Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (13-19. jul 2017)
Bioskopski repertoari: Planeta majmuna - Rat
Bioskopski repertoari: Planeta majmuna - Rat

Bioskopski repertoari (13-19. jul 2017)

Bioskopski repertoari važe od 13. do 19. jula 2017. godine. Pored tri nova filma, sledeće srede očekuje nas i jedna premijera…

Od 13. jula u bioskopima možete da gledate treći deo popularne SF franšize „Planeta majmuna: Rat„, triler „Dron„, biografski „Magnus“ i dramu „Porodični čovek„.

Ovog leta domaća publika najviše je zainteresovana za film „Spajdermen: Povratak kući“ i animirani „Grozan ja 3„. Bićete u prilici da premijerno pogledate dramu iz Drugog svetskog rata „Dankerk„.

Pored projekcija na otvorenom (Filmstreet, Open Air Cinema…) preporučujemo idealne filmske hitove za vrelo leto u Kinoteci! Od 17. do 21. jula u bioskopu Fontana biće realizovan program „Palić u Beogradu“.

Bioskopski repertoari od 13. do 19. jula 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big – novo!
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet

********************************************

Open Air Cinema

Tašmajdanski park i Sava promenada
6. jul – 6. septembar (četvrtkom, petkom i subotom)
Domaći i strani filmovi

Tašmajdanski park
Četvrtak, 13. jul (21.00) Nije lako sa muškarcima
Petak, 14. jul (21.00) Policajac sa Petlovog brda
Subota, 15. jul (21.00) Montevideo, vidimo se!

Sava promenada
Četvrtak, 13. jul (21.00) Kako je propao rokenrol
Petak, 14. jul (21.00) Montevideo, bog te video
Subota, 15. jul (21.00) Zvižduk u osam
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Rekonstrukcija u toku
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 13. jul – sreda, 19. jul
Magnus… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 13. jul
Magnus… 17.00
Planeta majmuna: Rat 3D… 21.00

Petak, 14. jul
Magnus… 17.00
Spajdermen: Povratak kući 3D… 19.00
Planeta majmuna: Rat 3D… 21.00

Subota, 15. jul / nedelja, 16. jul
Grozan ja 3 (sinhr.) 3D… 11.00, 15.00
Automobili 3 (sinhr.) 3D… 13.00
Planeta majmuna: Rat 3D… 16.30, 21.00
Spajdermen: Povratak kući 3D… 19.00

Ponedeljak, 17. jul / utorak, 18. jul / sreda, 19. jul
Palić u Beogradu… 17.00 i 19.00
Planeta majmuna: Rat 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Do 24. avgusta nema projekcija
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 13. jul
Planeta majmuna – Rat 2D… 17:20, 18:50, 21:30
Planeta majmuna – Rat 3D… 14:40, 20:00, 22:40
Dron… 20:40, 22:30
Porodični čovek… 20:30, 22:45
Spajdermen: Povratak kući 2D… 15:50, 18:30, 21:10
Spajdermen: Povratak kući 3D… 17:05, 19:40, 22:20
Ćale moje bivše… 18:40
Nokturama… 22:55
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 15:00, 17:00
Grozan ja 3 3D… 19:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00
Preterivanje… 17:10
Kuća uvek dobija… 19:05
Transformersi: Poslednji vitez… 16:20
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19:10
Ludilo devojačke večeri… 18:10, 20:55
Čudesna žena… 19:20, 22:10
Automobili 3 2D… 14:50
Automobili 3 3D… 16:10
Mumija 3D… 16:30
Čuvari plaže… 18:20, 21:40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 15:40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 20:20, 22:50
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 22:00

Petak, 14. jun / utorak, 18. jun
Planeta majmuna – Rat 2D… 17:20, 18:50, 21:30
Planeta majmuna – Rat 3D… 14:40, 20:00, 22:40
Dron… 20:40, 22:30
Porodični čovek… 20:30, 22:45
Spajdermen: Povratak kući 2D… 15:50, 18:30, 21:10
Spajdermen: Povratak kući 3D… 17:05, 19:40, 22:20
Ćale moje bivše… 18:40
Nokturama… 22:55
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 15:00, 17:00
Grozan ja 3 3D… 19:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00
Preterivanje… 17:10
Kuća uvek dobija… 19:05
Transformersi: Poslednji vitez… 16:20
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19:10
Ludilo devojačke večeri… 18:10, 20:55
Čudesna žena… 16:40, 19:20, 22:10
Automobili 3 2D… 14:50
Automobili 3 3D… 16:10
Mumija 3D… 16:30
Čuvari plaže… 18:20, 21:40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 15:40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 20:20, 22:50
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 22:00

Subota, 15. jul
Boljšoj na bis: Labudovo jezero… 18:00
Planeta majmuna – Rat 2D… 17:20, 18:50, 21:30
Planeta majmuna – Rat 3D… 12:00, 14:40, 20:00, 22:40
Dron… 20:50, 22:40
Porodični čovek… 20:30, 22:45
Spajdermen: Povratak kući 2D… 13:10, 15:50, 18:30, 21:10
Spajdermen: Povratak kući 3D… 14:30, 17:05, 19:40, 22:20
Ćale moje bivše… 18:40
Nokturama… 22:55
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 13:00, 15:00, 17:00
Grozan ja 3 3D… 19:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:10, 14:00, 16:00, 18:00
Preterivanje… 17:10
Kuća uvek dobija… 19:05
Transformersi: Poslednji vitez… 16:20
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 13:30, 19:10
Ludilo devojačke večeri… 18:10, 20:55
Čudesna žena… 16:40, 19:20, 22:10
Automobili 3 2D… 14:50
Automobili 3 3D… 13:20
Mumija 3D… 16:30
Čuvari plaže… 15:30, 21:40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 15:40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 14:10, 20:20, 22:50
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 22:00

Nedelja, 16. jul
Planeta majmuna – Rat 2D… 17:20, 18:50, 21:30
Planeta majmuna – Rat 3D… 12:00, 14:40, 20:00, 22:40
Dron… 20:40, 22:30
Porodični čovek… 20:30, 22:45
Spajdermen: Povratak kući 2D… 13:10, 15:50, 18:30, 21:10
Spajdermen: Povratak kući 3D… 14:30, 17:05, 19:40, 22:20
Ćale moje bivše… 18:40
Nokturama… 22:55
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 13:00, 15:00, 17:00
Grozan ja 3 3D… 19:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:10, 14:00, 16:00, 18:00
Preterivanje… 17:10
Kuća uvek dobija… 19:05
Transformersi: Poslednji vitez… 16:20
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 13:30, 19:10
Ludilo devojačke večeri… 18:10, 20:55
Čudesna žena… 16:40, 19:20, 22:10
Automobili 3 2D… 14:50
Automobili 3 3D… 13:50, 16:10
Mumija 3D… 16:30
Čuvari plaže… 18:20, 21:40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 15:40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 14:10, 20:20, 22:50
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 22:00

Ponedeljak, 17. jul
Planeta majmuna – Rat 2D… 17:20, 18:50, 21:30
Planeta majmuna – Rat 3D… 14:40, 20:00, 22:40
Dron… 20:40, 22:30
Porodični čovek… 20:30, 22:45
Spajdermen: Povratak kući 2D… 15:50, 18:30, 21:10
Spajdermen: Povratak kući 3D… 17:05, 19:40, 22:20
Ćale moje bivše… 18:40
Nokturama… 22:55
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 15:00, 17:00
Grozan ja 3 3D… 19:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00
Preterivanje… 17:10
Kuća uvek dobija… 19:05
Transformersi: Poslednji vitez… 16:20
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19:10
Ludilo devojačke večeri… 18:10, 20:55
Čudesna žena… 17:20, 22:10
Automobili 3 2D… 14:50
Automobili 3 3D… 16:10
Mumija 3D… 16:30
Čuvari plaže… 18:20, 21:40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 15:40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 20:20, 22:50
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 22:00

Sreda, 19. jun
Dankerk… 20:00 – premijerno
Planeta majmuna – Rat 2D… 17:20, 18:50, 21:30
Planeta majmuna – Rat 3D… 14:40, 19:40, 22:10
Dron… 20:40, 22:30
Porodični čovek… 20:30, 22:45
Spajdermen: Povratak kući 2D… 15:50, 18:30, 21:10
Spajdermen: Povratak kući 3D… 17:05, 19:20, 22:20
Ćale moje bivše… 18:40
Nokturama… 22:55
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 15:00, 17:00
Grozan ja 3 3D… 19:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00
Preterivanje… 17:10
Kuća uvek dobija… 19:05
Transformersi: Poslednji vitez… 16:20
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19:10
Ludilo devojačke večeri… 18:10, 20:55
Čudesna žena… 16:40, 22:05
Automobili 3 2D… 14:50
Automobili 3 3D… 16:10
Mumija 3D… 16:30
Čuvari plaže… 18:20, 21:40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 15:40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 20:20, 22:50
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 22:00
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 13. jul / petak, 14. jul
Planeta majmuna – Rat 3D… 17.45, 20.00, 22.30
Dron… 22.15
Spajdermen: Povratak kući 3D… 17.00, 19.30, 22.00
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16.00, 18.10
Grozan ja 3 (titlovano)… 20.15
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 15.00
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 15.45

Subota, 15. jul / nedelja, 16. jul
Planeta majmuna: Rat 3D… 17.45, 20.00, 22.30
Dron… 22.15
Spajdermen: Povratak kući 3D… 13.30, 17.00, 19.30, 22.00
Grozan ja 3 (sinhr.) 3D… 12.00, 14.00, 16.00, 18.10
Grozan ja 3 (sinhr.)… 11.15, 13.00, 15.00
Grozan ja 3 (titlovano)… 20.15
Automobili 3 (sinhr.) 3D… 11.30, 15.45

Ponedeljak, 17. jul / utorak, 18. jul
Planeta majmuna: Rat 3D… 17.45, 20.00, 22.30
Dron… 22.15
Spajdermen: Povratak kući 3D… 17.00, 19.30, 22.00
Grozan ja 3 (sinhr.) 3D… 16.00, 18.10
Grozan ja 3 (sinhr.)… 15.00
Grozan ja 3 (titlovano)… 20.15
Automobili 3 (sinhr.) 3D… 15.45

Sreda, 19. jul
Dankerk… 20.00
Planeta majmuna – Rat 3D… 17.45, 19.30, 22.30
Dron… 22.15
Spajdermen: Povratak kući 3D… 17.00, 22.00
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16.00, 18.10
Grozan ja 3 (titlovano)… 20.15
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 15.00
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 15.45
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 13. jul / petak, 14. jul
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 15.15
Planeta majmuna – Rat 3D… 17.15, 20.00, 22.40
Planeta majmuna – Rat… 21.30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15.30, 17.30
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 16.15, 18.00
Grozan ja 3 (titlovano)… 19.45
Spajdermen: Povratak kući 3D… 19.30, 22.00
Magnus… 16.45
Transformersi: Poslednji vitez… 18.15
Čudesna žena… 21.00
Ludilo devojačke večeri… 17.00
Ćale moje bivše… 19.00
Dron… 20.40, 22.30

Subota, 15. jul / nedelja, 16. jul
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 13.15, 15.15
Planeta majmuna – Rat 3D… 17.15, 20.00, 22.40
Planeta majmuna – Rat… 21.30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 13.30, 15.30, 17.30
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 13.00, 14.30, 16.15, 18.00
Grozan ja 3 (titlovano)… 19.45
Spajdermen: Povratak kući 3D… 19.30, 22.00
Magnus… 16.45
Transformersi: Poslednji vitez… 18.15
Čudesna žena… 21.00
Ludilo devojačke večeri… 17.00
Ćale moje bivše… 19.00
Dron… 20.40, 22.30
Automobili 3 (sinhronizovano)… 14.45

Ponedeljak, 17. jul / utorak, 18. jul / sreda, 19. jul
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 15.15
Planeta majmuna – Rat 3D… 17.15, 20.00, 22.40
Planeta majmuna – Rat… 21.30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15.30, 17.30
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 16.15, 18.00
Grozan ja 3 (titlovano)… 19.45
Spajdermen: Povratak kući 3D… 19.30, 22.00
Magnus… 16.45
Transformersi: Poslednji vitez… 18.15
Čudesna žena… 21.00
Ludilo devojačke večeri… 17.00
Ćale moje bivše… 19.00
Dron… 20.40, 22.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 13. jul
Planeta majmuna – Rat 2D… 17:10
Planeta majmuna – Rat 3D… 20:00, 22:40
Dron… 21:00, 22:55
Porodični čovek… 20:20, 22:30
Spajdermen: Povratak kući 2D… 17:40, 22:50
Spajdermen: Povratak kući 3D… 20:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 17:20
Grozan ja 3 2D… 19:10
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 18:20

Petak, 14. jul / ponedeljak, 17. jul / utorak, 18. jul
Planeta majmuna – Rat 2D… 17:00
Planeta majmuna – Rat 3D… 19:40, 22:20
Dron… 21:00, 22:55
Porodični čovek… 20:20, 22:30
Spajdermen: Povratak kući 2D… 17:40, 22:50
Spajdermen: Povratak kući 3D… 20:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 17:20
Grozan ja 3 2D… 19:10
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 18:20

Subota, 15. jul / nedelja, 16. jul
Planeta majmuna – Rat 2D… 17:00
Planeta majmuna – Rat 3D… 19:40, 22:20
Dron… 21:00, 22:55
Porodični čovek… 20:20, 22:30
Spajdermen: Povratak kući 2D… 17:40, 22:50
Spajdermen: Povratak kući 3D… 20:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 13:30, 15:20, 17:20
Grozan ja 3 2D… 19:10
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:30, 16:30, 18:20
Automobili 3 2D… 13:20, 15:30
Automobili 3 3D… 12:40, 14:50

Sreda, 19. jul
Dankerk… 20:00 – premijerno
Planeta majmuna – Rat 2D… 17:00
Planeta majmuna – Rat 3D… 19:40, 22:10
Dron… 22:55
Porodični čovek… 20:40, 22:30
Spajdermen: Povratak kući 2D… 17:40, 22:50
Spajdermen: Povratak kući 3D… 20:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 17:00
Grozan ja 3 2D… 18:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 18:00
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Do 1. septembra
Letnja pauza

Najave za novu sezonu:
Balkanima – Evropski festival animiranog filma (3-7. oktobar)
Alternative film/video festival (13-17. decembar)
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd – novo!

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 13. jul / petak, 14. jul / ponedeljak, 17. jul / utorak, 18. jul
Planeta majmuna – Rat 2D… 18:40, 21:20
Planeta majmuna – Rat 3D… 14:40, 17:20, 20:00, 22:40
Dron… 20:30, 22:20
Porodični čovek… 20:15, 22:30
Spajdermen: Povratak kući 2D… 15:30, 20:45
Spajdermen: Povratak kući 3D… 18:10, 19:20, 22:00
Ćale moje bivše… 17:00
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 15:40, 17:30
Grozan ja 3 3D… 20:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 14:45, 16:40, 18:30
Preterivanje… 18:00
Kuća uvek dobija… 15:50
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 17:40
Čudesna žena… 21:30
Automobili 3 3D… 16:30
Mumija 3D… 22:10
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 19:00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 16:00

Subota, 15. jul / nedelja, 16. jul
Planeta majmuna – Rat 2D… 18:40, 21:20
Planeta majmuna – Rat 3D… 12:00, 14:40, 17:20, 20:00, 22:40
Dron… 20:30, 22:20
Porodični čovek… 20:15, 22:30
Spajdermen: Povratak kući 2D… 15:30, 20:45
Spajdermen: Povratak kući 3D… 18:10, 19:20, 22:00
Ćale moje bivše… 17:00
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 11:45, 13:45, 15:40, 17:30
Grozan ja 3 3D… 20:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:45, 14:45, 16:40, 18:30
Preterivanje… 18:00
Kuća uvek dobija… 15:50
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 17:40
Čudesna žena… 21:30
Automobili 3 2D… 14:20
Automobili 3 3D… 12:10, 16:30
Mumija 3D… 22:10
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 19:00
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 14:00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 12:00, 16:00

Sreda, 19. jul
Dunkirk… 20:00 – premijerno
Planeta majmuna – Rat 2D… 18:40, 21:20
Planeta majmuna – Rat 3D… 14:40, 17:20, 19:25, 22:15
Dron… 20:30, 22:20
Porodični čovek… 20:15, 22:30
Spajdermen: Povratak kući 2D… 15:30, 20:45
Spajdermen: Povratak kući 3D… 18:10, 19:20, 22:00
Ćale moje bivše… 17:35
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 15:40, 17:30
Grozan ja 3 3D… 20:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 14:45, 16:40, 18:30
Preterivanje… 18:00
Kuća uvek dobija… 15:50
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 17:40
Čudesna žena… 22:05
Automobili 3 3D… 16:30
Mumija 3D… 22:10
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 16:00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

Subota, 15. jul (20.30) / petak, 28. jul (20.30)
Manakovo kulturno leto – filmske projekcije
Manakova kuća (ugao Kraljevića Marka i Gavrila Principa)
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za JUL 2017. pogledajte na OVOM LINKU!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

060/0170-231
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 13. jul (21.15) Baahubali: The Beginning
Petak, 14. jul (21.15) Bog je umro uzalud
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Do 11. septembra
Letnja pauza
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Petak, 14. jul (20.30) Francuski film – biće naknadno najavljeno – Palas
Subota, 15. jul (20.30) Predstava: Sumnjivo lice – Reflektor teatar – Kalemegdan
Sreda, 19. jul (20.30) Master And Commander – Parobrod
Subota, 22. jul (20.30) The Bourne Identity – Crveni krst
Utorak, 25. jul (20.30) Skupljači perja – Tašmajdanski park
Petak, 28. jul (20.30) Almost Famous – Beton hala
Ponedeljak, 31. jul (20.30) Starship Troopers – Zemunski kej
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.