Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (5-11. oktobar 2017)
Bioskopski repertoari: Blejd Raner 2049
Bioskopski repertoari: Blejd Raner 2049

Bioskopski repertoari (5-11. oktobar 2017)

Bioskopski repertoari za sedam dana, od 5. do 11. oktobra 2017. godine, biće bogatiji za dva nova filma…

Od 5. oktobra u bioskopima će se prikazivati SF „Blejd Raner 2049“ i biografski „Manolo: Kralj cipela„.

Bioskopski repertoari od 5. do 11. oktobra 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet
Cine Grand
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Rekonstrukcija u toku
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 5. oktobar – sreda, 11. oktobar
Gadna gomila… 20.00
Cena ulaznice: 250 RSD (sredom – 150 RSD)
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 5. oktobar / petak, 6. oktobar
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D…. 15.00
Borg i Mekinro… 16.30
To… 18.30
Blejd raner 2049 3D… 21.00

Subota, 7. oktobar / nedelja, 8. oktobar
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D…. 11.00
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D…. 13.00
Lego Ninjago film (titlovano) 3D… 15.00
Borg i Mekinro… 16.30
To… 18.30
Blejd raner 2049 3D… 21.00

Ponedeljak, 9. oktobar / utorak, 10. oktobar / sreda, 11. oktobar
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D…. 15.00
Borg i Mekinro… 16.30
To… 18.30
Blejd raner 2049 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Petak, 6. oktobar – sreda, 11. oktobar
VI GoetheFEST: Stvarnost u fikciji
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 5. oktobar
Blejd raner 2049 2D… 14:40, 17:45, 20:50
Blejd raner 2049 3D… 16:20, 19:30, 22:45
Manolo: Kralj cipela… 17:30, 20:10
Američki plaćenik… 18:00, 20:20, 22:35
Borg i Mekinro… 18:30, 22:50
Mama!… 16:50, 19:10, 21:50
Kingsman: Zlatni krug… 17:20, 20:00, 22:40
Ponovo kod kuće… 18:10, 22:00
Lego Ninjago 2D… 15:30
Lego Ninjago 3D… 16:30
Viktorija i Abdul… 19:20
Logan Laki… 22:05
To… 17:00, 19:40, 22:20
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15:20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 17:10
Mafijaški telohranitelj… 19:00, 21:20
Anabel 2: Stvaranje zla… 15:50, 17:40
Beri Sil – Američki original… 20:35
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 15:40
Atomska plavuša… 19:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:20
Mračna kula… 14:55

Petak, 6. oktobar / ponedeljak, 9. oktobar / utorak, 10. oktobar / sreda, 11. oktobar
Blejd raner 2049 2D… 14:40, 17:45, 20:50
Blejd raner 2049 3D… 16:40, 19:45, 21:40, 22:50
Manolo: Kralj cipela… 17:30, 20:10
Američki plaćenik… 18:00, 20:20, 22:35
Borg i Mekinro… 18:30, 22:50
Mama!… 16:50, 19:10, 21:50
Kingsman: Zlatni krug… 17:20, 20:00, 22:40
Ponovo kod kuće… 18:10, 22:00
Lego Ninjago 2D… 15:30
Lego Ninjago 3D… 16:30
Viktorija i Abdul… 19:30
Logan Laki… 22:05
To… 17:00, 19:40, 22:20
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15:20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 17:10
Mafijaški telohranitelj… 19:00, 21:20
Anabel 2: Stvaranje zla… 15:50, 17:40
Beri Sil – Američki original… 20:35
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 15:40
Atomska plavuša… 19:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:20
Mračna kula… 14:55

Subota, 7. oktobar
Metropolitan opera: Norma… 18:55
Blejd raner 2049 2D… 14:40, 17:45, 20:50
Blejd raner 2049 3D… 13:30, 16:40, 19:45, 21:40, 22:50
Manolo: Kralj cipela… 17:30, 20:10
Američki plaćenik… 18:00, 20:20, 22:35
Borg i Mekinro… 18:30, 22:50
Mama!… 16:50, 19:10, 21:50
Kingsman: Zlatni krug… 11:55, 14:35, 17:20, 20:00, 22:40
Ponovo kod kuće… 18:10, 22:00
Lego Ninjago 2D… 13:25, 15:30
Lego Ninjago 3D… 12:30, 14:30, 16:30
Viktorija i Abdul… 19:30
Logan Laki… 22:05
To… 13:25, 16:00, 22:45
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15:20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 13:20, 17:10
Mafijaški telohranitelj… 19:00, 21:20
Anabel 2: Stvaranje zla… 15:50, 17:40
Beri Sil – Američki original… 20:35
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 13:40, 15:40
Atomska plavuša… 19:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:10, 16:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 14:10
Mračna kula… 14:55

Nedelja, 8. oktobar
Blejd raner 2049 2D… 14:40, 17:45, 20:50
Blejd raner 2049 3D… 13:30, 16:40, 19:45, 21:40, 22:50
Manolo: Kralj cipela… 17:30, 20:10
Američki plaćenik… 18:00, 20:20, 22:35
Borg i Mekinro… 18:30, 22:50
Mama!… 16:50, 19:10, 21:50
Kingsman: Zlatni krug… 11:55, 14:35, 17:20, 20:00, 22:40
Ponovo kod kuće… 18:10, 22:00
Lego Ninjago 2D… 13:25, 15:30
Lego Ninjago 3D… 12:30, 14:30, 16:30
Viktorija i Abdul… 19:30
Logan Laki… 22:05
To… 14:20, 17:00, 19:40, 22:20
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15:20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 13:20, 17:10
Mafijaški telohranitelj … 19:00, 21:20
Anabel 2: Stvaranje zla… 15:50, 17:40
Beri Sil – Američki original… 20:35
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 13:40, 15:40
Atomska plavuša… 19:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:10, 16:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 14:10
Mračna kula… 14:55
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 5. oktobar / petak, 6. oktobar
Blejd raner 2049 3D… 17.00, 20.00, 22.15
Mama!… 20.15
Viktorija i Abdul… 16.00
Kingsman: Zlatni krug… 22.45
Ponovo kod kuće… 18.00
Američki plaćenik… 22.30
To… 19.50
Mali Bigfoot (sinhronizovan) 3D… 15.15
Lego Ninjago film (titlovano) 3D… 16.15, 18.15

Subota, 7. oktobar / nedelja, 8. oktobar
Blejd raner 2049 3D… 17.00, 20.00, 22.15
Mama!… 20.15
Viktorija i Abdul… 16.00
Kingsman: Zlatni krug… 22.45
Ponovo kod kuće… 18.00
Američki plaćenik… 22.30
To… 19.50
Mali Bigfoot (sinhronizovan) 3D… 12.00, 15.15
Lego Ninjago film (titlovano) 3D… 12.15, 14.15, 16.15, 18.15
Grozan ja 3 (sinhronizovan) 3D… 13.15
Tvrd orah 2 (sinhronizovan) 3D… 11.30
Emoji film (titlovano)… 14.00

Ponedeljak, 9. oktobar / utorak, 10. oktobar / sreda, 11. oktobar
Blejd raner 2049 3D… 17.00, 20.00, 22.15
Mama!… 20.15
Viktorija i Abdul… 16.00
Kingsman: Zlatni krug… 22.45
Ponovo kod kuće… 18.00
Američki plaćenik… 22.30
To… 19.50
Mali Bigfoot (sinhronizovan) 3D… 15.15
Lego Ninjago film (titlovano) 3D… 16.15, 18.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 5. oktobar / petak, 6. oktobar
Blejd raner 2049 3D… 16.00, 19.15, 22.30
Blejd raner 2049 2D… 18.10, 21.15
Lego Ninjago 3D… 15.40
Lego Ninjago 2D… 15.10
Mama!… 17.40, 20.00
To… 22.20
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 16.15
Ponovo kod kuće… 17.10
Kingsman: Zlatni krug… 19.00, 21.45
Borg i Mekinro… 16.20
Viktorija i Abdul… 18.20
Američki plaćenik… 20.30, 22.40

Subota, 7. oktobar / nedelja, 8. oktobar
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 13.20
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 14.15, 16.15
Blejd raner 2049 3D… 16.00, 19.15, 22.30
Blejd raner 2049 2D… 18.10, 21.15
Lego Ninjago 3D… 13.40, 15.40
Lego Ninjago 2D… 13.10, 15.10
Mama!… 17.40, 20.00
To… 22.20
Ponovo kod kuće… 17.10
Kingsman: Zlatni krug… 19.00, 21.45
Borg i Mekinro… 16.20
Viktorija i Abdul… 18.20
Američki plaćenik… 20.30, 22.40
Tvrd orah 2 (sinhronizovan) 2D… 14.30

Ponedeljak, 9. oktobar / utorak, 10. oktobar / sreda, 11. oktobar
Blejd raner 2049 3D… 16.00, 19.15, 22.30
Blejd raner 2049 2D… 18.10, 21.15
Lego Ninjago 3D… 15.40
Lego Ninjago 2D… 15.10
Mama!… 17.40, 20.00
To… 22.20
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 16.15
Ponovo kod kuće… 17.10
Kingsman: Zlatni krug… 19.00, 21.45
Borg i Mekinro… 16.20
Viktorija i Abdul… 18.20
Američki plaćenik… 20.30, 22.40


********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 5. oktobar
Blejd raner 2049 2D… 21:10
Blejd raner 2049 3D… 18:00, 19:30, 22:35
Manolo: Kralj cipela… 15:10, 18:30
Američki plaćenik… 20:20, 22:40
Borg i Mekinro… 17:10
Mama!… 22:00
Kingsman: Zlatni krug… 19:40, 22:20
Lego Ninjago 2D… 15:00
Lego Ninjago 3D… 16:00
To… 17:00, 19:20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 2D… 16:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:10

Petak, 6. oktobar / utorak, 10. oktobar / sreda, 11. oktobar
Blejd raner 2049 2D… 21:10
Blejd raner 2049 3D… 18:00, 19:30, 22:35
Manolo: Kralj cipela… 15:10, 18:30
Američki plaćenik… 20:20, 22:40
Borg i Mekinro… 17:10
Mama!… 22:00
Kingsman: Zlatni krug… 19:40, 22:20
Ponovo kod kuće… 20:10
Lego Ninjago 2D… 15:00
Lego Ninjago 3D… 16:00
Viktorija i Abdul… 22:10
To… 17:00, 19:20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 2D… 16:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:15, 18:15

Subota, 7. oktobar / nedelja, 8. oktobar
Blejd raner 2049 2D… 21:10
Blejd raner 2049 3D… 18:00, 19:30, 22:35
Manolo: Kralj cipela… 15:10, 18:30
Američki plaćenik… 20:20, 22:40
Borg i Mekinro… 17:10
Mama!… 22:00
Kingsman: Zlatni krug… 19:40, 22:20
Ponovo kod kuće… 20:10
Lego Ninjago 2D… 11:00, 13:00, 15:00
Lego Ninjago 3D… 12:00, 14:00, 16:00
Viktorija i Abdul… 22:10
To… 17:00, 19:20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 2D… 12:30, 14:30, 16:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 12:15, 14:15
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 2D… 13:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:15, 18:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 11:15

Ponedeljak, 9. oktobar
Blejd raner 2049 2D… 21:10
Blejd raner 2049 3D… 18:00, 19:30, 22:35
Manolo: Kralj cipela… 15:10, 18:30
Američki plaćenik… 20:20, 22:40
Borg i Mekinro… 17:10
Mama!… 22:00
Kingsman: Zlatni krug… 19:40, 22:20
Lego Ninjago 2D… 15:00
Lego Ninjago 3D… 16:00
To… 17:00, 19:20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 2D… 16:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:15, 18:15
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Do subote, 7. oktobra
14. Balkanima – Evropski festival animiranog filma

Uskoro…
Alternative film/video festival (13-17. decembar)

Utorak, 10. oktobar
19.00… Dugo i netremice: Pogled na likove u dokumentarnom filmu „Sena“
Predavanje sa projekcijom primera iz filma.
r: Asif Kapadia
Francuska, Velika Britanija, 2010, 106’
Pobednik Sandens festivala 2010.

Dokumentarni film prikazuje život i smrt trostrukog prvaka Formule 1 Airtona Sene. Film započinje Seninim dolaskom u Formulu 1, tokom sezone 1984. u Tolemanu i Lotusu. Dokumentarac se koncentriše na vreme dok je bio u britanskom timu Meklaren. Opisuje njegov uspeh do svetske slave, dobijanje titule svetskog prvaka, suparništvo sa timskim kolegom Alanom Prostom i političke borbe sa šefom FISA-e Žan-Marijem Balestreom. Film tematizuje i vrhunac njihovog suparništva tokom sezone 1989. i 1990, gde su Sena i Prost bili uključeni u kontroverzne borbe za titulu svetskog prvaka.
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 7. oktobar (14.00) / nedelja, 8. oktobar
Nečujno 5 – festival kratkog podvodnog filma
„Nečujno 5“, festival kratkog podvodnog filma, organizuje Asocijacija ronilačkih instruktora. Biće prikazani kratki filmovi do 12 minuta, iz najlepših podvodnih delova sveta koje ni ne možete da zamislite da postoje, a videćete i stvari o kojima niste ni maštali!
Pored filmskih projekcija biće organizovana i takmičarska izložba podvodnih fotografija, dečja likovna radionica, ronilačka radionica za decu i odrasle

Utorak, 10. oktobar (17.00)
Garažni film: Angažman ili izolacija
Cena ulaznice za program je 100 RSD (važi za obe filmske projekcije).
17.00… Novo je da sam bila zlostavljana (2009, Srbija)
Režija: Milutin Petrović
Scenario: Nadežda Milenković
Uloge: Mirjana Karanović, Jelena Velkovski, Dragana Nenadić
Dugometražni dokumentarni film snimljen sa celom klasom glume Mire Karanović, u kome mlade glumice pripremaju predstavu po svedočenjima autentičnih žena koje su doživele seksualno nasilje u detinjstvu.

21.00… Petlja (2015, Srbija)
Režija: Milutin Petrović
Uloge: Ljuma Penov, Saša Radojević, Ivan Zarić, Daniel Kovač
Susret Holivuda i evropskog andergraunda u radu Milutina Petrovića. Film posvećen delu Ljubomira Šimunića, autora avangardnih filmova i fotografija. „Petlja“ je vizuelno istraživanje o fenomenu erotike na filmu. Odabrani elementi filmskog jezika prikazuju potragu za nestalim šamanom filma, velikim čarobnjakom slike – Šimetom.

Četvrtak, 12. oktobar (19.00)
Dokumentarni film: Kontakt
Režija: Mihajlo Obrenov
Trajanje: 172 minuta; Srbija, 2017.
Ulaz je slobodan!
********************************************
Uskoro u bioskopima: Ubistvo u Orijent ekspresu


********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 5. oktobar
Blejd raner 2049. 3D… 16:10, 19:30, 22:35
Blejd raner 2049. 2D… 17:40, 21:50
Manolo: Kralj cipela… 20:00, 21:50
Američki plaćenik… 20:30, 22:40
Borg i Mekinro… 22:30
Mama!… 17:50, 22:00
Kingsman: Zlatni krug… 16:40, 19:30, 22:10
Ponovo kod kuće… 18:30
Viktorija i Abdul… 20:15
Mali Bigfut (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Mali Bigfut (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00
Lego Ninjago film… 15:25
Lego Ninjago film 3D… 17:30
To… 15:50, 18:50, 21:30
Mafijaški telohranitelj… 19:40
Tvrd orah (sinhronizovano) 3D… 16:30
Grozan ja (sinhronizovano) 3D… 15:40

Petak, 7. oktobar / ponedeljak, 9. oktobar / utorak, 10. oktobar / sreda, 11. oktobar
Blejd raner 2049. 3D… 16:10, 19:15, 22:20
Blejd raner 2049. 2D… 17:40, 20:45
Manolo: Kralj cipela… 20:00, 21:50
Američki plaćenik… 20:30, 22:40
Borg i Mekinro… 22:30
Mama!… 17:50, 22:00
Kingsman: Zlatni krug… 16:40, 19:30, 22:10
Ponovo kod kuće… 18:30
Viktorija i Abdul… 20:15
Mali Bigfut (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Mali Bigfut (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00
Lego Ninjago film… 15:25
Lego Ninjago film 3D… 17:30
To… 15:15, 18:50, 21:30
Mafijaški telohranitelj… 19:40
Tvrd orah (sinhronizovano) 3D… 16:30
Grozan ja (sinhronizovano) 3D… 15:40

Subota, 7. oktobar / nedelja, 8. oktobar
Blejd raner 2049. 3D… 13:00,16:10, 19:15, 22:20
Blejd raner 2049. 2D… 17:40, 20:45
Manolo: Kralj cipela… 20:00, 21:50
Američki plaćenik… 20:30, 22:40
Borg i Mekinro… 22:30
Mama!… 17:50, 22:00
Kingsman: Zlatni krug… 16:40, 19:30, 22:10
Ponovo kod kuće… 18:30
Viktorija i Abdul… 20:15
Mali Bigfut (sinhronizovano)… 11:00, 13:00,15:00, 17:00
Mali Bigfut (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00,16:00, 18:00
Lego Ninjago film… 12:20, 14:30
Lego Ninjago film 3D… 11:15, 13:20, 15:25, 17:30
To… 12:30, 15:50, 18:50, 21:30
Mafijaški telohranitelj… 19:40
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) … 14:40
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 12:40, 16:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 13:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 11:40, 15:40
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Utorak, 10. oktobar – subota, 14. oktobar
26. Međunarodni festival etnološkog filma
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za OKTOBAR 2017. pogledajte na OVOM LINKU!

Ponedeljak, 9. oktobar – nedelja, 15. oktobar
Norveška filmska nedelja: Bele noći, mračni dani
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Utorak, 10. oktobar / sreda, 11. oktobar / četvrtak, 12. oktobar
Bosifest 2017: Pokreni promenu!
Osmi Beogradski internacionalni festival osoba sa invaliditetom
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Best of LIFFE – najbolji filmovi YU-regiona
Četvrtak, 5. oktobar
Ime: Dobrica, prezime: Nepoznato… 19.00
S one strane… 21.00

Petak, 6. oktobar
Imena Višnje… 19.00
Dnevnik mašinovođe… 21.00

Subota, 7. oktobar
Noćni život… 19.00
Šiška Deluxe… 21.00

Nedelja, 8. oktobar
Uzbuna na Zelenom vrhu… 19.00
Film iznenađenja… 21.00

Ponedeljak, 9. oktobar
ZG 80… 19.00

Utorak, 10. oktobar
Pođi sa mnom… 19.00

Sreda, 11. oktobar
Zlatna petorka… 19.00

Redovni repertoar
Ponedeljak, 9. oktobar / utorak, 10. oktobar / sreda, 11. oktobar
Blade Runner 2049… 21.00

Četvrtak, 12. oktobar / petak, 13. oktobar / subota, 14. oktobar / nedelja, 15. oktobar
Ana Karenjina: Sećanje Vronskog… 19.00
Blade Runner 2049… 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 5. oktobar – nedelja, 8. oktobar

Vrati život živima… 20.15

Ponedeljak, 9. oktobar – nedelja, 15. oktobar
Manolo: Kralj cipela… 20.15

Ponedeljak, 23. oktobar – sreda, 25. oktobar
Mala Pula 2.0 – revija regionalnog igranog filma
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Petak, 6. oktobar (20.00) Fahrenheit 451
U okviru festivala ČitamЧиташ
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Festival poljskih filmova „Visla“

Petak, 6. oktobar
19.00… Otvaranje festivala
19.30… Planeta samaca, režija: Mitja Okorn

Subota, 7. oktobar
19.00… Hemija, režija: Bartosz Prokopowicz
20.40… Diskusija sa rediteljem, scenaristom i producentom filma

Nedelja, 8. oktobar
19.00… Kart blanš, režija: Jacek Lusiński
20.40… Varšava noću, režija: Natalia Koryncka-Gruz

Ponedeljak, 9. oktobar
19.00… Delikatesni ponedeljak sa poljskom kuhinjom
21.00… Kamper, režija: Łukasz Grzegorzek

Nedelja, 15. oktobar
19.00… Tuđe nebo, režija: Dariusz Gajewski

Nedelja, 22. oktobar
19.00… Vežbe studenata Filmske škole u Varšavi

Nedelja, 29. oktobar
19.00… Filmovi sa festivala Łodzią po Wiśle (Brodom po Visli)

Ulaz na sve projekcije je slobodan.
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 5. oktobar / petak, 6. oktobar
Babica… 18.30
Potpuni stranci… 20.30

Subota, 7. oktobar
Zaleđeno kraljevstvo Hauarda Lavkrafta… 12.00
Babica… 18.30
Potpuni stranci… 20.30

Nedelja, 8. oktobar
Babica… 18.30
Potpuni stranci… 20.30

Ponedeljak, 9. oktobar / utorak, 10. oktobar
Atos – ukus neba… 18.30
Pariska opera… 20.30

Sreda, 11. oktobar
Babica… 18.30
Potpuni stranci… 20.30

Četvrtak, 12. oktobar / petak, 13. oktobar
Ana Karenjina, sećanja Vronskog… 18.30
Borg i Mekinro… 20.30

Subota, 14. oktobar
Film za decu… 12.00
Ana Karenjina, sećanja Vronskog… 18.30
Borg i Mekinro… 20.30

Nedelja, 15. oktobar
Ana Karenjina, sećanja Vronskog… 18.30
Borg i Mekinro… 20.30
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2017. je završena
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Otvaranje u oktobru!
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.