Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (2-8. novembar 2017)
Bioskopski repertoari: Tor - Ragnarok
Bioskopski repertoari: Tor - Ragnarok

Bioskopski repertoari (2-8. novembar 2017)

Ovo su novi bioskopski repertoari. Od 2. do 8. novembra 2017. gledaćemo nekoliko novih filmova uz jednu novu filmsku reviju.

U bioskopima će se prikazivati „Tor – Ragnarok“, horor „Slagalica strave 8“, najkontroverzniji ruski film „Matilda“ i triler „Tragovi u snegu“. Krajem ove „bioskopske nedelje“ očekuju nas dve premijere: „Ubistvo u Orijent ekspresu“ i „The Books of knjige: Slučajevi pravde“.

Od 2. do 9. novembra u bioskopima Cineplexx Big, Cineplexx Kragujevac Plaza i Cineplexx Niš, održaće se filmska revija Cinemafest, koja donosi najnovije filmske hitove.

Bioskopski repertoari od 2. do 8. novembra 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet
Cine Grand – novo u Beogradu!
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Rekonstrukcija u toku
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 2. novembar – sreda, 8. novembar
Štefan Cvajg: Zbogom Evropi… 20.00
Cena ulaznice: 250 RSD (sredom – 150 RSD)
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Sreda, 1. novembar – utorak, 7. novembar
Kids Fest

Četvrtak, 2. novembar / petak, 3. novembar
Matilda… 19.00
Tor – Ragnarok 3D… 21.10

Subota, 4. novembar
Matilda… 19.00
Tor – Ragnarok 3D… 21.10

Nedelja, 5. novembar
Kingsman: Zlatni krug… 17.30
Tor: Ragnarok 3D… 20.00

Ponedeljak, 6. novembar / utorak, 7. novembar
Matilda… 19.00
Tor – Ragnarok 3D… 21.10

Sreda, 8. novembar
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 15.00
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 16.30
Matilda… 19.00
Tor – Ragnarok 3D… 21.10
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 2. novembar – ponedeljak, 6. novembar
Slobodna zona 2017

Utorak, 7. novembar
Slobodna zona na bis – izbor najgledanijih filmova festivala

Sreda, 8. novembar
Ćambra… 17.00
Dan oslobođenja… 19.00 i 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 2. novembar
Tor: Ragnarok… 16:00, 18:30, 21:00
Tor: Ragnarok 3D… 15:00, 17:30, 19:20, 20:00, 22:30
Slagalica strave 8… 14:55, 16:50, 18:45, 20:40, 22:40
Tragovi u snegu… 18:40, 20:50, 22:55
Američki plaćenik… 15:40
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 16:25, 19:45
Blejd Raner 2049…. 19:00
Blejd Raner 2049. 3D… 15:55, 22:05
Geostorm… 18:00, 20:10, 22:20
Junačine… 17:20
Kingsman: Zlatni krug… 21:45
Mafijaški telohranitelj… 22:00
Najhrabriji… 14:50, 22:25
Ponovo kod kuće… 15:10
Prokleti pas… 16:30
Sneško… 17:10, 19:30, 21:50
Srećan dan smrti… 18:20, 20:20, 22:15
To… 19:10
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 14:45, 16:45
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 15:50, 17:50

Petak, 3. novembar / utorak, 7. novembar
Tor: Ragnarok… 16:00, 18:30, 21:00
Tor: Ragnarok 3D… 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Slagalica strave 8… 14:55, 16:50, 18:45, 20:40, 22:40
Matilda… 17:00, 19:20, 21:30
Tragovi u snegu… 18:40, 20:50, 22:55
Američki plaćenik… 15:40
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 19:45
Blejd Raner 2049…. 19:00
Blejd Raner 2049. 3D… 15:55, 22:05
Geostorm… 18:00, 20:10, 22:20
Junačine… 17:20
Kingsman: Zlatni krug… 21:45
Mafijaški telohranitelj… 14:40
Najhrabriji… 14:50, 22:25
Ponovo kod kuće… 15:10
Prokleti pas… 16:30
Sneško 17:10, 19:30, 21:50
Srećan dan smrti… 18:20, 20:20, 22:15
To… 19:10
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 14:45, 16:45
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 15:50, 17:50

Subota, 4. novembar / nedelja, 5. novembar
Tor: Ragnarok… 13:30, 16:00, 18:30, 21:00
Tor: Ragnarok 3D… 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Slagalica strave 8… 13:00, 14:55, 16:50, 18:45, 20:40, 22:40
Matilda… 17:00, 19:20, 21:30
Tragovi u snegu… 18:40, 20:50, 22:55
Američki plaćenik… 15:40
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 12:10, 19:45
Blejd Raner 2049…. 12:50, 19:00
Blejd Raner 2049. 3D… 15:55, 22:05
Geostorm… 18:00, 20:10, 22:20
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 13:20
Junačine… 17:20
Kingsman: Zlatni krug… 21:45
Lego Ninjago film 3D… 12:40
Mafijaški telohranitelj… 14:40
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 11:50
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 13:45
Moj mali poni (sinhronizovano)… 12:25, 14:30
Najhrabriji… 14:50, 22:25
Ponovo kod kuće… 15:10
Prokleti pas… 16:30
Sneško… 17:10, 19:30, 21:50
Srećan dan smrti… 18:20, 20:20, 22:15
To… 19:10
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 12:45, 14:45, 16:45
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 12:00, 13:55, 15:50, 17:50

Ponedeljak, 6. novembar
Tor: Ragnarok… 16:00, 18:30, 21:00
Tor: Ragnarok 3D… 15:00, 17:30, 19:00, 20:00, 22:30
Slagalica strave 8… 14:55, 16:50, 18:45, 20:40, 22:40
Matilda… 17:00, 19:20, 21:30
Tragovi u snegu… 18:40, 20:50, 22:55
Američki plaćenik… 15:40
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 19:45
Blejd Raner 2049. 3D… 15:55, 19:10, 21:35
Geostorm… 18:00, 20:10, 22:20
Junačine… 17:20
Kingsman: Zlatni krug… 22:15
Mafijaški telohranitelj… 14:40
Najhrabriji… 14:50, 22:25
Ponovo kod kuće… 15:10
Prokleti pas… 16:30
Sneško… 17:10, 19:30, 21:50
Srećan dan smrti… 18:20, 20:20, 22:15
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 14:45, 16:45
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 15:50, 17:50

Sreda, 8. novembar
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19:30 – premijerno
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 20:30, 20:45 – premijerno
Tor: Ragnarok… 16:00, 18:30, 21:00
Tor: Ragnarok 3D… 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Slagalica strave 8… 14:55, 16:50, 18:45, 20:40, 22:40
Matilda… 17:00, 19:20, 21:30
Tragovi u snegu… 18:40, 20:50, 22:55
Američki plaćenik… 16:20
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 19:45
Blejd Raner 2049…. 19:00
Blejd Raner 2049. 3D… 15:55, 22:05
Geostorm… 18:35, 22:45
Junačine… 17:20
Kingsman: Zlatni krug… 21:45
Mafijaški telohranitelj… 14:40
Najhrabriji… 14:50, 22:25
Ponovo kod kuće… 15:10
Prokleti pas… 16:30
Sneško… 17:10, 21:50
Srećan dan smrti… 18:20, 22:35
To… 19:10
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 14:45, 16:45
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 15:50, 17:50
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Sreda, 1. novembar – utorak, 7. novembar
Kids Fest

Redovan repertoar
Četvrtak, 2. novembar / petak, 3. novembar

Tor: Ragnarok 3D… 18.05, 20.00, 22.20
Matilda… 16.10, 20.20
Srećan dan smrti… 22.30
Slagalica strave 8… 18.15, 20.30
Sneško… 22.15
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 11.30, 13.30

Subota, 4. novembar / nedelja, 5. novembar
Tor: Ragnarok 3D… 18.05, 20.00, 22.20
Matilda… 16.10, 20.20
Srećan dan smrti… 22.30
Slagalica strave 8… 18.15, 20.30
Sneško… 22.15
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 11.30, 13.30

Ponedeljak, 6. novembar
Tor: Ragnarok 3D… 18.05, 20.00, 22.20
Matilda… 16.10, 20.20
Srećan dan smrti… 22.30
Slagalica strave 8… 18.15, 20.30
Sneško… 22.15

Utorak, 7. novembar
Tor: Ragnarok 3D… 18.05, 20.00, 22.20
Matilda… 16.10, 20.20
Srećan dan smrti… 22.30
Slagalica strave 8… 18.15, 20.30
Sneško… 22.15
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30

Sreda, 8. novembar
Program će biti naknadno objavljen
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Sreda, 1. novembar – utorak, 7. novembar
Kids Fest

Četvrtak, 2. novembar
Tor: Ragnarok 3D… 18.00, 20.30
Tor: Ragnarok… 16.00, 21.30
Blejd Raner 2049… 18.30
Mali šef (sinhronizovan) 3D… 15.00
Slagalica strave 8… 17.00, 19.00
Srećan dan smrti… 21.00, 22.40
Moj mali poni film (sinhronizovan)… 15.30
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 17.30
Tragovi u snegu… 20.15, 22.15
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovan)… 15.45
Sneško… 17.45, 20.00

Petak, 3. novembar
Slagalica strave 8… 19.00, 22.15
Srećan dan smrti… 21.00
Tor: Ragnarok 3D… 18.00, 20.30
Tor: Ragnarok… 16.00, 21.30
Blejd Raner 2049… 18.30
Moj mali poni film (sinhronizovan)… 15.30
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 17.30
Matilda… 20.15
Tragovi u snegu… 22.30
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovan)… 15.45
Sneško… 17.45, 20.00

Subota, 4. novembar / nedelja, 5. novembar
Tor: Ragnarok 3D… 18.00, 20.30
Mali šef (sinhronizovan) 3D… 13.00
Slagalica strave 8… 19.00, 22.15
Srećan dan smrti… 21.00
Tor: Ragnarok… 13.30, 16.00, 21.30
Blejd Raner 2049… 18.30
Moj mali poni film (sinhronizovan)… 13.15, 15.30
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 17.30
Matilda… 20.15
Tragovi u snegu… 22.30
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovan)… 13.45, 15.45
Sneško… 17.45, 20.00

Ponedeljak, 6. novembar / utorak, 7. novembar
Tor: Ragnarok 3D… 18.00, 20.30
Slagalica strave 8… 19.00, 22.15
Srećan dan smrti… 21.00
Tor: Ragnarok… 16.00, 21.30
Blejd Raner 2049… 18.30
Moj mali poni film (sinhronizovan)… 15.30
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 17.30
Matilda… 20.15
Tragovi u snegu… 22.30
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovan)… 15.45
Sneško… 17.45, 20.00

Sreda, 8. novembar
Repertoar će biti naknadno objavljen
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 2. novembar
Tor: Ragnarok 2D… 18:40, 21:10
Tor: Ragnarok 3D… 16:10, 19:50, 22:20
Slagalica strave 8… 20:40, 22:40
Srećan dan smrti… 16:50, 20:50
Čudovišta iz moje porodice 2D… 15:00, 17:00
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16:00, 18:00
Junačine… 18:50
Najhrabriji… 22:50
Prokleti pas… 15:05
Sneško… 18:20
Geostorm… 21:40
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 19:00
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Blejd raner 2049 3D… 19:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 16:10

Petak, 3. novembar
Tor: Ragnarok 2D… 18:40, 21:10
Tor: Ragnarok 3D… 16:10, 19:50, 22:20
Matilda… 16:10, 19:00
Slagalica strave 8… 20:40, 22:40
Srećan dan smrti… 16:50, 20:50
Čudovišta iz moje porodice 2D… 15:00, 17:00
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16:00, 18:00
Junačine… 18:50
Najhrabriji… 22:50
Prokleti pas… 15:05
Sneško… 18:20
Geostorm… 21:10
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Blejd raner 2049 3D… 21:50

Subota, 4. novembar / nedelja, 5. novembar
Tor: Ragnarok 2D… 18:40, 21:10
Tor: Ragnarok 3D… 16:10, 19:50, 22:20
Matilda… 16:10, 19:40
Slagalica strave 8… 20:40, 22:40
Srećan dan smrti… 16:50, 20:50
Čudovišta iz moje porodice 2D… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Čudovišta iz moje porodice 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Junačine… 18:50
Najhrabriji… 22:50
Prokleti pas… 15:05
Sneško… 18:20
Geostorm… 21:40
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 19:00
Moj mali poni (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Blejd raner 2049 3D… 21:50
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 2D… 11:10, 13:10
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 12:10, 14:10
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 14:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 12:30

Ponedeljak, 6. novembar / utorak, 7. novembar / sreda, 8. novembar
Tor: Ragnarok 2D… 18:40, 21:10
Tor: Ragnarok 3D… 16:10, 19:50, 22:20
Matilda… 16:10, 19:40
Slagalica strave 8… 20:40, 22:40
Srećan dan smrti… 16:50, 20:50
Čudovišta iz moje porodice 2D… 15:00, 17:00
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16:00, 18:00
Junačine… 18:50
Najhrabriji… 22:50
Prokleti pas… 15:05
Sneško… 18:20
Geostorm… 21:40
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 19:00
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Blejd raner 2049 3D… 21:50
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 3. novembar / subota, 4. novembar / nedelja, 5. novembar
Vetar… 19.00 i 21.00

Petak, 10. novembar / subota, 11. novembar / nedelja, 12. novembar
Babica… 19.00 i 21.00

Petak, 17. novembar / subota, 18. novembar / nedelja, 19. novembar
Ćambra… 19.00 i 21.00

Utorak, 21. novembar
Dugo i netremice: Pogled na likove u dokumentarnom filmu
Sjaj kurvi… 19.00
r: Mihael Glavoger
Austrija, 2011, 119′
Podjednako uznemirujući i fascinantan, dokumentarnitriptih govori o fenomenu prostitucije kroz prizore s Tajlanda, iz Bagladeša i Meksika.
Priče o tri različita sveta, tri različite kulture i tri različite religije,ispričane sa idejom drastičnih vizuelnih i tematskih kontrasta. Sjajni Akvarijum na Tajlandu, koga upoznajemo na početku, metafora je visokorazvijenog haj-tek sveta,u kome sve ima privlačni privid uređenog i kontrolisanog. Glavoger direktnim spojem smenjuje sjaj bogatog sveta sa orijentalnim šarenilom sumorne sirotinjske četvrti grada Faridpura u Bangladešu, uvodeći nas u prostore Grada radosti. Kamera tesno pripijena uz zidove dugih, uskih, tamnih hodnika dokumentuje prizore stalnog kretanja groteskno našminkanih, živopisno odevenih devojaka, ponekad gotovo devojčica, i žena,u variranim situacijama susretanja i poslovnih dogovora ili incidenata. Finalna priča iz Meksika, iz malog pograničnog grada uz reku Rio Grande, surovi je sunovrat u prostore ispunjene mračnim pretnjama i opasnostima. Noć i ništavilo prekidani povremenim blјeskovima davno zaboravlјene lјudskosti.

Četvrtak, 23. novembar
Dekodiranje, 5. deo: Alehandro Hodorovski… 19.00
Predavač: Dragan Dimčić, docent na Katedri za montažu FDU
en koani, tarot, psihomagija i humor. Putovanje kroz film, strip i ezoterijske aspektestvaralaštva modernog maga u koži filmskog stvaraoca.
Posle predavanja sledi projekcija filma „Beskrajna poezija“
r: Alehandro Hodorovski
Čile, Japan, 2016, 128′
Kroz autobiografski objektiv kultnog filmskog autora Hodorovskog, Beskrajna poezija nas vodi u uzbudlјive 40-te i 50-te godine u Santijagu, kada mladi Alehandrito protiv volјe svoje porodice odlučuje da postane pesnik. Uveden u krug umetničke i intelektualne avangarde tog vremena, on upoznaje Enrike Lin, Stelu Diaz, Nikanor Paru i mnoge druge mlade pisce koji će postati gospodari Latinoamerike u savremenoj literaturi. Potpuno preplavlјeni svetom pesničkog eksperimentisanja, odvažuju se da žive senzualno, autentično, slobodno, ludo.
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 2. novembar – ponedeljak, 6. novembar
Slobodna zona 2017

Utorak, 7. novembar
Slobodna zona na bis

Utorak, 14. novembar – petak, 17. novembar
8. Green Fest
Najbolji i najnoviji filmovi o ekologiji i životnoj sredini će i ove godine biti na repertoaru najznačajnije ekološke manifestacije u Srbiji – Međunarodnog festivala zelene kulture „Green Fest“.
********************************************
Uskoro u bioskopima: Veličanstveni šoumen
Smeo i originalan mjuzikl slavi rođenje šou biznisa i ostvarenje snova jednog čoveka. Inspirisani ambicijom i maštom P. T. Barnuma, „Veličanstveni šoumen“ govori o vizionarima koji su se uzdigli ni iz čega kako bi stvorili očaravajući spektakl koji je postao svetska senzacija – cirkus. Hju Džekman i impresivna glumačka ekipa spremni su da pruže uzbudljivu dramu s potencijalnim dramatičnim obrtima kada konačno stigne u bioskope 28. decembra, a deo magije možete pogledati u trejleru…


********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 2. novembar
Tor: Ragnarok 2D… 16:15, 18:45, 21:15
Tor: Ragnarok 3D… 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Slagalica strave 8… 18:20, 20:30, 22:20
Tragovi u snegu… 16:40, 21:45
Najhrabriji… 17:50
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 18:50
Blejd Raner 2049. 2D… 19:10
Blejd Raner 2049. 3D… 22:15
Geostorm… 19:30, 22:40
Junačine… 15:50, 17:20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15:20
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Sneško … 20:15, 22:00
Srećan dan smrti… 19:45, 21:30
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 16:20
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 15:15, 17:15

Petak, 3. novembar
Tor: Ragnarok 2D… 16:15, 18:45, 21:15
Tor: Ragnarok 3D… 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Slagalica strave 8… 18:10, 20:30, 22:20
Matilda… 17:20, 20:00
Tragovi u snegu… 16:40, 21:50
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 18:50
Blejd Raner 2049…. 19:10
Blejd Raner 2049. 3D… 22:15
Geostorm… 19:45, 22:10
Junačine… 15:50
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15:20
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Najhrabriji… 17:50
Sneško … 19:30, 22:00
Srećan dan smrti… 21:30
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 16:10
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 15:15, 17:15

Subota, 4. novembar
Cinemafest: Muzej čudesa… 20:00
Tor: Ragnarok… 13:45, 16:15, 18:45, 21:15
Tor: Ragnarok 3D… 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Slagalica strave 8… 18:10, 20:30, 22:20
Matilda… 17:20, 19:45
Tragovi u snegu… 16:40, 21:50
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 18:50
Blejd Raner 2049…. 19:10
Blejd Raner 2049. 3D… 22:15
Geostorm… 22:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 14:00
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:00
Junačine… 15:50
Lego Ninjago film 3D… 14:40
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 13:20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 11:20, 15:20
Moj mali poni (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Najhrabriji… 17:50
Sneško… 19:30, 22:00
Srećan dan smrti… 21:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 12:40
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 12:15, 14:15, 16:10
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 11:15, 13:15, 15:15, 17:15

Nedelja, 5. novembar
Cinemafest: Ispod mosta, među stijenama… 20:00
Tor: Ragnarok… 13:45, 16:15, 18:45, 21:15
Tor: Ragnarok 3D… 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Slagalica strave 8… 18:10, 20:30, 22:20
Matilda… 17:20, 19:45
Tragovi u snegu… 16:40, 21:50
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 18:50
Blejd Raner 2049…. 19:10
Blejd Raner 2049. 3D… 22:15
Geostorm… 21:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 14:00
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:00
Junačine… 15:50
Lego Ninjago film 3D… 14:40
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 13:20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 11:20, 15:20
Moj mali poni (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Najhrabriji… 17:50
Sneško… 19:30, 22:00
Srećan dan smrti… 21:30
Tvrdorah 2 3D (sinhronizovano)… 12:40
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 12:15, 14:15, 16:10
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 11:15, 13:15, 15:15, 17:15

Ponedeljak, 6. novembar
Cinemafest: I to je život… 20:00
Tor: Ragnarok… 16:15, 18:45, 21:15
Tor: Ragnarok 3D… 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Slagalica strave 8… 18:10, 20:30, 22:20
Tragovi u snegu… 16:40, 21:50
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 18:50
Blejd Raner 2049…. 19:10
Blejd Raner 2049. 3D… 22:15
Geostorm… 22:20
Junačine… 15:50
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15:20
Matilda… 17:20, 19:45
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Najhrabriji… 17:50
Sneško… 19:30, 22:00
Srećan dan smrti… 21:30
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 16:10
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 15:15, 17:15

Utorak, 7. novembar
Cinemafest: Zid… 20:00
Tor: Ragnarok… 16:15, 18:45, 21:15
Tor: Ragnarok 3D… 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Slagalica strave 8… 18:10, 20:30, 22:20
Matilda… 17:20, 19:45
Tragovi u snegu… 16:40, 21:50
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 18:50
Blejd Raner 2049…. 19:10
Blejd Raner 2049. 3D… 22:15
Geostorm… 21:40
Junačine… 15:50
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15:20
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Najhrabriji… 17:50
Sneško … 19:30, 22:00
Srećan dan smrti… 21:30
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 16:10
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 15:15, 17:15

Sreda, 8. novembar
Cinemafest: Zadatak… 20:00
Tor: Ragnarok… 16:15, 18:45, 21:15
Tor: Ragnarok 3D… 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Slagalica strave 8… 18:10, 20:30, 22:20
Matilda… 17:20, 19:45
Tragovi u snegu… 16:40, 21:50
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 18:50
Blejd Raner 2049…. 19:10
Blejd Raner 2049. 3D… 22:15
Geostorm… 22:10
Junačine… 15:50
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15:20
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Najhrabriji… 17:50
Sneško… 19:30, 22:00
Srećan dan smrti… 21:30
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 16:10
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 15:15, 17:15
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
RepertoarE za novembar 2017. pogledajte na OVOM LINKU!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Četvrtak, 2. novembar – sreda, 8. novembar
Filmska revija „Cinemafest 2017“
Cena ulaznice po projekciji: 450 RSD
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Sreda, 8. novembar (19.00)
Bioskop: Nevermind 40, Pank u Muzičkom bioskopu Jovana Bačkulje
Više pročitajte ovde.

Petak, 17. novembar / subota, 18. novembar
Drugo izdanje festivala eksperimentalnog filma – The Unforeseen
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 2. novembar / petak, 3. novembar
Junačine… 19.00
Matilda… 21.00

Nedelja, 5. novembar – utorak, 7. novembar
Junačine… 19.00
Matilda… 21.00

Sreda, 8. novembar – nedelja, 12. novembar
Matilda… 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Sreda, 15. novembar (19.00)
Zapisi iz zatvorske ćelije 12 – dok.

Četvrtak, 23. novembar
Akademski filmski ZG u BG: Sanja Kovačević – Kvalitetne TV serije

Petak, 24. novembar – subota, 2. decembar
Festival autorskog filma

Petak, 17. novembar / subota, 18. novembar
Trasfrontal – mikrofestival… 18.00 i 20.00
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Dom kulture Obrenovac u saradnji sa Italijanskom institutom za kulturu u Beogradu predstavlja smotru italijanskih filmova koja će biti na programu do 13. decembra 2017. Posetioci će imati priliku da vide desetak filmova novije italijanske produkcije koji će se prikazivati u Velikoj sali DKO. Svi filmovi će biti prikazani u originalnoj verziji na italijanskom sa titlovima na srpskom.

Sreda, 8. novembar (20.00)
Verovali smo (režija: Mario Martone, 2010)

Sreda, 15. novembar (20.00)
Salvo (režija: Fabio Grasadonija i Antonio Pjacaa, 2013)

Sreda, 22. novembar (20.00)
Avgustovski ručak (režija: Đani di Gregorio, 2008)

Sreda, 29. novembar (20.00)
Reality (režija: Mateo Garone, 2012)

Sreda, 6. decembar (20.00)
Zoran, moj otkačeni nećak (režija: Mateo Oleoto, 2013)

Sreda, 13. decembar (20.00)
Cezar mora umreti (režija: Paolo i Vitorio Tavijani, 2012)
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Četvrtak, 9. novembar (19.00)
Projekcija filma: Pedro Paramo
Ulaz – slobodan. Sa titlom na engleskom jeziku.
„Pedro Paramo“, prvi roman meksičkog pisca Huana Rulfa, izvorno objavjen 1955. godine, delo je koje je imalo presudan uticaj na razvoj magičnog realizma. Karlos Fuentes smatra ovaj Rulfov roman vrhuncem književnosti na španskom jeziku.
Huan Presiado, prolazeći kroz Altos de Halisko, stiže do sela Komale gde traži svoga oca, Pedra Parama, kako bi od njega zahtevao ono što mu pripada, u želji da održi obećanje koje je dao svojoj majci na samrtničkoj postelji. Međutim, Presiado nije računao na to da je Komala napušteno selo u ruševinama, gde mrtvi nisu baš nepomični, a još manje izgledaju kao duhovi. Selo u kojem će u toku jedne noći tri žene voditi ovog stranca kroz lavirint uspomena.
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Phobos – 20 filmova strave (nastavak)
Četvrtak, 2. novembar
Demons, 1985… 22.00

Petak, 3. novembar
Don’t Look Back, 1973… 22.00

Subota, 4. novembar
The Lair of The White Worm, 1988… 22.00

Nedelja, 5. novembar
The Devil, 1972… 22.00

Ponedeljak, 6. novembar
Salems Lot – TV serija, 1979… 22.00
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Četvrtak, 9. novembar (19.00)
Agitpop: TV – Igra prestola: Zašto GOTivite GOT?
Moderatorka Jelena nikada nije pogledala ni jednu epizodu „Igre prestola“!
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 2. novembar – ponedeljak, 6. novembar
Slobodna zona 2017
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2017. je završena
********************************************

Cine Grand – novo u Beogradu!

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Sreda, 1. novembar – utorak, 7. novembar
Kids Fest 2017

Četvrtak, 2. novembar / petak, 3. novembar
Tor: Ragnarok… 16.50, 19.00, 21.30
Tor: Ragnarok 3D… 18.20, 20.00, 22.30
Slagalica strave 8… 18.00, 20.50, 22.15
Tragovi u snegu… 19.30
Srećan dan smrti… 20.30, 22.20
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 15.30
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D…18.40
Sneško… 21.40
Prokleti pas… 17.30
Geostorm… 22.40
Blejd raner 2049 3D… 19.20
Lego Ninjago film 3D… 10.00

Subota, 4. novembar
Tor: Ragnarok… 19.00, 21.30
Tor: Ragnarok 3D… 18.20, 20.00, 22.30
Slagalica strave 8… 18.00, 20.50, 22.15
Tragovi u snegu… 19.30
Srećan dan smrti… 20.30, 22.20
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 15.30
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D…12.40, 18.40
Sneško… 21.40
Prokleti pas… 17.30
Geostorm… 22.40
Moj mali poni film (sinhronizovano)… 10.40
Blejd raner 2049 3D… 19.20
Kingsman: Zlatni krug… 16.30
Lego Ninjago film 3D… 14.00

Nedelja, 5. novembar
Tor: Ragnarok… 16.50, 19.00, 21.30
Tor: Ragnarok 3D… 18.20, 20.00, 22.30
Slagalica strave 8… 18.00, 20.50, 22.15
Tragovi u snegu… 19.30
Srećan dan smrti… 20.30, 22.20
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 15.30
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D…12.40, 18.40
Sneško… 21.40
Prokleti pas… 17.30
Geostorm… 22.40
Moj mali poni film (sinhronizovano)… 10.40
Blejd raner 2049 3D… 19.20

Ponedeljak, 6. novembar
Tor: Ragnarok… 16.50, 19.00, 21.30
Tor: Ragnarok 3D… 18.20, 20.00, 22.30
Slagalica strave 8… 18.00, 20.50, 22.15
Tragovi u snegu… 19.30
Srećan dan smrti… 20.30, 22.20
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 15.30
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 18.40
Sneško… 21.40
Prokleti pas… 17.30
Geostorm… 22.40
Blejd raner 2049 3D… 19.20
Lego Ninjago film 3D… 14.00

Utorak, 7. novembar
Tor: Ragnarok… 16.50, 19.00, 21.30
Tor: Ragnarok 3D… 18.20, 20.00, 22.30
Slagalica strave 8… 18.00, 20.50, 22.15
Tragovi u snegu… 19.30
Srećan dan smrti… 20.30, 22.20
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 15.30
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 18.40
Sneško… 21.40
Prokleti pas… 17.30
Geostorm… 22.40
Blejd raner 2049 3D… 19.20
Kingsman: Zlatni krug… 16.00
Lego Ninjago film 3D… 14.00

Sreda, 8. novembar
Program će biti naknadno objavljen
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.