji Dorćol: Mikser festival 2017
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 25. maj (21.00) Incedies
Petak, 26. maj (21.00) Čaruga
Subota, 27. maj (21.00) The Witch
Nedelja, 28. maj (21.00) Blade Runner
Sreda, 31. maj (21.00) Only Lovers Left Alive
Četvrtak, 1. jun (21.00) Things to Do in Denver When You’re Dead
Petak, 2. jun (21.00) Crna Marija
Subota, 3. jun (21.00) To Live and Die in LA
Nedelja, 4. jun (21.00) Tacones lejanos
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Utorak, 30. maj (20.00) Cinema Komunisto
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 25. maj / petak, 26. maj / nedelja, 28. maj / sreda, 31. maj
Efekat vode… 18.30
Pariz može da sačeka… 20.30

Subota, 27. maj
Bela i Sebastijan: Avantura se nastavlja… 12.00
Efekat vode… 18.30
Pariz može da sačeka… 20.30

Ponedeljak, 29. maj / utorak, 30. maj
Boljšoj Vavilon… 18.30
Gabo, magija stvarnosti… 20.30
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2017. počinje u junu!
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.