Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (31. januar – 6. februar 2019)
Bioskopski repertoari (31. 1. - 6. 2. 2019): Marija Stjuart kraljica Škotske
Bioskopski repertoari (31. 1. - 6. 2. 2019): Marija Stjuart kraljica Škotske

Bioskopski repertoari (31. januar – 6. februar 2019)

Ovo su novi bioskopski repertoari od 31. januara do 6. februara 2019. Pored novog DOK#1 festivala, polako se pripremamo za 47. FEST – na OVOM LINKU pročitajte više.

Bioskopski repertoari od 31. januara do 6. februara 2019.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

47. FEST: Bez zaštite

Petak, 22. februar – nedelja, 3. mart
Ceo program u svim dvoranama smo objavili na OVOM LINKU.
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31
Kinoklub za decu i mlade
Sreda, 6. februar (18.00) Smešne životinjice
2017; 88 minuta; animirani (3+)
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 31. januar
Mula… 16.15, 21.30
Marija Stjuart kraljica Škotske… 21.50
Escape Room… 22.40
Kolet… 20.30
Povratak Meri Popins… 14.50, 17.15
Taksi bluz… 14.50, 16.40, 18.30, 19.40, 20.20, 22.10
Akvamen 3D… 16.45
Kralj Petar Prvi… 18.15
Boemska rapsodija… 19.20
Ko se boji vuka još (sinhronizovano)… 14.45, 15.40
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.30
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 14.20
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.00

ДОК#1
Žan Pol Gotje: Frik i Šik… 18.00
Naša Afrika… 19.00
Zašto smo kreativni?… 20.00
VHS revolucija… 21.00
Naš tim… 22.00

Više o festivalu pročitajte na OVOM LINKU.

Petak, 1. februar
Mula… 16.15, 21.30
Marija Stjuart kraljica Škotske… 21.50
Escape Room… 22.40
Kolet… 20.30
Povratak Meri Popins… 14.50, 17.15
Taksi bluz… 14.50, 16.40, 18.30, 19.40, 20.20, 22.10
Akvamen 3D… 16.45
Kralj Petar Prvi… 18.15
Boemska rapsodija… 19.20
Ko se boji vuka još (sinhronizovano)… 15.40
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 14.00
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 15.15
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.00

ДОК#1
Tupamarosi: Urbana gerila… 16.00
Kriza je naša… 18.00
Retrospektiva Hajrudin Krvavac… 19.00
Država protiv Nelson Mandele i ostalih… 20.00
Ko je Artur Ču?… 21.00
Veština… 22.00

Subota, 2. februar
Mula… 16.15, 22.10
Escape Room… 22.40
Kolet… 20.30
Povratak Meri Popins… 12.15
Taksi bluz… 14.50, 16.40, 18.30, 20.20, 21.50
Akvamen 3D… 16.45
Kralj Petar Prvi… 18.15
Boemska rapsodija… 19.20
Ko se boji vuka još (sinhronizovano)… 11.20, 13.00, 14.45
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 10.40, 12.20, 14.00, 16.30
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 14.20
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.40, 13.20, 15.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 12.10

ДОК#1
Dvostruko ja… 16.00
Proslava… 18.00
Retrospektiva Hajrudin Krvavac… 19.00
Santjago, Italija… 20.00
Centralna autobuska stanica… 21.00
Dok nas pornić ne rastavi… 22.00

Nedelja, 3. februar
Mula… 18.30, 22.30
Marija Stjuart kraljica Škotske… 21.50
Escape Room… 22.40
Kolet… 20.30
Povratak Meri Popins… 14.15
Taksi bluz… 16.40, 18.00, 19.50, 20.40, 21.40
Akvamen 3D… 16.45
Kralj Petar Prvi… 18.15
Boemska rapsodija… 19.20
Ko se boji vuka još (sinhronizovano)… 11.20, 13.00, 14.45
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 10.40, 12.20, 14.00, 16.30
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 14.20
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.40, 12.30, 13.20, 15.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 12.10, 16.15

ДОК#1
Čovek koji je ukrao Banksija… 16.00
Napred crveni napred… 18.00
Retrospektiva Hajrudin Krvavac… 19.00
Arkadija… 20.00
Ajavaska: Proširenje svesti… 21.00
Bob Lazar: Oblast 51 I leteći tanjiri… 22.00

Ponedeljak, 4. februar / utorak, 5. februar / sreda, 6. februar
Mula… 19.30, 21.40
Marija Stjuart kraljica Škotske…18.00, 22.20
Escape Room… 17.05, 22.30
Kolet… 20.15
Povratak Meri Popins… 14.35, 17.00
Taksi bluz… 14.50, 16.40, 18.30, 19.20, 20.20, 21.10, 22.10
Svi znaju… 21.20
Akvamen 3D… 17.25
Kralj Petar Prvi… 19.00
Boemska rapsodija… 20.00
Ko se boji vuka još (sinhronizovano)… 13.40, 16.10
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 14.30, 17.45
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 13.50
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.00, 15.40
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 12.10
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 31. januar – sreda, 6. februar
Svi znaju… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 31. januar / petak, 1. februar
Povratak Meri Popins… 16.20
Mula… 18.40
Taksi bluz… 21.00

Subota, 2. februar / nedelja, 3. februar
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 11.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.00
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 15.00
Povratak Meri Popins… 16.20
Mula… 18.40
Taksi bluz… 21.00

Ponedeljak, 4. februar / utorak, 5. februar / sreda, 6. februar
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 11.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.00
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 15.00
Povratak Meri Popins… 16.20
Mula… 18.40
Taksi bluz… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 31. januar – sreda, 6. februar
Kolet… 17.00
Krivica… 19.00
Svi znaju… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 31. januar
Escape Room… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Marija Stjuart kraljica Škotske… 17.10, 19.00, 22.10
Mula… 18.00, 20.20, 22.45
Akvamen 3D… 20.45
Boemska rapsodija… 19.10
Drugarčina… 20.05
Drugi čin… 22.40
Glas… 19.40, 21.30
Južni vetar… 21.45
Kralj Petar Prvi… 16.35
Krivica… 20.50
Leptir… 15.30, 21.10
Povratak Meri Popins… 15.50, 18.20
Svi znaju… 22.35
Taksi bluz… 14.30, 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Aladin i leteći ćilim… 15.40, 17.20
Eliot spašava Božić… 15.20
Fantastično putovanje u Oz… 16.20
Grinč… 17.00
Ko se boji vuka još 2… 14.30, 15.30, 17.20
Koko… 17.40
Krcko Oraščić… 18.20
Kristofere Robine, gde si?… 19.00
Ralf ruši internet… 14.25
Snežna kraljica… 15.00
Tom i Bob… 14.20
Zec Petar… 15.40

Petak, 1. februar 
Escape Room… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Marija Stjuart kraljica Škotske… 17.10, 19.40, 22.10
Mula… 18.00, 20.20, 22.45
Akvamen 2D/3D… 13.45, 20.45
Bamblbi 3D… 13.15
Boemska rapsodija… 19.10
Drugarčina… 20.05
Drugi čin… 22.40
Glas… 19.50, 22.20
Južni vetar… 21.45
Kralj Petar Prvi… 17.15
Krivica… 20.50
Leptir… 15.30, 21.10
Ostrvo pasa… 18.20
Patrik… 19.00
Povratak Meri Popins… 13.20, 15.50, 18.20
Svi znaju… 22.35
Taksi bluz… 12.30, 14.30, 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Aladin i leteći ćilim… 14.00, 15.40, 17.20
Eliot spašava Božić… 12.00, 13.30, 15.20
Ferdinand… 17.40
Grinč… 12.30, 14.20
Hotel Transilvanija 3… 15.00
Ko se boji vuka još 2… 12.00, 12.45, 13.40, 15.30, 17.20
Leo da Vinči… 17.00
Luis i drugari iz svemira… 15.40
Ostrvo pasa… 18.20
Patrik… 19.00
Ralf 2… 12.45, 15.00
Snežna kraljica… 13.50
Stopalići… 16.20

Subota, 2. februar
Metropoliten opera: Karmen… 18.55
Escape Room… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Marija Stjuart kraljica Škotske… 17.10, 19.40, 22.10
Mula… 18.00, 20.20, 22.45
Akvamen 2D/3D… 13.45, 20.05
Bamblbi 3D… 13.15
Boemska rapsodija… 19.10
Drugarčina… 20.05
Drugi čin… 22.40
Glas… 19.50, 22.20
Južni vetar… 21.45
Kralj Petar Prvi… 17.15
Krivica… 22.50
Kuća magičnog sata… 19.00
Leptir… 15.30, 21.10
Povratak Meri Popins… 13.20, 15.50, 18.20
Svi znaju… 22.35
Taksi bluz… 12.30, 14.30, 16.20, 18.10, 20.00, 20.50, 22.00, 22.50

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Aladin i leteći ćilim… 13.50, 15.30, 17.10
Asteriks… 11.00
Beli očnjak… 18.20
Brzi brzić… 12.20
Eliot spašava Božić… 11.50, 13.30, 15.20
Grinč… 11.45
Ko se boji vuka još 2… 11.15, 12.00, 13.40, 15.30, 17.20
Kuća magičnog sata… 19.00
Pčelica Maja 2… 13.00
Pećinci… 13.40
Princeza i zmaj… 11.40
Ralf 2… 12.45, 15.00, 17.40
Snežna kraljica… 11.30, 15.40
Spajdermen… 16.50
Stopalići… 14.20
Zec Petar… 16.20
Zlogonje… 15.00

Nedelja, 3. februar
Escape Room… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Marija Stjuart kraljica Škotske… 17.10, 19.40, 22.10
Mula… 18.00, 20.20, 22.45
Akvamen 2D/3D… 13.45, 20.45
Bamblbi 3D… 13.15
Boemska rapsodija… 19.10
Drugarčina… 20.05
Drugi čin… 22.40
Eliot spašava Božić… 11.50, 13.30, 15.20
Glas… 19.50, 22.20
Južni vetar… 21.45
Kralj Petar Prvi… 17.15
Krivica… 20.50
Leptir… 15.30, 21.10
Povratak Meri Popins… 13.20, 15.50, 18.20
Svi znaju… 22.35
Taksi bluz… 12.30, 14.30, 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Aladin i leteći ćilim… 14.00, 15.40, 17.20
Asteriks… 17.00
Čarobni princ… 11.00
Eliot spašava Božić… 11.50, 13.30, 15.20
Grinč… 11.45
Hotel Transilvanija 3… 15.00
Ko se boji vuka još 2… 11.15, 12.00, 13.40, 15.30, 17.20
Neviđeni 2… 17.40
Ostrvo pasa… 19.00
Pčelica Maja 2… 11.40
Petar Pan… 16.20
Princeza i zmaj… 12.20
Ralf 2… 12.45, 15.00
Snežna kraljica… 11.30
Spajdermen (titlovano)… 18.20
Stopalići… 13.40
Tajne avanture mačaka… 14.15
Tom i Bob… 15.40
Ukradena princeza… 13.00

Ponedeljak, 4. februar
Escape Room… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Marija Stjuart kraljica Škotske… 17.10, 19.40, 22.10
Mula… 18.00, 20.20, 22.45
Akvamen 2D/3D… 13.45, 20.45
Bamblbi 3D… 13.15
Boemska rapsodija… 19.10
Drugarčina… 20.05
Drugi čin… 22.40
Glas… 19.50, 22.20
Južni vetar… 21.45
Kralj Petar Prvi… 17.15
Krivica… 20.50
Leptir… 15.30, 21.10
Ostrvo pasa… 18.20
Patrik… 19.00
Povratak Meri Popins… 13.20, 15.50, 18.20
Svi znaju… 22.35
Taksi bluz… 12.30, 14.30, 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Aladin i leteći ćilim… 14.00, 15.40, 17.20
Beli očnjak… 15.00
Eliot spašava Božić… 12.00, 13.30, 15.20
Grinč… 12.30
Hotel Transilvanija 3… 16.20
Ko se boji vuka još 2… 12.00, 12.45, 13.40, 15.30, 17.20
Koko… 18.20
Krcko Oraščić… 17.40
Neviđeni 2… 19.00
Ralf… 12.45, 15.00
Snežna kraljica… 13.50
Spajdermen… 19.00
Tajne avantura mačaka… 17.00
Tom i Bob… 15.40
Ukradena princeza… 14.20

Utorak, 5. februar
Escape Room… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Marija Stjuart kraljica Škotske… 17.10, 19.40, 22.10
Mula… 18.00, 20.20, 22.45
Akvamen 2D/3D… 13.45, 20.45
Bamblbi 3D… 13.15
Boemska rapsodija… 19.10
Drugarčina… 20.05
Drugi čin… 22.40
Glas… 19.50, 22.20
Južni vetar… 21.45
Kralj Petar Prvi… 17.15
Krivica… 20.50
Leptir… 15.30, 21.10
Ostrvo pasa… 18.20
Patrik… 19.00
Povratak Meri Popins… 13.20, 15.50, 18.20
Svi znaju… 22.35
Taksi bluz… 12.30, 14.30, 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Aladin i leteći ćilim… 14.00, 15.40, 17.20
Čarobni princ… 14.20
Eliot spašava Božić… 12.00, 13.30, 15.20
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 15.00
Fantastično putovanje u Oz… 16.20
Grinč… 12.30
Ko se boji vuka još 2… 12.00, 12.45, 13.40, 15.30, 17.20
Neviđeni 2… 17.40
Pećinci… 15.40
Petar Pan… 17.00
Ralf 2… 12.45, 15.00, 18.20
Snežna kraljica… 13.50
Spajdermen… 19.00

Sreda, 6. februar
Promil do (k)raja… 20.00 – premijera
Escape Room… 16.00, 18.00, 20.45, 22.00
Marija Stjuart kraljica Škotske… 17.10, 19.40, 22.10
Mula… 18.00, 20.20, 22.45
Akvamen 2D/3D… 13.45, 20.45
Bamblbi 3D… 13.15
Boemska rapsodija… 19.10
Drugarčina… 20.05
Drugi čin… 22.40
Glas… 19.50, 22.20
Južni vetar… 21.45
Kralj Petar Prvi… 17.15
Krivica… 20.50
Leptir… 15.30, 21.10
Ostrvo pasa… 18.20
Patrik… 19.00
Povratak Meri Popins… 13.20, 15.50, 18.20
Taksi bluz… 12.30, 14.30, 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Aladin i leteći ćilim… 14.00, 15.40, 17.20
Asteriks… 16.20
Eliot spašava Božić… 12.00, 13.30, 15.20
Grinč… 12.30, 17.00
Hotel transilvanija 3… 15.00
Ko se boji vuka još 2… 12.00, 12.45, 13.40, 15.30, 17.20
Neviđeni 2 (titlovano)… 19.00
Ralf 2… 12.45, 15.00
Snežna kraljica… 13.50, 15.40
Stopalići… 14.20
Zlogonje… 17.40
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 31. januar / petak, 1. februar
Escape Room… 18.30, 20.30
Mula… 22.15
Marija Stjuart kraljica Škotske… 19.20
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 15.45
Povratak Meri Popins… 17.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 16.30
Taksi bluz… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Južni vetar… 21.30

Subota, 2. februar / nedelja, 3. februar
Escape Room… 18.30, 20.30
Mula… 22.15
Marija Stjuart kraljica Škotske… 19.20
Povratak Meri Popins… 14.00, 17.00
Taksi bluz… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Južni vetar… 21.30
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 11.45, 15.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.00, 16.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.45, 14.00
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 13.30

Ponedeljak, 4. februar
Escape Room… 18.30, 20.30
Mula… 22.15
Marija Stjuart kraljica Škotske… 19.20
Povratak Meri Popins… 14.00, 17.00
Taksi bluz… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Južni vetar… 21.30
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 11.45, 15.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.00, 16.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.45, 14.00
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 13.30

Utorak, 5. februar
Escape Room… 18.00
Mula… 22.00
Marija Stjuart kraljica Škotske… 19.30
Povratak Meri Popins… 14.00, 17.00
Taksi bluz… 16.30, 18.30, 20.00, 20.30, 22.20
Južni vetar… 21.45
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 11.45, 15.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.30, 16.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.45, 14.30
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 13.30

Sreda, 6. februar
Escape Room… 18.30, 20.30
Mula… 22.15
Marija Stjuart kraljica Škotske… 19.20
Povratak Meri Popins… 14.00, 17.00
Taksi bluz… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Južni vetar… 21.30
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 11.45, 15.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.00, 16.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.45, 14.00
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 13.30
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 31. januar / petak, 1. februar
Taksi bluz… 16.15, 18.15, 20.15, 22.15
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 15.45
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 15.15
Escape Room… 17.30, 19.30
Leptir… 21.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.10, 16.50
Marija Stjuart kraljica Škotske… 18.40, 21.00
Povratak Meri Popins… 15.20, 17.40
Mula… 20.00, 22.30
Svi znaju… 17.00
Glas… 19.40, 22.00

Subota, 2. februar / nedelja, 3. februar
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 13.45
Taksi bluz… 16.15, 18.15, 20.15, 22.15
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 14.00, 15.45
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 13.15, 15.15
Escape Room… 17.30, 19.30
Leptir… 21.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.30, 15.10, 16.50
Marija Stjuart kraljica Škotske… 18.40, 21.00
Povratak Meri Popins… 13.00, 15.20, 17.40
Mula… 20.00, 22.30
Svi znaju… 17.00
Glas… 19.40, 22.00

Ponedeljak, 4. februar / utorak, 5. februar / sreda, 6. februar
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 13.45
Taksi bluz… 16.15, 18.15, 20.15, 22.15
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 14.00, 15.45
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 13.15, 15.15
Escape Room… 17.30, 19.30
Leptir… 21.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.30, 15.10, 16.50
Marija Stjuart kraljica Škotske… 18.40, 21.00
Povratak Meri Popins… 13.00, 15.20, 17.40
Mula… 20.00, 22.30
Svi znaju… 17.00
Glas… 19.40, 22.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 31. januar
Escape Room… 20.00, 22.00
Marija Stjuart kraljica Škotske… 20.20
Mula… 20.20, 22.40
Leptir… 22.40
Povratak Meri Popins 2D… 17.50
Taksi bluz… 18.20, 20.10, 21.10, 22.00
Glas 2D/MX4D 2D… 22.15
Drugarčina… 22.45
Akvamen 3D/MX4D 3D… 16.45, 19.30

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Ko se boji vuka još 2… 14.40
Ko se boji vuka još 2 3D… 16.30
Patrik… 19.00
Aladin i leteći ćilim… 16.10
Čarobni princ 3D… 16.20
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje… 15.40
Pčelica Maja: Medene igre 3D… 17.00
Pećinci… 15.20
Snežna kraljica: Čarobni svet ogledala… 14.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 MX4D/3D… 14.30, 17.40
Aladin i leteći ćilim… 16.15
Eliot spašava Božić… 14.25
Zlogonje… 18.20

Petak, 1. februar
Escape Room… 20.30, 22.30
Marija Stjuart kraljica Škotske… 20.00
Mula… 20.25, 22.45
Leptir… 22.25
Povratak Meri Popins 2D/MX4D 2D… 14.15, 18.00
Taksi bluz… 18.20, 20.10, 21.10, 22.00
Glas 2D/MX4D 2D… 22.15
Akvamen 3D/MX4D 3D… 16.45, 19.30

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Ko se boji vuka još 2… 12.00, 14.40
Ko se boji vuka još 2 3D… 12.50, 16.30
Koko 3D… 18.20
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 17.40
Neviđeni 2… 19.00
Beli očnjak… 15.00
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje 3D… 16.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D… 14.00
Tom i Bob: Misija spašavanja sveta 3D… 15.40
Ukradena princeza… 14.20
Tajne avanture mačaka 3D… 17.00
Aladin i leteći ćilim… 12.30, 13.20, 16.15
Eliot spašava Božić… 13.30, 14.30

Subota, 2. februar
Escape Room… 20.30, 22.30
Marija Stjuart kraljica Škotske… 20.05
Mula… 20.35, 22.55
Leptir… 22.30
Povratak Meri Popins 2D/MX4D 2D… 14.15, 18.00
Taksi bluz… 18.20, 20.10, 21.10, 22.00
Glas 2D/MX4D 2D… 22.15
Akvamen 3D/MX4D 3D… 16.45, 19.30
Drugarčina… 22.55

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Kristofere Robine, gde si?… 19.00
Neviđeni 2… 17.40
Čarobni princ… 11.00
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje 3D… 15.00
Pčelica Maja: Medene igre… 11.40
Petar Pan i magična knjiga Nedođije… 16.20
Princeza i zmaj 3D… 12.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D… 12.00
Spajdermen: Novi svet… 18.20
Stopalići 3D… 13.40
Tajne avanture mačaka… 14.20
Tom i Bob: Misija spašavanja sveta … 15.40
Ukradena princeza… 13.00
Ko se boji vuka još 2… 11.00, 14.40
Ko se boji vuka još 2 3D… 12.50, 16.30
Aladin i leteći ćilim… 12.40, 16.15
Eliot spašava Božić… 10.50, 14.30
Asteriks 3D… 17.00

Nedelja, 3. februar
Escape Room… 20.30, 22.30
Marija Stjuart kraljica Škotske… 20.00
Mula… 20.00, 22.40
Leptir… 22.25
Povratak Meri Popins 2D/MX4D 2D… 14.15, 18.00
Taksi bluz… 18.20, 20.10, 21.10, 22.00
Glas 2D/MX4D 2D… 22.15
Akvamen 3D/MX4D 3D… 16.45, 19.30
Drugarčina… 22.45

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Kuća magičnog sata… 19.00
Asteriks: Tajna čarobnog napitka… 11.00
Beli očnjak… 18.20
Brzi Brzić… 12.20
Pčelica Maja: Medene igre 3D… 13.00
Pećinci… 13.40
Princeza i zmaj… 11.40
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 MX4D 3D… 12.00
Snežna kraljica: Svet ogledala… 15.40
Spajdermen: Novi svet… 18.20
Stopalići… 14.20
Zec Petar… 16.20
Zlogonje… 15.00
Aladin i leteći ćilim… 12.40, 16.15
Eliot spašava Božić… 10.50, 14.30
Ko se boji vuka još 2… 11.00, 14.40
Ko se boji vuka još 2 3D… 12.50, 16.30

Ponedeljak, 4. februar
Escape Room… 20.30, 22.30
Marija Stjuart kraljica Škotske… 20.00
Mula… 20.25, 22.45
Leptir… 22.25
Povratak Meri Popins 2D/MX4D 2D… 14.15, 18.00
Taksi bluz… 18.20, 20.10, 21.10, 22.00
Glas 2D/MX4D 2D… 22.15
Akvamen 3D/MX4D 3D… 16.45, 19.30

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Leo da Vinči: Misija Mona Liza… 17.00
Luis i drugari iz svemira… 15.40
Ostrvo pasa… 18.20
Patrik… 19.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 MX4D 3D… 12.00
Ferdinand… 17.40
Grinč 3D… 14.20
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje… 15.00
Stopalići 3D… 16.20
Ko se boji vuka još 2… 13.40, 14.35
Eliot spašava Božić… 13.30, 14.30
Aladin i leteći ćilim… 12.30, 13.20, 16.15

Utorak, 5. februar
Escape Room… 20.30, 22.30
Marija Stjuart kraljica Škotske… 20.00
Mula… 20.25, 22.45
Leptir… 22.25
Povratak Meri Popins 2D/MX4D 2D… 14.15, 18.00
Taksi bluz… 18.20, 20.10, 21.10, 22.00
Glas 2D/MX4D 2D… 22.15
Akvamen 3D/MX4D 3D… 16.45, 19.30

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Neviđeni 2… 18.55
Asteriks: Tajna čarobnog napitka… 16.20
Ferdinand 3D… 18.20
Grinč 3D… 17.00
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje 3D… 15.00
Snežna kraljica: Čarobni svet ogledala 3D… 15.40
Zlogonje… 17.40
Ko se boji vuka još 2… 12.00, 14.40
Ko se boji vuka još 2 3D… 12.50, 16.30
Eliot spašava Božić… 13.30, 14.30
Aladin i leteći ćilim… 12.30, 13.20, 16.15

Sreda, 6. februar
Escape Room… 20.30, 22.30
Marija Stjuart kraljica Škotske… 20.00
Mula… 20.25, 22.45
Leptir… 22.25
Povratak Meri Popins 2D/MX4D 2D… 14.15, 18.00
Taksi bluz… 18.20, 20.10, 21.10, 22.00
Glas 2D/MX4D 2D… 22.15
Akvamen 3D/MX4D 3D… 16.45, 19.30

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Neviđeni 2 3D… 17.40
Čarobni princ 3D… 14.20
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 15.00
Fantastično putovanje u Oz 3D… 16.20
Pećinci… 15.40
Petar Pan i magična knjiga Nedođije… 17.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 MX4D 3D… 13.00, 18.20
Spajdermen: Novi svet 3D… 19.00
Ko se boji vuka još 2… 12.00, 14.40
Ko se boji vuka još 2 3D… 12.50, 16.30
Eliot spašava Božić… 13.30, 14.30
Aladin i leteći ćilim… 12.30, 13.20, 16.15
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 1. februar / subota, 2. februar / nedelja, 3. februar
You Go To My Head… 18.00
Horizonti… 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 1. februar / subota, 2. februar

Omaž Žanu Rušu… 19.00
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 31. januar
Escape Room… 18.00, 20.00
Marija Stjuart kraljica Škotske… 18.45, 21.15
Mula… 16.40, 20.10
Akvamen… 21.10
Drugarčina… 22.15
Glas… 22.30
Krivica… 20.21
Leptir… 19.55
Povratak Meri Popins… 17.50
Taksi bluz… 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.40

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Aladin i leteći ćilim… 15.00, 16.45
Čarobni princ… 16.20
Eliot spašava Božić… 14.30, 16.00
Hotel Transilvanija 3… 15.40
Ko se boji vuka još 2… 14.15, 15.05, 16.10
Patrik… 19.00
Pčelica Maja: Medene igre 2… 17.00
Pećinci… 15.00
Ralf rastura internet… 17.40
Snežna kraljica: Svet ogledala… 14.20
Zlogonje… 18.20

Petak, 1. februar
Escape Room… 17.30, 20.40, 22.40
Marija Stjuart kraljica Škotske… 18.45, 21.15
Mula… 16.40, 19.30
Akvamen… 21.25
Drugarčina… 22.15
Glas… 22.30
Krivica… 20.21
Leptir… 19.55
Povratak Meri Popins… 17.50
Taksi bluz… 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.40

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Aladin i leteći ćilim… 12.15, 13.15, 15.00, 16.45
Beli očnjak… 15.00
Eliot spašava Božić… 12.00, 13.50, 16.00
Hotel Transilvanija 3… 16.20
Ralf rastura internet… 12.50, 14.00
Ko se boji vuka još 2… 11.55, 12.00, 12.40, 13.30, 14.15, 15.05, 16.10
Koko 3D… 18.20
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 17.40
Neviđeni 2 (titlovano)… 19.00
Tajne avanture mačaka… 17.00
Tom i Bob… 15.40
Ukradena princeza… 14.20

Subota, 2. februar
Escape Room… 17.30, 20.40, 22.40
Marija Stjuart kraljica Škotske… 18.45, 21.15
Mula… 16.40, 19.30
Akvamen… 21.10
Drugarčina… 22.15
Glas… 22.30
Krivica… 20.21
Leptir… 19.55
Povratak Meri Popins… 17.50
Taksi bluz… 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.40

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Aladin i leteći ćilim… 11.30, 13.15, 15.00, 16.45
Asteriks: Tajna čarobnog napitka… 17.00
Čarobni princ… 11.20
Eliot spašava Božić… 12.00, 14.00, 16.00
Hotel Transilvanija 3… 15.00
Ko se boji vuka još 2… 11.55, 12.00, 12.40, 13.30, 14.15, 15.05, 16.10
Kristofere Robine, gde si?… 19.00
Neviđeni 2… 17.30
Pčelica Maja 2… 11.40
Petar Pan i magična knjiga Nedođije… 16.20
Princeza i zmaj… 12.20
Ralf rastura internet… 11.20, 13.50
Spajdermen: Novi svet… 18.20
Stopalići… 13.40
Tajne avanture mačaka… 14.20
Tom i Bob… 15.40
Ukradena princeza… 13.00

Nedelja, 3. februar
Escape Room… 17.30, 20.40, 22.40
Marija Stjuart kraljica Škotske… 18.45, 21.15
Mula… 16.40, 19.30
Akvamen… 21.10
Drugarčina… 22.15
Glas… 22.30
Krivica… 20.21
Leptir… 19.55
Povratak Meri Popins… 17.50
Taksi bluz… 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.40

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Aladin i leteći ćilim… 11.30, 13.15, 15.00, 16.45
Asteriks: Tajna čarobnog napitka… 11.00
Beli očnjak… 18.20
Brzi brzić… 12.20
Eliot spašava Božić… 12.00, 14.00, 16.00
Ko se boji vuka još 2… 11.55, 12.00, 12.40, 13.30, 14.15, 15.05, 16.10
Kuća magičnog sata… 19.05
Pčelica Maja 2… 13.00
Pećinci… 13.40
Princeza i zmaj… 11.40
Ralf rastura internet… 11.20, 13.50, 17.40
Snežna kraljica… 15.40
Spajdermen: Novi svet… 16.50
Stopalići… 14.20
Zec Petar… 16.20
Zlogonje… 15.00

Ponedeljak, 4. februar
Escape Room… 17.30, 20.40, 22.40
Marija Stjuart kraljica Škotske… 18.45, 21.15
Mula… 16.40, 19.30
Akvamen… 21.00
Drugarčina… 22.15
Glas… 22.30
Krivica… 20.21
Leptir… 19.55
Povratak Meri Popins… 17.50
Taksi bluz… 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.40

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Aladin i leteći ćilim… 12.15, 13.15, 15.00, 16.45
Eliot spašava Božić… 12.00, 13.50, 16.00
Ferdinand… 17.40
Grinč… 14.20
Hotel Transilvanija 3… 15.00
Ko se boji vuka još 2… 11.55, 12.00, 12.40, 13.30, 14.15, 15.05, 16.10
Leo da Vinči… 15.40
Ostrvo pasa… 18.20
Patrik… 19.00
Ralf rastura internet… 12.50, 14.00
Stopalići… 16.20

Utorak, 5. februar
Escape Room… 17.30, 20.40, 22.40
Marija Stjuart kraljica Škotske… 18.45, 21.15
Mula… 16.40, 19.30
Akvamen… 21.30
Drugarčina… 22.15
Glas… 22.30
Krivica… 20.21
Leptir… 19.55
Povratak Meri Popins… 17.50
Taksi bluz… 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.40

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Aladin i leteći ćilim… 12.15, 13.15, 15.00, 16.45
Asteriks: Tajna čarobnog napitka… 16.20
Eliot spašava Božić… 12.00, 13.50, 16.00
Ferdinand… 18.20
Grinč… 17.00
Hotel Transilvanija 3… 15.00
Ko se boji vuka još 2… 11.55, 12.00, 12.40, 13.30, 14.15, 15.05, 16.10
Neviđeni 2 (titlovano)… 19.00
Ralf rastura internet… 12.50, 14.00
Snežna kraljica… 15.40
Stopalići… 14.20
Zlogonje… 17.40

Sreda, 6. februar
Escape Room… 17.30, 20.40, 22.40
Marija Stjuart kraljica Škotske… 18.45, 21.15
Mula… 16.40, 19.30
Akvamen… 21.20
Drugarčina… 22.15
Glas… 22.30
Krivica… 20.21
Leptir… 20.10
Povratak Meri Popins… 17.50
Taksi bluz… 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.40

Porodični dani (svi filmovi su sinhronizovani)
Aladin i leteći ćilim… 12.15, 13.15, 15.00, 16.45
Čarobni princ… 14.20
Eliot spašava Božić… 12.00, 13.50, 16.00
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 15.00
Fantastično putovanje u Oz… 16.20
Ko se boji vuka još 2… 11.55, 12.00, 12.40, 13.30, 14.15, 15.05, 16.10
Neviđeni 2… 17.40
Pećinci… 15.40
Petar Pan… 17.00
Ralf rastura internet… 12.50, 14.00, 18.20
Spajdermen: Novi svet… 19.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za januar 2019. pogledajte OVDE.

Repertoar za februar 2019. pogledajte OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 22. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Kino CKVD
Četvrtak, 31. januar
Južni vetar… 18.30 i 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 31. januar
Taksi bluz… 16.30, 18.40, 19.40, 20.30, 21.30
Mula… 17.50, 20.00, 22.10
Escape Room… 19.00, 20.40
Marija Stjuart kraljica Škotske… 18.20, 21.40
Leptir… 22.35
Glas… 22.20
Svi znaju… 20.55
Akvamen 3D… 16.15
Kralj Petar Prvi… 19.15
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 15.20, 18.00
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 14.40, 16.20, 17.00
Povratak Meri Popins… 15.25
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.00, 15.40, 17.20
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 14.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.20

Petak, 1. februar
Taksi bluz… 16.30, 18.40, 19.40, 20.30, 21.30
Mula… 17.50, 20.00, 22.10
Escape Room… 19.00, 20.40
Marija Stjuart kraljica Škotske… 18.20, 21.40
Leptir… 22.35
Glas… 22.20
Svi znaju… 20.55
Akvamen 3D… 16.15
Kralj Petar Prvi… 19.15
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.20, 18.00
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 13.40, 14.40, 16.20, 17.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 12.45
Povratak Meri Popins… 15.25
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.20, 14.00, 15.40, 17.20
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 14.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.20
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.10

Subota, 2. februar / nedelja, 3. februar
Taksi bluz… 16.30, 18.40, 19.40, 20.30, 21.30
Mula… 17.50, 20.00, 22.10
Escape Room… 19.00, 20.40
Marija Stjuart kraljica Škotske… 18.20, 21.40
Leptir… 22.35
Glas… 22.20
Svi znaju… 20.55
Akvamen 3D… 16.15
Kralj Petar Prvi… 19.15
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 10.20, 12.00, 13.00, 15.20, 18.00
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 11.20, 13.40, 14.40, 16.20, 17.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 12.45
Povratak Meri Popins… 15.25
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 10.40, 12.20, 14.00, 15.40, 17.20
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 10.50, 14.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.00, 14.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.10
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.10
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.30

Ponedeljak, 4. februar / utorak, 5. februar / sreda, 6. februar
Taksi bluz… 16.30, 18.40, 19.40, 20.30, 21.30
Mula… 17.50, 20.00, 22.10
Escape Room… 19.00, 20.40
Marija Stjuart kraljica Škotske… 18.20, 21.40
Leptir… 22.35
Glas… 22.20
Svi znaju… 20.55
Akvamen 3D… 16.15
Kralj Petar Prvi… 19.15
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.20, 18.00
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 13.40, 14.40, 16.20, 17.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 12.45
Povratak Meri Popins… 15.25
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.20, 14.00, 15.40, 17.20
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 14.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.20
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.10
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 31. januar / petak, 1. februar
Kolet… 16.30
Krivica… 18.30
Svi znaju… 20.30

Subota, 2. februar
Bela i Sebastijan: Najbolji prijatelji… 12.00
Kolet… 18.30
Svi znaju… 20.30

Nedelja, 3. februar
Kolet… 18.30
Svi znaju… 20.30

Ponedeljak, 4. februar – petak, 8. februar
Kolet… 16.30
Krivica… 18.30
Svi znaju… 20.30

Subota, 9. februar
Bela i Sebastijan 3: Najbolji prijatelji… 12.00
Kolet… 18.30
Krivica… 20.30

Nedelja, 10. februar
Kolet… 18.30
Krivica… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Subota, 2. februar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 16.00
Taksi bluz… 18.00
Glas… 20.00

Nedelja, 3. februar
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 16.00
Taksi bluz… 18.00
Glas… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Subota, 2. februar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.00

Nedelja, 3. februar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 17.00
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.